AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Tak.. Líbí se vám Telenovelka?
Líbí
83%
 83%  [ 5 ]
Nelíbí
16%
 16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6

Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Neeeeeeeeeeee, už i Fíček! Shocked S touhle brzy sbalím kufry a odletím do emigrace.. třeba za Krejčířem, možná potřebuje uklízečku Shocked Vaše láska k Vávrovi mne děsíííííííííííí Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Cool Další dílek, poněkud kratší, než předchozí, přidán.

Nezaložíme fanklub Aleše Vávry? Razz
Woxy, děkuji za pic. Wink Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Chjo chjo, Geburno, brrr. Představuji si ho pěkně hnusného chlípníka, brrr, až mne z něj mrazí Confused Confused
Pořád, když čtu o Robbiem, vidím Robbieho z Woxyiných povídek a vrčím jako zlá psice Confused Zvlášť když mi sahá na Katušku! Na druhou stranu se k ní chová tak hezky, že má druhá půlka chce, aby se vykašlala na chůdě Semirka a šla za Dahlíkem. Chjo chjo chjo XD
Skvělý díl, Káji Smile

A propo... pokud založíte fanklub Aleše Vávry, tak umřu XD

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Všel, já pořád vůbec netuším, o co tu jde, ale přece si nenechám ujít příležitost popíchnout Woxíska:)

    a k povídce: Nemohu za to, ale z Roberta jsem každým tvým řádkem unesenější, jestli založím něčí fanklub, tak jeho, jeho a Katčin!

    No a samozřejmě, naše dvojka obohacená o Mišélia, jako bych je viděla...ne, to není jakobych, to je přání, já bych to chtěla někdy zažííítSmile)

    Tak Robert si povídá s koníčky...co is o tom jeden má myslet? Smile)

    Líbí se mi, jak si KAtka umí určit hranice. Robert je cítí, mám dojem, jakoby i sám věděl, kdy přestřelil, i nebýt odrazu v jejích očích.

    Wow, tak Mišélio je hravě přepral..jakpak se prosí o milost výtečného kuchaře? "Budeme umývat nádobí, čistit zeleninu a prostírat a ..." ?Smile)

    až na Maxe velice optimistický dílSmile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Když už tu teda slintáte nad Vávrou, já bych si nenápadně ukořistila Mišélia, jo? Když je mimo hledáček... Laughing Laughing Laughing Hezký dílek, Káji. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Heleeee, já mám ráda oba! XD
Plně si uvědomuji, že jsem extrémně neskromná Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Já nechci žádného, ale dala bych nevímco za hodinku s Pipim, Ilčim nebo Robbiem a Katuškou.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Nestačí Vávra, teď i Michel Mišélio XD Nechce tu někdo Geburna? XD Ne, nechce, protože je zlýýýýýý XD Proč jsou Woxyiny zlé postavy zlé a moje nééééééé? XD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jediné co vás zachraňuje je, že tohle je Kájčina Telenovela XD (pro Wox tohle neplatí XD) Laughing Laughing Laughing


: nevěřila jsem že to kdy řeknu, ale chválím výběr Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já bych chtěla i toho Geburna... mám ráda dominantní pány Embarassed už jsem Kájce jednou říkala, že bych chtěla být ve Woxítině kůži Embarassed
Jo a mé postavy nejsou zlé! *urazila se* (Laughing) co Katuška? Robert? Wox? Very Happy Jolly? Veronika? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Další díl přidán. Wink Hehe, snad si ho užijete jako já, když jsem ho psala. Smile

Jejdanane, já nestačím zírat! Shocked Shocked Shocked
Všela, buď ráda, že máš tak početný fanklub tvých postav. Laughing A náhodou, já mám Geburna ráda- svým způsobem, takovým trošku divným Embarassed ! Mám hrozně ráda první Když...! Very Happy Ad Telča, Robert... No, mně se ten od Wox taky moc nelíbí, ale jsem si říkala a říkám, že se polepšil, že je jiný (i když pitomce ze sebe dělá občas pořád Laughing), a proto jsem si ho vzala i do Telči. Je to strááááášně fajnky o něm psát. On totiž v T. byl ze začátku podobný jako u Woxy. Very Happy

SaM, chytrá holka! Mišélia bych taky brala *představí si jeho vypracovanou postavu, tmavé vlasy... slintá* Laughing

, jak se prosí kuchaře o milost? No, řekla bych, že nejlépe na kolenou a před sporákem. Smile Ad výběr, wooow, Pepi! Embarassed :heart:

Woxy, Laughing Laughing Laughing Hele, Robert ale na seznam zlounů patří, ne? Aspoň částečně. Razz

Všem moc děkuji za komentáře, těší mě, stejně jako tato diskuze o jednotlivých postavách. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    A jéje, ubohá Woxita,

    Modrá a dovolená, děkuji:))

    Jsem ráda, že nakonec dala ruce spočinout, byla by jí škoda:(

    Nevím proč, ale vybavila se mi scéna z Miss Conegiality (ÚNOR), pěstičky jí nepomohou, ale asi nic by jí nepomohlo:(.

    Já si nemohu pomoct, Robbie, Kájko, tenhle Robbie je prostě úžasný, strašně jim to přeji:))

    Kulička a Aitička jsou taky dobrý párek Very Happy ještěže mají záštitu Smile)

    Ten kontrast dvou příběhů, Wox a Katky, to je příšerné, vždy se začnu uvolněně usmívat a pak vytřeštím oči (jsem v PC centru na medině, a mladk naproti už se mne jednou znepokojeně ptal, jestli jsem v pořádku Embarassed )

    Já se toho pokrašování snad nedočkám...Káji, prosím, pošli brzy další.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Náhodou, kdybych se zmocnila Mišélia, zatímco vy jste se tu dohadovaly, nevšimly byste si toho, než bychom spolu byli v Mexiku a až by Kájka přidala další dílek. Laughing

Kajka napsal:
...za nimiž určitě někdě po domě pobíhala Marionet. Plná starostí, péče, drahá Marionet, ovšem také přísná, nekompromisní, maminkovská a přesto zároveň cizí...

- teď čtu Paní Dallowayovou od V. Woolfové a nemůžu si pomoci, tohle mi hrozně připomnělo formulace, které ona užívá. Chválím a tleskám, hrozně se mi tento styl líbí.

Katuška a Robert jsou slaďoučtí, Robert - jak popisuješ jeho touhu, zábrany, zamilovanost - mě přímo uchvacuje a Katce závidím. Ale co druhá zápletka, to necháš Woxitku sprostě znásilnit? Tomu nevěřím. Smile Tak honem další.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Stulila se a přitiskla se k bezpečí slibujícímu tělu. Dlaně položila na jeho hruď, schovávaje je a hlavu položila na jeho rameno.

Chjo, to je krásné *dojatě posmrkává* Katušce to tolik přeji! Pch, ale nepozastavím se nad Geburnem, tyto řádky jsem s prominutím jen přejela - brrrr, mrazí z toho. A... chtěla bych slyšet Roberta jak to čte Embarassed Musí to bý.. aaach Laughing Laughing

: A cos mladíkovi řekla? Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Všel, (ale to je spam), jsem mu řekla, že děkuju, že dobrý, že jsem zvyklá na Linux a Wokna mne neustále vyvádějí z míry. Věřil mi a já jsem nelhala, abych si tu povídku přečetla, musela jsem tam ten systém pomalu překopat Laughing)

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Další dílek slétl na forko jako barevný podzimní list ze stromu. Smile
Přeji všem hezké počteníčko a omlouvám se za tu směsku emocí, co obsahuje, tak nějak jsem to nevychytala a dost podivně rozdělila. Embarassed Embarassed Embarassed


Fí,ÚNOR... Laughing To byla perfektní scéna! Laughing Laughing Laughing Robbie je zlatko. :heart: Embarassed Jsem mocka ráda, že se ti líbí a že mu fandíš, a nejen mu, ale i Kateřině. Smile Jejdanane, takový zážitek ze čtení, Laughing Very Happy
BTW. doufám, že to tam ty počíky přežily bez úhony. Laughing


SaM, jsi na to kápla. Než bychom se vzpamatovaly, byla bys s Mišéliem někde za velkou louží. Very Happy Very Happy Very Happy Co se stalo s Woxitou? Nu, myslím si, že rozuzlení se dočkáš už veeelmi brzo, brzoučko. Very Happy

Všel,Robertovo čtení musí být kulturní megazážitek. :heart: Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No nemohla jsi začít s lepší sestavou:)

    No, nemohu si pomoci, Tomíšek je prostě fajn...a ve spojení s Petríou...nice:)

    No konečně se Tureček hrdinská objevil....!!!

    No Fí

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andy


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Nejdek
Odpovědět s citátem
Ježiš,co to má s Kobrou společného?Jinak pěkný.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andy, v jednu chvíli žádáš povídky s humorem a FANTAZIÍ a když se objeví, zase se divíš, co to má s Kobrou společného XD
Já tě, přiznám se, nechápu XD

Kájko, super dílek Very Happy miluji Semirka jako zachránce... ale Geburn je taky dobrej XD jsem strašně zlá, ale svým způsobem mu přeji, že se dostal tak daleko, že mohl být i celkem spokojený Embarassed Cool Laughing Laughing Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Andy, co to má s Cobrou společného? Nu, něco snad přece. Snad stačí říct, že i kdyby to nemělo nic společného s Cobrou, má to hodně společného právě s tímto povídkovým forkem. Kdyby sis přečetla nejen nadpis, ale i obsah této povídky, objevíš zde mnoho postav z jiných povídek na tomto forku, dokonce i camea některých lidiček z tohoto forka. Wink
Toliko k obraně Telči, Smile
A děkuji za koment. Smile

Woxy, Geburno, si myslím, spokojený byl, celkem, částečně. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Andy, tato povídka má s Kobrou společného víc, než dovedeš domyslet. Ona je obrovským spojovníkem všech možných povídek o Kobře. Krom toho, že jsou zde nepřehlédnutelní hlavní hrdinové (standardně v nestandardních situacích, to je asi účel fóra, kdyby to bylo pořád to samé, mžeme si nahrát dva díly seriálu a pouštět si je ve smyčce dokola).

    Pěkně tě prosím, když už chceš reagovat kriticky, nejdřív se nad tím zamysli, pak něco napiš a především u toho nebuď agresorem, to už tu jednou bylo a byla by škoda to opakovat, co říkáš?


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu je hezké, že Andy objektivně ocenila skvělou Kájčinu povídku Very Happy a že se jí po zásluze líbila i přes fakt, že tu Semir miluje Woxitu a ne andreu :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Áááá, dvě pilné švadlenky, až jim tu chuť závidím. Smile))

Petría se láskyplně zadívala na nádobu až po okraj naplněnou bílým, zdravím kypícím, vitamíny a vápník obsahujícím nápojem a spokojeně mlaskla, když ji několik loků mléka sklouzlo do žaludku.


Káji, ty teď pracuješ u Mlékáren Kunín? Very Happy

"Báječné, není nad mlékařku Madetu."


Tak těsně vedle. Smile) Nicméně tenhle tvůj důvtip mě nikdy nepřestane bavit a uvádět v rozpaky nad vlastní kostnatostí. Wink

Jinak Petría a Tomík super, ti dva a lednice je skvělá sestava.

Aaaaach, Semir zachránce. Statečný chlápek a určitě mu z toho činu něco kápne, neb náklonost Woxitky k němu zajísté ještě stoupne. Smile))

Skvělá část, díky, Kájo. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jehla a nit,
baví nás šít!
Šijeme vesele,
s nítí jsme přátelé!


Tohle je skvělá básnička a jak jim to veršování jde, hošanům Laughing Laughing


Kateřininy rty ho polaskaly na tváři a opět sklouzly tam, kde jim bylo nejlépe.. na jeho rtech.

Jík Embarassed Já tady Robbiemu tak fandím Embarassed Kéž by s ním zůstala Embarassed Přála bych jí štěstí Embarassed



"Báječné, není nad mlékařku Madetu."

Uah, jak si mou značku pamatuješ Laughing Laughing Ale jo, není nad Madetu *pomlaskává a nalévá si do hrnku*



"Nemám za kým. Snad možná za Gessou," zachichotala se. "ale ten má plné ruce jiné práce než utěšovat jednu zadanou."

Nu jo... ach, Gessa Embarassed Embarassed Laughing To je taky kabrňák Laughing Laughing


Jo a lituji Terezítu Sad Chudinka Embarassed


Skvělý díl, Kájíku Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
*protírá si oči*

Prosím?

Už dva měsíce tu nebyl nový díl této skvělé povídky? Shocked Shocked

Prosíme - pokráááčko! Prosíme - pokráčko! *skanduje*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Další dílek přidán. Cool Doufám, že budete spokojeni.
Byla prosba, abych zdůraznila fakt, že Woxita nebyla znásilněna! Smile
Jinak tento dílek chci věnovat SaM () a všem, kteří teď s něčím bojují, ať bitvy vyhrají! Embarassed


SaM, já nikde nepracuji, já za tu reklamu fakt nemůžu. Very Happy Ta tam musela být, Všelča ví, proč. Laughing

Všel, jak si tvou značku pamatuji? Jednoduše.
Jééé, šalina s Madetou! Tu chci k Vánocům!

Všem děkuji za komentáře! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky moc za věnování, Kájko. Embarassed

Telenovelka teď přišla do vážnější sféry, ale jsem moc ráda, že jsou tam pořád šťastné okamžiky a hlavně, že Woxitka má, o koho se opřít. To je nejdůležitější. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem

    Je hezké, že Tom byl pro změnu jednou milý a že Mišéliovi věříSmile

    Ježkovy očička, ten Semir, ta kočička,. on je tak milý! Chudák malý, vůbec neví, co má dělat, ale neboj, ono to dojde, Semi...držím mu palce, ať to vyjde:))

    Aitička je miloučká...to je náplast na bolístku, Mišélio, Semiro a Aitička..hlavně Aitička:))

    Roberta a Katušku ani nekomentuji..ti mne vždycky rozjasníSmile)

    Opravdu milý díleček, děkuji, Káji,



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Nový dílek Telči se podává na forkovském podnose. Laughing
Snad se vám bude líbit! Smile


SaM, vážnější nota... Nu, neboj, nebude trvat moc dlouho. Wink
A nemáš zač, SaM. Wink To já děkuji za komentík! Embarassed

Fí, nemáš zač. Laughing
Tom je milý skoro vždy, ne? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Awww, miluji tu část, kde si jde Vávra vyzvednout Foxie :aww: ta holka je super :aww: představuji si toho třicátníka asi s patnáctkou, miluju je Laughing Laughing Laughing Laughing

Stahlíček a radost z dárku, aww!

Nu s Semirek lovící Woxitu je roztomilost a dravost sama! XD

děkujeme za díl! *in love*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Danielovy oči byly větší než obvykle.

Jujdanane, to ještě jde? Laughing Chudáček, jak byl vyplašený z toho, že na něj nezapomněli, to je chudinka! Laughing

Uah, zase Vávra a tentokrát s malou Foxie Laughing Kdyby jim to spolu tak neslušelo, tak bych brblala Laughing

Je dobře, ze se Woxíta vzpamatovala, se Semirem jim to bude určitě slušeti! Smile

Ale co mne dostalo nejvíce, je tohle:

„Mišélio!“ přiběhla po hodince do kuchyně a skočila trnkáčkovi kolem krku. „Gratuluji, jsi zase strýček. Dokonce čtyřnásobný!“

Nedivím se, že to chudáka Azarosu položilo Laughing Laughing Laughing Taky bych asi lehla Laughing Laughing

Těším se na pokráčko! Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kájka napsal:
Hodiny…
Uvažovali jste někdy o tom, jak nesmyslný je závod hodinových ručiček? Velká ručička bude vždy rychlejší než ta menší. A přesto určitě ta menší pláče, že musí pořád prohrávat, že je její starší sestřička rychlejší než je ona sama.
Mnohokrát pláčeme a ani dobře nevíme, kvůli čemu to vlastně pláčeme. Mnohokrát v životě toužíme po něčem, co může spustit kolotoč událostí, které bychom byli raději nikdy spustit nechtěli.
Jsme nepoučitelní, ale přesto… pořád toužíme, sníme, žijeme. Děláme spoustu chyb, díky nim se učíme, desetkrát, stokrát, milionkrát…


Tenhle odstavec miluji. Tahle povídka má v sobě tolik poselství, Káji, až člověk jen žasne a nestíhá je k sobě všechna pustit, takže o ní přemýšlí ještě dlouho potom.

Kájka napsal:
Některým lidem dobré zprávy dobře nedělaly. Hlavně ty o počtu štěňat jejich fenek.


Nádherně suše napsáno. Miluji tahke konstatování.

Krásná část, děkuji za ni a za celou tuhle povídku. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jej, Petría je milá..a ještě větší očka, to jde?

    Tak na Foxy neplatí mizerná klec? No ještě by:D Smile)

    Svíčky ve tvaru motýlka, to je roztomilé!

    telenovelista napsal:
    „Ilčííííí! Teplou vodu, ručníky, asistenci!“

    to je mi najednou přání..a kde se kupuje ta asistence?Smile
    Ti pejsci jsou tak milí..myslím ty dva dospělé..chudák Mišelío se nám složil:D

    KlíííváááVery HappyVery Happy Nemohu si nevzpomenout, ještě teď slzy smíchu v očích.

    A hele, i Wox si našla svého Roberta..to je nějaké moc idylické..ale hlavně, že máme štěňátka:))


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Nový dílek Kájča dala, do učení se pak zas zavrtala... Laughing
Ať se líbí. Wink

Woxy, opravdu? Jéje, jsem ráda, že se ti líbí! Laughing
Já ji vidím, jak se rozeběhne, skočí mu do náručí a nechává se petovat. Laughing

Všelčo,
no jistě, že Stahlíkovy oči mohou být ještě dvakrát tak větší. Laughing
Hmmm, doufám, že jim to bude slušet. Ještě nevím, jak dopadnou, tihle dva trpaslíčci. Laughing
Lehla by sis? A dobrovolně? Twisted Evil Mišélio je přece... Mišéééélio! :heart:

SaM, děkuji. Poselství? Ochm, moc jich tam není, myslím. Embarassed Asi jenom dva, tři, možná bude ještě nějaké na konec, opravdu nevím. Embarassed Jsem ráda, že se ti líbí!
Taková konstatování jsou úplně... hm, skvělá. Na pokrčení ramen, případně, v Mišéliově pozici, na omdlení. Laughing
Nemáš zač, díky směřuj Woxy, ta mě nějak jedné dlouhé říjnové noci nakopla. Laughing

Fí, neplatí, ale přetrpět ji musí, doslova přetrpět, nemá to tam ráda. Embarassed Laughing
Svíčky musely být ve tvaru motýlka, to by jinak nebylo ono. Laughing
Asistence se kupuje... eeeee, přece u Strýčka Mišééélia anebo u Pepiho. *pomrkává řasičkama*
Jasně, Klíííííva, to je Všelicoidní zlato! :heart:
Fí, že tys četla další díl? Laughing Protože idylka zas na chvilenku malinkatou skončila. Twisted Evil

To all, možná jste si všimly, že jsem v tomto komentu nějak podezřele často vyslovovala slovo: konec. Ne, neplašte se, Telča má ještě mnoho dílů, ale je již třeba pomýšlet na konec a vymýšlet novou podobně báječnou patlaninu. Nemohu si pomoci, ale cosi, co spojuje mnoho dílek z toho forečka, mě hrozně bavilo psát a ještě baví, protože konec mám opravdu jen v hlavě. Laughing Laughing
Tak doufám, že se bavíte stejně jako já, když to po nocích datlím. Laughing
Have a nice day! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Já ji úplně vidím, jak na něj vyplazuje jazyk. Super:D A ještě jednou. Teda, to je číííslo:D

    Dárek? *Fí bystří smysly* Jaký dárek...jéééé, jakýpak?Smile

    Semiro..chudákSad Nenech ho takhle mlátit, prosím...jsi přece autorka, tak něco udělej!
    Á, Kájičkamá dobré srdce. Mám typ, kdopak tam je...ale hlavní je, že tam někdo je:)




_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
LOL, jazyk plazící Woxita pobavila. Very Happy

No ne, na scéně je další šlechetný hrdina... neodvážím se tipovat, raději budu čekat na další dílek. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Hahaha, malá patáctiletá holčička Foxie, která by si troufla na Geburna, mě vždycky dostane do kolen XD
stejně tak to, jak utíká ze školy do náruče Vávříka XD

A malý obrázek pro Tvou osůbku, milá autorko :hug:

Foxie


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všem děkuji za komentáře. A pokud se zadaří, v brzké době se dočkáte dalšího dílku, nejdřív musím napsat další nový. Laughing

Fí,
to si piš, že bych Semira umlátit nenechala. Já jsem přeci outlocitná a dobrá dušička. Laughing
Dárek? Jaký dárek? To bys chtěla vědět, zvědulko. Razz

SaM, hehe, Foxie prostě plazí, je to pořád ještě dítě, i když má, ehm, poněkud dospělácký vztah. Laughing
A hrdina? Však se dočkáš, zlatko. Laughing

Wox, Embarassed Embarassed Embarassed děkuji za krásnou ilustračku!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Další, kraťoučký dílek přidán. Všem přeji hezkou neděli a příjemné počteníčko. Smile

(, omlouvám se za zpoždění. Sad )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Než cokoliv řeknu, musím poznamenat: Pléééééééééééééé! Vávro! Plééééééééééééééééééééééééééééé!

(tak, mé duši se ulevilo, jdu komentovat Laughing Laughing Laughing )

Napřed jsem se chtěla podivovat nad tím, že KAR hrála fotbal... ale pak mne málem udusilo něco jiného... René? Shocked Juan? Shocked Shocked Téééda... Shocked

Plé. Vávro. Plé.

Mišélio je zlatý hoch *utírá slzičku dojetí* Jak se o Packálka postaral! Zasloužil by metál *20* A jak se postaral o Geburna aby se neudusil... hihi Laughing A málinka pochopila, co se po ní chce? Hurááá! Laughing

Plééé, Vávro! Plé!

Katuška a Robbie *těď už skutečně pomrkává a sahá po kapesníčku* Jak je s ním šťastnáááááá, behé, to je krása Embarassed Very Happy Přeji Ti to, havranítko! *20*

Hahahaha, Thomas se drbe na zátylku? *umírá smíchy* Hahaha, to je zlato Laughing Laughing

Super díl, Kájíku, pobavil a dojaaaaal! Laughing Laughing Embarassed Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pohoda na pikniku... Já jim to léééto taaak závidím! Pryč se zimou!

A víš, že jsem si myslela, že to bude Mišélio? Ááááách...

Hezká, sladká část. Jsem zvědavá, na další, hlavně se těším, až bude Kranichos zasvěcen. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jé, to je milé. Kluci/muži, co si umí hrát a hrají rádi jsou mi strašlivě sympatičtíSmile

    Chi chi, štěňátka jsou roztomilá a hebká, ale Petríin jazýček nabroušený. Nu co šaty, hlavní je radost ze hry:)

    Chi chi podruhé, koukám, že Foxiina spontánnost Aleše nenechá chladnýmSmile nebo spíše nechá zcela klidným

    Mišélio to byl? Zírám, přiznávám!
    Je pěkné, že je mu Semiro sympatický
    Koukám, že Mišélio taky kouká. Aleš je prý vyhnal. No teda Alšo, ach jo:)

    Tom je mi čím dál víc sympatický. tedy dobrou chuť, hodný done...a těším se na pokráčko:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Malá ilustračka Very Happy učím se s tabletem, tak XD



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxy, děkuji za ilustračku. Embarassed Moc mě potěšila a hrozně moc se mi líbí. Mišélio tady má strašně hodné a dobrácké očiska, vypadá bezstarostně a prostě free and funny! :heart: Moc moc moc děkujiiiii!

Fíku, nesmíš být na Aleše tak krutá. Vždyť by holky ta štěňata utahala k smrti. Wink Aleš je jen rázně odehnal od nebohých psích dětí. Wink
Jsem ráda, že tě Mišélio překvapil, che che. Laughing
Tom je ti sympatický? Jak říká Všelča: olalala! Shocked Laughing Ale jo, nedivím se. Laughing

SaM, souhlasím s tebou: pryč se zimou!
Hjé, co tě k tomu přivedlo, že to bude zrovna Mišélio? Smile
Hmmm, další část, víš, že ani už nevím, co je dál? Laughing

Všel, plééé Vávro, pléééé? Laughing Jsi číslo. Laughing
René, Juan... nu, to je má maličká pomstička. Už ani nevím, co mě rozčílilo, že jsem je tam musela dát. Laughing Jo, tak už vím. Laughing Laughing Laughing
Nu, Karoline je, když chce a odhodí roušku panskosti, děsné číslo. Laughing
Mišélio je strašné dobračisko! Embarassed V Telči je taková... ehm, nebijte mě za ten příměr, Kuroidní, či spíše Soratovská postava. Embarassed Embarassed Zlaté srdénko má. Embarassed
Tom a zátylek- kapitola sama pro sebe. Tohle gesto, co je zdůrazněno v jednom díle věnovaném spíše Aničce, se mi prostě hrozně moc líbí, tak se muselo objevit i v Telči. Embarassed

Tak co, cobřáčci, chcete další díl? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ano, prosím, chceme!

*nasazuje pohled Foxie, co po Alešovi žebrá čokoládový bonbon*


Všeli, neplééééuj a přej třicátníkovi Vávrovi jeho malou patnáctku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jsem se konečně odhodlala si tuto povídku či román *zasměje se* přečíst.... "Kritiku" dodám... asi v úterý.... jelikož nějak nemám čas.... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Anooo, slibuji, že na Alšíka nebudu krutá, chciii další díl Smile Exclamation Laughing

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nebuď, je rozkošný!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Tak tedy další dílek přidán. Smile Snad se bude líbit, tenhle mám celkem ráda. Embarassed *vždy skromná* Very Happy
Užijte si ho! Smile


Anča, budu se těšit na tvou kritiku. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Oj, Woxitka jde okouknout Semira, jajaj.

ROFL, žárlící Foxie pobavila a ještě víc Aleš s Fionou, jak ji prudí, chichichi.

Awwww, Woxitka je tak sladká. Chudák domlácenec, nějak jsem si neuvědomila, jak to schytal. Tak ať se brzy uzdraví!

HUH, další věc, co mi nedošla, že mezi Foxie a Alešem je milostný vztah. Z nějakého důvodu mi to přijde velice odvážné. Very Happy

Oh, Opery jsou něco, čemu jsem nikdy nepřišla na chuť. Ale Kačka si to hezky užívá.

Chech, no jestli je Semiro dost jako původní Turek, tak na pomuchlování slečny není nikdy dost nemocný.


Add Mišélio: Já ti nevím, Kájko, vidím ho jako takového zulíbání hodného rytíře a když jsem se držela v mezích známých postav, tak mě napadl jen on. Asi instinkt nebo co.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jé, tentokrát udělám Kájičce, co dělá ona mně (miluji to Very Happy) a zareaguji na SaMin koment Very Happy


Být Foxie, tak Aleše a Fionu... vr! Laughing Laughing Laughing chudinka malá, sotva uteče ze školy a rázem má zase nějakou šikanu Very Happy ale hezky Vávru sjela Very Happy
A jinak ju ju, chodí spolu, velký třicátník Vávra a patnáctka Foxie XD tenhle pairing miluji Very Happy

Kájíku, miluji, jak Foxie Vávru pořád šikanuje, štípe ho, buší do něj... to je ale sladké! XD a souhlasím se SaM, myslím, že na mazlení s blondýnou by Semir sílu a čas našel, i kdyby krvácel z tepny XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Telenovela aneb ...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma