AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se ti povídka, ohodnoť prosím :)
Ano
100%
 100%  [ 3 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Díl 1. Nová posila
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díl 1. Nová posila (1/2)
Úvod: Dávám sem první díl ze série Kobra 11 aneb jsem členem týmu.
Postavy: Brita, Ben, Semir, Kim, Sussana a ostatní z DP
Upozornění: Možné chyby, žádné odstavce.
Další: No hurá do čtení! Very Happy



Je krásné páteční ráno, svítí slunce a na trávě pomalu stékají kapky rosy.
Na stanici je celkem rušno na to že je ráno, aby ne. Vždyť má přijít nová posila do našeho týmu... Před služebnu přijelo vínové BMW 428i, zastavilo a z něj vyšla žena okolo 25ti let. Ben se Semirem slídili u okna, všimli si jedné ženy, která šla ke vchodu dálniční policie. A zakřičeli... ''Už je tu!'' Všichni se připravili na svá místa, zaujali normální pozici a dělali jakože nic. Žena šla přímo ke stolu Susanny a zeptala se ''Dobrý den, hledám paní Krügerovou, je tady?'' Susanna jí laskavě odpověděla ''Dobrý den, ano je tady, zavedu Vás.'' Vstala od stolu a šla s ženou přímo do kanceláře. Tam už na ní šéfová čekala. Přivítala se s novou hlavní komisařkou, která ještě donedávna pracovala u FBI v Americe. Po chvilce napínání vyšli z její kanceláře a kolem nich se udělal půlkruh. Kim už je nenapínala a představila jim Britu ''Představuji vám novou posilu, hlavní komisařku Britu Taylorovou. Bude zatím pomáhat Semirovi a Benovi.'' a s tímto to už považovala za ukončený půlkruh. Vzala Britu do její kanceláře, která je hned vedle Semira s Benem. Je mnohem vetší a přepychovější než mají oni dva dohromady... byly z toho docela naštvaní, protože si ještě ráno říkali že jim tu kancelář určitě Kim dá a že v tý jejich kanceláři bude nová posila. Ale to není všechno s čím Ben a Semir nepočítali... vůbec netušily, že ta nová posila bude žena.... Semir hned něco na ní namítal zatímco Ben zamilovaně hleděl do kanceláře své nové kolegyně ''Šéfka se naprosto zbláznila přidělit sem takovou žábu, která určitě má to 'hlavní' jen proto že udělala na někoho svůj kukuč... a ta kancelář...'' Ben mu skočil do řeči, aniž by věděl co říká a hleděl pořád do vedlejší kanceláře ''Je nádherná... aaaa, ahm ahm, totiž myslím že máš pravdu Semire... ta Brita nemá určitě o praxi ani páru.'' podívá se na Semira a hned zase na vedlejší kancelář. Semir si toho všimne a povídá mu ''Hele, že ty ses do ní tak trošku zabouchl.'' provokativně ho vybídne aby mluvil a Ben jenom... ''Anooo... aaaa, totiž... já...'' Semir mu jen tak tak skočí do řeči a vysvětluje mu-''Ale joo, krásná je to jo, ale nesmíš si hned začít s někým kdo je tu nový, a už vůbec né s naší konkurencí.'' Ben se trošku podivil a odpovídá mu ''Kdo říká že je to konkurence?'' Ben se na něj podívá s nechápavým výrazem, Semir hned, ale jistě odpověděl ''No ty přece, copak si nevzpomínáš na včerejšek? Říkal si, že ať to bude kdokoliv bude to naše konkurence.'' usměje se, Ben je zase jak oz kamene ''Aaa-asi ano, ale... já si sní nic nezačínám a ani nezačnu, není to můj typ.'' podívá se na vedlejší kancelář své nové pohledné kolegyně, Semir hned provokatérsky diktuje jeho typ žen ''Jóó jasně, není to tvůj typ, ty máš přesně takový typ: blond vlasy, hnědé kukadla, jiná národnost, to jsi přesně ty!'' šibalsky se na něj podívá. Poté tam příjde Kim. ''Pánové ihned na dálnici A4, na 95 kilometru se řítí šílenec ve 250km rychlosti v hodině. Kolegům se ho nedaří zastavit...'' kluci vyběhli z kanceláře, ale to je ještě šéfka stačila zastavit ''Stát! Přece nechcete zapomenout na vaší novou kolegyni.'' podívá se na Bena a nějak na něj mrkne a pak se podívá na Susannu. Susanna se usměje... jako kdyby slyšela tu debatu a pak to vyzvonila Kim... Brita vyšla z kanceláře a běžela za kluky. Pak už se jenom řítí BMW po dálnici...

Konec první části, pokračování příště

Brittany11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Díl 1. Nová posila
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díl 1. Nová posila (2/2)
Úvod: Přidávám Vám pokráčko.
Postavy: Brita, Ben, Semir, Kim, Sussana
Upozornění: Možné chyby a zase bez odstavců, co jiného ode mě čekat v téhle sérii Wink
Další...: Asi noc, jenom honem šupem číst, přeji Vám krátkou zábavu Wink



Brita vyšla z kanceláře a běžela za kluky. Pak už se jenom řítí BMW po dálnici...
Brita jenom vyhrkla jakmile Semir ještě přidal plyn. Ben se otočil a zeptal se s úsměvem na tváři Brity ''Tak co, jak se Vám líbí první výjezd?'' Brita se musí držet, aby neřekla hned první den něco nevhodného a tak mu jenom řekla ''Musím uznat, že jsem si to představovala trošinku jinak. Myslím že když to půjde dál, zůstanu radši v kanceláři.'' zasměje se, ale Ben pozná že je to falešný smích, a tak do Semira trošinku popostrčí, aby ubral plyn. Brita se jenom urovnala na zadním sedadle stříbrného BMW. Upravila si vlasy a nabídla se ''Nemám mu střílet do pneumatik, upřímně řečeno, myslím si že jinak ho nechytnete.'' šibalsky se usměje a Semir ji otevře okénko, aby mohla střílet. Ben se hned s chutí přidal. Ben zatím střílel vedle, ale Brita ho jednou střelbou poslala do smyku a už se řítil k pangejtu. Auto.. totiž muž, který ho řídil ztratil kontrolu nad vozem a nabořil to přímo do betonového sloupu, který držel nedaleký most. Auto úplně našrot padalo dolů. Když spadlo explodovalo, řidič neměl sebe nejmenší šanci přežít. Semir jenom uznal... ''Tak to bylo super...'' Brita se na něj podívala a řekla mu'' Děkuji, i když si myslím, že střílení je hračka. Mimochodem je čas noto abychom si nemusely vykat, já jsem Brita.'' podala ruku Semirovi ''Semir.'' políbil ji na tvář, Ben jenom zíral a přidal se ''Ben, ale někdy mi Semir říká manželský poradce.'' podá jí růku a políbí jí taktéž na tvář ''Opravdu? A jak říkají Vám.. totiž tobě Semire?'' Ben odpoví za Semira ''Trpajzlík, Tureček, Turecký hřebec, Mr. Boural a další...'' počítal na prstech ''Vážně? No mě někdy říkávají Brittany, ale to jen málo kdy, ale jak se Vám to bude hodit.'' usměje se a podívá na Bena. Semir mu to chce oplatit a tak hned na něj vytáhne tohle ''Jo a ještě jsem mu říkal někdy Winetou Kozlowski, to když se snažil sbalit naší šéfku.'' Ben ho jenom jako malí kluk strčil a on málem spadl... no a takhle to trvalo skoro pořád, běželi dál od nehody a Brita na ně jenom koukala s úsměvem na tváři. Po chvilce je to přešlo a tak se vydali na služebnu. Šéfka je hned přivítala, teda vlastně jenom Britu ''Výborná práce paní Taylorová. A co se týče Vás dvou, teda teď hlavně pana Gerkhana, jsme ráda, že jste neposlal zase další auto do šrotu. Bravo.'' šibalsky se usměje a zatleská mu... pak si pozve ještě Britu do kanceláře, aby ji tu ještě seznámila s pár věcmi. Ale zase jí to překazil nějaký maniak na dálnici. ''Takže Kobra 11 do akce. Na dálnici A59 na 67km jede muž v černém Jeepu a střílí kolem sebe. Už zase kolegové potřebují pomoc.'' hlásila od stolu Susanna. Tak kluci jeli... teda Semir nechal řídit Britu, což jí hodně nadchlo, tolik si přála řídit auto, které by bylo rádo, aby nebylo zase na šrot. Jenom že i jí se může něco stát... no co Vám budu vyprávět. Jenom asi to, že si myslím, že se stala jednou z nich, totiž 'ničitelka aut'.

Konec, děkuji předem za komentáře Smile

Brittany11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 13. 08. 2014
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Špica. Exclamation

A já myslel, že jsem jediný, kdo stylizoval svou maličkost do nové postavy pro potřeby povídek... A začal jsem (byť jen v maličkostech) podobně. Very Happy

_________________
Andreamil z DF. Zde na PF jsem autorem, zde také čtu a komentuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pitero- Myslím, že nejsi rozhodně jediný, určitě i víc človíčků píše o sobě a o našich postavách z K11 než já. Já jenom už doufám, že to i dál bude 'Špica' Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Pietro: ne, opravdu NEJSI jediny, koho to napadlo. Jen na tomto foru jsi asi padesaty. Just saying.

Brittany: libilo se mi, jak panove zaujali opacne postoje a jak jsi zachovala Benovu vlastnost okamzite se zamilovat do kazde zeny v okoli Very Happy Very Happy kazdopadne nova kolegyne hezky zapadla Smile

Jen je obrovska skoda velkeho mnozstvi chyb a toho, ze A) neoddelujes dialogy po radcich (treba spickovani Semira a Bana nevynikne, protoze ve finale neni jasne, kdo co rika...) a B) ze nepouzivas enter. Povidku by to zprehlednilo...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys- Díky, Ben musel prostě zůstat sám sebou. A zase díky, určitě se podívám na ty chybky, ale musím ti říct předem, že jsem líná Embarassed Jinak to zkusím nějak opravit, ještě jednou díky Wox Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Naprosto skvělá povídka. Jsem rád že děláš víc sérií
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky Harty, super fotka! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Děkuju Laughing.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Po dlouhé době ti říkám- nemáš zač Very Happy

A píšu komentář i proto, že už mám rozepsanou první část druhého dílu, bude tu do konce víkendu, ale nevím to jistě, takže moc nespoléhejte (někteří mě znají z blogu) a bylo mi divné mu po tak dlouhé době odpovědět, takže.... Laughing
Dokonce týdne první delší část, uvidíme....

Brittany11 Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Jojo, znám tě z blogu a těším se Smile

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No, ale já to myslela, jakože skoro nic nedodržím Twisted Evil Twisted Evil

Těš se, já docela taky (na tvoje pokráčko) Very Happy

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty: Pokračování (!druhý díl!) je už na světě, ale zatím jenom první část, možná dnes, možná zítra a nebo do konce týdne jí udělám i pokračování Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Super

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Barus


Založen: 13. 09. 2014
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU: Že jo... je to moc super, líbí se mi to! Jak i jednička, tak i první část dvojky (to jí ještě okomentuju) Very Happy

_________________
Šéfová: Až ho uvidíte, hlaste se. A žádný kaskadérský akce, nejsme na divokým západě!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Už se moc těším na pokráčko, protože je tenhle díl fakt perfektní

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Už je hotové... najdeš ho na fóru pod názvem Díl 2. Naplno

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
A jsem moc ráda, že se ti líbí Smile

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
A jo, sakra, vůbec jsem si nevšiml Embarassed Laughing

_________________
Seriálový maniak
---------------------
http://hawaii5o.cz/
http://hawaii5o.cz/forum
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nevadí, tak hlavně čti Smile a komentuj, budu ráda Laughing

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Díl 1. Nová posila
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma