AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
PLK Extra 7. - Stážista
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Drobnost - upravený jeden vtípek do stylu K11. Dole poté menším písmem originál.

Stážista

Na DP přišel na jeden den stážista a byl před svým prvním dnem ve službě tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit a ani nic dělat.
Ten den se zeptal zkušeného kolegy Pietro Zoolandera, co má dělat, aby se uvolnil.
Ten mu poradil:
“Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější a rozvážnější”
Stážista tedy vezme kolegu za slovo a pití si připraví.
Trému má pořád a tak se napije.
Poté už ten den jde všechno jak na drátkách.
Večer se stážista vrátil na služebnu, kde našel lístek od od kolegy Pietra:

Milý stážisto,
až sem přijdete znovu, tak si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky.
Za další připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl za celý den:
- Ty místnosti vzadu jsou archivy a ne záchod, ty jsou jinde.
- Snažte se neopírat o naší sekretářku Andreu, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat po každém doneseném papíře, je to moje přítelkyně.
- Jsme Kobra 11, ne Slepýš 41.
- Kolegy mám tři, ne 11 a ani jeden není z Klapzubovy jednáctky.
- Naší šéfovu Annu a všechny Vaše budoucí kolegy nenazýváme “Crazy Anne & His Boys”.
- Policejní prezident byl řádně zvolen, nikoliv vyvolen Bohem.
- Šéfově Anně neříkáme “Aničko”.
- Jan a já jsme Tschernyho zatkli normálně, není pravda, že jsme mu „usekli palici“ a že od nás dostal „po hubě“.
- Tscherny je sice zločinec, ale určitě jej neoznačujeme za “z----eného z---a”.
- Tereza Wox je Semirova přítelkyně, ne jakási „bokovka“ a už vůbec jí netitulujeme “Paparazzi”.
- Důrazně upozorňuju, že Tscherny neměl prsty ve smrti našich dřívějších kolegů!
- Vodu tady pijeme a nepoléváme jí sekretářku.
- Auto si zaparkujte vždy tam, kde budete mít své stanoviště. Dvě se na jedno nevejdou.
- Průkazy nekoušeme, ale legitimujeme se s nimi.
- Zločin se děje sám, vyvolávat proto konflikty pro zkrácení nudy je zcela zbytečné.
- Zločinci jdou do vězení, ne do p----le.
- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celé služebně, to nemusíte.
- Na konci dne se většinou jde na nějaké jídlo do restaurace a ne do služební lednice.

DŮLEŽITÉ A PODSTATNÉ:
Ten, co vás měl celou dobu na povel, a o kterém jste bez uzardění tvrdil, že žere jako prokopnutej a vypadá jak spokojený Buddha, to jsem byl !
Doufám, že do příští návštěvy toto napravíte.
Jinak na první den to bylo celkem dobré.

S pozdravem,
Pietro Zoolander.


---------------------------------------------------------------------------
Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil:
“Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější.”
Farář tedy vezme arcibiskupa za slovo a pití si připraví. Má opět trému a tak se napije. Poté už jen mluví a mluví. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:
Vážený Otče:
Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:
- Na okraj kalichu není nutné dávat kolečko citrónu.
- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
- Snažte se neopírat o sošku Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat.
- Máme 10 přikázání, ne 12.
- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme “JC & His Boys”.
- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
- Svatému Kříži neříkáme “Velký Téčko”.
- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho “dojebal”, ani mu nedal “lekci na kterou do smrti nezapomněl”.
- Jidáše neoznačujeme za “zkurveného zmrda”.
- Svatého Otce se nesluší nazývat “Papa Ratzi”.
- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím.
- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: “Vaše spropitné je můj plat” je tedy na pokladničce zcela zbytečný.
- Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny.
- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.
- Na konci se říká „Amen“ a ne „A šmitec!“
DŮLEŽITÉ: Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je “buzík v sukni” a “transvestita bez mejkapu”, to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak na druhé kázání to bylo celkem dobré.
S pozdravem,
Arcibiskup

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Ten, co vás měl celou dobu na povel, a o kterém jste bez uzardění tvrdil, že žere jako prokopnutej a vypadá jak spokojený Buddha, to jsem byl JÁ!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Milá aplikačka na K11 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PLK Extra 7. - Stážista
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma