AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Chudák Natascha.. jak já jí rozumím, taky matice nerozumím Laughing Laughing Hm... oni se takhle nechají napálit, to snad ne... Laughing


Noo, já taky lituju Nataschu...matika taky není moje silná stránka Wink Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
VELKÉ POKRAČOVÁNÍ JE TU!!! Tak hezké čtení..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Teda Ivett...tomu říkáš velké pokračování Laughing Laughing ne bylo dostatečně dlouhé.

a slečna Schmidtová je snad ještě větší střevo než naše třídní.

,,Jenom se mi tam zasek papír...nic víc...‘‘ říkala jako by nic.
,,Cože!‘‘ zařval Frank. ,,To snad není možný.....ten fax je novej, šéfová se zblázní! To nejsi schopná ani nafaxovat pár papírů?!!‘‘ řval na ni. ,,Jako kdybysme ti to neukazovali!!‘‘ pokračoval. Culíkářka sice chvíli koukala, ale pak ze sebe vypravila zase pomalým omluvným hlasem.
,,Hele...Já za to nemůžu, že je tady ten váš fax zničenej a mě jste poslali na ten novej...promiňte...‘‘ omlouvala se, pak tomu nasadila korunu:
,,Mmm, mám nápad....už vim, jak to zpravit. Ukaž..dejte mi ty nůžky. Já ten papír ustřihnu a bude to!‘‘ řekla a už si brala od Susanny ze stolu nůžky.


tohle prostě nemá chybu, opravdu technický typ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Günter chystá nějaký nekalosti, jen doufám, že se kurt ubrání a Kerstin se vrátí včas, aby Beckerovi nedovolila sebrat děti.
Takže je ti jasné, že se těším na pokráčko. Psát to ale samozřejmě nebudu Laughing Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
ÓÓÓ, Tak Zavalená Culda neumí s faxem? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Tak teď Trabera docela chápu, že ji nemůže vystát! Very Happy Very Happy A počítám, že na Susannu je toho už taky dost! Very Happy Very Happy

No, jako bych to neříkala, že unese svoje děti! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil A fakt se mu to podaří? pochybuju, že by se Kurt ubránil dvěma mužům! Sad

Tak snad bude pokračování stejně dlouhé jako dneska co nevidět! Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
cobra12: To jsem netušila, že někoho ten fax takhle rozesměje Laughing Laughing Laughing Mám radost, že jsi se zasmála Laughing

JSSVLVKMK: Zatím ti nebudu prozrazovat, co udělá Günther..ale asi nebudeš daleko od pravdy Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Ten Günter je šmejd, vrrrr... Confused

Ale culíkářka je čím dál tím lepší Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing To s tím faxem bylo žůůůůžo Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Dneska přidávám trochu menší pokračování, ale snad se vám bude líbit Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No ne, ten Günter je ještě větší hajzl než jsem si doposud myslela! Evil or Very Mad Chudák Kurt! Crying or Very sad

Culík jedééééé! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Odolnější žaludek jak Hotte? Shocked To ještě jde? Shocked Shocked Very Happy Very Happy Laughing Laughing Každopádně její akce na dálnici s hambíkem, salátem, a Traberem... Luxůůůůůůs! Laughing Laughing Laughing

Tak jsem tedy zvědaá, kdy si tu zase přečtu tvůj komentář s kouzelným slovem "pokračování"! Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Pokráčko super,
chudák Frk, salát a ještě zlý duch Laughing Laughing a Suss to opravdu řekla dobře, kdyby šlo o jeho auto, tak vystřelí jako šipka.

Teda Güther je fakt srab, ale pořád zní lépe lahvička a hadr, než devítka Laughing Laughing
Ještě štěstí, že je Kerstin pryč, ale snad se dětem nic nestane, takže šup sem s pokráčkem.

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
Tak jsem tedy zvědaá, kdy si tu zase přečtu tvůj komentář s kouzelným slovem "pokračování"! Wink


cobra12 napsal:
šup sem s pokráčkem.



Spešl pro Abecedu: kouzelné slůvko POKRAČOVÁNÍ je tu!!!!! Very Happy
Tak všem co to čtou přeju hezké čtení.....
Wink
P.S. Dnešní pokračování je věnováno JSSVLVKMK (tj. Abeceda), Všel a cobře12 za stálé reakce, názory atd. ke každému pokračování....díky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přednostně ti moc děkuji za věnování! Wink

Jééžda, takže nejdřív unese děti a Kurta a pak chce něco udělat Kerstin? Shocked Shocked Evil or Very Mad Ten dostane na budku!!!

A co komisaři? Very Happy Very Happy Jééé, já se jim musím tak smát, amatérům, že ještě nic nemájí! Laughing Laughing Laughing

Děkuji za to kouzelné slovo! Kdy bude příště? Very Happy Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
No teda, co ti komisaři vyvádějí, že dosud nic nemají...asi mají hodně práce se Schmidtovou Laughing Laughing

Takže nejdřív únos a teď Kerstin, myslím, že se holka přidá ke Kurtovi Twisted Evil

Málem bych zapomněla, moc děkuji za věnování.

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Tyjo,no to teda koukám,Günther se zas vyznamenal!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jáááááááááááááááááááááááááááá taky pravidelně čtu,ale pravda,nestíhám komentovat.


No,moje milovaná věta:A kdy bude pokráčko?

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
K.Thaler napsal:
Tyjo,no to teda koukám,Günther se zas vyznamenal!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jáááááááááááááááááááááááááááá taky pravidelně čtu,ale pravda,nestíhám komentovat.


No,moje milovaná věta:A kdy bude pokráčko?



Tak to jsem ráda, že i ty pravidelně čteš...já to chápu, že není tolika času Wink Wink ..příště napíšu věnování tobě, ju? Jinak pokráčko bude někdy příští tejden...ale spíš ke konci....odhaduju to až na sobotu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Ivett napsal:
K.Thaler napsal:
Tyjo,no to teda koukám,Günther se zas vyznamenal!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jáááááááááááááááááááááááááááá taky pravidelně čtu,ale pravda,nestíhám komentovat.


No,moje milovaná věta:A kdy bude pokráčko?



Tak to jsem ráda, že i ty pravidelně čteš...já to chápu, že není tolika času Wink Wink ..příště napíšu věnování tobě, ju? Jinak pokráčko bude někdy příští tejden...ale spíš ke konci....odhaduju to až na sobotu...


O.K,ale nechci se vnucovat,ajk jsem správně pochopila,tady se na tuto vlastnost nehraje.


Schmidtová se zas vyznamenala...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
K.Thaler napsal:
Ivett napsal:
K.Thaler napsal:
Tyjo,no to teda koukám,Günther se zas vyznamenal!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jáááááááááááááááááááááááááááá taky pravidelně čtu,ale pravda,nestíhám komentovat.


No,moje milovaná věta:A kdy bude pokráčko?



Tak to jsem ráda, že i ty pravidelně čteš...já to chápu, že není tolika času Wink Wink ..příště napíšu věnování tobě, ju? Jinak pokráčko bude někdy příští tejden...ale spíš ke konci....odhaduju to až na sobotu...


O.K,ale nechci se vnucovat,ajk jsem správně pochopila,tady se na tuto vlastnost nehraje.


Schmidtová se zas vyznamenala...


Ale ty se přece nevnuvuješ...já to naprosto chápu, že se nestíhají psát komentáře...já jsem to jako vnucování nebrala... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Taaak je tu další POKRAČOVÁNÍ!!!!! Další bude až někdy za deset dní, protože jedu na prázky Wink !!!!!Jupppíí....tak přeju příjemné čtení
P.S. Dnešní pokračování je věnováno všem, co to čtou Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Tak to ti řeknu,tohle jsem vůbec nečekala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mám k tomu jen dvě slova,nic víc mě nenapadá:THE BEST!!!!!!!!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
K.Thaler napsal:
Tak to ti řeknu,tohle jsem vůbec nečekala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mám k tomu jen dvě slova,nic víc mě nenapadá:THE BEST!!!!!!!!


Jsem moc ráda, že se ti dnešní pokráčko líbilo!!! Taková dvě slova, jako jsi napsala...opravdu si toho cením, díky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To je ale hajzl! Nejen Günther, ale i Traber! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes Mad
Já tušila, že ty děti dá Vereně! Sad Chudinka Kerstin s Kurtem!

A Traber mě dopálil úplně nejvíc! Evil or Very Mad Rolling Eyes Tahle se chovat jako policajtík? Fuj, hned bych ho přejela tím jeho Mercedesem a ještě ho pak dorazila jeho pistolkou! Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes Evil or Very Mad Mad Confused

Jinak moc pěkný! Taky souhlasím se slovy The best! Very Happy A už aby těch 10 dní uběhlo! Laughing Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
To je ale hajzl! Nejen Günther, ale i Traber! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes Mad
Já tušila, že ty děti dá Vereně! Sad Chudinka Kerstin s Kurtem!

A Traber mě dopálil úplně nejvíc! Evil or Very Mad Rolling Eyes Tahle se chovat jako policajtík? Fuj, hned bych ho přejela tím jeho Mercedesem a ještě ho pak dorazila jeho pistolkou! Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes Evil or Very Mad Mad Confused

Jinak moc pěkný! Taky souhlasím se slovy The best! Very Happy A už aby těch 10 dní uběhlo! Laughing Very Happy


Tak to jsem se docela zasmála tvýmu komentáři k Frankovi Laughing Laughing ...jojo, byl na ni hnusnej...když jsem to dopsala a četla jsem to, byla jsem na něho naštvaná, jak je takhle hnusnej Laughing To doufám, ty jako policajtík dělat nebudeš Laughing ...jinak i tobě děkuju, že ses připojila ke slovům The best....fakt děkuju....o prázdninách jsem zase o něco pokročila...a když jsem to dávala číst ségře, koukala na to s otevřenou pusou, jak jsem mohla zabít její oblíbenou postavu....ale nic zatím neprozradím...jaká je její oblíbené postava - na to si ještě chvilku budete muset počkat, protože je to ještě hodně daleko....mám totiž ještě hodně stránek v rezervě....takže vás docela lituju, protože je těch stránek ještě hodně Very Happy
Dneska sem dám ještě jedno velký (dneska bude myslím až obrovský Wink ) pokráčko....ať to začne trochu ubíhat....koukala jsem, že toho ještě hodně nevíte...takže...opět se budu těšit na vaše komentáře...
Dnešní pokračování věnuju spešl K.Thaler za hezké hodnocení, děkuju...joo a vlastně ještě Abecedě Wink
P.S. Nové pokračování najdete až v druhé polovině první stránky...červěně označené Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, Traber hnusnej byl, on si opravdu zaslouží být ten zlý, jak jsi napsala! Laughing Laughing Laughing A já jako policajtík? No to se fakt vyjadřovat nebudu! Laughing Laughing Laughing

Oooo, slečna Culíkářka... To snad nejde komentovat jinak než hlasitým smíchem! Laughing Laughing Laughing Já z tý holky neůžu! Laughing Laughing To je moje nejoblíbenější postava... Sakra, jen aby to nebyla oblíbená postava taky Marti! Surprised Mad Crying or Very sad Ale snad ne! Very Happy Very Happy A už se těším na podrobný popis jejího zásahu proti Frťanovi! Laughing Laughing

Günther... To je hajzl díl od dílu horší a horší! Crying or Very sad Crying or Very sad Děti dal Vereně, zřejmě se chystá něco udělat těm dvěma a zajímalo, co se chystá uděla Mtthiasovi, když ho Verena nechce! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Tak jsem zvědavá, co provedeš příště!

Moc ti děkuji za věnování! Laughing Pokráčko bylo opravdu dlouhé, snad máš stejně dlouhou a delší zásobu na příště!

A klasika: Kdy bude to příště? Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Já se s toho zcvoknu...A na jaký písmeno začíná ta ségřina nejoblíbenější postava?Jenom první písmenko...pls§


Hele,Günther mi už vážně leze na nervy,to jsem si nemyslela,že je to takovej víš-co...

Klasika,jak podle mě,tak podle JSS...no,nebudu to opakovat,když už to tu jednou někdo(víme kdo)napsal...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martík


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak já vám něco řeknu: v týhle povídce, na který se mimochodem sem tam autorsky podílim (sice jen malinko, třeba se radíme, co bude dál, pár odstavců hlavně zpočátku jsem i napsala Embarassed ), mám oblíbené postavy 2 Laughing tak je to tím složitější. A samozřejmě vám neprozradím, které to jsou Twisted Evil Wink

_________________
"Když vtipkuješ, řekni mi to předem, abych věděl, že se mám smát."...Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Království za jeden pohled na Culíkářku Schmidtovou za volantem a s bledou Engelhardtovou na sedadle spolujezdce Laughing Laughing

Günther se mi začíná líbit, jak je akční, když má Kurt svázané ruce...

Už se těším na další část, po dnešní dávce dvou zmeškaných pokráček, se nemůžu dočkat dalšího nášupu Twisted Evil a hlavně akce "Traber zločincem" Twisted Evil Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jsem ráda, že se vám dlouhé pokračování líbilo...noo a jak už psala Marťa, tak ani jedna neprozradíme, kdo jsou ty dvě oblíbené postavy Rolling Eyes Wink Very Happy Je zajímavý číst vaše všechny vzkazy...díky moc...nejlepší jsou ty o Güntherovi...ale jsem ráda, že se jeho postava alespoň někomu zalíbila Very Happy doufám, že vás to ještě stále baví číst....tak já se pokusim dodat pokračování co nejdřív...ale fakt nevím kdy...původně jsem myslela za dost dlouho, když jsem se zmohla na tak velký pokračování...ale vy když mi tady píšete...tak vám to dám asi dřiv Wink mějte se hezky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak pokračování je tady!! Dneska je sice kratší, než minule, ale snad se bude líbit....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Tohle sem prostě musím zkopírovat:

,,Nemůžete do toho kýchat! Už mluvte!‘‘ křičela.
,,Dobře...Kobra...aaaaaaaaa‘‘ podívala se na šéfku.
,,Koukejte se na cestu, ne na mě!‘‘ říkala Anna nervózně.
,,Jenže já nevim, co jsem za číslo..‘‘ vyhrnula ret.
,,To je přeci jedno...třeba Kobra 15! Hlavně to už ohlaste!‘‘ Blondýnka se trochu zamyslela, a pak ze sebe vysoukala:
,,Kobra 15! Honim zločince! Potřebuju spolupráci!‘‘ řvala do vysílačky, až Susanna málem ohluchla:
,,Dobře Kobro 15! Kde jste?‘‘ čekala, co se ozve na druhém konci.
,,No přece v autě!‘‘ nadávala, šéfka se na ni podívala:


Se budu smát ještě příští týden, Schmidtová je prostě borkyně největší Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

No tak snad se Bernd otočí a položí sluchátko, aby si zachránil život, nebo je to ta Martiny oblíbená postava?? Twisted Evil

Kerstin a Kurt mají fakt kliku, tak snad si únosci jejich zmizení nevšimnou moc brzo a ti dva se dostanou včas za Nataschou...

A samozřejmě poslední řádek: Kdy bude pokráčko?? Twisted Evil Embarassed Laughing Laughing

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Fíha, ten útěk byl nějaký jednoduchý! Laughing Laughing

A souhlas s cobrou, že Šmída je fakt master! Laughing Laughing Laughing Její akce vysílačka a vlastně celá akce je naprosto boží! Laughing Laughing Laughing A taky mě dostalo šéfčino uznání, ač tiché, že Frank dobře řídí! Very Happy Very Happy

No a Verena je fakt na psychouše! Tak doufám, že to není opravdu ta Martíka oblíbená postava! A hlavně doufám, že to není matthias! Crying or Very sad Crying or Very sad

A samozřejmě se přidávám k LL => kdy? Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak je tu po měsíci a dvou dní další pokračování!!!!!!!! Snad se bude líbit, jooo a promiňte, že jsem si dala s tím tak na čas.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Už jsem myslela, žes na nás zapomněla Laughing Laughing

Akce se Schmidtovou prostě úžasná Laughing Laughing Laughing

,,Teď ho mám vzít do svěráku?‘‘ ptala se culíkářka šéfové. Ta se na ni s hrůzou podívala:
,,Ale to musíte Susanně nejdřív ohlásit. Ona neví, že to hodláte udělat!‘‘
,,Dobře...‘‘ stáhla okénko:,,Vezmeme ho do svěráku, jo?!‘‘ křičela. Šéfová si držela ucho:
,,Můžete to zavřít?!!‘‘ překřikovala hučení cesty. Ani Susanna ji nerozuměla:
,,Co?!‘‘ řvala.


Co k tomu dodat Rolling Eyes Very Happy Very Happy

Když už si všichni policisté mysleli, že už culíkářka přestane brzdit pronásledované auto, přišel omyl. Schmidtová stočila volant doleva a bokem vrážela do Frankova Mercedesu. Po Annině nadávce zastavila.


ta holka je fakt master, to se musí nechat Very Happy

Frank se otáčel, kde je jeho ‘‘pronásledovatel‘‘:
,,Pane bože, já jsem jí asi utek....‘‘ zastavil se a koukal, že je dívka v nedohlednu.


přesně tam bych byla taky Laughing Laughing

Jinak super pokráčko, jen jsem zvědavá k čemu se přizná Kerstin a kde se nakonec objeví Berndova mrtvolka.

Last link Very Happy Pokráčko bude kdy??

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jsem ráda, že jsi se nasmála nad Schmidtovou Very Happy Very Happy
Co tají Kerstin a k čemu se následně přizná nemůžu bohužel prozradit...ale doufám, že to bude pro vás naprosto nečekaný.....a jinak pokráčko dodám co nejdřív....snad to tentokrát nebude až za měsíc Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
No,tak teda,Kurt asi kouká ještě teď...jájdu spinkat,komentář,napíšu zíííííííííííííííííítra...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No konečně pokráčko! Very Happy Sice píšu s mírným zpožděním, ale přeci! Smile

Action se Šmídou prostě haluz! Laughing Laughing Laughing To se nedá komentovat jinak než hlasitým smíchem doprovízeným válením se po podlaze! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Všechny hlášky, co jsme k tomu chtěla napsat z povídky, přidala cobra, takže já už jen musím přidat svůj souhlas! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Holka je fakt nejlepší, já bych odklidila Susannu a nasadila ji k Frankovi! Laughing Laughing Razz Razz

Útěk Kerstin a Kurta je hustej, ale jak dlouho jim to vydrží? A k čemu se to Kerstin přizná! Ty jo, napjatá jak cikánovy kšandy! Very Happy

Fíha, tak Verena odklidila manžílka! No tak kam ho teda zašije? Na to se taky těším!!

Z toho vyplývá, že na další pokráčko tu čekáme jak na smilování! Tudíš LL: kdy opět se dočkáme! Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Jujíííííííííííí,to je napínavý!Já se tak těším na pokračování!
Ve skutečnosti jsem pěkná mrcha!Tak to se ti dost povedlo!

Jujda,v té chaloupce bych teda nespala,ani kdyby mě honilo 1 000 000 teroristů i Husajnem.Páni,tam by nebydlel ani bezdomovec!Jé,Schmidtová se rozjela!


Já už tu větu ani nepíšu...

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak to jste mi udělaly fakt velkou radost, že se vám pokračování líbilo!! Momentálně píšu ještě další věcičku, která nemá nic společnýho s Cobrou, ale určitě se budu snažit tuhle povídku dopsat Wink doufám, že se tohle pokrááčko, co jsem vám sem dneska dala, bude líbit....noo snad jo! Jsem zvědavá na vaše reakce...
dnešní díl je spešl pro všechny, kdo to ještě nevzdali a stále to čtouVery Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked No já jenom čumím! Very Happy Takže Kurt je fotřík, Kerstin lže jak když tiskne jak Gutenberg, Becker zamýšlí něco s Nataschou (snad se nám tu neprolnou scénu z Rozhodnutí)! Shocked Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes Crying or Very sad Wink Laughing Very Happy

No fakt skvělý! Tak to jsme zvědavá! Very Happy

Takže LL: Snad zase v brzkém datu! Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Tak mě to nepřekvapilo, nějak jsem to tušila...

No snad se Natascha ubrání a rozbije Beckerovi ciferník, ať je nějaká sranda.
A co dělají naši komisaři?? Twisted Evil Laughing Laughing

LL: napsáno o příspěvěk výš Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak sem přidám pokračování s dvouměsíčním zpožděním Embarassed ...já vím, strašně se stydim, ale promiňte mi to. Rozhodně jsem na vás nezapomněla, důvody byly jiný - byla jsem hodně mimo Prahu, tak sem to nestíhala, školy bylo milion a času zase vůbec...tak snad to nevadí.minule to byl měsíc a dneska už dva. Doufám, že to sem příště nedám o tři měsíce později. Very Happy Ale s radostí můžu říct, že jsem asi před dvěma nebo třemi dny konečně tuto povídku dopsala, takže by to mělo být v pohodě. Wink Dneska jsem vám sem dala další část, tak doufám, že se vám bude líbit Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No sláva, konečně pokráčko! Very Happy Ale nevadí, nedostatek času to ej prevít! Laughing Ale Když už to mášdopsané, tak je to pohoda a žádné tři měsíce se konat nebudou! Laughing Laughing

Ups, Frank s culíkářkou mě dostal fakt do kolen a ze židle! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Prý pujč mi Včelí medvídky! A My z Kačerova! Laughing Laughing To bylo fakt skvělý! Laughing Laughing Nejlepší! Ještě by mě zajímalo, jestli zkoušky dá, nebo ne! A mohla by, aby pak šla rovnou na dálniční a prudila Franka! Twisted Evil Twisted Evil

Chudinak Kertsin a Kurt! Opravdu někoho trefil??? Já doufám, že ne, ale zase jsi říkala, že zemře oblíbená Martíkova postava! Crying or Very sad Sakra, tak teď budu napjatě čekat, kdy bude další pokráčko! Takže kdy se dočkáme??? Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Další pokračování jsem musela dát do nového okna...snad se bude líbit
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Po takové době a tak dlouhé! Laughing Laughing A samozřejmě napínavé! Laughing Very Happy

Nejvíce mě rozesmála tajle věta:
Když se to nepodaří….to raději ani nedomýšlela.

Nevím proč, ale bylo to vtipné! Laughing Alespoň pro mě! Laughing Jsem zvědavá, jak jí to vyjde, snad tak, aby opravdu nemusela domýšlet! Sad A škoda, že nezavolala Susanně... Komu to vlastně chtěla volala?

Ááááá, z culíkářky nemůžu! Laughing Laughing Laughing Píše test, absolutně neví, Frank si tam hodil čelíčko! Laughing Laughing Laughing Policajti jak vyšití! Laughing Laughing Laughing Laughing Ještě ke vši dobrotě by ten test mohla dát a šéfová jim pak oznámit, že Schmitka bude s nimi spolupracovat! Laughing

Sakra, Günter je svině! Co s nimi zamýšlí??? Už by ho chytli!!!!!!! Mad

Tak kdy zase přidáš pokračování?? Doufám, že bude zase stejně dlouhé, ale po kratší době! Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ivett


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Noo, tak bude se snažit do konce týdne..snad to půjde..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Strukturovaný Honza


Založen: 09. 09. 2016
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
No.

_________________
Jsem strukturovaný spisovatel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kšeft se špatným zbožím
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma