AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Copak byste této pitomince dali za školní známku, prosím? :D
1
90%
 90%  [ 10 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 11

eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
aaaa lol lol, skvělej díl, jsem docela napjatej, protože bych určitě čekal něco jiného.

Paráda, šup sem s novým dílem Cool

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Eron: děkuji! Embarassed Laughing

Kájička:
díky za koment! Embarassed a co by dělaly ty tři, kdyby Semir umřel? Laughing Laughing Laughing Wox by zpanikařila, rozplakala by se, že bez Pacičky nemůže žít a vyskočila by z okna. Andrea by založila paže na prsou, ušklíbla se a řekla, že takhle to dopadá, když si JEJÍ MANŽEL nabrnkne mladou milenku Cool no a maminka by s mrtvolkou začala třást a ječet, ať poslechne a vzbudí se Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pomoooooooooooc, to je strašná představa!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
výborné Smile Smile tleskám ..........ale že ti to trvalo Very Happy

mrtvej tureček??? skoro jsem ho oplakala Very Happy Smile
a Semírek rád lechtání ne pupíčku ju???? Very Happy Laughing Smile Laughing

Embarassed Embarassed jen mám takový dojem že tenhle díl by se měl číst málem až po 22. hodině Laughing

sqělý Wox Laughing Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ReeR, moc díky za komentář Laughing Laughing a oplakala mrtvého Semirka? Neboj se, ten má tuhý kořínek, moc a moc! Laughing vždyť chodí s Wox - na to musí mít pevné nervy Laughing a jestli má rád lechtání na pupíčku? No to to si piš, ha ha ha ha ha ha, stačí pošimrat a Semirek je v jiných sférách Laughing

A ano, tento díl byl až po dvaadvacaté hodině Laughing Laughing Laughing

A toto je malá ukázka Semirkovy ,,posmrtné" představy Laughing Laughing Laughing


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
ReeR, moc díky za komentář Laughing Laughing a oplakala mrtvého Semirka? Neboj se, ten má tuhý kořínek, moc a moc! Laughing vždyť chodí s Wox - na to musí mít pevné nervy Laughing a jestli má rád lechtání na pupíčku? No to to si piš, ha ha ha ha ha ha, stačí pošimrat a Semirek je v jiných sférách Laughing

A ano, tento díl byl až po dvaadvacaté hodině Laughing Laughing Laughing

A toto je malá ukázka Semirkovy ,,posmrtné" představy Laughing Laughing Laughing


Razz a neustále si ho díky Teresce a tvým vynalézavým prstíkům na klávesnici utužuje co??? Razz Very Happy
Embarassed to by mě zajímalo copak má Semírek ještě rád.... ale to už by tu asi nemělo být Laughing Laughing Laughing

HA" prsatá blondýna!!!!!! typickej chlap Laughing my brunetky překrásný si ani neškrtnem...... Very Happy fňuk

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Co má Semirek ještě rád? No... třeba přeslazenou kávu ve svém modrém hrnečku, polibky na čílko a krček, pořádný kus masa, řvaní při podpoře oblíbeného sportovního týmu, pánské jízdy s Tomem a... pak něco, co je jen mezi Semirkem, Woxičkou a jejich ložnicí Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Laughing

A prsatá blondýnka? Laughing Laughing to je JEN představa, na kterou má Tureček prostě právo Laughing Laughing ale potěším Tě - v realitě chodí sice s blondýnkou, ale ta má do mír modelek opravdu hooooooodně daleko - takže více než obsah podprsenky a obvod pasu je pro miláčka důležitá povaha a city Laughing Laughing Laughing Laughing a jinak smůla, Semir prostě sní o plavovláskách, no Laughing Laughing Laughing koneckonců, je to Turek, ne? Laughing Laughing ti na blondýnky jsou Laughing Laughing

Jo a... stejně si nemohu pomoci. Já ho prostě jako panovačného policistu, co má svou malou zkrocenou dívenku na řetězu, naprosto jasně vidím Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Ty mě jednou zabiješ a já tě budu chodit strašit.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
nemůžu se než smát Very Happy Smile Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Smile Very Happy Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy

moooooooooooooooc pěkně sis ho vysnila

Jo a... stejně si nemohu pomoci. Já ho prostě jako panovačného policistu, co má svou malou zkrocenou dívenku na řetězu, naprosto jasně vidím Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Laughing


zvrhlík jeden....... Laughing Laughing já si taky nemohu pomoci Laughing Laughing Laughing

EDIT - jeho přeslazená káva mě opravdu nezajímá.... Laughing Wink

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Aaaaa, chudáček Tantalus z Turecka, ten teda fakt trpěl. Razz Kurňa, jsem si při tom řetězu vzpomněla na poslední Star Wars a na chuděrku Leiu a potom jsem si vybavila, jak princezna svého věznitele na tom řetězu uškrtila a začala jsem se škodolibě ušklíbat; viděl Semirek Star Wars? Asi by si ten ráj méně užil, hehehe... Razz
Ale kresbička moc hezká, ovšem dokončení skvělé. Ale nechci vidět tu Hirošimu dole, jo, Semire, dát si dvacet se asi moc nevyplatí. Laughing Laughing Laughing

Velké čekání, ale stálo za to, super, Wox. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kája: nééé, to si nezasloužím! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ReeR:
zvrhlík? No... tak.... trochu! Laughing Laughing Laughing a přeslazená káva je pro Turka moooc důležitá! Laughing Laughing

SaM: děkuji za dlouhý koment! Embarassed ha ha ha, Semirek tento díl Star Wars samozřejmě viděl a představa dívky ve zlatých bikinách na řetězu se mu velice líbila - tuhle scénu si vždycky pouští několikrát a zpomaleně, jen si na místě princezny představuje Wox Laughing Laughing Laughing Laughing to, že by skončil stejně jako ten padouch, si nepřipouští Laughing jeho to v jeho dokonalosti a ješitnosti vůůůůbec nenapadne Very Happy on si myslí, že by ta dívka byla šťastna z jeho blízkosti, proč by ho škrtila, že Laughing Laughing Laughing Laughing


W.


P.S.: už jsem domyslela konec, hurrá! Laughing Laughing Laughing ještě nedávno jsem vůbec netušila, jak to dopadne Laughing Laughing

P.P.S.: další díl bude brzy Laughing děkuji Vám za zachování přízně Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Kýnik Wox napsal:
    Já... jsem umřel!
    Z těch tří mě trefil šlak!

    tohle mne rozsekalo:D

    opravdu kýnik Wox napsal:
    Hernajs, zabručel podrážděně. Člověk natáhne brka a první, co na něj na onom světě čeká, jsou byrokratický procedury. Tsá!

    další takováVery Happy

    Woxííík napsal:
    Maminko! Vyjekl v duchu. Tak zlobivej jsem nebyl, ne?

    dlouho jsem se držela, ale teď jsem neodolala! Holka, to přeháníšVery Happy

    Sám život napsal:
    ,,Ty vychovat já? Nebýt drzý?“

    ne, jen být trošičku rozespalý a následně rozčarovaný

    zásahovku, hasiče, sanitku, nebo rovnou pohřební službu.

    ty první tři 112, s posledním pomohou Zlaté stránky!

    A já chci vědět, co bude dál...moc pěkně jsem se pobavila:D

    Díky, Wox!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fí, jsem moc ráda, že ses pobavila, děkuji Ti za koment!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
zásahovku, hasiče, sanitku, nebo rovnou pohřební službu.

ty první tři 112, s posledním pomohou Zlaté stránky!

Fí[/i][/list][/color][/quote]



Fí,se všim pomůže číslo 1188..... Laughing Laughing Laughing Wink Wink

Jinak Wox,zase krásný pokráčko....... Very Happy Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ díl tohoto malého úletu Laughing Laughing Laughing
Ať se líbí! Wink

Woxys.

André-und-Semír: děkuji! Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Semirku, Semirku...
Tak nejdřív mě odrovnaly tvé ctiletky... Laughing Nato ono odhalení, že jsi malý Steroidek, co má vyvinutou hruď. A ze Steroidka vlčák? Jujda, tomu říkám proměna. Laughing Laughing Laughing
Jaaau, ta ťafka od Andrey o džogurtíku zabolela. Laughing
Já chci Woxyinu cenu za mír, prosííím, škemrááám. Laughing
Jaaaaaaaj, smajlák s pěstííííí!!!! Takové pokoření!!!! Go go go, Andejko!!!! Laughing (Doufám, že se ti vrátí, chi chi. )
Výraz plyšového medvídka... kterému za chvilku přibarví fasádku pěstičkou Andrejka s Terezičkou? Very Happy

Jaaaaaauááááách!!!! To je pecka! Laughing Na tomhle si člověk vybije i svou zlostněškodolibou náladu- sorky, Woxysáku.

Cool Předpověď Schaferowoxyina míru na další chaptery... klid před bouří, huragán? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
No však,brunetky a černovlásky jsou odstavený na druhou kolej!Já nesnášíííííííííííííííííííííííííííííím blondýny!Teda kromě Susanny! Razz

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mám takovej pocit, že je Semir masochista a snaží se o to, aby mu byla setnuta hlava, nebo odstraněna ta část, jež je u mužů považována za mnohem důležitější. Laughing Laughing Laughing
Welcome to The Hell. Cool Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájka: panečku, vidíš... já to brala tak, že Andrea Slečinku sice ,,ponížila", ale Tereza vlastně vyhrála, protože to dělala z vlastní vůle a z lásky k Turečkovi Embarassed Laughing Laughing a jinak, jak to, že fandíš té náně schafferovské?! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Laughing Laughing Laughing Laughing Woxyinu cenu za mír si musíš zasloužit! Laughing Laughing Laughing a strašnými slovy o steroidy nadopovaném a pozměněném Semirkovi toho nedosáhneš! *164*

K.Thaler: no... děkuji, že jsi vynaložila energii na to, abys sem napsala, že mě nesnášíš. Jsem totiž blondýnka, víme? Confused Confused Confused Confused Confused

SaM:
Tvá slova mě neskutečně pobavila a Kajusii, co sedí vedle mě na pohovce, poslala do kolen Laughing Laughing Laughing a hláška ,,Welcome to the Hell" zase zničila mě Laughing Laughing Laughing díky, díky, díky Very Happy a jinak, s těmi jednotlivými odstraněnými částmi... ééé... to by... slečna Wox škodila sama sobě, ne? Laughing Laughing Laughing Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Wox:Omlouváme se,nevíme že jste blondýnka!Teda,jako občas mám pocit,že jsi velice chytrá! Very Happy Nee,mám ten pocit stále!

Omlouvám se,že jsem řekla,že nesnáším blondýny,oprava:Nesnáším všechny blondýnky kromě blondýnek na fóru a Susanny von Landitzové

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Mocka děkuji SaM za pobavení. Člověče, já myslela, že se při té představě Turka nenadechnu, uááách! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Woxysuláku, i tak to jde brát. Já se na to dívala jenom z jedné stránky, uznávám. Wink
Mimochodem, ne Wox, ale já jsem nepřítelem nízkotučného jogurtu. Už nikdy! Laughing A proč fandím Andrejce? A tož, nikdo se jí nezastane.... *svatozář*

K.Thaler, tož, já blondýnky taky nemusím, ale občas se najdou "světlé" výjimky jako tady Slečinka. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Very Happy Smile padám na zadek Laughing Smile Very Happy

Bože, to je ješita Laughing hned si představuje jak se KVŮLI NĚMU vraždí Laughing a hned jsou mrtvé obě Laughing Very Happy
Co se týče vyvinuté hrudi - hrozím se coí si pod tím představit, první se mi vybavuje bujné poprsí Laughing Very Happy Very Happy Very Happy

Andrea se zaškaredila. ,,Ono bude nakonec stačit,“ našla pádnou odpověď, ,,když dá před tebou přednost nějaké, co nepovažuje za největšího nepřítele na světě nízkotučný jogurt!“

jsem naprosto uchvácená, nikdy jsem o jogurtu jako o největším nepříteli neuvažovalala Laughing jdu se mrknout do lednice a jestli tam nějakej najdu, pro jistotu ho hned vyhodím..... Laughing Laughing
super hláška Cool Laughing

jeho výraz plyšového medvídka bych mu z obličeje rychle odstranila kdybych zjistila že mám spát s někým koho nesnáším víc než nízkotučný jogurt Laughing Laughing Laughing

Vážně super dílek, dítě Wink

K. Thaler
Omlouvám se,že jsem řekla,že nesnáším blondýny,oprava:Nesnáším všechny blondýnky kromě blondýnek na fóru a Susanny von Landitzové

To jsou jako všechny ostatní blondýny hloupé???? nebo proč??? Kvůli barvě vlasů??? Rolling Eyes

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:
Laughing Laughing Very Happy Smile padám na zadek Laughing Smile Very Happy

Bože, to je ješita Laughing hned si představuje jak se KVŮLI NĚMU vraždí Laughing a hned jsou mrtvé obě Laughing Very Happy
Co se týče vyvinuté hrudi - hrozím se coí si pod tím představit, první se mi vybavuje bujné poprsí Laughing Very Happy Very Happy Very Happy

Andrea se zaškaredila. ,,Ono bude nakonec stačit,“ našla pádnou odpověď, ,,když dá před tebou přednost nějaké, co nepovažuje za největšího nepřítele na světě nízkotučný jogurt!“

jsem naprosto uchvácená, nikdy jsem o jogurtu jako o největším nepříteli neuvažovalala Laughing jdu se mrknout do lednice a jestli tam nějakej najdu, pro jistotu ho hned vyhodím..... Laughing Laughing
super hláška Cool Laughing

jeho výraz plyšového medvídka bych mu z obličeje rychle odstranila kdybych zjistila že mám spát s někým koho nesnáším víc než nízkotučný jogurt Laughing Laughing Laughing

Vážně super dílek, dítě Wink

K. Thaler
Omlouvám se,že jsem řekla,že nesnáším blondýny,oprava:Nesnáším všechny blondýnky kromě blondýnek na fóru a Susanny von Landitzové

To jsou jako všechny ostatní blondýny hloupé???? nebo proč??? Kvůli barvě vlasů??? Rolling Eyes




NO,vzhledem k tomu,že jakákoliv blondýnka,se kterou jsem se setkala,tak mě jenom utvrdilav názoru,že jsou strašný.Ale jinak takový na světě bejt nemusí...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
K.Thaler: jako občas máš pocit, že jsem velice chytrá? Wow! Rolling Eyes Laughing Laughing holka, na základě jednoho fyzického znaku nemůžeš odsoudit naprosto obrovskou a vnitřně značně různorodou skupinu osob. To je, jakobych se rozhodla, že nebudu mít ráda lidi s modrýma očima, protože jsem dosud potkala jen samé modrooké troubáky. Pokud někdo navážno tvrdí, že blondýnky jsou hloupé, dala bych od něj ruce pryč, protože jeho vlastní inteligenci bych nepovažovala za vysokou a jeho společnost za vhodnou Rolling Eyes říci, že nesnášíš všechny blondýnky kromě těch na foru (a proč? Ty snad blondýnky z PF znáš, že víš, že nejsou strašné? Já mohu být tisíckrát větší husa než anonymní plavovláska, kterou nemáš ráda, ač jsi ji nikdy nepotkala) a Sussany, je poněkud... krátkozraké. Věřím, že jsi to nemyslela vážně a jen ti to ulétlo Wink ale ozvat jsem se musela Wink

Kája: jj, já osobně to jako vítězství Wox beru Embarassed Embarassed andrejce nefandi, nebo Tě dneska hodím k liškám do výběhu! Evil or Very Mad Evil or Very Mad máš podporovat Slečinku! *164* a že jsem světlá výjimka mezi blondýnkami? Ne, jsem potvrzením jejich... ééé... ééé... *ušklíbne se a nechá větu nedokončenou s pocitem velikého vítězství*

ReeR: Semir JE ješita neuvěřitelných rozměrů Very Happy tato jeho vlastnost dosahuje výšky Mont Everestu minimálně Laughing a vyvinutá hruď byl samozřejmě překlep *nevinně kouká* jogurt jako největší nepřítel? Laughing ať si Andrejka dělá smrtící facky na Woxiinu nepříliš hezkou figuru, stejně nevymaže základní fakt - totiž že kdyby Wox chtěla a nebyla líná, shodí pár kilo a bude mít postavu málem jako její verze z Turkova vzrušujícího snu (Laughing), ale Andrea těch patnáct let, o které je starší než Tereza, už nikdy nijak neovlivní, mu ha ha ha ha! Laughing

Kruci, to musí naštvat, když si Packa jakožto bývalý manžel najde novou přítelkyni, která by mohla být Andreina dcera Laughing Laughing Twisted Evil

Na jogurty bacha! Vraždí... hezkou postavu! Embarassed

Děkuji za pochvalku a za koment Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
No teda,Wox.....Kde se to v tobě bere?

Samozřejmě to bylo úžasný....

Jak jsi říkala,je to tak trochu úplná blbost,ale hezká blbost.....
Fakticky tohle pokračování se mi líbilo....

Kdybych si zahrála na Rodrovou(naší češtinářku) tak bych ti MUSELA dát za 1*...

Jen tak dál.... Wink Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No, je ten chlap egoistický, narcistický, egocentrický, do sebe zahleděný...nebo všechno naráz? Very Happy

    Prý podcenil, nebýt toho, že měla Wox opravdu hodně velkou dávku rozumu a sebezapření, s kuchyní by si líp neporadila ani železná koule.

    lol, výraz á la plyšový medvídek pro změnu rozsekal mně Very Happy

    No a ještě ke komentům (add ten poslední pro Reer):
    Wox pro ReeR napsal:
    ať si Andrejka dělá smrtící facky na Woxiinu nepříliš hezkou figuru, stejně nevymaže základní fakt - totiž že kdyby Wox chtěla a nebyla líná, shodí pár kilo a bude mít postavu málem jako její verze z Turkova vzrušujícího snu , ale Andrea těch patnáct let, o které je starší než Tereza, už nikdy nijak neovlivní, mu ha ha ha ha!


    Ano, Andreu to možná štve, ale upřímně si myslím, že jako nezainteresovaný pozorovatel bych lépe hodnotila Andreu, která s věkem nic neudělá, než Wox, která něco dělat může a...nedělá. Ale plně chápu, že ji štve bezmoc (tedy Andreu).


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
no rozhodně je jeho ješitnost vyšší než on sám... Laughing Laughing Laughing Very Happy

ať si Andrejka dělá smrtící facky na Woxiinu nepříliš hezkou figuru, stejně nevymaže základní fakt - totiž že kdyby Wox chtěla a nebyla líná, shodí pár kilo a bude mít postavu málem jako její verze z Turkova vzrušujícího snu (), ale Andrea těch patnáct let, o které je starší než Tereza, už nikdy nijak neovlivní, mu ha ha ha ha!


souhlasím s Fí Laughing Andrea s věkem nic nenadělá, opravdu za něj nemůže Laughing a krom toho i s věkem vypadá dobře, mimoto Wox bude taky jednou o 15 let starší Razz ... Wox ale s kily něco dělat může a přesto nedělá.. To schválně???
(nehledej v tom nějakou urážku, jen fakta... Wink )

K.Thaler
NO,vzhledem k tomu,že jakákoliv blondýnka,se kterou jsem se setkala,tak mě jenom utvrdilav názoru,že jsou strašný.Ale jinak takový na světě bejt nemusí...

to budou spíš předsudky nebo stereotypy Rolling Eyes
znám spoustu chytrých blondýn a naopak tupých brunet
tohle barvou vlasů fakt nebude Laughing Laughing Smile

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fí: Moc a moc děkuji za koment! Very Happy

Na Tvou otázda, zda je ,,ten chlap egoistický, narcistický, egocentrický, do sebe zahleděný...nebo všechno naráz?" je snadná odpověď - ANO, VŠECHNO NARÁZ Laughing Laughing Laughing ale stejně je to milovaný pacička! Embarassed

No a Slečinka se musela zapřít opravdu hooooodně - jen je otázkou, zda se jí to nakonec vyplatí, mu ha ha ha haaaa! Twisted Evil

Fíček napsal:
Ano, Andreu to možná štve, ale upřímně si myslím, že jako nezainteresovaný pozorovatel bych lépe hodnotila Andreu, která s věkem nic neudělá, než Wox, která něco dělat může a...nedělá. Ale plně chápu, že ji štve bezmoc (tedy Andreu).


Ano, ale tohle je aspekt braný z úúúúúúplně jiného úhlu pohledu - já tím myslela ten vztek Andrey, která s tím, že je o 15 let starší než dívenka, co ulovila jejího ex-manžela, fakt nic neudělá Laughing Laughing Laughing Ty jsi se podívala na jiný aspekt, o kterém já ale nemluvila Smile


ReeR:
přesně, Semirkova ješitnost se dotýká planetky Pluto Laughing Wox bude za 15 let starší, to jo... ale slečny ve 22 letech většinou na takové věci nemyslí Laughing Laughing Laughing a jestli Wox s kily nic nedělá schválně? Hm... asi by chtěla být o něco štíhlejší, ale na druhou stranu, milému Turkovi se také, bez ohledu na sen, moc nezamlouvají vyžle Laughing já si myslím, že je slečinka přes své nářky a vrčení poměrně spokojená Laughing

A že Andrea vypadá dobře? Narozdíl od slečinky ale už několikátý rok sedí doma na zadku a když nakojí a obstará děcko, může se hodiny a hodiny starat sama o sebe Smile kdežto Tereza má pekelně náročné zaměstnání, které se postará o stres i doma, prostě kdekoliv - nu a milá Slečinka si prostě sem tam obalí nervy v čokoládě, což se jí projeví na postavě Smile

Ech, kdo někdy dělal v novinách, nepodiví se Laughing můj vlastní malý postřeh - věřte, že největší záběr na psychiku není létat po městě a lovit prezidenta, nebo číhat na to, aby Ti neutekl nějaký politik. Fakt nejhorší chvíle, kdy mi bylo dost do breku, bylo, když jsem seděla v redakci a nemohla se hodiny a hodiny dovolat nikomu ze zastupitelstva. Dlela jsem v klidu na židli, telefonovala primátorovi jako dement a nic. To jsem byla fakt psychicky docela na dně Laughing Laughing Embarassed

A jinak souhlas... řeči o blondýnkách jsou předsudek! Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

tak jako Mumie, i Maminka se vrací Laughing Laughing Laughing aneb je tu NOVÝ díl, tentokrát věnovaný naší milé Kajusii! Mám Tě ráda, Kájko! Wink
Přeji příjemné počtení a děkuji za případné komentáře Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tak tohle se taky povedlo......díky,Wox,za odstarání zábavy,když nejsem zcela ve formě.......Díííík.....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
he, pěkné Laughing rozhodně pěkný začátek a nějak chorobný konec Laughing
měla Tereska moc hozké probudzení a Gerkhan effect??? Laughing Laughing ten prcek se nezdá

spoustu úžasných hlášek, mám na mysli mladou lásku a nový mimořádně ohavný druh švába, kdyby mi nebylo tak na nic tak byxch se bávala snad i smála.... Wink

Terko, Terko?? kdes nechala hlavu dítě???
Blondýnka ho pohladila po paži. ,,Děkuji, ale ne, nemusíš..................,“

to asi ta zákeřná potvora choroba ne??? rozhodně to nebylo to nejmoudřejší....

A že Andrea vypadá dobře? Narozdíl od slečinky ale už několikátý rok sedí doma na zadku a když nakojí a obstará děcko, může se hodiny a hodiny starat sama o sebe Smile kdežto Tereza má pekelně náročné zaměstnání, které se postará o stres i doma, prostě kdekoliv - nu a milá Slečinka si prostě sem tam obalí nervy v čokoládě, což se jí projeví na postavě Smile


Eh, vážně si stojíš za tím že je to tak snadné??? spoustu hodin na sebe??? Mateřská dovolená je podle mě trochu ironie a výsměch zároveň... měla sji tu čest starat se o několika měsíční mimčo třeba jen 1 nebo 2 dny?? vážně bych tu mateřskou tak neodsuzovala, nejspíš taky jednou budeš sedět doma na zadku
Krom toho chodit do práce neznamená, že se budu zanedbávat ne?? Hmm, Tereska jediná má náročné povolání.... (takhle mi to trochu vyznělo) tohle bych řekla že je spíš individuální ne?? záleží na jedinci jak se k tomu postaví (tím Teresku neodsuzuju) Spousta lidí má ale náročné povolání....
Házel po Teresce někdo třeba židli?? nebo vyhrožoval smrtí?? Já jsem jen praktikant a s oběma případy už jsem se setkala Laughing Co myslíš je to pro tebe dost náročné?? Wink

zadr

A ať se z toho slečna novinářka dostane Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Moc děkuji za dnešní dílek! Svým způsobem potěšil. Je mi jí líto, Knedly. Embarassed Má podobné období jako já.. Chce, snaží se , a přesto se jí jaksi nedaří. A tu nemoc, ne, že to přechodí, truhla blonďatá! Wink
Schafferko, ty jsi taky olizovala Turkovi mandle, tak mlč. Razz Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Děkuji všem za komentáře, potěšily! Wink

André-und-Semír:
jsem moc ráda, pokud jsem Ti zlepšila náladu a ať se Ti brzy daří lépe Embarassed Embarassed

ReeR: to víš, že ano, GERKHAN EFFECT! Laughing upřímně řečeno, nesoudila bys už jen z toho, co je v této povídce, že je Turek perfektní materiál na napsání psychologických učebnic? Laughing Laughing Laughing minimálně pro příručku o sebevědomí určitě Laughing

Nu a co se dá dělat, alespoň si slečna Wox pospala v teple a nerozptylovala se Laughing Laughing

Na následující Tvé věty jsem Ti dlouze odpověděla, ReeR Smile neber to, prosím, jako křik, nebo že se s Tebou hádám a polemizuji - dávám sem svůj pohled na věc, jak to vnímám já. A to místy s přihlédnutím na vlastní zkušenost Wink

Samozřejmě děkuji za Tvé názory, ReeR - zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodla na ně odpovědět jak nejpodrobněji jsem mohla Smile kdybych se urazila a nebo Tvá slova vzala špatně, odbyla bych Tě pokrčením ramen, což nemám ve zvyku. Ještě jednou díky! A snad se nebudeš zlobit za mé odpovědi - já Tvé názory respektuji, ale sama mám jiné, které Ti tu teď předkládám Wink

Eh, vážně si stojíš za tím že je to tak snadné??? spoustu hodin na sebe??? Mateřská dovolená je podle mě trochu ironie a výsměch zároveň... měla sji tu čest starat se o několika měsíční mimčo třeba jen 1 nebo 2 dny?? vážně bych tu mateřskou tak neodsuzovala, nejspíš taky jednou budeš sedět doma na zadku


Myslím si, že když ta žena nemá na práci nic jiného, než to děcko, tak to tak těžké nebude. Koneckonců, nikdo jí u jeho výroby kalašnikov u hlavy nedržel, že Smile tady myslím konkrétní případ - Andreu, co má skutečně na starost jen to děcko, na všechny ostatní práce si pro tohle období pořídila hospodyni Smile
Ne, neměla jsem tu čest se o mimčo starat. Nesnáším děti. Kdykoliv přijdu někam, kde jsou takhle mrňavá mimina, okamžitě mizím, než mi je někdo začne vnucovat. Se staršími se snesu a docela je mám i ráda - hraji pro ně i divadlo... jinak nevím, zda budu mít děti - přijde mi, že z toho matkám měkne mozek. Ne že bych ani jinak potkala moc žen, co by se bavily o politice a terorismu jako já, ale... Když poslouchám matky, jde na mě z toho jejich mateřského žgryndání o plenách, hezkém kakáníčku, přesnídávkách, mlíku a kašičkách kopřivka. Uuuuuuuhhhhh... Jen pomyslet a je mi zle. Asi to vyznělo drsně, ale.. je to upřímné Smile

A Andrea navíc sedí doma na zadku už roky - má bohatého manžela, tak nechodí do práce Smile takže žádná mateřská Smile

Krom toho chodit do práce neznamená, že se budu zanedbávat ne?? Hmm, Tereska jediná má náročné povolání.... (takhle mi to trochu vyznělo) tohle bych řekla že je spíš individuální ne?? záleží na jedinci jak se k tomu postaví (tím Teresku neodsuzuju) Spousta lidí má ale náročné povolání....


Ono asi s tím zanedbáváním záleží na druhu práce Smile slečinka jistě stihne ráno make-up a večer pořádnou sprchu, ale jistojistě nemá na to, aby se v osm večer, po návratu z práce, vrhala na hodiny cvičení. Raději se věnuje Turkovi, se kterým se také nevídá každý den. Nebo si čte, aby si zvětšila přehled a něco nového do sebe dostala. Prostě se věnuje spíše své psychické, než fyzické stránce Wink zdokonaluje se, učí - a já to mám na Woxičce moc ráda Embarassed Laughing rozhodně se nezanedbává, jen ji prostě zabolel ten střet s realitou - srovnání jí jako baculaté, ne zrovna nádherné dívky s tímto stylem života a krásné Andrey, které se ale skutečně věnuje sama sobě a svému vzhledu.

Ano, jasně že můžeš namítnout, že jsou ženy, co mají ještě náročnější povolání (političky, lékařky) a jsou neskutečně šik, krásné i chytré. Jenže já nepíši o dokonalé ženě Embarassed dokonalost je nudná a mě čílí, když se v povídkách a filmech vypráví takřka výhradně o lásce nádherné ženy a vzdělaného muže. I proto je moje Wox jiná. Ona to nemůže tak perfektně zvládat - je to jen dvaadvacetiletá, ve světě se pořád rozkoukávající dívka. Často tápe a je zmatená, naivní. A k ní už prostě i ta baculatá postava patří. Jednou jsem plánovala ji nechat zhubnout - ale ne. Nikdy jsem to nenapsala - pak už to totiž nebyla Wox, jen stín.
Chci, aby ji měl Turek rád i v její fyzické nedokonalosti. Mám tohle ráda na Semirovi... Embarassed

A věř nebo ne, novinařina, ReeR, je nesmírně náročné povolání. Ona totiž fyzicky moří i psychika a to takovým způsobem, že jsem to nečekala. Několikrát se mi třeba stalo, že jsem přišla domů, jen jsem si umyla ruce a sedla si na pohovku, že se podívám třeba na zprávy a pak se půjdu osprchovat... jenže jsem se probudila ve čtyři ráno, v klubíčku, úplně mrtvá a samozřejmě pořád ještě v džínech. Taky vím, že mé společnice v redakci se doma skutečně psychicky hroutily - jedna se dokonce zničeně rozplakala i přímo před námi.
Navíc strašně důležité je i to, že nemáš pevnou pracovní dobu - já třeba dost trpěla tím, že jsem někomu slíbila, že někam přijdu a pak jsem mu málem ani nestihla napsat, že se neukáži, takovou jsem měla honičku před uzávěrkou.

A aby sis nemyslela, že si vymýšlím, úplně to samé nám hned první hodinu řekl jistý fešný magistr (Všel, Kája *88*), s tím, že novinařina je extrémní nátlak na psychiku, na čas i organismus - tam prostě neexistuje počítat s tím, že budu v pět doma a vyvenčím psa. Byla jsi v práce už devět hodin a chceš domů? Smůla! Právě jsi dostala avízo, že na náměstí spadlo lešení s dělníky. Pěkně tam utíkej a další tři hodinky máš co dělat.
Mimochodem, ten učitel v klidu řekl, že žurna není dobrá pro organismus ženy. Pro rodinu a mateřství. Meheheee! Miluji novinařinu! Cool

Do toho si započítej, že vidíš mrtvé lidi (já naštěstí ne, ale slyšela jsem o kolegyni, co přijela na místo havárky dříve než policie a našla silnici pokrytou mrtvými, nebo snad i jejich kusy), lidi na Tebe nadávají a setkáváš se i se smutnými jedinci, což ke štěstí nepřipěje.

A k Wox - ani jako někdejší sekretářka se jí Andrea v náročnosti práce nemůže rovnat. Navíc k tomu připočti Woxiin velmi nízký věk, to, že pochází z ČR a sama se v Německu tak mladá úspěšně pere s cizím jazykem ve velmi náročné práci pro světově známý deník... Smile nu, kdybych měla rozdělit mezi Andreu a Terezu 100 bodů, tak Tereza má 99 a Andrea 1 - za to, že vařila dobrou kávu Rolling Eyes

Novinařina nicméně není nejtěžší povolání na světě - a jsem si na 100% jista, že mnoho lidí dělajících ještě náročnější práce by je i sebe samo zvládalo lépe, než mnozí žurnalisté Wink o tom se hádat nebudu, byla bych hloupá Wink


Házel po Teresce někdo třeba židli?? nebo vyhrožoval smrtí?? Já jsem jen praktikant a s oběma případy už jsem se setkala Laughing Co myslíš je to pro tebe dost náročné??


Smrtí jí vyhrožovali, samozřejmě Smile židli po ní neházeli, ale zato... ji několikrát ztloukli, zlomili jí pár kostí, v práci ji na začátku šikanovali, při její práci se ji zabít pokusili a zažila ještě několik věcí, kvůli kterým si pobyla i v nemocnici a na psychologii, takže... bych nesrovnávala, promiň Laughing troufám si říci, že slečna toho prožila více - a horšího Smile


Kájička:
Wox aby nějakou nemoc přechodila? Rolling Eyes ale Kájítko, v tomhle je Terezka stejně svědomitá, jako já, neboj se! *367*
A... jsem moc ráda, že je Ti jí líto Embarassed alespoň někomu Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ne, na tohle ti nenaletím, starou ohranou písničku "uf, ono se mi to jen zdálo" řekněme velmi eufemisticky...no, nenacházím vhodný výraz, prostě ji nemáš ráda:)) Takže ne - vě- řím!
    ...
    Ano, nezklamala jsi má očekávání, ale že udělá blondýnka tohle, tím jsi mne dostala! Very HappyVery HappyVery Happy
    ...
    Jarem? Jarem? Uaaaah!!!

    Ty ji tedy trápíš, .... ale katedrálu si za to nezaslouží, ne a ne, možná nějaká rotundička by se našla..ale katedrálu? Ee:)) i když, jak tě znám, ještě něco přihodíš. A já nevím, jestli říct, že jsem zvědavá,. nebo blondýnče předem litovat.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Rantířov (Vysočina)
Odpovědět s citátem
Úžasné dílko!!! Very Happy Very Happy Smíchy jsem se málem kácela pod stůl!!! Laughing Laughing Vážně super!!!! Jsem mocinky zvědavá, jak to dopadne Smile Smile

_________________


Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Mark Twain
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fíčku, moc Ti děkuji za koment! Laughing Laughing Laughing ne, vážně to nebylo plánováno jako sen, vůbec mě to nenapadlo Laughing Laughing Laughing jo, Jarem Laughing Laughing Laughing mamka teď koupila nějaký prostředek na mytí nádobí, který tak úúúúchvatně voní, že bych ho klidně vykloktala Laughing Laughing Laughing Woxička je maličká, jí by rotundička stačila, máš pravdu, Fíčku Laughing blondýnče? Shocked Shocked to je to za slovo, nejde o překlep? Je rozkošné! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Evaval:
díky za koment, moc si ho vážím Embarassed a samozřejmě mám obrovskou radost, pokud Tě povídka pobavila Embarassed Embarassed vítej na povídkovém foru! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Wox, Woxýku, nemáš začSmile

    Teda, kloktat prostředkem na ádobí, zas tolik toho sluníčka letos snad ještě nebylo Smile)
    No vidíš, a já už si říkala, že tak zdařile mystifikuješ a ono si s tebou tvé podvědomí už snad samo dělá psí kusy:D
    Ne, překlep to nebyl, znáš mne, to, co je v rodě ženském pravidleně převádím do středního, občas i mužského u toho všeho zdrobňuju (a nikomu neříkej, co dělám s dalšími rody:)). Jsem ráda, že se ti to líbíSmile)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Rantířov (Vysočina)
Odpovědět s citátem
Woxys: Díky moc Razz Very Happy Very Happy Na tyhle stránky už chodím hrozně dlouho, ale registrace mě nějak napadla až teď. Very Happy Ještě nevím, jestli taky zkusím vytvořit nějakou tu povídku. Very Happy Very Happy Very Happy U mě je vždycky největší problém, o čem mám psát. Nikdy na nic nemůžu přijít. Laughing Laughing Very Happy Very Happy

_________________


Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Mark Twain
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Fíííííííha Wox Laughing
pěkné počtení Laughing trošku dlouhé ale pěkné Laughing je to skoro lepší než Maminka Laughing
a rozhodně se nezlobím...
protože jsme o tom už debatovali a shodli jsme se na tom že se neshodnem Laughinga v tvé realitě se s tebou stejně dohadovat nemůžu
tak to vezmu jen zkrátka ju??? Very Happy

Ono se to zdá, jen děcko.. ale tak snadný to neni, rozhodně taky neholduju pěkným bobečkům a kašičkám ale my to takhle bezdětné asi nemůžeme pocopit Very Happy Laughing rozhodně je kvůli tomu nemusíme podceňovat atd...a měknutí mozku, máš snad dojem že tvoje maminka patří mezi "vyměklé"??? (pls neber to osobně) kde bys byla bez jejího láskyplného ťuTú ňuňu??? Wink

Teď k té dokonalosti, tak o té jsem vůbec nemluvila, já sama jsem nedokonala od prstů na nohou až po konečky vlasů Laughing takže v tomto duchu to vůbec nebylo myšleno.... vidíš každá jste jiná, tyj seš ta duchovní a Andrea třeba ne (ikdyž si to nemyslím, ale je to tvá realilta) , je to dost blbě srovnatelné, ale jen protože teda není až tak duchovnínení důbod jí odsuzovat, (v tom případé budu někde na listi ně hned vedle ní Laughing )
Nemyslím si že patří mezi ty co by se jen staraly o vzhled

Co se týče povolání, můžem s konkurovat Laughing pevná pracovní doba?? Víkendy?? Setkání se smutnými jedinci?? Wox jsem skoro sociální pracovník.. myslíš že pracuju s veselýma lidma??? ale to je nedůležité... každý je jiný Wink a dost těžko se to srovnává...

A k Wox - ani jako někdejší sekretářka se jí Andrea v náročnosti práce nemůže rovnat. Navíc k tomu připočti Woxiin velmi nízký věk, to, že pochází z ČR a sama se v Německu tak mladá úspěšně pere s cizím jazykem ve velmi náročné práci pro světově známý deník... Smile nu, kdybych měla rozdělit mezi Andreu a Terezu 100 bodů, tak Tereza má 99 a Andrea 1 - za to, že vařila dobrou kávu Rolling Eyes

no comment protože v Tvé realitě prostě nemůžu vyhrát... ale můj postoj je ti jansý že??? Laughing

tak to je sndd vše Laughing kdyby byly nějaké nejasnosti či dotazy, obrať se prosím na mou sekretářku Laughing Very Happy

měj se hezky a těším se na pokráčko Laughing

Mamce zdar

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu pro Vás nový díl! Laughing Laughing Laughing tentokrát ho věnuji Reer a Fíčkovi - oběma za ochotu se mnou veřejně diskutovat, kterou mi dělají radost, ač s nimi často nesouhlasím. Děkuji Vám Smile
A samozřejmě všem přeji milé počtení Smile

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Tak doufám, že lovec malých holčiček dostal rozoumek a odveze ji domů.. K ní nebo Semirovi a ne k sobě. Very Happy
Mimochodem, láhev vodky.... muchácháááááááá!!!! Máti Gerkhánová si može udělat štrúúúdl. Very Happy Very Happy Very Happy
Robbie, Robbie, Robbietko, go, go, go!!! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Rantířov (Vysočina)
Odpovědět s citátem
Skvělé pokráčko, Woxys!!!! Laughing Laughing Laughing Už se těším na další ... Very Happy Very Happy

_________________


Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Mark Twain
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Kokřík Woxýk napsal:
    prskla Tereza a vyškubla se mu: s šikovností sobě vlastní však čelem narazila do ozdobného kamenného sloupu. ,,Au!“


    Au je výstižnéVery Happy

    Ten, od něhož nikdy nevím, co mám čekat napsal:
    ,,Ty mi pořád nevěříš, co?“ Vzdychl smutně a jakmile kabina v přízemí s cinknutím zastavila, opět lapil dívčin loket. ,,To se mě pořád bojíš, Šelmičko? Myslel jsem, že už víš, že jsem se změnil. Kvůli tobě!“


    Zvlášť v tomhle stavu je od ní rozumné, že se od něj chce držet dál. Nevím, asi jsem dnes nějaká přepracovaná, ale já bych se hodit domů nechala.

    A to s tou vodkou nemělo chybu, šikovná holčička. A mně by určitě vyčítala, když bych šla do školy v mnohem lepším stavu, než ona teď do práce:) Ale já jái chápu, ač každá máme poněkud jiné důvody..

    Ale s tou vodkou to byla super reakce...vážně Very Happy

    Moc děkuji za věnování, tak potěšilo, až jsem na něj málem zapomněla:))


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ááááááááááááááááááááá Laughing konečně jsem se k tomu dostala........ a pánejo Laughing Very Happy je to i s věnováním Laughing Very Happy kuju, kuju (dneska ale asi nesouhlasit nebudu Laughing )

spousta fajn hlodů ikdyž celkově to na mě působí spíš smutně

Vodka??? Laughing Very Happy pěkně zlomyslná potvůrka Laughing a to jí není dobře, to by mě zajímalo co by vymyslela v lepší kondici Laughing Very Happy

turecký komisař hned po probuzení vypadá tak dokonale, že by ho z fleku mohli fotit na reklamní plakát, který by kombinoval propagaci zubní pasty, voňavky s afrodisiaky, šamponu, těsných sexy džínsů a pojišťovny ,,Happy man“. ,,Hezké ráno, slečinko a mladá paní!“ zazpíval policista. Spokojenost z něj přímo vyzařovala, jako z člena sekty Vesmírných lidí, kterému právě přišla pohlednice od Aštara Šerana. ,,Jak by také nemohlo být hezké, když vás do něj vítám já, že?“

tak tohle je perfektní oda na Semíra a jeho nebetyčnou ješitnost Laughing Very Happy

,,Te?! Přeskočilo ti?!“
Dívce konečně došlo, že ze smíchu, jímž řičela v duchu, přešla do max volume, aby celou konferenční místnost zaplnila ďábelským chechotem. Hádala, že není oka, jež by na ni nehledělo jako na kuriozitu podobnou v bloku antarktického ledu nalezeným růžovým bikinám. Mimoděk ji napadlo, že někdo z toho davu určitě právě vytáčí číslo na psychiatrii...

Trošku trapas co?? Ale těch ještě bude Laughing Very Happy Laughing přirovnání k palvečkám taky není špatný Laughing
Ale proč hned psychiatrii??? Šílení novináři jsou snad běžní ne??? Laughing mehehe

vyškubla se mu: s šikovností sobě vlastní však čelem narazila do ozdobného kamenného sloupu

co mo to jen p......... no jasně!!!! Laughing to jsem celá já Laughing Very Happy

Myslel jsem, že už víš, že jsem se změnil. Kvůli tobě!“

Bóóóóže, to je blábol Laughing Very Happy vypouštět do prostoru něco takového by mělo být trestný Laughing

to by mě zajímalo co s ní ten neřád nenechavej zamýšlí Laughing Very Happy

Těším se na další

Pa Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Fíčku a ReeR, s věnováním se rádo stalo! *objímá* a VŠEM moc DĚKUJI za jejich komentáře, jsem potěšena a šťastna!


Kájulka: lovec mladých holčiček se nezdál... Cool třeba překvapí... ať již v dobré, či ve zlém, hi hi hi! Tenhle klouček je velmi zákeřný a nevypočitatelný Very Happy

eveval
: děkuji Ti! Embarassed pokusím se příště nezklamat! Very Happy

Fíček: Ty by ses Robertem fakt nechala hodit domů? Shocked Shocked Shocked po tom všem, co se mezi ním a Wox stalo? Shocked wow, já teda... no... vlastně nevím Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed jasně, podle mě se hodně změnil, takže kdybych se spolehla na jeho racionální jednání, asi bych ho nechala, aby mě odvezl. Jenže bych se asi bála, že Robertovi zase rupne v bedně a přesto, že by vlastně ,,nechtěl", by provedl nějakou blbost. Juj, já mám toho kluka rááááááda *rozbušené srdce*

Wox je chytrá, ba prefíkaná jako lištička! *tanec, velký, veliký tanec* proto ta vodka, mu hahaha! Správně věděla, že je andrea bez přehledu o světě a nedojde jí, že Semirova maminka jako muslimka nepije alkohol Very Happy


A mně by určitě vyčítala, když bych šla do školy v mnohem lepším stavu, než ona teď do práce


No to si piš!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed


-------

ReeR: jé, takový dlouhý koment! Neřád Robert se ale vážně trochu změnil kvůli Wox - problém ale je, že ne z vlastní vůle Laughing Laughing Laughing kdyby si mohl vybrat, nejsem si jista, zda by volil stejně Very Happy Very Happy Laughing

Trošku trapas? Velký trapas Very Happy Laughing Laughing a předtím óda na Semirkovu ješitnost? Laughing Jak jinak! Very Happy miláček můj nafoukaný! Very Happy Very Happy Very Happy


Příště bude díl poněkud hustější Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Nu...ano, Wox, nechala. Kdybych byla v takovémhle stavu, tak bych tak nějak doufala, že by neměl žaludek na to, aby toho zneužil a přemýšlím, jak by to asi tak chtěl udělat: snad ji nezabije a nezmrzačí a co by mohl udělat jiného? Někam si ji odvézt a pokoušet se ji tam držet pod zámkem? Hmm..v tom případě bych z toho místa odstranila veškeré citlivé věci, u památečních dresů, alkoholu a bílých prášků počínaje potahy na peřiny a dalším běžným vybavením bytu konče, šelmička umí být nebezpečná, ale mám neodbytný dojem, že o tom Robbík něco víSmile hihihi Twisted Evil

    Na druhou stranu, co se v té jeho kebuli zrodilo, to netuším, snad mne ještě překvapí, pro změnu by mohl mile:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ díl, doufám, že se bude líbit, ač tentokrát není veselý! Embarassed Embarassed
Příjemné počtení Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tak, předem mám zážitek, při němž jsem si vzpomněla na Semirkův sen, respektive vidiny v jeho mdlobách, kdy si myslel, že je v nebi.Psala jsi tam, pokud si dobře pamatuji, že Wox chybělo nějaké to kilo a její postavička byla ideální. No, já měla příležitost vidět vystoupení břišní tanečnice ve společnosti několika pánů. Osobně břišní moc neocením, vím, že se ta holka na to nadře, ale výsledný efekt je moc nevýrazný, pokud na to nemá nadání a nedělá to dost dlouho, není moc na co koukat. Tahle to nedělala dlouho a talent se neodvažuji posoudit, ale rozhodně se nedá říci, že by to neuměla. A jediný komentář kluků byl, že to má dělat holka, která má s čím hýbat, že ty penízky je nijak zvlášť nezaujmou, (že se to prý mám jít učit já...pche, já radši tak street dance:)) ale všeobecně se shodli, že ideální je na tohle holka, která má nějaké to kilo (nějakých více kil, protože tím, že to začne dělat jich dost ztratí) navíc, aby to bylo ke koukání. Tak jsem se tak zamyslela nad postavičkou naší novinářky...zdá se mi ideální bez úprav.

    Promiň za ten vstup, jdu na povídku:
    Vidíš, věřila jsem mu právem! Stejně si nemyslím, že se změnil dokonale, ale změnil:)
    Hmm, opravdu je to citace Grosíka? Já mám dojem, že žvatlal ještě něco o tom, že ani křišťál křišťálo...a tady se mu to nějak popletlo a musel začít znova:D
    Jé, jasně, ona to nemůže být přesná citace, on ho David nezná, jak mluví česky, přesunula jsem je o pár desítek kilásků i s národnostíVery Happy
    Very HappyVery Happy Tak zasumím jedno německé slovíčko navíc, tak to máme dálnice, Gros...Very Happy

    Andrejka si dneska opravdu užívá, jde o nezapomenutelné zážitky:D

    WOX, ty příšero, co ti ta zeď udělala? Aspoň napiš, že nebyl pravotočivýSad

    No tak to je sada, při tomhle usnou, té holce musí být opravdu dost špatněSad Takhle se huntovat. je mi líto Robbieho, on už doufal...ale je tak hodnej, dal jí šanci protestovat a nebyla to jeho vina, že je to chlap a nemá postřeh, no:)
    Chudák, to byla sprcha...tohle si opravdu nezasloužill, jen aby..ne, mlčím, nechám to na tobě


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Hmmmmmmmmm, tak sukničkáře Robíka jsem trošku podcenila... ale důvěru ve mě stejně nevzbudil Razz ani se sýmí křišťálově kříšťálovými... Laughing Very Happy

Nikdo, NIKDO není drsnější než Kuck Norris Laughing Very Happy

ťuťu Laughing dítě bude mít potomka Ťuťu Laughing Very Happy

Bezvadenj byl ten kos, opravdu kouzelná vsuvka Laughing Very Happy Víš, byla jsem napjatá a ....... najednou kos : )

Jsem čekala podrobnější scénu s lahví vodky.. Laughing Very Happy

ten prostřední odstavec trošku připomínal kousek z dílny velkých Venezuelských telenovel Laughing Very Happy

Usnout při takové intimní chvilce?? Shocked To vyžaduje opravdu velkou dávku choroby Laughing Very Happy Lobíček utšel nosánek Laughing

Jo a čmárej si laskavě hákový kříže na svý zdi jo??? Laughing Very Happy

Moc pěkný, jsem zvědavá jak se bude vyvíjet prostřední odstavec.... Wink

Pa Cool

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Chudíák, opravdu vychází ze cviku a Wox jeho černou dešunku zkazila. Laughing Laughing Laughing
Chuděrka hnědooký! Embarassed
Heh, a co ta řeč o kukaččím dítku? Embarassed Andy, Andy, nekuj nějakou kravinu. Embarassed Embarassed
(Nutno dodat, že jsem ráda, že jistí tvorové děti mít nemohou. Takhle, aby jim změknul mozek, pardon, nepochybuji o tom, že Semir bude báječný otec, to bych asi nesnesla. Embarassed Pasáž s ťutínkováním mě dokonale rozesmála! Laughing )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
evaval


Založen: 29. 02. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Rantířov (Vysočina)
Odpovědět s citátem
Super pokráčko! Very Happy Very Happy Very Happy Semir mě s tim ťuťuťu dostal!! Very Happy Opravdu skvělé dílko! Laughing

_________________


Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Mark Twain
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maminka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma