AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dílek? Ohodnoť jako ve škole.
1
100%
 100%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Kobra 11- 01x10- Bývalí
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Ahoj čtenáři Very Happy Přidávám další dílek, snad se bude líbit Smile
Upozornění: Možné chyby.
Postavy: Semir, šéfová, Andrea, Tom, Michaela, Max a ostatní z dálniční policie a samozřejmě záporňáci, kteří se už snad neukáží Smile
Párování: Semir+Andrea; Max+Anna; Tom+Michaela; Leon;Analena
Další...: Přeji příjemné počtení Wink

Bývalí
Analena, je zdravotní sestra na ambulanci v nemocnici pany Marie. Jednoho dne jí přijde neznámý e-mail ve kterém je napsáno ''Nezapomeň, co jsi mi řákala!''. Analena tuto adresu vůbec neznala, a tak nevěděla oč jde, ale když jí další den přišel další e-mail zase s ''Potřebuji tvoji pomoc, co jsi mi to před rokem slibovala?'', ale teď už jí něco přece jen vrtalo hlavou ''Co se děje? Kdo to po mě chce? Znám tu osobu vůbec?'' tyto otázky jí pořád běhaly hlavou.

(znělka)

Semir s Tomem pomáhají Anně s bytem, konečně ji přemluvili. Tom byl na štaflích a maloval strop na bílo. Semir tam vběhl, ale Tom to nečekal a spadl na zem a štafle na jeho nohu.
Semir- ''Tome! Jsi v pořádku?'' pomáhal mu se zvednout
Tom- ''Já nevím, asi mám něco s nohou.''
Příjde tam Anna s mopem v ruce.
Anna- ''Co se děje? Co se ti stalo Tome?''
Semir- ''On spadl, asi má něco s nohou.''
Anna- ''Tak to tě musíme vzít ihned do nemocnice, co když to máš zlomený?''
Tom- ''Nemějte o mě strach.''
Semir- ''Tak vstávej, pojedeme do nemocnice pany Marie, jasný?''
Tom- ''Jasný, jenom mi pomoc.''
Semir s Annou mu pomohli vstát a jeli potom do nemocnice. Když tam přijeli, ihned se jich ujala paní doktorka Richterová se zdravotní sestrou Analenou Lichternbergovou. Toma posadili na lehádko a pomalu paní doktorka začala hejbat s nohou aby zjistila jak na tom je.
doktorka- ''Zdá se to zlomené, ale přece jen Vás pane...'' nedokončí
Tom- ''Kranich.'' doplní ji
doktorka- ''Ale přece jen Vás pane Kranichu pošleme na rengen, sestři prosím vypište mi žádanku na rengen a vy se mi potom vraťte, uvidíme jak to dopadne. Sestřička vám ukáže cestu na rengen a vy můžete jít s ním.'' podívá se na Semira s Annou
Anna- ''Dobře, děkujeme.'' odpoví jí s úsměvem
Tomovi pomohl Semir na vozík a vyjeli z ambulance.
Analena- ''Támhle tou chodbou, pak zabočíte doleva a tam už to je, ano?'' ukazuje jim velice mile zdravotní sestřička
Tom- ''Děkujeme, pak zase přijdeme.''
Analena- ''Ano, stačí jen zaklepat.'' suměje se
Kolegové šli seměrem k rengenu, ale za sebou uslyšeli jakési zvuky. Analena byla totiž na recepci, ale od tamtud jí unesl zakuklený muž, zdá se že to byla ta samá osoba, která jí zasílala ty e-maily. Semir se pustil vozíku a společne s Annou se rozeběhly za mužem a Analenou. Vyběhly z nemocnice, protože vyběhl i muž s Analenou. Nasedli do nějakého auta a jeli k dálnici. Semir nevěděl co dál, tak ukázal služební průkaz sanitáři a vzal mu sanitku. Pustil majáček a řídil doslova jako prase. Šéfová seděla vedle něj.
šéfová- ''Řídil jste někdy sanitku?''
Semir- ''Proč mi vykáš?''
šéfová- ''Teď jsme ve službě. A řídil?''
Semir- ''Né, proč?''
šéfová- ''Je to vidět, támhle zabočte.'' ukazuje
Semir- ''Tak tedy dobrá.'' prudce zahne
šéfová- ''Takhle jsem to nemyslela.''
Semir- ''Já vím.'' ďábelsky se usměje
Už jedou po dálnici. Šéfová vytáhne zbraň, nabije a začne střílet.
Semir- ''Teď tohle auto předjedu, on si nás nevšimne a bude si myslet že nás setřásl.''
šéfová- ''Dobře.''
Semir zahne aby nebyl vidět a pak zase předjel a byl vedle toho auta ve kterém je Analena a muž.
šéfová- ''Tak, teď by bylo dobrý aby zastavil.''
Semir- ''Bylo by to dobrý, ale nestane se to.'' narazí do auta, auto mu narážku opětuje, i když je o dost menší, rána byla tak velká že Semira zmátla a on udělal smyk, pak se jenom sanitka převrátila na stranu, kde seděla šéfová
šéfová- ''Jestli to takhle půjde dál, tak budeme všichni v nemocnici. To neumíte normálně řídit??? Musel jste za volant zrovna Vy???'' oddychne si, ale zároveň je pořádně nabroušená
Na stanici, tam už je i Tom, ale se sádrou a na vozíčku, přivezla ho Michaela. Tom byl ve své kanceláři a netrpělivě čekal na svého kolegu. Semir s šéfovou tam přišli. Semir šel rovnou za Tomem.
Semir- ''Ahoj, tak co ta noha?''
Tom- ''Ahoj. No, je to zlomený, pár týdnů budu na nic.''
Michaela- ''No, pár týdnů...'' políbí Toma na čelo
Semir- ''Hele, jeď už domů.''
Tom- ''Jasně šéfíku. Kde máš vůbec šéfovou?''
Semir- ''Ani mi o ní nemluv, měl jsem strach že se zvedne tajfun Anna, protože když jsem převrátil sanitku skoro vzhůru nohama, mohla se zbláznit.''
Tom- ''Má být připoutaná.'' směje se ''Tak já už radši jdu, nebo tu bude pořádný vítr, právě sem jde.''
Anna vstoupila do kanceláře a Tom s Michaelou se rozloučili a šli.
šéfová- ''Tak, pár týdnů budete bez partnera, zvládnete to? Nemám vám někoho přidělit?''
Semir- ''Néé, to je dobrý, zvládnu to.''
šéfová- ''Tak jako dneska?''
Semir- ''Né, ještě lépe.'' směje se
šéfová- ''Tak honem do práce, musíme tu zdravotní sestru najít!'' zabouchne dveře a jde do své kanceláře a sedne si na své nejmilejší křeslo
Auto s mužem a Analenou přijelo do jedné zahrádkářské kolonie poblíž Kolína. Zastavilo a muž si sundal kuklu, Analena jenom zírala, skoro až s otevřenou pusou.
Analena- ''Cože? Ty? Leone? Jak si jen mohl?''
Leon- ''Pomatuješ? Před rokem, pak mě zavřeli a teď.... potřebuju pomoc, prosím, potřebuju tebe.''
Analena- ''Co si jako myslíš? Že když mě uneseš, že tě nezavřou znovu?''
Leon- ''Jdou po mě, jakmile mě propustili, tak na mě čekali před bránou, od koho si myslíš že mám tohle?'' ukazuje své oko, které je pořádně zarudlé, má tam přímo moncla''Chtějí se mě zbavit a to rychle, myslí si že je prásknu.''
Analena- ''A já ti mám pomoc? Jdi na policii, všechno vysvětli a oni ti pomůžou, hlavně mě už pusť.''
Leon- ''Ale ty tam musíš jít semnou, jasný? Někdo musí dosvědčit, že jsem tě unesl jenom z tohoto důvodu, jinak tam ani nepáchnu.''
Analena- ''Dobře, pojedeme, nejspíš za těmi z dálniční policie, které si poslal k zemi, ano?''
Leon se jenom usměje a nastartuje znovu vůz a jede, směr dálniční policie. Když už přijeli, šéfová byla znovu pěkně nabroušená, chtěla po Semirovi hlášení ještě z minulého týdne.
šéfová- ''Semire! Dnes už Vás mám opravdu dost! Kde je to hlášení, chci ho po vás už pět dní!''
Semir- ''A-a-a...ale on ho měl psát Tom.''
šéfová- ''A vidíte tady někde Toma?''
Semir zakýve hlavou.
šéfová- ''Tak, musíte to hold udělat sám.'' už se pomalu uklidňuje
Ale zrovna zaklepou na dveře Leon a Analena a po chvilce vstoupí.
Semir- ''C-c-co? Vy?.''
šéfová- ''Semire!... Dobrý den, přišel jste se nechat zavřít dobrovolně?''
Semir- ''Alespoň mi ušetřil práci.'' podívá se na šéfovou, ta na něj jenom vrhla hněvavý výraz alias už sklapněte!
Jsou ve vyslýchající místnosti, Semir sedí naproti Leonovi a šéfová s Analenou jsou za zrcadlem.
Semir- ''Tak, jak to teda bylo? Povídejte....''
Leon- ''Já, já, já nevím odkud mám začít. Před pár dny mě propustili z vězení, kde jsem byl na rok zavřen za napomáhání při činu, totiž můj bratr.... můj bratr je členem jednoho gangu a já jsem byl jediný zavřen při jednom přepadení. Teď mě chtějí zabít a já potřebuji pomoc, Analena mi to slíbila. Myslí si totiž že je prásknu.... ale teď, teď už je to jedno, ale hlavně dávejte pozor na Analenu, je to jediný co mám....'' podívá se do zrcadla, na druhé straně stojí Analena a pomalu jí stéká slza
šéfová- ''Nebojte, nic se mu nestane, je dobře že jste sem přišli hned.''
Analena se jenom na ní podívá a usměje, tím rázem stéká těch slz víc a víc...
Semir- ''Dáme na Vás oba pozor. Ale stejnak Vás budeme potřebovat. Musíte mi říc, kde mají svoje sídlo.''
Leon- ''Hlavou gangu je Aaron Schäfer, je dost bohatý. Sídlo mají... ani nevím. Ale pokud si Aaron nezměnil adresu, jakože to pořád dělá, měl by bydlet v ulici Lenaulplaz, v jedné obrovské vile, víc nevím. Všiml jsem si té adresy jedou když jsem byl v úkrytu.''
Semir- ''A ten je kde?''
Leon- ''A co?''
Semir- ''Ten úkryt.''
Leon- ''Jóó... tak ten nevím.''
Semir- ''Aha, ale i tak jste nám toho řekl hodně. Očekávejte že po Vás budeme chtít pomoc.''
V tom tam přijde šéfová se slovy- ''Semire, to si snad děláte legraci, to by bylo velmi riskantní, a nejdřív musíme poslat zásahovou jednotku do té vily. Jinak nebudeme vědět nic. A kdo ví, třeba tam bude zrovna ten Aaron a....''
Semir ji skočí do řeči- ''A jeho poskoci, já vím... jenomže když tu Tom není, musím mít někoho, aby mi pomohl, a já si myslím, že by mi tady Leon mohl poskytnou pomoc a hlavně ty zatracený informace.'' zvýší hlas
šéfová- ''A jaký máte plán?'' 'vyhodí' Semira ze židle a sedne si na ní
Semir se postaví doprostřed místnosti a začne jim i rukama vysvětlovat postup a jeho plán- ''Takže, udělal bych to asi takhle: měla jste dobrý nápad s tou zásahovkou, alejá si myslím, že by bylo lepší tam před tu vilu poslat Hotteho a Dietera aby něco nafotili, pak by Hartmut něco udělal s těma fotkama a zjistili bychom kdo tam je a tak dále. Pak bych byl rád aby se Leon vrátil do toho gangu...'' šéfová mu vtrhne do řeči
šéfová- ''To jako z něj chcete udělat volavku či co?'' vrhne na něj
Semir- ''Nechte mě prosím domluvit šéfová.... no a on by předstíral jakoby nic a pak bychom na ně udělali zátah.''
šéfová- ''Ale vy opravdu už šílíte, to nemůžete! Riskovat život nevycvičeného člověka?''
Leon- ''Kdo říká že jsem nevycvičený? Já jsem byl... no vlastně brácha jim řekl že jsem dobrej a že se umím pořádně rvát.. a....''
Semir- ''Umíš zacházet se zbraní???'' začíná mu tykat
Leon- ''Jasně že, jinak bych nemohl...''
šéfová. ''Co byste jinak nemohl???'' zvědavě se ho vyptává, jako by něco udělal
Leon- ''No jinak bych asi nemohl být v tom gangu, ne?'' podívá se na ní s troškou ironií v očích
Ona na něj taky... ale pak odvrátí oči na hodinky.
šéfová- ''Tak si myslím, že už je čas jít domů, ne? Semire na Vás doma čeká Andrea. A vy můžete jít taky domů.''
Semir- ''Asi máte pravdu šéfová.'' zívne
šéfová- ''Jak tak koukám tak né asi ale určitě.'' otočí se ke dveřím a než stačí udělat krok Semir k ní promluví
Semir- ''Dobrou...'' zamává s ospalím a trošku i roztomilým kukučem
šéfová- ''Dobrou, Semire.'' odejde z místnosti a jde si ještě pro věci do své kanceláře
Pak už jenom nasedne do auta a jede domů, kde na ní netrpělivě čeká Max. Když vejde do bytu, Max k ní příjde.
Max- ''Ahoj... tak jak bylo v práci?'' políbí jí na čelo
Anna- ''Ahoj. Ale.. jo šlo to.'' usměje se
Max- ''Sabinka se po tobě ptala.''
Anna- ''Aha.. už spí?''
Max- ''Všichni. Sophie má zítra dřív stávat. Proto šla dnes brzy spát. A Oliver...''
Anna- ''Co?'' nechápavě se na něj podívá se strachem v očích
Max- ''No... dnes dostal bůra z matiky.'' usměje se
Anna- ''Nojo... když je po svém otci.'' usměje se taky a mávne rukama
Max- ''Ale teď bych tě pozval na pozdější večeři... platí? Sice je tu bordel jako... no jako někde ve chlívě, ale když trávíš čas s někým hodně blízkým, tak ti to vůbec nevadí, že?''
Anna- ''Ne... vůbec.'' políbí ho a jde za ním do kuchyně
Semir už taky dorazil domů a hned šel spát. Usnul jako dudek, ale v autě. A ještě si pochrupoval až do pozdních ranních hodin. Ráno, když ještě Semir nedorazil do práce si na něj šéfová doslova brousila zuby. Až když konečně se uráčil přijít, úplně se na něj vrhla jako piraňa.
šéfová- ''Konečně jste se uráčil přijít, to je dobře!'' utrhne na něj a 'vražedným' pohledem ho vyzve do své kanceláře ''Ihned do mé kanceláře!''
Semir- ''ale....ale-aa-ale.'' jde za ní jako ocásek se sklopenou hlavou do kanceláře
Šéfová si sedne do své židle a Semir se bojí co se na něj chystá... ona ale začíná v klidu, jemným laskavým hláskem
šéfová- ''Tak... po tu dobu, co jste ještě spinkal jako miminko ve své posteli, byl Bonrat s Herzbergrem u té vily. A také tam nafotili fotky, které jsou už dávno na KTU. Hartmut našel zatím jenom něco na jedné. Je tam jeden z těch mužů z gangu... a teď se podržte, je to ten chlap, kterého jste s Tomem před pár roky zavřeli, jenomže on utekl a nikdo ho nenašel. Kdo by to byl řekl že se vrátí zpět právě do Kolína Jan Hess.'' koukla se na Semira, který vypadal dost směšně, musela se držet aby nedostala záchvat smíchu, protože on mezitím co mu to povídala usnul.. a strašně chrápal, to si ani nedokážete představit Smile Šéfová ho chce probudit a jak to udělala on se úplně styděl.. tak trochu jako nějaký malý klučina
šéfová- ''To jsem tak nudná?'' zvíší hlas
Semir- ''Jo...-néé-néé.. nejste.. ale já jsem os....'' zívne
šéfová- ''Proboha co jste dělal celou noc?'' rozkříkne se po kanceláři, asi se taky moc nevyspala
Semir- ''Tak to se radši ani neptejte.. Andrea mi řekla ať jdu ven na zahradu... udělala mi takový žertík, který se protáhl až do rána... ona mě zavřela na zahradě a já tam nemohl usnout... bál jsem se. Klíče jsem měl doma, ale garáž byla ze zadu odemčená, ale ona byla chytrá a zamknula dveře z garáže do domu. Tak jsem spal v autě. To byl trest za to, že jsem se vymluvil abych nemusel za její maminkou... to je děsný s ní, fakt.''
šéfová- ''No dobře... jako děsné s Andreou?''
Semir- ''Nééé... s tou ne, ale s její matkou.'' šibalsky se usměje
šéfová- ''Tak, to jsem taky znala.''
Semir- ''A už neznáte?'' usměje se
šéfová- ''Nemějte blbé kecy a jděte do práce, jasné? Jo a ne že mi usnete na dálnici!'' usměje se
Semir- ''Jasně slečno!'' vypadne hned po této větě z dálniční policie, protože věděl že se mu může něco stát
Šéfová jde ke stolu Andrey.
šéfová- ''Andreo?''
Andrea- ''Ano? Potřebujete něco?''
šéfová- ''Ne, nic. Jen si občas říkám, že bych už mohla o tomhle všem psát knihy.'' ušklíbne se
Andrea- ''To já taky někdy.''
šéfová- ''Ale! Neříkejte?'' usměje se ''Žebychom opustily spolu dálniční policii a začaly psát společně komické knihy o přiblblých policajtech z Dálničního oddělení Kolín nad Rýnem?'' zasměje se
Andrea- ''Možná někdy jindy.'' zasměje se taky
šéfová- ''Pravda, necháme to na čase.'' usměje se a jde zase do svého království
Semir jel za Hartmutem na KTU, jenom pro svojí zajímavost. Když tam vejde, hned Hartmuta pozdraví.
Semir- ''Ahoj Harty.'' zamává na něj z dálky
Hartmut- ''Ahoj Semire!'' zamává na něj z poza počítače, u kterého sedí skoro od půlnoci
Semir- ''Tak co? Je to pravda že je to Jan Hess?''
Hartmut- ''Ano je.''
Semir- ''Myslíš si, že je to hlava toho gangu?''
Hartmut- ''Ne, asi, možná, já nevím. Proč se o tomhel neradíš s šéfovou?''
Semir- ''Radši jsem vypadl, je to sní hroznější než s tchýní.'' ušklíbne se
Hartmut- ''A řekla ti, že jede na služebnu Leon?''
Semir- ''Ne.''
Hartmut- ''Tak se tam hezky zase vrať, potřebujete toho spolu hodně probrat.''
Semir- ''Jo, díky Hartmute, čau!''
Hartmut- ''Ahoj, a hodně štěstí s případem.''
Semir mezitím zmizí a jede svým stříbrným autíčkem na stanici, kde už je také i Leon.
Semir tam vejde a pozdraví Leona.
Semir- ''Nazdar.''
Leon mu hned odpověděl na nepoloženou otázku, namísto toho aby ho pozdravil také, jak se sluší.
Leon- ''Ano, Jan Hess je ten nejhorší..... no, jak bych to řekl slušně? Hajzl!''
Semir- ''S tím souhlasím.''
Leon- ''A v gangu dělá takový neviňátko, jinak umí pořádně střílet, rvát se a řídit. Bez urážky, ale lépe než....'' nedořekne větu a podívá se na Semir
Semir- ''Jako než já? Tak... to. No nic.''
šéfová- ''Teď především potřebujeme Vás. Musíme Vás znovu poslat do gangu, budete dělat jakože nic, musíte být s nimi skoro pořád, poslouchat je, my Vám dáme radši odposlouchávadlo, které není poznat a ani vidět. A hlavně naváděcí čip, kdyby jste se nám náhodou ztratil. Ano?''
Semir- ''Super, zavolám Hartmuta, ať přiveze tyto věci. A vy mi šéfová prosím dáte radši zatykač na Schäfera.''
Šéfová hned šla zařídit zatykač, Semir zavolal Hartmutovi, a ten se na stanici hned řídí se svojí zlatou Lusy.
Hartmut- ''Dobrej šéfová.''
šéfová- ''Dobrý den, máte ty věci?''
Hartmut- ''Všechny, a ještě mu dám takovou novinku. Pracovali jsme na ní všichni z KTU hodně dloucho, prakticky až do teď.'' vyndá z tašky koženou rezavou bundu ''Tohle je prosím Vás, neprůstřelná kožená bunda, to je co? Nikdo nepozná, že se jedná o neprůstřelnou bundu, vlastně ani vlastník té bundy by to nepoznal, kdyby to ovšem nevěděl.''
šéfová- ''No vida... máte i dámský model?'' snaží se trošku zavtipkovat, ale nejde jí to...
Hartmut- ''Věděl jsem to šéfová, tady máte a vzal jsem i pro Andreu, kdyby náhodou.'' podává šéfce černou koženou bundu a Andree tmavě zelenou koženou bundu
Andrea- ''Páni, díky Hartmute.'' políbí ho na tvář, aby mu prokázala vděk
šéfová- ''Moc děkuji, Hartmute.'' dá mu také pusu na tvář
Semir trošku žárlí...
Semir-''A co já?''
Hartmut- ''No, pro tebe mám šedou bundu, na, tu máš.'' podá mu ji
Semir- ''Jééé, díky Hartmute, padne mi jako ulita.'' nandavá si bundu a kouká se do skleněných dveří, kde vidí svůj odraz
šéfová- ''No jo, dost promenády. Hartmute, můžete jít do Semirovi kanceláře připravit Leona. A pro Vás Semire mám ten zatykač.'' podává mu ho ''Ale...'' ucukne s rukou ''Musíte mi slíbit že vše dobře dopadne. Proto bych byla docela i ráda, kdybyste předstíral, že jste se dal na druhou stranu a... no že jste přišel s Leonem, aby jste se taky stal členem gangu. No a Hartmut to ví a proto vzal ty věci dvakrát, řešila jsem to sním už včera, když jsem jela domů, Hartmut byl ještě pořád na KTU, tak jsem se stavila a řekla mu to. No a všude budou odstřelovači a já... já bych taky ráda zasáhla do případu. Půjdu s vámi! Proto vzal nakonec tři všechny noviny a věci.'' nakázala Semirovi
Semir- ''Ale šéfová, je to moc riskantní.''
šéfová- ''Vážně? Tak to ten zatykač zůstane u mě.''
Semir- ''No tak fajn...'' a podá mu zatykač
Když už jsou všichni nachystaní, Andrea dá polibek Semirovi pro štěstí. Hartmut si v klítku popíjí kafe a přitom klábosí s Hottem, který má strach o svoji nadřízenou, přece jenom by byl řadši, aby zůstala v teple u svého stolu a ne nastavola se tak velkému nebezpečí. Ona, ale pořád stojí za svím, a myslí si, že dělá správně. Je totiž strašně tvrdohlavá Semir, Leon a šéfová mají neprůstřelné vesty, zatykač, odposlouchávadla, naváděcí čipy (štěnici) a... auto?
Semir- ''Nemáme auto.'' pošéptá šéfce
šéfová- ''Pravda... na to jsem nepomyslela.'' pošeptá mu naspět
Semir- ''Mám nápad, poběžte zamnou.'' máven rukou směrem k němu a plíží se k Lusy.
Všichni si nasednou a Semir a spol. s Lusy odjedou pryč. Hartmut vyběhne za svojí milenkou Lusy... a křičí.
Hartmut- ''Semiréééé!''
V Lusy...
šéfová- ''Semire, myslím, že na Vás bude Hartmut hodně naštvaný.''
Semir- ''To na Vás taky šéfová, na Vás taky. Přece jenom jste spolupachatelka.'' ušklíbne se a přidá plyn
Za nimi pomalu jede i řada černých policejních aut značky Audi s majáčky, který se podle plánů mají schovávat a držet dál od Lusy.
Když už dojely před vilu, jako první vyšla šéfová, která se od teď jmenuje Karin, pak vyšel Semir s jménem Semir Smile a pak Leon. Musela mít dynamické jméno Smile
Leon pomalu přistoupil k velké bráně, u které stáli dva bodiguardi Alex a Marco. Oni hned Leona poznaly. On jim řekl, že se vrátil a že má dva nový členy, teda pokud je přijmou.
Oni dostali pokyn, aby je všechny tři pustily do vnitř. Pak ta trojka vešla do luxusně vybavené kanceláře, kterou hned Semir vychvaloval a žárlil na vlastníka právě oné kanceláře. Hned na proti dveřím v té kanceláři byl obrovský stůl,a na něm jenom pár věcí: nejnovější notebook od značky apple, jedna zlatá propisovačka a zlatá lampa. Za stolem byla židle otočená směrem k oknu. Už hned na první pohled bylo znát, že tam někdo sedí. Židel se pomalinku otáčela k té trojce. Seděl na ní Aaron Schäfer, hlava gangu, který si říká Blutbad. Což, když se přeloží do češtiny znamená Krveprolití. Aaron si stoupne aby přivítal svojí mimořádnou návštěvu a aby jí mohl co nejdříve sprovodit ze světa.
Aaron- ''Vítám Vás v mém skromném příbytku.'' Semir hned v duchu prohlásil, že to není vůbec skromný a že je to pořádný zmetek, ještě se takhle vychlubovat a tak dále... ''Jsem Aaron Schäfer a jsem šéf gangu Blutbad. Ale to samozřejmě víte.''
Leon- ''Doufám, že nevadí, že jsem s sebou vzal i mé přátele Karin a Semira, Karin taky seděla a Semir je bývalý polda z dálniční, který se rozhodl pro tu mocnější a lepší stranu, naší stranu.''
Aaron- ''Né, ovšem že ne. Jsem rád za každého nového příznivce do mého gangu. Ale... tohohle snad znám.'' ukáže na Semira ''To jsi ty?''
Semir- ''Ano... musel jsem Jana zavřít...''
Aaron- ''No to je už teď jedno.'' mávne rukou a zavede je všechny do jedné místnosti, kde se plánuje útok na Kolínskou banku
Aaron- ''Útok započne přesně v 1:00 ráno, jasné?''
Všichni, včetně Semira, šéfové a Leona- ''Jasné šéfe...'' promluvili ke svému pánovi
Aaron- ''Ale to není všechno, máme tu nové přátele, vrátil se k nám Leon a přivedl s sebou i Karin a Semira z dálniční policie, který ovšem se stal někým jiným než si představoval.'' ukázal na ně ''A jelikož tu jsou nový, kdo jim to tu ukáže?''
Kupodivu se přihlásil Jan.
Jan- ''Já! Já jim to tu ukážu, přece nezanevřu na svého bývalého kamaráda...'' ironicky naladěný Jan oznámí svému šéfovy návrh
Aaron- ''No tak fajn, Jane, máš je na starosti.''
Jakmile se všichni odeberou na svá místa, Aaron do své kanceláře, Leon se svým bratrem někam šli a ostatní také. Zbyl tam Jan s našimi kolegy, Annou (Karin) a Semirem.
Jan vezme Semira za límec a přitiskne ho ke zdi. A výhružnými slovy mu povídá.
Jan- ''Opovaž se tady něco provést, jestli to je jenom hra, tak ti radím, aby si s tím skončil! Jinak tě zabiju a tu tvojí Karin taky! Jasné?''
Je přesně půlnoc. Semir už vše tajně oznámil kolegům. A ti jsou pomalu připravení na útok. I protivníci jsou připraveni. Karin a Semir mají za úkol zneškodnit ochranku, to bude snadné, když jsou domluvení.
Aaron bude hlavní, kdo otevře trezor s milióny. Pak už jenom zajistí, aby tam po nich nezbyly stopy a utečou co nejrychleji to jde. Ale ještě něco, kdo by měl vypnout alarm? Na to je Jan, ten toho umí...
Už je 00:55 a všichni jsou připraveni, před bankou je černá dodávka, ve které sedí Jan a vypíná všechny alarmy co jsou v bance. Potom i světla. Dveře otevřou bombičkou a Semir potom může zneškodnit stráže.
Je 1:00. Akce! Jan zhasl světla v celé bance, všichni se podivili. Bombičky na dveřích vybuchly a rázem se celou místností roztáhla šedivá tma. Semir si rozsvítil čelovku a Karin šla zneškodnit stráže. Když už to bylo jak se říká 'OK' mohlo se jít dál do akce. Rozletěli se další dveře. A pak už jenom Jan naťukal heslo. A mohlo se do trezoru. Kolegové z DP a speciální jednotka jsou už připraveni. Obklíčily celou banku. Už jenom čekají na pokyn Semira. Ostatní jsou vevnitř a Semir s Annou(Karin) hlídají vchod. Semir pomalu nahlásil do vysílačky- ''Akce!'' Jenomže ho Jan slyšel a hned se na něj vrhl. Jedna pěst za druhou, jedna facka za druhou a jeden kopanec za druhým. Jenomže Semir se ve vzduchu otočil a omráčil ho kopancem do hlavy. Jan spadl na zem. Zásahová jednotka se vrhla dovnitř. Všichni se ani moc nebránily, jelikož to nečekaly. Leon je jediný bez želízek. Když už jsou všichni v policejních vozech, mohly kolegové z DP pustit do banky Analenu. Ta hned objala Leona a poté následovaly řady polibků. Semir si sundal kuklu a objal šéfovou kolem ramena a šli spolu ke dveřím banky.
Semir- ''Tak, tohle bychom měly...'' oddychne si
Anna- ''Zaplať pán bůch, snad teď budeme mít víc klidu a budou jenom lítat auta na dálnici a nebudou žádné loupeživé gangy a tak dále....''
Semir- ''No jo šéfová, ale to by nebyl život.'' usměje se

Konec, děkuji všem za čtení Wink
Brittany11

_________________
Ben: ''Všechno v pořádku, jsme od policie''
Veronica: ''Jo jasně a já jsem doktor Dolittle''
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11- 01x10- Bývalí
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma