AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Prosím, ohodnoťte mou povídku jako ve škole... děkuji! :)
1 :-))
81%
 81%  [ 13 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-l
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
6%
 6%  [ 1 ]
5 :-((
12%
 12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 16

Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
stihla plesknout vyjeveného, u dřezu se mořícího Semira utěrkou přes zadek - ooo, my dreams has come trueeee! XD Laughing

Semir přemýšlí nad Paulem? No, jen si natrap mozeček, ale napřed pomoz kamarádům, truhloooo Laughing

na sobě temně šedé džínsy, černé polobotky a zelený pulover, ladící mu k duhovkách – trochu jím připomínal styl učitelů z Velké Británie - aaaaaaaaaach, můůůůůůůůůůůůůůůůůj tyyyyyyyy světeeeeeeeeeeee! *slintá si do polévky*

,,Tu zahradu vám projektoval van Echler? Dělal tu mou a nemohu si ho vynachválit.“ - co myslíš, Paule, s platy bezvýznamné techničky a sice teď už šéfika, ale i tak, co myslíš Laughing Ale jako poklona váŽně skvělé Laughing

No, Jaguár XKR-S sice není zrovna my cup of tea, ale což... zase tak hrozné to není Laughing Laughing

,,Jé,“ zatleskala Karolina radostně. ,,My budeme oslavovat pod třešní! To je paráda!“ - náhodou, třešééééééééééééééééň! Laughing Laughing

,,Och a já už se radoval, že jste mě zahrnula pod kluky. Tak jsem si fandil!“
- hahaha, tohle bylo dobré Laughing Neboj, Paulie, kdyby se nebála, že Tě urazí, tak by Tě tam určitě také zahrnula Laughing

,,Ani mi nemluv,“ zakobonila se Karolinina kamarádka a popadla talíře, aby si ověřila jejich čistotu. ,,Musela jsem Almaře slíbit, že přijdu do práce pět víkendů po sobě. Ale co,“ mávla rukou. ,,Ona mi za to dneska doručí Nieho v pět domů, souhlasila s tím, že ho pošle pro něco, co má Harty jen tady. Bude překvapený! A techniky propustí už v šest, nebudou přetahovat jako jindy.“ - propáníčka, tomu se říká smlouva s Ďáblem XD XD Ale co by člověk pro milovaného tvora neudělal, že XD

"Když jsem ji o to prosila, tvářila se tak, že jsem koktala jako ten můj breptal." - hahaha, to si umím živě představit Laughing Laughing

Lucy stála na trávě, stěrače ozdobené zlatými pentlemi. - neeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zlaté pentle? Kde to jsmeeeeeee! V blázinci? *dobrá, chápe, že u Hartmuttů... a když Lucy může v zimě být zabalena do šály tak proč ne pentle*

Jé, Annička, Monča a Fíčulka jsou tam taky, jupíííííí! *hopsá* Ale copak copak, Šéfička nám pokukuje po Kellerkovi? *významně povytahuje obočím* Cítím co si zhnilého ve státě Německééém! Laughing

Hartmutt trčel v ústí zahrady jako pořádně natvrdlé ypsilon a čelist se zrzavou bradečkou se mu válela až kdesi u kotníků: zdálo se, že váhá, zda se neobrátit na patičce a nepřijít ještě jednou, aby podivnou vidinu zaplašil. - Chudinka, musel být nadmíru vyděšen Laughing

No... a idylku OD TEBE tedy rozhoooodně nečekám. Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
stihla plesknout vyjeveného, u dřezu se mořícího Semira utěrkou přes zadek
no ještě že to neviděl Hartmut Laughing

,,Tu zahradu vám projektoval van Echler? Dělal tu mou a nemohu si ho vynachválit.“
,,Ech...“ Allerlei sice pochopila, že se muž patrně ptá na nějakého známého zahradního architekta, leč kladně odpovědět nemohla. ,,Ne... ne, to jsme si s Nielsem vymysleli sami. Skalky a stromy já, Nie cesty a jezírko společně...“

jistě není nad vlastní práci, po které si člověk může poklepat na rameno a říct "Jsi dobrá" Very Happy

,,Pokud chcete, tak si ho projeďte, pánové
to těm dvou nemusím říkat dvakrát Laughing Laughing , ale aby mu ho taky vrátili ve stejné stavu i s tou kočkou Laughing

Musela jsem Almaře slíbit, že přijdu do práce pět víkendů po sobě
to jí vůbec nezávidím Confused

Lucy stála na trávě, stěrače ozdobené zlatými pentlemi
teda tý to asi muselo slušet Wink

Hartmutt trčel v ústí zahrady jako pořádně natvrdlé ypsilon a čelist se zrzavou bradečkou se mu válela až kdesi u kotníků: zdálo se, že váhá, zda se neobrátit na patičce a nepřijít ještě jednou, aby podivnou vidinu zaplašil.
,,Nielsiiiiiii! Překvapení!“


ach můj bože, to bych chtěla vidět na živo Laughing Laughing

moc krásné těším se na pokráčko

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Aww, děkuji Vám za komenty, Fí, Všelko a Deno! :hug: Embarassed


:
jsem ráda, že Tě cameo potěšilo, ještě se mihneš Smile ale nezlob se, vždy to budou jen drobné vstupy, Tvou roli jsem tam vtlačila až dodatečně a moc se mi do děje nehodí Embarassed
Wox nenapadlo se takhle obléci Smile přemluvil ji k tomu Paul, chce, aby si více věřila a přestala se oblékat jako šedá myška. Kdyby to bylo na Wox, přišla by v dřínsech, cítí se v nich dobře a bezpečně. Nicméně když se viděla v zrcadle v tom, co vybrala v obchodě s Paulem, byla velmi překvapená a potěšená, velmi jí to slušelo, bylo to sexy a přitom vkusné Smile a proč si nevzala něco pracovního? Protože nečekala, že bude pracovat v dole Wink na to, aby holkám pomohla s lampiony, s jídlem a pitím to dokonale stačilo Wink
jj, architekt by Petru a Nielse o zábavu připravil, ani je nenapadlo nějakého volat. Ale Keller na zahradu a její údržbu nemá čas, musel si někoho najmout.
Paul je milý zcela přirozeně a permanentně Smile


VŠELDA: hele, o čem to sníš, dacánku? XD o vyplácení Packovy pevné zadnice? Haloooo! Vzbuď se! Takové představy neeeee! XD
Jsem ráda, že se Ti Paulův oděv líbí Very Happy
Pochvala zahrady... to víš, Paul se držel zásady, že návštěva má chválit a jemu se ta zahrada moc líbila :aww:
Neboj, Lucy byla ozdobena pentlemi, ale jen symbolicky, Allerlei není blázen XD
Ano, ANO, šéfička pokukuje po Kellerovi *47* velmi, ale velmi se jí fešný advokátek zalíbil a její hlavinkou se honí myšlenky nemravné... nebo ne? XD
Harty BYL vyděšen XD
Málem s pláčem utekl XD


DENA: hahaha, Deni, ani Ty, ani já, ani slečna Wox nevěří, že by pánové od policie onen vůz v původním stavu vrátili XD chudáci kluci, nikdo jim nedůvěřuje XD


Ještě jednou děkuji! :hug: a přidávám obrázek slečny Wox Smile



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jíííík, nový díííl, tak brzy. :heart:

Laughing Laughing Laughing Naprosto dokonalý popis, kolik bylo hodin! :heart:
Co ta utěrka na Semirově zadku, Allerlei? Laughing
Tom je tedy rýýýýpal!!! Laughing Laughing Laughing Ale nedivím se mu. Embarassed

,,Panejo,“ usykl Kranich, nevědomky vyjadřuje kamarádovy myšlenky. ,,Slečince pán asi prospívá, co? Musím uznat, že jí to...“
Laughing Laughing Laughing Co nato říct, Tom je v MMN očividně... tlamka nevymáchaná. Laughing
,,Kranich. Tom Kranich,“
Bond, James Bond. Laughing

,,Jé,“ zatleskala Karolina radostně. ,,My budeme oslavovat pod třešní! To je paráda!“
*pláče dojetím* Woxiiiiiiiiiiiiiiiičkoooooooooo!!!! *skáče autorce kolem krku*

Hartmutt trčel v ústí zahrady jako pořádně natvrdlé ypsilon a čelist se zrzavou bradečkou se mu válela až kdesi u kotníků: zdálo se, že váhá, zda se neobrátit na patičce a nepřijít ještě jednou, aby podivnou vidinu zaplašil.
Laughing Laughing Laughing Chudík Nielsík, takhle vyplašený. Nedivím se mu! Laughing

Dnešní díl byl skvělý, líbil se mi, mocka. Hlavně teda drobnohled komisářátek a ta Anna mrkajícího na svého vrstevníka *umírá smíchy*... Pecka!
Týjo, to je hrůza, Paulovi nefandím, ale jak to ten týpoň dělá, že si všechny omotává kolem prstů? Stačí třeba jen to, jak se předvedl v pěkně rychlé kááááře, na kterou si už Kranítko brousilo drápky. Laughing Grrrr! *vrčí*
Těším se na nový díl! :heart:

Fí, to víš, slečna je na oblečení trdlo. Embarassed Taky bych si vzala na pomoc něco praktičtějšího než sukni a vysoké boty. Laughing

Všel,
:heart: :hug: Ju, třešéééééééééň! :heart:

Idylku taky nečekám. Cool Resp. vlastně doufám, že se konat vůbec nebude! Embarassed Embarassed Embarassed Ech, jsem zlá, doufám, že se oslava pro Nielse s Peťkou vyvede, ale pro ostatní ani tak moc by nemusela, to jsem chtěla říct? Embarassed Snad chápeš, jak to myslím. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nu, na další dílek si asi počkáte, musím se učit Embarassed pardon Embarassed


Kájíčko, díky za koment :hug:
Tom je velký, veliký rýpálek, to si piš - jediný, kdo ho dovede zkrotit, je Kar, která toho náležitě využívá XD Very Happy
Ale výjimečně tu pochvalu na Wox myslel dobře, on mu její vzhled celkem vyrazil dech (teda... v takovém smyslu, že Kar nemusela žárlit, ale... XD). Prostě tu pochvalu myslel upřímně Very Happy a ještě se bude divit, slibuji *88*
Kranich. Tom Kranich. Samořejmě, díky za poznání narážky na Bonda Very Happy

Já doufala, že Tě třešeň potěší :hug: Very Happy
Být Niem, jsem taky vyděšena XD

Jsem ráda, že se Ti díl líbil :hug:
A Anna mrkající na svého vrstevníka? Přiznám se, že tenhle motiv se mi docela zalíbil (Embarassed), asi na něm ještě zapracuji Laughing
Paul... Paul je strašně milý Very Happy znáš jistě, jak si lidi vždycky pochvalují boháče, kteří jsou v pohodě a zajdou s lidma na pivo, ne? Very Happy takový Paul je, je hodně skromný a v klidu. Ví, že je bohatý... ale nijak ho to netočí.
Hm... říci více, tak už spoileruji................................................ *88*

Ale slečna v tomto případě není na oblečení trdlo Very Happy ona pomohla se vším, s čím Allerlei chtěla, aby jí pomohla, oblečení jí nedělalo potíž Very Happy nijak jí při pomoci nepřekáželo Wink

A nečekáš idylku? to je dobřeee, chichichi! :hug:

Díky ještě jednou :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu nový, již DVANÁCTÝ DÍL povídky, kéž se bude líbit :hug: Embarassed

Vaše Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jůůů, nejlepší na celé oslavě bylo Hartmuttovo podotknutí, že hlavní je Lucy Laughing Laughing To je stejně můj máček Laughing Laughing A těch dárečků co dostal, jůůů Laughing ovšem okruh... přeji mu to, dacanovi, díky, Paulie Smile
Tak Carl, jo? opileček, ještě, že ho Petra tak rychle zašantročila... a Paul nepije? Za to má u mne bod Smile

Ajaj, takže Tureček jde s kůží na trh? To se těším... Very Happy


EDIT: Ohohooo, dnes jsem první! *jásá*

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
*šklebí se* No jo, gratulka, Všelčo, k prvnímu komentu. Laughing :handshake:

Uáááááách, to zase byla typická MMNovská smršť, po které Kájulák škytá smíchy, chodí skoro po čtyřech a co škytá, smíchy vyje a na každém rohu vidí Paulovo staré, zelené, moudré a hlavně nesouhlasné očko!

Jen Karolina se usmála, když Tomovi sundala třešňový lístek z víčka. ,,Bacha na očko, Modroočko“ zavrněla spokojeně.
Já ty tvé narážky na CLAMP žeru. Embarassed *slzí dojetím* Uách, jsou parádní a představa Toma, jak mu na levém víčku sedí třešňový okvětní lísteček jako páska přes očičko.... wa wa wa! *88* *zrychlil se jí tep* Very Happy

Semir s Tomem jsou stejně zastydlí puberťáci, v jistých směrech. Laughing To jejich špičkování opravdu nemá chybu! *chechtá se* A Tomovo pojídání chlebíčků je dost dobrý styl. Laughing Hamoun jeden. Laughing

Laughing Laughing Laughing Nielsík s Peťkou jsou opravdu sladcí! :heart: *uvažuje o tom, jak by si je unesla do domečku panenek, k nim by přibalila Wox s Kellerem (k Petřině radosti) a Semira s Jollym.*
Hodně jsem se pobavila při mně nic neříkajících věcech do auta... A že jich bylo tolik!
Petřina reakce mě nepřekvapila. Reagovala bych asi podobně. Hlavně by mi to bylo líto, protože jakožto manželka/přítelkyně bych ráda svému milému jeho největší přání splnila sama. Embarassed Embarassed Embarassed Ještě, že je Peťka diplomat! Smile

,,Mhhhm. Niels by měl dělat více přesčasů, aby ho povyšovali častěji,“ liboval si Tom, když lžičkou masakroval koňakovou špičku. ,,Takové slávy by se měly opakovat. Mňam.“ Zamíchal lžičkou v kávě. ,,Podal by mi někdo cukr, prosím?“
Při této větě se potvrdil Pavlovův reflex. Špičkaaaaaa!!!! :heart: Můj nejmilejší zákuseček. Laughing Jak jinak, díl plný všemožných dobrot a mně před monitorem zbývají očička pro pláč a žaludeček ozývající se všemožnými způsoby, ať mu z té čtenářské sféry něco přinesu. Laughing
Jak ty to děláš, Woxy... MMN je opravdu jedna z projezených povídek. Laughing (Ale vůbec mi to nevadí, naopak! Wink )

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jak Petra odklidila přiopilého Carla.... Bravúrní! *tleská*

Semir, Semir... Dávám mu pět bodů za upřímnost. Snad nebudu příští díl litovat, hehe! Líbí se mi, jakou má zde roli... ale doufám, že ze sebe neudělá většího hlupáka, než jakého ze sebe udělal minulé díly. Embarassed Embarassed Embarassed

Heh, báječný díl, *paci paci pacičky, Paulík koupil botičky a Woxička pásek na Tomův ocásek... žvatlá a ohromně se těší na další díl*
Tak by mě zajímalo, proč Paulík nepije... Zda nějaká špatná zkušenost z minulosti, nebo snad zdravotní potíže? *andělský úsměv* Anebo čistě z přesvědčení?
Jsem to ale zvědule. Embarassed Embarassed Embarassed
Ju, ještě něco... Tom zde vypadá jako vesnický buran *omlouvá se všem z vesnice* !!! Laughing

Narážka na Bonda, kdo by nepoznal. *představuje si Toma jako Bonda a jde do kolen* Laughing
[i]znáš jistě, jak si lidi vždycky pochvalují boháče, kteří jsou v pohodě a zajdou s lidma na pivo, ne? Very Happy takový Paul je, je hodně skromný a v klidu. Ví, že je bohatý... ale nijak ho to netočí.

Přiznám se, že neznám. Embarassed Ale možné to je, to nepopírám a třeba to právě Paul u mě nějak zakóduje. Laughing
[/i]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
tedy přeji Hartmutovi dárek Very Happy

a co se z toho vyklube a jak jsi správně dodala

o-ou
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tradičně Vám děkuji za Vaše komentáře :hug:

Všel:
buď si jista, že zrzeček byl zcela unešený... jak dárkem, tak oslavou Very Happy chudinka malý, je mi ho vážně líto, jak na něj v seriálu myslí, jen když něco potřebují. Tak jsem se ho rozhodla dojmout tím, že se na něj složila celé stanice :aww: určitě měl radost, trumbelka Smile
Carl se opil, ano XD Allerlei to napružilo, pak si stěžovala Nielsovi, aby opilečkovi snížil plat, odmítl to, zrzek XD
A ne, Paul nepije... maximálně upije šampusu, ale jinak se alkoholu vyhýbá, jak jen to jde.
Chacha, ano, Turek vyráží s kůží na turecký trh jako Wox se zeleninou a Zaidé XD
Gratuluji k prvenství, potvůrko XD



Kájík:
tééééda, taký luxusně dlouhý koment! *slzí a pláče* danke, dankeee! :hug:
Jsem moc ráda, že se u povídky bavíš - tyto díly ještě jsou veselé... přijde pár, co budou laděny na smutnější notu. Haha, spoiler!

Tak moment, musím přestat. Leze mi tady pavouk: jdu ho chytit, tak počkej.
Fí... tenhle byl tupý!
Jinak je zajímavé, že je chytám vždy na tom samém místě. Co je tam asi vábí?
Nu, tento je již na balkoně a já pokračuji.



Narážky na CLAMP... to víš, když Tě to minule tak potěšilo, proč přestávat? *tváří se nevinně* ale co Ti mohu slíbit? Tom o očičko nepřijde Wink a ani se mu do zlatova nezbarví!
A že jsou Tomík s Packou zastydlí puberťáci? No jaaaasny XD tak trochu ano Very Happy myslím, že je to tak i v seriálu Very Happy jenže oni jsou tak jen na povrchu, jinak jsou to podle mě zralí muži :aww: jen někdy blbnou, no XD

A pak... já mám, Kájko, takovou blbou tendenci, že když se někde necítím dobře, cítím nutkání chovat se tak, abych vyloženě propadla. Nevím, jak to říci... Ale Semir a Tom cítí, že je vedle nich velký frajer, bohatý, vystudovaný, známý, důležitý Paul Keller a oni mu v jistých ohledech nestačí. A protože boj za to se mu vyrovnat, by byl marný, tak jakoby vsadili na tu druhou notu, jakoby právě dětinskost Embarassed to je moje slabinka... a ona se ještě u jedné postavy objeví... Embarassed

Já Ti dám domeček pro panenky! XD ačkoliv je to lepší, jak klícka. A Wox se má, měla by tam bohatého milence, vtipálka Jollyho, co ji balí a ještě Packu, co se s ní kamarádí. Tak jo! XD Very Happy

Petřina reakce... já bych asi byla více prudká Embarassed když si představím, že jsem sháněla s dárkem, snažila se udělat radost... a pak přijde někdo totálně cizí a to, čím já se pokoušela potěšit, jednoduše překoná tak, že díky penězům koupí něco, co já bych nikdy darovat nemohla... Mě by to strašně mrzelo XD protože Keller a Wox mohli Niemu klidně dát třeba nějakou tu blbinu pro štěstí, co se pověsí na zrcátko...
Na druhou stranu, Nie měl fakt radost a Všel to uznala...

Za to jídlo se omlouvám Embarassed když mně to nedojde! XD
Jo a... hihihi, koupila jsem v Albertovi před týdnem dvě kila kaštanů a hezky jsem jich každý den pro sebe i rodinku pár opekla XD mňamka XD snad je ještě mají XD

Packa... ze sebe neudělá hlupáka. Ale vezmi si, že on je policista a Paul advokát. Už kvůli tomu vůči Kellerovi necítí nic hezkého. Však víš, jak to myslím Embarassed

Paul nepije... a to Ti zatím musí stačit XD Very Happy Very Happy Very Happy
A pak, on ani nemůže, je tam autem Very Happy víš, s jakou chutí by mu Semir napařil pokutu??? XD

Tom... tu trošku buránek je, souhlas Embarassed omlouvám se! Embarassed Tom tedy není buránek, ale tady se tak chová... Sad zkusím to omezit Embarassed



Dena: snad z toho bude drááámo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Kájka: Joo, domeček beru... ale bez Wox Cool Bez urážky, blondie, ale s těma týpkama bych tam byla raději sama Laughing Laughing Laughing Laughing
A vím, jak asi na ně Paul působí. Mám v rodině 2 "zazobance" (hrozný slovo), přičemž jedni to dávají hrozně najevo a ti druzí jsou úplně v pohodě, pohodáři Smile Často k nim chodíme (1 za 14 dní, podruhé vždy jdou oni k nám Laughing ) a hrozně by mi chyběli, kdyby se něco stalo Smile

Wox
: Určitě měl :aww: A ještě aby mu snížil plat, to by nebyl Nie, ale Schrankie Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Kájka: Joo, domeček beru... ale bez Wox Cool Bez urážky, blondie, ale s těma týpkama bych tam byla raději sama Laughing Laughing Laughing Laughing
A vím, jak asi na ně Paul působí. Mám v rodině 2 "zazobance" (hrozný slovo), přičemž jedni to dávají hrozně najevo a ti druzí jsou úplně v pohodě, pohodáři Smile Často k nim chodíme (1 za 14 dní, podruhé vždy jdou oni k nám Laughing ) a hrozně by mi chyběli, kdyby se něco stalo Smile

Wox
: Určitě měl :aww: A ještě aby mu snížil plat, to by nebyl Nie, ale Schrankie Laughing Laughing



Heeeey! Mě úplně zamrazilo, jak jsi tam napsala to BEZ WOX XD chudinka malááá XD pak by stála před domečkem a slintala a dovnitř by se dobývala XD a Ty máš Hartyho, ten Ti musí stačit! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

JJ, přesně tak! Very Happy Paul neskrývá, že má prachy, vůbec ne Very Happy ale bere to tak strašně přirozeně, jako málem fyzický znak, že tím vůbec není výjimečný Very Happy za to ho mám ráda Very Happy

A přesně proto to Nie odmítl, nechtěl být Almarák! XD teda... on by byl asi špajz XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Omlouvám se, nestíhám psát, mám hodně práce... Sad
Takže přidávám alespoň obrázkový spoiler Sad


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Awwww, tenhle pic miluji. Laughing Jak říká název jedné knížky: plakat se má v dešti, viď, Paulíku? Laughing
Lákáš, Woxy a já se těším na další porcičku MMN, až budeš mít čásek na psaní, samozřejmě! :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Plakat se má v dešti? Very Happy na to drahý Paul v tuto chvíli rozhodně nemyslí Very Happy on drahý advokát skrývá emoce v práci, ale jinak se je nebojí projevit. Tedy... samozřejmě, že není žádná pitomá hysterická plačka XD ale chápeš... kdyby se někomu stalo něco velmi smutného, bolestivého natolik, že by to člověka přivedlo k slzám, Paul by byl ten poslední, kdy by takovému trpícímu člověku poklepal na rameno a pohrdavě prohodil pitomé klišé, že ,,chlap přece nebrečí."
Paul není změkčilý, ani náhodou... ale slz se, minimálně v soukromí, nebojí Smile

Díky za povzbuzení, Kájíku :hug: pokusím se o další díl co nejdříve...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Konečně jsem se k tomu dostala... Ten kurzívový úvod je skvělý a nutí se nad tím zamýšlet... je to přesně ten tvůj styl, o kterém jsem už někde mluvila.

Ouh, z takového parku bych odejít nechtěla... ten klid tam úplně hladí po duši, i když si ho jen představuji.

Elegán vypadá... mňam. Smile A je evidentně starší, Paulie... Máme se slečnou evidentně velice podobný vkus.

No... že ten nápad se zvoněním v prostřed večeře nevidím u Semira tak nerealizovatelně... Čím to asi bude. A představa Kranicha cintajícího si na košili a pak ji drhnoucí na záchodcích mě sundala, dík.

Hehe... je hezké, jak by se Naomi beztak přerazila, kdyby ji Paul někam pozval, a pro slečnu Wox má plnou pusu výmluv, proč ne. A krade polívky!

Oh... ten chlap má vkus... a evidentně je k sežrání celej... Svět je nefér, já chci taky takovýho! Very Happy

...už bylo to jehněčí jednou ubezdušené, jinak bych za to, co jsem s ním provedl, seděl za vraždu.

Tak tohle opravdu pobavilo.

A má zelený oči! Já se utopím ve vlastních slinách... I přesto, že je blonďák.

Upřímně, nezávidím Wox, že se ocitla v situaci, do které nechtěla, ale nadruhou stranu si myslím, že to mohla čekat. Nemohla přece počítat s tím, že chlap a ještě tak starší k tomu bude mít stejný přístup, jako ona. Pokud bych k tomu měla stejný přístup, jako ona, tak bych navrhla jiné místo, než jeho *slint* vilu. A navíc... rozhodně bych do toho šla s tím, že se mi spíš může stát, že budu brána jako vkusný doplněk, než životní partnerka. Ale slečna je zamilovaná, no...

Blech, tyhle lidi bych... Vyhodit živýho tvora jako odpad... To je fakt na zavření těch zrůd do kontejneru a nechání je napospas osudu.

Já se chtěla zeptat na Susannu, ale pak jsem si uvědomila, že je v tvé realitě vlastně mrtvá... Nebo se pletu? Smile

Nutné prověřování situace, LOL... Tom 'Paranoik' Kranich se hlásí.

,,Vtipná, že by z tebe vykvetla víka od kanálů.“

Tak z tohoto asi umřu.

,,Příště si vezmu růžový deníček a budu si tvá moudra zapisovat.“

Tomík nám perlí, ten jede.

Aby ti za těch pět minut neumřel, ušklíbl se pro sebe cynicky Kranich, jemuž už staniční drbnička Semir stihl vyzvonit Kellerův poměrně požehnaný věk.

Ne, tak až teď umřu. Tomík je příjemný jako škumpa jedovatá, o tom není pochyb.

No jo, slepičí prdelka Kranich, jeho četbě se nějak nepodivuji. Very Happy

...co jí Kranich kyticí kopřiv sarkasticky poblahopřál, že třicátého dubna opět unikla upálení, reagovala...

Ten tvůj Kranich mě zcela jistě bude stát minimálně bránici, když už ne život.

No, evidentně to Paul myslí s Wox vážně... svým specifickým způsobem.

Jeho stříbrné BMW se mu včera jakýmsi záhadným nedopatřením podařilo omotat kolem lampy veřejného osvětlení... a šéfová pro ten fakt nalezla pramálo pochopení.

Nádherně formulovaný zcela běžný fakt.

Hotte v posilovně... mám se čemu před spaním smát. Ne, fakt, Tom válí naprosto nehorázně.

Lucy má narozeniny... Proč jsem sakra vůbec překvapená? Very Happy

Teď jsem si představila Toma, jak s vystrčenou špičkou jazyka zapichujé párátka a notně jsem se té představě zasmála.

Paráda, teď Wox na Kellera nasadila i cholerického Turka, jako by ho už dost nevytrestalo, že z toho svýho podvůdku nic neměl.

Já si nemůžu pomoct, Paul je sice typickej chlap, ale tak sladkej. Smile

Následoval nadšený pokřik, po němž se Hartmutt, jemuž se barva vlasů a rozpaky červené tváře málem slily do jednoho odstínu, zvedl: ne však, aby poděkoval, ale aby nezapomněl zmínit, že taky: ,,A Lucy má narozeniny.“

Sladké ťululum.

Alamara se vytáhla, ale Semir s Tomem, komentující dění jak drbny na zápraží, jsou naprosto bezkonkurenční. Autogram rulez.

Tomíka bude bolet bžíško... a Petra je graciézní hostitelka, pěkně uklidit nepohodlného kolegu pod strom. Jolly tomu opět nasadil korunu.

No jéje... to bude zas moudro od Semira. Na to se fakt těším.

Jinak, ehm... ten koment se mi trochu vymkl, dlouhý bez žádné podstatné informace... No, snad časem. Smile))

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
SaM, žádná podstatná informace?! Jakto, že ne?! Ty slintáš po Kellerovi!!!!!!! *vyčítavý pohled a ručky zkřížené na prsou* Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Uhm... je postarší, dobře vypadající a prachatej, takže... Co je na tom u mě divnýho? Very Happy Já myslela žádná podstatná informace pro Wox jako pro autorku. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
SaM, myslím, že to, že fandíš Kellerovi, je pro Woxy taky dost podstatná informace (pro Kájču rozhodně Twisted Evil *vytahuje rajče a míří* ). Hezkej, noooo, *bohužel její senzor na krásné chlapy jen tiše bliká*, prachatej *píp píp píp píp*, postarší *píp píp píp píp píp píp píp píp píp píííííííííííííííííííp*. Laughing
Tak ti přeji hezký čtení MMN a doufám, že se ti to bude líbit a že budeš věrně komentovat a diskutovat s jedním hnědovlasým provokatérem. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
SaMiii, neeee! Nenech se lapit do Paulieho spárů! Já se málem taky chytla, ale zase jsem rychle prohlédla! Laughing Laughing Koukej se z toho rychle vymaniiiiiit! Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všelčoooo, ty žijeeeeš, tebe si Keller neomotal? Jupíííí *skáče Všelce kolem krku* To je fajn. Embarassed Já myslela, že mu fandíš. Laughing
A přidávám se k tvému volání: SaaaaM, dej si pozor, co Keller schvátí, už nikdy nenavrátííííí. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vdané paničky toho tady napsaly.... XD s dovolením se vyjádřím i já Very Happy
Především, SaM, Ti děkuji za DLOOOOOOOUHÝ komentář, který mě včera potěšil v závěru totálně posraného dne Smile opravdu mi udělalo radost už to, když jsem viděla u posledního komentu MMN Tvé jméno, natož když jsem spatřila, jak je ta reakce dlouhá. Děkuji!
A odpovídám Smile


SaM:
haha, reakce na jednotlivé kousky velmi potěšily Laughing Naomi je Woxiina kolegyně, která je taková divná - na jednu stranu dokáže povdzbudit, na druhou srazit k zemi. Nu a při večeři s Paulem by se přerazila blahem, to ano - a to i přes fakt, že je vdaná a má tři syny Very Happy
Tobě se líbí zelené oči? Very Happy
U Paula si je představuji vážně jako takovou tu nádherně sytou smaragdovou zelenou :aww:

Wox u Kellera: já vím, kdyby se to týkalo mě, taky bych nějak v koutku duše s možností, že k tomu dojde, počítala Smile ale Wox ne, ona je sice hooodně chytrá, ale v tomhle jí chybí zkušenost. Je poněkud naivní a taky strašné trdlo Smile takže si vážně myslela, že povečeří, příjemně si popovídají a ona zase půjde domů. Slečna totiž jaksi nepochopila, že u dospělých jdou v tomhle vztahy rychleji, než u teenagerů XD
A že bude Wox brána spíše jako vkusný doplněk, než jako životní partnerka? Já bych řekla, že Wox se toho maličko obává - jenže právě zbytečně, protože Keller ji jako partnerku fakt bere Very Happy

Ještě jednou děkuji - i za to, že píšeš, jaké chování postav se Ti nezdá Smile tato povídka je opravdu psaná SCHÁLNĚ tak, aby se dalo jednání osůbek diskutovat a kritizovat a každý na něj měl jiný názor Very Happy
A strašně moc mě těší, že máš Paula ráda! :aww: taky je je to můj oblíbenec a kdybych se mu náhodou líbila, fakt bych neváhala XD



Kája a Všelka: nechápu, co proti chudince Paulovi máte? Laughing Laughing Laughing je vzdělaný, milý, chápavý, bohatý, na svůj věk přitažlivý, není lakomý, má vkus... jo, je trochu panovačný a chce, aby bylo po jeho... ale třeba Wox si váží, jak by to dokázal málokterý partner mladší holčiny Very Happy
Ok, má rád sex... ale to není zločin, ne? Laughing Laughing Laughing packa taky není neviňátko! Laughing
A prohlédnout a utéci ze spárů... ale on je FAKT hodnej! Laughing
Chudinkaaaa, mně je ho líto! Very Happy
No, hlavní je, že na něj máte nějaký názor Very Happy
Však se o něm ještě něco dozvíte, o právníčkovi *chechtá se mimořádně záludně*

Jo a ještě jeden spoiler. Na scéně se... objeví i... muchachaaaa... Andrejkaaa! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Kájka: Ne, neomotal Laughing Laughing Nějak se nezdá být mým typem Laughing Laughing A jo.. i ne Laughing brala bych ho jako kámoše Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Ehm, jak bych to řekla... Proč ho nemám ráda? Hmmmmmm, *dlouze uvažuje se zlým zablýsknutím v hnědém očku* Protože zatím je dokonalý prototyp Mary Sue? Laughing Hodný, bohatý, úžasný, po všech stránkách dokonalý? Laughing Laughing Laughing Dobře, jednu chybu už má: děsnou tvrdohlavost, co chce mít vždy navrch nad ostatními, co s ním nesouhlasí. Laughing
Zatím mě moc neoslovil, Woxy, ani nedojal... Ani tím předrahým dárkem, co dal Niemu, jak jsme se krásně shodly, spíš by mě tím namíchl, resp. namíchla by mě víc blonďatá dáma. A Tom by taky dostal na budku, že slintá po jeho káře. Laughing Laughing Laughing
Jajx, omlouvám se, ale... *chechtá se* další chybou je jeho věk. Já bych opravdu nechtěla spát s někým, kdo si může tykat, resp. komu může vykat můj táta. Laughing Laughing Laughing

Buuuuuuuheheeeee, *utíká do koutečka schovat se pod polštář* Andleju neeee! Evil or Very Mad

Všelčo, jo, jako kámoš by mohl být fajn. U něj, jako u některých dalších postav, třeba u Davida z 5Když... mi sedí představa: krb, hrnek kakaa v rukou a povídání si o něčem, případně já jen poslouchám, Keller mluví. Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ehm, jak bych to řekla... Proč ho nemám ráda? Hmmmmmm, *dlouze uvažuje se zlým zablýsknutím v hnědém očku* Protože zatím je dokonalý prototyp Mary Sue? Laughing Hodný, bohatý, úžasný, po všech stránkách dokonalý? Laughing Laughing Laughing Dobře, jednu chybu už má: děsnou tvrdohlavost, co chce mít vždy navrch nad ostatními, co s ním nesouhlasí. Laughing

Neboj, jsem si vědoma toho, že je až moc ok (kruci, kdo je Mary Sue? Laughing) a hodlám mu ještě nějaký ten vroubek přidat Very Happy
Jenže on je v mé mysli vážně jako velmi, velmi hodný člověk Embarassed
Mám ho prostě ráda... Very Happy
Ale řeknu Ti... on si v mé mysli žije svým životem, jako MÁLOKTERÁ postava Smile protože původně měl být o HODNĚ jiný... snad kvůli Všelce jsem ho malinko změnilo a on se mi k podobě, kdy je vážně klaďas největší, vyvinul sám Very Happy
Pokusím se mu něco zlého přidělat Wink
Pokud chceš vědět, jaký měl být Paul původně, písni (nebo kdokoliv) na QIP Very Happy


Zatím mě moc neoslovil, Woxy, ani nedojal... Ani tím předrahým dárkem, co dal Niemu, jak jsme se krásně shodly, spíš by mě tím namíchl, resp. namíchla by mě víc blonďatá dáma. A Tom by taky dostal na budku, že slintá po jeho káře. Laughing Laughing Laughing

Mě by Wox taky strašně, STRAŠNĚ namíchla... Sad jenže na druhou stranu, díky ní se Nielsovi splnil sen, který by mu nikdo z jeho kamarádů splnit nemohl, nu Sad


Jajx, omlouvám se, ale... *chechtá se* další chybou je jeho věk. Já bych opravdu nechtěla spát s někým, kdo si může tykat, resp. komu může vykat můj táta. Laughing Laughing Laughing


Jaj Very Happy nevím, jak to říci... snad jen, že Wox má Paula taky raději v obleku Embarassed Embarassed je sice o hodně mladší, ale řekněme, že má menší potřebu s ním spát, než on s ní. Vidíš, DALŠÍ PAULOVA CHYBA! Myslím, že jsem to sice nezdůrazňovala, ale určitě to v nějaké scéně bylo: Keller je sice hodně pozorný a... hm, šikovný milenec, ale občas myslí v ložnici jen na sebe, takže slečinka spíš křiví ústa a snaží se to vydržet, než že by byla mimo blahem Smile ale to JEN někdy... nicméně se to stává.


Buuuuuuuheheeeee, *utíká do koutečka schovat se pod polštář* Andleju neeee! Evil or Very Mad

Ale jooo!


Všelčo, jo, jako kámoš by mohl být fajn. U něj, jako u některých dalších postav, třeba u Davida z 5Když... mi sedí představa: krb, hrnek kakaa v rukou a povídání si o něčem, případně já jen poslouchám, Keller mluví. Embarassed Embarassed Embarassed

Taky si ho tak dovedu představit... Paul vypráví velmi hezky a hlavně má velmi zajímavé myšlenky, myslím, že je to nejen inteligetní, ale také moudrý člověk. Navíc hodně četl, takže má rozhled a mnoho témat... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Nech toho, se do něj už jen kvůli tomu rozhovoru zamiluju. Embarassed Embarassed Embarassed
Ano, já vím, je hrozně hodný a milý... Jenže, jak to říct, lidé, kteří jsou hodní a milí, stejně v knížkách apod. doznají jisté základní a důležité změny. Nějak vyspějí, najdou nějakou novou myšlenku, začnou se chovat trochu jinak. Neříkám, že se z nich rovnou musí stát záporáci, to ne. Embarassed A tak já čekám a uvažuji, kdy třeba k tomuto bodu dospěje Paul, k nějaké určité změně. Embarassed Smile
Ou, původní znění Paula? Myslím, že by to mohlo zajímat nejen mě, ale i ostatní. Třeba se k tomu ještě vyjádří, já jsem pro. Wink Smile

*smíchy se válí po podlaze a lapá po dechu s dalšími nenapodobitelnými zvuky* Wox má Paula raději v obleku. Uáchm, to je věta! Laughing Laughing :lo: Dobře, nekomentuji, snad jen.. Ou, on je v posteli... hm, "sólovkař"? Jajx, *připisuje si na papír ke znaménku mínus další věc*
Když tak o něm debatíme, najednou se začíná vybarvovat, hošan. Laughing Ale to je jeho soukromá věc. Blondýnce bych doporučila si ho jednou nějakými šikovnými ženskými triky pobláznit, svázat a ukázat mu, že i ona má své.. potřeby. *angel* *47*
Strááááášně se těším na další díly. *jásá a netrpělivě těká očičkama sem a tam* Já vím, že bude za delší dobu, až skončí jisté námi studenty nesnášené období, ale říct jsem to musela. Smile

Ad Mary Sue, Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil to je takový Phoebein pojem, co jsem ráda přejala (však jsme si s Knížetem kvit, ona přejala Šípovskou doživotní.. Laughing ). Týká se velmi dokonalých postav. Laughing Hodím ti odkaz na vysvětlenou, pokud chceš. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Teda (pravděpodobně) Mary Sue je Terka (i když ne ta pravá), ale... co se sakra Mary Sue-like na Paulovi? Very Happy Very Happy Very Happy To mi hlava nebere.

Wox, jsem ráda, že konentář potěšil. Ohledně toho vkusného doplňku, myslela jsem to šmahem na všechny tyhle typy. Pokud je Paulík v tomhle jiný, má jen body k dobru. Wink

Nebojte, dámy, já se včas vymaním, kdyby bylo třeba... mám mimořádně ohebný hřbet. Razz

A co se týče Paula v posteli... no, sice ne, že bych byla sama bůhví jak v tomhle směru zcestovaná, ale jsem toho názoru, že postel je jediné místo, kde se dá chlap trošičku převychovat... aspoň do té míry, aby to bylo příjemné oběma. A i kdyby ne... není to první ani poslední věc, u které občas platí, že co si holka sama neudělá, to nemá. Tohle prostě zrovna jako takovou chybku charakteru nevidím. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Odpovídám oběma Very Happy

A co se týče Paula v posteli... no, sice ne, že bych byla sama bůhví jak v tomhle směru zcestovaná, ale jsem toho názoru, že postel je jediné místo, kde se dá chlap trošičku převychovat... aspoň do té míry, aby to bylo příjemné oběma. A i kdyby ne... není to první ani poslední věc, u které občas platí, že co si holka sama neudělá, to nemá. Tohle prostě zrovna jako takovou chybku charakteru nevidím. Wink


Ona je hlavně Wox takové trdlo, že o tom neumí mluvit Smile i když s ním spí týdny, něco jí přes pusu prostě nepřejde, nedovede si říci Very Happy kdyby mu těsně před skokem do postele řekla ,,prosím tebe, dneska na mě ne tak rychle, spíš to bolí, než aby mi to bylo příjemné", Paul by vytřeštil oči, podrbal se na hlavě, proč mu to nepověděla dřív a poslechl by XD Very Happy je to ješitný chlap - myslí sice na sebe, ale na druhou stranu chce rozhodně být považován za dobrého milence, že XD


Kája: změna s Paulem... hm... přijde Smile ale řeknu Ti to takhle: Tom bude mít na Wox a Kellera jistý názor... a k tomu názoru se začne hodně postav blížit Cool

A jo, Wox má fakt raději Paula v obleku XD nebo i bez něj, ale... ráda vedle něj leží, jen tak Very Happy bude to v jedné kapitole Very Happy

Budu se snažit, aby byl Paul více jako v mé mysli - to znamená méně Mary Sue XD

A SaM, máš pravdu, Sussana je v mé realitě mrtvá Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Za tu Mary Sue ti děkuji předem, Woxysku. Laughing
Paul... dobrý milenec, jajx. Laughing *chechtá se* No jo, v tom máš asi pravdu, Wox je trdlo. Ale podle Paula prostě trdlo k pomilování. Laughing
Hmmm, Tom tam všechny zblbne? Bude davové šílenství? Laughing
Krásně jsi mě nalákala, těším se. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Koukám na zahradě byla pohoda...nejvíc mne ale potěšila Nielsíkova nebývalá radost:) Zaslouží si ji..i Peťa

    Harty je nesmrtelný...a Lucy má narozeniny:D. Ale je vidět, že Peťa oba své miláčky zná a umí obdarovat:)

    Kellelover napsal:
    ,,Co asi?“ Ucedil Semir. ,,Svůj autogram.“
    Kranich se poprskal.

    *Fíček taky*
    No dobře, kontakty jsou kontakty...Hartymu to děsně přeji:))

    Semirek uznal, že Paul má něco do sebe..obdivuji toho komisaříka...já si ostražitě počkám, až se vybarví...no dobře, možná budu čekat a čekat..ale počkámSmile

    Petra to vyřešila opravdu brilantně! Šikula holka!

    můj milovaný Woxýsek napsal:
    ,,Z čehož plyne, že primární příčinou alkoholismu je Almara,“ ukázal chrup Jolly, který si před chvílí výtečně popovídal s Fionou. ,,Ničitelka křehkých duší.“

    Trojnásobná radost,. je tam Jolly, povídá si s Fí a ještě mne skvěle baví. Já toho chlapíka miluju:D
    A on s Fí dokonce tančí...Wox, to je úžasný dárek za to, že to protivné zkouškové skončilo. Děkuji ti!

    A jéje..copak z tohohle bude...lampionky, pohoda..a Turečkovi hlodá červíček v hlavě....kéž by to dopadlo hladce.



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fíčku, děkuji za koment, potěšil Laughing Laughing panečku, tentokrát jsem s odpovědí pro Tebe rychlejší než Kájka! ( Laughing Laughing Laughing Laughing )
Jsem hrozně hrozně ráda, že Tě pobavil Jolly - jak popovídání s ním, tak i taneček. Mám radost, že jsi měla radost! :aww:

Skončené zkouškové Ti závidím...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Mít moc na(d)
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

po dlouhé době (omlouvám se, škola Embarassed) je tu NOVÝ, už TŘINÁCTÝ DÍL. Snad se bude líbit! Smile

Woxys Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Líbí se mi přirovnání k divákům na tenise, dobře použité. A Tomovo pozorování akce se mi taky líbí, hlavně protáčení očí.

Popravdě nevím, jestli bych se přiklonila na stranu policisty, nebo právníka. Nevěřím, že jsou právníci, co hájí jen nevinné - hlavně ti úspěšní sotva - ale taky nevěřím, a dokonce ani u Semira, který má být kladný role model, že i policisté jednají vždycky jen podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Holt jsme jen lidé... ale to jsem se k tomu vlastně nevyjádřila... Jak říkám, nevím kam se přiklonit a docela mě to překvapuje; nasadila jsi mi do hlavy brouka, Wox.

Well... tak to bylo opravu velice nechutné. Já myslím, že si ten člověk snad řádně ani neuvědomoval, co udělala. Něco v hlavě mu nesecvaklo, srabovi... Uah, teď se mi nebude dobře spát.

No né, ruce, pánové? Já opravdu zírám... ale nevěřím, že nepřijde nějakej crack on the yellow brick road.

Jsem zvědavá na další, Wox.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Víš, co mi naproti sedící Semir a Keller připomněli, upřeně si zíraje do očí? Dva kovbojové, žár poledního slunce a sviskot kulek z tasených zbraní. Laughing
Hyuuu, Semirku, ty jsi takový náš přemýšliveček. *skáče Semirovi kolem krku* Přiznám se, tohle jsem nečekala. Embarassed Embarassed Embarassed
*omotala se Kellerovi kolem nohy* Awww, ty jsi taky... takový... hodný. Embarassed
Sad Chmpf, jak říká Paulík, za vzhled "chodící kostřička" nemohla, ale za charakter, z části. Embarassed Kdoví, co všechno ho ovlivnilo, ale byl opravdu nechutný! Sad Hrozně moc bych ho chtěla kopnout do holeně, protže popovídat si s ním by bylo zbytečné. Smile
Jajx, nejvíc mě uchvátila.. nesměj se... Kellerova zpocená záda. Embarassed Nu, byl to asi opravdu těžký soud, Paule. Embarassed Sad

Laughing Laughing Laughing Velký smír? Nu, nějak tomu nevěřím. Laughing Ale dobře, protentokrát snad zavládlo aspoň na deset minut příměří. Laughing

Děkuji za dílek a těším se na další! Laughing

Ps. Tom je šílený pozorovatel. Laughing Dokonce si všiml toho, že je Wox nezvykle tichá a nijak se neprojevuje. Že by mu její nové chování nějak nebylo po chuti? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    I mne by zajímalo, kterým směrem se ty myšlenky ubíraly.
    A hele, tudy vede cestička...se svým tipem jsem byla úplně vedla, já myslela něco o tom, že věkový rozdíl a tak vůbec....)

    A hele, vzpomínka..mám je ráda:)
    Fuj, HAJZL! Zmetek! On se tím snad chlubí...
    A kuš, my jsme s Paulíkem nějak shodli...no, ono taky nebylo, proč s ním nesouhlasit. Dokonce chápu i to, že to byla výzva...a další výzva asi byla ten případ prohrát...9 a půl roku...jenom...ale i tak je to aspoň něco a na zákonem dané poměry slušný trest...ale z morální pohledu jenom:(

    Hmm...naplnilo novou vírou ve společnost...jenomže kolik dalších hajzlů tady běhá?Sad

    Jo jo, to dopadlo ještě moc dobře...jenomže...já rozhodně nejsem tak spokojená jako Semir, já si ještě počkám, co s Kelleřítkem bude nového:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM: díky moc za komentář Smile jsem ráda, že Tě díl naťukl k zamyšlení... Dala jsem tam něco ze sebe - jednoduše nechápu právníky, jako je třeba Sokol, který vážně chrání neuvěřitelné hajzly a u soudu z něj padají neuvěřitelné výroky (vím, že se snažil soud jednající o korupci ve fotbale přesvědčit, že když jde fanoušek na zápas kopané, nemůže počítat s tím, že výsledek už není daný dopředu). Na stranu druhou, právníci jsou nutní jednoduše proto, aby si na svůj proces nikdo nemohl stěžovat. Dovedu si představit, že právníkovi, co hájí nějakého blbouna, co znásilnil a zabil desetiletou holčičku musí být pěkně mizerně..


Kájičko, i Tobě děkuji! Haha, pěkné přirovnání, ale nevím, jestli sedlo Very Happy oni jsou Paul a Semirek na trošku jiné úrovni... a jejich požadavky jsou trochu jiné. A Keller má trošku vyšší úroveň, než malý Turečíček Very Happy
Přemýšliveček - to je slovo :aww: jsem ráda, že jsi překvapena!
Kellerovi kolem nohy XD a ano, Paul je hodný... moc hodný Smile
Zpocená záda? Shocked prečo?
Tom JE šílený pozorovatel Laughing Laughing Laughing Laughing a všiml si, že je Wox tichá... těžko říci, zda je mu to po chuti. Je mu ohledně Wox vůbec NĚCO po chuti? XD


Fí: díky, díky! Jo, ten pachatel je zmetek a bylo by divné, kdyby ses v tom s Paulem neshodla Very Happy a jenom devět a půl? To je docela dost... na naše poměry :/ nevím, jak na Německo. Měla tam být ještě část, kdy se bledá Wox tiše zeptá, co se s tou znásilněnou dívkou stalo, ale.. vypadla... Embarassed


Díky za komenty, nový díl zkusím naklepat dneska v noci, zveřejněn bude v sobotu či v neděli, nebo další týden Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Já nevím Laughing Laughing Laughing Asi už jsem moc unavená nebo co (před chvílí jsem měla 5 minutový zásek Laughing Laughing ), ale tak nějak mne to zklamalo Laughing Laughing Čekala jsem, s čím že to Turek vyrukuje a ono jen tohle XD
Hajzl si to zasloužil... ale Paul je hroznej klaďas! Laughing Laughing Laughing Laughing Mám chuť na něj hrozivě zavrčet Laughing Laughing

Promiň za krátký koment, ale nevím, co k tomu ještě dodat... Very Happy Snad jen: těším se na další díly!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
děkuji za upřímnou kritiku, Všelíku :hug: vážím si, že jsi napsala i nějaké negativum Very Happy
Dovolím si jen říci, že VÍM, že Paul tady působí extra kladně Very Happy je to účel, fakt Embarassed Embarassed Embarassed hehe, ale věř, že postava Paula, jak byla naplánována předtím, by se Ti asi nelíbila více Very Happy

Ještě jednou díky! Mám hodinu a půl, pokusím se dokončit dnešní díl tak, aby byl na netu večer Smile

*EDIt* po pěti minutách to vzdávám XD jdu psát, klíží se mi oči. Zkusím to zítra, až se vrátím z lovu Smile


Abych to odčinila, tady máte ukázku Very Happy je bílým písmem, aby nezkazila překvapení Smile


Gerkhan s mrzutostí pohlédl naproti, kde se nad mísou paprikových chipsů Keller bavil s Annou, na niž jeho řeč očividně zapůsobila. Podle toho, jak si s jemným úsměvem navíjela pramínek vlasů na ukazovák a významně pomalu upíjela krvavě rudé víno, se nyní snažila zapůsobit zase ona.
Hm... Turek se docela divil, že se Wox, která také dovedla být pěkně cholerická, už dávno neozvala.
Jenže, zamrkal překvapeně, kde vůbec byla?
Ještě před chvílí tu novinářka seděla s nimi, upíjejíc po Kellerově boku ze sklenice koly, v níž již snad nebyla jediná bublinka. Teď bylo její místo prázdné,
Ošil se. Něco se mu nezdálo.



Muhahhahhahaa!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Turek mi připomíná Miku, tomu se taky pořád nezdá, se vším nesouhlasí a pořád se mračí. Laughing
Těším se na další díl, juchecheche.

Všelčo, já to říkala. Paul je prostě moc skvělý, čekám na sebemenší jeho chybičku. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu nový, už ČTRNÁCTÝ díl Very Happy omlouvám se za čekání - snad ho vynahradí délka dnešní kapitoly. A už budu hodná a dílky se tu budou objevovat častěji, brzdilo mě zkouškové Smile
Díky za přečtení a potěší mě Vaše komentáře Smile

Dílek je věnován Káje a Všelce :hug:

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Děkuji za věnování :hug:

Takže... chjo, připadám si jako na vahách. V jednu chvíli bych Paulieho kousla... a v tomhle díle jsem nad ním málem uronila slzu Sad a říkala jsem si "chudák malej..." Embarassed Embarassed Sice na jednus stranu Terku chápu: taky jsem zamindrákovaná a říkám si, že o mne nikdo ani pohledem nezavadí, ale když už někoho má, tak nad tím přece nesmí přemýšlet! Confused Zvlášť, když je na ni Paul milý... (ač... vr *3*)
Gerkhan to pěkně přehání. Pokud jsem minule chtěla nakopnout Kellera za jeho dokonalost, dnes bych nejraději nakopla Turka za jeho pitomou paličatost. (Nebo žárlivost? *47*)

A copak srdíčko? Sad Jejda, právníčku, není Ti nic? Embarassed Sad

Super díl, Wox Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Také děkuji za věnování, Woxysku. Moc mě potěšilo! *215* Embarassed

Twisted Evil Líbí se mi, jak je Paulík nesvůj z jejich dotazů, z toho, jak roztočil jejich zájem, cheche. Jen do něj! Laughing
Strašně jsi mě dostala s tou odvážnou Fí! (připomněla mi, sobecky, Fionku z T. Embarassed Laughing )
Laughing Laughing Laughing Připisuji slušňáčkovi Paulovi další čárku dobrého a skvělého a bez poskrvnky muže. Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Řežu se smíchy při Tomově ťafce a následovném příměru s gulášem. Trefné a prostě ženiální!!! Laughing

krucinál, vždyť ten chlap byl... obdivuhodný!
Vítej v mém světě, Semirku. Laughing *pochechtává se a poplácává zamračeného Turečka po rameni* Úplně vím, jak se cítíš. S tím rozdílem, že ty jsi ochoten uznat racionální důvody, já ne. Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Rozesmála mě Karolinina a Tomova podlost. Jsou sladcí, jak si dělají malé naschvály. :heart:

Tom se zahihňal, mrkaje na víno do sebe otráveně lijící šéfovou. ,,Myslím... že s Wox už u nás na stanici potkávat nebudeme. Asi ty její návštěvy začnou najednou docela vadit, hi hi hi!“
Tom je kruťák!!! Laughing :heart: Zlounek jeden milovaný, che che!

Embarassed pasáž s Tomem papínkem a Wox dceruškou si odskáčeš, Woxysuláku!!! Laughing Laughing a třešeň je nejlepšííí!
Hm, Kellera mi bylo líto, to jo, ale musím souhlasit s Allerleinou myšlenkou, že má, co chtěl. přece jen si prostě mladé dívky sebevědomí budují a nebudou si tak věřit jako starší, ne?

Jíííííííííík, asi jsem sadista, ale ten Semirův výnuch vzteku, to třísknutí Paulem o zeď... *zazářila ji kukadla* Já to prostě žeru tu scénu. *zavřela očička a tuto scénu si přehrála asi pětkrát, než četla dál*
,,To bylo omylem,“ řekl Paul tiše. ,,Omluvil jsem se jí. Nechtěl jsem, jen... nemohl jsem si pomoci.“
*drapká se na čele* nj, Paule, *poklepává Paula po rameni*


Shocked Tééééééda, ta poslední část mi vyrazila dech! Jak Paul rozhodl jako kdyby byl Woxyin otec či co! Jako, jasně, manžílek občas taky takhle prudí, ale tohle mi přišlo extrémní. Laughing Laughing Laughing

Děkuji za nový díl. Potěšil! *215*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nemůžu se i přes vážné téma nesmát, představa Turka, jak jsou mu 'sokem' čteny všechny myšlenky mě dostává. A k případu, jsem za to děvče ráda - jsem ráda, žes jí dala jakýs takýs happy end.

LOL, Izrael vs. Palestina. Ještě, než jsem koukla na řádek pod tím, jsem věděla, že to je vrchní komisař Rejpal, k službám. Teda ten Kranich, když už o něm mluvím, se tam vyloženě přišel jen najíst a zarýt si nejen do Semira, ne že ne. Dobře mu tak... Ovšem to futrování okurek natruc, to mě rozbilo. Jak moje mladší sestra. Very Happy

Hm, Annička má koukám smůlu. Řekla bych, že to je možná důvod slečnina zmizení.

...kterak Tom i o poslední jednohubku přišel...

Hmmm, Paulík je vážně klaďas, takový ten, co je mám ráda... a co ve skutečném životě nejsou. Ale děvče, jestli mi ho zabiješ infarktem, tak tě pak umlátím židlí, jasný? Razz

Nemůžu se prostě ještě jednou nezasmát... to už nejde říct jinak, nenažranýmu Kranichovi. Very Happy

Mno... tohle Semir kapánek přepískl. Beru, že má o Wox strach, ale nadruhou stranu, takhle se do někoho navážet, když ví prd, nebyl tam a hlavně, pokud jsem to pochopila správně, je to jen a jen Terezina a Paulova věc... Na chvilku bych Semira vymáčela v té studni, hlavu jednu horkou.

Tak teď by mě fakt zajímalo, jestli si Tereza a Paul něco na té zahradě podělali, nebo Paula jen tak vytočil ten Semir... čemuž bych se nedivila.

Dobrá část, Wox. (Omlouvám se za své poněkud rozháráné komentáře, ale psát průběžně to, co mě napadá, je prostě nejsnadnější způsob, jak dát autorům vědět moje pocity z povídky, a pak se mi to nechce sjednocovat a vyhodnocovat. Snad z toho něco máš. Wink )

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxy omluví...

SaM, já z tebe padnu. Takhle napsané, že se tam Tom přišel jen najíst a někoho zdrbnout, to zní hrozně, ale pravdivě. Laughing Laughing Laughing
A to pojídání okurek, v jeho podání je to roztomilé, v podání švígry na jeden dva Gibbsoidní Laughing Laughing Laughing
Paul a infarkt? Já čekám něco většího. Wox takovýma drobnostma mystifikuje a mystifikuje ráda, i když... občas se z mystifikace stává reál. Laughing
Ale u Paula čekám cosi víc. Embarassed Navíc, neodkrouhne si hlavní postavu hned na začátku, ne? Embarassed (i když.. tímhle bys mě, kamarádko, dostala! Laughing )

*šklebí se* Nu co, Tom má zdravý apetit. Vzpomeň si na seriálového žroutíka Semira. Laughing

Komentovat průběžně se čtením je asi to nejlepší, co můžeš dělat. Wink Ty emoce a zážitky ze čtení jsou nejčerstvější a prostě... aww. Laughing Embarassed
Pokud mohu říct za sebe. Já mám na čtení povídky, co chci komentit, vždy otevřená dvě okna. Laughing Embarassed

Dosti bylo Karolinina žvatlání! Laughing

Woxy, ad Paulova košile v minulém dílku... tak nějak mě to prostě... zaujalo jako detail. Embarassed Embarassed Embarassed Nevím, jsem divná. (ale teď naprosto vím, jak se cítil. Laughing ) Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Děkuji Vám za komentáře, jsem ráda, že Všelu a Káju věnování potěšilo...


Všelicos:
jj, Semir je strašně tvrdohlavý a svým zpsůobem má asi stejnou chybku (je to chyba?) jako Keller - když si myslí, že je něco pro něčí dobro, tak to chce udělat stůj co stůj, nehledě na to, že se ten daný člověk může rozčílit. A srdíčko? U něj Paula občas bodá Smile


Kája: ťafkující Tom mě strašně baví psát Very Happy a jeho štychání s Kar taky. Jen jsem zapomněla naklepat kousek s Kuličkou, ještě se tam měl zmínkou objevit Smile hahahaha, copak představa Wox jako dcérenky se Ti pro Toma a Kar nelíbí? *88* zato chudák omlácený Paul jo? No teda XD Paul je občas rázný a teď nebyl dobře naladěný, tak se Wox takto odvedl Smile


SaM: těší mě, že sis všimla Tomovy nenažranosti, myslím, že bude večer neskutečně hekat XD Semir si vymáchání ve studni zaslouží *kývá hlavou* děkuji za komentář - právě proto, že byl psaný průběžně, mě nesmírně těší a přijde mi, že když takto zaznamenává reakce na vývoj děje, je nejzajímavější :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kájka: Já mám taky otevřený dvě okna... Dokonce s tou snahou být přesná v komentářích to dělám i u nových epek NCIS... dneska a minule jsem se přitom přistihla. Hrabe mi. Very Happy

Wox: Jsem ráda, že to tak je, a dělám to právě proto, protože vím, že i autorům to vyhovuje, ale stejně si prostě nemůžu pomoct a když to po sobě přečtu, není to vůbec, ale vůbec elegantní, tak mám chutě se za to omluvit. Very Happy

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tak tak, doufám, že ten zmetek ještě sedí a posedí si dlouho:)

    No tedy, Kellerek má netušené schopnosti, za chvíli se vytasí s kůstkami a křišťálovou koulíSmile No dobře, já vím, že jde o zkušenosti, ale odoláš té představě, Woxy? Kellerek v černém hábitu se stříbrnými hvězdami u kotle s bublajícím nazelenalým obsahem svírá pařáty .. ehm, ruce ... kolem křišťálové koule v níž se v mlze objevují myšlenky druhých....hmmm:)

    Ne, neměl držet pusu! Takhle to bylo mnohem zajímavější, a jestli je Semir školáček, pak se samýma jedničkama:)
    Jj, mně taky prostě ne, Semirku, nic si z toho nedělej, na vše je čas:)

    Jéé, Jolly, to je milá a veselá společnost! Díky!
    Kája je dobrá, pěkně Tomíka vypekla, dobrou chuť, Kájičko:D
    Kvašené okurky..tom use říká pomsta...Kája zaručeně ví o další sklenici:D

    *představuje si Annu s kouskem skla v zubech, ze skla odkapává zbytek vína a Šéfová působí okolí neodolatelné nutkání skočit si pro česnek...*
    *...Jediný odolávající je pan Kranich, který má evidentně schovány veškeré stříbrné kulky pro blondýnku...Smile...mizera!Very Happy*

    Topič napsal:
    ,,Ale podívám se po ní. Nerisknu, že šla pro pití a spadla do studny.“

    Peťa by mohla psát detektivky Smile

    puberťák napsal:
    ,,Adoptujte s Kranicháčem naši slečinku. Dovedeš si je představit, hihi? Tom jako pěnící otec a Wox jako věčný puberťák, to by byla kombinace pro happy life!“

    mýlila jsem se, horory...
    ovšem nutno poznamenat, že má o situaci přehled. Ta holka je úžasnáSmile

    No jo, rybičky, ... Řekla bych, že je mi Kellera líto, ale co si vybral, to máSad
    Jo, Peťa to asi řekla líp

    Tak nádobí se na dřez dostalo bez úhony a teď už může jen fandit omítce:)

    Vzpomínka na Katušku...

    Něco jiného..na to si počkám,

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fíčku, díky za koment Very Happy

Chudák Keller, Ty mi z něj děláš Snapea Laughing ne, žádný černý hábit, chudák Paul Laughing Laughing Laughing

Kvašené okurky..tom use říká pomsta...Kája zaručeně ví o další sklenici:D
--- to možná ví, ale je na návštěvě, tak si nevezme z Hartmuttovic zásob Laughing Laughing

Ha ha ha ha, myslím, že Packa jako školáček měl všeho hodně, ale jedniček ne Laughing Laughing Laughing Laughing


Dííííky všem za komentáře Very Happy

Nový díl bude DNESKA VE 21:00 Very Happy původně byl dlouhý, ale po upozornění ho rozděluji na dva kratší. Má to výhodu, že už je napsané pokráčko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

jak jsem slíbila, je tu NOVÝ, už PATNÁCTÝ DÍL! Very Happy snad se bude líbit.
Pokráčko je už hotové, takže...

Ti, co komentík napíší,
nový dílek uspíší
Laughing Laughing

*nevinný výraz*

Každopádně díky každému za přečtení! Very Happy

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hm... přiznám se, že s tím vstáváním jsem od začátku něco takového čekala, že v tom Paul bude 'nevinně'. Nebo jsem možná čekala, že bude slečinka plašit zbytečně, nicméně se musím škodolibě chechtat.
Tak ne, přešlo mě to. Myslím asi jako chlap, ale nedokážu poznat, co do té Terezice Vopice vlítlo.

A jéje, Naomi. Že by jí se Tereza svěřila? Ne, dobrý, zase tak střelená ještě není... Ale My Fair Lady? To už je trochu síla, ne? Laughing

No, tak teď tu sedím a tupě se usmívám, protože nevím, jestli se Terka po cestě do práce náhodou neprošla nějakou hořící marihuanovou plantáží. Ta nezaregistrovaná rozlitá kola mě tolik nedostala, jak ty kuřecí prsa do sáčku. A nevím proč, ale tentokrát její narážka na Kranicha... no, asi by se mě být Karolinou docela dotkla.

Řeknu ti upřímně, že bych spíš brala větší porci pokráčka, tohle mě neuspokojilo. Razz

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mít moc na(d)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 13  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma