AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Návrat
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Bylo to už rok a půl co odešla od dálniční policie. Seděla sama ve svém bytě a přemýšlela o tom jestli se tenkrát rozhodla dobře, chyběli jí všichni a všechno dokonce i to když Semir s jeho parťákem rozflákali svoje služební auto.
Stál před jejím domem. Má tam jít nebo ne, co asi udělá když ho po takové době uvidí? Říkal si. Ale po chvíli si řekl Tak dobře a vešel do domu došel až k jejím dveřím a zazvonil.
Kdo to asi může být řekla si a šla otevřít. Když otevřela dveře zůstala stát. ,, A..André vykoktala ze sebe pochvíli, vy jste přece...vždyť Semir říkal že viděl jak vás zastřelili." ,, Šéfová já vám to všechno vysvětlím" řekl a usmál se na ní. ,,Tak dobře pojďte dál" řekla. André se posadil na gauč, Anna se posadila vedle něho. A André jí všechno vysvětlil jak to všechno bylo, že když spadl do vody a potápěl se uviděli ho potápěči kteří tam byli, ale když s ním vyplavali na břeh už tam nikdo nebyl. Tak ho odvezli do nemocnice, kde ho museli několikrát operovat, ale nakonec mu zachránili život, ale musel tam zůstat ještě asi půl roku. ,,Ale proč jste se vrátil až teď po tolika letech?" zeptala se Anna. ,, No víte šéfová neměl jsem odvahu, myslel jsem že jste se s tím už smířili." ,, No abych řekla pravdu Semir se tím smiřoval dlouho, a já jsem se s tím smířila až někdy za dva roky" řekla a podívala se na něj. ,, No víte šéfová já jsem se vrátil vlastně jen kvůli vám už jsem to nemohl vydržet chtěl jsem vás vidět" řekl. V tu chvíli si Anna uvědomila že oba cítí to samé. Chvíli na sebe jen tak koukali a pak ji André políbil a objal ji. ,,André já jsem tak ráda že jsi se vrátil, že to není pravda" řekla po chvíli. ,,Já taky" řekl a znovu ji objal. ,,A co vy?" Zeptal se. ,,Prosím tě tykej mi" řekla a usmála se na něj. ,, Tak dobře" řekl. ,, A co ty?" ,, No já už taky nejsem u dálniční před rokem a půl jsem odešla." ,, A proč?" Zeptal se. ,,No to je na delší povídání" řekla. ,, Já mám dost času" řekl André a usmál se. Anna se na něj také usmála a řekla mu vše co se za posledních pár let stalo a i to proč odešla. Brzo potom se k Anně nastěhoval, a za pár měsíců se s Annou dokonce vzali. Konečně se jim oboum splnil sen, konečně mohli žít spolu.

O tři roky později. Na služebně dálniční policie bylo neobvyklé ticho všichni seděli u svých stolů a mlčeli. I Semir seděl sám ve své kanceláři a přemýšlel nad tou hroznou věcí která se stala před pár dny. Při poslední velké akci přišel o život jeho parťák Ben Jäger a šéfová Kim Krügerová. Najednou mu zazvonil telefon, zvedl ho. ,,Gerkhan prosím". ,,Dobrý den tady policejní prezident". ,,Dobrý den pane prezidente". ,,Chtěl bych vám jenom říct že je mi líto co se stalo komisaři Jägrovi a komisařce Krügrové, a že vám tam zítra pošlu nového kolegu a i novou šéfovou". ,,A můžu vědět kdo to je?" ,,Nechte se překvapit pane Gerkhane, nashledanou." ,, Nashledanou pane prezidente" řekl Semir a zavěsil. Chvíli ještě seděl v kanceláři a přemýšlel koho sem pošlou a pak vyšel z kanceláře a oznámil všem že zítra přijde nový kolega a nová šéfová.

Když se ráno André probudil Anna už seděla v kuchyni a snídala. ,,Dobré ráno" řekl André a šel si udělat kávu. ,,Dobré ráno André" řekla Anna, ,,myslíš že je to dobrý nápad vrátit se zpátky na dálniční?" Zeptala se. ,,Ten nejlepší" řekl André a usmál se. A za půl hodiny už oba společně stáli před budovou dálniční policie. ,,Tak jdeme" řekl André vzal Annu za ruku a vešli dovnitř. Vůbec se to tam nezměnilo, všechno vypadalo úplně stejně, Susanna hledala něco v počítači, Bonrath něco vyprávěl Hottemu a ten přitom jedl bagetu. Když uviděli Annu a Andrého byli z toho úplně v šoku a Hotte se málem udusil tou bagetou.,, Šéfová vykřikl Bonrath co tady děláte? A André jsi to ty? Ty nejsi mrtvý?" ,, Tak pěkně popořadě Bonrathe řekla Anna. Jsme tady protože nám policejní prezident volal že jste přišli o jednoho hlavního komisaře a šéfovou, a ano je to André a proč není mrtví to vám později řekne sám." ,, A teď bych měla jednu otázku já. Kde je Semir?" ,, Asi zaspal" řekl Hotte který konečně vykašlal tu bagetu. Anna s Andrém se jen usmáli. ,,Susanno mohla byste mu zavolat?" zeptala se Anna. ,,Ale o mě a o Andrém mu nic neříkejte, chceme přece aby byl překvapený ne?" ,,Jasně šéfová" řekla Susanna, šla zavolat Semirovi. Ten ještě spal Andrea jela k rodičům takže ho neměl kdo vzbudit když zaspal. Najednou zazvonil telefon Semir sebou trhnul a zvedl ho. ,,Semire prosím tě kde jsi?" ozval se Susannin hlas z telefonu. ,,A kruci já jsem zaspal" řekl. ,,No to jsi teda zaspal" řekla Susanna. ,,Zachvíli jsem tam" řekl a zavěsil, rychle se oblékl a spěchal na služebnu, byl tam asi za deset minut. ,,Tak co už jsou tady?" zeptal se když přišel do kanceláře. ,,A kdo Semire?" zeptal se Hotte. ,,No přece ta nová šéfová a ten nový kolega?" řekl Semir. ,,Jo tak ti jsou v šéfovské kanceláři" řekla Susanna. A Semir tedy zamířil ke kanceláři zaklepal otevřel dveře a zůstal nehybně stát. Bonrath, Hotte a Susanna se jen smáli. ,,André to snad.... Šéfová co tady děláte?" ,,Taky vás ráda vidím Semire" řekla a usmála se. Ale to už Semir přišel blíž k Andrému chvili na sebe koukali, a pak se objali. ,, To už mi nikdy nedělej" řekl Semir. ,,Jasně parťáku" řekl André. A to už tam přišli i Susanna, Hotte a Bonrath, a André jim všechno vyprávěl jak to všechno přežil , to jak přijel za Annou a i to že se potom vzali. Na služebně zazvonil telefon a Susanna to zvedla. ,,Dálniční policie Königová, ano dobře nashledanou." ,, Tak kluci vypadá to že máte výjezd." ,,Tak co parťáku jedeš?" Zeptal se Semir. ,,No jasně, ale řídím já" řekl André. ,,No jasně že ne řekl Semir, je to moje služební auto tak řídím já." ,,Ale možná tě nechám řídit zpátky" řekl Semir. ,,Tak to se budu muset modlit abys ho nerozflákal jako vždycky" řekl André. A Anna se jen usmála a řekla ,,Semire André má pravdu nesmíte ho rozflákat protože Andrého auto přijde až za dva dny. Tak se snažte aby vám trochu vydrželo, abych vám nemusela nakonec pořídit kola." ,,Jasně šéfová" řekl Semir a běželi s Andrém k autu a jeli na svůj společný první výjezd po letech.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Zajímavý příběh...myslím, že návrat Andrého je, podle toho, co jsem četla, reálný Smile mě by se ale asi víc líbil návrat Anny (Kim nic zlého ale nepřeju Very Happy)
Hezky napsané, jen jsem se malinko ztrácela v tom, co je přímá řeč a co ne, chtělo by to asi oddělit rozhovory od ostatního textu a doplnit uvozovky Wink jinak hezké
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Moc mě těší že se ti to líbilo. A uvozovky doplním Smile
PS: Ale Anna se s Andrém také vrátila... (Kim zastřelily společně s Benem...) Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Špatně jsem svůj první komentář formulovala....návrat Anny jsem samozřejmě zaregistrovala. Chtěla jsem jen říct, že by se mi víc líbil POUZE JEJÍ návrat...ale povídka hezká a hlavně tvoje Smile. A je škoda, že smrt Bena a Kim je jen tak naznačená, jakoby mimochodem... Sad
(už nebudu rejpat, jak už jsem jednou řekla, povídka je tvoje a mě se líbila i tak, jak je teď, jen tak dál)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Smile moc děkuju a o tvém návrhu na povídku o Anny návratu budu přmýšlet Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
André+Anna napsal:
Smile moc děkuju a o tvém návrhu na povídku o Anny návratu budu přmýšlet Wink

Děkuji Embarassed to by mě potěšilo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 08. 01. 2012
Příspěvky: 49
Bydliště: Telč
Odpovědět s citátem
skvělé! Smile jak příběh, tak i forma Smile
akorát škoda, že Ben s Kim zemřeli :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Děkuji Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Návrat Anny a Andrého juhůů Smile) a mé oblíbené A+A Smile nemám co vytknout

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Diky taky mam moc rada A+A Very Happy Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
VÝBORNÁ POVÍDKA!!! Návrat Andreho i Anny-to by byl v kobře muj nejoblíbenější díl Very Happy Super!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Můj taky, můj taky :\ Jenomže André už navždy umřel, a myslím si že tenhle pád už nemohl přežít. Jinak bych byla docela ráda, kdyby se nám Anna vrátila, mohla by se jenom objevit. Byla bych zvědavá, jestli by ustála všechny ty smrťáky, které se mezitím co tam nebyla staly. Jinak povídka je super, moc se mi líbí Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany11: Já myslim se pri pádu zaril do snehu. Sice to neni mozné ale je mozné ze auto vyleti 60 metru nad zem, pote co narazí do svodidel? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To mas pravdu. Ale asi se uz nevrati, nevim... Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Děkuji všem za komentáře Wink Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Návrat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma