AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám povídka líbila?
1
80%
 80%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

3. Ty máš sestru?
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Ty máš sestru??


Frank a Susanna jeli po dálnici, když se v rádiu ozvalo. „Centrála volá Kobru 12.“
„Kobra 12 slyším.“ odpověděl Frank.
„Na dálničním odpočívadle na A44 87. kilometr bylo nalezeno tělo mladé ženy.“
„Rozumím, jedeme tam. Kobra 12, konec!“

Když dorazili na místo šli hned k patologovi. „Dobrý den doktore, už něco máte?“ zeptal se hned Frank.
„Dobrý den, je to stejné jako u těch třech předchozích. Několik bodných ran v oblasti podbřišku…“
„Byla taky… těhotná?“ přerušila ho Susanna.
„Asi ano, ale přesně vám to řeknu až po pitvě.“
„A přibližná doba smrti?“ zeptal se Frank.
„Asi před dvěma hodinami, ale přesně…“
„Nám to řeknete až po pitvě.“ dokončila Susanna.
„Ještě jedna věc nebyla zabita tady.“
„Cože?“ řekli jednohlasně komisaři.
„No, někdo ji sem převezl je tu okolo málo krve.“
„Díky doktore a nashledanou!“ rozloučili se.
„Hotte, kdo našel tělo?“
„Susanno ten muž u sanitky.“ a ukázal na mladého roztřeseného muže u vozu záchranné služby.
„Dobrý den, komisařka von Landitz a to je můj kolega Traber. Nevšiml jste si něčeho podezřelého? Třeba odjíždějícího auta, nebo něčeho. Hodně by nám to pomohlo.“
„Ne, nic jsem neviděl.“ zavrtěl hlavou muž.
„Sakra! To už je čtvrtá oběť za poslední týden, jestli to takhle půjde dál?!“
„Tak nás Engelhardtová zabije, protože nemáme jedinou stopu, která by nás někam zavedla.“ konstatovala Susanna.
„Takže co máme?“otázala se.
„No máme čtyři mrtvé těhotné ženy. Poslední oběť nebyla zabita na místě nálezu jako ty ostatní…Počkat!“
„Co?“
„Něco mě napadlo.“
„No tak povídej!“ přerušila ho Susanna.
„No…teď jsem to zapomněl.“
„Franku!“
„Co se děje Hotte?“
„Tahle ta paní viděla rychle odjíždět černé Audi.“
„Dobrý den Traber a tohle je moje kolegyně. Co jste přesně viděla?“
„Já jsem Heitmannová, víte já jsem zrovna zastavovala, musela jsem si odskočit…“
„Můžete mluvit k věci paní Heitmannová?“ přerušila ženu v letech Susanna.
„Jak už jsem řekla, potřebovala jsem si odskočit a skoro mě přejelo to velké černé auto.“
„A jak víte, že to bylo Audi?“ přerušil ji Frank.
„Kdyby jste mi neskákal do řeči mladý muži!“ napomenula ho paní. „Protože mělo na kapotě ty čtyři velké spojené kruhy. No a víte já jedno Audi vlastnila. Bylo to takové pěkné červené vozítko, měla jsem ho ráda…“
„Poznávací značku jste asi neviděla?“ zeptal se Hotte.
„Je mi líto, ale neviděla.“
„Děkujeme, paní Heitmannová. Moc jste nám pomohla.“ řekla Susanna a chytla Franka za rukáv.
„Co je ti?“
„Nic, ale už toho mám dost, kdo může vraždit těhotné. Někdy bych s touhle prací sekla.“ řekla Susanna.
„Jo tak tohle znám.“ souhlasil Frank. Komisaři nasedli do vozu a odjeli.

„Andreo až přijedou Traber a von Landitzová ať za mnou hned přijdou.“
„Ano šéfová.“ Jen co se ti dva objevili ve dveřích Andrea spustila: „Máte jít hned k šéfový.“
„Hned?“ zeptal se Frank.
„Jo hned! Má pro vás překvapení.“ usmála se Andrea a odešla do kuchyňky. Frank se Susannou se na sebe nechápavě podívali. Frank zaklepal na skleněné dveře.
„Pojďte dál.“ ozval se známý hlas.
„Chtěla jste s námi mluvit?“ zeptala se Susanna a zarazila se, když uviděla mladou brunetku. Frank se také zarazil, ale úplně z jiného důvodu, zaujaly ho její dlouhé nohy.
„Smím vás představit?...“
„To nebude třeba, my se známe.“ přerušila ji Susanna.
„To je moje starší sestra. Gabriela.“ dodala vzápětí.
„Co? Ty máš sestru?“ ptal se překvapený Frank a Anna jen nevěřícně těkala ze Susanny na Gabrielu a zpět.
„Kvůli čemu jsi tady?“ prolomila ticho Susanna.
„Můj šéf mě poskytl k dispozici vašemu oddělení. Mám vám pomoct v případu vražd těch těhotných žen…“
„A jak?“ přerušil ji Frank.
„Jsem psycholožka, můžu sestavit profil vašeho pachatele.“
„A to je také důvod, proč jsem požádala kriminálku o pomoc.“ konečně promluvila Anna.
„No tak doufám, že vaše spolupráce bude úspěšná. Tak do práce vážení.“
„Šéfová můžu s vámi mluvit?“ zeptala se Susanna.
„Ano! O čem?“
„Proč jste nepožádala o jiného psychologa? Víte my se s Gabrielou moc nemusíme.“
„Já vím, ale že je to vaše sestra, jsem opravdu nevěděla, myslela jsem že je to jen shoda jmen.“
„Aha! A nebylo to jen tak náhodou, že jste požádala kriminálku o psychologa a ona se nabídla?“
„Susanno to nevím, na to se zeptejte jí.“ řekla a vyprovodila Susannu ze své kanceláře Anna. Když Susanna vešla do kanceláře vedl Frank družný hovor s Gabrielou a trochu při tom flirtoval.
„Franku můžu s tebou mluvit?“ zeptala se Susanna.
„Ale jo o co jde?“ řekl a vyšel z kanceláře.
„Proč jsi mi neřekla, že máš sestru!“
„No asi proto, že jsem ji už sedm let neviděla. A nerozešli jsme se v nejlepším.“
„Co ti provedla? Teda jestli se můžu zeptat.“
„Svedla mého snoubence…“
„Co? Ty jsi byla zasnoubená?“
„Jo a ona mi ho přebrala a pak ho nechala.“
„Proč jsi se k němu nevrátila?“
„To už nešlo. Chápej zradil mě a to se nedá jen tak přejít.“
„Promiň, nechtěl jsem tě rozbrečet.“ omlouval se Frank, když uviděl že Susanně tečou slzy po tvářích.
„To nic už je to dávno. Za chvíli budu v pohodě.“
„Chceš být sama?“
„Ano, nebude ti vadit, když jí tu provedeš ty? Nechci s ní mluvit víc než to bude nutné.“ požádala svého kolegu Susanna.
„Nebude a ty se dej dohromady.“
„Díky.“ popotáhla Susanna a otřela si uslzené oči kapesníčkem. Frank se tedy věnoval Gabriele a ukázal jí celou služebnu. Susanna je pozorovala a viděla jak Gabriela hází na Franka kukuče a Frank se na ni směje. Zatím si to nepřipouštěla, ale pomalu začínala žárlit.

„Susanno! Franku!“ zavolala Andrea.
„Máš něco?“ zeptala se okamžitě Susanna.
„Všechny čtyři mrtvé navštěvovaly stejného gynekologa.“
„Dej nám adresu.“ ujal se slova Frank.
„Burger Strasse 698.“
„Informuj o tom Engelhardtovou, jedeme si popovídat s... jak se vlastně jmenuje?“ zarazil se.
„Doktor König.“
„S panem doktorem…“
„Můžu jet s vámi?“ zeptala se Gabriela Franka.
„Dobře…!“ vyhrkl Frank, ale když uviděl Susannin naštvaný obličej, obrátil: „Radši ne.“
„Víš co zkus sestavit ten profil pachatele. Jo?“ zavolala na Gabrielu Susanna a odešla.
„Omluvte jí, nemyslela to tak.“ snažil se omluvit Frank Gabriele.
„Myslela, znám ji. Víte co? Budeme si tykat, já jsem Gabriela.“
„Já jsem Frank.“ řekl a vyběhl ven za Susannou, která už seděla ve voze.
„Kde jsi? Nemůžeš si to cukrování odpustit? Teď je každá minuta drahá, nevíme kdy může zase někoho zabít.“ rozčílila se na svého kolegu Susanna.
„Hele, nemůžu zato, že je tady a ty máš blbou náladu. Buď tak hodná a nevylívej si vztek na mě!“ opětoval útok Frank.
"Promiň, ale už jsem ji tak dlouho neviděla a teď mi chce zase přebrat…“ Susanna se zarazila.
„Co ti chce?“ zeptal se mírně pobavený Frank.
„Ale nic?“ odpověděla mu Susanna a předjela kamion.
„Hele ty žárlíš?“
„Co já a žárlit, nech toho já vůbec nežárlím.“ řekla mírně pobavená Susanna.
„Už jsme tady.“ oznámil jí Frank. Susanna zastavila auto a zaparkovala do vedlejší ulice.

Čekárna doktora Königa byla plná. „Dobrý vy jste objednaní?“ zeptala se příjemná mladá žena.
„Dobrý den, ne my nejsme objednaní.“ řekl jí Frank.
„My jsme od dálniční policie.“
„Traber a to je moje kolegyně.“
„Můžeme mluvit s doktorem?“ dodala Susanna.
„Chvilku počkejte, teď tam má pacientku.“
„Děkujeme.“
Po chvilce čekání se objevil ve dveřích do ordinace doktor König. „Dobrý den vy jste ti policisté?“ zeptal se a podíval se směrem k Frankovi a Susanně.
„Ano. Komisařka von Landitz a to je můj kolega Traber.“
„Pojďte dál.“ pokynul rukou, „Heike ať nás nikdo neruší.“ řekl směrem k sestře.
„Ano, pane doktore.“

„O co jde, stál jsem snad na zákazu zastavení?“ zeptal se pan König.
„Ne, jde tu o vážnější věc. Vyšetřujeme případ vraždy čtyř těhotných mladých žen a všechny byly vaše pacientky.“ seznámila ho Susanna se situací.
„A vy mě podezříváte?“
„Zatím podezřelé nemáme.“ ujistil ho Frank.
„Mohl by jste nám dát seznam pacientek a vašich zaměstnanců?“ zeptala se Susanna.
„Seznam zaměstnanců vám dám, ale seznam pacientek chápejte musím ctít lékařské tajemství.“
"Pane doktore chápejte, že může dojít k další vraždě a obětí může být některá z vašich pacientek.“ řekla naléhavým hlasem Susanna.
„Já to vím, ale nemůžu, ale seznam pacientů mám ve svém počítači, teď musím jít vedle. Můžete na mě chvíli počkat?“ řekl a odešel do vedlejší místnosti. Susanna si sedla k počítači a začala vyhledávat seznam pacientek. „Mám to!“ zvolala za chvíli.
„Tak to vytiskni a mizíme.“ popoháněl ji Frank.
„Už tisknu!“ Susanna jen tak tak stačila vytáhnout papíry, když se ve dveřích objevil doktor König.
„Co tu děláte? Myslel jsem, že už jste pryč?“
„My už jdeme. Děkujeme a nashledanou.“ řekli a odešli. Po cestě ven z ordinace se ještě rozloučili s Heike.
Jen co Susanna zavřela dveře vešla Heike do ordinace a zeptala se doktora Königa: „Co chtěli ti dva?“
„Vyšetřují případ vražd čtyř těhotných žen. Heike všechny byly naše pacientky.“
„To nic je to jen náhoda.“ utěšovala ho Heike a vrhla se mu kolem krku a zasypala ho polibky.

„Něco před námi tají.“ konstatoval Frank.
„Neřekla bych, má strach, ale on v tom nejede.“ řekla Susanna a sedla do auta Frank zůstal venku a stále přemýšlel. Susanna byla nucena vystoupit a zeptala se Franka: „Jedeš se mnou nebo tu chceš vystát důlek?“ Frank ji nevnímal.
„Fraku?!“
„Co? Říkala jsi něco?“ probral se Frank.
„Nic. Sedej ať už jsme pryč.“ popohnala ho a už startovala.

Na stanici na ně čekala šéfová: „Tak co vám řekl?“
„Nic moc.“ Řekl Frank.
„Ale máme seznam zaměstnanců a pacientek.“
„Ten jsme, ale ukradli.“ Dodal za Susannu Frank.
„Cože?“ zděsila se Anna, „Jak to myslíte ukradli?“
„No pan doktor nám ho nechtěl dát, tak si Susanna sedla k jeho počítači a vytiskla ho.“
„Víte co jste udělali? Jestli na to přijde můžou vás obvinit.“ křičela na ně Anna a šla ke své kanceláři, „Dovnitř!!!“ řvala a zabouchla dveře. V kanceláři spustila na novo: „Mí nejlepší lidi a kradou důležitá data doktorům z počítače. No to se mi snad zdá.“
„Šéfová nechte si to vysvětlit.“ začala Susanna.
„Nechci nic slyšet! Kliďte se mi z očí!“ vyhnala komisaře ze své kanceláře a vytáhla flašku z dolního šuplíku svého stolu.
„Co to…“
„Franku!“ přerušila ho Andrea.
„Co se děje!“ řekl mírně naštvaný Frank.
„Ta Heike Bergerová před dvěma lety potratila, mohl zato právě doktor König.“
„Myslíš, že by se mu chtěla pomstít?“ přerušila ji Susanna.
„Neodpovídá profilu!“ ozvala se Gabriela.
„Na to jsi přišla jak?“
„Podle toho s jakou brutalitou vrah vraždí, toho by žena nebyla schopna. A na víc říkali jste, že je drobná.“
„Paní psycholožka promluvila.“ řekla Susanna s mírnou ironií.
„Tady jsem ti to sepsala, když se mnou nechceš mluvit tak si to přečti!“ křikla na ni Gabriela a hodila po Susanně desky. Susanna se na Gabrielu naštvala a chtěla po ní skočit, jenže se jí do cesty připletl Frank a zadržel ji.
„Franku pusť mě. Já jí ten ksicht zmaluju.“
„Susanno uklidni se. Ještě se tu objeví…“ Frank nestačil doříct větu a ve dveřích své kanceláře se zjevila Anna: „Co se to tu zase děje?“ křikla.
„Nic jen rodinná hádka.“ snažil se Frank zachránit situaci a stále držel v náručí Susannu, kterou ještě nepřešla představa jak upravuje své sestře fasádu.
„Von Landitzová ke mně do kanceláře! Obě!!“ soptila Anna. Susanna se podívala na Gabrielu a pak na šéfovou.
„Pusť mě Franku.“ řekla už klidná Susanna a pomalu následovala svou nadřízenou, Gabriela šla hned za ní. Jen co vešly a zavřely za sebou dveře spustila Anna svým přísným hlasem: „Můžete mi vysvětlit o co šlo?“
„O nic jen jsme se neshodli na jedné věci.“ řekla Gabriela, protože Susanna nehodlala odpovědět.
„Susanno, co mi k tomu řeknete vy?“ zeptala se Anna.
„Jde o ten její posudek, myslíme, že je do případu zapletena jedna z doktorových zaměstnankyň. A Gabriela tvrdí, že vraždí muž.“ řekla Susanna na svou obhajobu.
„Běžte pryč! Susanno vy tu ještě počkejte. Gabrielo buďte tak hodná a zavolejte mi sem Trabera. Děkuji.“ řekla Anna. Gabriela vyšla z kanceláře: „Franku máš jít k Engelhardtový.“
„Už jdu.“ Hotte, Bonrath a Andrea šli s ním.
„Tak vážení už máte nějakou stopu?“
„No jednu ze sester, jak jsem se vám snažila…“ Susannu přerušil Gabrielin příchod do kanceláře.
„Potřebujete něco?“ zeptala se Anna.
„Jen mě napadlo, že bych vám mohla pomoct.“
„Tak se posaďte. Susanno pokračujte.“
Susanna se podívala na Gabrielu a pak pokračovala: „Tak že ta paní Heike Bergerová před dvěma lety potratila a zřejmě za to mohl doktor König.“
„Ale Gabriela sestavila profil, kde za vraha považuje muže okolo 35-40 let.“ skočil Susanně do řeči Frank.
„Ano, to je pravda.“ ujala se slova Gabriela a pokračovala, „Všechny vraždy byly spáchány s velkou brutalitou a podle toho jak jste mi popsali paní Bergerovou, ona by to mrtvé těl sama do auta nedostala...“
„Zapomínáš na to, že může mít komplice, co třeba její muž.“ ujala se slova pro změnu Susanna.
„Není to práce dvou lidí.“ pokračovala ve slovní přestřelce Gabriela.
„Možná paní Bergerová vybírá ze seznamu pacientek možné oběti a její manžel je zabíjí.“ vložila se do hovoru Anna, není divu vždyť je ve své kanceláři.
„To není zase tak špatný nápad, šéfová.“ usmál se Frank a Susanna přikývla. Gabriela se otočila na podpatku a odešla z kanceláře.
„Tak s tím asi nepočítala!“ pronesl Bonrath.Susanna se jen usmála.
„Co, kdybychom do ordinace někoho nastrčili?“ napadlo Franka.
„Jako pacientku nebo jako zaměstnance?“ zeptala se Anna.
„Hlavně koho tam chceš poslat? Mě už znají…“
„To je pravda a šéfovou si jako pacientku neumím představit.“ řekl s úsměvem Frank, ale zapomněl na to, že Anna sedí naproti němu.
„Ehm! ehm!“ odkašlala si Anna.
„Šéfová, já nechtěl jsem vás...“
"Radši nic neříkejte.“ zpražila ho Anna.
„No a zbývá Andrea.“ dostal se ke slovu Hotte.
„Já, tak to ani náhodou.“ začala Andrea, „Na těhotnou si hrát nebudu a navíc nemám čas, musím dodělat papírování.“ dodala.
„Tak když ne Andrea, šéfová a ani Susanna. Tak kdo?“ zeptal se Bonrath a podíval se na Franka.
„Jsi blbej? Já si mám hrát na ženskou? Bonrathe kam na ty nápady chodíš?“ zhrozil se Frank.
„Bonrathe fakt je to blbej nápad, kdo by uvěřil, že Frank je ženská?“ konstatovala Susanna s úsměvem v tom do kanceláře vešla Gabriela.
„Tak už jsi se uklidnila?" zeptala se hned Susanna pichlavým tónem.
„Moc vtipný sestřičko!“ odsekla Gabi.
„Přišla jsem o něco?“
„Jen chceme někoho poslat k doktorovi Königovi, aby nahnal paní Bergerové strach, a tak jí donutil udělat chybu.“ seznámil jí se situací Frank.
„A už někoho máte?“
„Ještě ne.“ řekla Anna.
„Tak nechte jít mě.“
„Vás?“
„Tebe?“ řekli s údivem všichni v kanceláři.
„No, mě ještě neviděli.“
„Souhlasím.“ ozvala se Anna.
„Šéfová,ale…“
„Žádné ale, už jsem řekla. Půjde tam Gabriela, ale vy dva ji budete krýt záda.“
„Jak chcete přesvědčit gynekologa, že je Gabriela těhotná?“ napadlo Andreu.
„Zavoláme doktoru Königovi a seznámíme ho s případem.“ řekla Anna.
„A co když je vrahem on?“ zeptal se Hotte.
„Tak udělá chybu a nebo bude spolupracovat, abychom ho neodhalili.“
„Tak se běžte připravit. A já zavolám doktorovi.“ rozdala rozkazy Anna a vytočila číslo.
„Ordinace doktora Königa.“ ozvalo se na druhém konci.
„Dobrý den tady Engelhardtová mohla bych mluvit s doktorem?“
„Ano, hned vás spojím.“

Frank se Susannou připravovali mikrofony a sluchátka. Andrea pro všechny případy donesla sledovací zařízení a dala ho Gabriele do kapsy.
„Kdyby se něco nepovedlo.“ řekla a odešla ke svému stolu.
„Neboj vyjde to.“ uklidňoval Gabrielu Frank.
„Jo, kdyby něco budeme venku.“ řekla Susanna a pokusila se o úsměv.
„Věřím vám,… oběma.“ řekla Gabriela a usmála se. Potom vyšli ven před stanici, kde Susanna s Frankem nastoupili do stříbrného coupé a Gabriela do svého červeného Opelu Speedster a rozjeli se k městu.

Gabriela zastavila na parkovišti před ordinací. Susanna s Frankem si našli místo ve vedlejší ulici odkud dobře viděli na dům a před ním stojící Opel. Když Gabriela vcházela do vchodu šel za ní asi pětatřiceti letý muž v tmavém obleku. Uvnitř omráčil Gabrielu a zadním vchodem ji odnesl ke svému vozu. Frank se Susannou seděli ve voze a mysleli, že je Gabriela zrovna v čekárně, protože ve sluchátku slyšeli hlasy. Nevěděli však, že Gabriele ztratila mikrofon i s přívěskem, který měla na krku.
„Gabi, všechno v pořádku?“ zeptal se Frank, nedostalo se mu však žádné odpovědi. Tak to zkusila Susanna:
„Gabrielo, ozvi se.“ ale ani ona nedostala odpověď oba jako na povel vyběhli z auta a běželi do ordinace. V prvním patře těsně přede dveřmi našla Susanna Gabrielin řetízek.
„Franku!“ zhrozila se.
„Co je to?“
„Gabrielin řetízek nikdy ho nesundává.“ řekla Susanna a začala mít strach.
„Neboj se má ještě sledovací zařízení. Zavolám Andree ať zjistí, kde teď jsou.“
„Dálniční…“
„Andreo zjisti kde je teď Gabriela, Bergerová nejspíš slyšela hovor mezi šéfovou a Königem a připravila se.“
„Dobře hned se podívám, Franku jsou na Hoher Strasse a právě najíždějí na A47.“
„Díky Andreo“ řekl Frank a šel za Susannou, která chtěla zatknout Bergerovou. Skoro se srazili ve dveřích.
„Kde ji máš?“
„Doktor řekl, že má polední přestávku, ale už před deseti minutama se měla vrátit.“ odpověděla mu Susanna a už se řítila po schodech ven ke svému autu.

„Kobra 12, volá centrálu.“
„Centrála slyší.“
„Hotte dej mi Andreu.“ řekl Frank.
„Andreo Frank.“
„Ano Franku?“
„Kde je teď Gabriela?“
„Na A47, Franku teď sjeli na B89, jedou směrem ke staré továrně v Kerpenu.“
„Díky Andreo, kdyby něco tak mi zavolej.“ řekl Frank. Susanna zatím sjela na B89 a hnala kupředu své stříbrné vozítko.
„Susanno zpomal je tu pravoúhlá zatáčka.“
„Franku já se tu vyznám.“ odpověděla mu a už šlapala na brzdy, až se od kol začalo kouřit, smykem zatočila, přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a opět sešlápla plyn až na podlahu. Frank jen zavřel oči a čekal na náraz, který naštěstí nepřišel.

„Co chcete dělat?“ zeptala se Gabriela, když se probrala a uviděla muže a drobnou ženu?
„Chtěla jsi nám překazit náš plán na pomstu doktoru Königovi.“ odpověděla jí Bergerová.
„Proč jste vraždili ty ženy? Ony za to že jste potratila nemohly.“ snažila se na to jít psychologicky Gabriela.
„Drž hubu, ty taky chcípneš. Kdyby ses do toho nepletla mohla jsi to přežít.“ řekl muž.
„Policajti Königa neusvědčili minule, tak jsme připravili past a všechno jsme na něj chtěli hodit, ale to by ses do toho nesměla přimíchat ty.“ začala křičet Bergerová.
„Heike uklidni se, měla jsi dnes sedativa?“
„Ne, myslela jsem, že ho dnes zabiju a chtěla jsem to být já a ne nějaká jiná pod vlivem prášků. Michaeli to on nechal umřít Uweho.“
„Co je to za jméno? Uwe, vždyť je to jak pro šimpanze a ne pro dítě.“ začala se smát Gabriela a snažila se co nejdéle udržet hovor. V tom se u vjezdu objevil stříbrný Mercedes. Heike a Michael se rozeběhli každý na jinou stranu. Michael stačil zvednout Gabrielu a odváděl ji pryč. Susanna běžela za Bergerovou s pistolí v ruce, když se jí podpatek pravé boty zaklínil mezi dvě železné tyče a ona spadla na dřevěný ztrouchnivělý poklop, který zakrýval starý výkop. Ten samozřejmě Susannu neudržel a ona se propadla do několika metrové jámy,kde zůstala ležet.

Frank pronásledoval Bergera a Gabrielu. „Už toho mám dost.“ řekl si pro sebe a skočil po Bergerovi a srazil ho k zemi. Frankovi vypadla jeho zbraň z ruky. Berger se po něm ohnal nožem. Frank uskočil a vykopl Bergerovi nůž z ruky, Gabriela se zatím schovala za barely s vodou. Bergerovi se podařilo Franka udeřit do obličeje a Frankovi chvíli trvalo než se zvedl, jenom že Berger nechtěl čekat a Franka kopl ještě jednou, potom znovu a znovu Frank se sotva bránil. Když vyšel výstřel. Berger se zřítil k zemi a chytl se za pravou ruku. Gabriela podala Frankovi jeho zbraň. „Ta je tvoje.“
„Díky. Zachránila jsi mi život.“ poděkoval Frank
„Kde je Susanna.“ zeptala se Gabriela „Nevím, myslím že běžela za Bergerovou.“

Susanna se probrala z bezvědomí a pokusila se otočit na záda s těží otočila tělo. Když se podívala nad sebe uviděla Heike se zbraní v ruce, chtěla tedy vytáhnout svou zbraň, ale ta jí vypadla z ruky, když hodila šipku do výkopu.
„Hledáš tohle?“ otázala se Bergerová.
„Paní Bergerová nedělejte si to ještě těžší. Za vraždu policisty…“
„Drž hubu!" přerušila ji Heike, „Já do vězení nepůjdu.“ řekla a namířila zbraň na Susannu.

Když Frank nasadil Michaelovi želízka, pomohl mu na nohy a společně s Gabrielou šli k vozu. Najednou vyšel výstřel, v té chvíli by se ani v jednom krve nedořezal.
„Susanno!!“ zavolali jednohlasně. A rozeběhli se k místu odkud vyšel výstřel. Na kraji výkopu leželo mrtvé tělo Heike Bergerové.
„Ne! Heike! Co jsi to provedla??“ křičel Berger. Frank málem spadl za Susannou, protože zakopl o železnou trubku.
„Sakra!“ proklel.
„Susanno!“ zavolala Gabriela.
„Tady dole.“ zavolala slabým hlasem Susanna.
„Je ti něco?“ ptal se Frank.
„Asi mám naraženo několik žeber a pár modřin.
„Au!“ zvolala Susanna, když se pokoušela vstát, „A asi ještě zlomenou nohu.“ dodala.
„Jak jsi se tam dostala?“ zeptal se Frank s úsměvem.
„To ty blbý podpatky.“ ozvalo se ze zdola.
„Já ti říkal, kup si pořádný boty.“ smál se Frank a Gabriela se k němu přidala.
„Co, kdybyste se přestali smát a dostali mě nahoru.“ spustila Susanna.
„Už jsem zavolal hasiče, aby mi tě vytáhli.“ řekl Frank a začal se smát na novo.
„Trabere počkej, až se dostanu nahoru.“ vyhrožovala Susanna. Hasiči přijeli o chvilku později, Susannu vytáhli během deseti minut a předali ji záchranářům. Ti ji odvezli na vyšetření do nemocnice.

„Traber, prosím.“ řekl Frank, když přijal hovor.
„Tady, Engelhardtová. Všechno v pořádku?“
„Všechno až na Susannu.“ odpověděl jí Frank.
„Co je s ní?“
„Jen pár naražených žeber a zlomená noha. Nic vážného.Zrovna ji odvážejí.“
„Pro boha, co se stalo?“
„Nic, jen má milá kolegyně nosí špatnou obuv.“ řekl s úsměvem Frank a při vzpomínce na to jak se Susanna válí ve výkopu se musel kousnout do rtu, aby se nezačal smát.
„A co je s Bergerovými?“ zeptala se Anna.
„Paní Bergerová se zastřelila a Berger je lehce zraněn.“ podal okamžité hlášení Frank.
„Dobrá práce. Pozdravujte Susannu, až ji uvidíte.“
„Díky šéfová. Nashledanou.“ ukončil hovor Frank.

Když Susanna přišla druhý den do práce vypadala jako by ji přej parní válec. Frank ji přivítal: „Čau, myslel jsem, že zůstaneš doma.“
„No za padouchama běhat nemůžu, ale čeká tu na mě pěkná hromada hlášení.“
„Děkujeme za pomoc paní von Landitz.“ poděkovala Gabriele Anna a šly k ostatním.
„Díky sestřičko.“ řekla Gabriela.
„Mě neděkuj.“ a ukázala na Franka.
„Díky pane Trabere.“ řekla Gabriela a políbila Franka na tvář.
„Není zač.“
„Už budu muset jet.“ Gabriela se se všemi rozloučila.
„Někdy se ozvi.“ křikla za ní Susanna Všichni se na ni udiveně podívali.
„Susanno?! Mám pro tebe překvapení.“ řekl Frank.
„Jo a kde?“
„V kanceláři, pod oknem.“
Susanna přebelhala do kanceláře a pod oknem našla velikou krabici, když ji otevřela, spatřila nové tenisky značky Reebok.
„To, abych tě zase nemusel vytahovat z nějakého výkopu.“ řekl Frank a začal se smát.
„Franku!“ křikla Susanna a jednu tenisku po Frankovi hodila.

KONEC!!

Děkuji, že jste přečetli až sem.

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Páni,ty tenisky bych si s ní vyměnila moc ráda,já mám značky mag,jsou dobrý,ale měla jsem taky Reebočky,v těch se šlapalo jedna radost!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Joo,a od kdy jsi madam záhadná???????????

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
eddie15


Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 23
Odpovědět s citátem
hehe Very Happy ..to je prostě dobrý Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
„Něco mě napadlo.“
„No tak povídej!“ přerušila ho Susanna.
„No…teď jsem to zapomněl.“


To je celý Frank Laughing Hlava děravá... eh... no já mu nemám moc co vyčítat XD


„Nic, ale už toho mám dost, kdo může vraždit těhotné. Někdy bych s touhle prací sekla.“

Chudák Sus... musí to být hořké sousto pro chlapa, natož pro ženu Sad Pěkně hnusný případ Sad


„Co já a žárlit, nech toho já vůbec nežárlím.“
Ne, Sus, Ty nic, Ty muzikant, že XD Chjo, jsi žárlivá jako náš zelenej zuřík, podej si s ním tlapu! Laughing


Uwe! Jméno pro šimpanze! To by měl slyšet chudák Schröder Laughing Laughing

Fajn povídka, děkuji za mrazení v zádech i za pobavení Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
čéče.....krása teda....

Sus má sestru,jo? A nenáviděnou? skvělý...
A Franku, ty a ten tvoji kámoši Aizheimer a Smích a ještě Flirt, viď? Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
3. Ty máš sestru?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma