AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Tak.. Líbí se vám Telenovelka?
Líbí
83%
 83%  [ 5 ]
Nelíbí
16%
 16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6




Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No není ten Mišélio úžasný? :heart:

    Tss, Fiona je vážně taková potvora? Very Happy Twisted Evil Ale jo, je to dobrý, řekla jí, že nemá proč žárlit...jen tak odejít? Ale proč, takový pěkný večer... Twisted Evil (fialové šaty? Rolling Eyes určitě jsou namodraléVery Happy)

    Chudák Terezita...ošetřuje statečně..ale než se ožení, tak se mu to zahojí...určitě..většina..a kdyby ne...jde tady o charakter, ne?Smile Ale teď vážně, zahojí! Je to telenovela:))

    Foxie se podle mne zbytečně vzteká...Fí by si nedovolila něco víc, když ví, že Aleš si myslí na někoho jiného, určitě jim to přeje a když by bylo nejhůř, klidně by dělala prostředníka, snad to Aleš Foxie vysvětlíSmile Nebo...?
    Aaa, kousnout neeee:D Copak oni ji chtěli trápit? to neee...

    Hmm, Dahlík v divadle..Katuška má ráda divadlo? Ani nevím, ale doufám, že si i tentokrát užije tak, jako předtím tolikrátSmile
    Hmm, co mají méně něžné polovice proti divadlu? No dobře, já opery také moc nemusím :angle:

    Haha, koukám, že Semirovi je mnohem lépe..a tím pádem i Woxitě...končíme vesele..co a kdy bude dál?Smile






_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox: Nutno podotknout z krční tepny. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Další, krátký dílek přidán. Doufám, že se bude líbit! Smile

SaM, jsem ráda, že tě trojka Fí-Foxie-Aleš pobavila. Její psaní si totiž neskutečně užívám. Laughing Prskající Liška je prostě úplně mega funny. Laughing
Mišélio jako rytíř? *představila si ho s mečem v ruce a omdlela* awwwww! Laughing Namlsáváš mě. Laughing
Tak on ten vztah tak nějak plánovaný nebyl, to vyplynulo z rozhovorů s jistou osobou, co děj Telenovely dost ovlivňuje. Laughing
Btw. v Telenovele je 99,9% mužů velmi galantních, byť jsou navenek prezentování jako takoví trošku potvoráci. Laughing

Wox, Aleš se nechává šikanovat, je to pro něj jistá forma petování, prostřednictvím které mu Foxie dává najevo, jak ho má ráda. Laughing občas ji ale chytí za zápěstí a... *88* *47*

Fí, dobře, jsou namodralé! Omlouvám se. Laughing A Fí je potvora a zároveň není. Je to v jádru moc hodná postava. Laughing
Laughing
Co mají méně něžné polovice proti divadlu? Nu... Já bych řekla, že jsou na trošku jinou, záživnější a veselejší zábavu. *teď uvažuje, JAKÝ druh zábavy by to mohl být* Laughing

Děkuji vám za komentáře! Smile

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ten samý hoch kráčel po schodech vedoucích z verandy do domu, jeho hlas pohladil a svázal stužkou slov její všemi směry utíkající myšlenky do kytice.

Má pusa se zkroutila do malého 'o'. To je perfektní přirovnání...

A jak Niels oslovil Petríu 'Pet'... připomnělo mi to jednu neobvyklou dobovou NCIS fic, co jsem četla, kde Gibbs oslovoval 'Pet' Katie... ale nebyla ro zkratka jména. Twisted Evil

Gessa bavííí, jak Fioně nadběhl, musela jsem se smát. A ehm... byla tahle povídka odjakživa tak dvojsmyslná, nebo jsem to doteď neviděla? Laughing

Hm... jako slušně vychované děvče bych se měla červenat, ovšem to by mi minimálně Kája nevěřila, takže přiznám narovinu, že zelenám závistí! Já chci taky takovývo Vávru na hraní! (Kromě minimálně dalších čtyřech možných, ehm.)

Woxita pobavila! Ta šla s tím prádlem na dvacetkrát, chuděra. A Vávra, na toho se těším pokaždý, když je na scéně, dokonalé, s Woxitou zase zaruloval. Very Happy Pan Ego. Very Happy

A to ještě neví, že bude mít doma štěně, na to se teprve těším. Teda nenapadá mě nic jinýho, proč by je Mišélio pozval.
__________________

Kája: Jen si to namlsávání užij prozměnu ty. Razz

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vávrááááááá! MOJE! Laughing Laughing Laughing on je tak úžasnej, tak nádherně uvrčenej, prostě... áááách! :aww:

SaM: že je skvělej? Jsem strašně ráda, že se Ti líbí XD Všelka je jeho autorem, ale nenávidí ho XD on je přitom takové rozkošné zviřátko :aww: šílím po něm Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxy, zvířátko? Vávra je fenek! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
*vztekle se nafoukla* nenííí!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox: Jj, takovej ten typ, kterého člověk miluje číst, koukat na něj, nebo s ním vymýšlet zápletky. Prostě postava, která baví.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Je krásné, jak Peťa všem přeje to nejlepšíSmile

    No jo, Fiona je dívka s přehledem:D Kterého pohybu? :angel: Smile)

    Foxie má styl, to se musí nechat, ale Alšík je lepšíSmile

    Klid po rozhodnutí...to to zas dopadne...Very Happy

    Propána, já ty dva vidím. Vběhnout tam čtyři metelskyblesky, zamávají, usmějí, vypláznou jazyk a odblesčí si to pryč...ty tváře stojí za to:D

    Jen tak tak, že mu Stahl stačil otevřít, aby svým ctěným nosem nevrazil do dřeva.

    Taky nemusel tak spěchat....Smile

    Já se těšííím na další várku:))



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Mladé, ublížené děvče s obrovskou ránou na duši - Kulí očka jako chudítko Stahl Shocked Cooo? Cooo? Laughing

Alessandro Gessa nedbal na kolem procházející a zručně popadl Fionu kolem pasu. - *nezřízeně žárlí*

"Tady... ne." zašeptala a zrudla rozpaky.
"Lištičko plachá." zachraptěl a plníc její přání ji odnášel do dalšího z pokojů.

Vr. Na ten jejich vztah si jen tak nezvyknu Laughing

Vávra jako matrace pro Woxítu? Chachachachachachachachachaaa! Laughing


Holky, neničte mneeeeee... co na tom Vávrovi vidíte? Confused To, že Wox je blázen, to ještě zkousnu... ale i Ty, SaM? Sad

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Všeli, já zase nechápu, co tě u mě tak překvapuje? Výběr mých oblíbených postav leccos naznačuje. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Mužovy paže vytvořily klícku, v níž se ocitla a neměla jak utéct.
V modrých očích se mísilo pobavení se zvědavostí a špetičkou bázně. Našpulila rtíky a s pobavením ho líbla na bradu.
"Chytil jsi do želez lišku. Co s ní budeš dělat?"
"Na kožich je moc malá," antracitové tůně vypadaly jako dva tunely bez konce. "Asi si ji vychovám."


tohle je jedna z mých nejvíce, ba možná úplně nejvíce oblíbených částí Téčka Embarassed je to krásné a tento páreček naprosto miluji. Foxie je tak dětská! :aww: Aleš je roztomilý, jak vrčí, vrčí... ale s ní je takový hodný. A zase je šikanován! Very Happy
Mehehe, líbí se mi, jak chtěl být necudný na napůl veřejném místě a ona zrudla. To je tak rozkošné! :aww: jen si nedovedu a snad ani nechci - a to se mi tento pár maximálně líbí - představit, co s nimi bylo dále Laughing Laughing Laughing

A pléééé, Vávra je stejně cool jako Foxie, Fíčeno!

Zkusím Ti tu scénu ilustrovat Embarassed

A Woxita jak si pro sebe mrmlala Laughing Laughing Laughing chudinka, musela být z Vávry v šoku XD

Tady máš, Kájíčko, dáreček!


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Nový díl přidán. Laughing Snad se vám bude líbit.
Děkuji za vaše komentáře, odpovím souběžně po reakcích na tento díl. Embarassed

Ps.
Woxy, děkuji za další hezkou ilustraci! Embarassed

Pss. Dílek je věnován Všelce! Smile :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jé, tak ona už se rozdávají štěňátka? Chudinka Aitička... najednou budou s Kuldou sami... Sad Very Happy

Juchuchu! Pet s Katuškou! Embarassed Děkujuuuuuuu *215* Já ji zbožňuju, černovlásku milenou Embarassed Děkuju, děkujuuuu! Embarassed *215* A jak se honí na zahradě, jachachááááááá Laughing Laughing Laughing

Foxie je mrška... ale tour po Evropě bych si taky nechala líbit Very Happy


Děkuji za věnování *215*

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ty ta štěnata popisuješ tak nádherně, až bych taky jedno chtěla.

Keller! Já umřuuuuuuu!!! Můžu ho mít? Můůůůžu? Aspoň tady? Laughing Laughing Laughing

Objevování staronových informací, myšlenky týkající se zaniklých civilizací, pídění se po příčinách jejich zániků... Je to krásné. Navíc si při četbě různých knih nejen rozšiřuji obzory, ale zároveň se procvičuji v rozvíjení většinou tedy nereálných teorií...

To je přesně důvod, proč miluji dějepis i já.

No těším se na další, tohle bavilo. Sladké, Kájko.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jej, chundelaté roztomiloučké kuličky:)) No dobře, drápající, ale pořád chundelaté a roztomiloučké a...ňuňuSmile
    Nepozabíjejte..počtvou na sebe ta štěňata:D
    No jasně, dusí se, al štěně nikdo nepodrbe..to jsou lidi:)

    Kluci jsou suprový..a kontakt na Kellerka, jak jsme se nedávno dověděli ve Woxiině pokráčku, pěkně vykutaléného Kellerka:)

    A hele, jak se nám to rozpovídalo, však Fiona nekouše..tedy, alespoň ne do živého:)

    soapoperista napsal:
    "Není zrovna nejslušnější poslouchat za dveřmi." pokárala o zárubně dveří se opírajícího Roberta s Tomasem Fiona a Foxie ji opravila:
    "Stojíc ve dveřích."

    Tak tohle ty dvě vystihuje snad nejvíc z celé povídky, věčně mentorující Fiona a rejpající Foxie:) (rejpající v dobrém)

    Koukám, Petría s Katuškou si jdou do noty...mco jim to přeji, a pánové ať nebrblou:)

    tak ať už je to příště,
    Smile

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Shocked Vykulila oči a vzápětí se hrozně zastyděla.
Poslední díl přibyl v březnu? Ne, to není možné, odpověděla si a zkontrolovala pro jistotu poslední její koment.
No, je to tak... Těpic.


Jsem ráda, že se pořád najdou čtenáři, kteří si rádi u Telenovelky chviličku posedí. Smile
Všem děkuji za komentíky a přeji hezké počtení předposledního dílu. Smile


Ještě však trochu pootravuji s odpověďmi:

Všelča, nj, přišli děti, chvilku s nimi pobyly a už jim je berou, nu. Neboj, Kulička se s Aitičkou zabaví a nudit se nebudou. *88* Jen, aby to strýček Mišélio to jejich rošťačení vydržel. *47*
Jj, Pet a Kateřina... Ty dvě jsou hrozně fajn postavy. Embarassed Embarassed Embarassed
Tour po Evropě... To zas bude akce (a hlavně fuška to nějak sepsat Laughing ).
A nemáš samozřejmě zač. Smile *215*

SaM, sladké? To víš, to být musí, jinak by to nebyla ta splávná telenovelka *pitvoří se*.
*47* Keller, mmmmhhhmmmmm, nu, uvidíme, SaM, uvidíme, kdo ho bude mít. *47* *47* *47*
A ty máš ráda dějepis? Tak to jo, smekám! Embarassed

Fí,
Laughing ňuňu? Nešišlej, štěňata by se na tebe dívala tak nějak divně. Laughing
*47* Keller je taková má osobní hříčka, kterou jsem si nemohla odpustit. Právník jako právník, ne a na jeho chutích, co má ve svém volnu, nezáleží. Laughing
Laughing Fiona je taky o hodně starší a Foxie je... dítě. Laughing (Ano, může za to Woxy, *dělá, jako že nic* )
Pánové hrají na oko strašně dospělé osoby, ale v duchu jim to povykování závidí. Taky by třeba rádi odhodili kabáty, vykasali rukávy sněhobílých košil a šli se prát. Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Takový přátelský popovídání mezi mužem a ženou... Chjo, pomalu ztrácím pocit, že to skutečně existuje, ale vypadá to nádherně a dobře se to čte. Smile

Trochu se nechají ošetřovat, tváří se zmučeně a hned maj děvče, jak to ti chlapi sakra dělají? Very Happy

Klouby prstů projížděl sem a tam po mřížích. Po každém takovém pohybu mužské dlaně zatnuté v pěst se ozývaly akordy zvuků, které jako jedny z mnoha rušily tíživé ticho jeho cely.

Tahle věta mě fakt dostala. Cool.

Cass mi teď hrozně připomněla Nancy z Olivera Twista... Proč nám tohle naše psychika dělá? Smutný...

Blech, zase Foxie závidím. Už s tím přestaň! Razz

Jééé, takže v závěru bude svatba? Sladkýýýýýý! - Těším se, to je telenovelka, jak má být. Very Happy

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Karoline je pravá paní domu, vše pod kontrolou .)

    Jééé, domeček Smile. Ale u Kranichovců jí špatně nebylo, myslím, jen se Semirem to bude určitě lepší Smile.

    Chm chm chm, kdopak to s Geburnem laškuje ve vězení? Au, neměla t odělat.
    Tss, ten zmetek má teda pěkně zajištěnej přísun dobrot a huliva:(

    Hmm, Vávřík je mileeej Smile. A chudák štěně, klidně by u paní bylo, řekla bych Smile. Alešek má konkurenci!

    romantik napsal:
    „Dobrou poslední noc, Kateřino Dvořáková.“

    to zní pěkně Smile

    Tak už to bude končit? škoda! nebylo to jako televizní telenovely, bylo to milé a nebylo to tak sladké...měla jse mto ráda..fňuk.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Milí čtenáři,
bohužel, pro někoho bohudík, je tu poslední díl tohoto rozvleklého a sladkého čehosi, co se Vám snad líbilo!
Všem děkuji za milé komentáře a přeji hezké počtení.
Doufám, že poslední díl nezklame, někoho potěší malinkatým cameem a snad poznáte v nové postavě, co se ukáže ke konci Telenovelky, jistou postavu z AFC11 *nemohla si to odpustit*.
Mějte se hezky a snad zas příště u nějakého toho dílka. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Jejda, oni si vzájemně svědčili, to je krásný..a Katuška je ještě krásnější (než nerovóznější...obé je celkem pochopitelné a milé!)

    Anna! Aničkááá! Jako vždy hodná a zkušená a ...a stará...naše milá stará známá Anna Smile

    ChaChá, štěně Aleeeš, já padnuuuu...jen do něj, jen do něj!

    Jolly... "heart"...děkuji Smile

    A hele, Sam a naše právničidlo...Smile

    Jejda, to je idylka Smile
    A Hartmutovcům fandím, přesně takový je i můj názor Smile
    Mňam, kukuřici, ta je velmi důležitá, neb je to jeden z mála zdrojů hořčíku, a bez hořčíku naše tělo neumí zzpracovat vápník a jen ho vyplaví...panejo, ti jsou tak hodní! ... mimo jiné i pro to, že si vzali štěňata a mají dobré srdce Smile

    Jejda, konec téměř zlověstný...snad nebudeme mít druhý díl.. Smile

    Díky za krásnou pohádku na dobrou noc,

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To je ale nádherný závěr :aww

Katuška.... chápu její strach, na jejím místě bych utekla Embarassed ale je na ní strašně vidět čistota a nevinnost, to se mi líbí a hodí se to k ní Embarassed
Na druhou stranu, Robert přišel o svou sebejistotu, hehe. Správně, jen do vztahu vstupte pěkně vyrovnaní! Jsem si jista, že budete šťastní, Katuško a Robbie :aww:

Dlouho u ní Semiro bydlel a zvykla si na jeho milou a příjemnou společnost. Dokonce tak, že ho dokonce potají její bezdětné srdce přijalo za svého. --- přesně takhle Annu vnímám Sad ale věřím, že ji budou velmi často navštěvovat a třeba i ona je - takže si nebudou chybět Embarassed tady v téhle povídce musí být věichni happy, takže i Anna Very Happy a je milé, jak vnímala Woxitu :aww:

Semirovi a Terezítě nový a odvážný krok k odlišnému životu přeji a strašně mě potěšilo, že jim i vyšel Very Happy že si nakonec začali také žít v prosperitě Very Happy úplně jsme si představila Woxítu, jak v nových a krásných šatech jde po lepší čtvrti a přátelsky se zdraví s těmi, kterým dříve sloužila. Ano, má naivní mysl se domnívá, že by jí Kraniši a Hartíci také mile odpovídali a sem tam ji pozvali na čaj Very Happy ale zase - je to pohádka a já si nebudu myslet, že na ni hleděli se záští Very Happy

„Ticho, Aleši,“ okřikla Foxie vzpouzející se štěně v jejím náručí. Po její levici stojící muž se zašklebil, jako by mu do boku vrazila nejostřejší dýku, vysvobodil štěně a položil ho na zem připínajíc ho na vodítko.

*umřela smíchy*
*uklidnila se a podívala se znovu*
*umřela smíchy*
Tohle je BOŽÍ XD prý ,,Ticho, Aleši" XD chudinka malej dvounohej Alešík XD
A jak to štěně Aleše šikanuje! XD

Haha, jak Foxie dětinsky kouká na SaM a Paula :rofl: a Fíček s Gessou a Jollym, co nakonec oba utřeli nos Very Happy
Ale jsem si jista, že i Fí si někoho najde a nezůstane bez lásky a nějakého toho milého chlapíka Very Happy

„Aha, takže Dahl a Keller byli dva kohouti na jednom smetišti, pak přišli na to, že by si do zelí lézt neměli.“ Pronesla tiše Foxie a psího mazlíka opět k jeho nelibosti popadla do náruče. --- jak si to ta malá občíhla, šikulka XD

Jsem strašně ráda, jak tento příběh dopadl Very Happy že byli všichni šťastní :aww: Andrea je potvora a Geburn zase číhá na další oběť, brrr. Andree nepřeji, aby se jí stala. Ale kdyby Geburn potkal Foxie! Myslím, že by ho probodla paraplíčkem. Haha. Že jo?
_____________________

Chjo, mrzí mě, že Telča končí Sad hrozně mě bavila Sad i když se přiznám, že ač mě sledování milé dvojice Semira a Woxítky strašně bavilo, povídku jim naprosto ukradl pár Aleš a patnáctka Foxie Very Happy miluji tyhle dva (jako miluji Všelčiny Vávru a Lišku, samo) a budu šikanovat, abys o nich psala víc Very Happy

Kájí, celá tahle povídka je nádherná pohádka :aww: užívala jsem si každou řádku a jsem strašně ráda, že jsem to po první stránce vzdala a nechala jen na Tobě, protože jsi z toho udělala báječné dílko, které pomocí cameí potěšilo ohromnou spoustu lidí!
Děkuji Ti za T, Kájko a doufám, že bude něco podobného následovat Embarassed prosíííím!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Týýýjo, poslední díl... Tak to abych si to řádně vychutnala... Jdu na to:

Ta svatba byla kráááásnáááá... a zase se prostě musím podivovat těm tvým dokonalým metaforám, super...

Paní Anna, jééé.. Tu si vůbec nepamatuju, chtělo by to si Telču přečíst znovu a vkuse, až bude čas. Četla jsem to v takovým intervalech, že z toho nemůžu mít ani polovinu...

Ta scéna s psíkem a Alešem je prostě geniální, slzím z toho. Ta Alešova reakce, ta je prostě za moc. Very Happy Bravo, Kájo. Very Happy

Páv. Modrá a zelená. Jáááááááá! A PAUL!!! Jééééé, Kájko, to je krááááásný! Já jsem v Telče! A s Paulem! Cooool! Já mám narozeniny, nebo co? Dííííííky moc! Embarassed

Ten závěr byl naprosto, naprosto stylový, dokonalý.

Krááásná práce, Kájko. Díky za ni, vždycky mě hrozně povznesla.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jejda, on je už konec? Nějak mi to uniklo Shocked Sad

Jsem ráda, že Katuška bude s Robertem šťastná "happy ever after" Very Happy Moc jí to přeju, samozřejmě i všem ostatním Smile Chudák paní Anna, snad si najde jiné kuřátko, které bude moci hýčkat a ochraňovat (nebo mužíka, co by hýčkal a ochraňoval JI Smile).
Ach, to štěně a Liška s Alešem, hahahaha, dostalo mne to Laughing Laughing
Ty šatky musely být kouzelné Embarassed Very Happy

No, až na zmetka Geburna vše dobře dopadlo Smile Kájko, tohle je kouzelná povídka, jsem ráda, žes ji napsala Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všem děkuji za komentáře, které vždy potěší. Smile

Fí, přiznám se, že popis Kateřininy svatby jsem si chtěla vychutnat a co víc, moc jsem se na něj těšila. Myslím si, že jsem to nakonec strašně zkrátila, oproti té verzi, co jsem měla v hlavě. Ale tak, ona Kateřina a Robert, jejich svatbu, kdo chce, tak si jí dokáže představit sám ve své hlavě. Smile
Bez Anny by to nebylo ono. Musím říct, že v tomhle mě dost ovlivnilo Woxyino Když..., kde je Anna prezentována jako skoro až Semirova máma. Embarassed Smile Takže se tato postava nutně musela mihnout i v T. a hlavně i na jejím konci. Smile
Za Jollyho nemáš zač. Very Happy
Neboj, druhý díl neplánuji, druhé díly jsou většinou propadáky (až na některé výjimky, např. SaM ví, že? Laughing). Možná nějakou vsuvečku, soukromou, nutno dodat, že na jedné se již nějaký ten pátek pracuje, ale to je už věc soukromá, nepatřící na PF. Embarassed Smile
Ještě jednou nemáš zač a moc děkuji za všechny komenty a čtení, moc mě to těšilo. Smile

Woxy, he he, pro tebe je radost psát, i když na druhou stranu jsi pěkně náročný zákazník. Laughing Jsem si musela Kranichovsky šťouchnout. *dělá, jako že opravdu ona nic* Laughing
Tak, Robert, snažila jsem se mu dát jeden rys tvé postavy: původní přelétavost. A jak se zamiloval, sebejistota šla stranou, teď mu šlo fakt o hodně. A jsem osobně ráda, že mu to vyšlo a snad vyjde. Embarassed Tuhle postavu, přiznám se, jsem si užívala a snad Woxita se Semirem odpustí, nu. Embarassed Smile
Neboj, Anna nezůstane sama. Oni Woxita se Semirem jsou hodná srdéčka, budou své známé navštěvovat. A přece jen, nikdo nikdy nevydrží celou dobu jen ve společnosti toho, koho miluje. Z toho by se brzo zbláznili. Laughing
Určitě by se nad ní Kraniši s Hartmuttovci nepovyšovali, ale zdravit by ji asi nezdravili. Ale kývli by ji na pozdrav či věnovali vědoucí úsměv plný přání všeho dobrého. Smile
Štěně Aleš je taková má malá pomstička Vávrovi... Twisted Evil
Foxie vs. Geburno... To by bylo. Ona by se nedala a ano, paraplíčko by to nejspíš nepřežilo. Laughing
Děkuji za čtení, bavilo mě to psát a byla to strašná legrace. Smile
A něco podobného? Jak mi jednou v noci rupne v hlavě, tak se možná zas něco většího objeví. Smile

SaM, moc děkuji za čtení! Tvé komenty mě hrozně, stejně jako od ostatních, bavily. Smile
Děkuji za pochvalku. Jsem strašně hravý tvor, tak si hraju se slovíčky, příměry, nu. Vlastně celá T. je jedna velká hříčka. Laughing
To čtení v intervalech chápu. Přiznám se, že já, jako autor, jsem mnohdy nevěděla, co se stalo předtím a ptala jsem se Woxys, ta si totiž hrozně moc věcí z povídek pamatuje. Laughing Ale tak, nějak to celé dává smysl, muchacha, doufám. Very Happy
*uklání se* Jsem ráda, že jsem tě pobavila k slzám, protože Aleš... z toho si bylo NUTNO vystřelit. Laughing
Ne, nemáš narozeninky, ale udělala jsem radost Woxy, Všelce, Fí, tak jsem si řekla, že udělám radost i tobě. A podle komentů k MMN vím, že Paul je (doufám) tvá oblíbená postava, takže... Laughing
Jsem ráda, že tě T. pobavila, potěšila a zaujala. Smile

Všelka, jj, bohužel, už je konec. Embarassed
Jj, Kateřina musela mít v této povídce šťastný živůtek, na konci všeho svého trápení. Embarassed Moc jsem si tu postavu oblíbila. A tak nějak, mám hrozně ráda scénu, jak Petría a Kateřina skotačí v zahradě. Smile
Laughing Tak, pokojík, co paní Anna pronajímala Semirovi, určitě nebude zít prázdnotou a jak říkáš, kuřátko, o které se bude moct starat (mimochodem, úžasný příměr, co sedne!), se objeví. Smile
Laughing Laughing Štěně Aleš... No řekni, neprskal by snad Vávra? Prskal a hrozně! Laughing
Geburno tam musel být. Embarassed To je... přiznám se, prvek, co je v hodně seriálech nebo filmech, a který mi nahání husí kůži. Takové to, jako že vše skončilo dobře, ale zlo pořád číhá za rohem. Embarassed
Děkuji, moc děkuji za čtení a komenty, Všelčo! Smile

A ještě jeden dík...
Děkuji všem za to, že jsem mohla použít i Vaše postavy. Bez nich by to nešlo, a tak nějak si říkám, že hodně z nich se stává stálicemi našeho povídkového fóra. Smile
A nebojte, Kájulák zas někdy přijde s nějakou šíleností. Smile





Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Telenovela aneb ...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma