AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám povídka líbí?
1
100%
 100%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

5. Óda na komisaře
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak mám připravenou novou povídku, jejíž název je opět trošku předělán od klasických autorů! Ano, minule to byl Trest a zločin, nyní Óda na komisaře! Pro někoho to bude opravdu óda na radost, někdo to bude považovat opravdu za zločin hodný nejkrutějšího trestu! Twisted Evil

Osobně tahle povídka se mi v jedné linii líbí, v druhé už méně! Psala jsem ji před dvěma roky, teď ta jedna stránka příběhu mě tolik neuchvacuje, ale napsala jsem to a nechce se mi to předělávat - znáte to, lenost je strašná vlastnost! Twisted Evil

Ale mírně jako reklamičku ( Laughing Laughing Laughing ) vám prozradím, co bude jedna (vlastně ta nejdůležitější) linak příběhu! Tentokrát se opět nebude odehrávat na dálniční v Kolíně, nýbrž na dálniční v Praze - komisaři se rozjedou do centra naší republiky na služební cestu! Laughing Takže dějiště znáte! A obsah? Nechte se překvapit! Very Happy

ÓDA NA KOMISAŘE


Začínal jeden klasický nudný den v Kolíně, stejně nudný a běžný jako služba na stanici dálniční policie. Zima se již převalila do dubna, a tak stejně jako silnice shodily svůj rozježděný sníh, i lidé, stejně tak komisaři, zahodili své kabáty a péřové bundy.
Od posledního případu s pašovaným Semtexem se nic zvláštního nedělo. Už snad všechny párové týmy této kolínské dálniční centrály si navykly na stereotyp bouraček bez mrtvých a výbuchů. Trestání pokutami také nebylo nic extra a všichni si začínali myslet, že se snad po věznicích rozneslo echo o tom, jak dálniční poldové jsou tak dobří, že jim neupláchne ani teroristická skupina. Zkrátka nuda a zase jen nuda.
,,Andreo, kde jsou Traber a von Landitzová?" zeptala se své pravé ruky stejně unuděná šéfová.
,,Na A4. Mají hlídku."
,,Až se vrátí, pošlete je za mnou. Ale hned, je to naléhavé."
,,Samozřejmě." potvrdila a pustila se opět do práce, čili hraní on-line her na internetu.

,,Franku, máš hlad? Já děsnej. Zajeď, prosím, ke Schröderovi." žadonila v černém Éčku komisařka s blonďatou hřívou
,,Tak jo, ale ten jeho sladký týden se fakt nedá pozřít. Sladký špenát s hranolkami na sladko. Fakt to chceš risknout?" znechuceně se obrátil na sedadlo spolujezdce.
,,Blázníš? Dám si párek v rohlíku."
,,Tak to je ten největší hnus v jeho sladkým týdnu. Hotte říkal, že si ho dal jako zákusek po sladkých krůtích prsech a prý má sladkou hořčici a párek je navrchu celý bílý. Hádej od čeho." naznačil hození šavle na volant, čemuž se Susi musela zasmát.
,,Tak v tom případě to vem do motorestu. Dám si kung-pao."

Po dobrém obědě v motorestu (určitě lepší než sladký vývar s cukrovými noky) se rozhodli zakotvit na služebně. Éčko kotvu hodilo na parkovišti a Susanna s Frankem po Andreině upozornění u šéfové.
,,Takže, vážení. Nevím, jestli jste to slyšeli, ale v České republice přišel v účinnost nový silniční zákon. Řidiči budou hodnoceni body." seznámila je se situací šéfka.
,,Ale," zašklebil se Frank, ,,bodový systém i u našich milých sousedů na východě?"
,,Ano, prý se to u nich osvědčilo. Nehod ubylo, tedy alespoň těch vážnějších, a řidiči jezdí opatrněji."
,,A co my s tím?" nechápala Susanna.
,,Má to malé mouchy. Dopravní policie v ČR nás požádala, abychom jim poradili a představili v praxi naše metody."
,,No jo, vždyť náš bodový systém je nejvymakanější na světě, co?" zašklebil se.
,,Ano a právě proto žádají Německo, aby jim poradilo."
,,No a co se od nás žádá?" nepobírala stále Susi.
,,Pojedete na služební cestu do Prahy. Seznámíte je s našimi pravidly a pomůžete jim to vypilovat." vysvětlila šéfová.
,,My dva, jo?" ukázal na sebe a Susannu Frank.
,,Ano, vy dva. Ministerstvo vnitra požádalo naši služebnu, a tak pojedete vy dva." šéfová se k nim naklonila blíže: ,,Prý vy za to přeložení a vyřešení případu se Semtexem." mrkla na ně.
,,Ale za Semtex nás přeci přeložili zpět do Kolína."
,,Trabere, nediskutujte pořád. Prostě za týden odjíždíte do Prahy, kde pomůžete s bodovým systémem, a basta. Doufám, že vám to stačí, protože na vysvětlování už opravdu nemám síly." setřela je přísně.
,,Už za týden?!" vyvalila oči Susi.
,,Příští týden v pondělí. Odlétáte z Bonnu, přiletíte na Ruzyň, tam vás bude čekat eskorta, která vás odveze do hotelu. Oni vám už řeknou co a jak."
,,A proč..."
,,Trabere, už se mě neptejte! Prostě protože! Jestli vám dělá problém jet do Prahy na služební cestu, tak tam pošlu Herzbergera a Bonratha. Konec, můžete jít." vyhodila je.
Vstali a vysmahli celkem pomalu z rozeřvané kanceláře nadřízené.
,,Andreo, co víš o Praze!" hodil otázkou po Andree cestou do kanceláře.
,,Hlavní město České republiky, spousta památek, z Čech pochází moje auto." odpověděla pohotově dotazovaná.
Přestože nejzákladnější se dozvěděl od Andrey, stále si nebyl jist: ,,Víš něco o České republice?" zeptal se tentokrát své o poznání chytřejší kolegyně.
,,Mají tam nejstarší středověký hrad ve střední Evropě, krásná náměstí, starý Karlův most další památky. Víš, jak se říká Praze?" vyzkoušela Franka.
Poškrábal se ve strništi, ale ani tohle mu nepomohlo nastartovat mozek. ,,Hlavní město?"
Protočila oči, až jí málem prasklo oční svalstvo: ,,Matička stověžatá, srdce Evropy. A víš, co tam také mají?"
,,Policajty, když nás potřebujou." pokrčil rameny.
,,Jednu z nejstarších universit v Evropě a Petřín."
,,Petřín? Co to je?"
,,Věž, chodí tam hlavně zamilovaní a byla postavena podle předlohy Eiffelovky. Sice je menší a ani ne tak podobná té v Paříži, ale prý je z ní krásný výhled na Prahu."
,,Pro zamilovaný říkáš?" šibalsky se zamyslel.
,,Tam se samozřejmě nepodíváme. Nic pro nás." setřela ho rázně.

Arrow

Večer Susanna celá utahaná dorazila domů, kde na ni čekal Timothy Besser.
,,Ahoj, Timo. Můžeš mi prosím udělat jeden šípkový čaj?" zapadla zničená do pohovky a zavřela oči.
,,Ahoj, lásko." políbil ji na čelo. ,,Cože jsi dneska tak zdrchaná?"
,,Ani se neptej. Hlídka na dálnici, papírování a do toho oznámení, že za týden odjíždím s Frankem na služební cestu do Prahy poradit jim s bodovým systémem."
,,Musím ti něco říct, dozvěděl jsem se to dneska..." začal Timo.
,,Prosím tě, ještě než mi to řekneš mi podej mokrý hadr. Mám hlavu jak meloun." skočila mu sice neslušně do řeči, přesto jí ochotně ručník podal. ,,Co jsi mi to chtěl říct?"
,,Za dva dny odjíždím pracovně do Japonska a ještě předtím bych chtěl navštívit tvé rodiče a... a..." zadrhl se.
,,A co? Vyklop to." seděla se zvrácenou hlavou dozadu a s ručníkem na hlavě. Opravdu romantická chvíle na to, co chtěl Mercedesák Susanně říct. ,,Chtěl bych je požádat o tvou ruku."
Susanna narovnala hlavu, až jí ručník z hlavy spadl do klína a udělal mokrý flek. Koukala na Tima s otevřenou pusou a snažila se pochopit jeho slova. ,,Jako vzít si mě?"
,,Ano.... Vezmeš, " klekl si před pohovku na jedno koleno, ,,vezmeš si mě? Chtěl bych s tebou žít."
,,Nevím." koktala zaskočeně. "Je to... hrozně... Musím si to rozmyslet." zavrtěla hlavou a hadr znovu hodila na čelo. ,,Překvapil jsi mě."
,,Ty nechceš?" koukal se smutným psím pohledem.
,,Ale to víš, že bych si tě jednou chtěla vzít, ale... teď jedeme oba na služební cestu... Ale určitě zítra k rodičům půjdem." usmála se na něj.
Nato všechno se políbili a rychlovarná konvice svým cvaknutím dala najevo, že voda má již 100° C. Timo zalil sáček se šípkovým čajem a podal nápoj v bíločerveném hrníčku Susanně.
,,Děkuju. Zachránil jsi mi kůži."
,,Nemáš zač. A... přemýšlej prosím o mé nabídce."

Susanna jak slíbila druhý den navštívila své rodiče. Pěkně se s Besserem vyšňořili a vyjeli do čtvrti zazobanců. Zazvonili a vstoupili do obrovské vily Susanniných rodičů.
Přivítala maminku v koktejlkách a tatínka v černém obleku, načež přišlo vhod pár konverzačních frází mezi Timem a jejími rodiči. Poté maminka vyzvala svoji dceru a jejího přítele ke stolu do jídelny. Zasedli za obrovský stůl a služebná přinesla jídlo. Večeře probíhala celkově v pořádku, jen paní von Landitzová jako každá matka byla zvědavá a začala se vyptávat.
,,A jak jste se vlastně poznali? Já vím, žijete spolu už déle, ale ještě jsem to neslyšela."
,,Viděli jste v listopadu Miss?" optala se Susi.
,,Ne, byli jsme v Japonsku." zavrtěla matka hlavou.
,,Ty to asi nevíš, ale já v tomhle ročníku soutěžila."
,,A to nám říkáš až teď?" vyvalila oči její máma.
,,Byla jsem tam pracovně. Někdo vraždil finalistky a já to musela vyřešit. Přihlásila jsem se a ve finále při jedné disciplíně jsem se seznámila s Timem."
,,No to je úžasné." zazubila se. ,,A jak jsi dopadla?"
,,Vyhrála jsem první místo, ale titulu jsem se vzdala. Nejsem žádná Miss a k tomu všemu to mělo ještě smutnou dohru. Franka, mého kolegu, málem zabili."
Nikdo se již více nevyptával, všem stačila strohá historka, a tak již na téma jejich seznámení nepadlo ani slovo.
,,A Timo, jak se vám moje dcera líbí?" otočil list hovoru pan von Landitz.
,,Je krásná, vtipná, úžasná a miluju ji."
,,A jak jste se vlastně dostal k práci manažera tak velké automobilky jako je Mercedes-Benz?" zajímal se otec.
,,Začínal jsem jako obyčejný úředník, poté jsem přešel k Mercedesu a tam jsem už postupoval jen nahoru, až jsme to dotáhl na manažera." vyprávěl a zároveň upíjel ze sklenky s červeným vínem. ,,Zrovna zítra odlétám na služební cestu do Tokia."
,,Do Tokia? Už zítra?" divil se Susin otec.
,,Ano. Sice se mi tam kvůli Susanně nechce, ale jde o lukrativní obchod s Japonci." posmutněl.
,,My s manželkou odlétáme za 3 dny také do Tokia.... Pracovně." dodal vzápětí. ,,Jsem diplomat a mám se s Japonci kvůli tomuto obchodu setkat. Takže se na velvyslanectví zřejmě potkáme." rozzářil se pan von Landitz.
,,No to je skvělé. Jedu tam ještě se svým šéfem a moc doufáme, že ten obchod vyjde. A jsem moc rád, že vás budu moci poznat ještě o něco blíže." zaradoval se nefalšovanou upřímností Timothy.
,,A co ty, Susanno? Jak se ti v práci vede?" zajímala se pro změnu paní von Landitzová.
,,Já jedu za týden do Prahy. Také na služební cestu."
,,S Traberem nebo jak se ten tvůj parťák jmenuje?" zajímal se otec.
,,Ano, s Frankem." potvrdila.
,,Tak si půjdem sednout do obývacího pokoje ke kávě." navrhla po Susinně odpovědi její maminka a všichni se zvedli od dojedenéo jídla.
Služka přinesla do salónku kávu a hovor pokračoval.
,,A jak se vám spolu žije? Bydlíte spolu?" byla dotěrná (alespoň na Susannin vkus) budoucí tchýně.
,,Bydlíme u Susanny..."
,,A máme se skvěle, mami." odsekla trochu nakvašeně Sus, když Timovi skočila do řeči.
,,Timo, líbíte se mi. Takového zetě jsem si vždy představovala. Plánujete budoucnost? To je důležité. Třeba já a tvůj otec, Susanno, jsme měli v plánu velkou cestu do Thajska. Potom jsme se na čas usadili v Japonsku a porodit jsme přijela do Německa, kde jsme také 4 roky žili, ale to už víš." zapojila se horlivě do plánování budoucnosti své dcery, až Susi celá zrudla.
,,Já bych vás chtěl, paní von Landitzová a pane von Landitz, požádat o ruku vaší dcery." osmělil se Mercedesák a Susanna už bez ruměnce se na něj zářivě usmála.
,,No to je nabídka!" prohlásil šťastně otec Susanny a nastávající nevěsty. ,,Myslím, že spolu bedete šťastní."
,,To je úžasné, přeji ti to, dceruško." paní von Landitzové se v očích zaleskly slzy.
,,Miluju tě, Timo." zašvitořila Susanna a svého nastávajícího políbila.
Večeře se u von Landitzů povedla a Timothy si mohl gratulovat. Von Landitzovi slíbil chystání vdavek již na červen.

,,Čau, Trabere." pozdravila ve velice dobré náladě Susanna ve své kanceláři právě příchozího Franka.
,,Ahoj." Nějak kypíš štěstím a dobrou náladou." zhodnotil zářící blondýnku. On byl naopak ospalý, jelikož pařil celou noc s partou ze základky.
,,To bude asi tím, že jsem..."
,,Von Landitzová s Traberem okamžitě naklušou k šéfové." křikl Semir do skleněné rakve komisařů s volacím heslem Kobra 12.
,,A co nám chce? To ti neřekla, Vokurko?" křikl nazpět Traber.
,,Neřekla, ale jestli to chceš vědět, jdi se jí zeptat. Mileráda ti to prozradí, Papriko." odsekl podrážděně směrem ke kolegovi Traberovi.
,,Landitzová, jdem naklusat k šéfce, aby měla radost, protože vidím, že tady Vokurka a Rajče nejsou v dobrý náladě jako ty. Asi je setřela mopem, nejen svými slovy."
,,Jo a použila taky Pronto." zašklebil se Kranich - Rajče.
,,Nechte toho, Leča, a ty, Franku, pojď k šéfové." rozhodla rozumně Susi a Frank s vyplazeným jazykem na tám 1 klusal za Susannou.
,,Gerkhan chtěl obdivovat krásy Prahy, ale pokocháte se vy dva." začala vysvětlovat Semirovu podrážděnost šéfka. ,,Mimochodem proč jsem si vás zavolala. Tady máte bodové hodnocení, pokuty a celý zákon k prozkoumání. Porovnejte to s tím naším a od příštího pondělí nashledanou za 4 týdny."
,,Čtyři týdny?" vykřikl vyjeveně Frank.
,,Chcete tam být dvě hodiny?" prohodila sarkasticky. ,,Doufám, že se tam budete chovat slušně. To je taky jeden z důvodů, proč tam neposílám Kranicha a Gerkhana. Předpokládám, že vás bude Susanna krotit. Nechci slyšet o žádných praktikách posílání českýc aut na šrotiště. Svých Škodovek si cení. A ještě něco Nebudete radit jen dopravákům, ale také si před nedávnem zřídili oddělení dálniční policie. Ukážete jim tedy, jak to šlape u nás." rozdávala pokyny k cestě do srdce Evropy.
,,Oni mají jen 12 bodů?" podivila se při letmém nahlédnutí do brožury o silničním zákoně v ČR.
,,Jeden z důvodů proč byste jim měli poradit. Také se dozvíte, že jsou nekompromisní a trestají skoro každou pitomost."
,,Žádná domluva jako u nás?" zasmál se v duchu Čechům a jejich smůle na přísnost paragrafů.
,,Ne, ale rapidně jim klesla nehodovost. Také opilců jim ubylo. Máte tam i statistiky, tak se na to podívejte."
,,A mají nechutně malý pokuty." zakřenil se polda.
,,Ale podívejte se na jejich průměrný plat. Teď to jděte prozkoumat a za týden odjíždíte, tak na to nezapomeňte. Tedy vlastně už za 6 dní."
Komisaři obtěžkáni papíry a složkami vypadli ze skleněné rakve nadřízené a zapadli do té své.

,,Jak dlouho tam budeš?"
,,Už ti to říkám potřetí, lásko, sedm týdnů."
Susanna stála v letištní hale v Bonnu a vyprovázela svého snoubence na dalekou cestu na východ. ,,Budeš mi chybět. Až se vrátíš, já už tu budu."
,,Tak to mi přijedeš naproti, že jo?" políbil ji.
,,To víš, že jo." slíbila mu vroucně.
,,Zavolám ti."
,,Já tobě taky. Miluju tě."
,,Já taky." naposledy ji políbil a odešel na pasovou kontrolu.
Susi mu zamávala a plánovala odjela směr svůj byt. Bylo už 5 hodin, a tak nemělo cenu vracet se do práce.

Nasedla do auta a chtěla nastartovat, předtím však přijala hovor na mobilu, který netrpělivě zvonil a vybroval v Susině kabelce.
,,Ahoj, Andreo. Copak potřebuješ?"
,,Ahoj. Můžu tě poprosit, můžeme se sejít?" navrhla Andy prosebně.
,,No, chtěla jsme jet domů, ale tak proč ne."
,,Tak za půl hodiny v motorstu Betrieb."
,,To nestihnu, jsem v Bonnu."
,,Tak do hodiny tam budeš, ne?"
,,Jo, to jo. Tak do hodiny v Betriebu. Ahoj."
,,Ahoj, Susanno."
A tak se Susanna místo do svého bytu rozjela do motorestu Betrieb, kde na ni čekala Andrea.

,,Co si dáte?" zeptala se číšnice komisařky.
,,Džus. Pomerančový džus." číšnice kývla a odešla. ,,Tak co potřebuješ? Povídej." vyzvala Andreu.
,,Jsem těhotná."
,,Cože?" nechápala, ale po prvotním šoku se vzpamatovala: ,,No to je skvělé! Blahopřeju." zajíkla se radostí.
,,Semir je hrozně šťastný. Vůbec jsme to nečekali."
,,To se ani nedivím, že přetéká radostí."
Takhle si povídali ještě asi hodinu a půl, než obě šťastné ženy dálniční policie odjely do svých domovů kypět radostí. Andrea nad svým těhotenstvím a Susanna se svým krásným diamantovým prstýnkem a zasnoubením.

Druhý den šéfová pogratulovala Andree veřejně a nejen Engie jí popřála hodně štěstí. Celá služebna prohila něco vy smyslu ať je šťastná a klasické fráze o krásných dětičkách.

Pět dní uteklo jako voda a v 11 hodin se u odbavovacího pásu ocitli komisaři z Kobry 12. Jejich cíl - letiště v Praze - Ruzyni. Tam také přistáli a připravená eskorta je zavezla do hotelu přímo proti Kongresovému centru ve středu Prahy.

Arrow

Susanna se ubytovala v pokoji s číslem 214 a její kolega zabral vedlejší 215. Dnes měli ,,volno" a radit dopravákům a dálniční měli až zítra. Dnes si na recepci pořídili mapu Prahy a jako správní turisté ji šli obhlédnout.
Nějakým záhadným způsobem (Susannin orientační smysl) se dostali na Staroměstské náměstí.
,,Tady je tak krásně." vzdychla Susanna šťastně narozdíl od svého nepříjemně se tvářícího kolegy.
,,Proč tam ti lidi stojí a čumí na tu věž?" divil se nad tím, jak turisté obdivují Orloj.
,,Nevím." pokrčila rameny. ,,Třeba je tam sebevrah."
V ten moment se na sebe zděšeně podívali. Ten pohled mluvil za vše a oni se rozběhli zachránit sebevraha.
Avšak jen co přiběhli k ostatním a začali se prodírat davem s výkřiky ,,ustupte, tady policie", začala odbíjet celá a 12 apoštolů se začlalo střídat ve dvou okénkách.
,,Hmm, prý sebevrah." posměšně se podíval na Susannu.
,,Můžu za to? Prostě nemoc z povolání." zalomila rukama.
U stánku si koupili párky v rohlíku a pokračovali na Václavské náměstí alias Václavák. Na jeho konci si prohlédli Národní muzeum a po hádce nad mapou, jak se dostat do hotelu, vlezli do metra.

Ráno pro ně přijelo auto, jenž je zavezlo na základnu dálniční policie v Rudné u Prahy.
,,Vítáme vás." přivítal je zástupce šéfa a mluvčí DP.
,,Dobrý den." pozdravili své české kolegy německy.
,,Je nám velkou ctí, že jste k nám zavítali a ochotně přijali naši naléhavou prosbu o pomoc. Pokud dovolíte, provedu vás naší služebnou. Souhlasíte?" navrhl a vstoupil do budovy a Susanna s Frankem ho následovali.
Nejdříve jim představil řadové dopraváky: ,,Tohle jsou naši policisté, které většina národa nenávidí, ale na druhou stranu, kdyby nesloužili a vybodli se na svou práci, jak si přejí občané, všichni by na silnicích poumírali kvůli rychlé jízdě své a svých kolegů řidičů.
Susanna s Frankem se na sebe jen zašklebili při zmínce o vysoké rychlosti.
,,A jaké je vlastně vaše jméno?" udělala na jejich průvodce oči. Přestože byla zasnoubená, nezávazný flirt si neodpustila.
,,Robert. Robert Host." oplatil jí zářivý kukuč. ,,Omlouvám se, že jsem se vám nepředstavil dříve, jsem ještě pln dojmů z vašeho příjezdu."
Frank si odkašlal a Robert pokračoval v představování služebny: ,,Tohle je šéfova sekretářka, Marta Holá. Tady jí však každý říká Martičko." ukázal na malou, kudrnatou brunetku sedící za stolem před šéfovou kanceláří. Ještě předtím jim ale představil tým detektivů DP. ,,A tohle je Tomáš Jestřáb a Stanislav Okurka - naši komisaři. Pak tu máme ještě Zinu Zemskou a Františka Klusáka, to je náš druhý tým. A teď už vám představím šefa celé této služebny." vedl je k sekretářčině stolu třmajícím před zavřenými dveřmy kanclu hlavy dálniční policie.
Sus a Frk se blížili ke dveřím. Susanna by dala všechno za to, že slyšela za dveřmi hrát nahlas písničku, která jí byla velice povědomá.
Robert zaťukal.
,,Dále." ozval se šéf.
Jejic průvodce otevřel dveře a před Susi a Frankem se naskytl pohled, jenž by nečekali ani v těch nejhrůznějších snech.
,,A tohle je Marcel Hrubek - náš nadřízený." usmál se Robert.
Němečtí komisaři zírali a Marcela v květovaných kraťasech s šátkem pošitým cinkajícími penízky kolem pasu a bílým nátělníkem tančícím (nebo spíše kroutícím se podle autorky písně) v rytmu songu Hips don't lie od Shakyry. Bohužel Marcelova ručička na váze by ukazovala zřejmě to samé číslo co Hottemu. Šéf nehodlal skončit v trsání na Shakyrinu písničku ani po příchodu dvou komisařů z Německa, kteří na takové vystoupení nebyli ani zvyklí, ani připravení. Marcel si na protest začal ještě Shakyrinu písničku zpívat společně se zpěvačkou:
,,Oh baby when you tak like that
You make a woman go mad
So by wise and keep on
Reading the signs of my body"
,,Šéfe, jsou tady ti Němci, co nám mají poradit." přehlušil Robert zrovna zpívajícího Wyclefa.
Pokud mělo Marcela a Shakyru něco spojovat, určitě to nebyla zpěvaččina nějhezčí část těla - mozek -, jak se o sobě jednou vyjádřila.
,,Snad nezačne zpívat Underneath your clothes a Hrubek to nezačne brát vážně." šeptla Susanna Frankovi a komisař se po přeložení textu zasmál.
,,Tak pozvi naše kolegy dál." řekl Robertovi udýchaně a na ,,Hips don't lie" začal kroutit boky. Teprve na Susannino třetí odkašlání konečně zareagoval a CD vypnul. Šéf dálniční poté zasedl za svůj stůl a začal mluvit: ,,Tak vás tady vítáme." zahlaholil česky a zíral na Němce zírající ještě víc.
,,Šéfe, to jsou ti poradci z Německa. Ti česky neumí ani R."
,,Tak to neumí snad nikdo, ale vyzkoušíme jejich češtinu." usadil se v křesílku a naklonil se přes stůl k Susanně a Frankovi blíže. ,,R... R... R." opakoval po česku písmenko abecedy a zkoušel, zda ho komisaři vysloví s (alespoň trošku, maličko, nepatrným) českým přízvukem.
Komisaři nechápali a oba ohrnuli rty a pozvedli obočí.
,,Do you speak Czech?" zeptal se Hrubek.
,,Jakej Důjůspíček?" divila se Susanna a otočila se na Franka.
,,Jseš si jistá, že jsi slyšela i to Důjůs? Já slyšel jenom píček. Třeba už nás nepotřebujou."
Susanna jen zakroutila hlavou a promluvila k Robertovi ve své mateřštině: ,,Můžete nám vysvětlit, co je tohle všechno za divadlo? Nejdříve tady tančí v trenkách," ukázala na Hrubka, ,,pak tady na nás zkouší R a nakonec tu na nás mluví ne lámanou angličtinou, ale přímo přelomenou, motorovou pilou rozřezanou."
,,Omlouvám se," udělal oči při plynulé němčině, kterou mluvil, ,,on je tak trochu... retard. Německy neumí, od toho jsem tady já, ale anglicky mluví výborně."
Frank se musel vzhledem v angličtině pronesené větě pousmát, ale nechtěl zahazovat Hrubkovy kvality.
Susanna se rozhodla si ho prověřit, a tak promluvila plynulou angličtinou včetně té nejčistší výslovnosti, které cizinec může dosáhnout: ,,Víte, proč jsme tady?"
Hrubek na ni vyvalil oči jakoby viděl papeže v pekle.
,,Říkal jste výborně?" pronesla ironicky. ,,Mně spíš přijde, že na něj se musí tatarsky, aby se mohl vyjádřit."
,,S ním si nelamte hlavu, budu vše překládat."
,,No to je peklo." pronesla v japonštině a protočila oči.
,,Roberte," ozval se teď také Hrubča, ,,jsou ti lidé Bulhaři, nebo se už chystají nám něco udělat s tím bodovým systémem?"
,,Šéfe, já to s nima všechno vyřídím, ano? Nechte to na mně. Oni nejsou moc zvyklí na náš řád a chod služebny."
,,Vždyť říkám, že jsou jak z jinýho světa."
,,Takže," rozhovořil se Robert konečně ke kolínské delegaci, ,,mám tu podklady a teoretické modely našeho systému. Dále jsme pro vás připravili i praktikou ukázku. Poté bychom vás rádi seznámili s našimi výcvikovými středisky a policejními školami tady v Praze. A pak bychom vám dali nějaký čas na zpracování koncepce návrhu na zlepšení programu."
,,Výborně," reagoval Frank, ,,tohle vypadá slibně a nadějně. Tohle se mi líbí."
,,Konečně pořádná domluva." jedovatě pronesla opět Sus.
,,Skvěle, takže tady," podal Robert dvojici tlusté složky plné materiálů, ,,tohle byste měli všechno projít, abyste rozuměli všem pravidlům. A zítra ráno, potom, co se dostavíte na služebnu, bychom začali s rozborem a tak dále. Souhlasíte?"
,,Mně se to jeví dobře." schválil Traber.
,,Žádné otázky?"
,,Myslím, že vše chápeme." reagovala s úsměvem Susi.
,,Dobrá, v tom případě myslím, že byste mohli jít pracovat s tou složkou. Zítra bychom byli rádi, abyste znali alespoň základní principy. A teď, když dovolíte, kolega by vás zavezl zpět do hotelu."
,,To je skvělý nápad." Sus na rozloučenou podala Hostovi ruku a s Frankem v zádech odcházela za řadovým policistou, jenž je měl odvést zpět do hotelu.

Sešli se o hodinu později v Susinně pokoji. Oba plně připraveni řešit Čechům potíže a vybíjet mouchy v českých zákonech.
Frank vrazil do pokoje, kde již Susanna seděla nad na stole rozloženými papíry a podklady pro svou práci na východě. Rozvalil se na židli naproti ní a rovnou spustil. Choval se jak doma a vůbec si nepřipadal hloupě: ,,Tak co jsi vymyslela, pražský mozku?" hodil nohy na druhou židli a vzal do ruky papír ležící nejblíže jeho ruce. ,,Statistiky hovoří jasně, za první měsíce nehodovost rapidně klesla, co chtějí měnit?"
,,Správně jsi podotkl za první měsíce. Myslí se tím prvních pár měsíců. Od té doby uplynuly skoro dva roky a řidiči si zvykli a vrátili se do starých kolejí."
,,Posílají nejlepší policisty z Německa," nafoukl se pýchou, ,,a přitom u nás doma je taky co vylepšovat. Na takovou špinavou práci sem Engelhardtová mohla klidně poslat Gerkhana a Kranicha, ale nechápu, proč my, dva nejlepší policisté z..."
,,Mlč a pracuj. Nejsi placen za kritiku, ale za beznámitkovou práci s neplacenými přesčasy."
,,Ok," zahleděl se do dalších papírů, ,,vidím problém v některých větách, dají se různě interpretovat, a to se obrací proti pravmocem státu. Zrušil bych například osobu blízkou."
,,Ano, s tím souhlasím." přikývla blondýnka. ,,Také jsem si toho všimla. Dá se díky tomu obejít mnoho pravidel a nařízení."
,,Výborně, denní práci už máme za sebou, můžeme jít odpočívat." s tím si dal ruce za hlavu a zavřel oči. Pro něj byla věc uzavřena a práce skončila.
,,děláš si srandu?!" vyjela zostra po jeho způsobech. ,,Máme tady práci. To není jen osoba blízká, co máme napravit. Co třeba ty jejich body?"
Neobtěžoval se otevřít oči, natož si kultivovaně sednout: ,,Nejsou jediní s dvanácti body. Funguje to tak skoro všude."
,,Co pokuty?"
,,Zaveď finský systém."
,,Jo, to jim to teda vymakáme. My jim máme vylepšit program, ne jim nasadit nehorázné pokuty."
Frank se prudce narovnal, až se Sus lekla a sjela před jeho obličejem hlouběji do židle. Shodil nohy ze stolu a a přišel s revolučním nápadem: ,,To není špatný nápad. Tvrdé pokuty podle výdělku by jim mohl zkrotit adrenalin."
,,Franku, mně se to nezdá..." oponovala mu, ale nenechal ji domluvit.
,,Zrušit osobu blízkou, pokuty navrhnout podle příjmu, naopak jim zvýšit bodovou stupnici na 18, změnit některé přestupky na jiné bodové ohodnocení..."
,,Franku!" přerušila ho. ,,Tohle všechno se po nás žádá, tak to pojď vymyslet a zpracovat."
Frankovi sklapo. Opět se opřel do židle. Začal si kousat nehty a dokonce to vypadalo, že přemýšlí. ,,Policie."
,,Co prosím?" komentovala jeho výkřik do tmy.
,,Policie. Má špatné kompetence."
,,Jako například?"
,,Měšťáci." jeho výkřiky do tmy nedávaly žádný smysl a Susanna se opět musela dožadovat vysvětlení.
,,Trochu bych upravil měšťákům kompetence. Nějak se mi to nelíbí."
,,Co se ti nelíbí na tom, že můžou také rozdávat pokuty?"
,,To si ještě přes noc rozmyslím. Nikdy jsem neměl městský rád a nic se na tom nezmění."
,,Počkej, upravujeme tady bodový systém, ne zákoník o městské a státní policii."
,,Nechej to taky jednou na kolegovi." ušklíbl se jí.
Sus jen pokrčila rameny a shrábla své poznámky na jednu hromádku.
,,A mimochodem je čas na oběd." při pohledu na hodinky se začal zvedat. ,,Dokonce jsme o 3 minuty přetáhli. Neměli bychom narušovat zavedenou periodu, jinak dostaneme vředy."
Susanna se jen usmála. ,,Z tebe jednou dostanu vředy." a už vycházela za Frankem z pokoje.

Po dobrém obědě si na recepci chtěli vyzvednout klíč od pokoje, ale čekalo je tam příjemné překvapení. Místo dvou klíčů od apartmánů dostali troje. Třetí s přívěskem značky Škoda. Oběma v tu ránu zasvítilo v očích. Tu známou jiskru by šéfová popsala jako to šťastné potěšení před tím, než nově získaným autem začnou provádět smyky, rychlá jízda nevyjímaje a vše, co poté končí u Hartmutta na KTU. Ten nápad, ta moc ovládat auto, to štěstí nějaké mít, ta úchylnost a závislost na nebezpečné jízdě.
,,Kdo tam bude dřív." vykřikl jeden z nich, nepodstatné kdo, protože v tomto běhu šlo jen o jedno. První doběhnuvší bere vše - klíče i auto. Ve dveřích se srazili a jen taktak se oba proskleným východem procpali najendou. I tady pracovala nevraživost. Dokonce větší, než slovní. Zákeřnosti a rychlost Zátopka byly k vidění zde: Praze - Nuslích. Doběhli najednoou. Nebylo vidět, kdo se dotkl auta první, a tak nemohlo dojít k ničemu jinému něž k hádce.
,,Já tu byla první!" bránila své auto a klíčky blondýna.
,,No to vůbec, mně dala recepční klíče, já ho pořádně zajedu a pak ti ho půjčím."
,,Hele, šéfová mě pověřila, že tě mám hlídat a že nemáme bourat. Dej mi ty klíčky!"
,,Zalez na spolujezdce a už nepruď, nebo tě tu nechám."
,,No věř! Já ho budu řídit první, nebo šéfové řeknu, jak to bylo minulý týden s tím pozdním příchodem. Že za to nemohla zácpa, ale Monika!"

,,Juchůůů!!!" řval Frank za volantem.
Tu nádhernou Škodovku barvy tmavomodré oblohy zaučoval jako pannu na silnici on. Když se Superb rozjel, mohl zamířit na dálnici.
Nakvašená Susanna seděla naštvaně na sedadle spolujezdce. Nakonec volant a klíčky vybojoval Frank a ona svou hrdostí nedokázala překousnout porážku. Frankovo nadšení pro rychlou jízdu pochopitelně nesdílela.
,,No řekni, není to nádhera jet 180 úplně novým modelem Superbu?" jásal stále Frank nedbaje na předpisy.
,,Hmm." prohodila Sus a dále se mu vůbec nevěnovala. Raději dělala, že holé zolovnatělé větve jabloní vysázených kolem silnice je ta nejúžassnější věc pod sluncem.
,,No sleduj, jak je setřu, frajery, ujedem tomu kamionu a Ibize, souhlasíš? Vezmu je jedním vrzem. Zapni světlo, já aktiviju mňůzik." ze zvyku z Mercedesu si však nevpomněl, že tohle není služebák, a tak mají se světlenými a hudebními efekty útrum.
Susi se mu chechtala a teď již s potěšeným úsměvem sledovala auta před sebou.
,,Myslím, že tohle bude suprová služební cesta!" vyřvával neustále a zvyšoval plyn.
,,Vsadím se s tebou, že z toho Superbu dostanu víc jak ty." Susanna zahanbena porážkou o auto měla stále adrenalin vsázet se. Měla jak sto chutí vyhrát sázku (třeba za cenu převaření motoru), tak vymyslet úkol, za který by se Frankovi smála ještě na smrtelné posteli.
Frank si však svou ješitností a namyšelností věřil a také hodlal ze ,,Škůdky" dostat maximum (a i více) a vyhrát tak sázku, při které by Sus musela dělat něco opravdu potupného.
,,Dobrá, to beru. O co?"
,,Když prohraješ, převlíkneš se do podvazků, podprsenky a navlíkneš si tanga a takhle se projdeš po chodbě na hotelu."
,,Super, abys neřekla, že jsem nějaký úchylák, vymyslím si na tebe jiný úkol. Třeba když vyhraju, ostříhám ti dle svého vlasy." už se těšil, jak bude poprvé šmikat háro, neboť pokaždé když jen stříhal papír, vypadalo to, jako by mu dělal cimbuří a věžičky. Smál se a zvyšoval rychlost tmavomodrého draka. ,,Sázka začíná, jedu první, aby se neřeklo, že jsem negentlemanský. Stejnak prohraješ, i když pojedu první!"
Sus jen pokrčila rameny a nechávala ho kličkovat mezi auty.
,,Když si budeš myslet, že už to víc nepůjde, řekneš a to bude tvůj výsledek. Takže tři...dva... jedna... teď!"
A sázka začala!
Frank krosil dálnici, vytáhl to na 220, to už ho zařezávalo do sedačky. Poznalo se, že je výborný řidič, neboť se i u této rychlosti dokázal vyhnout hustému provozu na dálnici. Nakonec se jeho maximum vyšplhalo na 240 km/h.
Zabrzdil v odstavném pruhu a vystoupil nadmutý pýchou, hruď naparoval jako holub. Byl pyšný na svůj výsledek, avšak za volant už sedala vyhecovaná Susanna. Nikdy by nepřpustila svěřit svou pěstěnou hřívu do rukou ničitelského, ba přímo zabijáckého Franka, natož s nůžkami v ruce! Nehledě na to, že dnes už jednou prohrála a nehodlala ostrouhat podruhé. To jí vlilo adrenalin do žil. Frank odpočítal start a Susanna postupně zvyšovala rychlost. bylo znát, že motor toho má už opravdu dost, přestože jel poprvé.
Frankovi bylo ještě do zpěvu, když ručička ukazovala 225 km/h. ,,Ještě 15 kilometrů!" smál se.
Mírně ho mrazilo v zádech, když se řítili po dálnici pod Susinou taktovkou 131 km/h.
,,Nechceš přbrzdit? Vypadá to na hustý provoz."
A nakonec ho polil pot! To když Susanna překročila technickou a rozjela Supíka na 243.
,,Běžíš, chlapče. Mileráda ti vypůjčím své prádlo a podvazky." smála se mu, přičemž Frank měnil barvu z bílé přes zelenou a fialovou, až na sytě rudou. Nedokázal nic říci, jen polknul, až se mu ohryzek svezl nahoru a dolů v dramatickém gestu naprostého zoufalství, sraženého sebevědomí a uražené ješotnosti. Samozřejmě stud stoupal stejně rychleji jak ručička rychlosti Superbu při Susině jízdě.
,,Vidím, že nejsi schopen řídit. Dovezu nás tedy do hotelu já."
Frank byl tak zaskočen, že jen kývnul a poplašeně koukal z předního skla, teprv si uvědomujíc důsledky prohry.


TO BE CONTINUED Twisted Evil Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Místečko pro pokračování! Razz

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A kdybych to náhodou ještě roztáhla a rozepsala se a chtěla udělat komisařům ze žovota peklo! Razz Twisted Evil

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Takže je tu to slibované pokráčko nové povídky! Doufám, že se vám bude líbit, je to zatím jen úvodní seznámení, nic moc se tam neděje, ale enbojte, ono se to (doufám) rozjede! Confused Very Happy Takže SNAD hezké počtení přeju! Laughing

Za komenty budu nesmírně šťastná a čím víc komentů, tím dřív pokráčko! Razz Razz Razz

A tuhle povídku věnuju.... Sobě, protože je z Prahy! Very Happy Ba ne, všem, co mají rádi Prahu (ano, především já, jsem namyšlený Pražák Twisted Evil ) a co mají rádi ty dvě tlamy (ano, myslím tím tu namyšlenou blondýnu a namachrovanýho bruneta) a taky těm, co se nudí a z nehorázné nudy se dostali až k téle povídce (ano, i v tomhle poznávám sebe - z nudy píšu! Twisted Evil )! Takže děkuji za přečtení, komenty uvítám s otevřenou náručí! Laughing


Sakra, jsem se zase nějak rozepsala, ta noc mi nedělá dobře! Rolling Eyes

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Tak a první rozmáchnutí pažemi jak otvíráš náruč je tady...

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Andrea hraje on-line hry na internetu?To si děláš srandu,ne?To bych do ní nikdy neřekly.

Namachrovaný brunet...omyl,Frank mozek už dávno pozbyl,víš?A namyšlená blondýna ze sebe zase dělá chytrou.Jen ať jí to oční svalstvo praskne! Very Happy

Se těším jak budou v Praze koukat(zvlášt Frank)jak čerstvě vyoraní a hůř než myši.A Franka už vidím jak táhne Susannu na Petřín.(Doufám že ne)Jestli mi tu radost že ji tam nepotáhne zkazíš,tak zabiju nejdřív tebe a pak i sebe!Nebo radši ne,to bych se nedočkala pokračování...

No a já si musím napsat poslední řádek->Kolik je limit komentářů na pokračování?Pět? Laughing Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jaké, Jaké hraje Andrea onlinovky? Doufám, že Fish-fillets, když má tak ráda ČRSmile)

    Hmm, tak do Prahy za vyřešený případ se Semtexem.....nechť si to užijí.

    Překvapuje mne, kolik toho o nás v Německu ví, vůbec mne překvapuje obecně, že Evropané o ČR mají Evropané celkem rozumnou představu, dech mi vyrazil Ital, který věděl, kde leží Brno a že tu žil a zkoumal J. G. Mendel. Dovedu si tedy představit, jak se Zik na návštěvu těší! A já se taky těšímSmile)

    Pěkné bylo, jak Šéfová uťala Frka s otázkami:))


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jéééé, děkuji za koentáře! Strááááášně moc děkuji! Wink Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Fí: Tak Ital se předvedl! Mendel je zrovna známý, i když hodně samotných Čechů ho nezná! Nebyl Ital náhodou inntženýr genetiky, že ho znal? Laughing A pak škodovky jsou asi známé, památky taky, jinak vše samozřejmě bylo vymyšleno pro potřeby povídky! Však ono se ještě ukáže, že Prahu až tak dobře ani Susanna nezná! Laughing Každopádně ti moc děkuji za koment! Very Happy

K.Thaler: Tabé také díky, ale musím tě zklamat, pokračování bude víc a nevím, v jakém intervalu! Možná tak ve středu přidám další, ale to bertte jne orientačně, vůbec totiž nevím! Confused

Takže jesště jendou mooooc díky! Very Happy :-*

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Není zač, není to inženýr genetiky, ale student IT Smile). A jaké onlinovky hraje Andry?Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jéé, tak to se omlouvám! Tak to je skvělý, že znají až v Itálii Mendela! Very Happy Kam se hrabou celebrity jako Paris Hilton, teď jede Mendel! Ok, nechala jsem se unést nadšením, přiznávám! Laughing

Tak může hrát to, co já, tudíž Prší, Lodě, dál třeba Fish-fillets a další! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
A co dál? Twisted Evil Laughing Laughing Už se moc těším, co se z toho vyvrbí, ale jak znám český policajty a Zika s Traberem Cool bude to sranda, tak snad se vyvaruješ romantiky (já za to fakt nemůžu, ale babiččina Rosamunde Pilcher je příšerná), pořádně potrápíš naše bránice a hlavně komisaře.

Last link Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Naprosto s tebou s tou Pilchnerovou souhlasím! Laughing No a čeští policajti... Známe o nich všechny vtipy! Laughing Takže trochu snad toho humoru tam bude!

LL: Jooo, počítám, že snad brzo, ještě tenhle týden! Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A nastal Chaozz! Laughing Laughing Laughing
Ok, nenastal, ale nastane! Je tu totiž pokráčko, kde naši milí zombíci z Kolína vstoupili na posvěcenou pražskou půdu! Jak moc se jim povede tuto zbožnou půdu znesvětit, jak moc rozvrátí tiše ležící kameny starobylé, klidné Prahy se dozvíte v budoucích pokráčkách, která snad přijou brzo, další plánuji asi na pátek, nebo pak za 14 dní! Very Happy

Předm díky za komenty, když se tu nějaký ukáže! Very Happy Wink Embarassed Díky moc! :-*

PS: Tohle pokráčko věnuji... všem, co to čtou! Laughing Je to strašná blbost, naprosto jsem to pokonila, ale tak udělala jsem a nechce se mi to měnit, takže když to někdo dočte bez újmy, budu šťastná! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ajko mě se nezdá,že bys tu povídku zabila!Zombík bloňdatý je spokojený a zombík brunet je po opici!Co víc si přát?!

Aaaaaaa,ta Susina máma je tak otravná...Panebože,děkuju,že nemám taky takovou!Ajko,ty je všechny zasadíš do Tokia,jenom zombíky necháš v Praze!To je NESPRAVEDLNOST!

Chaozz bude?Se těším,to bude zase srandáááááááááá! ...

Tak díky za věnování a ...

LL:Tak kdy? Twisted Evil

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
K.T.: Proč by byla nespravedlnost nechat Zombice ne z naší, ale v naší ulici? Laughing Holt Mercedesák jede přesvědčovat Japonce, že musí u nich vyrábět Meďáky, Sus zase že Češi mají nedostatečně vyřešený silniční zákon! Laughing A tady se ještě povídka jako zabitá neprojevila! Laughing To teoprv přijde! Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, Traber v Praze! To abych tam v následujících 4 týdnech nejezdila, abych nepřišla k úrazu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

,,Tak jo, ale ten jeho sladký týden se fakt nedá pozřít. Sladký špenát s hranolkami na sladko. Fakt to chceš risknout?"

Chci zvracet, chci zvracet, áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!! Shocked

,,Víš, jak se říká Praze?"
,,Hlavní město?"

Tak tohle mne málem porazilo. On je tak blbounkej Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Trabere, Trabere, Ty jsi o zeměpise házel šipky po učitelce, místo aby jsi dával pozor, že Laughing Laughing

nápoj v bíločerveném hrníčku Susanně - granko?? Hrneček Granko má i Suss? Jéééééééééé Laughing Laughing Laughing

Jen... vdaná Suss a těhotná Andrea? Uáááááááááááááááááá! Noční můra Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ale cu, aspoň že Traber ještě není v chomoutu (myslím Shocked a doufám Laughing ).

Super povídka Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Super, takže vdaná Susanna a ještě k tomu těhotná Andrea...tak doufám, že se víc romantiky neobjeví, jinak asi někoho odkrouhnu Laughing
Takže komisaři dorazili do Prahy, tam zjistí, že policajti jsou tupci, zničí tři služební octavie a jedno mondeo, málem přejedou primátora a skoro podpálí Národní divadlo...dobrá nechám toho fantazírování a budu trpělivě čekat na další zážitky a okružní jízdu Prahou Twisted Evil Wink

LL. ... Já čekám ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jééé, holky, všechny vám děkuju za komenty! Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink

Všel: Nemysli si, Traber nechá zničit svou maličkostí nejen Prahu,a le taky část, větší část republiky! Twisted Evil A Trábřík je fakt trošku hloupoučkej, i když bacha na Čechy, to jsou praví experti! Úplně miluju toto vide: http://www.youtube.com/watch?v=PCpi8m6W1CQ Tady se čeští policistě předvedli úplně nejvíc! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Dobrá vynalézavost, já bych je za to nesoudila! Dejme tomu, že povídka by měla být ve stejném duchu! Laughing Laughing

C12: Jo, s tou romantikou, tak Praha a Petřín... Co takhle tajná dovolená šéfky a Hotteho? Twisted Evil Twisted Evil Pražáci tupci jsou, to je pravda, ještě to ovšem opravdu musí zjistit i Němci! Laughing Rolling Eyes

LL: Jak jsem říkala, možná pátek, snad určitě! Laughing Kdyžtak někdy příště vytáhnu ti... Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK: Tak mrkej na tohle http://www.youtube.com/watch?v=wnUqt5x1fck !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No jasně, to znám! Laughing Laughing Laughing To je te best! Laughing Laughing Ale ještě luxusní je tohle video:
http://www.youtube.com/watch?v=7g7o9JJ7sUs

Holt zlodějna světem vládne! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Asi tak Laughing Laughing Laughing Laughing Ale tohle je též dorbé http://www.youtube.com/watch?v=xlqwfgqM12o&feature=related Laughing Laughing Laughing A vydrž to celý, stojí to za to Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ouuuuuuuuuuu! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tak to je mazácký! Laughing Laughing Laughing Laughing Nebyl náhodou původem Čech? Laughing Laughing Asi ne, ale jeho způsoby tomu odpovídají! Laughing Laughing Laughing
Ale tak když něco vtipného o Češích, tak ještě sem hodím odkaz na dopis ,,nejvyššímu místnímu náčelníkovi" a odpověď na něj! Laughing Laughing

Dopis ,,náčelníkovi" (nutno přiblížit):
http://nd.blog.cz/b/bodovy-system.blog.cz/obrazky/3093406.gif

Odpověď ,,náčelníka":
http://nd.blog.cz/b/bodovy-system.blog.cz/nahledy/6242323.jpg

No a jinak je tu další dílek! Smile A všem vám děkuji za komenty, co jste mi sem dali! Very Happy Very Happy Very Happy Díky moc! Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Super, hlavně teda jména českých policajtů Laughing Laughing
Sebevrah na Orloji no byla by sranda, kdyby tam opravdu byl Very Happy

Jinak se těším na další dílek, snad bude zase Hrubek předvádět taneční kreace...

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Argh!To JÁ z nich ty vředy už dostala!V takovém ranném věku...

Jinak Marcel je velice šikovný...A tancuje pěkně?Já bych se přišla podívat...Ale škoda že váží tak jako Hotte...

Něco jsem ještě chtěla...Jo už vím
LL:Kdyže?

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
Dobré Very Happy ...ale Bruce ti vzkazuje že máš napsat pokračování!Very Happy Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Eddie: Laughing Laughing Laughing Laughing Děkuji, vyřiď Brucovi, že jedině za hezkou, milou, neromantickou adooost ulítlou písničku! Laughing Laughing Wink Wink Wink Razz Razz

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK: za ulítlou? Laughing to by neměl bejt problémVery Happy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
,,Víš, jak se říká Praze?"
,,Hlavní město?"
Tak tohle mne málem porazilo. On je tak blbounkej Trabere, Trabere, Ty jsi o zeměpise házel šipky po učitelce, místo aby jsi dával pozor, že


Všelicos: no coo že hazel šipky po učitelce Laughing Laughing my po ní hazeli rozdrcenou gumu Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Němečtí komisaři zírali a Marcela v květovaných kraťasech s šátkem pošitým cinkajícími penízky kolem pasu a bílým nátělníkem tančícím (nebo spíše kroutícím se podle autorky písně) v rytmu songu Hips don't lie od Shakyry.

U myší hnáty, neeeeeeeeeeeeee! Shocked Noční můra! Shocked "Český Hotte", natřásající se v rytmu orientální hudby Shocked Jak může být někdo s takovou mozkovou kapacitou šéfem? XD Laughing Laughing

Traber má u mne vroubek, takhle odbývat přidělenou práci, prrrrrrrp Rolling Eyes Laughing Zato Suss - jazykový génius - u mne má plus. No ale ona je vlastně taková dokonalá pořád Laughing Fajn povídka, JSSVLVKMK! Laughing


eddie15: neeee, kvůli takovým jako vy jsem se rozhodla nebýt učitelkou XD

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, jde především o to, udělat z Čechů pitomečky! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing vypadá to nevlastenecky, ale mě se ta představa líbí, jak přijedou ti dva do Prahy a tady vládne anarchie a naprostý bordel! Laughing Laughing Laughing Laughing

A dodržuji tak trochu liniii seriálu, kdy Frank je takový nekonvenční, nedodržuje pravdila a jedná na vlastní pěst, včetně teda jazyka, že je rád, že mluví německy a to ještě se slovní zásobou Tarzana! Kdežto susanna systematická a diplomatická, zájem o jazyk, tudíž není problém pobývat v Praze! Laughing

Takže vám strašně moc děkuji, že se to ZATÍM líbí! Moc vám děkuji za komenty a slibuji, že snad pokráčko už brzo! Laughing Nějak jsem teď líná a nestíhám! Laughing

Všel: Ano, být učitelkou je děsné povolání, buď ráda za svůj rozum, který jasně říkal ,,nevstupuj na půdu učitelskou"! Přesně kvůli takovým, jako je eddie ( Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ) je ve školách bordel! Laughing

eddie: jen počkej, oni tě ve školičce srovnaj! Věř mi, mám zkušenosti! Laughing Laughing Laughing Laughing Ale jinak podporuju, abyste zahubili Bayerovou a Čapkovou! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
eddie15:Souhlasím ... My házíme papírky s nápisy ... A vždycky se jí strefíme do pozadí ... Sedět v ptvní lavici je výhoda ... Very Happy

LL:Já nejsem líná,já hemám nápady.A ve škole mi usínat nejde,jak někomu"!:DTakže(Jak řekla Cobra12)Já čekám ... Laughing

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
Všelicos: Laughing Laughing hehehe Twisted Evil
JSSVLVKMK: to si ted snad už nedovolim Laughing Laughing ale dík za podporu Twisted Evil Very Happy
K.Thaler:to je taky dobrý Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
U Krodny nejvyšší, to vás to baví? Confused Jaj, tohle zazní škodolibě, ale až jednou budete pracovat, přeju vám, aby se našli lidé, co vám to budou hatit, protože to přesně těmi "vtípky" děláte... ještěže v mojí třídě byli rozumní lidé, co se trefovali sami do sebe a ne do profesorů XD

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
trochu pochopení pro nás ne? Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Každý týden se zlobím 2 hodiny s dětmi + jednou měsíčně celý víkend... ne, pro tohle pochopení nemám, promiň Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
s náma se naštěstí nikdo nezlobí Laughing ...a co to že ty s nimi jo?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Vedu skupinku holek, starám se jim o program Smile už 4 roky, týden co týden Laughing Laughing Někdy se cítím jako chůva Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
tak to bych asi nemohla Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To bude asi tím, že jedna z vás je v pubertě, druhá vyspělá! Laughing I když, v každé třídě se najde někdo, kdo tyhle ,,vtípky" dělá! Laughing Laughing Laughing Někdy se tomu profesor zasměje, někdy je mu to proti srsti! Ale myslím, že všichni učitelé předem věděli, že něco takového je jednou potká, i když je to vždycky vyhodí z koncentrace! Laughing Ale je rpavda, že někdy si za to profesořii můžou sami!

Všel: tak to tě obdivuju, že se dokážeš starat o děti, já bych je musela povraždit, nesnáším děti! Laughing Takže docela chápu, proč odsuzuješ právě tohle chování studentů! Laughing

Jinak takové off topic - mi táta jednou vyprávěl, že si pod lavicí posílala na základce se spolužákem kružítko, jednou jim vyklouzlo a zarylo se učitelce do lýtka! Laughing Ale tak to nebylo umýslný! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak tedy aby se neřeklo, že dlouho nebylo nějaké pokračování, hodím se kra´toulinké, na mě snad až nezvyklé pokračování! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Chce to trpělivost, ve škole nás dusí, není čas! Crying or Very sad Ale já si ho udělám, protože právě se budu vyžívat v mučení Franka! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil A to mě hróóózně moc baví! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Takže tohle pokračování ve věnováno spešl Eddie a všem dalším, kteří mají Franka raději, jak Susannu! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Předem děkuji za komenty i za to, že někdo tohle čte! Very Happy Díky moc! Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Fůj, modrý Superb *omdlévá* Ten jedině černýýýýý Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jiank.. jo, jsou to machři, ale přála bych jim menší nehodku Cool na našich vozovkách "v perfektním stavu" by se jim to totiž nemuselo moc vyplatit, takováhle krasojízda Laughing Laughing A Suss je krutá, s ní bych se sázet nechtěla Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
Dík za věnování ale bylo pěkně provokativní! Laughing Laughing Twisted Evil ...se trochu bojim co k tomu mučení Franka ještě dodáš Twisted Evil Laughing PIŠ DÁL
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Nééééééé,to nemůžeš!Mučít Franka néééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!

Jinak jako je to úplná nádhera!Hej sem ani NEOČEKÁVALA že se vytáhneš na pokráčko!

Já Tě miluju!!!!

To tální ŠPICA!Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
K.Thaler:no vid že se nesmí Frank mučit? já to řikám pořád!! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
jen do něj a koukej mu dát pořádně do těla...

jinak k pokráčku... luxus, jo zatracený tři kilometry v hodině a Frank na sobě bude mít tanga, doufám, že se o tom nějakou šťastnou náhodou dozví Engelhardtová Twisted Evil Twisted Evil

LL: tak kdy? doufám, že dřív než já Laughing Embarassed

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Óóóó, děkuji za kladné projevy! Laughing Díky moc! :-*

Všel: Tak to mě se zas líbí v modré barvě, tu miluju! Wink Laughing Črná není špatná, ale modrý Superb je můj miláček! Laughing Nehodka na našich silnicích?? já myslím, že ještě není povídce konec a že by ybl zázrak, kdyby nedali krásné adios amigos nějakému tomu autu! Laughing A Sus vůbec není krutá, já bych to udělala taky! Laughing

eddie: ty mi budeš nadávat do mučitele zvířátek? Surprised Shocked tak tos přehnala, teď to bude mít 100x horší a 100x bolestiovější! Aneb Sus má prudící! Laughing

Karin: Proč bych nesměla? Já můžu všechno, jak říká jeden nejmenovaný klasik! Laughing Hlavně mučit, týrat, vraždit! Laughing A zvláštní povolení mám na Franka! Laughing Laughing Laughing ten je v mých rukách a jen tak se z nich nedostane! Laughing Laughing Laughing Má dvě možnosti: buď ho budu nadosmrti ovládat, nebo zemře! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

cobra: Tak schválně, vsadíme se, kdo dřív dá pokráčko? Laughing Laughing Laughing Jo, dobrý nápad, aby se o tom dozvěděla šéfová, to by z toho pramenila další vřava! Laughing Laughing Laughing Ano, tento nápad mě zaujal! Budu zlá, budu ho týrat! Laughing Laughing Laughing Laughing jsem ráda, že mám zastánce, který mi shcvaluje mučení! Laughing

tak ještě jednou díky za komenty a pokráčko??? Když odpískám nějakou tu zbytečnou školní aktivitu přes víkend, tak snad příští týden tu je pokráčko a rudými tangy! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK:jo si mučitel Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, jsem mučitel, budu ho týrat a psychicky deptat, až se složí! Laughing Jinak děkuji, že ho máš ráda, alespoň se mám s kým hádat, že ej to pako! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK:já ti dám pako Laughing Laughing !! Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, máme odlišný názor, ale je fakt, že v druhé řadě už ho mám raději, na tlamu bych mu dala hlavně za první část prvního dílu! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Manďák jeden! Laughing Laughing Laughing Ať Susíka a mě moc neštve! Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
dyť právě v prvním díle je nejlepší! Laughing Laughing Laughing "Susík" se právě štvát musí! Twisted Evil Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
5. Óda na komisaře
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma