AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Copak byste této pitomince dali za školní známku, prosím? :D
1
90%
 90%  [ 10 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 11

SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Při ubodání vlastní propiskou mě napadl ten starý vtípek končící: "A máš po kánoji, blbečku!" Jinak jsem dohnala všechny resty a jsem spokojená, královsky jsem se bavila. Terka to Robbiemu nevědomky hezky natřela. Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tolik komentů! Embarassed Embarassed mám velkou radost, opravdu jste mě potěšili, děkuju!

Fíček: s těmi břišními tanečnicemi máš jistojistě pravdu Embarassed všichny mužské názory, o nichž jsem slyšela a četla, mluvily o tom, že taková tanečnice má být baculatá. Popravdě ani nevím, proč jsem tam napsala Wox štíhlou Embarassed má chyba, výtku beru a děkuji Wink

Citace Gossíka, jsem ráda, že jsi to poznala Very Happy a hrozně mě potěšilo, že Ti bylo Robbiečka líto. On je to takový malý truhla, no Very Happy a že si to nezasloužil? Very Happy hi hi hi hi hi hi hi, však víš, jsem zlá Wink
A ano, Wox se zničila dokonale, také se jí to nevyplatí!


ReeRenka: ano, máš pravdu, nikdo není drsnější než Chuck Very Happy (pšt před Semirem, je dost ješitnej).

Ťuťu? Very Happy teď se asi budeš strašně smát, ale tak mi říká celá rodina! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing prostě jsem Ťuťu, no Very Happy Všelicos z toho měla strašný záchvat smíchu Very Happy

Telenovelka... hi hi, uvidíš příště Wink

To víš... usnout těsně před polibkem s Robertem? To už chce horečku alespoň 40°C Very Happy


Kájka: Anduška už kravinku udělala Very Happy a neboj se, Semirek by vlastní dítě tak nerozmazloval, to si buď jista Very Happy jsem ráda, že ses pobavila a že chuděrkuješ nad Robbiem Very Happy


Evaval: děkuji Ti! Smile


SaM:
jsem ráda, že ses pobavila, těší mě to! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
čauky!
přečetla jsem si ten zbyteček......krááááása......jestli se chceš uchytit jako bavič,tak máš šanci,wox..... Laughing Laughing Laughing
Zvedla jsi mě náladu opět z 50% na 110%....xD

těším se na další pokráčko...(jestli ovšem budexD.....)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
André und Semir: děkuji! Embarassed


Omlouvám se, ale tato šílená povídka nakonec zabere více prostoru, než jsem plánovala a tak jsem musela smáznout několik Vašich reakcí Embarassed protože si jich ale vážím a ráda se k ním vracím, dávám je do tohoto příspěvku…


Všelík dne 3.1. 2008 napsal:
Ne, ne!! Shocked Laughing Laughing Laughing Woxy, Ty nechceš mentálně zničit jen mne a Kájku, ale i ostatní? Laughing Laughing Laughing U myší hnáty... no, ale třeba to takhle alespoň dopíšeš a dozvím se, jak to bude dál Laughing Laughing Laughing



Moník dne 3.1. 2008 napsal:
Laughing Laughing Laughing Prostě skvělé!!! Parádně mě to probralo ze zachmuřeného odpoledne Wink Smile Smile

Má smysl psát, že se moc těším na další dílek, když už ho znám? Snad ano Smile Smile Smile

P.S. Když jsem uviděla tento topic na hlavní stránce, vůbec mě nenapadlo, že se jedná zrovna o tohle Very Happy Very Happy Very Happy A až když jsem se podívala důkladněji, tak mě to došlo a přepadl mě záchvat smíchu (a všichni na mě tak nějak divně koukaj, protože jsem zrovna ve škole Very Happy Very Happy ):



Fíček dne 3.1. 2008 napsal:
Když jsem si přečetla název, prolétnutím komentářů zjistila, že to máme brát jako úlet a začala číst, nejdřív jsem myslela, že maminkou bude někdo jiný.

Ale to, co jsi vymyslela ty, Wox....no au, opravdu chudáka slečinku umíš hodně týrat....souhlasím plně se Všel....a s Ami taky: já chci další díl a to co nejdřív, prosííííím, prosim, smutně koukam:)




Děkuju Vám za komentáře, mám z nich velkou radost! Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ a dosti dlouhý díl této šílené povídky, snad pobaví a bude se líbit! Laughing Laughing Laughing

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ahojky Laughing

ťuťu, Dítě, Mimi, ....... Laughing vyděšeně přemýšlí jak ješdtě Ti proboha říkají.......
(pšt před Semirem, je dost ješitnej)

jasně že mu to nepovím, jen aby mu to nevykecal někdo jinej Laughing asi by to těžce nesl Laughing

Jinak dnes jsem se opět pobavila Laughing Very Happy no jo už je to tak, zas tě musím pochválit, jen doufám že nezpychneš a nebudeš mtí frňáček pršáček Laughing dnes to bylo o moc veselejší než minule

,,Ty teplá?“
Laughing Very Happy Laughing Very Happy
no to je grandiozní hláška Laughing
A Tereska si zjevně stála na vedení Laughing její zděšení asi bylo rovno nekonečnu co?? Představa bližšího kontaktu s paní Gééééé : )Brrrrrrr ale třeba by to zlepšio styky....
Nepatří maminka k velitelům turecké armády?? Velet umíííí jedna báseň : ) nechdtěla bych před ní stát já
juj, taková komunikační bariéra to je prevít, ale moc pěkně si toho využila Laughing celé "teplé" scény byly sqělé : )

Když zavřu obě oči tak i přejdu to že je Andrea žárlivá hysterka a jen tak přeletěla půlku světa. ale to že by se snažila vnutit Semírovi dítě, které zjevně nemůže být jeho??? No tak Wox, to už je fantas....... Laughing
prosím na toto an nereaguj, nebo zas budem zbytečně debatovat Laughing Laughing

Taky koukám že se tam nějak množí ptáci - předtím kos, teďka kosice a ten kouzelnej kolibřík Laughing co dál?? orel?

nebudu se s tebou o Wox hádat, když jsem si jí absolutně jistý. A obhajovat ji má cenu jen když u toho bude ona sama, aby to viděla a já pak na ní mohl loudit odměnu.

Co?? to chce těžit i z obhajoby?? neřád Laughing Very Happy vypočítavej, chlap, a že skáče přes švihadlo?? Oooooooo tak to bych rozhodně chdtěla vidět Laughing to musí stát za to Laughing No ale na Kucka stejně nemá....... Very Happy

,,Ty teplá, Tereza.

Shocked Shocked jakpak TOHLE maminka ví??? Laughing těším se na finále

Co se týče oné tanečnice v Semírově snu, myslíím, že zde tloušťak není podstatná, mám takový pocit, že se mu spíš líbil ten řetěz v ruce a onen opojný pocit moci Laughing Very Happy zvrhlíííííííííík Razz

Toť vše Laughing

до свидания - chystám se na lekce uršitny (lepší pozdě než zítra )

Papa
Jo a abych nezapomněla - chci pokráčko Smile

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tak to je doopravdy moc!

    Netuším, co ti potenciální chobotnička provedla, ale v příměrech pasuje skvěle.
    Maminka byla strašně fajn. Teplá mi došlo hned, asi byla Tereza moc teplá (tedy měla moc vysokou teplotu, samozřejmě), že ji to nenapadlo. Maminka má mnohé zkušenosti a pěkně se o děvče postarala.

    Z Andrei si tu udělala naprostou hysterickou stíhačkoidní nánu. Já být na jejím místě, děsím se, co se s manželem stalo a obvolávám policii a nemocnice, ona si zdrhne a nechá šílet manžela..hmm....taky způsob...ještěže má Semir jisté zkušenosti.

    A blížící se finále? Přemýšlím, jak moc jsme maminku podcenili Very Happy


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Holky, moc Vám děkuji za komenty! Embarassed Embarassed Embarassed


ReeR: mně říkají ještě Ťuťuška Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a samozřejmě, nos mám taaaak vysoko, že když prší, musí mi hasiči odčerpávat vodu z plíc Razz Terezka si na vedení... nu, asi nestojí, má prostě čtyřicítku horečku a to - bráno podle mých zkušeností - člověk není moc schopný uvažovat Laughing Laughing

Orel? Jakože by Semir letěl jako tento král nebes z okna, až ho jím rozzuřená maminka prohodí? Laughing A ano, Semirek chce něco trhnout i z obhajoby, je to prostě dacan Laughing Laughing Laughing ale Wox má rád, nu, jen po ní pořád oudí, úchyláček Laughing Laughing přes švihadlo samozřejmě skáče a je na něj rozkošný pohled, protože má při tom rudé spartakiádní trenýrky *88*

A samozřejmě, že pro Semirka byl nejdůležitější ten řetěz kolem krku vnadné blondýnky, jenž ji učinil jeho majetkem Laughing


Fí: jsem ráda, že se Ti mé kecy o chobotnici líbily Very Happy jak asi bylo poznat, nechovám k dané plánované stavbě velké sympatie.
To víš, že má maminka mnohé zkušenosti - koneckonců, vychovala SEDM dětí, že Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ReeR i Fíček: Andrea... no, já ji tam prostě potřebovala a byl nutný opravdu šílený důvod, aby přijela. Tahle povídka je blbost a legrace se dělá ze všech postav, tak přece schafferovou nebudu šetřit Wink a pak... to její jednání se Semirem pramenilo z toho, že se moc bála, že se na ni manžel vykašlal. Moc dobře věděla, že to neprojde, byl to takový akt zoufalství. Semir by se o ni i dítě jistě moc hezky postaral, vždyť je pod tou ješitnou slupkou hodný člověk Smile Andrea není zlá, je teď nešťastná a ve své situaci udělala chybu. Nebylo to myšleno zle, jen to bylo ZÁMĚRNĚ přešvihnuto, ovšem v tomto příběhu je přehnané naprosto vše, že ano Wink Wink Wink Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Když jsem četla tu Wox s matkou Turečka,tak jsem fakt myslela,že maminka je "na holky"....xDDD

Já jsem taky trochu při těle,takže Wox je mi podobná.

A Ano,semírek je velkej matikář.....x)))...Že by byl tak vzdělanej? Laughing Laughing Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Uááách, jak někdo může do hrnku vložit čtyři kostky cukru. Very Happy
Zima jak v márnici. Mamčo, ty bys potřebovala spolu se Semirem v Německu pobývat asi v sauně, aby ti nebyla zima. Laughing
Tedy, kapesníček zabodoval. A Anďuška taky. Very Happy Jajdááááá, to je ale... Laughing
Sada!
Tak ti nevím, zda bych se před máti svlékla. I když, ta by byla schopná zaůtočit se sílou buldoka a npřestat, dokud by na ě ani nitečka nevisela, o tom nepochybuji. Laughing
Juuu, tak ona to ví? Che che, doufám, opravdu dufám, že Semir dostane pořádně výchovně na jednu ze svých nejhezčích partií. Cool

Děkuji za díl, při čtení jsem se pobavila. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Oběma moc děkuji za koment, holky! Embarassed

André und Semír:
neboj se, Semirkova máma je šťastně vdavá, má svého manžela poměrně ráda a porodila mu sedm dětiček Laughing Laughing Laughing ta na holky rozhodně není, naopak homosexualitu velmi přísně odsuzuje. A matika? Nu, Semir si myslí, že tak krásný člověk, jako je on, počítat nepotřebuje, takže si vystačí s čísílky do sta Laughing Laughing Laughing Laughing


Kájíčka: taky nechápu Laughing dříve jsem sladila hodně, ale teď jsem zjistila, že čím méně cukru, tím je káva lepší. Jo a mimochodem, ze tří káv denně, každé o čtyřech lžičkách silné kávy, jsem spadla na jednu, maximálně dva šálky - a lžičky si dávám dvě. Pokrok, ne? Laughing Laughing Laughing
To víš, jaká máma, takový syn, alespoň co se vztahu k zimě týká Laughing
Kapesníček zabodoval? Hi hi hi, jsem ráda Very Happy a Anďuška... no, ještě bude mít scénu, kde bude trpět Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil hned v úvodu dalšího dílu Laughing

To si PIŠ, že by ses svlékla! Laughing Laughing Laughing nelze se protivit Maminčině vůli! Pravdu díš, strhala by z Tebe šaty jako... nu... jako Geburn z nebohé plavlasé dívčiny. A nejhezší partie? Semirova nejhezší partie??? Káááájo! Máš Toma! Nezapomínej! *164*


To all: napadla mě nová povídka jako pokračování Maminky... Embarassed přehrávám si ji v hlavě - a byl by to ten samý styl rádoby vtípků založených na tom úplně stejném základě Embarassed prostě něco, co přímo navazuje na tento příběh, dokonce i maminka by tam měla velikou roli. Asi to časem písnu - snad budete mít zájem a chuť to číst a já nedopadnu jako holywoodští producenti s příšernými ,,dvojkami" Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Uch, dvě lžičky do kafe? Mnohdy i to je moc. Laughing (Hlavně, že ne do čaje, bleh. Laughing Embarassed )
Anďulíček chudělíček, ty ji ne a ne dát pokoj. Very Happy Mnu, z části zaslouží, potvůrka, z části snad ani ne, che che. Jsem zvědavá, co se jí přihodí. Snad si pro ni přijede Richteros a hezky jí výchovně nabančí.. Cool V dobrém slova smyslu, ne, že bych podporovala domácí násilí. Cool

Woxulenko milená, já ovšem nespecifikovala, jakou partii má Turek nejhezčí, byť je to všem jasné, Laughing Razz
A Toma mám, vím. Naštěstí mám Tomítko a ne snědou barbínečku. Laughing 47*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jachachá, a je to venku. Přesně tohle jsem čekala, že dostan zábal, a soucítím s Wox, tak to nenávidím, ovšem pomáhá. Kaplického návrhy knihovny, Semirova matematika a podobné perly mi dokonale zvedly náladu a začínám dostávat záchvaty smíchu i z popisů Semira, jež se začíná jevit jako metroušek. Laughing Laughing Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
SaMarBe napsal:
...i z popisů Semira, jež se začíná jevit jako metroušek. Laughing Laughing Laughing

SaM!!!!!! Tys na to přišla!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ťuťuška?? Shocked Laughing (vůbec ji to nechce z pusy) Laughing no zařadím to do repertoáru..... předpokládám, že to ale ještě není konec Laughing Wink

a kruciš, to máš kliku že ses ještě neutopila Laughing nepřemýšlela jsi třeba o léčbě?? jako, že by jsi to zkusila se skromností a pokorou Laughing Very Happy potom nosy nerostou Laughing

když jsem použila orla na Semíra jsem zrovna nemyslela... Laughing míříš moc vysoko, Semíra bych viděla snad jako drozda nebo vrabce Very Happy Razz

nějak jsem si teď vzpomněla na stavbu knihovny, jak můžeš něco tak vrcholně uměleckého Laughing přirovnat k soplíku?? Very Happy ty vůbec nevidíš jak je to úžasné?? jak je to nápadité? jseš strašlivě nekreativní, nevaž se, odvaž se!! Laughing Very Happy (ironie, jen pro případ, že by to z toho lnebylo poznat Laughing )

Andrea tuším, že už ti začínám lézt na nervy....
samozřejmě beru v potaz že je to jen povídka (a to moc dobrá) ale..........kdyby to, co udělala v tvé píovídce, udělala v seriálu tak ji odsoudíš, jaká je píp píp (cenzura Laughing ) jet kvůli hovadině tak daleko Laughing a tady ji hájíš jakej má strach o manžela, co když stejnej strach má i o Semíra v seriálu??? není to náhodou dost podobné?

nová povídka?? no super: ) a co teď? že by dorazil i tatínek? nebo maminka z Teresčiny strany?? každopádně moc dobrej nápad a už se těším Laughing

co se vašeho kafíčka týče děvčata, tak to nepiju : ) ale zato muj bratříček sladí až neuvěřitelně, nejméně 5 lžiček, a to mu musím už rvát cukřenku z pracek : ) zato se ráda utápím v litrech čaje a ten musím mít fakt sladkej Laughing Very Happy

zaťal pa Cool Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM, díky za koment! Very Happy jo, zábaly jsou hnusnýýýý... taky jsem vždycky panikařila, když jsem je musela mít. Jsem ráda, že ses pobavila! A Semirek metroušek? No... tak... trochu Laughing Laughing a to je ještě nevíš, co dělá s tím sójovým mlíkem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil soukromá poznámka: miluji Tvoje výkřiky Laughing Laughing welcome to the Hell i Jachachá mě dokonale dostaly:D

Kájka: tsssssssssssssssssssssssssssssssss!

ReeR: rozdíl je v tom, že zatímco tohle je naprostá ptákovina a tak se tady andrea chová přehnaně, v seriálu se rovněž chová hystericky žárlivě a to v rámci reality, bez nadsázky, přičemž její paranoia několikrát málem stála Semirka život. Nu a tady šlo o něco jiného - samice andrea se bála, že ztratila jednoho samečka, kterého velmi milovala a tak rychle hledala jiného, který by se o ni a mládě postaral. V tom jsem se jí zastávala - kdo by se jí divil, že chtěla živitele, že Evil or Very Mad Evil or Very Mad no, ale jak chceš, už se jí zastávat nebudu Wink mimochodem, prosím... opravdu o tom neviřme debatu Laughing Laughing Laughing

Jo a... nekritizuji andreu když šílí ze strachu o manžela. Já se jí vysmívám kvůli její neustálé hrůze z toho, že zatímco ona mu doma dělá sekanou, Semirek někde dělá... děti. Tím je směšná a za její chování, které z toho plyne, jí pohrdám, byť je to jen vymyšlená postava.

Koukám, že taky nemiluješ kaplického stavbu - a to ji možná budete mét v Ústeckém kraji, víš to? Laughing Laughing pokud to nebyl aprílový článek Very Happy

-----

Nééééé, s kávou jste mě nepochopily! Laughing já si dávám hrneček, do něj dvě lžičky KÁVY a asi 3/4 lžičky cukru Laughing dříve jsem si vařila tak tři šálky denně, každý po 3-4 lžičkách kávy a dvou cukru, což mé rodiče místo mě přivádělo k infarktu Laughing Embarassed takže teď jsem se prostě chlubila, že jsem se z feťáka změnila v normálního uživatele Very Happy
Mimochodem, jednou se mi povedlo předávkovat kofeinem (bez legrace) - to byl zážiteček Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Ahoj, kdy bude nový dílek?? Už se molc těším až se zase zasměji... Wink Wink

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Bude, neboj, jen... už bude asi poslední a mně se nějak nechce tuhle povídku ukončit, tak otálím Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Věř mi, nechci tu nic rozvířit Laughing Wink prach ani debatu o Andree Laughing Very Happy
jen, jen........... mám pocit, že je to to samé Laughing
Povídku jsi si vymyslela Ty, Cobru nějací scénáristi, takže obě jsou výmysly ale zároveň jsou obě i reality Laughing podle mě je to srovnatelné, prostě obojí je jak výmysl tak jistá realita
a neoznačuj tu povídku jako ptákovinu, moc se mi líbí a bude mi smutno až skončí Crying or Very sad bůůůůůůůůůůů

Cože?? ta zelená příšernost připomínající smrkanec bude někde na severu?? Mad No tak tato zpráva mi unikla
jasně když nevme co s tím, šup s tím na sever Laughing a čemu by to mělo sloužit?? Jako národní knihovna asi ne..... že by Krajský soud ?? Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nééé, nejde o to samé Laughing Laughing Laughing Laughing seriál to bere více méně realisticky, zatímco já to schválně přešvihla Laughing Laughing Laughing když půjdu na thriller a postavy se tam chovají hloupě, můžu nadávat, že jsou to idioti. Pokud mrknu na crazykomedii a stěžuji si, že tam lidi jednají nevěrohodně, jsem blbec já Laughing Laughing Laughing protože jsou prostě různé žánry! Laughing Laughing

Jsem ráda, že se Ti povídka líbí a... myslím, že Maminka II bude hned Embarassed Embarassed Embarassed mě ten švihlý styl docela baví Laughing Laughing Laughing

A neboj, chobotnice u Vás nebude Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu pro Vás POSLEDNÍ díl povídky Maminka - děkuji moc za všechny Vaše komentáře a reakce, jsem ráda, že jste se u dílka pobavili. Tento švihlý styl mě začal bavit, takže plánuji volné pokračování Maminky - podrobnosti najdete pod posledním dílem Embarassed Laughing Laughing Laughing

Díky moc za vše a přeji příjemné počtení Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Maminka si mě dostala a dostane si mě i Dovolená. Závěr se ti moc povedl a už se těším, co paní (slečna) Wox bude vyvádět v Turecku Laughing Laughing Laughing

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Já opravdu nevím, co ti Kraníše udělalo! Chudáček Tomíček, počkej, až se uvidíme, horlivě jej budu bránit!

    Ale jinak byla ta povídka (až na ta pření, zejména na to první) skvěle šílená.

    Nejvíc je mi líto Jana..


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Rantířov (Vysočina)
Odpovědět s citátem
Skvělej konec!!! Laughing Laughing Laughing Ty tři přání mě dostaly! Very Happy Very Happy Very Happy Už se moc těším na další povídku! Very Happy

_________________


Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Mark Twain
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nás předrahý superkrásný Semir Gerkhan zesnul večer po dokončení Maminky, příčinou jeho náhlé smrti bylo udušení dlouhými černými šatičky a následně oživen a uškrcen na zlatém řetízku. Laughing Laughing Laughing
Mimochodem, v Dovolené chci pěkný flashback o vykonání slečinčina prvního přání, muhehehehehe... Twisted Evil A závěr, naprosto skvělý, dokonalé využití všech postav na place! Laughing Laughing Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Eron: moc Ti děkuji za pochvalku, koment i to, že chceš číst i Dovolenou! Smile a Wox je vždy slečna! Laughing Laughing nebo... ne?! Hihi, třeba se o tom dozvíme více v Dovolené Laughing Laughing Laughing

Fí: co Kranich udělal? Laughing no, posmíval se Wox ve veeeeeelmi vzácné chvíli, kdy jednala nesobecky a rozhodla se obětovat vlastní hodnoty pro Semira. Kranich ji svým posměváčkováním naštval - myslím, že štípanec do zadku je za tak ošklivé Tomovo jednání ještě malý trest! Laughing Laughing svým řevem málem rozložil služebnu Twisted Evil a přání se Ti nelíbila? Woxička si je zasloužila, tak jí je dopřej, zláčku Laughing Jana Ti být líto nemusí, je se svou ženou a dítětem, všichni tři jsou velice happy - jako všichni v této povídce, za jejíž koment Ti děkuji! Laughing

Evaval:
moc díky! A jsem ráda, že budeš číst i další Embarassed Embarassed

SaM:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing miluji Tvé komenty, dostávají mě do kolen Laughing Laughing děkuji! Laughing a v Dovolené... hm, flashbacku se asi nedočkáš, ale nějakou vzpomínku na tuto pro Toma traumatizující událost bych tam dát mohla Twisted Evil Twisted Evil a dám! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil děkuji za pochvalu!

Wohooo, těší mě, že se, zdá se, chystáte i na Dovolenou. Hm, zkusím co nejdříve naklepat první díl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já se bavila, tak jsem ráda, že jsem ti to mohla dát znát. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Game over Laughing
konec byl pěknej, ujetej, no prostě fajn Laughing
Jen, jen.... Embarassed to vynášení Semírka do nebes a jeho nafoukanost, samolibost až narcismus v tomto díle mi přišla už krapet přehnaná (neargumentuj to tím že je to tahle povídka byla ptákovina ju?? to chápu, ale i tak oproti ostatním díllům byl docela hnusně sebevědomej....) působilo to na mě nepříjemně

,Nezabíjejte ho…“ zachraplala Wox prosebně a pokusila se zvednout: švihadlo ji však sešněrovalo jako kus anglické slaniny, nedovoluje jí ani minipohýbeček. ,,Jen ho zmrzačte, když už musíte. Jo, zlomte mu ruku, ta se dobře hojí.“

kouzelný způsob uvažování Laughing no prostě pecka Laughing

,,Řekni jí,“ zavřeštěla hystericky Andrea, jež si všimla, jak se blondýna snaží zvednout a rychle zakryla synovi oči, ,,ať se nehýbe! Jestli z ní spadne ten ručník, zabije nás to, ten pohled nás zabije!“

Laughing Very Happy Laughing Teresčino tělo má efekt jako zpěv Sirén??? Laughing
zlá Andrea zlá Laughing Very Happy

3 přáníčka?? Hm, Semírek jako kouzelný kapr Laughing jen myslím že určitě lepší způsob jak zesměšnit Tomíka Laughing co je to takový štípaneček mezi kamarády??? Laughing

celkově se mi povídka strašně líbila Laughing pobavila, uvolnila and ty hlody Laughing jsem zvědavá na dvojku Laughing Wink jen to nezmrv, víš jak ty dvojky dopadají Laughing
jdu se těšit na dovolenou Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM, ještě jednou díky Embarassed Embarassed Embarassed

ReeR: já vím, ReeR, že to se Semirkovým chvástáním přeháním, jenže... já ho mám tak mooooc ráda, že si z něj někdy musím láskyplně udělat legraci Embarassed Embarassed Embarassed a dělám to tímhle způsobem, žertuji na účet jeho dokonalosti Wink samozřejmě zůstává nejdůležitějším, že pod tou nafoukanou slupkou je vynikající a někdy pěkně drsný, statečný a mužný policista, ne žádná modelka Embarassed Embarassed Embarassed

Toma štípaneček do pěkně tvarovaného pozadí pořádně nadzvedl, jeho jekot zvedl do vzduchu mračno holubů na nedalekém náměstí Very Happy Twisted Evil byl pak asi tři hodiny strašně uražený Very Happy

Jsem ráda, že se Ti povídka líbila a Dovču se pokusím nepokazit, nu Embarassed ale sama mám radši Maminku a v hlavě ji uznávám za lepší Wink


Pro všechny: pokráčko této povídky, DOVOLENOU, najdete tu - http://povidky.afc11.cz/viewtopic.php?t=258 Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
To je úžasný!
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tohle jsem dočetla teprv dneska a musím říct,že je to skvělý dílko.... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Woxy njn, mě tento styl vtipkování, za určitou hranicí, už moc nesedí Crying or Very sad no a v posledním díle už byl fakt jak metrouš uááááááááááááááááááááá............... ale to je subjektivní, čistě mé dojmy Cool
já vím jak to myslíš ale já bych radši toho, jak jsi to psala?? Mužného, statečného a příjemného policistu viděla na povrchu častěji Very Happy
uraženej Tomík?? a měl nafouknutý tvářičky??? no ale moc dlouho mu to nevydrželo Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak tahle povídka začíná vskutku luxusně! Laughing Laughing Laughing Laughing

,,Takže určitě zvládneš ten týden předstírat, že jsi Andrea, že jo...?“

Semir takový kecal! Typický chlap! Raději se vykroutí než aby přiznal barvu! A dala bych mu to pořádně sežrat! Laughing Razz Ale teda Wox to teda dorazila s tou Andreou, jak by ji měla napodobovat! Laughing I když pravda, s tím IQ a skokem z balkónu jsi mě rozesmála! Laughing Laughing Ááááá, ten Semir je strašný! Jednou hodí oči a všechny holky mu leží u nohou! Very Happy Tahle povídka se mi začíná strááášně moc líbit!! Laughing Laughing

No ne že by Tom nebyl svině, jak se jí směje! Laughing Laughing

Jaj, maminčin popis stojí minimálně za výbuch smíchu! Představa této dámy je fakt skvělá myšlenka! Laughing Laughing

A to co povídá Semir... To je fakt turecky? Very Happy Teda vypadá to tak opravu, ale jestli to není vymyšlené! Very Happy

A maminčina němčina naprosto luxusní! Laughing

Hlášky, u kterých jsem ležela na zemi smíchy:

,,Ta by vydržet, kdyby válka. Mít zásoby.“

Dokonalá hláška! Laughing Naprosto mě rozsekala! Laughing Chudinka Wox! Tohle si fakt nezaslouží! Sad Ale sranda musí být! Laughing

Pro jistotu naznačila tomu patrně dementnímu stvoření, že jí. ,,Ham!“

Další hláška, z které čurám smíchy! Very Happy Začínám Terezu litovat řádek od řádku čím dál víc! Very Happy
Ach jo, chudinka Wox! Jednou za život se jí podaří skvělé jídlo a ono to vepřové! Very Happy

,,Díky,“ ucedila blondýnka, která sebou při pomyšlení na věk, který v hlouposti a naivitě svého mládí vnímala jako skok do rakve, trhla.

Další super hláška! Laughing Skok do rakve mě rozsekal! Laughing

Ty vzít ji z... z...“ Zamyslela se nad správným výrazem, ,,nemocnice pro hlava ne dobrá?

Maminka mě svou řečí dostává do kolen! Laughing Laughing Každopádně její imrpvizace se slovíčky je na dokonalé úrovni! Laughing

,,už ne kluk, Semir. Být čas vědět, jak na svět jít děti...“

Rozsekala mě! Chudák nejen teď Wox, ale i Semir! Laughing Šmarjááá, to si nezasloužil! Laughing A maminčino in flargarnti nejlepší! Laughing Paní Gerkhanová je řízek! Laughing

Ještě minutu a nachytala nás inflagranti!“
Ještě tak vteřinu, opravil ji v duchu...

Škoda, že to neřekl, mohl to tím parádně zabít a já bych se smála určitě ještě příští týden! Laughing Wox by zajisté ta vteřinka stačila, aby ho pak zabila! Laughing

A ta rvačka mezi Terezou a Andy? Ach jo, chudinka Wox, takhle ji zesměšnit ústy Andrey! Vlastně chudinka Andy, udělat z ní takovo mrchu! Sad

...opřela se jednou rukou o stěnu, jakoby se ji snad Gerkhan chystal fotit do PlayBoye.

Představit si u toho Andreu je nad moje síly! Laughing Vždyť to není taková... Ano, v téhle povídce je! Very Happy

,,Ony natáčet tu hanbárna? To hrůza!“

Šmarjáááá! Laughing To je dokonalý! Laughing Maminka je vážně master! Laughing Ta mě svými připomínkami dostane vždycky na hodně dlouho pod stůl!

Komedie mezi Andreou, Terezou a představování maminky neměla chybu! Wox je master! Laughing
Ááááá, chudák Semir, když místo krásné bytosti, s kterou si mohl dělat, co chtěl a že chtěl, se probudí u své matky, která ho šimrá! Laughing Laughing Nemálo jsem se smála, vážně mě to dostalo a rozesmálo na 14 dní dopředu! Laughing

Nemůžu uvěřit, Tereza si kloktá pusu Jarem? Surprised Rolling Eyes Shocked

,,U všech bulvárů, vy jste jako Eva a Vašek s tou jejich Bílou orchidejí! Pořád ta stejná písnička!“

Přesně jsi Evu a Vaška vystihla, pořád ta stejná (strašná a děsuplná) písnička! Laughing

Ale to s těma drogama bylo kouzelný, úplně vidím Semira, jak si dělá s Wox po boku lajnu! Laughing Laughing

Jo ale Standa Gross (Groß) mě odrovnal! Laughing Laughing minimálně na 10 minut ze židle! Laughing

...byl hotov začít vymýšlet plán co nejrychlejší a nejméně bolestivé sebevraždy, rozhodnut ubodat se vlastní propiskou.

Vážně příjemná smrt! Laughing To má fakt styl! Laughing Ale alespoň že je nikdo neviděl! Ne kvůli Robertovi a jeho bezbolestné smrti Twisted Evil , ale kvůli Wox! Very Happy I když ta to dobře odrovnala svým spánkem! Laughing

Ach jo, chudinka Wox, takhle ji mučit, prý teplá! Laughing Ale dobré nedorozumění! Laughing

,,Semire, jak často to vlastně děláš?“ brunátná Andrea lapala po dechu, zaboha ho nemohouc popadnout.
,,Asi jednou za půl roku,“ pokrčil komisař rameny, jejichž půvabná křivka připomínala dokonalé sochy antických umělců. ,,Takové oživení, víš?“ ... Andrea se při tom vysvětlení zachvěla, upomínaje se na legendu o brutální Čachtické paní, ráchající se v krvi nevinných panen: při představě, jak Turek za ďábelského chechotu trhá nožíkem břicha petlahví, aby jejich mléčný obsah vylil do necek a připravil si tak své regenerační brouzdaliště, poprvé sama sobě gratulovala k rozvodu.

Dokonalý odstavec, neměl chybu! Laughing Laughing A už si představuju Semira koupajícího se v jogurtu, bílého jak rožumberská Bílá Paní! A hlavně mě dostala představa, jak bodá nožíkem do jogurtu! Laughing

Komedie nakonec s Janem, jenž vrazil do dveří s výkřikem Andreo, miluju tě, Semir běsnící Roberta ne, řvoucí dítě a do toho naprosto nechápající maminka mě rozsekala na dalších 20 minut! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Co bys řekla tomu, kdybych ti koupil dlouhé černé šatečky a nějaký zlatý řetízek?“

Šmarjááá, Semir takový nadrženec! Very Happy Pravda, když má Terezu, tak to z něho dělá hodně nabouchaného samce! Laughing

Moc se mi na tomto díle líbí, že ač většinou píšeš smutné a pochmurné kousky, vyjádřila jsi zde i komediální stránku, při které humor nechybí a hlášky padají jedna za druhou! Laughing Všechna přirovnání stála za to! Laughing Opravdu nebyla chvíle, kdy bych se nesmála! Laughing Super povídka! Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ReeR: Semirek je u mě statečný polda snad všude, jen ne v Mamince Very Happy Embarassed mám ho jako statečného velmi ráda Embarassed proto jsem si z něj jednou udělala tu legraci Embarassed Very Happy a ještě jednou MOC děkuji za komenty Very Happy


Jess: pekelně děkuji a k Tvým nohám padám za tak dloooouhýýý a detailní koment, jsi moc hodná, děkuji!!! Embarassed mám blbou náladu, ale poté, co jsem si přečetla Tvou reakci na povídku, se vyloženě culím Very Happy házíš tam skvělé hlášky Very Happy děkuji Ti moc!!! Embarassed Very Happy
A tohle mě rozsekalo Shocked Shocked Laughing

JSSVLVKMK napsal:

Co bys řekla tomu, kdybych ti koupil dlouhé černé šatečky a nějaký zlatý řetízek?“

Šmarjááá, Semir takový nadrženec! Very Happy Pravda, když má Terezu, tak to z něho dělá hodně nabouchaného samce! Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Jé, to mne rozesmálo. Laughing
No, paní Gerkhanová... Razz
Jé, Terezka poslouchá Queeny, jupí! Nejsem jediný! Very Happy
Povedená povídka. Jéj, Wox je asi trochu feministka, že?

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jistěže je Smile
Ono by to mělo být cítit i z MMN, tam byl úmyslný kontrast mezi tím, jak se snažila vyniknout v práci a mít stejný úspěch a šance jako muži a jak se jí v tomhle směru nedařilo kočírovat soukromý život, kde byla až příliš submisivní, byť se s tím snažila bojovat Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Já to vidím tak trochu stejně.
Nepopírám, že mi příjdou nějaké věci z feminismu hloupé (jako třeba že by měl dítě vychovávat muž, to je podle mne nesmysl. Muži nemají ten dar, že by dokázali pořádně vychovat dítě (jako jasně, týden, dva jo, ale delší dobu ne)). Ale s tím že by ženy měli mít stejný plat a uznání za STEJNĚ vykonanou práci jako muž, plně souhlasím. Smile

Kruci, rozběhla se diskuze, která se skoro netýká povídky Embarassed Confused

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Maminka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma