AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Copak byste této pitomince dali za školní známku, prosím? :D
1
90%
 90%  [ 10 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 11

Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
no teda! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
no superní úlet, fakt bomba, je to strašně fajn povídka


už se těším na další díl,juuuu to bude bomber... Wink

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Sasa: dííííky! Laughing Laughing Laughing a je tu NOVÝ DÍL just for you!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    To, jak se děvče připravovalo, bylo roztomilé...

    ovšem kdopak to leží v postýlce?

    *Fí má několik tipů:

    1) i Semir si potřeboval odpočinout a tak nechal maminku někde (cojavimkde, třeba v salónu krásy) a chtěl se vyspat a ta příšerná blondýna ho vyrušila.

    2) Semirova maminka byla nesmírně sympatická střapatému panu Kranichovi (ale kde je pak Semir?)

    3) Jde o podivný turecký zvyk, který raději nebudu rozebírat

    4) to už raději nebudeme ani začínat, co říkáš?


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tahle povídka je absolutní jednička. Těším se na každé další pokračování.

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Chci další díl! Chci další díl!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


A ty paničky ti nezapomenu Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak poslední věta pobavila natolik, že jsem tu smíchem vzbudila sestru. Laughing Laughing Laughing Tak to jsem opravdu zvědavá, co tam zase bude. Laughing Laughing Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM: buď si jista, že to naprosto NEJHORŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Laughing Laughing Laughing Laughing další díl bude v pondělí, ať jste maličko napnutí Laughing Laughing

A díky za komenty, jste prostě zlatí! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
OOOOOhohohóóóó Laughing Laughing
Wox po téhle povídce pokukuju už dlouho ale jseště jsem neměla tu správnou náladu na čtení.
Až dneska Laughing Laughing
opravdu moc moc moc se mi líbila, pozvedla mi náladu (no ona jí spíš vytáhla z bahna zapšklosti a mrzutosti Smile Smile )a taky seběvědomí(díky bohu za tu hloupoučkou slečinku Laughing Very Happy ) hned se díky ní cítím mnohem lépe. Very Happy
tolik trapasů v jednom jediném dni, hotové pohlazení pro mou škodolibou dušičku Laughing Laughing
Já milovat pani Gerkhanová, ona být nepřekonatelná tchýně Laughing Laughing , ona být ženiální, jen by mě zajímalo po kom ten semír je????
A ona postelová scéna... být tam já tak si přeju aby mě odnesli mimozemšťani a nebo bych se vrhla vstříc smrti pádem z okna (doufám že bydlí vysoko, velmi nerada bych se jen poranila Laughing Laughing )

A je vůbec možné aby žena nevěděla jak rodit??? Laughing Laughing (skoro filosofická otázka Question )

Jen mě děsí to oslovení DÍTĚ, kdyby tak někdo říkal mě vyrostu tak o 20cenťáků a budu prskat jak angorák Laughing Smile ale když se ti to líbí dítě Very Happy Wink

A kdopak že se to rochní v tvém pelíšku?????? Laughing Laughing

Wox nedočkáme se filmového zpracování???? Laughing

Jediné co se mi moc nelíbilo byla ta pasáž s ponižováním Andrey Crying or Very sad

už se těším na piokráčko Laughing Laughing Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jé, Reer, MOC díky za tak dlouhý komentář! Laughing Laughing Laughing

Jistě, paní Gerkhanová je nejhorší tchýně na světě - popravdě, byla by připravena nezdárnou partnerku svého syna klidně i ukamenovat, kdyby se já naskytla příležitost Laughing Laughing Laughing

Dítě... fakt nevím, co Vám na tom vadí, vždyť je to tak milé a láskyplné Laughing Laughing

Ohrazuji se proti hloupoučké blondýnce - Tereza Wox je setsakra chytrá osůbka Cool Laughing má vysokou školu a dělá ve velmi prestižních, po celém světě citovaných německých novinách Wink

Filmové zpracování? Laughing Laughing hahahah, zajímavý nápad Laughing že bych zbohatla na autorských právech? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
mít takovou milou a příjemnou tchýni, nechám si změnit vzhled a totožnost Laughing

asi si začnu své budoucí druhy vybírat podle tchýně Laughing hrozně nerada bych zažila sexuální instruktáž Laughing Laughing to by abyla ostuda Embarassed Embarassed Embarassed

výhradu beru na vědomí a tímto se světoznámé proslavené žurnalistce jedněch nejmenovaných německých novin omlouvám Very Happy Very Happy , ale ona je tak překrásně úúúúúúžasně nemožná Laughing Laughing (ovšem jen v některých situacích Very Happy )jeden by se s ní skoro ztotožnil Very Happy

Je to opravdu povedená a chytlavá povídka, se spoustou bezva hlášek Smile Very Happy a myslím že pokráčko nebude o nic horší.

No co vždyť je to legální cesta jak zbohatnout.... Laughing (chtěla bych alespoň 60% zisku za nápad Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Smile

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
5% Cool víc nic. Jsem tvrdá obchodnice Laughing Laughing Laughing

Ještě jednou děkuji za reakci a ano, Gerkhanová je děsná tchýně Laughing Laughing možná že to blondýnka Tereza nějak vycítila a proto si Semira odmítla vzít Laughing Laughing Laughing takže jsou spolu, ale ne manželé Laughing ó hrůzo, začínám mít dojem, že ta povídka skončí Tereziným útěkem Laughing Laughing Laughing

Díky za pochvalku, pokráčko bude v pondělí, teď píši pátou Když Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Milé a láskyplné je to pro toho, kdo nespěchá s dospíváním a na tom, že už nemusí vytahovat občanku, když si objedná víno, si zas až tolik nezakládá, Wox. Přiznám se, že já i já mám ráda tahle oslovení, která naznačují to, že ještě nejsem tak úplně dospělá a že jsem "něčí malá", ač přímo "dítě" neslýchám. : o )

    Mimochodem, vzpomínáš na naše:

    Fíček kdysi napsal:
    ...to by neudělala...


    Woxys na to napsal:
    ...ale udělala...


    tak teď už věřím, že by to udělala, ale to by jí musel pro změnu ublížit Semir, jinak bych to nechápala.


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
5%??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????? Shocked Shocked jenom???Shocked tak to teda na, zkus k té 5 přidat 0 a budu o tom uvažovat Laughing Laughing Laughing
má dobrou intuici, že si ho nevzala, že by nakonec utekla??? K Robíkovi??? to snad ne Laughing Laughing
Jen se bojím, že kdyby se náhodou vzali tak se ze Semírka stane manželka Laughing Laughing Není Tereska náhodou tak trochu feministka??? Very Happy Smile Laughing

Abych se vrátila k označení DÍTĚ Laughing Laughing jestli se vám to líbí holky tak samozřejmě nic proti, Smile každý to cítí jinak, já nevim jak to vysvětlit ale ve mě se třeba při tomto označení něco úplně vzpříčí a zasekne, líp to nevyjádřim Laughing Laughing

(mimochodem já když jdu na pifko či vínko tak z drtivé většiny občanku vytahovat musím Fí Very Happy Smile ) áchjo Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Vidíš, to já si zakládám, milá ReeR, na tom, že nechci dospět a ve druháku pro mne nebyl problém koupit láhev vodky, nikdo ani nemrkl. Very Happy

    To oslovení dítě, já chápu, že vám to přijde zvláštní, ale zkuste to nebrát jako že se vás snaží degradovat a nějak podřídit nebo učinit závislou na "dospělých", ale jako: "Jsi moje, moje malá, záleží mi na tobě, postarám se o tebe a chápu tvoji radost z toho, že kvetou zvonky a fialky, že v Zoo po dlouhé době vidíš méďu, nebo že padá letošní první sníh (třeba 1.1. 00:00:01 Wink)"

    Hmm, utéct za Robbiem? Pokud se k nim maminka hodlá nastěhovat natrvalo, být Wox, vážně o téhle alternativě uvažuji, ale pouze a jen v tom případě. Ovšem kdyby tam maminka měla být třeba onen zmiňovaný měsíc, místo houpání se na lustru bych prohlásila, že musím jet na dlouhou služební cestu a na tři týdny emigrovala k novinářské konkurenci:D


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Reer: Robert je postava ze dvou předchozích povídek, co jsem na net nedala a dávat nebudu. Ale je to rozhodně krasavec Laughing Laughing Laughing

Tereza... hm... JE feministka, ale taková ta, co to nebere politicky Smile ona by jen poslala někam všechny, kdo by jí začali kázat o tom, že správná holka má sedět doma, pečovat o nádobí, večeře a do pětadvaceti porodit děcko.

Ze Semira by se manželka nestala, fuj Laughing Laughing Laughing o to by se postarala sama Slečinka Laughing Laughing Laughing Laughing jen pro ni prostě naprosto neexistuje nějaké automatické rozdělení rolí ve stylu ,,Semir přijde z práce a má na stole večeři, po které já hned pilně umyji nádobí."
Proč? To tak mohla mít andrea, která celou dobu v práci seděla na zadku, zatímco Gerkhan lítal a často bojoval o život nejen svůj. To si pak milý policista zasloužil mít doma večeři na stole a klid od práce. Jenže Wox má velmi náročné zaměstnání s šílenou pracovní dobou. Jsou na tom s Turkem tak 50:50, takže prostě... závisí na domluvě Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
jůůůůůůůůůůůůůůů ty ses do toho opřela Laughing Laughing

Já s Terzkou (a pokud je to i tvůj názor tak taky) souhlasím. Já totiž taky nesnáším tradiční rozdělení rolí. Předestavy o tom že budu trávit SVŮJ volný čas u poltny a šaškovat kolem manžílka mě totálně vytáčí. Mad Mad spíš si představuju spolupráci, nějakou inteligentní domluvu. Cool Laughing
Takže Go Teresko Go Laughing Laughing Laughing
....... Já jsem taky krapet feministka....... Embarassed Laughing Wink

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Terezka si to umí zařídit, to víš... Laughing Laughing Laughing a teď si přijde nějaká Gerkhanová a začne prudit Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Terezka si to umí zařídit, to víš... a teď si přijde nějaká Gerkhanová a začne prudit
a je to tu znova Very Happy Very Happy Very Happy jakže to bylo???
už si vzpomínám, zajímalo mě jestli ta holka nebohá vůbec tuší jak se rodí ty děti Laughing Laughing Laughing Paní Gerkhánová by jí to mohla předvést nééé??? praktická výchova... hehehe Razz

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Reer, ona by to slečně klidně i předvedla, kdyby tím měla zajistit Semirovo potomstvo Laughing Laughing

Díky všem za komentáře a... je tu NOVÝ DÍÍÍÍÍL: přeji příjemnou zábavu! Laughing

W.

P.S.: přidala jsem HLASOVÁNÍ a kdo se chce podívat, tady je OBRÁZEK Slečinky Wox a Roberta Dahla - http://woxys.deviantart.com/art/Oh-what-are-you-doing-63844154 Laughing Laughing Laughing Laughing

P.P.S.: jé, Fíčku, já si až teď všimla toho posledného Tvého komentáře... Embarassed Embarassed Embarassed moc a moc a mooooc děkuji, je nádherně milý a pohladilo mě, že jsi pochopila s tím oslovením Dítě... Embarassed Embarassed díky moc... tý jo, mě to málem rozbrečelo! Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    No Andreu bych opravdu nečekala, přiznávám. Jakpak ji napadlo se vrátit?
    Hmm, nakonec, proč ne, teď už jeto skutečně důvod emigrovat za Dahlem...ale....to by snad Semirkovi neudělala, jen doufám, že Andrejka bude mít dost rozumu, aby před maminkou zahrála vhodné divadýlko...eh, no....velmi dobré rodinné přítelkyně, řekněme, která se přišla pochlubit děcánkem (mimochodem, má holčičku, nebo chlapečka?)

    Jen by mne zajímalo, jestli maminka už něco spatřila, nebo se držela v "bezpečné" vzdálenosti, když Semir dveře vykopával...teď jen rychle a správně reagovat...bude srandááááVery Happy


    P. S. kde Wox koupila tu halenku? Moc jí sluší a já bych chtěla taky jednu... Embarassed

    P. P. S. Není zač, jsem ráda, že potěšilo:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
I am shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Smile Very Happy
téměř mi vypadly oči na můj PC stolek Laughing

Neříkejte, že jste to nečekali!
Čekala jsem snad všechno, partu spoře oděných eskymáků, znovunalezenou nevlastní sestru, jeho pelešící se maminku........ ale tohle???? To snad ani nerozdejchám. Shocked Shocked Laughing Very Happy Laughing no každopádně umíš překvapit Laughing Very Happy
jsem mooooc mooooc zvědavá jakpak to dopadne.........začíná to být čím dál tím lepší. a napínavější a opravdu by mě zajímalo jak tohle všechnoi skončí Laughing Very Happy

téhle zprávy jsem si předtím nevšimla omlouvám se Embarassed Embarassed Laughing
[color=darkblue]Vidíš, to já si zakládám, milá ReeR, na tom, že nechci dospět a ve druháku pro mne nebyl problém koupit láhev vodky, nikdo ani nemrkl.
vidíš pro mě je problém koupit si skleničku ve 22 Laughing Very Happy (ale nevadilo by mi to kdyby mi to vydrželo třeba padesáti Laughing )

To oslovení dítě, já chápu, že vám to přijde zvláštní, ale zkuste to nebrát jako že se vás snaží degradovat a nějak podřídit nebo učinit závislou na "dospělých", ale jako: "Jsi moje, moje malá, záleží mi na tobě, postarám se o tebe a chápu tvoji radost z toho, že kvetou zvonky a fialky, že v Zoo po dlouhé době vidíš méďu, nebo že padá letošní první sníh [/color]

Víš možná bych to už neřešila, myslím že jsou i jiná oslovení kerá vyjadřují to ci jsi výše popsala a jsou por jiné lidi přijatelnější Smile Wink

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vás to vážně nenapadlo? Laughing Laughing Laughing to mě moooc těší! Laughing Laughing díky za komentáře!

Fí, myslíš, že andreu obdařím dostatkem rozumu? Hi hi? Twisted Evil a má chlapečka, Fí Wink kde koupila Wox halenku nevím, ale jistě to bude daaaaaaleko od vietnamského stánku Laughing Laughing Laughing tam nakupuje jen schafferová.

Reer: oslovení Dítě je prostě Semirovo láskyplné vyjádření toho, že je Slečinka DALEKO mladší a je skutečně často hodně dětská. Tereze se to líbí a přijde jí to rozkošné, jinak to nebere Laughing představa pelešící se maminky mě vyděsila Shocked Laughing

A jak to dopadne? Já NEVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ještě fakt ne Embarassed Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Dítě já se s váma nehádám Laughing Very Happy Smile říkejte si jak chcete Laughing Very Happy Smile

psala si že je maminka vysoká neee?? tak jsem si i představila třeba... no třeba s Bonrathem Laughing Very Happy Smile

Kdy bude pokráčko??? potřebuju zvednout náladu a sebevědomí Laughing Very Happy ty příšernosti co se učim mi lezou na mozek Laughing Very Happy
jinak have a nice day Laughing Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ale Maminka je VDANÁÁÁÁÁÁ! Laughing Laughing Laughing Laughing ta by s nikým být nemohla, pro své vlastní jednání by pak zasloužila ukamenovat Laughing Laughing

Další díl bude... hm... zítra? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Ale Maminka je VDANÁÁÁÁÁÁ! Laughing Laughing Laughing Laughing

a to vadíííííííííí????? Laughing Very Happy Smile
mimochodem mám takový dojem že jí Tereska stejně ukamenuje...... hned po Andree Laughing Very Happy Laughing

Zítra??? doufám že do té doby mě nepohltí učivo... zabývám se zrovna sociálně patologickými jevy a duševními poruchami..........a ve všem se vidím Laughing Very Happy Smile

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Proboha Laughing Laughing Laughing Laughing ale taky jsem měla divné pocity, když jsem sledovala dokument o Hitlerově osobnosti Laughing Laughing Laughing nějak mi připadlo, že fakt, že jsme se narodili ve stejný den, nemusí být náhoda Laughing Laughing Laughing

A ano, vadí Wink ona by manžela nikdy nepodvedla Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
ve stejný den??? oo můj bože, to je znamení... Laughing Very Happy
........A bude třetí světová a diktátorka povstane z malé zemičky uprostřed Evropy........ Very Happy Smile (jen doufám že taky nemáš onen typický knírek Laughing Very Happy Smile )

nu dobrá, paní Gééééééééé je tedy ctnostná a věrná... (ale v týhle povídce se dá čekat všechno možný Laughing )

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:
.......A bude třetí světová a diktátorka povstane z malé zemičky uprostřed Evropy........ Very Happy Smile (jen doufám že taky nemáš onen typický knírek Laughing Very Happy Smile )


šmarja! Shocked Shocked Shocked letím to zkontrolovat do koupelny!
A jasně, diktátor povstane a budu to já Cool a v Chanově si zařídím vězení pro odpůrce Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tak buďte hodní. Hlavně Ty, Všelo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
šmarja! Shocked Shocked Shocked letím to zkontrolovat do koupelny!.


a je tam viď Very Happy Smile Laughing

Proč zrovna u nás v Chánově??? neni to daleko od tvého řídícího centra???

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Je tam spousta lidí, co mi to tam ošéfujou a já budu právě daleko od nich i od vězňů, co budou stejně vyřazeni ze hry Cool Cool a já budu v klidu vládnout světu. Mu hahahahahaha!

A ne, není! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Je tam spousta lidí, co mi to tam ošéfujou a já budu právě daleko od nich i od vězňů, co budou stejně vyřazeni ze hry Cool Cool a já budu v klidu vládnout světu. Mu hahahahahaha!


Máš na mysli tu naší černou pracovni sílu co nás tu vysává??? Laughing Very Happy Jseš pěkně zvrácená..........fůůů Very Happy Laughing ůůůůůůj

Woxys napsal:
A ne, není! Laughing Laughing Laughing

neboj i knírek bude Laughing Razz Razz Razz

(sakra musim se učit a ne tady žvanit Exclamation Exclamation )

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Hlavně Ty, Všelo.


Hele, Dítě... sice jsem se nenarodila ve stejný den jako on, ale už jsem Ti říkala, že jsem byla v šoku, kolik toho máme společného. Abych nakonec nepovstala já a nesrovnala Ti Bystrc se zemí Cool Cool

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To by byl, Všelko, souboj titánů Cool Cool Cool Cool a já jsem mu podobná a ještě jsme se narodili ve stejné den, tak bacha Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jehehehehehehé... Laughing Laughing Laughing No to bude mač. Laughing Laughing Laughing To jsem zvědavá na madame Gerkhan, co kloučkovi udělá. Laughing Laughing Laughing

Jinak mně se taky oslovení Dítě nelíbí, ale nikomu to neberu, jak říkám, hlavní je, když se to líbí Terezce. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
SaM: to bude Laughing Laughing Laughing Laughing

Je tu NOVÝ DÍL, snad se bude líbit Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak tohle je první díleček, co jsem ještě nečetla, tak vzhůru ke komentáři:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Kunhuta!!! Laughing Laughing Laughing
Pěknou malou pomstičku Tereza vymyslela Wink Laughing

Chudítko Tureček Wink Smile

Výborný dílek!!! Mám takový pocit, že se z něj budu ještě dlouho smát Wink Smile Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Kunhuta? Very Happy Jen do níVery HappyVery Happy

    Náš svatební dar. No, zkusíme paní Gerkchánové namluvit, že tohle zájmeno se v jistých situacích dá použít i jako....

    a ano, v další jisté situaci se dokonce dá mi nahradit ti....

    uvítací rituál, no potěš koště, Turci si po vyprávění budou o Němcích myslet asi jen to nejlepší.

    Já jen čekám, kdy do děje zasáhne to mrně....pokud se ještě neudusilo...

    loool!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
Smile Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy fakticky suprovej díl, u toho jsem se nevídaně bavila Very Happy Smile Laughing

Gerkhan, kterému se mezitím vrátil dech, poslal směrem k Wox, která se spokojeně tlemila, neskonale vděčný vzdušný polibek, načež se chopil slova. ,,Ano, mami. Andrea a já jsme její sestru pozvali, aby přijela, víš? No a tohle... to... s těmi... polštáři a bikinami, to byl...“
,,Náš vítací rituál,“ zazpívala blondýnka s rukama za zády. ,,Že, Kunhuto?“


opravdu stylový rituál Very Happy Smile Smile máme s bráchou něco podobnýho Very Happy Smile Laughing

ale klaním se slečně Teresce, projevila se jako nevídaný charakter Very Happy Smile nevim jestli bych něčeho podobnýho byla schopna já Very Happy Smile

a souhlasím s Fí, co je s tím mrnětem??? kam se to málé nebohé děťátko podělo??? a čípak asi je??? Razz Razz Laughing Smile Very Happy

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový díl = paráda !

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Cheeeee, tak Semir to vyřešil. Laughing Laughing Laughing Jediná rozumná věc je tuhle situaci zaspat. Laughing Laughing Laughing

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všem děkuji za komentáře! Embarassed Embarassed Embarassed

Ami:
Kunhuta je jméno, co jsem jednou nalistovala v kalendáři, načež jsem odpadla v pětiminutovém záchvatu smíchu, takže andrejce jiné připadnout nemohlo! Twisted Evil Laughing Tereza je pomystchtivé stvořeníčko, to je známá věc Laughing a Turečkovi je teď dobře, Ami, protože o ničem neví Laughing Laughing jistě se vznáší ve snovém obláčku a kolem něj tančí spoře oděné blonďaté roztleskávačky Laughing

Fí: no jasně, že jen do ní Laughing Laughing jen musím vymyslet, co bude dál Laughing mrně? No, to bude asi jen ječet Laughing Laughing A TEPRVE TEĎ JSEM SI VŠIMLA TÉ POZNÁMKY O TOM, ŽE JSI ČEKALA, ŽE MAMINKA BUDE NĚKDO JINÝ. Uáááááááááááááááááááááááááh! Laughing Laughing nemyslela jsi tím, doufám, nebohou Slečinku? Laughing Laughing Laughing

ReeR: jaký že máte s bratrem rituál? Také se škrtíte a dusíte peřím z polštáře? Laughing Laughing no a ano, když jde do tuhého, Slečinka Wox někdy nechá projevit své útlocitné, pro Turka bijící srdéčko Laughing já bych to také nedokázala, andreu bych zabila Cool a dítě? Jak, čí je? Uááááh! Laughing Laughing Laughing Laughing

Eron: děkuju! Embarassed

SaM:
přesně tak, udělal to nejlepší, co mohl, Tureček chytrý Laughing mimochodem, četla jsi Hobita a Pána Prstenů? Jednou jsem se smála, že skoro pokaždé, když jde do tuhého, hobiti omdlí Laughing a Semirek... by výškově skoro odpovídal, že? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Tss, tak já to schytám za to, že ho jednou nazvu trpaslíkem a ona hotu srovnává s hobittem, jako by sen nechumelilo. Tss. Very Happy

    Néééééé, koho já bych tím jen mohla...ne, ne, to by mne ani nenapadlo, jako bys mne neznala Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Twisted Evil Wink Razz


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Most
Odpovědět s citátem
ReeR: jaký že máte s bratrem rituál? Také se škrtíte a dusíte peřím z polštáře? Laughing Laughing

kdyby jen to Very Happy Smile Laughing my už jsme byli i zašívat Very Happy Smile (ale jinak se máme moc rádi Very Happy Smile )

chuděra malej hobití prcek, bylo toho na něj moc Very Happy Smile a až se probere asi to nebude o nic lepší..... Twisted Evil Razz

a dítě? Jak, čí je? Uááááh! Laughing Laughing Laughing Laughing


...no to já přece nevííííím.......... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
The truth is out there
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
milá Woxý...
vždycky se u toho tak nasměju, fakt superni........ Wink
tak vtipnou povídku, jsem ještě nečetla....
jo a MAMINKU- hl. hrdinu, bych asik zabila byt Semirkem.......chudáček

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
naše drahá Woxys...
Tahle povídka byla fakt úžasná,jen(pokud mohu kritizovat) trošku bez konce,ale to neva.......krásnýýýýýýýý....A maminku bych asi(být Semírkem) odstřelila k ufonům...... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: RE:
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
sasadydzej: děkuji, jsem ráda, že Tě povídka pobavila Laughing Laughing Laughing a Semirek svou maminku samozřejmě miluje Very Happy neublížil by jí Laughing Laughing

André-und-Semír:
děkuji za koment, ale... ta povídka ještě není ukončená Laughing Laughing Laughing ještě budou další díly, takže konec ještě nepřišel na řadu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
sasadydzej: děkuji, jsem ráda, že Tě povídka pobavila Laughing Laughing Laughing a Semirek svou maminku samozřejmě miluje Very Happy neublížil by jí Laughing Laughing

André-und-Semír:
děkuji za koment, ale... ta povídka ještě není ukončená Laughing Laughing Laughing ještě budou další díly, takže konec ještě nepřišel na řadu Laughing


Tak to jo.... Very Happy Laughing Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

Po delší době je tu nový díl, tentokrát opravdu jen pro silné povahy: podíváme se totiž do hloubky Semirkovy fantazie a to může nechat na Vašich dušičkách vááážné následky! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Příjemnou zábavu Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jéžišmarjá... Já jsem mrtvej!

Laughing Laughing Laughing Pasáž o natáhnutí brk mě neskonale pobavila. Laughing Tak trochu lituji, že to není pravda.. Bylo by to opravdu zajímavé.... představit si ty tři, jak to řeší. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Maminka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma