AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Jak jde čas
Andrea


Založen: 06. 12. 2018
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Tak po x letech ,díky své nevyléčitelné nemoci,jsem vytáhla naše staré dobré povídky.U nejedné povídky jsem se rozbrečela,zasmála u Lady Anežky,zavzpomínala jaké to bylo,když jsme psali první společné povídky,které všechny mám vytisknuté.Lidi to už je pomalu 15-16 let.Jak ten čas letí.Vzpomínám na lidičky z uplně prvního fora,jaké to tu bylo super.Spousta lidí už tu není,má jiné zájmy,mají rodiny,ale ty krásné vzpomínky zůstanou na vždy.Také jsem si řekla,že by nebylo k zahození oprášit svůj notes a začít dopisovat povídky co mám rozepsané,snad bude na to tedka trochu času,který tak strašně letí.Jo lidi život není peříčko,ale pořádná traverza jak se říká.Včera jsem ležela v povídkách celej den a při nich si člověk uvědomí spoustu věcí,ale hlavně to,že láska je to nejkrásnější na světě.Mám super manžela,super 8 letou dcerku.Život je dost krátký na to zabejvat se maličkostma.Jsem moc ráda,že jsem se tady setkala s lidičkama,se kterýma jsem byla naladěná na stejnou notu.Bylo to tu prostě super,kdo nezažil,nepochopí.Možná ještě někdo bude mít uloženou v pc společnou povídku č.2 a 4.Dneska při jejich čtení se usmívám u srdíčka mám takový krásný pocit,že jsme dokázali něco takového splodit,je to bezva narazit na lidčky co jsou naladěni na stejnou notu.No jo no čas už se vrátit nedá,ale tak třeba někdy se tu sejdeme,my co jsme tu byli mezi prvníma,jako důlchodci Smile a napíšeme něco společně,kdo ví.A děkuju lidičky,že jste tady byli.Nikdy na Vás nezapomenu-Chicko,Oli,rimeS,Bonrath,Jeanne,všelicos,kajusia,,Calipsa,na na Johannese,ktarý ve své fanzii vyplodil náderné povídky ,ve kterých zastupoval každý z nás svého hrdinu.Díky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jak jde čas
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma