AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Vánoční stromeček
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Tak je to tady, Vánoce jsou za dvěřmi! Very Happy A aby nám to lépe uběhlo (a protože nevím, jestli bych to stihla nahrát později), tak vám věnuji letošní vánoční povídku už teď Very Happy Je trošku netradiční, tak napřed malý návod ke čtení: v určitých místech jsou vloženy odkazy a doporučuji text, který po nich následuje, číst s jejich poslechem. Ale to asi poznáte ve chvíli, kdy se k tomu dostanete... Laughing

Je to trochu šílenější, ale snad se vám to bude líbit Smile

Takže veselé Vánoce!! Smile Smile


Vánoční stromeček

Za okny služebny se k zemi snášely lehké, nadýchané sněhové vločky a jedna po druhé se k sobě lepily a vytvářely všude, kam jen oko dohlédlo, iluzi načechrané peřiny.
Byly to nádherné Vánoce.
Celá stanice dálniční policie voněla po skořici a vanilkových rohlíčcích, v hrnci na plotně se ohříval svařák a veškeré osazenstvo se s úsměvy a dobrou náladou podílelo na slavnostní výzdobě. Hotte s Dieterem na okna přidělávali barevná světýlka, Petra se Susannou vystřihávaly papírové vločky, aby je mohly (s výpomocí Franka a Toma, kteří zatím jen zavěsili girlandy na dveře svých kanceláří a již hodnou chvíli závodili v tom, kdo sní více cukroví) zavěsit na strop. Semir s Müllerem zatím v kuchyňce přichystávali další občerstvení, a dalo jim hodně práce, aby ve žravém chování své kolegy nenapodobili.
Šéfová na vše spokojeně dohlížela ze své kanceláře. Vše je téměř dokonalé, pomyslela si. Už chybí jen… propáníčka, chybí nám stromeček!
„Semire, Tome!“ zvolala rázným tónem a oba komisaři ihned (Tom tedy až poté, co si do pusy strčil poslední hrst nugátových ořechů) přispěchali za svou nadřízenou. Spustila hned, jakmile se zavřely dveře. „Pánové, náš každoroční večírek začne již v osm hodin. Tento rok nás navštíví jak paní Schrankmannová, tak náš drahý policejní prezident, a proto si velmi vážím toho, jak tady vy,“ pohlédla skrze žaluzie na ostatní, „tak i všichni kolegové pomáháte. Nicméně nám chybí to nejdůležitější, a sice vánoční stromeček. Ozdoby máme, ale potřebuji, abyste zajeli a nějaký koupili.“
Parťáci svorně pokývali hlavami. „To je jasný, šéfová,“ zavrněl Tom a oba se měli k odchodu.
„A pánové,“ dodala ještě Anna, „ať to není žádné koště, ano? NESMÍRNĚ mi na tom záleží.“
A s těmito slovy v uších oba komisaři vyrazili.

*****

Semir i Tom byli spokojení: pořídili již ve třetím obchodě se stromky. Vybrali nádherný, rozkošatělý smrček, tak velký a chundelatý, že jej museli přivázat na střechu stříbrného BMW, aby jej vůbec mohli odvézt. Oběma ale ze vší té práce a shonu vyhládlo, a tak se rozhodli, že se cestou ještě zastaví na takový pozdní oběd v jejich oblíbeném bistru. Zaparkovali, zkontrolovali, jestli provazy drží (držely skutečně dobře!) a vydali se na pořádnou porci smaženého řízku a hranolků, samozřejmě s notnou dávkou kečupu a tatarské omáčky.
Když zaplatili a odcházeli, tak se ještě stále smáli: netušili, že zatímco si plnili žaludky, stala se katastrofa.
Ne, nespadl jim na auto meteor.
Ani nevybuchlo, ani nenastal žádný takový příšerný scénář.
Bylo to o trochu lepší, ale stále stejně hrozné.

Stromeček byl pryč.

Provazy byly narychlo přeřezané a zloděj ještě stihl udělat jednou větví pořádnou rýhu do dveří u spolujezdce (což jim ovšem v tu chvíli nepřišlo důležité). Oba komisaři jen polkli, zalomili rukama… a s úpěním spustili.

(https://www.youtube.com/watch?v=moSFlvxnbgk)

Oba: Tohle jsme vážně nečekali
o dni vánočním

Semir: K čertu s těmi zloději!
Tom: Copak teď jen nazdobím?
Oba: Náš stromeček teď stojí
v doupěti lotrovském
Co dělat budeme:
kouknem se po novém?

Tom: Šéfová na
nás spoléhá
když nebude strom, tak bude poprava!

Semir: Tome, neboj,
seženem jej,
bude pak všem hej!

Oba: Tak jedem, tak jedem,
nemáme na to celý den.
Tak jedem, tak jedem,
snad stromeček seženem,
Šéfová
to vědět nemusí.
Jen musíme to stihnout
a koupit tu náruč haluzí.


Semir: Ulice už jsou prázdné,
obchody mají zavřeno.
Zkusíme to v dalším městě?

Tom (zvolá a pěstí hrozí): Proklínám tě, ničemo!
Oba: Náš čas se stále kratší zdá
blíží se chvíle kdy nám Anna vynadá.

Tom: Hele a co vzít stromek KTU,
technikům?!

Oba: To nápad je, nápad je,
Šéfová nás nezabije,
to nápad je, nápad je,
to nám vyřeší vše.
Harty kámoš je
on pomůže nám
tak za ním jedeme…

Ten svět se hnedle více příjemným zdá být.
Za chvíli vše za sebou přeúspěšně budem mít.
Hartmut nám jejich stromek jistě rád dá
Vyvstává však otázka: zdali tam nějaký má?

Tak jedem, tak jedem,
nemáme na to celý den.
Tak jedem, tak jedem,
snad stromeček seženem,
Šéfová
to vědět nemusí!
Jen musíme to stihnout!

A sehnat tu náruč haluzí.


Bleskurychle nasedli do auta a vyrazili přímo na KTU. Tam je čekalo překvapení: před hlavní budovou stálo snad padesát aut, svítilo se kam jen oko dohlédlo a z otevřeného okna v Hartmutově kanceláři se linula hlasitá hudba a smích. S předtuchou toho (pro ně) nejhoršího vešli do dveří a brady jim padly téměř až ke kolenům.

Všude bylo úplně narváno: technici sice neodhodili své pracovní pláště (spousta z nich vyznávala rčení, že jsou dobré i na běžné nošení, ti extrémně založení dokonce prohlašovali, že se s nimi nestydí jít i do společnosti), ale rozhodně odhodili svou upjatost. Tančili, popíjeli a zkrátka dobrou vůli spolu měli. A jak se tak měli, tak do toho dokonce i pěli.

(https://www.youtube.com/watch?v=TISp0swKhkk)

Na KTU si dobře žijem,
pohodičku tu máme
a ještě si při té práci
občas zazpíváme.

Kladivo, šroubovák,
toho by ses, kamaráde, nedomák‘:
počítače, podvozky,
co my tu máme všechno za mozky!

Hej, hó!
Pozor dej!
Na hlavu svou!

Hej, hó!
Pozor dej!
Na hlavu svou!

Matika!
Fyzika!
IT!
Chemie!

To přece
hračka pro nás je!
Stopování, GPS,
nemáme žádnou mez, jo!

Na KTU si prostě žijem,
pohodičku tu máme
a ještě si při té práci
občas zazpíváme.

Almara a důkazy,
rozbitých aut věčné opravy.
Jsme tu dobří přátelé;
to vše je život náš!
Teď už to i ty znáš...


Komisaři se vyhnuli pár již poměrně podnapile vyhlížejícím pracantům v modrém a vyrazili přímo k v oranžové košili, překryté bílým pláštěm, křepčícímu Hartmutovi. Když je uviděl, tak rozhodil ruce - málem přitom srazil Karlheinze - a bodře zavrněl: „kamarádi moji! Tak rád vás vidím, přidejte se k nám v tuto slavnostní chvíli!“ Rozhodně měl upito, ale vypadal lépe než většina (přeci jen, měl celé KTU na starosti).
Tom mu mávl na pozdrav. „Nějak jste se tu rozjeli,“ poznamenal.
Zrzek se zazubil. „Almara jde na večírek k vám, tak znáš to, myši mají pré. Ale,“ přejel je zkoumavým pohledem, „vy jste s náma asi nepřišli slavit. Co potřebujete?“
Semir rozpačitě přešlápl. „Potřebovali bychom vánoční stromeček, nebo nás Šéfová stáhne zaživa. Nemohli bysme si vzít ten váš? Stejně to nevypadá, že by si toho někdo z tvých kolegů všiml...“
Hartmut pokrčil rameny. „Pro mě za mě... ale myslím, že vám zrovna náš stromek moc nepomůže.“
„Jak to?“
Technik jen ukázal směrem, ve kterém se ten skvost nacházel. A Semirovi s Tomem již podruhé toho dne padla brada.

Stromek byl... tak nějak jiný.

I z dálky si všimli, že jej tvoří pár hřídelí, brzdový kotouč, několik klíčů, základní deska počítače, přivařené led diody a další, pro ně neidentifikovatelné věcičky. Vypadal jako z noční steampunkové můry, ale oba museli uznat, že na KTU se docela hodí. Jejich problém to však rozhodně nevyřešilo.

Poděkovali Hartmutovi a zkroušeně odešli.

*****

Poslední úpravy místností vrcholily.
Již dobrá polovina stanice se rozjela do svých domovů, aby se nachystala na slavnostní večer a druhá polovina se také pomalu sbírala k odchodu. Anna se s rukama v bok spokojeně rozhlížela po stanici. Trávila v ní každý den mnoho hodin, ale i tak se jí teď zdála jako by byla nová: zářila a místo celkem ponurých, nudných barev v ní zářila rudá, zelená a zlatá. Byla to nádhera.
Měla chuť se zatočit na místě a rozezpívat se. Dálniční policie měla konečně šanci se vytáhnout a získat nějaké peníze navíc do svého rozpočtu. Od té doby, co nastoupil Gerkhan (a jeho parťáci, aby mu nekřivdila), tak každý rok jen klesal, aby je to nutilo jezdit s vozy opatrněji. Nicméně to nepomáhalo, a tak byl souhrn financí rok od roku našponovanější. Tenhle večírek je šance, úžasná šance. Nad šálkem punče by se mohl prezident smilovat, a...
Anna už to nevydržela. Nadechla se a spustila.

(https://www.youtube.com/watch?v=BulXil2ROy4)

Anna: Všechno už připravené je
a dřív než se někdo naděje
začnou hosté přicházeti k nám.
Konečně budu šanci mít
všem důležitým se zalíbit.
Snad rozpočet nám konečně navýší!

Lidí tu bude spousta.
Nesmí se nic pokazit.
Musíme si reputaci napravit.

Protože poprvé po letech
nás vzali na vědomí.
Protože poprvé po letech
konečně se odhodlali

i byť jen zvážit tu možnost
že by nám na provoz přidali.
Musím tak projevit skromnost
(a raději nestát pod jmelím).

Bude to sláva veliká,
od Gerkhana po Kranicha
budou všichni pěkný oblek mít.
Dámy zas budou oděny
v diamanty a rubíny.
Ani já výjimkou nebudu!

Bude to příjemný večer
plný jídla a zábavy;
dnes žádné zničené nápravy!

Protože poprvé po letech
nás vzali na vědomí.
Protože poprvé po letech
konečně se odhodlali

i byť jen zvážit tu možnost
že by nám na provoz přidali!
Musím tak projevit skromnost
(a nestát pod jmelím).


Petra: Kde kluci jsou, už měli tu být,
dávno se stromkem navrátit.
Čas ubíhá, a to všechno zdobení
zase tak jednoduché není.

Už měli by tu být.

Anna: Už měli by tu být?

Petra: Již čekat nemůžeme.
Anna (vyděšeně): Již čekat nemůžeme?

Petra: Nebojte, Hotte má jeden v záloze.
Anna: Dík Hotte!

Anna: Protože poprvé po letech
Petra: Už na to musíme jít

Anna: jim na nás záleží!
Petra: už musíme ten stromek nazdobit

Anna: Mám šanci změnit vše k lepšímu
Petra: Stuhy

Anna: a dojem udělat!
Petra: Stuhy, ozdoby, kde jen ty jsou?

Anna: Mám na to jen tenhle večer:
tak málo času mám!
Ale ve své večerní róbě
té mé večerní róbě
čest nám všem udělám!


„Petro,“ oslovila sekretářku, „ozdoby jsou tedy v mé kanceláři, žlutá krabice vedle pracovního stolu.“ Pohlédla na hodinky a rozpačitě se usmála. „Myslíte, že to zvládnete sama? Potřebovala bych odejít, abych tu pak byla včas…“
„My jí pomůžeme, Šéfová,“ vložil se do rozhovoru Hotte a šťouchl do Dietera.
„Jasná páka,“ pokýval dlouhán. „Jen běžte, ať to stihnete.“
Anna zamrkala. „Děkuji vám všem, jste úžasní. A Hotte,“ položila tlouštíkovi ruku na rameno, „ten stromeček vám nikdy nezapomenu. Jste skvělý.“
Hotte se zapýřil. „Ale to přece nic nebylo…“
„Ale bylo. A jestli nám opravdu přiklepnout vyšší rozpočet, tak věřte, že na tom budete mít velkou zásluhu. Tak já mizím, děkuju, děkuju, děkuju.“

Jen za Šéfovou zaklaply dveře, dala si Petra ruce v bok a velitelským hlasem prohlásila: „taky se musím upravit. Tak šup šup, Hotte pro stromek, Dieter pro ozdoby a ať to lítá!!“

*****

V poslední otevřené Večerce v Kolíně sehnali ohavný a rozhodně předražený umělý stromeček s falešným sněhem. V tu chvíli si říkali, že je to lepší než nic, ale jak se vraceli cestou domů, tak se na něj mračili více a více. Jejich nálada byla vskutku ponurá. Cestou na služebnu se zastavili ve svých bytech, aby se převlékli: napadlo je, že by mohli vzít své vlastní stromky, ale bohužel, Tom měl stromek jen asi půl metru vysoký a Semir měl ještě menší verzi tohoto vánočního symbolu.

Vypadalo to, že jsou úplně v koncích.

(https://www.youtube.com/watch?v=6ZOI1yUGPBQ)

Semir: Tome?

Co jenom budeme dělat?
Tohle jehličí nevoní
po smrku ni po jabloni;
a ty umělé závěje…
to prostě hrůza je!
Degradace nás čeká,
(to jistě víme).
K povýšení je cesta daleká!
Co jenom budeme dělat?
Co jenom budeme dělat…

Tom: Co jenom budeme dělat?
Ten kmen nic nezakryje.
Teď navíc ještě doufejme
že se nesmyje
zeleň co na něm je!
(To by nám tak scházelo!)
Je mi to tak líto,
chudák Šéfová,
co tak moc věřila nám!


Oba: Ach jo, ach jo, ach jo, ach jo! (vzteky vyhazují umělý stromek z okna)

Za chvíli oslava začne
to ale bude ostuda…
Až přijdeme s prázdnýma rukama
to zklamání bude tak znatelné…
Je nám to tak líto,
chudák Šéfová,
co tak moc věřila nám!

Co jenom budeme dělat?


Když měli služebnu na dohled, byla v nich jen malá dušička. Šourali se sněhovou nadílkou jako školáci, kteří si jdou pro vytahání za ucho. Báli se svého trestu a báli se Šéfové.
Právě procházeli kolem okna, když si Tom všiml, že se uvnitř třpytí něco... něco...!
„Semire!“ vykřikl. „Podívej!“
Semir si musel promnout oči, aby se přesvědčil, že se mu to jen nezdá.
Na stolku uprostřed místnosti stál nádherný, bohatě ozdobený stromek. Komisaři na sebe nevěřícně pohlédli a zběsile vběhli dovnitř jako velká voda. Jejich kolegové, kteří již také všichni stihli dorazit a teď jen čekali na příjezd policejního prezidenta a Almary, se na ně tázavě zadívali.
Chvíli bylo ticho, které nakonec prolomil koktající Tom. „Kde... kde se tu ten... ten strom vzal?“
„Hotte jej donesl,“ řekla Petra a ukázala na tlouštíka.
„Zázrak! Tohle je prostě zázrak!“ Semirovi spadl takový kámen ze srdce, že se vrhl na Hotteho, rozpačitě, a především nevědomky stojícího pod jmelím (Anna moc dobře věděla, proč se mu vyhnout) a dal mu na tvář velkou, štípanou pusu. „Šéfová,“ obrátil se na Annu, „je nám to hrozně líto, strom jsme měli, ale ukradli nám ho a pak jsme žádný jiný nemohli sehnat a-“
„Semire,“ přerušila jej, „to nic. Hlavně, že to dobře dopadlo. Jsou přece ty Vánoce...“

*****

Nakonec vše opravdu dobře dopadlo. Večírek byl shledán veleúspěšným, prezident slíbil, že jim navýší rozpočet a dokonce i Schrankmannová se se všemi bavila s úsměvem na rtech.

A když odbila půlnoc, tak si všichni sborově zapěli tu jejich vánoční…

(https://www.youtube.com/watch?v=tBXTGIHB8os)

Sněží a vítr fouká,
na dálnici je zas ledovka.
Auta kloužou jako po másle
je to zlé, je to zlé, je to zlé.

Kobra na místo už jede,
jen ona klid sjednat svede.
Zbytek stanice jim pomáhá,
i když je to docela námaha.

KTU zas vzorky sbírá,
Almara je na ně milá,
Pak vozovka se vyklidí,
od všech aut, střepin i od lidí.

A když všechno je už v pořádku
ač nezdálo se to dřív možné
dají si šampaňské do chládk:u
oslaví Vánoce své!

Přejeme vám klidné svátky,
pod stromečkem pěkné dárky.
A ať se dál můžete bát či smát
s naší Kobrou jedenáct, jedenáct.



Konec…

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Ty máš ráda soundtrack z filmu Ledové Království od Disney? Huh...já tu hudbu nesnášim... Ale nic, tvuj názor. Smile
Okomentuji později, až teď jsem si všiml, že je tu nová povídka. Smile

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hezký.
Už vidím ty dva jak v operním stylu zpívají ten text. O ostatních snad ani netřeba mluvit.
Jo, svátky... Ach jo...

Stejně jim ten stromek čornul určitě ExclamationHotte s DieteremExclamation, ti bývají šikovní jak hrábě do kapsy, to by vysvětlilo i tu rýhu na dveřích. Very Happy

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Musím uznat, že je to opravdu vydařená povídka.
Je to krásně napsané.

A Hartmutte, opravdu si nemyslím, že by bylo něco špatného na těch písních, podle mě se tam ty písničky skvěle hodí a doplňují tu atmosféru Smile - Ale!, v jednom s tebou souhlasím, já je taky nemusím, ale v tomhle případě.... -- Vím, žes nenapsal, že se tam nehodí, nebo tak, ale já to tak už z toho komentu prostě cítím Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Em


Založen: 16. 02. 2013
Příspěvky: 38
Odpovědět s citátem
Jak může někdo říct, že se mu nelíbí hudba z Frozen? Shocked Shocked já tu pohádku miluju a stejně tak ty pícničky!! Embarassed Very Happy (samozřejmě je to každého názor, já jen vyjadřuju ten svůj Wink )
Všelko, úžasná povídka s ještě úžasnějšíma písničkama, no prostě úplně super Smile umírala jsem smíchy při představě, jak Semir s Tomem zpívají a taky když jsem si představila jakou obludu asi koupili Very Happy
a tvůj nápad s vánočním stromkem na KTU je senzační a vůbec bych se nedivila, kdyby tam opravdu měli něco podobného Very Happy
abych nezapomněla, tvoje "Kobří Vánoce" jsou super Embarassed Razz
Jinak přeju krásné Vánoce a spousty dalších nápadů na povídky do nového roku, protože jsou opravdu skvělé Smile

_________________
Vysílačka:„Pozor pachatelé jsou ozbrojeni!"
Semir: „Díky, už jsme si taky všimli."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany a Em: No prostě nelíbí. Sedí to tam to jo, ale hudba se mi nelíbí. Já prostě takovejhle Disney-pop nesnášim. Confused

Moc hezká povídka, Všeli. Totálně jsi mne připravila na 24., pak už bude zase klid. Jinak hezká písnička s převzatou hudbou z Let it snow.

Em: Ty jsi vážně myslíš, že jsou ty písničky úžasnější, než samotná povídka??? No pane bože, muj vkus to není. Já jsem na Beatles, Queeny, rock, metal atd.
A nechápu, jak někdo muže poslouchat pop. (Ale je to jenom muj názor Wink)

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hartmutte, jako promiň, nejsem admin, ALE totovážně k povídce nepatří Wink

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Proč, písnička JE součást povídky. A já pouze reaguji na názor Em, se kterým nesouhlasím, ale respektuji ho. Smile A stejně, ohodnotil jsem, abych nebyl off-topic, ale myslím, že je to v pořádku. Wink

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Za okny služebny se k zemi snášely lehké, nadýchané sněhové vločky a jedna po druhé se k sobě lepily a vytvářely všude, kam jen oko dohlédlo, iluzi načechrané peřiny. - Tak to jsem bohužel neviděla hodně dlouho.

...s výpomocí Franka a Toma, kteří [...] již hodnou chvíli závodili v tom, kdo sní více cukroví... - Tak tohle je match, u kterého si fakt netroufnu odhadnout výsledek. Muselo to být nerozhodně. Laughing

Ať to není koště... Tak to jsem zvědavá na ty experty.

Ani nevybuchlo, ani nenastal žádný takový příšerný scénář. - Takovej výbuch auta snad ty dva nerozhází, ne? Laughing

Šéfová
to vědět nemusí.
- Hahaha, jak kdyby ta se někdy něco nedozvěděla.

I z dálky si všimli, že jej tvoří pár hřídelí, brzdový kotouč, několik klíčů, základní deska počítače, přivařené led diody a další, pro ně neidentifikovatelné věcičky. Vypadal jako z noční steampunkové můry, ale oba museli uznat, že na KTU se docela hodí. - FOTO. HNED.

Hrozně se mi líbí, že Annino jednání je motivované skutečnám problémem, který v seriálu musí mít. Popravdě si myslím, že musí ovládat nějakou magii, jinak nevím, jak to dělá. Laughing

Petra moje milovaná krásně válí. Jen je prožeň! Very Happy

Semir přece nemůže mít stromeček, který je vyšší než on. Laughing

Musím říct, že jsem si ty slova na písničky z Frozen zkoušela a klobou dolů. No a ta tvoje závěrečná, výborné! Díky za super vánoční povídku, Všel. Smile

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Hurá, vánoční povídka od Všel, díkec Very Happy

Líbí se mi představa, jak jsou tam spolu zdobí a jsou spokojeni a (zatím) bez krize Very Happy

Ach, nenažraný Tom Kranich, chytá se to, chytá! *točí se* a omg, nugátové bych si taky dala.

Chudák Anna. To to svěřila těm nejlepším XD

Jakou si pánové dávají dobrou a zdravou vánoční stravu Laughing ještě aby chyběla tatarka!

Takhle komisařům zkazit Vánoce, to není fér Very Happy ale hezky Ti zapadají slova do hudby Very Happy

Hele, ten steampunkový stromeček bych docela ráda viděla, to chce nákres Very Happy ale i tak se mi nelíbí, že by ho zlí kluci ze stanice chtěli hodným opilým chlapcům z KTU vzít! I technici si zaslouží Vánoce!

Petra jak si na chudinky dobrosrdečné komisaře vyskakuje Very Happy

Tom měl stromek jen asi půl metru vysoký a Semir měl ještě menší verzi tohoto vánočního symbolu. - Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked já myslela, že všichni muži mají tendenci kupovat obrovské stromky! Laughing

a především nevědomky stojícího pod jmelím (Anna moc dobře věděla, proč se mu vyhnout) - awwwwww, chudinečka Hotte!

Je to cute povídka a ta slova tam fakt sedla, není to laciné Very Happy

Díky moc!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Pietro: a víš, že jsem v hlavě tak nějak měla, že by jim to vážně mohli provést Hotte a Dieter jako žertík? Laughing jen jsem to nakonec změnila, přišlo mi to moc kruté Laughing Laughing díky Laughing

Brittany11: Děkuju, jsem ráda, že se líbí Smile

Em: taky Frozen miluju, takže jsem ráda, že patříš do klubu Laughing jo, úplně jsem je přitom viděla, stálo by za to, aby natočili muzikálovou epizodu! Laughing Děkuji, těší mě, že se Ti to líbilo Very Happy

Hartmutt: Díky, jsem ráda, že jsi muzikálové Ledové království přežil Laughing

SaM: Sníh mi taky chybí Sad soutěž ve žraní by asi fakt byla nerozhodně, to je fakt Laughing No, výbuch auta v den, kdy k nim má přijít Almara a úpolicejní prezident? No nevím nevím Laughing Právě, říkala jsem si, že ten problém s financemi musím konečně někam promítnout... Laughing Jsem ráda, že sis u toho i zazpívala! Laughing Laughing

Wox: To víš, ti dva pojem zdravá strava ani neznají. A nn, všichni ne Laughing spousta kluků co znám má malé stromky - čistě z lenosti, je s tím míň práce Laughing Díky Laughing

Bohužel, Steampunkový stromeček nenakreslím, ale vaše představivost si určitě postačí sama... Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vánoční stromeček
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma