AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Prosím, ohodnoťte mou povídku jako ve škole... děkuji! :)
1 :-))
81%
 81%  [ 13 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-l
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
6%
 6%  [ 1 ]
5 :-((
12%
 12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 16




Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Přepadovky mají své neoddiskutovatelné výhody:)
    Tsssá, přepadovka a ještě psí očka, to už je moc. Chudák bezbranná blondýnka..Smile

    Teda, tomu se říká probuzení šokem, co trošku romantiky? Co třeba uvařit kávu?
    Áaaa, podpatky, chudák malá, ještěže si něco neudělala, zlomená noh,a vymknutý kotník, přeražená žebra..jako by toho i tak neměla dost, tsss, když už nebyl tak prozíravý, aby jí ty boty sundal, aspoň jí mohl chytat..a mohl udělat tu kávu, místo toho, aby měl hlavu jen plnou odměny...ačkoli to byl asi přesně to, co Terka chtěla, jen o pár hodin dřív....jo, jo, budu do něj rýt, nelíbí se mi to a tady tímhle u mne zase klesl, mohl být po ránu milejšíSad
    Nu, loket, aspoň něco..ale pořád sed mi to ráno nelíbí, není to Terčina chyba, že přišel pozdě a nemá nejmenší právo narušovat jí plán...a mohl být milýSad (*brbly, brbly*)
    No, vida, třeba se mu to za ten den volna trošku roleží v hlavě a přivítá ji příjemněji, než ji budil.

    Cože? Tak tohle by si dovolil jednou, vzít mi mobil a lézt mi do seznamu, dokonce mne okřiknout, ať jsem zticha. Možná, kdyby nešlo o něco tak vážného, jako je práce, kdyby šlo o záležitost na kamarádské úrovni, tak to ještě možná, ale tohle? Ta holka je přece dospělá a svéprávná a na práci jí záleží a je dobře, že jí na práci záleží. Nejen, že jí podrývá morálku, on si dělá z celého jejího pracně vybudovaného a zaběhnutého řádu a nějakých osobních přesvědčení...dělá si z toho holubník. Vím, jakou práci se dá se k tomu přesvědčit, měl by si uvědomit, že by tam s ním opravdu raději zůstala, a měl by být naopak pyšný, že se přemohla, a podpořit ji v tom, ne vyvádět, jako puberťák, na tohle není doba, není na to příležitost. Za tohle ráno bych ho vyliskala a ne s ním zůstala:( Ne, nevyliskala, ani za to by mi nestál... *absolutně vztekle jde číst dál, nechápajíce, jak si tohle blondýnka může nechat líbit, vždyť je to ponižující, vzteky by s ním nemluvila*

    skutečný autor napsal:
    Krev jí vařila směsí ponížení a nehorázného vzteku.

    ... (já ty komenty vážně píšu průběžně Embarassed )

    Hezkýýýýýýýý!!! Laughing Dost dobrý. Laughing Absolutně s tebou souhlasím, děvče, jsi na smrt nemocná, tak si lehni, vyspi se, pak pusť nějaké pěkné DVD a žádná zvýšená tělesná námaha, ležet! Very HappyVery HappyVery Happy. Jen ať pak Keller valí očka, ... a jen ať s ním nemá soucit. Tss *prská vzteky* tohle si dovolil opravdu moc...myslel to dobře..ale moc u toho nepřemýšlel:(

    Kdyby hned ráno nezačala chtíčem, třeba by nebylo tak zatěžko vydržet do večera...Turek má pravdu, jen blondýnka ví, co je pro ni nejlepší. Ano, může si nechat poradit, ale je dost velká na to, aby se rozhodovala sama....doufám, že se bloncka aspoň dobře vyspala a teď je odpočatá, aby se vrhla na projekty v práci a pomohla partě s oslavou..a Keller by zasloužil víc, než den abstinence.... *soptí vzteky: JAK si to mohl dovolit?*

    Jasně, ven už nemohla..ale měla v té posteli být raději sama..aby od ní nakonec něco nechytil, co když to nebyla jen viróza? *má vzteklinu a Kellera by s největší chutí pokousala...uvařila, popepřila, stáhla z kůže a posolila...* Terka na něj byla moc mírnáSad

    Juuu, Semirku, Pacičko! ty perlíš. Moc pěkný nápad:)...oh...:aww:....on je tak MILÝ!!! Pozvat Paulíka na oslavu, to je přece ÚŽASNÝ nápad.

    Je hezké, že má strach...a že se nepokouší Terce řídit život...je skvělý..už se těším na oslavu... Smile Laughing



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Aaa, takže o té oslavě oslaveneček neví, ahaaaaaa! Jé, ten se ukoktáááá Laughing Laughing A nedivím se slečně, źe volala slečince Allerlei: já bych taky zavolala sama sobě Laughing Laughing Nehádám se a zbytečně se neptám Laughing Laughing V tom má Tom pravdu Laughing Laughing

Avšak... Chrm. Z Paula jsem čím dál tím více rozpačitá XD Přestává se mi líbit, jak se ke slečně chová: jako by byla jeho majetek a vše se muselo přizpůsobovat dle něj. Hrozně mi připomíná přítele mé kamarádky... Laughing Přijde mi to hnusné a měl by se zamyslet nad tím, jestli je mu toho zapotřebí. Alespoň, že se Wox zachovala tak, jak se zachovala a hodila se skutečně marod. Hehe, s převlékáním jí naprosto rozumím Embarassed Laughing A Semirovi rozumím, také bych ho chtěla omrknout. Jen jestli totiž není závadný Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Fí, taky si říkám, že na něj byla moc hodná. Doufám, že se jí to nevymstí, a že si Paul uvědomí, že někteří nebudou skákat podle toho, jak on píská. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jůůů, tolik názorů! :aww: děkuji Vám moc za různé reakce, byť tentokrát negativní - samozřejmě se jim nedivím, také by se mi takové jednání nelíbilo Smile dovote mi ale, abych Vám odpověděla detailněji!


KÁJKA:
ano, Paul ve spodním prádle XD ale slušelo mu, má na ně dost dobrou postavu XD A Semirovo chování? Mně by asi taky lezlo krkem... jenže on má s Wox fakt zvláštní vztah a jeho štěstím je, že to tak vnímá nejen on, ale i slečna Smile proto zadrží křik, i když se jí jeho jednání moc nelíbí - kdyby podobnou přepadovku a výslech provedl Tom, ječela by Tereza jako siréna XD

Paul... to zvoral Smile on v tu chvíli fakt selhal - probudil se, uvědomil si, že včera vyhrál ten soud, že vedle něj v obýváku leží polonahá blondska a když viděl, jak je unavená, rovnou si představil, jak spolu celý den stráví v posteli při koukání na filmy a oba budou spokojení... a nějak mu nedošlo, že po tom slečna možná netouží. On má popravdě Paul sklon Wox chránit před prací, jenže o to slečna nestojí, že Smile ona je novinářský workoholik...
No, Wox na něj byla strašně naštvaná. Ten den mu nic nedovolila XD přišlo jí to popravdě vhod Embarassed ale odpustila mu to. Myslím, že loutku si z ní Paul nedělá... Embarassed
A smát se, že málem padla na podpatcích? XD škodolibko Kranichovská! XD


VŠELKA: ne, Nie to neví XD piš si, že bude překvapen Very Happy a ano, o této Tvé vlastnosti vím a bylo jí využito kvůli tomu Very Happy a mimochodem, tato scéna s Allerlei byla také plánovaná roky Smile

Paul... má své chyby Smile nechci ho psát ideálního Embarassed přijde mi, že povídky, co jsou o vztazích, jsou až moc často ve stylu láska - láska - láska - idyla - láska - PRÁÁÁÁÁSK! Smile prostě že celou dobu něco klape a nejednou se z jednoho z milenců vyklube těžký záporňák, nebo naopak oběť Smile vezmi si jen, v kolika to bylo dílech Kobry, že se nějaký komisař zamiloval a vždy na konci přišel superzvrat... Já tohle nechci Smile Paul je hodný, čestný muž, ale má své zápory, které musí být hezky ve hře od začátku - respektive jako je tomu v životě, ukazují se pozvolna. A bude na slečně, zda bude Paulem stále okouzlena, i když uvidí, že má jeho osobnost i rysy, co se jí moc nezamlouvají...

Wox se hodila marod, ano XD byla strašně naštvaná a popravdě - poslední dny je přepracovaná a podrážděná, krásně se na Paulovi vylila Embarassed ale využila příležitosti k odpočinku, Paul se jí omluvil, ten den i noc utřel (XD) a ona mu odpustila Smile
A co se té stydlivosti týká... taky ji chápu Embarassed ona se docela stydí, i když je s Paulem a mimo jisté chvíle se před ním prostě neoděná neukáže, nemá to v povaze...


FÍČEK:
awww, luxusně dlouhý koment! :aww: děkuji! A jeho průběžnost je naprosto úžasná, miluji sledovat Tvé reakce Embarassed

To si piš, že blondýnka neměla šanci, psí oči pana Semirka jsou příliš těžký kalibr XD

Trocha romantiky po ránu? Ale Paul se na to možná i chystal... Bylo to tak. Wox má načasovaný budík, co ji budí, aby vstala do práce. Jenže byla tak unavená, že ji prostě zvonění nevytrhlo z dřímoty - vzbudilo ale Paula, který vstal, budík zaklapl.... na blondýnku se podíval, uvědomil si, že před ním leží polonahá vnadná bezmocná blondýnka s lodičkami na nohou... Nu a v té chvíli ho fakt nenapadlo jít jí vařit kafe XD prostě si vzpomněl na to, jak se na něj ona sama včera připravovala, vrátila se mu radost z vítězství u soudu a jeho nenapadlo nic jiného, než ji vzbudit tak, že ji na ni opravdu sednul... Embarassed

Podpatky? No jasně, kácela se... ale tady Paulovi křivdíš Very Happy jeho nenapadlo, že na nich Wox vůbec neumí chodit a že si je koupila jen kvůli němu, ač je sama nesnáší Smile a když padala, nastavil jí ruku a ona se chytila lokte - víc nestihl a ani nemohl Smile i to nastavení lokte byla blesková reakce Very Happy

A... já nevím, jak to říci a nevypadat úchylně Embarassed ale... vy jste všichni pobouřeni takovým vzbuzením... ale mně by se asi líbilo Embarassed prostě probudit se a zjistit, že jsem příjemně bezmocná a v rukách toho, kdo mě miluje a já jeho, přece není tak špatné Very Happy všimni si, že ho Wox líbala a ve chvíli, kdy mu vytkla, že je moc těžký, okamžitě změnil pozici, aby ji nic nebolelo Embarassed XD

Paul jí sice projel seznam, ale neokřikl ji Very Happy ale věř, že Woxiina reakce byla stejná, jako ta Tvoje, děsně se rozčílila Smile taky bych se naštvala... Embarassed a souhlasím s Tebou, měl by být pyšný, že tam jde a buduje si kariéru.
Jenže Paul to vnímá jinak Smile bere to tak, že je Wox utahaná (a to byla) a bude jí lépe doma - a přitom věděl, že ona sama by doma nezůstala. Tak se to rozhodl řešit za ni.... samozřejmě je to CHYBA! Ale Paul si rozhodně nepředstavoval jen to, že Wox bude s ním kvůli jeho oslavě, to ne... myslel i na ni Smile byť ano, snil o společném čase Smile

Ano, Wox se fakt hodila marod XD zavřela se v JEHO ložnici (už tady je vidět, že byla fakt napružená, protože jinak by tak drzou věc v cizím bytě NIKDY neudělala! XD) a spala. Nutno ale říci, že Paul fakt zpytoval svědomí, bylo mu to hrozně líto - udělal jí oběd (teda ohřál tu svíčkovou XD), nechal ji vybrat film a dívali se společně na několik DVD a jedli popcorn Smile a Paul se jí omluvil a ani večer nic nezkoušel, prostě ten den zcela utřel. Slečna to přivítala, na některé věci fakt neměla náladu.

Chachacha! A oslava? Vy se tak těšíte, že to jdu hned psát! Laughing Laughing Laughing


KÁJKA: odpověď na Tvůj malý dodatek: ona na něj nebyla moc hodná Embarassed musíš si uvědomit, že šlo v podstatě o mileneckou hádku - vyřešila to tím, že ho nechala podusit, omluvit, on sám udělal den podle ní... a ona ho nechala hezky abstinovat Very Happy podle mě docela ucházející odplata XD

A nene, nevymstí se jí to... Paul si musel uvědomit, kde jsou hranice Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
[list]Počkej, počkej, já neříkám, že to vzbuzení je úchylné nebo zvrácené, jenom to prostě vypadá diametrálně odlišně, když kousek od tebe voní kafe, které stejně vystydne, nebo je nachystaná snídaně, a ty se vzbudí, podle mého názoru to je velmi milý styl probuzení, v absolutně těsné blízkosti někoho, jehož blízkost si přeješ. Jenomže z toho, jak jsi to napsala, mi přišlo, že v tom není jen to milé, ale především chtíč a egoismus. Proto jsem začala s tou snídaní, nejjednodušším možným způsobem, jak je možné (asi především z pohledu autora) ukázat, že nemyslí, jen na sebe. Jd to i spoustou jiných jemných nuancí, které by v Paulově chování byly. Ale uznej, přečti si to, on nebyl milý, on byl roztoužený a myslel víceméně sám na sebe. Ano, jasně, Wox prospěje, že si odpočine, ale když se to vezme kolem a kolem, zanedbat práci je moc jednoduché řešení a pomoc bych to nenazývala, spíš bych fakt udělal(a) tu snídani a raději ji ráno nechala odpočinout, aby do práce nejela utahaná, a nechtěla bych po ní ještě výkony...počkala bych s nimi třeba na víkend. TO by byla oběť. Tohle bylo opravdu jednání malého dítěte. Nějak mi Paula nebylo hodno a rozčílilo by mne doběla, věř mi. Neříkám, že byl zlý, jen egoistický.

Smile
[/list]

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já nevím, třeva se slečně takové probuzení alespoň trochu líbilo Very Happy já myslím, že jo XD naštval ji až zbytek, to s tím mobilem...

A jinak jsem napsala další dílek, chcete ho už? Smile Alespoň přidám rychle... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jooooo, Woxy!!! Ty se ještě ptáááš? Laughing

Ad probuzení, mně osobně by se třeba i líbilo. *88* *47*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Věčně nespokojená Fí by taky ráda pokráčko:)))

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jen buď nespokojená Fí Very Happy alespoň mám důvod Tě provokovat Laughing Laughing Laughing :hug: :hug:

Kája: že joooo? XD tak večer, jo? Very Happy v osm je tu nový díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Také se těším! Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Fíííí, mně to hrozně baví, jak jsi pořád nespokojená! Laughing A celkem s tebou souhlasím. Very Happy Zapisuji se do tvého antiPaulova klubu. Laughing

Woxy, hurááááá! *tančí a skáče radostí*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Myslím, že v tom klubu budu tak za 1, 2 díly také Laughing Tak počítejte s jedním volným místem, prosím Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jaj, nééééé, chudák Paul, to si nezaslouží Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing on je vážně hodný člověk XD mám ho hrozně ráda, takového přítele bych chtěla Embarassed Very Happy

Mám-li být upřímná a říci Vám spoiler tak.... je otázkou, zda naopak nezaložíte antiwoxyovský klub XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxy, ale ten už Kraniščata založila dávno, ne? *47*
Nevím, nevím, uvidíme, rozhodně lákáš, Lákadlo. Laughing Jsem zvědavá, co se bude dít, Laughing
A zaslouží/nezaslouží? Zatím bych řekla, že zaslouží. Je sice chytrý, hodný, milý, snaží se, ale prostě jeho jedna špatná vlastnost je dost podstatná. Embarassed Embarassed Embarassed

Všelčo, to víš, že tu máš volné místo, myslím, že u nás je místa dooost, že? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Hey, to je překvapení, Kraniši jsou proti Wox? XD chudinka malá XD
Nutno ale říci (opět lákám Embarassed), že Tom Kranich bude mít v MMN k Paulovi celkem zvláštní vztah Wink

A já nevím... každý má přece nějaké chyby Embarassed a Wox je do něj zamilovaná, ač jí vadí přinejmenší dva jeho rysy... Ten další se objeví v dalším déle, byť není zdaleka tak špatný, jako to, co Paul předvedl s telefonem Smile

ale stejně... je mi Paula líta XD ale líbí se mi Vaše reakce, hlavně doufám, že to budete číst, i kdybyste Paulovi nefandily Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Neeeeee, to je... zrada. Zvláštní vztah Toma s Paulem... *klopí ouška nevinnosti a vyděšeně kníká* Co si pod tím představit? Pro lásku Kranicha, co to bude? *láme si nad touto indícií hlavu* Hm, hm, hm, jsem zvědavá. Embarassed A doufám, že tě potěší, že mě teď v hlavě hlodá táááákový brouk. Laughing
Ano, každý má nějaké chyby, a proto už budu mlčet a do Paulíka v tomto ohledu nebudu rýt. Echm, budu, to víš, že budu, ale prostě... já to komentuji ne z pohledu nezaujatého čtenáře, ale prostě, že bych v takovém vztahu asi zešílela. Embarassed Ale to už jsem, myslím, v jednom komentu psala.

Já snad do osmi nevydržím. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Neboj se, pusu si Tom a Paul dávat nebudou! Laughing Laughing Laughing Laughing jaj Laughing Laughing

A jinak ryj, mě to... baví Embarassed Embarassed jen mám zase sklon Paula obhajovat, mám ho ráda Very Happy ale je to postava vytvořená schválně tak, aby vyvolala škálu reakcí, takže jsem happy, když mi lidi píší názory Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Neboj se, pusu si Tom a Paul dávat nebudou! Laughing Laughing Laughing Laughing jaj Laughing Laughing


Nemravoooo!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Jasně, rýt budu, ale budu umlácená argumenty. Ou. Laughing
Taky mě to baví! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Kájka: Huráááá! Na příchozí oslavu přinesu minerálku na oslavu Laughing A už máte hymnu? Vlajku? Laughing

Wox: Když to je těžký, začíná mi někoho připomínat a s tím se asi těžko smířím Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Wox: Když to je těžký, začíná mi někoho připomínat a s tím se asi těžko smířím Laughing Laughing



Nééé, chudítko Paul nevinný! XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem

    Všel, jen pojď, místa dost, klubovnička vyhřátá od krbu, na stěnách příjemné obrázky rušené jen několika kulatými podobiznami Paula (se soustřednými kružnicemi...šipky jsou v prvním šuplíku tamtoho stolku Wink) na stole notebook a už jen čekáme na osmou na další díl. Popadni si ušák, polštářek, židličku či co je ti nejmilejší, a pojď si sednout a čekat s námi:))

    Káji, jsem opravdu zvědavá na ten vztah s Tomem, já se osmé snad nedočkám, stejně, jako ty.

    Wox...názory na Pavlíka? Teď jsem se vrátila z lovu kešek a naschvál se ptala přítele, co si o takovém jednání myslí. Prohlásil, že Paul je vůlSmile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vy jste ale zlice! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Fí, vůl? Ne-e XD myslím, že je moc příkré takhle ho soudit po jedné chybě Laughing

A počkejte počkejte, já Vám do klubovničky hodím skunka a zavřu dveře! Laughing já Vám dám svobodné vyjádření názoru!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky Wink

tak je tu, jak jsem slíbila, nový, už DESÁTÝ DÍL! Very Happy
Snad se bude líbit a děkuji za případné komenty :hug:

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Paulovi párky nevoní? Wymyślok! Laughing Laughing Laughing Levné jídlo, vlastní ručkou dělané, cheche, no jo, páníček je z trochu jiných poměrů. Laughing Laughing Laughing
Vůbec se nedivím Wox, že nebyl čas na snídani. Znám, dobře znám. Smile
Laughing Laughing Laughing Paul se v té sprše musel přitopit, ne? Laughing
Hm, čím to, že Paul hezky knokcoutuje každou námitku, co Wox vznese? Ajo, já zapomněla, má to v popisu práce. Laughing
Je to dacan roztomilý, Laughing
Právnický ples, hehe, týjo, *představuje si sebe samu na takové akci*, asi bych měla knedel v krku. Což Wox asi ze začátku mít bude, ne? Laughing
Brnkáš na slabou notku... Jak jí uložil, awww. Laughing
Těším se na další díl. Jsem zvědavá, jak se Semir a Paul snesou a... co bude mezi Tomem a Paulem, Lákadlo jedno. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, párky, já na ně dostala chuť! *slintá* Hoď mi sem, Paulie, ty nožičky co Wox nechce, prosííím... tak nic *láduje se polystirenem*

Hahaha, jen mu to nandej, sestro Cool Souhlasím s Wox... a hlavně chápu její nechuť vyslovovat jistá slova.

Jé, já na ten ples chci takyyyyyy!!! Laughing Laughing *vřeští* Sice plesy nesnáším, ale na tenhle bych se překecávat nenechala Smile Vidět Merkelovou live? Ohohóóóóóó! Very Happy Šílela bych Very Happy

Ach, tak on doopravdy půjde (ne, že bych to nečekala Laughing ) Smile A chce si omrkávat Turka, no to je gól. Takže dva ostříži se budou sledovat jako dva orli, přičemž se budou považovat za tučné ovečky? *škrabe se na hlavě, náhle trochu zmatená* Tak na to se těším Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všel, vidíš, to jsem zapomněla zmínit. Laughing Woxy nám skoro v každém díle dělá chutě, že?

Woxy,
tohle je jedna z nejjídovatelnějších povídek, co na forku je. Tolik jídla, tolik lákadel, tolik chutí... A Paul se mezi ně nepočítá. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Kája: Mluvíš mi z duše Laughing Laughing Jaj, já si snad hlady ukousnu nohuuu... a doma jenom cukroví! *křiví ústa* Já chcu pořádnej řízeeeeeek, pořádnou flááákotuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Masoooooo Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Kája: Mluvíš mi z duše Laughing Laughing Jaj, já si snad hlady ukousnu nohuuu... a doma jenom cukroví! *křiví ústa* Já chcu pořádnej řízeeeeeek, pořádnou flááákotuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Masoooooo Laughing Laughing


Všel, Bacha na proužkované rodinné příslušníky. Kdyžtak jenom počítej pruhy, nekousej do zadku. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Wow, no fuj, to je odporné, být na tak rušnou dobu sama:( Párky přijdou k duhu, jen ať neohrnuje nosíkSmile.

    No a hele, teď je docela milý...kéž by mu to vydrželo:).

    Nevím, kolik dnů uběhlo od osudového rána, ale celkem chápu Paula, že je natěšený a nejraději by měl večer jen jeden program, leč musí vydržet, žádné třeba zítra, co třeba týdenní abstinence úplně a až najedou blondýnce náhradu, tak nějaký jiný program? Dát jí šanci, aby TOHLE na večer navrhla sama.......? Ale imho na to nemáSmile

    PLEEEES. Blondýnka na plese! JO? jen do ní, Paule (zcela výjimečně ti nadržuji, toho si važ, to dlouho nebude Wink). Nu co, mohl by ji roztočit, ale nemusel. Nechápu, proč by si blondýnka nemohla užít tu atmosféru, pěkné šaty a povídání si s přítelem, zaručeně ji bude předvádět a nemusí to nutně být na parketu.....jen aby se to nezvrhlo v pro blondýnku děsivou noční můru:(
    Nu vida, blondýnka v rámci toho naváže kontakty...proč by se kvůli tomu neoblékla do večerních šatů a ještě jednou neriskla podpatky..ale propána, nemusí být nutně jehlové.

    světaznalý napsal:
    a za chvíli už vidíš, jak se ta smetánka vesele zpíjí do němoty a vážení páni advokáti se sápou na hostesky.

    Pauliieeee:DVery Happy Ty jsi přece kopyto:DVery Happy Tak pěkně se ti to daří a teď tohle:D

    Jj, hochu, je důležité znát nepřítele, co? Ne, dobře, teď mu křivdím, reagovala bych asi stejně, když se tak vžiji do jeho mizerné právnikovské kůžičky.
    Ah, včerejší trapas s mobilním telefonem..tomu se říká eufemismus:) (*šklebí se: a bude rejt a bude, tsssá, trapas, řekla by tomu jinak*) nu jen žehli, tímhle si šplhnul nefalšovaně, za včerejší ráno deset šprušlí dolů a teď tak pět nahoru...max osm...Smile

    Lol, takové nadšení jistě nečekala, ale dovedu si představit, že oba pánové jsou nadšeníSmile)

    Ano, teď byl opravdu milý a šplhnul si i u mne, ale pořád si myslím, že bude jen dobře, když si bude ten včerejšek dlouho pamatovat..pro oba to bude jen dobře..Dobrou noc, Wox:)

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Holky, vy mne rozsekáte, ty vaše komenty, jedna nesnídá a druhá by jí maso ujídala:DVery Happy snad jste reakci na lákadlo nečekaly už v tomhle díle, to by nebyla naše Wox, já čekám ještě tak dva, tři, než se ke středě dostanem.
    Popravdě bych na tom plese chtěla být taky..už jen vidět Wox, nic jiného bych tam nedělala, tanečníka bych si do kabelky nebalila, jen bych stála někde nahoře nebo v povzdálí a koukala na ta její roztomilá kukadla:))

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Fí, však ju, já taky myslím, že Wox musí čtenáře pořádně potrápit a to se projeví, v nejlepším případě v dalším díle. Laughing
Já se na ples těším, hlavně na Woxiny šay. *andílek* *47* *47* *47*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zase jste mě potěšily a já Vám zase děkuji Embarassed komenty mi udělaly velkou radost a Vaše diskuse pod povídkou taky, strašně ráda tyhle Vaše texty čtu Embarassed
A zase Vám odpovím detailně Very Happy


KÁJKA:
Paulovi párky jely Very Happy chutnaly mu, jen je to pro něj nezvyklé jídlo Smile on Paul není vybíravý, ale nesnědl by kopr. Fuuuj! A taky by nejedl hmyz, psy, velryby... a tak podobně, což v našem civilizačním okruhu považuji za normální Smile
Wox sice snídala, ale neměla čas na oběd... má pekelně moc práce a tak se jen prolévá kávou Wink
Ne ne, Paul se neutopil, užíval si vodu Smile to víš, padesátiletého pána docela potěší teplá voda, co mu polaská kostičky XD
Ano, je to jeho práce... ale myslím, že tentokrát si Wox uhájila svoje Very Happy
Právnický ples... oooooo, mohu slíbit, že to bude opravdu VEEEEEELKÁÁÁÁ kapitola *47* a potkáme tam jednu dobře známou postavu *47* slečna se toho bude bát moc a moc... ale jak to dopadne? To nepovím Wink
Jak Paul Wox uložil? To se mi taky líbilo Embarassed on ji má rád, moc, nu Embarassed
Haha, uvidíš, jak se pánové snesou! Very Happy snad se to zalíbí Wink


VŠELKA: Ne ne, Paul by byl ochoten nad slečnou stát, aby ty párky snědla XD a než se pobouříš, že jí něco poroučí, tak si uvědom, že Ty bys dělala to samé u mě Laughing Laughing Laughing Laughing (grr... já Ti dám, že by Vávra snědl oba chleby! A nejhorší je, že já je fakt snědla kvůli tomu, že jsi to řekla!!!! Embarassed XD)
Nandej mu to, sestro? XD to je na Wox? Very Happy
Na ples... Wox půjde, protože je to osůbka, kterou přitahuje moc, postavení a vysoká politika jako můru světélko :oops? je to cudné děvče, samozřejmě... ale tohle ji opravdu velmi láká, je to její slabina. Koneckonců, proč se asi zamilovala do Paula i přes takový věkový rozdíl? Být přítelkyní slavného právníka s vynikajícími kontakty se hodí Cool ač je Wox SAMOZŘEJMĚ upřímně zamilovaná a není žádná vypočítavá potvora, Paulovu pozici si uvědomuje Smile
Ano, Paul půjde Very Happy
Mehehehehhehehehhehehehe, jsem ráda, že se těšíš! :hug:


Kája a Všelka: za chutě se omlouvám, ale... nějak se mi to tam pořád motá XD a Kájo, nepochopila jsme proužkované rodinné příslušníky, co to jeee? Jo aha, včely? XD Všel, nejez včely.


FÍČEK:
jsem ráda, že si to Paul v tomto díle u Tebe trošku vylepšil Smile
Ano, je to odporné, že je tam Wox sama a ona si to moc dobře uvědomuje... a co se párků týká, věř, že ač je Paul bohatý, je nesrovnatelně méně vybíravý, než slečna XD
Kolik dní uběhlo od osudového rána? Very Happy je to tam napsané Embarassed osudové ráno bylo včera Smile
Jestli Paul na abstinenci nemá? No... já nevím Smile asi nemá na to, aby fakt jen seděl a trpělivě čekal, až to Wox sama nabídne Smile ale proč by to dělal Embarassed
Však se neboj, Wox na ples půjde XD
Ona opravdu touží po setkání s vysoce postavenými a mocnými. Je to její slabina Embarassed
Paulie se to slovy o opilé smetánce snažil odlehčit, ukázat Wox, že to nejsou nedotknutelné bytosti, ale normální lidé se svými nešvary Smile
Poznat nepřítele? Ale... já bych neřekla, že Paul bere Semira za napřítele Smile myslím, že Keller se na packu dívá mnohem mileji než Turek na právníka Smile ale ano, rád ho pozná...
Wox chce s Paulem mír, chce na včerejšek zapomenout a být zase v klidu. Nechce si to připomínat Sad
A milý Paul je Smile


Fí: já se snažila, aby byla oslava už tady, ale nepovedlo se mi to Embarassed

Kájka: oooo, Woxyino odění bude mít jistou roli *47*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
On nejí kopr? Takže se vyhybá mé milovanééé koprovéééé omáčce? (jaj, jak jsem to napsala, tak jsem na ni dostala chuť *slintá*) Laughing Laughing Laughing Téda. Je hrůza, jak předáváme své nešvary postavám Laughing Laughing Já brouky, Ty koprovku... Laughing Laughing
A ANO, udělala XD čekala Tě dlouhá cesta a ty chleby Ti udělala s láskou moje drahá maminka, přece bys ji neurazila! Laughing A vím, co na Tebe platí (díky, Vávrooo Cool fuj, co jsem to řekla XD)
Jo, ta sestra je na Wox XD Hehe, je to má oblíbená hláška z Moderní Popelky Laughing

Jaj, nejez včely? Laughing Laughing *umírá smíchy* Teď mi to připomnělo díl Black Books, kde Manny sežral Bernardovi jeho ochočené, mrtvé včely z parapetu Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fůůůj! Jak to můžeš jíst? Fů... echm, toto jídlo mi nechutná XD
Nebudu Paulovi do jeho drahé pusinky nutit takové děsné jídlo a týrat ho koprem! XD jak by pak mohl být můj idol, kdyby tu strašnou plodinu konzumoval? XD

A chudák Vávra XD stejně si ho nedovedu představit, že se brouků bojí XD ok, možná se ošklíbne, ale nějaká panika? Jaj, je to agent a drsoň, nemůže se jich bát! XD pokud mu přijdou hnusní, chápu XD

Všela poděkovala Vávrovi! Všela poděkovala Vávrovi! Chachachachachachááááácha Very Happy no jo, platí na mě XD jsi strašná XD

O, Wox by na Tebe asi pohlédla okem příznivým Very Happy

Fůůůůj, jak někdo může jíst mrtvé včely? Nejez včely, Všelo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Wox, on za to nemohl. Byl zamčený v domě bez jídla, vypil litr absintu a zmagořil Laughing Laughing a nakonec si napíchl včely (tedy, byli to čmeláci) na rožeň a pomalu opékal XD

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Wox, on za to nemohl. Byl zamčený v domě bez jídla, vypil litr absintu a zmagořil Laughing



JEŽIŠI!!!!!
Já se lekla, že mluvíš o VÁVROVI!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hm.. vnuklas mi nápad Cool

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pro všechny, kdo to čtou (takže Fí, Kája a Všelka XD), mám takovou otázku.

Prosím, pořád uvažuji nad tím, zda tam místy dát dost hnusné výrazy Embarassed nemyslím přímo sprosté nadávky, ale však víte, jak se někteří lidé baví o svých partnerech a jaká slova a u toho používají. HODNĚ se mi to tam hodí na vykreslení situace a chtěla bych to tam dát. Na druhou stranu Vás nechci odradit od čtení Sad
Napíšete mi, prosím, zda by Vám to vadilo či nevadilo...

Díky Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
to víš, padesátiletého pána docela potěší teplá voda, co mu polaská kostičky XD


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Umřuuuuu!!!

Myslíš jako například slova: starý/stará apod.? Nooo, jsem zvyklá na horší věci, vadit mi to nebude, i když mi třeba u toho trochu cukne očkem. Laughing Wink

Btw. proužkovaní příslušníci "smečky"... narážka na Madagaskar a na Martyho s Alexem. *andělský úsměv*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Já to nějak přežiju Smile
    Ale, jak asi očekáváš, si podle toho o postavách, které to pronesou, pomyslím svoje:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
A já se u toho budu šklebit a přeskakovat to... Smile Některý věci neumím překousnout Embarassed Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
budu komentovat vše najednou Smile)

Hned na začátek jsem ráda, že Wox už není sama, sice jsem si přála, aby se dali se Semirem dohromady, ale Semir to nakonci 5 řekl jasně.

a jak už jsem napsala, jsem ráda, že má Wox nový objev, ale přece jenom ten věk Shocked , vždyť by to mohl být její otec, nemám takové vztahy ráda
děda X mladá holka (nedávno mě totiž otcovo přátelé považovali za jeho přítelkyni)

jak říkám je sice vyzrálí a ví co chce a to taky dostane viz postelová scéna

a napíc se teď bude muset Keller rozhodnout co je pro něj důležitější milenka nebo práce? teď to sice vypadá že je lepší milenka, ale...

Tak i Lucy slaví narozeniny? to jí přeju, akorát její dort bude nejspíš jenom samej olej a nějaký ty svíčky Laughing
a přeji Hartmutovi povýšení Laughing

scéna se spem, byla moc krásná, je to hrůza že někdo může odhodit štěně do popelnice Mad , ale hlavně že teď má někoho kdo se o něj bude starat Smile a teď se snad bude Tom dělit o místo v posteli se psem Laughing

Věčné žabo-myší války Toma a Terezi jsou docela zábava Laughing

na film Katyň bych nejspíš v životě nešla, to bych brala raději tu fantasy Very Happy

Jeho stříbrné BMW se mu včera jakýmsi záhadným nedopatřením podařilo omotat kolem lampy veřejného osvětlení... a šéfová pro ten fakt nalezla pramálo pochopení.
já bych teda měla taky nejspší málo pochopení a nejspíš na otázku jak se to stalo, odpověděl to samo Laughing Laughing Laughing

Zdá se že Wox s vařením je na tom úplně stejně jako já (já zvládnu ještě topinky)

Teplá pánev a voda, to neeeeeeeeeeeeee (mě osobně se nic takového nestalo, ale tetě jo, ale naštěstí zareagovala okamžitě, takže pánev letěla z vokna)

jo drby se nesou opravdu světelnou rychlostí

ááááááááááá, tady nám někdo žárlí na Semira Laughing

Blondýna má bebíčko,“ zapitvořil se muž, ,,a neohrožený ochránce nevinných panen vyráží odrovnat jejího krutého otrokáře, co?
no jo úplnej prin na bílým koni a jeho sluha sanco panza má jenom blbý keci Laughing

na to jaká je Semir drba tohle pod pokličkou drží velmi dobře Laughing

jeden chce Lásku nebeskou a druhý Rychle a zběsile
beru Rychle a zběsile tam je alespoň na koho se dívat (Vin Diesel)

V kuchyni mrzutě sebral hrnec i knedlík, obojí uložil na balkon
proč na balkon? my sociální případy dáváme vše do ledničky Laughing

Kulička Very Happy to je krásný jméno pro tak roztomilýho pejska

jo není nad Semirovi psí oči Laughing

Byl z toho úplně dojatý, musel si dát sklenku destilované vody, aby se uklidnil
no jo chudák Hartmut když von se furt musí chváli sám Crying or Very sad

Pusťte rádio, třeba padla vláda
to by se mohlo stát jenom v německu Laughing

protože její slova přerušila elektronická znělka německého akčního seriálu.
docela by mě zajímalo jakého Laughing

zapomněla Karolina, že si chtěla přidat do kávy jen jednu lžičku cukru a v zaujetí jich do šálku obrátila nejméně pět
teda jestli je to kafe pro Semira tak nemám námytky, ale jinak bych to pít teda nechtěla Laughing

muž do poměrně chladného květnového rána vyšel jen v krátkých šortkách a mezi lidmi, kteří se po náměstí pohybovali v jarních bundách, působil docela bizarně
z tokových lidí me běhá mráz po zádech, jsou to blázniiiiiiiiiiii

Paul a Wox co na to říct? Někdy se chovají jako dva puberťáci, ale on myslí (většinou) jenom na sex Embarassed

jinak moc hezké těším se na pokráčko

chci vědět jak dopadne ta hartmutova oslava a ples právníků

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Dena, juchuchu, huráááá, vítám tě mezi námi čtenáří této fajnky povídky *ozval se závislák*
V Lásce nebeské jsou přece taky hezcí muži, pro mou maličkost mají hvězdičku hned dva z těch xy chlapů. *andělský úsměv* Laughing
Sociální případy... lednička... Jajx, to byla perfektní ťafka, Deno! *hýká smíchy* Fakt, trefné! Laughing
A že Paul myslí většinou na sex? Já bych to viděla asi takhle... Zatím neměl, právníček, moc šancí se projevit jako duchaplný, okouzlující, chytrý a moudrý chlapík, vždyť v 90% scén je s Wox sám. A jak jsme mohli slyšet v posledním díle, je mu škoda marnit čas na cokoliv jiného, než na uspokojování tužeb? Laughing
Nevím, taky mám částečně takový dojem, na druhou stranu si v duchu říkám, že Paulie, jak tvrdí Wox, je stráááášně hodný a chytrýýý a do té velké sexem se zaobírající části mozku se vtlačí i jiné zájmy. Laughing Navíc, buďme upřímné, je na větvi z toho, že má tak mladou... přítelkyni. Cool Laughing

Omlouvám se, u této povídky ráda komentuji nejen povídku samu, ale také mě baví odpovídat i na komentáře jiných čtenářů. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
kajusia: To je dobrý

ale opravdu si myslím že Paul někdy opravdu myslí jenom na to jedno, i když jak jsi řekla, většinou je v příběhu s Wox, takže uvidíme jak se nám vybarví
a že je na větvi z mladý holky je pravda Smile

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Dena: Nejsi jediná, kdo má takový pocit Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
K výrazům: všem Vám děkuji za názory, uvidím, zda vůbec taková slova dokáži napsat Very Happy
Kájko, měla jsem na mysli drsnější výrazy Embarassed Fí, to, aby sis o takových postavách něco pomyslela, je účel Smile Všelko, chápu Tě, Tobě kdyžtak pošlu cenzurovanou verzi Smile


Dena: jééé, Ty to čteš! *tváří se šťastně* děkuji! A moc děkuji i za komentář :aww: Embarassed A jdu odpovědět Very Happy

Copak Wox a její přítel Very Happy přiznám se, že mně takový rozdíl nevadí, přece jen už je slečna dospělá Very Happy
A že Paul to, co chce, taky dostane? Jo, to je pravda Smile kdyby ne, nemohl by být velmi, velmi úspěšný právník, který je v Německu docela dost známý dokonce i širší veřejnosti Smile někteří lidé Kellera poznávají na ulicích Smile
Taky nechápu, jak někdo může odhodit psa do popelnice Sad a ano, Tom má od toho dne štěně v posteli Laughing Laughing Laughing Laughing
Wox vaření nenávidí XD ale ne ten samotný proces Smile přijde jí, že v principu je ponižující, aby vařila holka Smile i proto se jí Paul moooc líbí, protože mu nedělá problém uvařit Smile

Tobě se líbí Vin Diesel? XD Mně vůbec Embarassed takový oholený trdlo se svéřepým výrazem XD
Znělka v telefonu? No, Všelicos (i já XD) tam máme Kobru 11 Very Happy ale je možné, že má Allerlei v povídce zvonění se znělkou Sestřičky Stephanie XD



Kája: Alan Rickman! To je fešák! :aww: (kruci, já jsem na starší jako Wox XD)
Ok, ok XD když je chladno, dáváme i my doma nějaké věci na balkon, třeba teď je tam hrnec s krůtou XD Very Happy a pivo a cukroví .D


Kája, Dena, Všelka: Paul nemyslí jen na jedno XD právě že NEMYSLÍ XD celý den je v práci, která je na jeho mysl strašně náročná Smile je to profese, co vyžaduje brilantní mozek a Keller pracuje skutečně tvrdě, vyřizuje si kontakty a zapojuje se i do nějakých prací pro vládu Smile je nesmírně inteligentní a navíc je dokonalý analytik Smile a jako právník má velmi, velmi vysokou prestiž, měl imnoho pozvánek do politiky Smile
Takže je celkem jasné, že když přijde domů, musí trochu vypustit, aby si odpočal Smile
A jak víte, říká se, že kdo maká rukama, má odpočívat tak, že třeba tráví čas četbou, zatímco intelektuál si odpočine při nějaké fyzické námaze... *chechtá se velmi nemravně*
A Vy byste snad chudáka Paula hnaly na tenis, když má vedle sebe mladou dvacítku? Laughing Laughing Laughing Laughing

Takže ne, nemá v hlavě jen sex Smile a mě trochu mrzí a jsem na sebe naštavná, že jsem ho blbě popsala XD bude následovat pár scén (byly plánované už dávno), kde se ukáže, že mu opravdu nejde jen o jedno, tak ho snad vezmete na milost Embarassed Very Happy

Nu, jdu psát nový díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Znělka v telefonu? No, Všelicos (i já XD) tam máme Kobru 11 Very Happy ale je možné, že má Allerlei v povídce zvonění se znělkou Sestřičky Stephanie XD


NO TO TEDA NEMÁ!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ok, nemá.... *tváří se nevinně*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

jelikož mě Vaše komenty strašně, strašně moc nakopávají ke psaní, je tu NOVÝ, už JEDENÁCTÝ DÍL! Embarassed
Díky za případné komentáře a přeji příjemné přečtení této dlouhé, leč lehce bezzubé kapitoly Very Happy

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ah, super, Tom slečinku buď podceňuje nebo přeceňuje. Sama jsem zvědavá, kdy přijde Paul, ale Wox věřím.

    S těmi deseti lety Semira chápu....a ty tušíš, jak moc ho chápu:)

    Jsou tady! Jsou tady..hmm, oba..při práci se snad Paul začlení lépe, než kdyby přišel jen na oslavu a rozpačitě koukal.
    A koukám, že slečně to sluší! Hmm, ačkoli Paul se mi tak nějak líbí víc. Myslím, tím oblečením. Nechápu, co Wox popadlo si tohle obléct, když měla nejdřív pomáhat. To už bych si vzala ty jeansy a do tohohle se převlékla.

    Ještě že Peťa je praktická a hyperaktivní. S kombinací těchto dvou vlastností snad nějaká oslava i bude:DVery Happy

    Tsss, zahradu projektoval architekt..architekti by Peťu a Nielse připravili o veškerou zábavu. Nejlepší je experimentovat sám Smile

    Kočičí na kapotě..proč tam nikdy není bafík?Smile

    Chudák, ona zrudla. Ale proč? Je jen milý..zatím mu to celkem i jde:)
    Tak, Paul sice nepatří mezi kluky, ale Wox rozhodně mezi holky....ne že bych to brala jako extra kladnou vlastnost, ale Paul jí hravě trošku srovnáSmile

    Já tu Peťu obdivuji, takového andílka aby pohledal:)

    Nu, to je pravda, u práce si člověk často velmi příjemně odpočine.

    Juj, doktor a psycholog a...no pic tě

    Niels. Niels, Niels..proč by to nemělo idylicky skončit? Jediné riziko vidím v tom, že budeš moc ldouho čekat, než dodáš další díl, to by pro čtenáře mohlo být krizovéSmile)

    DÍKY,

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mít moc na(d)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 13  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma