AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Frank Stolte odešel. Proč?
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Ahoj, mám tu pro vás menší diskutovací téma, které ale bude začínat mou povídkou a vy pod ní budete moci přidávat vaše vlastní nápady.

Inspirací mi byl samozřejmě Woxyn příspěvek "Chris odchází. Proč?".

V kurzívě naleznete, co si bude myslet Frank Stolte, a zároveň proč odejde.


Frank Stolte odešel. Proč?

Frank Stolte s Ingem právě dořešili případ, kdy zadrželi atentátníka Rascara Capaca, který jim celou dobu unikal. Prosím, jestli chcete, zadržel ho hlavně vlak a Ingo ještě k tomu tam, co ho chytili nedojel.

Tak vidíš, Ingo, jak jsme dobří, doufám, že spolu budeme ještě dlouho spolupracovat.

Frank Stolte odchází se svou Maraike z večírku, a ta ho Franka naštvaně opustí. K Maraike do motorestu přijde Harry, který ji začne vydírat, a protože nechce zaplatit zničí Maraike auto. Maraike potom musí zaplatit, ale policistům zapírá, co to jde. Proto se policisté rozhodnou Maraike sledovat. Frank přijel pozdě a Ingo zemřel. Frank poté chytí Harryho,

Nééé, Ingo, jsi pryč. Co si jen počnu? Maraike už taky nemám. A budu mít nového partnera, na Inga stoprocentně mít nebude. Ingo, spi sladce. Asi odejdu nebo chci pracovat bez parťáka.

Frank Stolte poznává nového partnera. Je jím Semir Gerkhan. Frank ho hned vyzkouší při první jízdě tím, že skočí s autem přes náklaďák. Po celou dobu se k Semirovi chová arogantně. Až když mu Semir zachrání život, uzná, že bude dobrým parťákem.

Úvod dobrý, ale Semir na Inga nemá. Ingo byl holt můj velký přítel. Se Semirem se známe chvíli.

V další epizodě řeší Frank a Semir případ s mrtvou prostitutkou a mrtvým řidičem náklaďáku. Zjistí, že se prolínají. Řidič zabil prostitutku a řidiče zabil jeden postižený, který prostitutku Katju miloval.

Další mrtvoly, proto jsem také chtěl odejít. Ještě s chduákem Ingem jsme museli chodit do nemocnice za kotvou sraženým Bodemerem.

Frank má ve čtvrté epizodě menší zkrat. Zamiluje se do podezřelé a nakonec se ukáže, že do pachatelky. Jeden muž totiž řídil auto a nedržel ruce na volantu. Zabil se sám a zabil při tom ještě jednu ženu. Semir s Frankem případ úspěšně vyřeší a zachrání rodinu bez ženy, která chce seskočit z domu.

Uuuuuf, to bylo jen tak tak. A co jsem to já udělal? Zamiloval jsem se do podezřelé. Ach jo. Chci pryč, ale chvíli to ještě u policie vydržím.

V dalším díle unesou chlapce. Ten se ale schová v lese, kde se setká s panem Schneiderem, který má Alzheimrovu chorobu. Chlapce, který má cukrovku, zachrání dávkou inzulínu.

Zase o fous. Nelíbí se mi, jak vždy zachraňujeme jen tak tak.

Frank se Semirem musí pronásledovat policisty. Pomůže jim v tom přítelkyně policisty, kterou ke spolupráci dovede Semir. Na konci unese zločinec svojí dceru. Semir ji ale zachrání.

Chudák Semir, teď jsem netrpěl vůbec já, ale on. Měl jsem štěstí, až na to, že mě kumpán zločince Pirnaua zmlátil.

Frank se Semirem (resp.traktorista) objeví u dálnice dva "zfetované lidi". Jsou to ale lidé, kteří testovali látku pro sportovce, do pátrání jim zasahuje "Samuraj", který jde po vrahovi mrtvé dívky. Semir s Frankem nakonec chytí jak samuraje, tak profesora, který testy "pořádal".

Dnes jsme případ řešili předsvědčivě, až na tu mrtvou dívku. Nevím, jak to tu mám dál vydržet, když nenávidím mrtvoly.

Tak a Frank se Semirem naposledy. Tentokrát musí zachraňovat celý autobus plný lidí. Semir s Frankem nakonec zločince chytí, ale Semir málem přijde o život při tom, když musí chlapec zastavovat autobus...

...a to mě naprosto odrovnalo. Nemůžu se pořád dívá, jak někdo umírá. Nemůžu koukat, jak mi umře druhý parťák. Ingo, teď málem Semir, ohromné štěstí měl také Bodmer. Končím a dávám výpověď. Ale mohl bych někoho navrhnout. André Fux,
zemská kriminálka, to by byl dobrý parťák pro Semira.


A teď už je to na vás. Pište komentáře, nápady, prostě co vás napadne. Těším se na nápady a těším se na to, že tohle téma bude hodně diskutované.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Frank Stolte odešel. Proč?
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Popravdě si myslím, že tohle patří spíše na DF, ale nevadí Smile Ty máš Franka rád, že Erone? Smile bylo zajímavé číst, jaké myšlenky mu přisuzuješ a jak jsi vyřešil jeho odchod Wink přisoudil jsi mu takovou... hm, citlivost, útlocitnost - sice v dobrém smyslu, ale nebezpečnou pro policistu... Wink opravdu zajímavé Wink
Fajn bylo, že podle Tebe Frank ještě Semirkovi vybral nového parťáka... taková ohleduplnost Wink

Jen na to ještě mrkni, máš tam pár chybek z nepozornosti Wink

A má představa? Držím se své, kterou mám v povídce Pár kroků - Frank, který byl podle mě vždycky lehce na šikmé ploše, protože jeho chování bylo příšerné, začal pít, okradl Semira... u police skončil, šel se léčit, snažil se dát do pořádku a našel si práci jako soukromý detektiv. Zrovna byl blízko vyřešení jednoho komplikovaného případu, který se týkal Glesse, obchodníka s bílým masem a chtěl se tím pochlubit Semirovi. Ukázat mu to jako důkaz, že se vrátil s čistou hlavou Wink jenže to nestihl, hlupáček, protože onen zločinec si najal vražedkyni Persephone, která Frankův život rychle ukrátila Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tady jsem se i nasmála.....už ani nevím u čeho....ale ty Frankovy myšlenky Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Frank Stolte odešel. Proč?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma