AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Prosím, ohodnoťte mou povídku jako ve škole... děkuji! :)
1 :-))
81%
 81%  [ 13 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-l
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
6%
 6%  [ 1 ]
5 :-((
12%
 12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 16

kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Hurááá, nový díl, juchacha. Smile

Hartík je sweet. Laughing Strašně se mi líbí jeho poněkud nerdovské jednání. Laughing A ta jeho přednáška o lidském organismu, :rofl: Super! Laughing Bohužel zjišťuju, že má pravdu, grrrr.
Kulička je taky pěkně cute! Smile
,,Jasně,“ vrátil se pak k ostatním, ,,že má problém. A tomu problému je padesát a je to právník.“
Twisted Evil Perfektní shrnutí. Cool
,,Nebo ji přeneseš do postele?“ obrátila se Kaiczowská na nejsilnějšího chlapa v místnosti – Tom však jen rozpačitě zamumlal něco o kýle a o tom, že na Terezinu váhu by byl potřeba zcela jiný jeřáb.
1) nejsilnějšího chlapa v místnosti - awwwwww, tohle je krásné, muchacha!
2) zamumlal něco o kýle - jejdanane, to je mluvka. Laughing
3) jiný jeřáb - drzoun! Laughing Laughing Laughing
Hmmm, líbí se mi, jak se kamarádi zachovali. Jak se choval Semir, tak nějak moc hezky. Embarassed Embarassed Embarassed

Část s Kellerem okomentuji zase později, musím to nějak strávit a mít na to večerní náladku. Embarassed

EDIT:
Ano, společná rána musí být hezkou záležitostí. Jenom tak ležet vedle sebe, užívat si blízkost toho druhého a lenošiiiit. Laughing
Huh, je tu víc věcí, které by stály za zmínku.
Tak asi nejdřív ta podle mého nejvíc bijící do očí: večer bez sexu + ráno bez sexu = super den? A je to tu, už to nemá ráda, už jí to není po chuti a co se mi nelíbí nejvíc, už jí to i kazí společné chvíle. Podle mého názoru to tam nabobtnalo a už jen čekám na práskačku ala poprcorn v mikrovlnce. Embarassed Sad
Oblečení, pocit bezpečí... A to je to, proč bych já osobně oblečeného partnera v posteli nevyvstála. Za prvé tam chybí ta blízkost a za druhé vykazuje to šílenou nerovnováhu, když je jeden oblečený a druhý ne, jelikož nahota je poněkud, hm, jak to ujmout slovy, prostě se člověk stydí. Smile
Že já ji vrazím jednu do zad, aby se přestala shazovat? Jasně, ona jemu rozmačká žebra. Až si on sedne na ni, anebo lehne plnou váhou, to si pak povíme, kdo koho rozmačká, ty truhlíku. Proč se pořád tak shazuje? To ji Keller neříká i jiné komplimenty než ono nevychované: "Ty být pěkná kost, já tebe ohlodat?" Copak se nemá ráda, nepřijímá se taková, jaká je a pořád a pořád hledá něco, čím by sebe samou znehodnotila? Grrr, jsem se nějak rozohnila. Embarassed
Mysl má tendenci přehánět, takže si nemyslím, že by se Novinářčini kamarádi o ní mysleli, že je nedobrý hostitel, lemra, nezbeda a ještě si od nich nechá poklidit. Wink No, Turek možná trochu vyváděl, má to v povaze, na druhou stranu si myslím, že nebyl zlý. Embarassed
I v tom pěkném si však našla něco, co nehezky stisklo. Čím za to zase bude muset zaplatit? A, cukla sebou vnitřně snad ještě více, proč už se jí automaticky v mysli vynořují takové pesimistické otázky? To už neumí mít radost, ani když se Keller chová normálně? Musí být pořád ve střehu?

N-E-P-Ř-E-K-V-A-P-U-J-E! Čekala jsem to. Tak nějak to ani jinak nejde, když v sobě člověk něco potlačuje a když není upřímný ani k sobě, natož pak k tomu druhému. Já vím, s Kellerem to jde nehorázně těžko, ale stejně si myslím, vlastně nemyslím, bylo mě to naučeno jak známýma, tak životem a zkušenostma, že člověk MUSÍ být sobec a myslet především na sebe a své zdraví, pak až na druhé. Chová se jako týrané zvířátko - to taky čeká, odkud zas dostane další kopanec. Jiný příměr mě nenapadl.
Takovááááá reklama, *teče ji slinka* Přece jen, tohle je nejlepší výrobek jisté pekárny. Laughing
Proč na ni byl někdy tak... zbytečně hodný a jindy, když šlo opravdu o hodně, šlapal po jejích principech?
Hmmm, nelíbí se mi tam slůvko -zbytečně- Embarassed Přece, když chce člověk tomu druhému udělat radost, tak to není zbytečně, ne? Embarassed Ano, já vím, zbytečné v tom smyslu, že je to drobnůstka, co potěší, ale ty důležitější věci Keller naprosto zazdí. Ono totiž, Wox, jak mi řekl jednou přítel, tak musíš Kellera kopnout do hlavy, aby mu to došlo. Wink Na chlapy se musí zpříma. Ono jim spousta věcí nedochází a nedomýšlejí si. Možná proto v těch důležitějších věcech Keller pokulhává. Na druhou stranu je to dáno i jeho egocentrickou povahou, ve které je až přemálo prostoru pro tebe. Smile
Každopádně tím, že to dusíš v sobě a neozveš se, třeba i v takové chvilce, byť by to znamenalo, že z postele vstaneš rozmrzelá, rozbolavělá a v slzách z toho, že za sebou právník třískl dveřma a s rozčílením naběhlou žílou na čele odešel z tvého/jeho bytu, se nic nespraví! Je třeba MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT. Wink
Proč takový nemůžeš být pořád, zastýskala si, opět nejistá, zda z ní nemluví sobectví.
Řekni mu to nahlas. Cool Ouki douki, já vím, s Kellerem se mluvit nedá, ten zná jen jednu pravdu a to tu svou. Cool
Sobectví?! Jak jsem již psala, každý musí být sobec, jinak by se z toho všeho zbláznil, truhlo. Myslíš si, že Petra, Niels, Kranich, Karolina nebo Semir nejsou sobečtí? I kdepak, Novinářko, jsou. A to dělá taky vztah vztahem, nenechat se za vší cenu předělat a stát si za tím svým, i kdyby se pohádali. Však se zase usmíří, pokud jim na sobě záleží. Vždyť jde o drobnosti.
Ve vašem vztahu to však není drobnost, ale pořádný bubák, kterého je třeba kouzlem slova, domluvy a vysvětlení odčarovat (hm, mluví ze mě to, že jsem dnes viděla HP... :-/ ).
,,Mám tě ráda,“ hlesla a raději sevřela jeho dlaň ve své dřív, než stihla vyšplhat k její hrudi. Dosavadní vývoj se jí líbil, nechtěla ho kazit.
Však on si právničisko najde jiný způsob, jak zkazit hezkou chvilku. Wink Ono totiž za ruce ho pořád chytat nebudeš.
Jemně ji, aniž by odpověděl, hladil, aby pak pokud možno neutrálním tónem nadhodil téma, které mu v hlavě leželo už pěkně dlouhou dobu. ,,Maličká... a co Semir Gerkhan?“
Je to tady. Cool

Hmmmm, jak bych to shrnula? Smile
Wox - zaláskovaná, která je však ustrašená jako Kulička v té popelnici. Týrané zvířátko, které má ve své moci právničisko Keller a nakrásně ji pořád šlape po sebevědomí, které po ní paradoxně požaduje a snaží/snažil se pěstovat.
Keller - sobec v tom nezdravém smyslu, člověk, který je navyklý mít za každou cenu pravdu a zasloužil by si, aby mu Wox dala košem, jelikož ji tlačí do kouta. A v koutě má nejen zvíře, ale i člověk tendenci kousat. Navíc začíná být žárlivý, tak nějak jsem zvědavá, jak na to Wox zareaguje.

Neodpustím si to. Kdyby se kvůli zvědavosti stárlo, Keller je pod drnem. Embarassed Cool

Těším se na další díl! Wink


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ou jé... Výslech. Další Kellerova hořká tečka. Sice je to chlap, ale nadruhou stranu, tohle už snad mělo být vyřešený, ne?

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Omlouvám se za pozdní reakci. Také mám problém, jen mu tedy není 50 ani to není právník, lidově se mu říká nedostatek času a odborníci pro to jistě mají výstižnější pojmenování, nicméně se ke komentu konečně dostávám, snad mi zpoždění bude odpuštěno Smile.

    Jo, já to znám, měla si raději lehnout a odpočinout, ale stejně by si neodpočala, protože by myslela na to, že večer se pokazil. To je začarovaný kruh...chudák malá, ještěže ji děcka nechají vyspat. A je milé, jak jsou holky starostlivé, a Nie je prostě úchvatný!
    Tom se Paula chtěl zastávat? Nebo tak chtěl kamaráda chránit? Tak jako tak, já tam sedět, naprosto souhlasím s holkama!

    Jsou to zlatíčka! Myslím, že pro Terezu udělali nejvíc, co mohli, teď ještě, ať jí nebudí, protože jinak bude mít celou noc místo spánku na programu výčitky! Horší bude, že jednou se probudit musí a pak jí to bude líto...Sad...i tak si ale stojím za tím, že to dopadlo nejlíp, jak mohlo..pro Ter.
    Ah, skvěle, šikula Turek Smile.
    No není to zlatíčko turecké? Sice, jako všichni chlapy, nedomýšlí věci do konce, ale i tak, úmysl se cení!

    Hmm, skvěle, ona si vyčítá, že je pořád ve střehu...no jo, Wox, vojna tě naučí být ve střehu Sad.

    Hmm...a já si tak říkala, že to jednou vyšlo a dá si pokoj a nebude hořká tečka, ale Paul bez nich snad neumí být...Sad Co jako Semir? Chce o něm podat raport nebo blondýnku ničit tím, že ji podezírá nebo ...nebo jí ukázat, že lepší partner je na dosah ruky? Razz


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už DVAAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy
Omlouvám se za případné chyby v té aktuální - jsem nemocná, nemohu se moc soustředit Sad

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Hmmm..k tomu jak dobře to dopadlo bych měla pár poznámek Razz
    A co se týče toho být co nejdál od někoho, kdo se mi líbí, to nechápu úplně stejně jako šílení v davu lidí púřed místem, kde se má na chvíli objevit nějaká hvězdička, co brzy zapadne Smile.

    K Flashbacku asi nemám, co říci, než, že je mi povědomý Smile.



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Pořád dlužím koment, vím, bohužel na něj není čas. Sad
Ale chci vám doporučit knížku Já jsem hlad od Petry Dvořákové. V jisté části jsem tam přesně viděla Wox a Kellera, jak by to mohlo dopadnout, když mu Wox bude pořád ustupovat a zazdívat jisté věci. Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájooo, pověz víc, pls Very Happy třeba do sz Embarassed moc prosíííím!

*podívala se na obsah knihy na netu - hm, zajímavé... Very Happy*

Já to podle toho nebudu měnit, mám MMN promyšlené až do konce... Very Happy

Na koment se těším Very Happy myslím, že máš alespoň týden času, já prostě nestíhám... Sad mám chuť se podříznout Sad
Zkusím během týdne dopsat tu půlku kapitoly, co už je rozdělaná...
Zrovna jsem na MMN myslela a pak jsem uviděla tuhle reakci...

Já fakt nějak nemohu - měla jsem čas ze čtvrtka na pátek, ale usnula jsem, po tom týdnu jsem vždycky dead Sad

Fíčku, Tobě za koment díky! Very Happy a písni taky, kdy se sejdeme, nebo ani ten březen už nebude aktuální Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už TŘIAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy
Vím, že jsou tyhle díly nudné... ale nebojte se, až skončí, čeká nás další akčních várka nemravností Wink
Omlouvám se za zpoždění... ale mám moc práce Sad

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já se ani trochu nenudím, tyhle flashbacky si užívám. Ty začátky jsou taaaak sladké... a dala bych si capuccino. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
to jsem ráda, SaM Very Happy a tu sladkost jsi trefila Smile
Mám další dva díly v záloze, tak je postnu brzy, když jsem Vás minule dlouho nechala bez kapitoly Smile
a kapučíno piji vlastně jen po cestě do/z Prahy ve Student Agency Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    romantik napsal:
    Jo, začervenala se sama před sebou. Už si všimla, jaké má oči.

    No jéje, to je vážný.

    Strašně dobře se bavím, opravdu. Jasněže si o ní našel, co mohl. A hledání kravaty, co mu půjde k očím...to tak pěkně koresponduje s řádkem o trošičku výše Smile.

    Jééjda, to ho musela tak setřít? No, ale mohl vymyslet něco originálnějšího, to se musí nechat....SAM má pravdu, začátky jsou sladké Smile.

    Za jaké zpoždění? Slušnost je dát chlapovi šanci být na rande dřív, Wox..oops, no tak, netvař se, jako dítě, co se doví, že Ježíšek neexistuje, nedělej, že to ještě nevíš, on tě balí Smile.
    (mi připomíná domlouvání schůzek s kamarádkou, obě velmi nerady chodíme pozdě, takže se domlouváme na celá.15 a víme, že se sejdem v podstatě v celou)

    Nikoli když vypne, ale když dobře dá najevo, že vypl diktafon.. Smile. Ale souhlasím s Paulem (Já vím, málokdy), Wox je šikovná a profesionál.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už ČTYŘIAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy
Už se těším, až budu mít více času a budu moci psát...

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pořád si ty flashbacky užívám... Ale, nenabízí tykání náhodou ten starší, bez ohledu na pohlaví? Nebo to jen Paul hezky zaobalil?

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Hmm, ne, prostě si čtu a nechce se mi nad tím přemýšlet...nechce se mi vůbec přemýšlet, ale čte se to dobře...Wox je trdlo a Paul taka, což je v tomhle stádiu stavu asi normální Smile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už PĚTAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy
Omlouvám se za dlouhou prodlevu, teď bych snad měla přidat další díly dříve... Embarassed
Moc se těším na Vaše případné reakce Embarassed

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Juch, nový díl. A Kájula je zase tady, aby sepsala všecky Kellerovy vady. Cool Twisted Evil

Omlouvám se, dřívější díly komentovat nebudu, protože tak nějak není co, bylo to hezké, sladké, roztomilé. Aneb když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Embarassed
A proč tu ten flashback byl, dovolím si odpovědět. Pro zdůraznění kontrastu, pro ukázku, jak jednoduše se dokáže vytratit to cosi, co nás na tom druhém zaujme, jak se oba dokáží změnit - hlavně teda Keller. Embarassed

Zarazila se. Trošku si to vynutil... vlastně to byla jeho nabídka!
Mám takový dojem, že tohle je vůbec oblíbené Právníkovo jednání. Cool

,,Jsi krásná,“ přerušil ji. ,,Až ti bude jako mně, naučíš se, že je nejdůležitější to, aby byl spokojený jeden každý a ne aby dal na to, co si myslí druzí.“ V odpověď sklopila zrak a on si opět musel vnitřně promnout ruce. Ta je úžasná... tak mladinká, rozpačitá, nejistá a cudná. Líbila se mu každou vteřinou více. ,,Pak tedy... nevyjdeme si na malou procházku?“
*pobaveně frkla* Tohle mi už zavání starým dobrým Paulíkem, tak, jak ho známe: sebevědomý, trochu nafoukaný, přesto pořád milý a na veřejnosti strašně ohleduplný, pokud mu ovšem Turek nešlape na pomyslné kuří oko. *chichotá se*
Jinak má pravdu, důležité je nenechat se zviklat cizími názory a úsudky, řídit se svým vlastním rozumem a pocitem spokojenosti. Embarassed

A byla hezounká, měkká....
... jako naducaný polštářek... Laughing To druhé přídavné jméno mě prostě pobavilo. Laughing

Wox zpanikařila. Snad ji nechce políbit??? Na to je moc brzy! Tohle... tohle ať si zkouší na jiné, ne na ni! Ona... strašlivě se jí ulevilo, když pouze zvedl ke rtům její pravici a symbolicky polaskal vzduch nad buclatými prsty.

*usmívá se* Wox je tak roztomilá... Jako štěně. Embarassed Naprosto chápu tu její paniku a zdrženlivost. *like it*

Ohoho, zakoukaná Slečinka je... budu se opakovat, strašně rozkošná. Má radost jako malá holka, jako puberťák, prostě takové to super nadšení, těšení se, báječný pocit. *culí se*

Z Kellerova podání pocitů mám trochu jiný dojem. Zralý muž, který je prostě prasiskoidní. Nevím, mám z něj dojem takového většího tělesna, u Wox jde spíše o přízeň a náklonnost, řekla bych. Embarassed Embarassed Sad *don´t like it* Samozřejmě mu nemohu odpárat, že ji má taky rád, to ne. Jen je to prostě jiný úhel pohledu. Embarassed

,,Pojď, Paule. Tady na nás všichni zírají,“ přerušila jeho otázku zcela záměrně dívka, která se příteli rozhodně nemínila svěřovat s příhodou, na kterou se dosud snažila zapomenout: setkání s Davidem Gelselnehmerem jí stále ještě občas měnilo sny na noční můry.

Juchuuu, propojení s Pětkou. *tančí* Tohle mám hrozně mocka ráda!

Chvíli postál, dokud si dívka nesedla. Sklidil za to úsměv, přesně jak si to vypočítal – už si všiml, že si jeho mladá přítelkyně v kavalírském jednání libuje, takže se ho snažil co nejvíce uplatňovat. Koneckonců, pomyslel si poněkud samolibě, u mě žádná velká změna oproti normálu.

No jo *slastně vzdychla*, která holka by neměla ráda pozornosti typu: otevřené dveře, pomáhání z kabátu/do kabátu, nabídnutá židle, otevření dveří od auta, atd. atd. Tohle je něco, v čem si třeba libuju i já. Embarassed Smile
A galantnost tvou silnou stránkou, Právníčku? Mno, *pobaveně mlaskla* jak kdy, jak kde. Cool V posteli se zrovna dvakrát jako gentleman nechováš. Wink

Srdce jí bušilo, jak přemýšlela, zda se při jejich prvním polibku náhodou zase neztrapnila.
Ale Drobku, takhle to neber. Mno, jo, je to o zvyku, však to snad časem vyprchá, takové pocity, resp. důležité je nenechat se nimi tak zviklávat, jako na začátku. Smile

,,Terezko,“ usmál se a lehce si ji přitáhl k sobě: novinářka vcelku ochotně skryla svou tvář v látce jeho saka a nechala se něžně hladit po dlouhých kadeřích.
Tohle je tááák strááááášně cuuuuuuute! Embarassed Embarassed Embarassed *like it*

,,Tak něco dělat, ano?“ Keller si její slova pochopitelně vyložil tak, jak se to hodilo jemu: v mžiku stál nad postelí, aby se rychle ohnul a než stačila dívčina zareagovat, už svíral oba její kotníky, zvedaje je vysoko do vzduchu.

Ale fuj, Paulie, takový fail. *ksychtí se* A ještě jí dělej bolest, chňupe. To sis jako nevšiml, že ona opravdu neumí udělat roznožku? Ne?! Grrr, tohle dělá opravdu jenom sobec, protože člověk, který má toho druhého opravdu rád, nesobecky, tak si všimne, když někomu není něco příjemné. Evil or Very Mad

Tohle, rozmrkala slanou krůpěj v levém oku a tiše hekla, když si netrpělivý Keller nadzvedl její pánev, aby do ní mohl snadněji vniknout, tohle jsme si přece nedomlouvali.... K tomuhle jsem se neupsala...
*smutně kouká* Smutný konec dnešního dílu. Nu ju, realita je holt krutá. Embarassed
Tož, pořád nějak čekám, kdy jí to přestane bavit, kdy přeteče pohár její trpělivosti a netečnosti, kterou si zvolila jako obranu... Ale obávám se, že opravdu je tu náběh na to skončit jako hrdinka té knížky, co jsem ti popisovala.
(Pro zvědavce: Já jsem hlad -
hlavní hrdinka se uchýlí k hladovění díky neujasněným vztahům s matkou, ale také díky nevyjasněným vztahům s manželem - ten ji ignoruje, dělá neschopného, který není schopen cokoliv udělat, to mu musí žena vše říct, tak je jasný, že pak vše obstarává ona sama, navíc ji začne manžel po nocích znásilňovat, dokonce na ni vztáhne i několikrát ruku, ona jako únik před tím vynuceným sexem usíná, případně je opravdu netečná, což mi připomnělo Wox a podle mě by takhle nejspíš skončila... Embarassed Sad )

Děkuju za díl, komentování a diskuze týkající se MMN mi chyběly. Embarassed
Těším se na další díl, i když... Ono asi není na co se těšit - dějově. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    První zamilovanost je krásná.
    Dokonce se v ní ztratí i to strašné přemýšlení co by kdyby a jak by to vypadalo, patří to k ní a je to krásné.
    Jen...mám pocit, že od samého začátku všechno vede Paul, ano, ptá se, ale všechno vede on.

    Vypočítal...jo, umí moc dobře počítat...akorát ten výsledek Sad

    No jo, výsledek. Jak může ignorovat, že ji něco bolí? A proč se pořád hodlá vyprošťovat jemně? Když ignoruje on ji...být tam já, bylo by mi jedno, kterou jeho část bych nakopla při vyprošťování, jemu je také jedno, kterou její část zraní při pokusu o plug-in. Možná by konečně pochopil, ž to není škádlení, ale že je něco špatně.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No, tak tohle bylo parádně hořký. To by i zvládlo těmi emocemi žít jako samostatná povídka, blech.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už ŠESTAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy

Kapitolku věnuji Kájce! :hug: moc držím pěsti Very Happy

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Jé, super, další dílek Smile
Ano, vím, už dlouho jsem Ti neokomentovala dílko - nuže? Smile

Naomi je asi dost od rány, co? Taková otevřená, všem tématům. To není vždy dobře Smile Avšak chápu, Tereza se musela cítit dost nervózně - úplně vidím, jak se celá červená a dusí se kafem. Smile *úpřímně Terku lituje*

,,Mhhhm. Tvoje auto, tvoje pneumatika,“ usmál se Tom andělsky...
Tome, no to kdyby jsi mi řekl! Safra, to by jsi viděl tornádo Very Happy Very Happy Chuděra Semir Very Happy Nj, a Tomík ležérně opírajíc se o auto, hází své blěděmodré pohledy do všech stran Very Happy Ach, typický Tomík Smile

,,To klidně vyslepič,“ uculil se modroočko. ,,Já na to řeknu, že jen porovnávám, abych se vždycky a znova přesvědčil, že je moje Kar nejhezčí. Což i je.“ - - Ale, ale Tomíku, z toho jen tak nevyklouzneš Very Happy Semir je jedovatý, jako Kobra Very Happy Laughing

Uff, tak nakonec pozdrav, chvála bohu! Smile Keller mi k Terce krutě nesedne, už po celou dobu. *zlostně na Kellera wrčí*

Tome, doufám, že do kantýny vběhneš včas Very Happy Hotte je žrací stroj Very Happy

Woxí, krásný, a vtipný dílek. Smile
Patří Ti pořádná pochvala *uznanle kývá hlavou, a gratuluje*

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No jasný, jakoby se v tom Wox nepitvala dost sama, ještě si přisadí kolegyňka. Od Naomi bohužel nečekám, že přinese nějaký užitečný pohled, ale třeba překvapí.
    No, tak nepřekvapila, teorie ne moc hezká, ač racionální, podaná způsobem...brrr.

    Myslím, že Tureček to kolegovi vrátil...tsss, takhle Toma neznám, možná špičkuje, ale pomůže...že ho ta Kar rozmazluje.
    Btw, za tu neprůstřelnou a odzbrojující výmluvu má u mne hooodně bodů.

    Ah...jsou hodní, že na něj takto mysleli...chudák choleriček, jednou ho to bude stát život Very Happy


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak teď možná dostanu přes pusu, ale je mi sympatičtější přístup Naomi... Ale možná jen v tom, že v něčem jsem trochu jako Wox a nad vším moc přemýšlím... Nadruhou stranu, když znám příběh Wox, nemůžu s Naomi souhlasit jinak, než velmi obecně. A stejně trvám na tom, že je to sliepka, a trochu taktu by jí neuškodilo. Když vidím, ře někoho uvádím do rozpaků nebo o mou intervenci nestojí, tak držím klapačku, i kdybych byla mistr v oboru.

Tom to má zmáklý... Ovšem nepochybuju, že Karolína má zase zmáklý jeho výmluvy. Příjemná, vtipná epizodička. Smile

Syčák Tom... Ten ví, jak kolegáčka naladit. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Předem moc děkuju za věnování dílu. Moc mě to potěšilo! Embarassed
(A jinak, malý off topic, povedlo se, Smile )

Uách, občas se pití u počítače nevyplácí, tentokrát to však naštěstí dopadlo dobře. Smile
Stejně nespěchám domů...
Oou, věta, která je dobrým startérem. Wox by si asi ráda s někým popovídala, ale s Naomi zrovna o tom, co jí doopravdy žere, nejspíš ne.
Budu se opakovat. Naomi je ten typ žen, které nesnáším a se kterými po poslední hořké zkušenosti nechci nic mít. Všechny, bez výjimky, se třesou, až se o vás něco dozví, a pak to pustí dál. Samozřejmě, že si to třeba taky ještě trochu poupraví, to je ta horší varianta.
Naomino vyjadřování mi přijde až vulgární. Takový styl mluvy si mohu přece dovolit jen k nejlepším kamarádům a to ještě kdoví jestli. Confused
,,Ale no tak!“ Žena elegantně přehodila nohu přes nohu. ,,Te, že ty se pořád užíráš tím videem?“
Blondýnka se poškrabala na spánku a ušklíbla se – na nemravnou nahrávku už skoro zapomněla. ,,Ne. Ale díky za připomenutí.“

Další věc, co umí dokonale... Kdykoliv si do vás ďobnout, až to bolí. Cool
Naomi nejen že patří k drbnám, ale taky k lidem, kteří mají hned ve všem jasno. Keller je prachatý, kultivovaný, fyzicky ujde, tak se ho, holka, drž. Jako by Wox vyhrála v kasínu milion, co milion, dva! Haha, jo, ještě štěstí, že lidi nevidí pod povrch (v některých situacích bohužel). Naomi by byla nadšená, kdyby se jí Wox svěřila, troufám si tvrdit, že by ji z té senzace snad explodoval mozek, kdyby to nemohla poslat dál. Embarassed
,,Te...“ žena se překlonila. ,,No tak. Ty přece nevěříš, že vám to vyjde, ne? To se za něj chystáš... vdát, nebo tak? Mít s ním děcka?“
Kruté! Evil or Very Mad Tohle si může myslet, ale nikdy by si to neměla dovolit vyslovit nahlas. Jako, já osobně v Naomi vidím Woxiinu spolupracovnici, nic víc. Tuhle větu by si mohla dovolit jen dobrá přítelkyně a to by s tím ještě musela zacházet velmi ošemetně, aby to nevyvolalo ve Wox velkou bolest. Embarassed
,,Ty se tváříš jako sešlápnutý šváb. Štve mě to. Spousta holek by si Kellera vážila víc.“
Chmpf, co na to říct. Nesnáším, když mi někdo řekne věty podobného typu. Laughing A ta třetí věta... Víme, že si všichni kolem Wox (skoro všichni) myslí, kdovíjaká je Keller výhra. Muchacha, měli by si to s ním zkusit takhle týden v kuse v posteli. Cool
,,Takže,“ žena se ani nepokusila skrýt úsměv, ,,v ráji přece jen sprchlo.“
*syčí vzteky*
,,Chce to po tobě furt? To je lichotka, děvče. Sakra,“ žena kriticky přehlédla baculatou dívčinu postavu, končíc obhlídku na jejích sezením rozplácnutých širokých stehnech, ,,važ si toho. Upřímně-“

Hlavně že ona vyhrála Miss Universe 2010, Cool
,,Jen se ti,“ stáhla se žena, ,,snažím pomoci. Jsem přece jen,“ neodpustila si narážku, ,,zkušenější.“
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing V jejím požehnaném věku a soudě podle slovníku... Nepochybně. Laughing
,,Máš pusu, používáš ji. Máš nohy, používáš je. Tak co je špatnýho na tom, abys použila to, co máš mezi nima?“
Hmmm, jako, fajn. Navádí ji snad k tomu, aby ze sebe udělala pouhou lehkou děvu, jen pro peníze a Kellerovo jméno? *drapká se po čele* Pokud toto vyjadřuje Naomino smýšlení, hmmm, hezké. A věřím tomu, že takto uvažuje spousta lidí kolem. Sad
,,Ještě víc řvi, je tady ještě pár lidí, co tě neslyšelo,“ poradil příteli Kranich, který se zadkem opíral o kapotu stříbrného BMW a nastavoval tvář slunci. Oči mu zakrývaly elegantní a přitom frajerské černé brýle, které poskytovaly dostatečnou šanci, aby tajně pokukoval po kolemjdoucích ženách, jenž v horkém zdi venčily minisukně a šortky.

Mucheche, *slintá a je v rauši jako... mno, jako závislák na cukru, co si právě dal tabulku čokolády* Kranich!!! Laughing A kocour jeden mlsná. Laughing Turek - Kranich: 0 - 1
,,Naprosto neprůstřelná výmluvnost,“ věnoval mu kyselý výraz Semir, který se rozhodl být jedovatý. ,,Ty ses minul povoláním, brácho. Byl bys perfektní novinář!“
Kranich se pochopitelně urazil.

*umřela smíchy* Laughing Laughing Laughing Peeeerfektní ťafka!!! Turek - Kranich: 10 - 1.
Mizernou náladu teď měl i Tom – v autě si všimnul, že se mu na opáleném obličeji zřetelně objevil světlý obrys brýlí. U Gerkhana si tak okamžitě vysloužil škodolibou přezdívku “mýval“, s níž vůbec nebyl spokojen.

Jáááááááááááj!!! Laughing Laughing Laughing *heart*
Awwww, ten je tak krásně škodolibý, skóruje na 10 - 10. Laughing
Super odlehčení na závěr, perfektní, protože to opravdu celý děj odlehčilo, odtáhlo pozornost na chvilku k něčemu nenáročnému a hlavně i optimistickému. Smile

Děkuju za nový díl, rozhodně se vyplatilo na něj počkat, protože má zas v sobě něco... To něco, kvůli čemu mám MMN ráda. Smile
Jsem zvědavá na další díl(y) a děj.







Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už SEDMAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za Vaše komentáře k minulé kapitole Very Happy
Škola už mi skončila, takže mohu psát v klidu dál a nebudete na díly čekat dlouho Very Happy

Dnešní kapitolu věnují Káje - gratuluji k titulu, věděla jsem, že na to máš! :hug:

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Embarassed Děkuju za dílek, Woxičko. Moc mě potěšil! :hug:

Nakonec neodolávám a jdu komentovat rovnou. Embarassed
Hahaha, typické hypnotizování a vnitřní přesvědčování řečníka/učitele, aby už skončil. Laughing
No jo, Robbie nikdy nezklame. Proč jen z něj mám dojem, že je hulvát, kterému je máloco svaté? Smile
Jíííídlo! *schovala se pod peřinou a kvílí* Pasuju MMN na nejvíc prožr... projezenou povídku, kterou máš ve svém repertoáru. A v příštím díle bude večeře. Laughing Embarassed
Ve vteřině přelétl blondýnu pohledem, vyhodnotil její směr a dva kelímky v dlaních: zamračil se a sotva znatelně zavrtěl hlavou, okamžitě se zase vraceje ke svým užvaněným kolegům, kteří se smáli, až jim z úst létaly drobky.

Tohle je tak... Ponižující. Embarassed Nevím, možná Dahlovi křivdím, ale pro mě by to bylo ponižující a naprosto chápu Slečniny následující pocity. Embarassed Sad
Meziredakční styk mě jakožto správnou puberťandu pobavil, mám na mysli samozřejmě to slovní spojení. Obsah dané věty je samozřejmě trochu... Smutný. Smile
Vzdychla. Upřímně... raději by měla plno práce, aby zaměstnala nejen ruce, ale především svou drahou blonďatou hlavu, která byla v posledních dnech tak přeplněná, že si přímo říkala o odříznutí vrchní poloviny lebky a vylití přebytečného materiálu do kanálu.
*představila si Toma a Jerryho, Itchiho se Scratchym,...* Embarassed Chuděra. Tohle je šílený stav, když člověku neustále pracuje hlava, on díky tomu nemůže spát, snaží se to zastavit přívalem práce, přitom to prostě zastavit nejde. Znám, dobře znám a Slečince vůůůbec nezávidím. Sad
Vysoká blondýna na ni s úsměvem mrkla a nasadila si nožičky brýlí za uši. ,,Pojď s náma. Na hubnutí do plavek už je stejně pozdě. Snad tě Paul,“ zasmála se zvonivě, ,,nenutí držet dietu! Když tak si dáš bez majonézy, no.“
*prská, ježí se a seká drápkem* Naomi nemá ani kousek slušnosti. Na tohle jsem alergická. Kila navíc může nadhazovat jen velmi dobrý kamarád a to si ještě musí hrozatánsky dávat pozor na pusu. Vážně tohle nesnáším, protože je to hnusný. *vzteká se* Tak nějak se mi Naomi líbí čím dál tím méně. Nevadí mi lidé, kteří mluví o všem přímo, to ne, ale přece jen jsou tak nějak nepsané meze, které by se měly dodržovat, podle mého názoru. Evil or Very Mad
Její spiklenecké mrkání lezlo Wox na nervy.
Nedivím se jí. Mně osobně vadí i Naomina neodbytnost, ať se to týká jakýchkoliv témat. Wink
Už se ani nikomu nemohla svěřit, protože by byla za blázna, který nezná jiného tématu.
Sad Ehm, a zkoušela to u těch správných uší? Embarassed A hm, opravdový kamarád by to pochopil, myslím si. Ale třeba žiju v iluzi. Embarassed
Možná by měla prostě vzít tužku a vypsat si na papír klady a zápory. Jako při nějaké pitomé terapii. Ach bože, jak dětinské. Tohle přece nemůže rozhodovat o vztahu...
Nu, tohle mi jako dětinské nepřijde. Každý máme nějaký způsob, jak se vyrovnáváme se stresem, problémy, apod. Embarassed
Tohle nás přece nemůže rozdělit, ne? Něco tak... povrchního. Co se dá v nejhorším případě se zatnutými zuby vydržet.
Hm, myslím si, že může. Ono totiž záleží na povaze člověka a pokud je Keller takové nadržené pafátko, co ho neudrží v kalhotách v 99,9% času, kdy je s Wox, tak si myslím, že zrovna sex hraje celkem velkou roli. Embarassed
A vydržet... Čím víc toho člověk se zatnutými zuby toleruje, tím je to horší a jednou to ať ji nebo jeho nebo vůbec jejich vztah sežere. A podle mého to zrovna není nějaká věc, co by se přecházet měla. Embarassed
Cool Dobrý výčet míst, Keller by se ve svém věku měl šetřit než takhle dovádět, pomaludědeček.
,,Něco se stalo?“
,,Paule!“ vydechla a vrhla se k němu, aby překvapeného muže prudce objala, boříc mu obličej do látky nadýchané modré košile. ,,Paulie... já tě mám tak ráda!“
,,Tohle jsi mi,“ zrozpačitěl, ,,přišla říci?“

Hmmm, možná mě přesvědčíte o opaku, ale mám pocit, že tohle ve své podstatě pochopí pořádně pouze ženská. Embarassed
Tahle pasáž se mi hrozně líbila, dokonce mi zvlhlo oko, cíťovi. Embarassed Tak nějak je to strašně krásné gesto naprosté odevzdanosti, pokud to tak mohu nazvat, ze strany Slečinky. Uhuuuu, *vyje na měsíc*, ať to Keller zas něčím nezkazí.
Ušli jen pár desítek metrů, kde se rozkládal ohromný trávník, určený pro dětské hry a rodinné pikniky.
Opět se ozvalo mé puberťácké Já a škodolibě dodalo: "Tak, snad tam spoluobčané nevenčí své mazlíčky." *bylo to silnější než ona*
Mlčel a laskal ji, jistý si tím, že sbírá body po tuctech.
Nevím proč, ale tohle mi přijde strašně funny. A přitom... Jo, je to tak. Laughing Strašně pravdivá věta. *chechtá se*
Musí se přece snažit, pokud si má Paula zasloužit, musí!
Tohle mi už tak vtipné nepřijde. Nevím, zasloužit - celkem silné sloveso, podle mě. Embarassed A jde na této větě vidět, jak má Wox strašně nízké sebevědomí. Embarassed
,,Jak chceš, Paulie. Jak ty chceš...“

Čímž bylo v podstatě řečeno vše.

*kvílí a rve si vlasy* No to snad neeeeeeeee. Očekávám Kellerovskou zradu. Cool

Ještě jednou děkuju za dílek, zas mě pobavil, zas mi něco dal. Smile Ono si vyplatí počkat, muchacha. *47*
Chjo, jen mě štve ta Kellerova sebejistota. Někdy je tak strašně si jistý Slečinkou a přitom někdy zas... Nevím.
Nu, dalo by se o tom zas strašně dlouho polemizovat, jaký ten Keller je. Laughing
Těším se na další dííííl, fíííííííííí. *točí se na patě a chechtá se*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox tu situaci vážně nezávidím, fakt ne... Netuším, co bych na jejím místě dělala. Jsem zvědavá na další díl.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Oběd zadarmo....no aspoň nějaká motivace.
    Aj, to zamrzelo...nejsem si jistá, jestli by mělo smysl uvažovat, zda to bylo jinak, ale možná přece jen nešlo jen o Terezin vzhled, ne?

    skoropsycholog napsal:
    Možná by měla prostě vzít tužku a vypsat si na papír klady a zápory. Jako při nějaké pitomé terapii. Ach bože, jak dětinské. Tohle přece nemůže rozhodovat o vztahu...

    Ne? Ale ano, mohlo by to přinejmenším rozhodovat o tom, kam se ten vztah ubere a jestli radikální krok a ukončení vztahu nestojí za ten risk, pokud je také riziko, že druhá strana se probere a začne chovat jinak.

    truhlik napsal:
    Tohle nás přece nemůže rozdělit, ne? Něco tak... povrchního. Co se dá v nejhorším případě se zatnutými zuby vydržet.

    Ale to nemá být povrchní! Naopak! A nemá se to přežívat! Má se k tomu najít cesta a má se to užívat a má se na to těšit a ne se toho děsit....a má to odrážet celý vztah, ne ho kazit...

    Hmmm...proč ne, přespat může, může s ní do noci koukat na filmy a může pak na gauči zůstat Twisted Evil
    Ale bloncka zas spřádá bláznivé nápady a hodlá se změnit a zase něco nechutného zkusit, místo aby si konečně našla kluka, co ji má ráda a dá jí čas a bude se jí věnovat tak, jak si to zaslouží. A že takový kluk by byl a ne jeden a jen to trdlo si to nepřizná, na tom se snad shodnem i s Kájou Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už OSMAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za přečtení :hug:
A moc a mooooc díky za komenty :hug:

Woxys.

Fí:
místo aby si konečně našla kluka, co ji má ráda a dá jí čas a bude se jí věnovat tak, jak si to zaslouží. A že takový kluk by byl a ne jeden a jen to trdlo si to nepřizná ----- nejsem si jista, zda by si Wox našla kluka tak lehce Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Neměl navíc kam pospíchat, málokdo měl tak milou, měkkou a mladou matračku, jejíž hmota by tak ochotně přijímala jako tělo.
Shocked Tomu teda říkám nepěkný, avšak zas výstižný příměr.
Jo, pokývala hlavou Wox odevzdaně. Všechno je v pořádku.
Tak nějak čekám na ten pověstný poslední hřebíček do rakve, kdy jí buďto rupnou nervy, něco si udělá anebo skončí v léčebně. Embarassed Sad
Tyhle jeho zdrobnělinky neměla ráda. Asociovaly jí cosi... co prostě nebylo v pořádku. Ač by to nahlas nevyřkla, cítila v tom nádech pedofilie.
Na tohle existuje jediná rada: říct mu to, aby ji takhle neoslovoval. Wink Sám na to nikdy nepřijde, že jí to vadí. A zmínka o pedofilíi sedne.
,,Pochopitelně,“ přitakal Keller a dokonce se mu podařilo nedat najevo poněkud pokaženou náladu.
Hmmm, dokáže si Keller představit odpoledne se Slečnou, aniž by v tom figuroval sex? Příjde mi, že se notně omezil jen na tohle a všechno ostatní vedle sexu bledne.
Domluva ohledne trávení volného času na mě dýchla pocit, že tak nějak najednou kromě toho sexu nemají oba moc co dělat dohromady.
,,Ech...“ někdy měla pocit, že je Keller vážně mimo realitu.
Mimo realitu není, jen si žije na vyšším levelu než ostatní, a tak si vůbec nepřipouští, že by normální smrtelníci používali něco jako je SA. Laughing Btw. dobrá reklama. Laughing
Shocked Shocked Shocked Wow, Slečinko, rychle zvedni kramle, protože tohle už není normální. Došlo ti to ve tvé blonďaté hlavince?! Vždyť on tě nenechá ani rozhodnout, jak se dostaneš do Brna. A to předloktí...? Nebude z něj nakonec i násilník? Wink Jako, hm, je cosi notně shnilého ve vztahu Kellerovském.
Rozkošný puberťáček Kranýšek na konci tohoto dílu je skvělý! Wa wa wa! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
:)
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Hm, zajimavý kusanec.

Ano, Paul je pořád tak úlisný a náročný Very Happy.... :grr: ta jeho úlisnost :/
Ale abych ho jern nezhanila. Líbí se mi jeho starost o Terez. - je-li opravdu úpřímná. Smile)

A Terka odevzdává diplomku? No ni, uvidíme...jak nám holka dopadne Smile
Líbí se mi její skromnost....

Semi si našel skvost? No ni, jak asik vypadá?...A doufám, že to není taková stihačka...jak...osoba, jejíž jméno si raději ani neberu do "huby" :/

Je sympatická?...Teda...jsme zvědavá na Gábinku, jak wse to bude dále vyvíjet...

A Kranich alá zvědavá drbna?..Jůů, jak roztomilé, úplně si ho představuji! Jak poskakuje na ulici Very Happy

Krááása Very Happy

A dík

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jo, jasně, v každém vztahu jsou nějaké problémy, v každém se dřív či později nějaké vynoří a je na partnerech, aby našli kompromis, zatímco Wox v podstatě hned na začátku narazila na Problém jako Brno, který má neskutečný potenciál způsobovat problémy další, a místo kompromisu nasadila v podstatě jednostranné uhýbání, trpění mlčky a konstatní nespokojenost, v níž probleskují chvilky štěstí a v níž o to víc mrzí, když doblesknou. Jo, super vztah a půdička pro řešení těch dalších problémů, které se ve vztahu časem zákonitě vyskytnou a na něž se teď odvolává. Taková chytrá holka, kam dal rozum?

    No, a krom toho, že se občas umí chovat galantně a to děvče ho neskutečně obdivuje, mají ti dva vůbec něco společného? A je to přesně to, co jsem psala v předchozím odstavci, Paul si něco nadiktuje a Tereza sklapne uši a dělá. Kdyby si jen trochu uvědomoval, že právě před chvílí mu dost ustoupila, tak by snad mohl výběr opravdu nechat na ní, ne? Ne, místo toho jí nadiktuje, co chce vidět, a nechá ji "vybrat" a ani když zklamaně navrhuje jiný program, nesepne mu. Jiný program bohorovně zavrhne a, protože si zase nadiktoval vlastní podmínky. A tomu se říká vztah? No jo vlastně, mezi otrokem a otrokářem nebo sluhou a pánem je také určitý "vztah", že jo?

    trdlo napsal:
    Užuž by pronesla námitku, že když on rozhoduje o ložnici, ona by mohla mát trochu silnější slovo ohledně volného času, rychle jí však došlo, že Keller tohle její imaginární rozdělení nevidí.

    No prosím, a já jí tady celou dobu píšu, ať mu ho rychle strčí pod nos, aby ho konečně uviděl. A to děvče udělá co? Sklapne uši a poslušně se přizpůsobí... Sad

    No jo, občas galantní, jak jsem psala...ale vocamcaď pocamcaď, když řekne ne, může to být maximálně důvod k diskusi, ne k tomu, že on si usmyslí ano a autoritativně a sobecky se rozhodne. Jede ona! Ona má zvažovat pro a proti a on může jen na nějaké poukázat. I kdyby byl její rodič, nemá na tohle právo, ne v době, kdy je ta holka už dospělá! A to si říkají partneři? Houby leda, hlava a ocásek...

    Jo, Semirkovi zkušenost přeju, jen ať je to děvče skutečně milé. A Wox a štěstí? Jaké, propána? Něco mi snad uniklo? To jako dobrý pocit z diplomky? Budiž, ten jí přeju Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už DEVĚTAŠEDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za přečtení :hug:
Díkek věnuji Káje - vše nej k svátku, kamarádko :hug:
A moc a mooooc díky za komenty :hug:

Woxys.

Fí a Sasa:
Díky Vám za komentáře, pečlivě jsem je pročetla a mohu jen říci, že souhlasím Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jůů, Tom žvýkající papuče...jakou velikost bot Kulička má?Very Happy
    Nesnáším, když ji nenechá rozhodnout a pokud si zrovna neusmyslí, že jí bude zvedat sebevědomí, ji shazuje. Sad
    A podíval se na ty věci aspoň? Sad

    Nechutné, ona to mám napsat? Ta holka je trdlo, kdyby mu jednu vlepila, akorát by ho to probralo.

    Je odporný, nechutný a pitomý...a Bloncka má u mne pár bodů plus, že to docela utáhla.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Děkuji za věnování. Smile A za nový díl taky. Smile

(...) Wox do rozmluvy nepřispěla jediným nápadem, věnujíc se vlastním myšlenkám za neustávajícího míchání dávno vystydlé kávy.
Hmmm, není divu, že je Slečna pořád duchem mimo. A kdyby jen jednou, ono to je povětšinou, co je s kamarády, přijde mi. Nj, přetvářka a "splachování" je náročné na energii. Embarassed
Tereza málem ztratila oči pod stolem, tak moc jí vyplavaly předstíraným údivem. ,,Tom Kuličkovi sežral papuče? Co mu ten nebohý pes udělal, že si zasloužil takový trest?“
Ale i přesto má ta mrška pořád dost energie na popichování. Laughing Perfektní vtípek! Laughing
Je fajn, že se Wox daří v jejím osobním životě, které Kellera nezná.
,Právě že ne. Tají to,“ svlažila bruneta hrdlo nápojem. ,,A očividně u toho strašně trpí. Chvílemi to vypadá, že praskne!“
U tohohle jsem se strašně chechtala. Představa Toma jako ropušky s naducanýma tvářičkama, které mají co chvíli prasknout... Báječná! Laughing
Flashback s Kellerem nezklamal, čekala jsem něco peprného a taky, že ano. Cool
A přece si v Brně musela vypnout mobil, jinak by se pod palbou zamilovaných a stýskavých esemesek ani nemohla soustředit na školní povinnosti a rodinné záležitosti.
Tomuhle se stejně musím smát. Laughing Nevím, proč, přijde mi to hrozně vtipné. Nějak mi nesedí takováto představa k padesátiletému chlapovi. Nevím, nu. Smile
,,No pojď, pojď. Nebudeme tady trčet.“
Ten chlap ji vůbec nebere na vědomí. Prostě se jde nahoru a basta. Jak na psa, týjo. Uách, já bych ho musela jednou zabít, týjo.
(...) po němž sebou Wox nervózně trhla, (...)
Mám pocit, že to není obvyklé trhnutí leknutím, ale prostě... Tak nějak ozvěna všech špatných zkušeností s Paulem. Anebo jsem paranoik a vidím za vším Kellera. Laughing
Brrr, *otřásla se* Keller je, chmpf, chlívák až to hezké není. Brrrr! Chudák Wox. Doporučuji ji co nejdřív vzít kramle a už se s Kellerem nestýkat. Vždyť absolutně ignoruje to, co ona chce.
,,To jsem zvědavá,“ pronesla Kar polohlasně, ,,kdy bude mít tohle konec. Dlouho to ta holka vydržet nemůže.“
Moje slova. Cool *nafoukla se... jako Kranich, co musí mlčet*
,,To jsme,“ pronesl mrzutě, ,,mohli jít ke mně hned a ne někde trajdat.“
Náhodou asi už přestal uvažovat ve vztahu s Wox mozkem, co?
Co se týče jeho sebestřednosti, ta začíná dosahovat nebes. Wox mu to s tím místem grilovačky vysvětlila hezky, jen mě tak nějak mrzí, že mu to vůbec musela vysvětlovat.
Tak nějak mám pocit, že z Kellera, o němž na začátku padaly superlativy, se tak nějak vyklubal jiný člověk. Navenek slušný, hodný, galantní. K té, kterou by měl hýčkat a rozmazlovat, vážit si ji a být na ni hodný, se však chová jako ke kusu jistého nábytku či hadru.

Zajímavý díl, děkuji za něj. Jsem zvědavá na pokračování. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Tak, a mám Paulího plný kecky Confused
Taková sebestřednost... :grr: !!!! :/ Od jisté části se mi Keller zdá spíše jako úchyl, než jako přítel Wox....chuděra....WOX! Smile
To by mi do diplomky fakt nepomohlo....a na zápočet,v tomto případě - úplně kašlala... :grr:

Dílek byl hezký...a jsem zvědavá na grilovačku.... Wink

Vskutku zajímavé, avšak pocity rozdílné....skvěle napsáno....pravda, pravda... Smile

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Moc a MOOOC Vám díky za koment, krasavice! :hug: hrozně se omlouvám, ale nepodařilo se mi dostat do nálady, abych napsala další díl MMN, opravdu jsem se snažila Sad nešlo to...

Takže sem hodím díl, jakmile se vrátím z dovolené! Beru si tam pc a díl tam napíši Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už SEDMDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Díky za přečtení :hug:
A moc a mooooc díky za komenty :hug:

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Další super vytěšený kusanec. Děkuji Embarassed

Koooonečně se se Wox vzepřela. Holkááá, to byla doba. No, aspoň doufám, že z tohohle poznání učiníš brzo závěry? Nebo ne? Shocked

Vždyť já si to celou dobu myslím, že Tě ale vůůůbec neposlouchá. On si vlastně, vždy a všude, dělá své...to co ON chce. Rolling Eyes (Mám ten dojem)

A bulvár? No, potěš!!! Ještě, že jsi řekla své NE (teda, zatím)...
Přesně, přesně, kde je nějaká pořádná informace? Pořád samý "fantazie" o bůhví kom....no, hrůza. A pořádný článek? To aby se člověk dohledal..spíše uhledal Laughing
A ty reklamy...no....prostě vůbec...

Wox, hlavně nejdi k bulváru, ani kdyby Ti slibovali celý Kölner Dom Laughing


Moc děkuji za fajn počteníčko, samosebou už se třesu na další Wink

Sasík

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Díky za nový díl! Smile

Co se oné místnosti týká, stále se držela mimo ni, až z toho byl Keller poněkud nervózní.
Zajímalo by mě, co se Kellerovi, kterého začala svírat nervozita, honí hlavou. Ale pochybuji, že by to byly myšlenky typu: "Mohu za to já?", spíš to vidím na: "Není nějaká nemocná?"
Neměl námitek, takže se proti peřejím lidské řeky pomalu drali k východu, odbočili doleva, prošli kolem parkoviště a oddechli si, jakmile podrážky jejich bot dopadly na hladký asfaltový povrch cyklistické stezky.
U této části jsem si představovala cestu z Komárova do Avionu. Ta vede podél řeky a je to cyklistická stezka. Embarassed
Wox nebyla ani tak zvědavá, jako spíš čím dál více vynervená – ve svém současném rozpoložení si nedovedla představit, že by ji mohly čekat dobré zprávy.
To rozhodně není zdravý stav. Cool
Etuda s komárem je příjemná vsuvka, která situaci odlehčuje, stejně jako další bravurní popisy zvířeny a přírody kolem hlavních aktérů.
Uraženě se odvrátil – málem ji přitom ze svého klína shodil, musela se pevně chytit opěradla lavičky.
*nevěřícně kouká* Keller se mnohdy chová jako malé dítě než jako dospělý a zralý chlap.
,,Ale šéfredaktorka! Šla bys,“ přesvědčoval zuřivě, ,,nahoru! Už by se ti nikdo nesmál, až bys se mnou šla na ples.“
E.Fromm: Mít nebo být... To je to, oč tu běží. Wox nepotřebuje být na vrcholu, Wox potřebuje práci, která ji bude bavit, naplňovat ji. Což ale Právník nevidí. Osobně si nemyslím, že by nevraživost vůči Slečince na plesích a jiných společenských akcích opadla jen díky tomu, že by se najednou a zničehonic vyhoupla na šéfredaktorský post. Naopak si myslím, že zlé jazyky by přitvrdily, jelikož by jim hned bylo jasné, kdo za její postup může.
,,No jasně, takový Bush určitě nevstane z postele, dokud si nepřečte tvé články. Prosím tě, vzpamatuj se,“
Ošklivá, velmi ošklivá poznámka, když ví, jak Wox na její práci záleží a jak si ji váží. Vlastně tím shodil jednu z věcí, na které je po právu pyšná. To zabolelo.
,,Víš co, já prostě zítra Markovi zavolám, že to konečné rozhodnutí ještě o něco odložíme a o víkendu si do Norimberku zajedeme, abys věděla, do čeho bychom šli. I byt bychom tam mohli dostat pěkný a...“
Mám takový pocit, že jsem se zúčastnila monologu, ne rozhovoru a diskuze o návrhu, který ji předložil. Smutné.
Olala! Tak, že by už konečně? Konečně Woxiny nahromaděné pocity, i ty potlačené, se dostaly na povrch a ona vybuchla?
Je mi ji líto. Doufám, že ta hádka dobře dopadne... I když, lze to takto říci, aby to dopadlo dobře?

Těším se na nový díl a ještě jednou díky. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Cože? Nový díl tu je již nějakou dobu a já o ničem nevím? Jak mi jen mohl utéct? Musela jsem ho zazdít, moc se omlouvám a vrhám se na řádky!

    A jéje, Wox, kdo ti dával kurzy vaření tak dobré, že se dostalo i do přirovnání? Smile Moc pěkné!

    Dobře, přiznávám, napadlo mne hodně v věcí, ale tohle ne....hmmm, nejsem si jistá, že Wox zrovna o tohle stojí. Mimochodem, popis okolí řeky byl pěkný a trefný.
    Někdo, kdo si konečně postavil hlavu! napsal:
    ,,Ale já jsem,“ zalapala blondýnka po dechu, ,,redaktorka, ne služka! Mám tu práci ráda! Paule... Paule, to nemyslíš vážně!“

    A hele, ona si konečně vážně postavila hlavu. Skvělé! Jen aby to nedopadlo tvrdě, jako už několikrát předtím, kdy jí došly nervy :/
    On prostě zavolá? Tsss, copak on vůbec nechápe? Jemu ještě všechno blondýnčino vysvětlování nestačilo? Propána, já nesnáším, když jsou chlapi cíleně tupí!

    JO! Jo! JO! Vynikající, Wox, čteš mi myšlenky. Jen houšť a větší kapky Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už JEDENASEDMDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Musela jsem překonávat hroznou MMN krizi, proto to zpoždění, pardon Embarassed
Další kapitola Vás, doufám, pobaví Very Happy

A díky za komenty, přjei příjemné počtení Very Happy

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
rejpálek Woxys napsal:
Další kapitola Vás, doufám, pobaví Very Happy

Ano, veeelmi jsem se pobavila. Confused

Wox je pro Kellera škoda!
Celý díl je velmi zajímavý, ale hrozně se to čte. Keller tam působí sobecky, myslí jen na to, jak si ukojit svůj sexuální apetit. Mám z něj pocit, že se tak nějak přestal ovládat. Ne, že by to z části nebylo pochopitelné, ale tvrdím, že i přes zamilovanost a city existuje pořád jistá hranice, kam jít a kam ne. A tu podle mého Keller již překračuje mílovými kroky.
Právníkův pobavený tón je z jeho strany na místě. Ne, že bych nečekala něco jiného. Přece on má vždy pravdu, on ví, co je nejlepší a najednou se to malé kotě bude vztekat a tvrdit mu opak? K smíchu.
Woxina únava, která je zřejmá, fyzická i psychická, je na místě. Jak dlouho už v tom napětí žije? Holčina si dělá pěkný základ nejen na psychické problémy, ale i na fyzické, které jsou s psychičnem propojeny, podle mě. Embarassed
Nemohla na něj přece křičet, když uznal chybu...
Jak ráda bych teď do Woxina ouška pošeptala: "Vykašli se na to a dej naplno průchod svým emocím, nedrž to v sobě a vypěň, jednou v životě odhoď zásady a vypěň..." Embarassed Jsem asi prostě horká hlava, což se v mnoha věcech projevuje, no, ale podle mého i tohle ve vztahu udělá své.
Copak on se dost nesnažil? Neobětoval se? Nikdy jí nic nevyčetl, ukazuje ji před kolegy, dodává jí sebevědomí!
*chechtá se* Tohle mě prostě... :rofl:
Kdyby nebyla tráva vlhká večerní rosou, věděl by, co s ní. Však by ji dovedl přivést na jiné myšlenky!
Typische Kellerische řešenijon. Cool
Ano, správně, Wox, nejsi žádná maličká!
Má to cenu? Pomyslela si jako už mockrát – a jako už mockrát pokrčila rameny v naprosté nerozhodnosti.
Chyba, Slečno, chyba. Situace už vyžaduje udělat razantní řez. Ano, teď ho určitě dělá, vždyť se snaží si o tom, co ji žere a co by chtěla změnit, promluvit, ale pokud to nejde a chybu druhá strana neuznává (chyba je na obou stranách)...
,,Neříkej zase,“ nepřestal se usmívat, ,,že se mnou trpíš, Terezko. Vždyť si rozumíme! A pak, nedal jsem na tebe? Na výlety jezdíme většinou tam, kam chceš ty. Scházíme se, kdy chceš ty. Dárky jsem ti přestal kupovat. Tedy ty drahé.“

Když slyším ten výčet, je mi z toho trochu špatně: hnát se do extrému chameleonství, a pak se s tím vytasit jako s argumentem.
¨Tady jde... tady jde o život!
*škleb kočky Šklíby* Ano, Terezko, správně, tady jde o život. Smile Tak nějak ta věta sedla!
,,Tak,“ pohladil ji po blond vlasech, ,,tě potěším já, nu... S nimi se uvidíš někdy později. Stejně jsi s nimi pořád. Víc než se mnou,“ dodal vyčítavě.
*nevěřícně zírá a chechtá se* To je ale vyděrač. Opravdu krásně umí citově vydírat. Tohle je tak stupidní věta a argument ohraný stoletími, že bych ho od takového gentlase, kterým se Keller zdá býti, nečekala. Ale naopak od Kelleřítka myslícího poklopcem se ani nic jiného čekat nedalo. Laughing
Což jsi, mimochodem, chtěla TY, miláčku. Já,“ zarazil její počínající protesty, ,,bych ti přednost dal. Taky jsem byl někam pozvaný – přáteli, co jsem zanedbával skoro půl roku, protože jsem se ti věnoval. A nepůjdu tam – kvůli tobě.“
Dávám tobě, dělám to kvůli tobě, ty jsi to chtěla... Pro lásku Vaneze, tohle je jak špatně nahraná deska, kterou zprznili nejen zvukaři, ale i špatně umístěná jehla na vinylu. *tluče hlavou do stolu*
Chápu, že na Wox Keller hleděl, jako by spadla z višně, pokud se on vzdával sedánky s přáteli a ona mu ji povolovala. Přece nejsou siamská dvojčata a nemusí každou volnou chvilku trávit spolu, že, ale že jí tak srazí na kolena, že z toho udělá drámo večera, to je teda od něj pěkné. Cool
,,Hm,“ vstal, ,,dobře, tak ano. Tak se sejdeme – NĚKDY.“ Upravil si košili, zatímco sedící dívka na něj zírala. ,,Víš, maličká,“ přejel celou baculatou blondýnku významným pohledem, ,,možná by sis taky někdy měla uvědomit, že i když se mnou tak trpíš, máš větší štěstí, než si očividně myslíš. Měj se. Dej mi vědět. NĚKDY.“
Někdy by ti někdo měl dát pořádně do nosu, Kelleřisko. *pardon* Krásná věta. Na jednu stranu chápu jeho rozhořčení, že Wox naťukne něco, co se jí nelíbí a nepokračuje v tom, když už začala, na tu druhou je mi to takové... Hodně nepříjemné. Hodně hořkých kapek nahuštěných na sobě. Navíc mi přijde, že Keller nereaguje adekvátně. Tak nějak nechápu výbuchy jeho zlosti, uraženosti a toho všeho, prostě si říkám, že do prkýnka by měl padesátiletý chlap mít své emoce už trochu pod kontrolou. Ale ono je to způsobeno nejspíš tím, že mu ta mladá kobylka najednou trochu kope a vyhazuje ho ze sedla a nechce dát, co? Wink
Byla bych asi hodně dotčená, kdyby mi někdo naznačil, že mu mám líbat ruce za to, že se mnou je, i přes to, že podle jeho slov nejsem Šťabajzna roku a Miss World. Nechápu, proč jí to předhazuje? Vždyť ji vlastně za ten kratičký okamžik celého dialogu stačil pošlapat práci, hodnost coby jeho děvčete a vůbec její vlastní osobu. To se ti fakt povedlo, Kellere.
A to, že nechal samotnou holku ve smrákajícím se a opuštěném místě, je od něj třešnička na dortu.

Zajímavý díl. Jak říkám, dokázala jsem najít chyby jak u Wox, tak u Kellera, ale přece jen je jich méně na dívčině straně. Nebudu popírat, že jsem antiKellerovista, protože pro mě je tahle osoba opravdu disgusting, ale... Přece bych nenechala svou dívku na takovém místě v takovou denní dobu. Ono jde jít i v rozhádanosti vedle sebe a nic neříkat. Embarassed Nevím, spousta věcí mi od něj přijde bezohledných. Embarassed

Těším se na další díl a čekám, čekám, co se z toho vyvrbí, protože saďour a manipulátor Woxysoid je mistr překvapení. Smile

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ale, to kuře nejen že vylítlo, ono už se dokonce nedá opít rohlíkem a ukonejšit poplácaním po... no, prostě velmi hladce ukonejšit. Skvěle, jen tak dál, ale Ter, ne že pak bude následovat nával sebepochybností a sugesce, že bys mu měla vše vynahradit, když už se rozčiluješ a oprávněně, tak to dotáhni Smile

    Ach jo, proč já z těch jeho úvah mám spíš pocit, že chce Wox přechytračit a vypořádat se s ní, než že by chtěl něco opravdu řešit? Jasně, ve vztahu je tenká hranice mezitím žít v harmonii a občas pro to něco obětovat a pochopit partnera a oním vypořádáním se s partnerem, ale rozhodně by partner neměl být nástroj nebo oponent, a já si nemůžu pomoct, nepřijde mi, že Keller by byl Wox partnerem nebo ji alespoň jako partnera vnímal Sad

    Jo, dřív to říct měla, to jo, ale nebylo by to o nic míň závažné nebo hořké, jen by si možná ušetřila pár měsíců či týdnů nejistoty a trápení.

    Wow, on má ještě žaludek jí něco vyčítat? A jak častěji než s ním? Ach jo, chápu ten pocit, že je s ní málo, ale měl by se reálně zamyslet nad časovými možnostmi, to, že ON tráví někde jinde více času než s ní, neznamená, že ona nedělá nic jiného, než že je po tu dobu, co s ní není, s přáteli, či spíše s rivalem?

    A jéje, uražené ego a ješitnost. No, Wox chtěla ty problémy řešit už mockrát a on to byl, kdo je mistrně zahrával do autu. A to, že na ni má chuť, to zcela jistě neznamená, že jim večer s někým jiným neprospěje. Taky je neměl zanedbávat a měl otevřít pusu, Tereza by bez něj jistě pár večerů vydržela....no...a tohle mu měla vmést do obličejíčku ona, a ne sedět a zas se ... propána, ne, snad zas nedupne na plyn, když už tak pěkně použila záchrannou brzdu!

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už DVAASEDMDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Kratší kapitolka, ale snad se bude líbit Wink

A díky za komenty, přjei příjemné počtení Very Happy

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Dnes musím okomentovat i já Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hartmuttovým všichni pomáhali: dámy (a Kranich) většinou v kuchyni - nééééééé, dámy a Kranich, dámy a KRANICH!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

až Kaiczowska zlobně drbla do Toma, který se jí nezastal a místo toho se z hladu ládoval suchým chlebem
- Toméééé, ty buranéééééé Laughing Laughing Laughing

Role ohňostrůjce se ujala plamínky fascinovaná Petra - jo jo, ohýnek, to je moje Very Happy Very Happy

,,Tohle je úžasné!“ Hartmutt se nadšeně skláněl k uším sedící, chichotající se Fiony, jíž zdobily stylové náušnice: miniaturní napodobeniny základní počítačové desky. ,,Škoda, že nejsem holka!“ - OMG, OMG!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Já umřůůůůůůůůůůůůůů smííííchýýýýýý Laughing Laughing Laughing Ta představa, že by měl Nie taky takové! Laughing Laughing Laughing Laughing

,,Kde,“ Tom se neobtěžoval polknout, takže mu z pusy odletovaly drobky, ,,je ten Turek?“
,,Asi cestou rozflákal auto,“
- si myslím, jáááj Laughing Laughing Laughing Laughing

Niels není zrovna talentovaný na pohyb
- néééééééééééé Laughing Laughing Laughing Laughing

Za ruku se ho držela usmívající se štíhlá žena, asi o hlavu vyšší, než policista - no to snad...?? NEEEEEEEEEE Laughing Laughing Laughing Semireeeeeee! Laughing Laughing

Petra se polichoceně zavrtěla a zamračila se na Hartmutta, který vzal vidličku a začal jí rejpat do žhavého popela. - Harty, Ty jsi děcko!!! XD


Dílek, který mne velmi pobavil, muahahahaha! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jík! Nový a odpočinkový díl, juch! Laughing

Dancepad! *slint* Představa, jak na dancepadu skáče Tom, mě hrozně rozesmívá. Laughing I když, on je tanečník, jemu by to mohlo rychle jít. Laughing
Modrooký komisař se nakláněl nad mísou s naloženým masem, jakoby ho tím hypnotizováním snad mohl ugrilovat pouhým pohledem. Měl hlad.
Hamounek hladová. Laughing
Woxino rozpoložení chápu. Osobně jsem taky trochu mimo z toho, když se z domluvené akce stane větší. Embarassed
Hartík je jako vždy cuuute. Laughing
... až Kaiczowska zlobně drbla do Toma, který se jí nezastal a místo toho se z hladu ládoval suchým chlebem.
Vidím, že Karolina je takový malý generálek a chudák Tom je otloukánek. Laughing
Po Všelčině komentáři mě konec téhle věty udeřil do očí a napadlo mě, k mé hanbě, že... Tom se tím suchým chlebem láduje jako kachna! O_O
,,Tohle je úžasné!“ Hartmutt se nadšeně skláněl k uším sedící, chichotající se Fiony, jíž zdobily stylové náušnice: miniaturní napodobeniny základní počítačové desky. ,,Škoda, že nejsem holka!“

*chechtá se, až kucká* Tož, ty naušnice taky chcuuuuuu, fň. Laughing Hartíkova reakce... Úžasné! Popetovat! Laughing
Modré oči se vykulily: Kranich urychleně sáhl po sklenici piva a prolil si ji hrdlem. ,,Teď už mají smůlu,“ konstatoval spokojeně.
*ROFL* Takové praktiky, pane komisaři. Laughing Ale tak, volný večer si zaslouží. Laughing
Líbí se mi, jak v tomto optimistickém dílku proplétáš i prvky, které navazují na předchozí díl a už tak odlehčené nejsou. V odstavci, kde Wox vzpomíná na Kellerův telefon, je věta, která jako by mi z hlavy vypadla: Vždyť byl dospělý a samostatný člověk, tak o co mu šlo?
Zažadonila Kar a jakmile Allerlei s úsměvem dala na kamarádku a pustila hudbu, zavýskla a vytáhla Toma, který vrhal roztoužené pohledy na nakládaný hermelín, pod ovocné stromy, které byly opět ozdobeny na svíčku čekajícími lampiony.
Karolina je takový nedočkavec. Laughing Etudka Tom a hermelín... To nemá chybu! Laughing
Strašně se mi líbí, jak si Wox nasadila Hartíkovu optiku a směje se. Oslovila mě ta jí najednou projevena spontánnost. Smile
Kranich si vložil do nikdy neukojené pusy okurčičku.
*poťouchle se ušklebuje* Už vidím, jak se v noci svíjí v posteli, drží se za břicho a kvílí: "To ta okurka! Ta za to všecko může." Opravdu má pusu ve tvaru ležaté osmičky, zdá se mi. Laughing
Hm.... a je to, pomyslela si Wox.
Hmmmmmm. *měří si Slečinku pohledem Supermana* Nu, nevím, proč, ale mám pocit, že žárlí. Jako, tenhle pocit taky dobře znám a chápu, jen... Má snad strach, že díky Gábi přišla o kamaráda? Embarassed Nebo jak to mám chápat? Turek přece na Slečnu nebude čekat věčně a přišel čas jít dál.

Zajímavý dílek. Líbila se mi jeho dolehčenost, hravost, pestrost a příjemná atmosférka, kterou dokážou vykouzlit jen přátelé. Smile
Jak jsem už psala, líbilo se mi i proplétání nitek komediálních, lehoučkých s vážnějšími odkazy na předchozí díly.
Jsem zvědavá, zda bude v dalších dílech dán i prostor Turkově přítelkyni.
Těším se na další dílek! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jejdááá, děkuju za cameo Very Happy Smile)
    A Tomíkovy podmínky jsou skvělé Very Happy

    Měním názor, Tom je číslo, nezastat se tak úžasné partnerky a nepočkat na maso, to je prostě potrhlost na druhou!

    Já se nesmírně bavím, vážně, moc nesmírně se bavím...a Hartíkovy bych ty uši klidně nechala propíchnout Very Happy

    Ajta, Semir Wox šokoval... Gábina asi nebude mít pochopení pro jejich vztah-nevztah, ale přece Wox nebude trdlo a nebude mu to nepřát...ledaže...ledže by si přála něco ona sama Smile

    Pěkný dílek, Wox.
    Pěkný obrázek, Všel.
    Pěknou noc, všichni, padám do postele.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Ták, tady je ten slíbený komentář, omlouvám se, že jse jej nestihla dříve Embarassed

Wox jen prskla: neměla právě nejlepší náladu, protože se zdálo, že se ze soukromého večírku pro šest nejlepších přátel vyklubala monstr akce, které by se, kdyby to věděla dopředu, dost možná i vyhnula. - - - zcela tě chápu, dámo...jsem úplně stejná... Embarassed Wink

,,Tohle je úžasné!“ Hartmutt se nadšeně skláněl k uším sedící, chichotající se Fiony, jíž zdobily stylové náušnice: miniaturní napodobeniny základní počítačové desky. ,,Škoda, že nejsem holka!“ - - - teďkom se vážně směji! Hartíků, můj nebohý techničku, Ty mne udivuješ! Laughing Víš co, já Ti je nastřelím! Very Happy A nebo ne! Radši Všel! Smile Pozn. Woxí, nejsou ty naušničky z Fler.cz Wink (jedny podobné, jsem tam viděla)

...že pokud míní hned utíkat na počítač, nacpe mu grilovací náčiní do krku. - - - Harty, to nikam nechoď, raději Smile

Modré oči se vykulily: Kranich urychleně sáhl po sklenici piva a prolil si ji hrdlem. ,,Teď už mají smůlu,“ konstatoval spokojeně. - - - No, Kranichu!!!! * výhružně mává ukazovákem *, teda, takhle se vyhýbat Službě státu!!! Laughing Laughing bylo to pivo aspoň dobré?
* mlsně čenichá po pivíčku*

...zavýskla a vytáhla Toma, který vrhal roztoužené pohledy na nakládaný hermelín. - - - jáááj, Tomíku, ty by ses pořád něčím cpal! Laughing Ten Hotte Tě nějak nakazil, nemyslíš Very Happy Nejdříve suchý chleba, poté okurčičky * mňam * a teď dokonce hermelín Smile * nebuď sobec, a dej mi taky kousíček *

Gábina a Semir....hm, pozoruhodná dvojka.... * těžká závist * Very Happy


Woxí, úžasný kousek. Ano. Opět a zase jsem se musela pousmát nad několika, dobře udělanými hláškami, jež v sobě skrývají mnohdy tolik pravdy Very Happy

Děkuji za zážitek...

Sasík.

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už TŘIASEDMDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy
Dlouhý, ale poměrně mizerně napsaný díl Sad

Saso, Fí, MOC díky za Vaše komenty, potěšily :aww:

W.

P.S.: postnuto bez kontroly, v noci zkusím vychytat případné chyby Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jupííí, nový a opět velmi zajímavý díl je tady. *jásá*
,,Já si ho vychovám k obrazu svému.“
Ha, tak o tom nepochybuju. Laughing Ono, co si budeme povídat, ženská si musí chlapa aspoň trošičku vychovat. Cool
Karolinina ťafka je roztomilá! Narážka na rozbitá auta zklidila deset bodů z deseti. *zvedá cedulku 10*
,,Skoro to zní, jakoby sis ji našel, abys kolem sebe měl někoho normálního,“ zúžil oči Tom. ,,V tom případě se asi urazím... nebo si taky takovou najdu.“
,,Kranichu!“ zvolala Karolina s předstíraným pobouřením. ,,Kuš, nebo půjdeš spát bez.... večeře.“

Jaaaaj, *chechtá se* já z nich nemůžu! To ťafkování nemá chybu!!!
Opět se budu opakovat, ale je mi Wox líto. Embarassed Překvapilo mě její svěření se holkám. Embarassed
Tom ala Hermiona - skvělý příměr. *47*
,,Tak víš co,“ sáhla žena po skleničce s vínem, ,,je dokázáno, že pánové i přes kila navíc sex mají, ale chudák tlustá holka si nevrzne. Musíme si všechny dávat bacha!“ Zasmála se a napila, takže jí unikly poněkud rozpačité výrazy, které ti, co její poznámku slyšeli, nasadili.

Pěkně hloupá poznámka, ale tak, taky mi uteče z úst cosi nemístného. Hmmm, jenže takhle vtipkovat ve společnosti, kterou jsem teprve poznala, nevím, trochu mi to přijde nevhodné. Embarassed
Gábině patrně nedošlo, že předtím trošku rozvířila vody: dala si dva doušky vína a, cítě se mezi přáteli dobře, jen napůl úst zamumlala ,,Jak by řekla Carrie: zajímavý počet. Na grupáč moc, na orgie málo.“
Tenhle příměr neznám. Cool Hm, hm, hm, svérázná dívčina, resp. žena.
,,Jak říká Samantha: na sexu,“ pravila s lehkostí, ,,není nic špatného – jak ví ti, co ho PROVOZUJÍ.“
Vysloveně hnusná ťafka, Gábi? Cool Jak řekla jedna kamarádka, jsou témata, o kterých se nežertuje, pokud je toto míněno jako vtip. Cool A zrovna v tomto případě bys sama zírala, jaké zkušenosti, byť nechtěné, má zrovna Wox.
Cosi ji ponoukalo zmizet, zazvonit u Paula a nechat ho, aby si s ní dělal, co chtěl, aby ji přehnul přes stůl, zkroutil jí ruku a ojel ji jako tu poslední fenu. Třeba...
Hm, vůbec se nedivím, že má takové pocity. Naprosto to chápu.
Chmpf, vidím, že Keller je stejně urážlivý jako jedna osoba v mém okolí. S ním by život byl veeeelmi těžký. Cool
Jujdanane, ta fotka! Teda fuj, Kellere, že se nestydíš. Ts! Nevadí mi fotka nahé Wox, vadí mi to, že ji ukazuje lidem, kterým by tento pohled měl být odepřen a hlavně, že ji pořídil bez Woxina vědomí, fuj. Embarassed Sad

Z nové postavy mám rozporuplné pocity. Sama si ráda zavtipkuju ala Carrie, ale jen tam, kde vím, že si to mohu dovolit. Tohle mi příjde až moc... nu, zkrátka mi moc sympatická není. Embarassed
Wox je mi líto. Nemůže za to, že tam byla sama a bohužel si troufám tvrdit, že pokud by se daná akce za nějakou dobu opakovala, opět by byla sama. Nevím, proč si to myslím, ale myslím si to. Smile
Co se týče Kellera, hm, setrvalý stav. Těším se, až se zase ti dva v ději setkají, chmpf.
Líbí se mi ťafčení přátel, jsou to hezké části. Smile
Těšíííím se na pokráááčko! *závislákovi zasvítila očička*



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mít moc na(d)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 11 z 13  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma