AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Parťák - Eron
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tahle povídka mě napadla, když jsme se dnes vydali na běžky. Povrch byl posypaný a nikde to neklouzal, ale přeci jen, trochu to klouže i na posypu. On si to ale stejně šinul jak na dálnici. Když nás uviděl, strhl volant a převrátil se na střechu. Kobra 11 - jejich tempo je vražedné.

Jmenuji se Gerkhan, Semir Gerkhan. Znáte mě všichni, kteří jste na Povídkovém fóru, každý z vás si mě ale vybavuje úplně v jiné době. Eron si mě pamatuje v 1.sérii, kdy jsem spolupracoval s Frankem Stoltem. André-und-Semir mě zase vidí po boku Andrého Fuxe. A Woxys, ta mě vidí v autě po boku nemocného Van Heerleena. Ale to teď není důležité... Důležití jsou moji partneři. Nikdo je nemusel zastřelit. Mohlo to dopadnout úplně jinak.

Semir s Tomem vycházejí ze dveří baru, kde měli s kolegy silvestrovskou párty.
„Semire, Semire, jak teď budeš řídit?,“ posmíval se Semirovi opilý Tom.
Semir, který byl v mnohem lepším stavu, ale přece jen podnapilý, mu odpověděl : „Starej se spíš o sebe, pro mě přijede Andrea.“
„A pak pojedete domů a tam bude řvoucí děcko.“
„Tome, hele...,“ snažil se Kranicha přerušit Semir.
„A bude řvát a řvát a řvát, a ty doma ani neusneš. Budeš se muset starat o haranta, zatímco já...Klid a pohoda. Jo, jo, to je takovej problém, ty....“ Semir byl rád, že Toma, který právě zapadl za roh ulice, už neslyšel. To už pro Semira přijela Andrea.
„Kde je Tom, nechce jet s námi?,“ zeptala se Semira Andrea.
„A sakra.“ Semira konečně napadlo, že Tom je na tom hodně špatně a ještě chce řídit.
„Rychle Andreo, zaboč támhle...“
Bylo pozdě. Modrý Mercedes CLK se srazil s Wolkswagenem Passatem.

Další pasáž, kterou jsem vám chtěl vyprávět, si vůbec nevybavuji. Nevím, jak jsem vytáhl Toma s auta nebo jestli mi pomáhala Andrea. Jediné co vím, je, že jsem udělal velkou chybu. Vůbec mě nenapadlo, jestli Tom bude řídit nebo ne. Teď se tím budu do konce života trápit.

„Tome, probuď se, Tome, Tome...“ Semir se rozplakal nad tělem Toma Kranicha, které bezvládně leželo na kluzkém povrchu kolínské ulice. Nepomohla ani záchranka, která přijela velmi rychle. Z baru vyběhla Anna Engelhardtová s Frankem Kranichem, Petra Schubertová, Dieter Bonrath a Hotte Herzberger. Ti všichni viděli, jak Toma nakládá záchranka, pro všechny to byla velká ztráta. Pro některé dvojnásobná...

Jedna chyba a Tom byl pryč... Je pryč !!!

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Nemám slov.... Kráááásnéééé.... Wink Embarassed Crying or Very sad

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Nooo... Tom to vystihl Cool Škoda, že to schytal i tady Sad A s tím, jak kdo vidí Semira, to je čirá pravda Laughing Laughing
Zajímavé zpracování Very Happy

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
André-und-Semir : Díky moc

Všelicos : Nejvíce lidí asi vidí Semira někde v akci, po boku Toma Kranicha... Smile Díky za komentář

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Parťák - Eron
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Máš recht, Tome, je lepší opít se a umřít, než si vzít takovou blbku, jako je Andrea a pořídit si s ní haranta Laughing Laughing Laughing Laughing
Teď nemá Semir ani nejlepšího kámoše, za kterým by si mohl chodit odpočinout od těch dvou troubů Laughing Laughing Laughing

Chudák Tom, ale fakt je lepší smrt, než to, co předvádí Simýr v seriálu XD

Zajímavě napsané, Erone, děkujeme za příspěvek Smile dobré téma Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
eron: Jo, to nepochybně Smile Tom je nezapomenutelný... ale hodně lidí taky vidí Semira jako toho bez parťáka, kdo má pěkných pár šrámečků na duši a ty ho pořád bodají a bodají... Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    vrah, co dusí smíchy napsal:
    A Woxys, ta mě vidí v autě po boku nemocného Van Heerleena

    nemám slov, já padnu, výstižné Very HappyVery HappyVery Happy

    Au, au, ona ta povídka nebyla až tak veselá, jak se zdálo. Pěkně mi sklaplo, on vážně umřel. Já čekala, že ho vytáhne a dozvíme se od kuckajícího Toma nějakou alkoholem posílenou hlášku a ono tohle:( Crying or Very sad
    Ale zpracování je originální a velmi chytlavé.. Jedna chyba, .co si ji bude vyčítat ještě dlouho..Sad


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
nemám slov, já padnu, výstižné

Au, au, ona ta povídka nebyla až tak veselá, jak se zdálo. Pěkně mi sklaplo, on vážně umřel. Já čekala, že ho vytáhne a dozvíme se od kuckajícího Toma nějakou alkoholem posílenou hlášku a ono tohle Sad
Ale zpracování je originální a velmi chytlavé.. Jedna chyba, .co si ji bude vyčítat ještě dlouho..Sad



Teď teprve jsem si všiml, že když napíšu krátkou povídku, tak je smutná... Díky za komentář...Snad moje povídky na pokračování rozesmějí Smile

a Frk Kranich viz. SZ Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Erone

Moc hezká povíděčka...líbí se mi námět a tvé osobité zpracování... Smile Hezká a smutná..........

Moc hezká....opravdu moc....

Saša

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
No přesně. Gerkhan příjde domu a harant bude řvát a řvát. Super Tome. Fakt se raději zabít než nastoupit s shafferový.

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Parťák - Eron
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma