AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se vám povídka líbí?
1
100%
 100%  [ 9 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Po delší odmlce jsem zpět s jedním mini pokráčkem. Snad se bude líbit.

JSS... Romantika nebude! Stačí mi, když přijdu k babičce a tam běží Rosamunde už čtrnáct dní v kkuse. Akce v chemičce Question Twisted Evil možná se protáhne, možná to bude bleskovka, uvidíme Smile

Všel: Hottík by se měl v jídle mírnit, jinak se mu může stát osudným Laughing

Přeji příjemné čtení

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Suprový a bombastický zoroveň!!! Jak dlouho bude scéna v továrně??? Ty jo, docela jsem zvědavá a natěšená!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Sakra, to jsou samá překvapení! Laughing Jak to, že Traber nenatáh bačkory? A co Susanna? A Gabi? Laughing Shocked Surprised Rychle nový díl!!! Tohel jen tak dlouho nevydýchám! Laughing Laughing Laughing Ne že zas budeš mít interval 20 let! Very Happy

Takže kdy??? Laughing Laughing

PS: Bohužel jsi vyhrála, myslím, že jsme se jendou nějak bavily, kdo z nás přidá dřív pokráčko! Very Happy Ano, jsi to ty! Gratuluju! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Jo tak tu sázku už si moc nepamatuju, ale něco málo se mi vybavuje.
K Traberovi, ještě není konec a v mé hlavě může dojít k nějakému zkratu a natáhnou bačkory všichni Twisted Evil Susanna? Uvidíme, ale už toho možná přežila až moc... Ke Gabi se zatím vyjadřovat nebudu,ještě nemám promyšlený její osud.

Děkuji za koment, potěšil. Vyhlašuji novou sázku, kdo dřív? U mě to bude asi až za dlouho, nevím, kdy budu mít čas a nápady, ale jen co něco zplodím v nějaké uspokojivé délce, dám vědět. Smile

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jestli já někdy něco zpoldoím, tak to bude zázrak!! Nehrábla jsem na to už dobrý měsíc! Laughing Laughing Laughing Laughing Ano, enní se čemu smát, ale to envadí! Laughing Sázku beru, myslím, že opět vyhraješ! Very Happy

PROVEDEŠ NĚCO SUSANNĚ A OSOBNĚ SI TĚ NAJDU! Laughing Laughing Laughing Ano, už vidím, jak ji schválně necháš pomalu a bolestně umřít! A Traber musí do pekla! Laughing Už tu na bílém světě nemá co dělat! Laughing Jinak ostatní osoby... hmm, Gabi to přežije bych to tak viděla, ale pravda, co my íme, co se ti urobí v hlavě! Laughing Mohlo by brzo nějaké pokráčko! Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
„Myslím, že kdyby vás kolega Bonrath slyšel, nebyl by nadšený.“
„No jo, ale teď mě neslyší, tak si můžu rýpnout,“ osočil se komisař.


Chudák Bonrath! Souhlasím, že by nadšen nebyl Laughing Laughing Laughing

Ale teda, napínáš zvědavost Shocked Souhlasím ve všem s Jess, jsem napjatá jako kšandy! Shocked Uch a co ten Rick? Shocked

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ahoj!Takže se vracím po nějakých ... Radši nebudu přemýšlet jakých měsících.Takže K povídce:Musela jsem si trochu vzpomenout o co jde ... Ale ajko že hledím!A stejně jako JSS říkám dřív než za 20 let(jo to říká ten pravý)Ale Trabere Trabere ... T y seš vážně nenormální ...


Tleskám Cobři Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Pokráčko Laughing Laughing

Tak jsem se překonala, místo 20 let několik dnů...možná je to předposlední pokráčko, než mě Jess zabije Twisted Evil

Děkuji za komentáře, moc mě potěšily Embarassed Přeji příjemné počtení a čekám kritiku

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Liz


Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tuhle povídku jsem začal číst ještě dřív než jsem se zaregistrovala. Musím uznat, že se to docela zajímavě vyvinulo. Zajímalo by mě, jak to dopadne se Sussanou. (ale myslím si, že hodně špatně.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Řekni že Susanna není mrtvá.Řekni!Dělej,jinak Tě totiž ještě před Jess zabiju JÁ!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
K.Thaler: Počkej si na pokráčko Twisted Evil Laughing

Liz já se zase musím přiznat, že se to opět vyvinulo jinak, než jsem původně plánovala, což u mne není nic nového Confused Laughing K Susanně můžu říct jen, počkej si Wink

Děkuji oběma za komentík

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Mno,jestli budeš přidávat pokráčka tak rychle jako tohle,tak já počkám,ale jestli to zas bude za 25 světelných let .. !

Tím mě přivádíš k LL:Kdy???

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
[quote="K.Thaler"]Mno,jestli budeš přidávat pokráčka tak rychle jako tohle,tak já počkám,ale jestli to zas bude za 25 světelných let .. !

Tím mě přivádíš k LL:Kdy???[/quote]

Teď bych to nechala, tak za 25 let pozemských, abych trochu napínala a uvažovala, jestli dělám správně...musím si všechno pořádně rozmyslet, abych se neupsala a neodeslala jako pokráčko něco, co bych pak nemohla vzít zpátky Wink Takže čekej Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Já Tě zastřelím ...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
„Neříkejte, že jste překvapený.“

Nevím jak on, ale já tedy jsem Laughing Laughing

Cožeee? I Etherton? U myších ocásků, člověk už nemůže věřit nikomu! Shocked

„...nemusel jsem jít hodinu pěšky, než mě napadlo zavolat si taxi, jehož řidič byl ještě větší zloděj než ten, co jsem ho minulý měsíc zatýkal za to, že přepadl transport peněz a sebral 30 milionů eur!“

Hahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing A máš to, Semire Laughing Laughing

Disk se našel. Ale co Suss? Shocked Snad je v pohodce...

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Geez, děvče. Odezírej mi ze rtů: Z-A-B-I-J C-L-A-I-R-E, N-E S-U-S-S! Sakra, ta ženská umí být neustále zraněná, ale nic víc! Teda tenhle syndrom mají u tebe snad všechny. Very Happy

Jinak krádež Semirova auta a jeho cesta domů nesmírně pobavila, za to deset bodů navíc. Jsem si to představila naživo a LOOL!

A upřímně, od Etherthwhatever jsem to docela čekala, jevil se mi tak nějak podrazácky.

No, jsem zvědavá, co bude dál. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Šakráááá, já bych asi měla jako první komentovat Susannin stav, ale neudělám to! PROTOŽE JAKO PRVNÍ BUDU KOMENTOVAT FRANKA!!!!!!!! Když ve zprávách běželo, že nakládali rakev do pohřebáku, modlila jsem se, aby v ní právě odpočíval FRANK! Jak to, že držtičku jednu nevymáchanou pustí za chvíli domů a Susanna... Nemám raději slov!
OK, předpovím, co bude dál! Znásilní ji doktor? Nebo Rick? Nebo že by opět ztratila paměť? Nebo že by utekla z nemocncie a vrátila se do Ameriky? Nebo utekla z nemocnice a vzala spravedlnost do svých rukou a zachránila Gabi sama? Rolling Eyes Ne, Sus neumře! A jestli ano, jsi další v pořadí TY! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink Laughing

Semirovi to přeju nemá si vybírat! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Kdyby byl gentlman, nevyhazoval by Petrunu od volantu! Laughing

Popravdě mi byl Ethrton nesympatický, ale pořád to byl šéf a nevypadal neškodně, ale tak škodný asi bude! Laughing Laughing Laughing Laughing Uvidí se, jak moc a jak moc bude chtít Sus v nemocnici zabít! Laughing Laughing

LL: Kdy? 25 pozemských let? Slabý!!!!!! Zase kecáš,vidím to tak na další éru dinosaurů! I když pravda, teď jsi překvapila! Laughing Laughing Už se těším, až se dozvím, co jsi napáchala se Susannou! Zase z ní uděláš chudáčka Zombíka! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Pokráčko... Exclamation z 25 let pozemských se vyklubalo pár týdnů Laughing

Všem se moc omlouvám, že jste museli čekat tak dlouho, ale autorský blok, nedostatek času a schovaná múza, dokáží své.

Dnešní dílek věnuji všem, co mají rádi Susannu.

Příjemnou zábavu Twisted Evil

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Promiň, že musím být... WTF??? WTF??? W.T.F.??? Že si ji v té nemocnici spletli s tou Frankovou nádherou... prosím!

LOL, musím čůrat... starej trik, Gabi.

Tak Susanna je pod drnem (i když to stále píšu opatrně, u tebe člověk nikdy neví) a Traberový si tam někde pochrupává, jo? Měla bych mu jít udělat budíček. Twisted Evil

Hehe, Andrea je evidentně krapet otravná a Semir z ní má bžundu... kam tohle spěje.

Aha, tak Gabi se evidentně fakt chtělo čůrat... tak nic. Embarassed Ale náhodou, to jídlo zjevně nevypadalo vábně, Gabi může být ráda, že mu tak brzo zamávala.

„Vy se mi snad zdáte,“ ulevila si šéfka a odešla do své kanceláře...

Tohle mi připomnělo Sluhu dvou pánů.

A vůbec, celá ta Bonrathova nehoda je maximálně vtipná, já se na začátku bála, že děláš čistku v postavách a chudák velkej to odnesl. Jen mi to tam přišlo drobet nepatřičné vzhledem k Susanně... KTERÁ ALE STEJNĚ NENÍ MRTVÁ, ŽE? *buší si pěstičkou do dlaně* Twisted Evil

Tahle část se mi teda nelíbila, další sem! Razz

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
No to si ze mě snad děláš srandu né?CLAIRE!Dovedeš to přečíst?CLAIRE měla umřít!Okamžitě,okamžitě,OKAMŽITĚ mi řekni že si deláš srandu!Řekni tolhe:A-N-O-D-Ě-L-Á-M-S-I-S-R-A-N-D-U!Vrrrrrr!



Ll:Kdy??Musím se dotvědět,co teda je a co neni!



Ale jinak krásný!Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
SaM: Původně jsem měla v plánu pročistit služebnu, ale nakonec to Bonrath přežil. Uznávám, že jsem to měla nechat až do dalšího pokráčka, ale chtěla jsem trochu odlehčit atmosféru. Příště se polepším, ale Claire ještě nechám naživu. Twisted Evil Laughing

K.Thaler Říkám: "N-E-N-E-D-E-L-Á-M-S-I-S-R-A-N-D-U!!" Susanna už to má opravdu za sebou Embarassed Crying or Very sad

Děkuju za komenty Embarassed

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Upřímně jsi mě docela zklamala. Kdybys Suss odpravila hned po tom, co se jí to stalo, tak neřeknu ani fň, ale tohle je už trochu překombinované, sorry.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Ahoj všichni, tak jsem se po několika měsíčním přemýšlení, sepisování pro a proti rozhodla, celou tuhle povídku překopat. Protože ke konci se mi nedostávalo mnoha nápadů, jak pokračovat a navíc jsem v tom byla pěkně zamotaná.
Stále půjde o důležité CD, Susannin návrat, ale také se pokusím zabránit čistce v řadách policistů, ať už amerických či německých, nejspíš vynechám příjezd posily z Los Angeles a jiné drobnosti.

Doufám, že se Vám nová verze povídky bude líbit víc. První kapitolku přidám v neděli, ale nejspíš bude velmi podobná úvodní části této verze.

Děkuji za pochopení a hlavně za Vaše komentáře, které jste u této povédky zanechali, moc si jich vážím.

cobra12

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cena za život
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma