AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dílek? Ohodnoť jako ve škole.
1
100%
 100%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Kobra 11- 01x09- Pomsta je sladká
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Ahoj, dávám další dílek, snad se bude líbit Laughing
Upozornění: Možné chyby Embarassed
Postavy: Semir (šéfová), Tom, Andrea, Hartmut, Anna, Max a ostatní, kteří se už neukáží
Párování: Semir+Andrea; Max+Anna
Další...: Hurá do čtení!


Pomsta je sladká
Je osm hodin večer a Christopher Erbach se loučí se svojí ženou Lily Erbachovou a dětmi Lucasem a Ericem. Jede za svými rodiči.
Christopher- ''Pa lásko, až dorazím, ozvu se ti.''políbí ji
Lily- ''Ahoj, už se těším až zase přijedeš.''
Eric-'' A kdy přijedeš tati?''
Christopher- ''Nejdříve zítra večer.''
Rozloučí se a Christopher nasedne do svého auta a jede za rodiči, cestou se zastaví ještě na pumpě aby natankoval, když zaplatil a šel k autu, jenomže auto tam nebylo.

(znělka)

Semir s Tomem mají trest, proto musí být na dálnici ještě tak hodinu a půl. Jedou v mercedesu a baví se, ale vyruší je vysílačka, ze které se ozývá: ''Na dálnici A4 jede černé BMW ze kterého se střílí.''
Semir se hned ozve- ''Tady kobra 11, přebíráme to.''
Tom- ''To je hrůza, tak pozdě večer a ono se tam střílí...'' usměje se a nandavá na střechu majáček
Tom se rozjede a vidí jak před ním jenom o pár aut jede černé BMW a střílí se z něj. Christopher už se za ním řítí v půjčeném autě od jedné ženy, která taky tankovala a všimla si jak mu to auto někdo ukradl a řekla mu kam jel. Ta žena jede sním. Christopher si všimne že to je jeden muž, který se mu pokoušel vyfouknout místo ředitele v Autobazaru Baumann. Ten muž se jmenuje Alexander Rolf. Alexander začne střílet. Christopher si vymění místo se ženou aby řídila ona, že se nějak pokusí zastavit Alexandra, ale jak se vyměnili tak kopl do volantu a najeli na Alexandra a sjeli do příkopu, Tom se Semirem taky, protože mu byli pořád v patách. Christopher tím rázem vypadl z okna, narazil do jeho auta hlavou a nepřežil to. Když Semir s Tomem vylézali z auta, všimli si Christophra jak leží a nehýbe se, vypadá to jako by řídil on, jelikož auto je prázdné a on leží jako by vypadl z černého BMW. Žena v autu je také mrtvá...
...
Lily Erbachová zatím píše E-mail do práce že si bere volno. Ale vyruší jí zvonek. Když otevře přepadne jí nějaký chlap. Byl to Alexandr Rolf.
Na dálnici...
Semir- ''Musíme vytáhnou Hotta a Dietera z postele, potřebuje me tu nějakou pomoc.''
Tom- ''A co šéfová? Zasloužila by si to, protože nechápe, že my nemůžeme za to, že jsme nabouraly do auta policejného prezidenta.''
Semir- ''Máš pravdu ,ale to auto si naboural ty.''
Tom- ''....no nic.''
Jde zavolat Hottemu a pak Dieterovi. Ti po chvilce přijedou celí rozespalí. Mezitím v bytě Lily...
Jelikož Alexander omámil Lily chloroformem, tak spí a on dává peníze pod madraci která je v ložnici Lily a Christophra. Lily je pořád omámena, když už Alexander udělala co chtěl, odnesl jí do postele a šel pryč. Ráno na služebně kluci leží na svých stolech. Oba najednou probudí Semiruv mobilní telefon, protože mu volá šéfová. Semir ho celý rozespalý vezme a vidí jak Tom padá ze stolu... zase Smile
Semir- ''Dobré ráno šéfová, proč mi voláte, když jste hned vedle?''
šéfová- ''Dobré ráno, myslela jsem si že spíte, slyšela jsem o tom a volám vám proto, pač máme pořádně vytopený byt, asi dnes nepřijdu, je tu moc a moc práce.''
Semir- ''A nepotřebujete s něčím pomoc?''
šéfová- ''Né, to je v pořádku, o nás už je postaráno.'' koukne se do obývacího pokoje kde jim pomáhá Max
Semir- ''Tak dobře.''
šéfová- ''Ještě něco, dnes velení připadá vám.''
Semir- ''Vážně?''
šéfová- ''Vážně, jen mi slibte, že mi ze služebny neuděláte kůlničku na dříví.''
Semir- ''Přísahám, nashle.''
šéfová- ''Mějte se a dávejte pozor na Toma.''
Semir- ''Spolehněte se.''
Zavěsí.
Tom- ''Co ti chtěla?''
Semir- ''Šéfová má vytopený byt, takže velení přebírám já.''
Tom- ''Cože? Ty?''
Semir- ''Bylo to její rozhodnutí.''
Tom- ''Škoda, chtěl jsem to být já, bych tě vytahal za uši.''
Semir- ''No no no, moc si nedovoluj, jsem tvoje šéfová. Na, odnes tohle mé milované ženě.'' podává mu igelitový pytlík s obačanským průkazem Christophra
Tom- ''Tady to ti posílá šéfová.''
Andrea- ''Jak to, vždyť tu dnes není, slyšela jsem to, volala mi.''
Tom- ''A říkala ti kdo tu teď je místo ní?''
Andrea- ''Ne.''
Tom- ''Semira Gerkhanová.''
Andrea- ''Hele, to se ti fakt povedlo.'' směje se ''Ukaž, co si mi to přinesl.'' vezme si pitlík a zadá jméno do počítače ''Christopher Erbach, 38 let, ženatý, dvě děti, ředitel autobazaru Baumann, jinak žádné problémy v rejstříku, je čistý.''
Semir- ''Děkuji ti miláčku a adreska nebude?''
Andrea- ''O, promiňte šéfová, tady ji máte.'' napsala adresu na kus papírku
Semir jí chtěl dá polibek, ale...
Andrea- ''Šéfovou nelíbám..'' směje se
Tom- ''Tady máš už hned jednu nevýhodu.'' směje se
Semir- ''Haha.''
Nasednou do auta a jednou. Lily je už doma sama, kluci odešli do školy a tak může uklízet než se vrátí domů Christopher. Lily si nic z večera nepomatuje, ale i tak přichází naši komisaři, zazvoní a Lily jim jde otevřít.
Lily- ''Dobrý den, můžu vám s něčím pomoc?''
Tom- ''Dobrý den, dálniční policie Kranich.'' ukáže průkaz
Semir- ''Gerkhan.'' ukáže průkaz ''Můžeme dál?''
Lily- ''Jistě, pojďte.'' pozve je dál a zavře dveře ''Nevím s čím bych vám mohla pomoc, co potřebujete?''
Tom- ''Posaďte se.''
Lily- ''A proč?'' sedne si na nejbližší křeslo
Semir- ''Víte, včera večer zavinil váš muž těžkou nehodu.''
Lily- ''A? V jaké nemocnici je? Jak je na tom? Proč jste mi nedali vědět už včera?''
Semir- ''Ono se to neříká tak lehce, váš manžel tu nehodu nepřežil.''
Lily- ''Cože? To není možné, on žije a je u svých rodičů a dnes večer se vrátí. Nevěřím vám.'' rozrušeně brečí
Tom- ''Uklidněte se, musíme se vás na něco zeptat.''
Lily- ''Teď? Vždyť není na co, on žije. To musel být omyl.'' brečí a nedokáže tomu uvěřit
Semir- ''Ne není, uklidněte se. Paní Erbachová, potřebujeme zjistit zda jste měly problémy, nebo jsetly měl nějaké nepřátele a nebo konflikty v práci. Nebo také alkohol, drogy, cokoliv.''
Lily- ''Christopher neměl žádné problémy a ni nepřátele, byl to ten nejhodnější člověk na celém světě, a já ho milovala a teď....'' rozbrečí se, Tom jí obejme a pak se podívá na Semira a zakýve hlavou
Semir- ''Víte co? Teď pojedete k nám na služebnu a naši kolegové se kouknou po bytě, ano?''
Lily- ''Co chtějí tady dělat?''
Tom- ''Zajistit jakékoliv stopy.''
Semir- ''A teď už pojďte.''
Odvedly ji k autu a pak nastoupili, cestou zavolali Hartmutovi ať tam jednou. Když už dorazili, vešli do kanceláře Toma a Semira, Andrea tam po chvilce přišla. ''Kluci, a... dobrý den, Hartmut pro vás něco má z bytu tady paní Erbachové.''
Semir- ''Díky miláčku.'' políbí ji ''Pojď Tome.''
Tom- ''Jasně šéfová, Andreo, prosím, udělej paní Erbachový kafe a asi hodně silné. Díky.'' chce jí dát taky pusu, ale na tvář, v tu chvíli si toho všimne Semir
Semir- ''Žádné flákaní a honem do auta.''
Tom- ''Jo, jo, jo šéfová, už jdu...''
Andrea se jenom usmála a šla udělat kafe. Když výjdou před služebnu zavolá jim šéfová, Semir to rychle zvedne...
Semir- ''Zdravým šéfová.''
šéfová- ''Co je nového?''
Semir- ''Zatím nic a nechcete pomoc?''
šéfová- ''Aby jste se ulili z práce? To tak. Můžete večer přijet, teda jestli chcete.''
Semir- ''Rádi, tak zatím.''
šéfová- ''Zatím.''
...
Tom- ''Proč pořád volá jenom tobě?''
Semir- ''Pač jsem její zástupce, víš?
Nasednou do auta.
Lily je na služebně a vzpomíná na Christophra, na svatbu, na to jak vyrůstají jejich ratolesti, a teď, na jejich poslední chvilky, na cokoliv....Po chvilce Tom se Semirem přijíždějí před byt Erbachů, na místě je již KTU a mezi nimi i Hartmut, který má pro kluky pár informací a důkazů.
Tom- ''Ahoj Hartmute, máš pro nás prý něco, tak co?''
Hartmut- ''Ahoj, pojďte sem ke mě.''
Semr- ''To jsou...'' uvidí před sebou hromadu peněz
Hartmut- ''Byly ukradeny, jsou na nich ještě pásky a to nejdůležitější na konec, jsou na nich otisky Lily Etrbachové a jejího manžela který včera přišel o život při té havárce, při které jste mimochodem zase sešrotovali auto, že?''
Semir- ''Hele, nech si toho.''
Hartmut- ''No nic. Ty prachy už byly v tomto igelitovém pytli a na nich jsou tyto otisky, ale né na těch bankovkách, na těch jsou zas jiné, bohužel tyto otisky počítač nerozeznal, takže nevíme čí jsou. Pokusím se je ještě někde najít, ale pochybuji.''
Tom- ''Díky.''
Cestou k autu se ještě baví o případu...
Semir- ''Myslím že nám neřekla vše.''
Tom- ''Třeba o ničem neví a ještě taky záleží kdy ty prachy byly ukradeny.''
Semir- ''To je pravda, ale i tak to musíš prokonzultovat s šéfovou.''
Už sedí v autě a jedou.
Tom- ''Ale vždyť ta tu přeci není.''
Semir- ''No právě.''
V kanclu Semira (šéfové) se dohadují Tom a Semir.
Tom- '' Ti říkám, že je nevinná, šéfová by byla na mé straně.''
Semir je otočený směrem od Toma, otočí se na něj a ulízne kus zmrzliny ''A já ti říkám, že ne, říkala by, že mám pravdu já.''
Tom- ''Jo, jasně. Země je placatá a Lily Erbachová zlodějka.'' směje se ironickým smíchem, okolo šéfčiny kanceláře prošla Andrea a zahleděla se na ně, Tom jen pokrčil rameny a usmál se, ona taky
Semir- ''No, klidně si to mysli, teda s tou zemí.''
Tom- ''Vždyť její otisky nejsou na bankovkách, tak co řešíš.''
Semir- ''Ale jsou na obalu.''
Tom a Semir si naráz stoupnou a řeknou ''Musíme jí vyslechnout.'' a pak řeknou naráz ''Kupuješ mi Colu!'' potom se začnou smát.
Hartmut je na KTU u počítače, zkoumá otisky, zatím žádné nesedí, ale tentokrát ano, patří Alexandru Rolfovi.... Tom se Semirem vyslýchají Lily.
Semir- ''To vaše nic si nepamatuji mi už leze krkem.''
Tom- ''Semire....''
Příjde tam Andrea.
Andrea- ''Semire!...''
Semir- ''Co je zas?''
Andrea- ''Máme ty otisky, teda jestli tě to vůbec zajímá.'' urazí se a odejde
Semir odběhne za Andreou a Tom zůstane a vyslýchá.
Semir- ''Promiň mi to, můžeš mi říct něco dalšího?''
Andrea- ''Patří Alexanderu Rolfovi, snažil se vyfouknout místo ředitele Christophrovi Erbachovi, ale nepovedlo se mu to, je svobodný a bezdětný, je mu 38, už dvakrát si něco odseděl, poprvé za napomáhání při činu a pak za nehodu.''
Semir- ''Díky miláčku, jsi šikovná.'' dá jí pusu na tvář
Andrea- ''Já? Harmut, ne?''
Semir- ''Tak mu koupím čokoládu.'' políbí jí a jde to říct Tomovi, ale ještě něco ''Adreska by nebyla?''
Andrea- ''To víte, že by byla, šéfová.''
Semir si odvede Toma a vše mu řekne, taky i to že se nejspíš zmýlil a že ty peníze tam mohl dát Alexander a že i on mohl zavinit tu nehodu. Tak se rozhodly, že pojedou za Alexanderem a že si sebou vezmou i zvláštní jednotku.
Když už přijeli co nejnenápadněji před jeho dům, vystoupili a Semir šel zazvonit. Otevřel mu a Semir mu jednu vrazil, ale i tak to zvládl a odběhl rychle pryč. Tom běžel se zvláštní jednotkou za Semirem a pak běželi rychle za Alexanderem. Alex nasedl do auta a Semir s Tomem taky, jel směrem k dálnici, zásahová jednotka už s nima nejela. Najeli na dálnici A4 a to už Semirovi začalo lézt krkem.
Semir- ''Bacha, to je moje auto, nechci o něj přijít, je zbrusu nové.''
Tom- ''Jo, jo, jo, jenom ti ho trochu vyleštím, pokud ti to nevadí.'' najede na pangejt a jen to zaskřípá a létají jiskřičky
Semir- ''Tohle je tvoje leštění?'' máchá kolem sebe rukama
Tom najede na Alexe, ten mu ujede, ale né na dlouho. Najede taky na pangejt, to mu vyjde, ale pak si nevšimne, že před ním jede cisterna, napálí to přímo do ní. Cisterna vybouchne, výbuch samozdřejmě nemohl přežít.
Tom- ''Tak, naše práce již skončila.''
Semir- ''A nesešrotoval si mi ho, úžas.'' směje se
Vystoupí z auta a jdou blíž k cisterně. Najednou ze vzduchu padá kus auta a spadně přímo na Semirovo BMW.
Semir- ''Né.... jak si to mohl dopustit Tome!..''
Tom jenom srazí Semira na zem, protože ze vzduchu padá další část auta.
Semir- ''Jó, jasně, ještě mě.''
Tom- ''Tak dobře, příště tě tam nechám a bude z tebe placka. A já za to nemůžu, že to spadlo zrovna na tvoje auto.''
Semir- ''Že né? Špatně si zaparkoval. Jak teď asi pojedeme za šéfovou?''
Tom- ''Čím asi, stopem?''
Semir- ''Takhle špinavý?'' podívá se na sebe a na Toma
Tom- ''Alespoň něco.''
Zazvoní telefon...
Tom- ''Ajéje, šéfová... mám to vzít?''
Semir- ''Konečně volá tobě, tak to vezmi? A pochlub se s mým autíčkem.''
Tom- ''Áaaa, šéfová, dobrý den, jak to u vás vypadá....... nééé, žádné problémy..... no, .... ano, obě dvě, ale jenom škrábnutí....''
Jdou vedle sebe a vrážejí do sebe, najednou Semir spadne a Tom utíká a Semir za ním.... a pak už se to jen a jen opakuje.

Konec
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11- 01x09- Pomsta je sladká
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma