AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Sportem ke zdraví
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Tak jsem slyšela, že se některým z vás po mně stýská. Very Happy
Tak tedy, jeden drabble se slovy: packa, píšťalka, kalužinka, notýsek, křovíčko a brusle. Psala jsem to narychlo, tak to asi nemá hlavu a patu, navíc s tátou podupávajícím netrpělivě nožkou, že už mám končit. Very Happy
Užijte si bravurní jízdu Toma Kranicha. Cool


Tom Kranich nešťastně vzdychl. Opíral se o zelené, zašlé zábradlí, hlavu podepřenou a přemýšlel.
"To byl zase jednou nápad." brblal a s nechutí popadl jeden z posledních lístečků, co mu po elegantním pádu do křovíčka utkvěl na jinak perfektním černém tričku s krátkým rukávem. "Tak, to bychom měli. Co dodat," zavrčel a úsměvem obdařil kolemjedoucí skupinu děvčat. Všiml si rozvázané tkaničky u bruslí, sklonil se a zavázal ji.
"Tak, připraven na další porci pohybu." Opět se mu z úst vydral srdceryvný povzdech a Tom se vydal na další etapu parkem, či spíše stezkou určenou pro cyklisty, pěší a bruslaře, k nímž se toto odpoledne přidal, vinoucí se podél jedné nejmenované říčky.

"Ne!" vyštěkl, když ho předjel malý cyklista, škodolibě se na něj usmál a než se Tom nadál, byl obdařen notnou sprškou vody z kalužinky, co se po nedávném dešti ještě roztahovala na asfaltové cestičce.
"Jen počkej!" pomyslel si modrooký krasavec rychleji střídaje nohy a ruce. Nabral dost slušnou rychlost, avšak v imaginárním závodě proti desetiletému frajerovi s rodiči za zády neměl šanci.

Ladným obloukem objel patník, který měl určený jako cíl svých dvou hodin sportu pro zdraví, zamával obchodním domům, do kterých by vkročil v nouzi největší a už už se rozjížděl zpátky domů, když tu mu najednou, skoro u ucha, někdo zahvízdal na tu malinkatou píšťalku, co dokáže kdekoho rozčílit a obzvlášť, když ten někdo má čtyři packy, studený čumák a srst (pro ty, co mají trochu problém, nápověda: Tom to není ).
Naše drahé modrooké komisářátko se dnes už podruhé, jak dlouhé, tak široké rozpláclo na zemi. Nestačil ani cholericky vyjeknout, poněvadž mu tvář začalo olizovat roztomilé psí stvoření a jak je známo, ty má Tom prostě rád a nelze před nimi nadávat.
Místo toho, aby si všímal poněkud odřeného kolena, hledal v kapsách něco, čím by psa obšťastnil, ale prsty nahmátly jenom špaček tužky, notýsek a kapesník v dosti použitém stavu.
"Jsem to ale..." málem se břinkl do čela, co se částečně schovávalo pod přilbou, rychle se natáhl pro klacek a odhodil ho pro psa ohánějícího se napravo i nalevo svou oháňkou.

"Už nikdy!" zavrčel a spokojeně se uvrtal na pohovce obložené polštářky. "No, aspoň ne do příští neděle!
A tak končí jedna z Tomových nedělních chvilek, kdy se policista věnuje v příznivém počasí troše sportu. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Sportem ke zdraví
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Toooom na bruslíííích, no já ho vidím!!! Laughing Laughing Laughing Laughing doufám, že měl to černé tričko upnuté a k tomu nějaké epesní trenýrky XD ve chvíli jeho pádu do křovíčka jsem se chechtala jako blázen, rozkošné XD
Ha ha, představa takového sportovce mi přijde strašně vtipná, jsem ráda, že jsi ji napsala, ač jsi Toma řádně vyráchala v trablech (i v kalužince XD) Very Happy

Mooooc děkujeme za drobeček a doufáme, že jich bude ještě více - a třeba NEJEN drobečkůůů! Laughing Laughing

když tu mu najednou, skoro u ucha, někdo zahvízdal na tu malinkatou píšťalku, co dokáže kdekoho rozčílit a obzvlášť, když ten někdo má čtyři packy, studený čumák a srst (pro ty, co mají trochu problém, nápověda: Tom to není ).
- žádný huňatý hrudníček? XD

Peckaaaa!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, to je milé dílko Laughing Laughing To že Tomík sportuje, všichni víme, ale že tak tragickým způsobem Laughing Laughing Laughing Laughing Chudák, 2x během jednoho dne skončit na zemi, být ocáknut děckem a pak ještě oslintán psiskem... nu... chachachachacha! Laughing Laughing Laughing
Na co půjde příště, na skateboard? Že bychom se opět zasmáli? Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Na éééérobik XD nebo moderní gymnastiku, v trikotku Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Nee, já si ho v tom trikotu představila XD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem

To se vám to směje, děvčata. Razz

Woxy, ano, Tom měl to perfektní tričko, pod kterým se rýsovaly jeho dokonalé vypracované svaly. Razz O jeho spodním oděvu ať rozhodně někdo jiný. Rozhodně to nebyla nějaká šílená kreace ala Málinka. Cool

Všela, vidíš, skate by nebyl marný, ale na něm spíš vidím Tomova věrného přítele: Packala. Very Happy

Žádné pochybné představy! Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Brusléééééééééééééé, miluju brusle Laughing Very Happy
Miluju představu Tomíka na bruslích a bruslí ve vzduchu Laughing ačkoli by měli být na betonu.
sportem ku zdraví nebo k trvalé invaliditě Laughing jak to kdo vezme, Tom si vybral ten obtížnější směr Laughing chudáček ma bebíčko

je vidět co vás zajímá Laughing Laughing ne jak ladně se proháněl po parku ( v křoví a loužích) ale co měl na sobě Very Happy no fůůůůůůůůůůůůj

všimla jsem si že tu padla zmínka o skateboardu. Pokud se nepletu tak Tomík v nějakém díle na skatu řádil ne?? No řádli, mám vtíravý pocit že se to hodně podobalo tomu co předváděl výše na bruslích Laughing

Moc pěkné Kájko, takové živé a v pohybu Cool
Opravdu mě to obohatilo, zvlášť o představy Toma na érobiku, v žlutavém trikotu, se studeným čumákem a růžové sukýnce

Cool

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    pejskomil napsal:
    poněvadž mu tvář začalo olizovat roztomilé psí stvoření a jak je známo, ty má Tom prostě rád a nelze před nimi nadávat.

    Tohle bylo tak nádherné, že to musím vypíchnout hnedle na začátek!

    A celá povídka byla vynikající, chudě Tom, se pokouší dělat něco pro svoji kondičku, nesmírně zhýčkanou skákáním z jedoucího vozu na kličkující rovněž jedoucí vůz...no prostě, brusle jsou nesmírně náročnéVery Happy

    Úplně jej v těch polštářích vidím, roztomilátko malé!!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tom na bruslích.....živá představa....honí se s desetiletým frajerem......živá představa.....a ještě k tomu ten haf....

Kráááásnéééé!

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sportem ke zdraví
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma