AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Jedna fotbalová
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

dávám sem drobnou, maličko košilatou reakci na včerejší fotbalový zápas Wink třeba to někoho potěší a bude mu to stát za koment Very Happy Embarassed

Woxys Wink




-------


Jedna fotbalová



Postavil na stůl celý karton piv, až se nebohá deska prohnula a zasténala pod tím náporem: Semir však na tragédii dřeva nedbal a místo toho zálibně pohlédl na orosené plechovky vychlazených dvanáctek, aby nehlasně zasténal při slastné představě, jak si je všechny prolije hrdlem.
Dal ruce v bok a přísně se rozhlédl po pokoji.
Turecké prapory?
Poctivě zapíchnuté v květináči.
Pivečka?
Právě si je umně naaranžoval.
Sklenice?
Na co!?
Talisman?
Polkl a rychle schoval malé plyšové koťátko do kapsy – tohle muselo zůstat světu utajeno.
Táááák, zamnul si spokojeně dlaně. Všechno připraveno k velkému mači!

Česká republika versus Turecko.
Kdo prohraje, končí na EURU.
Horor.
Vražda.
Masakr.

V tu chvíli za ním vrzly dveře.
Semir se láskyplně pousmál, vědom si svého dobrého výběru: ne každý chlap měl to štěstí, že jeho přítelkyně byla fotbalový fanda. Nedokázal si ani představit to utrpení, které mají jiní muži, když se se svými drahými polovičkami musí hádat o ovladač: sám se otřásl hrůzou, když si vzpomněl, jak kdysi Andrea před klíčovými penaltami ve finále Ligy mistrů začala vyšilovat, že nutně musí vidět závěr jakési telenovely na Romantice. Stejně bylo jasný, že si Esmeralda Joseho Armanda vezme, on, Semir, to říkal celou dobu.
Br.
Raději se vrátil do přítomnosti: u slečinky Wox, v jejímž kolínském bytečku se nacházel, chutě na mýdlovou operu rozhodně nehrozily. ,,Dítě, už jsi tady?“ Otočil se –
- a strnul v šoku.
Trvalo pár vteřin, než v bílo-modře-červeně pomalovaném stvoření poznal mladé děvče: rovněž Wox se, soudě podle jí nesené misky plné popcornu, na zápas řádně připravila.
,,Jsem,“ odsekla mu, ostentativně si pokládajíc kukuřici na opačný konec stolu, než kde trůnilo pivo. ,,Nepříteli,“ dodala zle.
Turek se nafoukl, přijímaje výzvu. ,,Už teď jsi naštvaná, že? Máš být proč!“
Dívka zabodla český praporek do mezery mezi knihami s vervou tak vražednou, až Turek vyděšeně poskočil. ,,Pchééé,“ udělala a upravila si český dres, co si na sebe navlékla, načež si pohybem vpravdě královským sedla do křesla. ,,Uvidíme, kdo bude za dvě hodiny brečet.“
,,Ty, holčičko – už si chystej kapesníček!“ Pleskl sebou na pohovku a otevřel šumící pivečko.
Škodolibě pohodila hlavou. ,,Ráda bych – ale ty jsi už všechny parfémovaný vypotřeboval!“
Na to muž neměl jak odpovědět: raději si polaskal jazyk vynikající Plzní.
Wox si hodila do úst hrst šunkového popcornu.

Vyměnili si zlý pohled, načež se každý obrátil k plazmové obrazovce, kde právě obě mužstva vybíhala na pečlivě udržovaný trávník.
,,Naše dresy jsou hezčí,“ ucedil Semir a olízl si rty, aby ani kapička lahodného moku nepřišla nazmar.
,,Pch, to je toho. Naši hráči mají zase hezčí zadek než nějací Turci,“ nedala si pozor na pusu dívka.
To byl na Gerkhana, který si zakládal na svých dokonalých tvarech, těžký kalibr: zalapal po dechu, než však stačil blondýně ukázat, že on je na tom přinejmenším stejně dobře jako Baroš a spol, začala hrát česká hymna. Novinářka se vymrštila na nohy a zaujala podobu pravítka: do křesla klesla až poté, co se ozval chorál fanoušků tureckých.

,,Ho hoooo!“ Wox zaníceně zajásala, když se ozval hvizd píšťalky a dvě družstva se rozběhla po trávníku. ,,Dejte jim! Nakopejte jim!“
Turek se se skandováním nenechal zahanbit. ,,Rozbalte to, zničte je!“
,,To jim nepomůže,“ ušklíbla se Tereza a mocně si zavdala popcornu. ,,Koller! Kolleeeeer! Goooooool!“
,,To byl ofsajd!“ zavrčel Turek, naštvaně přitom sleduje Woxiin vítězný tanec: reportérka se natřásala jako samičku lákající krocan, dokonale šťastná. ,,Naprosto jasný ofsajd! Vám ten rozhodčí připískává!“
Dívka se zarazila. ,,To teda ne! Jsme lepší!“
,,Nejste. Navíc určitě dopujete. Bůhví, co ti vaši berou, prosím tebe – podívej se třeba na toho Kollera,“ rozhodil Semir rukama pobouřeně. ,,Celej je nepřirozeně vysokej. To není normální.“
,,Ještě slovo a…“ Wox zahrozila pěstičkou, ,,vyčistím ti zuby tou tureckou vlajkou!“
Policista zvedl nos. ,,Nebojím se! A víš co?“ zaplanula mu očka. ,,Vsadíme se!“
Dívka se posadila. ,,O co? Zase chceš udělat striptýz na balkoně, když vyhrajeme my? Tak to neberu. Jsi exhibicionista,“ vyplázla růžový jazyk. ,,Minule to pro tebe byla odměna, ne trest.“
,,Ech…“ Gerkhan se zamračil. ,,To není pravda…“
,,Goooooooooooooooooooooool!“ Tereza vyskočila, jak síť tureckého mužstva opět rozvlnil Čechem kopnutý míč. ,,Juchůůů! Kdo neskáče není Čech! Kdo neskáče není Čech!“
,,Být tebou, myslím na svou postavu a neskáču vůbec,“ zabručel na zničené tváře tureckých hráčů zírající Semir. ,,Sousedi tě zažalují za přečin proti občanskému soužití. Pokud,“ otevřel si novou plechovku piva, ,,se k nim rovnou nepropadneš.“
,,Ty jen závidíš!“ založila blondýnka ruce na prsou. ,,Dneska jedete domů. Víš…“ vycenila předkus, ,,škoda, že zrovna nejsi na stadionu. Mohl bys po nich poslat dopis mámě! Psaní zmáčené slzami smutku…“
,,Máma taky fandí, aby sis nemyslela.“ Gerkhan se pořád mračil, neochoten si přiznat, že by to s jeho týmem mohlo špatně dopadnout. ,,A jestli si ze mě budeš dělat legraci, zavřu tě do skříně.“

Modrá očka se vykulila. ,,Tohle je můj byt! A tvoje domácí násilí! To nejde dohromady! Ha! Jsi jasný příklad, že fotbal probouzí v lidech jejich agresivní sklony! Surovče!“
,,Nevím, kdo mi tady hrozil jako první!“ Gerkhan se načuřil. ,,Abych ti… Gooooooooooooool!“ V mžiku byl na nohách, křepčící jako šílenec. ,,Turecko, Tureckoooo!“
,,No a?“ zchladl Woxiin hlas. ,,Jeden gól vám tam elektřinu a civilizaci nezavede. A do Evropský unie vás stejně nevezmou. Tak co.“
Semir vyjeveně potřásl hlavou. ,,Ty jsi neuvěřitelně drzá!“
Udělala krok, aby mu čelila přímo. ,,To ty provokuješ! Tsáááá!“ dala ruce v bok, načisto nafrčená. ,,A pak prý, že sport sbližuje! Raději nebudu žádný dělat. Už koukání na něj je očividně nezdravé,“ rozhodla se alibisticky omluvit svou lenoru.
Muž se nenechal zahanbit a přiblížil se, až od sebe stáli necelou stopu. ,,Tak hele, děvenko. Od chvíle, co jsem se dozvěděl, že budeme ve stejné skupině, se těším, jak vás vyklepneme! Tak mi tu slavnou chvííííli,“ protáhl efektně, ,,nekaž.“
,,Slavná chvíle? Ti vaši čutálisti,“ ukázala rozhořčená blondýnka k obrazovce, ,,budou tak dobří na to, aby po finále zametli po našem týmu slavnostní konfety. A pokud budou makat a hodně se snažit,“ dodala zlomyslně, ,,třeba si je nechají jako uklizeče natrvalo A jeden, ten úúúplně nejlepší, bude moci na stadionu prodávat gyros. Jo, to jak jediný, co vám jde....“

Měl co dělat, aby ji nechytil pod krkem.
,,A ještě ničení aut,“ uculila se Wox mile. ,,V tom jste vy Turci taky dobří. Prý šéfová říkala, že rozflákáš ještě jedno auto a dostaneš tak leda růžovej Peugeot, hi hi hi!“
,,To ti nakukal Kranich, že? Vůbec to není pravda!“ Nach v mladíkově tváři hovořil o opaku. ,,A…a… a navíc!“ zvedl prst hrozivě, ,,utíkáš od fotbalu! To je známka, že.. že to vzdáváš! Ha!“
Wox se pousmála. ,,Víš,“ zavrněla, ,,že ti to sluší, když se vztekáš?“
Zamrkal překvapením z takového obratu, načež i on přešel do mírnějšího tónu. ,,No… vím. A tobě docela taky,“ zajel jí prsty do vlasů a přivinul dívku k sobě, nic nedbaje toho, že se mu na turecký dres z novinářčiných lící obtisknou barvy české trikolóry.
,,Ty můj milý,“ stoupla si Tereza na špičky a políbila ho, ,,choleričku z nebohé, brzy poražené země…“
,,Zase,“ umlčel ji polibkem, ,,začínáš provokovat?“
V modrých očích se zablesklo. ,,Že by…? A co když jo? Dáš mi,“ přitiskla se Wox k muži s uchechtnutím, ,,žlutou kartu?“.
,,Rovnou červenou, maličká. Jen si pro ni musím…“ Semir lapil vypísknuvší blondýnku za pas, ,,dojít do ložnice.“


*


,,Achich…“ Wox vzdychla a protáhla se, zívaje na celé kolo, hned si mnouce oči: přikrývka vedle ní se zavrtěla a objevila se rozčepýřená hlava Turka, jehož hruď jí v noci sloužila za polštář.
,,Uchm,“ polkl mladík zívnutí, aby se na dívku usmál. ,,Dobré ráno!“
,,Dobré!“ přispěchala s ranní pusou, načež se zarazila. ,,Jejda… my to… zaspali!“
Zašklebil se. ,,Zaspali? Tak tenhle výraz bych nezvolil.“
Nijak se jeho připomínkou nezabývala, zvedaje se do sedu. ,,Musíme honem zjistit, kdo vyhrál!“
,,No,“ lenivě se natáhl na lůžku a jednu ruku ovinul kolem dívčina boku, ,,rozhodně vím, že včera vyhrály testosteron s estrogenem. Jeden turecký, druhý český… a přehrály nás oba.“
Wox se začervenala a rychle si stáhla dres o něco níž, kutajíc se pod pokrývku. ,,Hm… ale měli bychom zjistit, jak to dopadlo, ne?“
,,No, slunce očividně dál svítí, meteorit na nás nespadl, tsunami nás nesmetla,“ Semir se zvedl na lokti a usmál se, když se k němu blondýna přitulila, ,,takže není to nakonec celkem jedno…?“



Konec...
(a není to jedno, Packo! XD)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
I je. Cool Souhlasím s Packalem. Laughing
Jinak dobrá haluz, Woxy. Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Fandí turkům a poje Plzeň, byl to umělecký záměr, nebo to tak vyšlo? Každopádně moc pěknéVery Happy

    ,,Celej je nepřirozeně vysokej. To není normální.“

    O tom, co je a není normální, by se dalo polemizovat:)

    Tereza správně šílíVery Happy, pomalu se začínám stydět, že ani netuším, že hrajeme fotbalový zápas, respktive jsme se snažili zuby nehty udržet v EURU, až v novinách jsem četla, že se nezadařilo:)

    ,,A jestli si ze mě budeš dělat legraci, zavřu tě do skříně.“

    což bude prakticky velmi snadno proveditelné, ale jak znám Wox, nečinilo by jí problém se z té skříně dostat, jen je otázka, pokud by se ta skříň pak dala skříní ještě nazývat:))

    Fuj, teda vstupem do EU bych spíš vyhrožovala, panečku, jak já jsem ráda, že neprošla Lisabonská smlouva! Opravdu nevím, o co Turecku jde, teď se pořád snaží dostat tam a až tam budou, bude se jim chtít ven.

    Ale jo, sport sbližuje, počkej, až si vjedou do vlasů, to dálkově provozovat moc nejde:))
    No, vidíš, už je to tady, stopa nestopa...Smile

    Ovšem tohle už slečinka trošku přeháníSad. Nemyslím si, že by bylo nutné zmiňovat, jak mají Turci v ostatních zemích nelehký život.

    lůžovej Peugeot, s oranžovým nápisem policie, ne? Very HappyVery HappyVery Happy

    Vidíš, a teď už si vjeli do těch vlasůSmile)

    Ještěže Semir má rozum! Ještěže tak:))
    A Wox si tu červenou zasloužila:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
,,No, slunce očividně dál svítí, meteorit na nás nespadl, tsunami nás nesmetla,“ Semir se zvedl na lokti a usmál se, když se k němu blondýna přitulila, ,,takže není to nakonec celkem jedno…?“

Turečku, mluvíš mi z duše Cool Cool


Pěkná povídka, Woxys Laughing Ale stejně ty dva nechápu a nechápu Laughing Laughing Laughing Takhle se rozčilovat Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
bobo23


Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Sem odrovnán... Laughing Laughing Laughing

_________________
Nepropadejte žádné naději!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ach, jak znovu truchlím při vzpomínce na tu nechutnou neděli, na ten nechutný záúas... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad

Každopádně nesnášíííím Semira pro jeho tureckou národnost! Laughing Laughing Laughing Laughing Ale jako jinak povídka hezká, jen jsem se těšila, jak se pohádají kvůli fotbalu!

A pak že sport nesbližuje! Laughing

Moc hezké, škoda, nepokračujem, mohlo by třeba být od tebe víc takových povídek! Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
nejsem fotbalový fanda ale tohle bylo moc dobrý Laughing
Kousavé dialogy byly lepší než samotný fotbálek Laughing

,
,Naše dresy jsou hezčí,“ ucedil Semir

co to povídáš???naše jsou zdaleka nejhezčí Laughing

,,Juchůůů! Kdo neskáče není Čech! Kdo neskáče není Čech!“
,,Být tebou, myslím na svou postavu a neskáču vůbec,“ zabručel na zničené tváře tureckých hráčů zírající Semir. ,,Sousedi tě zažalují za přečin proti občanskému soužití. Pokud,“ otevřel si novou plechovku piva, ,,se k nim rovnou nepropadneš.“

no fuuuuuuuj Gerkhane, tak tohle byl už zoufalý pokus Laughing Laughing

Lůžovoušký pežůtek???????? no ten by mu náramně slušel.Hotový pirát německých dálnic.

Jen mi nějak nejde do hlavy kam se to pak zvrtlo od toho fotbalu.................. Confused Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy

,,No, slunce očividně dál svítí, meteorit na nás nespadl, tsunami nás nesmetla,“ Semir se zvedl na lokti a usmál se, když se k němu blondýna přitulila, ,,takže není to nakonec celkem jedno…?“

jákáto kouzelná formulka Laughing

jj tahle povídka se mi moc líbila.

btw: proč u toho není ten Všelky obrázke žůžovýho peugeotka??? v kombinaci s ním by to nemělo chybu Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dena


Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 211
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
moc krásné,

fotbal teda vůbec, ale vůbec nemusím, ale u tohodle jsem se pobavila Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"Noc končí se svítáním...
S tím by jsem měli rychle něco udělat!"
Jeans Moon
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
*Woxys, nepodezřívej, že jsem to nečetl, byl jsem nepřihlášený - chybné koláčky Very Happy - cookies Smile*

Bavil jsem se skvěle Smile

,,Ty, holčičko – už si chystej kapesníček!“ Pleskl sebou na pohovku a otevřel šumící pivečko.


Woxys celou dobu "skvěle" provokovala. Turek na to neměl... I když...

,,Máma taky fandí, aby sis nemyslela.“ Gerkhan se pořád mračil, neochoten si přiznat, že by to s jeho týmem mohlo špatně dopadnout. ,,A jestli si ze mě budeš dělat legraci, zavřu tě do skříně.“


A celá řada dalších skvělých vtipů Laughing Laughing Laughing

Moc pěkná povídka Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    eron napsal:
    *Woxys, nepodezřívej, že jsem to nečetl, byl jsem nepřihlášený - chybné koláčky Very Happy - cookies Smile*

    Mizerný sušenky, co?Very Happy
    Ale tebe by podezřívat ani nešlo, Erone. Musel jsi to číst, jinak bys nevypíchl právě tyhle věty;)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já nikdy nepochopila, co jsou ty cookies Embarassed

každopádně Ti, Erone, moc děkuji za komentář, velmi potěšil :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Já nikdy nepochopila, co jsou ty cookies Embarassed


Wikipedia říká : Jako cookie (anglicky koláček, oplatka, sušenka) se v protokolu HTTP označuje malé množství dat, která WWW server pošle prohlížeči, který je uloží na počítači uživatele. Při každé další návštěvě téhož serveru pak prohlížeč tato data posílá zpět serveru. Cookies běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů, ukládá se do nich obsah „nákupního košíku“ v elektronických obchodech, uživatelské předvolby apod.

Například mě to má automaticky přihlásit na fórum, ale to se nestalo Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lord Assissin


Založen: 07. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Tak u tohohle jsem se fakt svíjela smíchy Very Happy Very Happy Very Happy
Ty hlášky nemají chybu Very Happy
Fakt dost dobrý Cool chudáček Semirek, takhle se rozčilovat.... Very Happy Very Happy

_________________
Semir: Myslíš, že existujou taxíky kabriolety?
Tom: Cože?! Tys nějakej zrušil?!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jack Sheppard


Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 19
Odpovědět s citátem
Česká republika versus turecko? To už tady bylo a jak to dopadlo, skoro jako by za Turky hrál skutečně Semir Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jedna fotbalová
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma