AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Praxe z Prahy
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Bylo 12. prosince.Na služebně nic vánočního ještě nebylo,ale Susanna jim kancelář už vyzdobila(Frank taky pomáhal).Nevypadal na to,ale byl romantik.A navíc měl na vánoční časy jednu bolestivou vzpomínku:Přesně na Štědrý den mu zemřel bratr.Susanna i Frank věděli,že Vánoce jsou kouzelné a proto je chtěli strávit spolu.Teď už toho ale necháme.Hrozně "těšili"na novou praktikantku.Byla až z Čeeska.,,To mě zajímá,jestli bude aspoň pěkná.Jestli ne,jdu pryč.Ale šéfka mě asi nepustí,když je teď na těch líbánkách se Semirem..."mudroval Frank,,Si piš že Tě nepustí,protože jí nenapíšeš.Budeš jí kazit dovolenou žádostí o výpověď,ne?Nejseš blázen?"mírnila ho kolegyně.,,Jo asi!Určitě jsem blázen,vždyť to víš!",,No právě"dusila se smíchem von Landitzová.Ozvalo se nesmělé zaklepání na dveře.,,Aa,to bude ta holka na praxi"otevřela dveře Susanna.,,Dobrý den"ohlásila se dívka hlasitě.,,Dobrý den.Vy jste...",,Jmenuju se Petra.Petra Bambasová(doufám že je to dobře)",,Aha,tak dobrý den a řeknete mi proč by jste se chtěla stát policistkou?"ptal se naprosto blbě Frank.Petra jen protočila oči.,,Franku,to je blbá otázka!",,To bych řekla.Horší by jste neměl?"zeptala se drze Petra.Susanna se podívala na ni,pak na Franka a zase na Petru.,,Co si to dovoluješ ty malý...",,Co malý?No dořekněte to!",,Radši nic"odpověděl Frank a posadil se.,,No proto"zašklebila se dívka a bez dovolení se posadila na Susanninu židli.Blondýnka chtěla něco namítnout ale ozval se výbuch.Frank sám nevěděl jak se dostal ze židle na nohy a k Susanně ale smýkl jí na zem a za ruku chytil i Petru.

,,To tu míváte často?"zeptala se dívka.,,Ne"odsekla Susanna,která už Petry začínala mít taky plné zuby.,,Ten chlap spí?"ptala se zase Petra,vytáhla se na nohy a vytáhla si mobil.To že před chvílí málem vyletěla do vzduchu ji ale vůbec nevzrušilo.Přiřítila se sem skoro celá služebna se zvědavým Tomem v čele.Všichni se jako napovel začali na něco ptát nebo se divit.Někdo Petry,někdo Susanny.Ale nikdo jim neopovídal,protože Petra byla plně zaujata psaním SMSky a vypadalo to že právě není na této planetě a Susanna se snažila k životu probudit jejího kolegáčka kterému se z hlavy valila krev a byl v bezvědomí.Když začal konečně přicházet k sobě požádala Petru která se na ni koukala drzým pohledem o náplast a poradila jí kde je má.Když se flajstr dostavil přilepila ho Frankovi na čelo a konečně zvedla hlavu.,,Takže Tome,Andreo a všichni ostatní.Něco vybuchlo.Nevím co.Kdybychom to zjistili budete první kdo to bude vědět,teď se ale běžte podívat jestli některá autíčka neutrpěla bolístku."vypakovala je s přehledem všechny ven.Konečně se taky zvedla a vytáhla i Franka(to musela být fuška ...).To co řekl ji totálně odrovnalo:,,Kde to jsem a kdo jste Vy?"počal se rozhlížet.,,Franku ty mě nepoznáváš?"zeptala se blondýna opatrně.,,Ne"odpověděl.

Arrow
,,Tak to je blbý"zkonstatovala Petra.,,Zavři už konečně pusu!"zvýšila hlas Susanna.,,No jo no ..."zabručela praxe a znova se chopila mobilu.,,A ty pojď"chňapla Franka který dosud stál jako dřevo a rozhlížel se.,,Andreo,máme problém."oznámila blondýna.,,Tome,ty papíry jsi už udělal?"zeptal se Frank Toma.Susanně vyjely oči.,,Franku?"nadhodila opatrně.,,Slečno,já vás neznám."oznámil jí Frank a dál se bavil s Tomem.Všechny okolo poznával jen svoji kolegyni ne.,,Tak to je blbý"řekla Andrea stejnou větu jakot před chvílí Petra.,,No to teda jo"přikývla Susanna.

,,Susanno?Neviděla jsi moje klíče od auta?"ptal se Frank po půl hodině.,,Trabere ty mě poznáváš?"zeptala se Susanna nevěřícně.,,Jo,jsem přece tvůj kolega."odpověděl a podíval se na ni jako na blázna.,,Franku"vydechla ulehčeně a objala ho.


Arrow
,,Susanno,zdravíčko slouží?PROČ mě proboha objímáš?Seš do mě zamilovaná,nebo co?"

,,Nee,to fakt nee ... Já jenom,že jsi mě před půl hodinou nepoznával"Kdybys věděl jak moc Tě mám ráda ... ale tohle ti nemůžu říct ...

,,Fakt ne?Hustý"ohodnotil to Frank.Susanna ho za to jemně praštila do hlavy.

,,Hele nech toho"zasmál se Frank a chytil ji za ruku.Susannou projel záchvěv.Všimla si že i on se zarazil.Svou končitinu spustil předsvé rty a nastavil si před ně tu její ruku.Podívala se na něj.Políbil ji na hřbet a potom do dlaně ruky.

Přitáhl si její hlavu k té své.Možná by ji políbil i na rty,kdyby je nepřerušila Petra:,,Hele,nechci rušit vaši intimní chvilku,"řekla s dost výrazným podtónem jako:Dělá mi to radost když vás takhle ruším, ,,ake co se mnou hodláte dělat?Jsem tady už čtvrt dne a jediný,co se tu dnes stalo byl ten výbuch.Takže mi buď řekněte,co mám dělat anebo půjdu za šéfem"

Susanna,naštvaná na ni do nejvyšší míry,vztekle odsekla:,,Šéfová.A ta tu momentálně není.Pověřila mě atˇ ji zastupuju."

,,No to je skvělý,takže já si oficiálně stěžuju"oznámila Petra.

,,A já Ti oficiálně oznamuju,že mám padla a stížnosti nepřijímám"nedala se Susanna.,,Nazdar,"dořekl to Frank,chytil svoji kolegyňku za ruku a táhl ji pryč.

,,Hej,počkej,kam mě to táhneš?"ptala se nechápavě blondýnka(Já pořád říkám že některé blondýny jsou na nic ... Ale fakt jenom některé)

,,Pryč od té nesnsitelné,hnusné,blbé a nevnímavé Petry!"zavrčel.

,,Jo tak.No ta to s radostí souhlasím"usmála ase na něj.

,,No počkej,kam jedeš?Přece jsme se domluvili,že budeme Vánoce slavit spolu,a tím pádem musíme vydobit můj nebo tvůj byt!Navrhuju můj"vyplodil ze sebe sáhodlouhou větu Traber.

,,Ne,můj.Já mám lepší ozdoby,větší prostor a taky uklizeno.A laskavě se se mnou nehádej."Zarazila kolegu ještě před tím než mohl něco říct.

,,Ty seš hrozná.Mě vždycky převálcuješ!A naval klíče,za trest řídím já.A laskavě se se mnou nehádej"zopakoval její větu a nasedl do auta.
Susanna se klíčů ale jen tak vzdát nechtěla.Provokativně jimi zámávala.Frank vyletěl z auta začal ji honit.Pochvíli ho to přestalo bavit a shoval se za jedno auto.Když kolem něj Sus běžela,vyskočil a chytil ji za ruku.Vytrhl klíče a zlomyslně se na ni usmál.

,,Smůla holka!"
No počkej.Pomyslela si Susanna a v klídku si sedla do svého auta.Jela pořád za Frankem,který si myslel,proč se vlastně honili a hádali o klíče,když mají svoje vlastní auto.Najednouho nějaké auto předjelo,zastavilo se uprostřed silnice a Frank,jak už to tak u DP bývá,do něj narazil.Až teď si ale všiml ze v tom autě sedí někdo kdo je mu povědomý.A ten někdo byla jeho kolegyně.


Vytáhl ji z toho krámu,který vůbec jako auto nevypadala začal jí dávat umělé dýchání.Blondýna se rozkašlala:,,To byla ta nejhorší pusa na světě jakou jsem kdy dostala!"
,,Ty kozo,"začal Frank naštvaně, ,,víš jak jsem se bál?Co tady vůbec děláš?To jako schválně?"rozčiloval se. ,,Co blbneš?Sranda ne?"nechápala Susanna.,,TY VOLE?!,"vyjekl sprosté slovo Frank.,,Co je?"nechápala zase blondýna.,,Máš rozmlácený auto."oznámil jí kolegáček. ,,Jojo,kdo do mě naboural?!" ječela zase Susanna.Hádali se na silnici,kolem nich svištěla auta a ve Frankově autě řval Hertzberger do vysílačky 'aby se mu Frank už konečně ozval'.

Arrow (Kdyžtak mě nezabíjejte,ta povídka začala o Vánocích x) Takže to že je červen vypusťte z hlavy)

Susanna poletovala okolo stromečku a pohazovala na něj stříbrné a modré třásně.Frank seděl v kuchyni a ujídal vánoční cukroví,které sice nepekl ale nutno říct že trpělivě mixoval,míchal,válel,takže si to vlastně zasloužil a u toho e díval na Kriminálku New York.

,,To ti to nesttačí v práci?"Houkla na něj parťačka,když slyšela řev Meliny Kanakaredes a nějaký výbuch.

,,Todle je zajímavější.Sou tam hezčí baby,"odsekl Frank a hodil po Susanně ozdobu(taky zdobil stromeček,ale asi po pěti minutách ho přestalo bavit cpát do každé ozdoby háček,tk se na to vykašlal.)

Susanna se na něj mile usmála a televizi vypla.
,,Heleee!Melina se zrovna převlíkala,"zabručel.

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
...
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Ahojki,povídka zní dobře, jenom jsem se chtěla zeptat jestli budeš třeba někdy pokračovat v povídce "pro woxys" --- promiň, nevím jak si pak povídečku nazvala

promiň, že se ptám,ale celkem mě to zajímalo... Wink
jinak povídečka je hezká....i když tym 2 teda po pravdě nemusím.... Wink ( sorry, smad jsem teťka někoho neurazila, jestli ju, tak se moc omlouvám....) Wink Smile

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Sasadyzej:To je v pohodě...No,pro Wox se pokračování rýsuje už dlouho,ale nejsem schopná ho přepsat...A jestli někdo nepochopil,praktikantka je Jessie

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
dík, ale kdo je to jessie?? Wink

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Saso:Jessie je JSSVLVKMK

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Tak zajímalo by mě, jak to bude pokračovat dál a co mladá praktikantka vyvede Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
šup sem s pokráčkem Cool

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Tak místo Prolgu tu mám pokráčko ... Akorát jsem si omylem smazala všechno ostatní ve Wordu take si budu muset holt vzpomenout no ...


Pokráčko by možná mohlo být už zítra ale jenom MOŽNÁ

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Já se překonávám ... Dvě pokráčka za den ...SmileVery Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tak to byl gól teda........

Kanadskej fórek nebo na chvíli výpadek paměti, kde měl vtisknutou Sus? Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
André-und-Semir:To se ještě dozvíš ... :)Budeš mrkat ... Ten příští díl bude zítra a Petra v něm skoro nebude vidět ... Za to tam budou vidět jiné věci:)

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Bylo to pěkný, ale nějaký krátký Laughing Laughing

Frank mohl ztratit paměť na trochu dýl, ale to je jedno, chudák Susanna i když mohla toho využít, že? Twisted Evil

tak snad bude ztr pokráčko trochu delší Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
¨Cobra12:A kdo říká že tu paměť zase neztratí,hm? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Neboooj ... Časem se dostaví i navrhovaný děj,který jsi schválila všemi deseti:DVíš ne?

Díky za koment,i André-und-Semír

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Semir a Annou na líbánkách? Wow Laughing Laughing Laughing
Ta Petra je příšernáááá Laughing Laughing Laughing Já bych jí jednu střihla, být Suss nebo Frkem Laughing
A uŽ jsem se lekla, že bude mít amnézii Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Všel:Petra se za chvilku zklidní ... Laughing Ale vážně jenom na chvilku ... No a k Semirovi a Anně na líbánkách ... Semir a Andrea už bylo za a)moc ohraný a za b)Andreu nemám ráda

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Takže pidi pokráčko(asi o čtyřech větách).Ale to je tím,že já mám zázakz na PC(známky,známky)a matinka je doma.Takže zítra něco určitě přidám(hurááááááááá matka není doma:D)

A mám dotaz(na všechny co to čtou kromě Cobry12,u té už mám schváleno):Chcete aby Traber chodil bud za a)se Susannou, za b)s někým jiným(překvápko,cobra12 ví),nebo za c)s nikým?

A cobro,nic neříkej!Nikomu!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Ahojky!!!

Na tvůj dotaz odpovím za D.....d) jak chceš Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
André-und-Semír:Dobrá tedy!Já chci,ale ještě si počkám .... K čemu připadne nejvíc odpovědí ...

Tak fajn,přidávám ještě za d):Mám se rozhodnout sama!Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jinak milé pokráčíčko....Ta Petra je vážně otravná... Smile

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
André-und-Semír napsal:
Jinak milé pokráčíčko....Ta Petra je vážně otravná... Smile



Jojo ... Petra se jen tak nevzdá)vážně uvažuju o tom že Susannu dožene až k psychiatrovi)Very HappySmile

Dškuju za koment!Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Nový dílek .... o ničem ...

Tak směle do čtení! Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Až teď čtu pokráčko.... Skvělééééé..... Laughing Wink Embarassed ... A že by Petra alias Jess byla tak otravná? Teda, Jess, ty se nezdáš.... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já neme otravná, já jsem jen oběť! Laughing Jsem tu maximálně využita a maximálně zneužita a nejvíc je mé chování a povaha překroucena! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jess: Jen se nevymlouveeej! Laughing Laughing

,,Hele,nechci rušit vaši intimní chvilku,"řekla s dost výrazným podtónem jako:Dělá mi to radost když vás takhle ruším,

Hahaha, K.Thaler, tak tahle povídka mne zabíjí, nemá to chybsona! Laughing Laughing Myslím, že nejen že jsi vše pěkně vystihla (pořád jsem si říkala, že je mi ta postavička nějaká povědomá a ona je to naše drahá JSSVLVKMK Laughing Laughing ), ale navíc jsi hezky spárovala ty dva truhly... ale co ta Suss blbla s auty? Laughing Laughing Jestli chtěla pusu, tak mohla dělat že zakopla a ne se nechat nabourat Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
Já neme otravná, já jsem jen oběť! Laughing Jsem tu maximálně využita a maximálně zneužita a nejvíc je mé chování a povaha překroucena! Laughing



Hele,souhlasila jsi máš smůlu!

Žádné využita a zneužita,víš o tom co chci psát moc dobře!(No vlastně nevíš!Ví jenom Cobra 12!)


Ale líbit se ti to nebude Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:
Jess: Jen se nevymlouveeej! Laughing Laughing

,,Hele,nechci rušit vaši intimní chvilku,"řekla s dost výrazným podtónem jako:Dělá mi to radost když vás takhle ruším,

Hahaha, K.Thaler, tak tahle povídka mne zabíjí, nemá to chybsona! Laughing Laughing Myslím, že nejen že jsi vše pěkně vystihla (pořád jsem si říkala, že je mi ta postavička nějaká povědomá a ona je to naše drahá JSSVLVKMK Laughing Laughing ), ale navíc jsi hezky spárovala ty dva truhly... ale co ta Suss blbla s auty? Laughing Laughing Jestli chtěla pusu, tak mohla dělat že zakopla a ne se nechat nabourat Laughing Laughing



Všeli,děkuju moc!Njn ale víš co mě to stálo času než jsem Jess přemluvila?Asi tak hodinu a půl!


No,Susanně se asi stýskalo po řevu šéfky!Zakopnutí je pro ni moc málo,ona se musí nechat nabourat!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Hodinu a půl? To se nechala přemlouvat hodinu a půl? To je jako by byla Julia Roberts a Tys byla Spielberg a nabízela jí roli, kterou by nechtěla, hrůza! Laughing Laughing

Jo, to je celá Suss XD Bych tomu i věřila Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
[quote="Všelicos"]Hodinu a půl? To se nechala přemlouvat hodinu a půl? To je jako by byla Julia Roberts a Tys byla Spielberg a nabízela jí roli, kterou by nechtěla, hrůza! Laughing Laughing

Jo, to je celá Suss XD Bych tomu i věřila Laughing Laughing Laughing[/quote]


Nj,Spielberg je přesvědčivý!Very Happy

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
,,Hele,nechci rušit vaši intimní chvilku,"řekla s dost výrazným podtónem jako:Dělá mi to radost když vás takhle ruším..."


éééééé, viděla jsi mi do hlavy, nebo jak jsi přišla na to, že tohle je přesně můj styl? Provokovat? To se musí! Laughing Vyrušovat z intimnícch scén? To je povinnost! Laughing Kolikrát jsem si užvala, když mě za to někdo ,,seřval" a já se mu blaženě smála? Hodněkrát! Laughing Ano, jsem (promiňte za to slovo) svině! Laughing Ale to musí být! Laughing

Ééé, jo, drzost mi taky nechybí, to je pravda, ale zas k nadřízeným se snad chovám slušně! Ano, pravda, Susannu bych prudila, i kdyby byla prezident zeměkoule! Laughing

A Petra? Ta už nic nevyvede!!! Je to moc hodné dítě! Jo a ještě pokud mohu doporučit, ráda poslouchá Guano Apes a bez sluchátek neexistuje, takže nějaká scénečka, kdy znuděně poslouchá Susannu... ehm, rádoby poslouchá, přitom vstřebává Guánky??? Laughing

Jo a k tý hodině a půl - já se nechám překect hodně rychle, ale pokud jsme na některé věci flegmatická, je mi to šumák! Laughing Hodina a půl?? To má být, Všel, hodně nebo málo? Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
JSSVLVKMK napsal:
,,Hele,nechci rušit vaši intimní chvilku,"řekla s dost výrazným podtónem jako:Dělá mi to radost když vás takhle ruším..."


éééééé, viděla jsi mi do hlavy, nebo jak jsi přišla na to, že tohle je přesně můj styl? Provokovat? To se musí! Laughing Vyrušovat z intimnícch scén? To je povinnost! Laughing Kolikrát jsem si užvala, když mě za to někdo ,,seřval" a já se mu blaženě smála? Hodněkrát! Laughing Ano, jsem (promiňte za to slovo) svině! Laughing Ale to musí být! Laughing

Ééé, jo, drzost mi taky nechybí, to je pravda, ale zas k nadřízeným se snad chovám slušně! Ano, pravda, Susannu bych prudila, i kdyby byla prezident zeměkoule! Laughing

A Petra? Ta už nic nevyvede!!! Je to moc hodné dítě! Jo a ještě pokud mohu doporučit, ráda poslouchá Guano Apes a bez sluchátek neexistuje, takže nějaká scénečka, kdy znuděně poslouchá Susannu... ehm, rádoby poslouchá, přitom vstřebává Guánky??? Laughing

Jo a k tý hodině a půl - já se nechám překect hodně rychle, ale pokud jsme na některé věci flegmatická, je mi to šumák! Laughing Hodina a půl?? To má být, Všel, hodně nebo málo? Laughing



A to vidíš do hlavy zase ty mě?Tak poslednívěta je naplánovaná,ale nevím kde .. no někde v příštích dílech určitě!Jinak v neděli by možná mohlo být pokráčko ... Smile

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Jess: Hooodně! Bych čekala, že po tom hned skočíš, čéče! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
No,né že by došly nápady,ale zítra vstávám o půl šesté,takže jdu do hajan Wink Myslím že zítra to dopíšu Wink (Jinak já jsem ta potrhlá holka,kdyby jste si mě náhodou nepamatovali,protože jsem tu nebyla od doby bronzový Wink)

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Super povídka!

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Praxe z Prahy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma