AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Všel a Kája jedou...
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
... do pizzerky Laughing

Jedna bláznivá povídka napsaná kdysi dávno dávno předávno s odkazy na díly AFC11. Cheche, schválně.. kolik hlášek z jakých dílů (na druhou část otázky nejsem schopná odpovědět, tak jsem zvědavá Embarassed ) a odkazů na díly najdete? Wink


“Ahoj!” objaly se uprostřed rušné ulice. Všeli a Kája.. Znaly se sice jen krátce, ale proč se nesetkat.
”A kdes nechala Anežku?” uvědomila si Kája, kdo ji tu ještě chybí.
Všeli se jen tajuplně usmála a z lehounka poklepala na černou látku tašky, co ji visela přes rameno.
”Spinká.. Ale dlouho nebude, protože za pár hodin jdem do akce.. To víš.. detektiv je detektiv..”
”Prostě práce skoro 24 hodin denně.” kývala chápavě hlavou Kája a táhla ji do pizzerky.
”A to tam jako půjdem pěcho nebo jak?” bránila se Všeli a už vytahovala klíčky. Káju znala sice dost krátce, ale její trauma z dětství ohledně autíček (což se přeneslo i do dospělosti) ji známo bylo. Odemkla a otevřela Káji boční dveře jejího BMW5..
”Co říkáš tomuhle mistrovskému dílu německé automobilky? Robustní a přitom lehké jako pírko. Nevypadám v něm jako Jan Richter?”
”Spíš jako Semir Gerkhan. Půjč mi ho.. Je hrozně tmavý..” vykoukla z okýnka Kája.
”Je to totiž černé auto, ty neřidičko. A půjčit ti ho? Na co? Budeš na něj lákat kluky jako Joey holky na porsche?”
”Tak nějak.” smála se Kája a nechtíc bouchla do tašky, co ji měla na klíně.
”Tak a teď jsi zbudila naši lady. Bacha na ni.. po takovém probuzení většinou prská.” A taky že jo.. Anežka se vypachtila z tašky s velkým brekem..
”Ahoj Lžičko!” podrbala jí za uchem Kája. Myš nespokojeně zavrtěla hlavinkou a zalezla zpátky.
”Řeči dvou holek, co ještě nevyrostly z puberty poslouchat nebudu!” a načala další sen o ledničce plné.. ananasu (ten se stal její pochoutkou od té nepovedené akce u Všeli v deníčku).
”Bacha, Všelíííí, svítí bude červená! Zastav!!!”
"To stihneme!!"
"Neblbni ... zastav!"
"To nic není projedu to! Věř mi!" šlápla na plyn, ale hned ”dupla” na brzdu.
”Ty blázne, bláznivá!” zhluboka dýchala Kája a vystrašeně se držela za držadlo.
”Pokud se ti to držadlo tak líbí, klidně ti ho pak odmontuju.” ušklíbla se a jen co znovu naskočila zelená, sešlápla plyn až k podlaze.
”Všeli, jezdíš jako .. Já nevim. bojím se tě.. pomoooc!” začala pištět Kája a znovu se chopila svého, momentálně nejmilejšího, držadla na světě.
Všelicos právě minula stříbrné BMW..
„Hele, koukni na toho piráta. A ještě bliká!!" ukázal do zrcátka Semir.
Kája sympatickému muži sedícímu na sedadle smrti zamávala a vesele se smála od ucha k uchu.
"No to snad néé" zavrčel Semir.
”Toho si podáme!" zavrčel tentokrát Tom a dával na střechu majáček.
”Měla bys zastavit..” broukla Kája.
Agnes se už na to nemohla dívat, vlastně jen tak to poslouchat a vylezla Všeli na rameno.
”Pokud nezastavíš, kousnu tě do ucha.” pískla a nebezpečně blízko přiblížila svůj čumáček k Všeličině naušnici.
”Pch, to říká ta, co se mi hrabe ve věcech. Tůdle!” smála se a jela dál jako blázen.. 
”Tak jo.. Na Všelicos!!!” zahryzla své ostré zuby do jejího ucha.
”Jau!” ozvalo se z auta a z venku se zas ozvalo skřípění brzd.
”No konečně..” oddechly si Kája i Anežka společně. Jen Všeli se mračila jako mrak před bouřkou.
Tu někdo zaťukal na kouřová okýnka.
”Že by Jeskyňky?” uchichtla se Všeli a otevřela je. ”Ony to nejsou Jeskyňky.. On to je Kranich s Gerkhanem..” rozřehtala se na plné BMW.
”Všelicos????” vrhli po ní naštvané pohledy a vytáhli pokutový blok….

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Všel a Kája jedou...
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Bez mučení přiznávám, že hlášku z dílů jsem nenašla ani jednu, leč správně jsem se pobavila Laughing Všel a Kája jedou do pizzérky a první z jmenovaných se projevuje jako silniční pirát... no, já padáááám! Laughing Laughing Laughing
A vždycky se mi nejvíc líbil poslední řádek: ,,”Všelicos????” vrhli po ní naštvané pohledy a vytáhli pokutový blok…" Laughing Laughing

Je to správně šílené, včetně Anežky Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Ááááá, po dlouhé době zase někde vidím policejní myš! Super:).

    Hlášku z dílů (a navíc z jakého) jsem tedy také nezaznamenala, ovšem při spoustě hlášek, jež pronášely holky (zejména o autíčku) si dovedu naše komisařstvo v hlavní roli klidně představit. A že bych se nasmála skoro stejně, jako tady.

    Jen by mne zajímalo, jestli do té pizzérky pak nakonec přece jen raději nedošly pěšky...: o )


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Já našla tři Laughing Laughing Laughing A s tímto počtem jsem i skončila Laughing S touhle povídkou jsi mi udělala radost, jsem ráda, žes ji sem dala Embarassed Embarassed

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Všel, já zase čtyři. Laughing *215* Jsem ráda, že se ti líbí. Cool

Fí, tak to já nevím, zeptej se Všééél. Razz Laughing

Woxy, Very Happy šílenost je naše druhé jméno.. nebo spíš... Bláznům patří svět. Wink Very Happy *215*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Všel a Kája jedou...
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nenašla jsem ani jeden odkaz, což mi nezabránilo v tom, abych se tou povídkou nebavila Smile hlavně poslední věta se mi vždycky líbila Laughing Laughing Laughing
Pokud si to dobře pamatuji, na tohle dílko jsem kvůli Vám dvěma tehdy docela žárlila Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Woxy, chápu. Embarassed A vynasnažím se býti... (dnes mám nějakou vzpomínavou na světluškovský slib..) hodnou a nedávat ti důvod k žárlení. Embarassed Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všel a Kája jedou...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma