AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbil se ti dílek? Ohodnoť jako ve škole.
1
100%
 100%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Kobra 11- 01x06- Až do smrti- pilotní díl
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Úvod: Přidávám sem další část mé série.
Upozornění: Možné chyby, jedna menší sprosťárna od Toma
Postavy: Semir, Tom, šéfová, Michaela, Andrea, Hotte, Dieter, Hartmut, rodiče Michaely, sestra a otec Toma, oddávající, Viktor, Tascha, Rene, Sabina, Oliver, ....
Párování: Semir+Andrea; Tom+Michaela; Viktor+Tascha
Info...: šaty Michaely- http://yes-we-love-kobra-11.blog.cz/galerie/fotogalerie/moje-dily/ostatni/svatby-postav#97600458
svatební oznámení- http://yes-we-love-kobra-11.blog.cz/galerie/fotogalerie/moje-dily/ostatni/svatby-postav#97600455
Ostatní...: Příjemné čtení!


Až do smrti
Tom a Michaela jedou na služebnu s pozvánkami na jejich svatbu. Když tam vejdou tak ostatní nemohou uvěřit svým očím. Semir vyjde ze své kanceláře, šéfová taky vyjde ze své kanceláře a Andrea opustí pracovní stůl. Všichni jsou už jenom zvědaví....
Semir- ''No ???'' zeptá se a usměje
Tom- ''Ano !!! Já budu se ženit.'' vykřikne šťastně na celou místnost
Všichni se radují, tleskají a gratulují.

(znělka)

Na dálnici jede bílá dodávka a v ní drogový dealer - Viktor Hahn. Viktor už ví co je to zákon a stejně ho porušuje a pašuje a dováží drogy se svýmy komplici - Taschou a Renem. Viktor a Tascha jsou si velice blízcí a Rene má taky city k Tasche, ale jenom pro sebe. Rene řídí ale jeden mafián, který jde po krku Viktorovi si je najde a začne po nich střílet, trefí je do pneumatiky a oni vjedou do příkopu. Na dálnici budou potřebovat všichni posily a tak tam musí přijet naše nejmilejší Kobra 11. Na stanici....
šéfová- ''Tak konečná, máme výjezd pánové, tak šup šup šup do práce...''
Semir- ''Co se děje?''
šéfová- ''Na dálnici A4 na 53km je dodávka v příkopu.''
Tom- ''Díky, papa miláčku.'' zlehka políbí Michaelu
Michaela- ''Dávej na sebe pozor.''
Semir- ''Neboj se, vždyť budu sním.''
Semir a Tom už přijely k místu nehody, ale dodávka je prázdná. Akorád tam Viktor a spol nechali balíčky s kokainem, alespoň 500 balíčků okolo 5ti kg, které měl dodat přátelům z Francie. Viktor a spol utekly a plánují jak dostat zpět to co ztratily. Tom přiběhne k dodávce.
Tom- ''A hele, vypařili se.'' reaguje na skoro prázdný náklaďák
Semir- ''A nechali tu hodně cenný dárek k Vánocům.'' zajásá jako čtyřleté děcko
Tom- ''Chápu že se těšíš na Vánoce jako malý kluk, ale je teprve listopad tak se zklidni Semire.'' paličácky se usměje
Semir- ''...., hele, to je kokain, že jo?''
Tom- ''Výborně.'' tleská
Semir a Tom jedou na stanici a za nimi jede policejní vůz s kokainem a převáží ho. Poblíž už čeká Viktor v ukradeném autě a chystá se na útok- na dálnici hodil bombu, která vybuchne až on bude chtít. Semir a Tom už jsou blízko a už bombu přejely a teď je pod policejním vozem s kokainem a Viktor zmáčkl spoušť a vůz vzlétl do vzduchu. Kokain je v pořádku, i Viktor se divý. Všechny auta před Semirem a Tomem prudce zabrzdí a oni do nich vlítnou a vylétnou z dálnice. Tím pádem má Viktor dostatek času nato aby pár balíčků kokainu odnesl. Na služebně.... Andrea se dozví co se stalo a jde ihned za šéfovou.
Andrea- ''Šéfová, ....Semir a Tom měly autonehodou.''
šéfová- ''Cože? A jsou v pořádku?''
Andrea- ''Ano, ale ten kokain...'' polkne ''.....je fuč.''
šéfová- ''To ne, dobře, pošlete tam Bonráta s Herzbergrem a hlavně to neříkejte Michaele, ano?'' nandavá si zimní kabátek
Andrea- ''No... ona už to ví a kam vůbec jdete vy?''
šéfová- ''Pojedu tam s nimi.''
Andrea- ''Dobře.'' a jde ke svému stolu
Anna vyjde z kanceláře a jde ke vchodu, mezitím říká...
šéfová- ''Tak pánové, Herzberger a Bonrat pojedou se mnou, na 53km na dálnici A4 je ještě větší autonehoda....'' zastaví a koukne na stojící dvojici, kterou oslovila ''Tak jdeme ne?'' když už se hejbli, pokračovala si jen tak pro sebe, ale i ostatní ji slyšeli ''Kdykoliv se v okolí sta kilometrů stane nějaká autonehoda, tak u toho pochopitelně nesmějí chybět pánové Gerkhan a Kranich, nevím jak to všechno stihnou.''
Šéfová nasedne do svého auta a jede k autonehodě. Hotte s Dieterem taky. Viktor už je dávno pryč, jel přímo do staré opuštěné továrny po svém nedávno zesnulém otci. Tascha a René už tam na něj čekají.
Tacha- ''Tak co?''
Viktor- ''Mám to.''
René- ''Všechny?''
Viktor- ''No, skoro všechny.''
Tascha- ''Tak to je dobrý zlato.''
Šéfová a ostatní od dálniční policie už jsou na místě nehody. Šéfová vystoupí z auta a uvidí Semira a Toma jak jsou zabalení do deky a jak se opírají o sešrotovaný BMW a popíjí čaj. Jde přímo k nim.
šéfová- ''No jo, zase úžasná práce, tak co, kdo za to může tentokrát?'' zavtipkuje si sama pro sebe
Semir- ''Říkáte to jako by vám na nás vůbec nezáleželo.''
šéfová- ''Vždyť vy víte že záleží, jak se cítíte ?''
Tom- ''Ujde to.'' upije čaj
šéfová- ''Jo a Tome, měl byste zavolat Michaele, určitě už zezelenala strachy.''
Semir- ''Rychle Tome, nebo si tu svatbu radši rozmysli.'' zasměje se a Anna s ním
Tom- ''Ha,ha, ha....''
Tom volá Michaele že je v pořádku. Všichni tak mohou odjet na služebnu. Semir, Tom a šéfová příjdou na služebnu. I Michaela tam čeká, takže Tom jde ihned za ní.
Andrea- ''Ahoj Semire, všechno v pořádku?'' políbí ho
Semir- ''V naprostém pořádku.''
Hotte a Dieter pijí kafe a přinesou i ostatním. Najednou to tam vypadá jako v kavárně.
šéfová- ''Zavírá se kavárna, jdeme do práce, pánové chci ihned hlášení, ano?''
Odejde, Semir a Tom ohrnují nos....
Tom- ''Co se jí stalo?''
Tomovi zavolá Hartmut.
Tom- ''Ahoj Hartmute.''
Hartmut- ''Ahoj Tome, ihned přijeďte, mám pro vás něco.''
Tom- ''Jasně.''
...
Tom- ''Semire, jedem na KTU, dělej, dopiješ si to potom, Hartmut něco našel.''
Semir ihned položil hrnek a běží za ním.
Viktor a ostatní mají na dodání balíčků jen 2 dny a to se nedá zařídit, protože jich mají málo a hlavně se policie pustila do kontrol všech vozů přes hranice mezi Německem a sousedními zemi.
Na KTU...
Hartmut- ''Ahoj kluci.''
Tom- ''Ahoj, co jsi teda našel?''
Hartmut- ''Nic zvláštního, jenom že na tom balíčku jsou otisky.''
Semir- ''A?...''
Hartmut- ''A? Co jako?'' podiví se mladý zrzoun
Tom- ''Komu patří?''
Hartmut- ''Jo aha, tak ty otisky patří světoznámému drogovému dealerovi Viktorovi Hahnovi.''
Tom- ''Aha, tak my ho už taky známe, fajn, co dál?''
Semir- ''Zjisti nám něco o něm a pak zavolej, čau.''
Kluci odcházejí...
Hartmut- ''Díky Hartmute ; né to je přece samozdřejmost ; jo, ale i přesto dík.....'' zasměje se a pak pokračuje ve své práci
Semir s Tomem jedou na služebnu. Tom a Semir už přijeli na služebnu...
Andrea- ''Tak co?''
Semir- ''Víme otisky.''
Andrea- ''A komu patří?''
Tom- ''Viktorovi Hahnovi.''
Semir- ''Hartmut říkal že nám něco o něm zjistí, ale nejsem si tím až tak jistý.''
Andrea- ''Jasně zlato, jdu na to, najdu vám to já, snad se Harty nezblázní'' usměje se
Semir a Tom- ''Díky.'' jdou do své kanceláře
Andrea pátrá na počítači, už je skoro sedm hodin, šéfová a děti jsou doma v teplíčku a Tom se Semirem jsou na služebně, taky v teplíčku Smile. Semir a Tom tam spí, jen tak, tak už zbývá jenom pár centimetrů než Semir i Tom spadnou ze židle. Andrea zavolá na kluky a ti se tak leknou že slítnou oba naráz. Andrea tam zanima ihned přiběhne...
Andrea- ''Co se děje? Stalo se Vám něco?''
Semir- ''Nic, nic miláčku.'' zvedá se ze země
Tom se drží za hlavu.
Tom- ''Asi mám otřes mozku.''
Andrea- ''To mě mrzí.''
Semir- ''Máš něco?''
Andrea- ''Ano mám, pojďte zamnou.''
Andrea si sedne ke stolu a Semir s Tomem jdou za ní. Tom se ještě stále drží za hlavu.
Andrea- ''Tady to je, tak...., je celosvětově pátraný za několik podvodů, vražd a také obchodování s drogami. Už byl za to několikrát trestán, ale nic. Nebylo to k ničemu platný.''
Semir- ''Vše?''
Andrea- ''Ano, to je všechno, nic jiného, kluci dáte si kafe aby jste se probrali?''
Tom- ''No já asi půjdu už domů, čeká na mě Michaela.''
Semir- ''Jdi, já si dám kafe.''
Andrea- ''Fajn, tak mi ho jdi prosím tě udělat taky, díky Semire.'' usměje se
Tom- ''Tak ahoj, uvidíme se zítra a pak už jenom jeden den.''
Semir- ''Čau......'' jde udělat kafe sobě i Andree
Andrea- ''Do
Tom nasedne do auta a cestou domů si vyzvedne u své sestry květiny pro Michaelu. Natáhne se a zazvoní. Bim-Bam, ozve se a rázem se otevřou dveře.
Nadja- ''Ahoj, to je taky dost, že jsi přijel.''
Tom- ''Nojo...'' uculí se na svojí mladší sestru
Nadja- ''Nojo...'' imituje ho ''Ty pořád chodíš pozdě, mohla jsem si to myslet.'' usmála se a vzala do ruky květiny pro Michaelu a podala je Tomovi ''Tady jsou, líbí?''
Tom- ''Moc ,díky, jsi zlatíčko sestřičko moje.'' políbí jí jemně na tvář za vděk a na rozloučenou
Nadja- ''Nojo, ještě že mě máš. Tak ahoj.'' usměje se a mává na něj
Tom- ''Ahoj.'' nasedá do auta
...
Tom přijel domů za Michaelou, Michaela byla unavená z příprav na svatbu a tak usnula. Tom jde za ní, lehne si vedle ní a políbí jí na čelo, položí vedle ní květiny a pohladí Michaelu po tváři. Michaela se vzbudí...
Michaela- ''Ty už jsi tady? Jé, ty jsou úžasné, děkuji.''
Tom- ''Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit, chtěl jsem se jenom kochat tvojí krásou.'' ona se usměje
Michaela- ''To nevadí, kolik je hodin?''
Tom- ''Osm večer.''
Michaela- ''No, dobře že jsi tu, musíme stejně ještě připravit zasedání, kde budou sedět rodiče, moji kolegové a tvoji kolegové.''
Tom- ''Tak dobře, udělám ti kafe.''
Michaela- ''Děkuji.''
Odejdou do obývacího pokoje k počítači. Semir s Andreou jsou pořád na stanici. Zavolá jim Hartmut.
Hartmut- ''Ahoj, mám pro vás ty informace.''
Semir- ''Ne, to už je dobrý, Andrea nám to našla.''
Hartmut- ''Cococco?'' zadrhává se Hartmut jako kdyby to byla porucha hovoru, jenže není
Semir- ''Jo, našla.''
Hartmut- ''Aha, tak ahoj.''
Semir- ''Ahoj Hartmute.'' položí telefon
Andrea- ''Co chtěl?''
Semir- ''To už je jedno, pojď už je pozdě, pojedeme domů.''
Andrea- ''To máš pravdu.''
Semir nandá Andree kabát a zlehka jí políbí. Andrea mu polibek opětuje. Nasednou do auta a vejdou do domu a nebudou spát celou noc, protože budou sedět u krbu nad celým tím případem pěkně uvelebený těsně vedle sebe na pohovce. Tom a Michaela se ´domlouvají´ o tom kdo bude kde sedět.
Michaela- ''A já ti říkám, že Hotte nebude sedět blízko u stolu kde bude dort a ostatní občerstvení, vždyť by to všechno snědl!'' zvýší hlas
Tom- ''No, máš pravdu, ale i tak s tebou nesouhlasím, měl by být u stolu s mými kolegy a né někde jinde!''
Michaela- ''Ale to pak musíme všechno přeházet!''
Tom- ''No nic...'' a políbí Michaelu ať už přestane něco říkat, stejně jí nevnímal
Ráno, když mají přijet Michaelini rodiče se na dálnici stane taková menší nehoda takže budou mít zpoždění a Michaela je ´strachy´ bez sebe.
Michaela- ''Sakra! Kde jsou? Už mají zpoždění alespoň 15 minut jestli né i víc!'' chodí od okna k oknu
Tom- ''Uklidni se miláčku, uklidni se....''
Michaela- ''Ale oni mají mé šaty, co když je to nějaké znamení?''
Tom Michaelu obejme...
Tom- ''Nevěř na nějaké babské povídačky, nám dvěma se nic stát nemůže a taky nikdy nestane.''
Michaela- ''No, snad máš pravdu''
Tom- ''No, to bych řekl.'' usměje se
Políbý se a najednou zazvoní zvonek...
Tom- ''No vidíš, už jsou tady, já jsem ti říkal že to jsou jenom......''
Michaela otevře dveře a mezi nimi stojí Semir.
Semir- ''Ahoj hrdličky, Tome nebereš nám všem telefony.''
Tom- 'Vždyť mám taky volno, ne?''
Semir- ''Tak ho zrušíš, máme malér.''
Tom- ''My? No promiň, ale já nic nevyvedl.'' směje se
Semir- ''On tě ten smích přejde..., na dálnici je pěkný chaos, Viktor jel po té dálnici a začal střílet, nevím asi je psychopat a pěkně se zcvoknul, jeto magor!''
Tom- ''Na jaké dálnici?''
Semir- ''A59, proč?''
Michaela- ''Na té dálnici jede máma s tátou.''
Michaele najednou zazvoní telefon, jde ho zvednou. Je na ní vidět opravdu velká úleva, volá jí máma.
Michaela- ''Ahoj mami, co se děje? Kde jste?''
Elisabeth (máma)- ''Ahoj zlatíčko, byla tady kolona tak jsme to musely objet a pak jsme si všimly jak tam jede auto a střílí na lidi, je fakt dobře že jsme tam nejely.''
Michaela- ''Tak to mi spadl kámen ze srdce, tak za chvíli, pa mami.''
Zavěsí a jde se kouknout do chodby kde stál Tom a Semir, ale teď už tam nebyly, odjely a Michaela docela zuří. Tom a Semir jeli na dílnici A59, ale co uviděly ?- hromadu šrotu, ale uviděly také masku Viktora, takže je jasný že ho chce někdo pošpinit! Semir si nandá rukavice a vezme masku do ruky...
Semir- ''Takže to náš Viktor nebyl.''
Tom- ''Je jich víc, ale nemají se zrovna v lásce.''
Viktor a Tascha jsou v té polorozpadlé budově a přijede tam Rene.
Viktor- ''Kde si byl?''
Rene- ''Doma, kde jinde?''
Tascha- ''Máš štěstí, že tě nikdo nepronásledoval, máme jistá pravidla a ty budeš zkrátka dodržovat, takže budeš pořád tady!''
Rene- ''Fajn, fajn, hlavně se uklidni...''
Tom a Semir jsou na KTU a Hartmut zaostřil jakousi stopu- otisky.
Tom- ''No?''
Hartmut- ''Ale tyhle patří zase Renemu Kieferovi.''
Semir- ''Vida? A to je zase kdo?''
Hartmut- ''Podle všeho Viktorův poskok.''
Tom- ''Cože? Takže Viktora chce zničit jeho poskok jo? Dnešek je fakt divný.'' pokrčí rameny
Semir- ''Se nediv, když se zítra ženíš.'' usměje se
Tom si jenom odfrknl.
Semir- ''Vida, nějak se to komplikuje, co když chce Viktora zabít?''
Tom- ''Tím líp ne? Alespoň nám ušetří práci. Fajn, díky Hartmute, my už jedeme.''
Semir jenom zamává.
Hartmut- ''No vida, už i děkují.'' zasměje se jenom tak pro sebe
Tom a Semir jdou ke stolu Andrey.
Andrea- ''Ahoj Tome.''
Tom- ''Ahoj, budeme potřebovat tvojí pomoc.''
Semir- ''Najdi něco o Renem Kieferovi.''
Andrea- ''Jasně...., tak že...''
Tom- ''Páni, ta je rychlejší než já a ty dohromady.v uculí se na Semira
Andrea- ''Díky, ....tak je to jak jinak poskok Viktora Hahna a bydlí v Bachstraße 29 a.....''
Tom a Semir jenom zamávají a kývnou jako dík a běží do auta a jedou k němu domů. Už tam přijely. Semir jde ke dveřím a zazvoní, ale nic.
Tom- ''Zdá se že není doma, kde asi je?''
Semir- ''To teprv zjistíme.'' vykopne dveře
Tom- ''Kdyby tě tak viděla Engelhardtová, ta by ti dala!'' uculí se
Semir- ''Mě? Ty dveře se otevřely zcela sami.''
Tom- ''Jo a ty auta na dálnici se taky ničí sami, Semire ty sám tomu nevěříš, tak nekecej a pracuj!''
Semir- ''Rozkaz pane !!!...'' stoupne si jako voják
Jdou do vnitř a najdou tam papíry a plánky a fotky jednoho domu, zrovna v tom jsou všichni schovaní!
Tom- ''Vida? Hele koukni na ty fotky, nevíš kde to je?''
Semir- ''A víš, že vím? Je to na okraji Kolína, hele, zavolej šéfový ať sem pošle kluky z KTU a nám posily do toho rozpadlého domu.''
Tom- ''A proč zrovna já?''
Semir- ''Protože ty nevíš kde ten dům je!'' vyplázne na něj jazyk
Semir, Tom a zásahovka jedou do té zříceniny. Rene si něčeho všiml, a hele policejní majáčky, Rene vezme nohy na ramena a ani to neřekne Viktorovi a Tasche. Přijede tam Semir a ostatní a vtrhnou do zříceniny.
Semir- ''Policie, stůjte!'' pohrozí jim zbraní a pohledem
Viktor a Tascha utíkají, ale Tascha má boty na jehlách a zakopne o kámen a spadne, to Viktor se ani nezastaví a běží dál.
Tom- ''Chytím si ho! Já ho dostanu!''
Semir- ''Jasně.'' a nandavá pouta Tasche
Tascha- ''Dej ze mě ty ruce pryč ty prcku!''
Semir- ''Hele, nech si toho, nebo tě zavřeme k něm nejhorším zavřeným ženám v Kolínské věznici, takže?''
Tascha- ''Jó jasně prcku, ty?'' cuká sebou
Semir- ''Pánové převezměte ji...'' luskne prsty a ukáže na Taschu, což byl znak, aby kluci ze zásahovky přebrali Taschu
Tom pronásleduje Viktora v lese, ale Viktor taky zakopne, ale o kořen stromu a zpadne z celého kopečku. Tom ho zvedne a nandá mu pouta.
Tom- ''Já ti to říkal zmetku !!!....''
Viktor jen mlčí.
Na služebně....
Tom s šéfovou vyslýchají Viktora a Semir zase Taschu.
Tom- ''Takže, jak to teda je...?''
Viktor- ''Nic neřeknu!''
šéfová- ''Já to vidím asi takhle, něco se mezi vámi a Renem stalo a on se vám chce pomstít, je to tak?'' dá si ruce v bok
Viktor- ''Možná, o ničem nevím.''
Tom- ''Ale já vím, nic vám neřekl a utekl, chtěl si chránit jenom svoje záda a na vás dva se vykašlal.''
Viktor- ''Já fakt nevím.''
šéfová- ''A co ta Tascha, věříte jí?''
Viktor- ''Jo, Tasche jo! Tak už mě sakra pusťte! Ne?''
Tom- ''To zrovna blbečku.'' předhodí před něj masku
Viktor- ''Co to má jako bejt? Hrajete si na maškarní?'' směje se
šéfová- ''Ne!'' okřikne ho chladným hlasem ''Ale jeden váš z vás ano...''
Viktor- ''Takže Rene jo?'' zvedá se ze židle ''Já ho zabiju!''
Tom- ''Uklidni se! A sedni si sakra už!'' tlačí ho na židli
šéfová- ''Tome...., myslím že to zvládnu sama.''
Tom- ''Dobře, už se uklidním.''
Viktor- ''Je to zbytečné, ze mě už nic nedostanete!...'' vítězoslavně se culí
šéfová- ''Tak fajn, teď vás zavřeme do temné místnosti a vy tam budete koukat jenom do jednoho koutu, to chcete?''
Viktor- ''Ne!''
šéfová- ''Tak sakra spolupracujte! Nebo ne?'' podívá se na Toma
Semir měl taky hádku, tak to sbalil a šel do své kanceláře. Tom a šéfová už toho taky mají po krk. Tom jde do své kanceláře.
Tom- ''To je takový ......'' prásknul sebou do židle
Šéfová to uslyšela a jde za nima, aby to Tom nedořekl.
Tom- ''......''
šéfová- ''Tak co?''
Semir- ''Nic, nic mi neřekla.''
Tom- ''Nejsme na tom o nic lépe, nejraději bych ho zmlátil aby se mu rozvázal jazyk!''
šéfová- ''Tome...!, měl by jste už fakt jít domů, Michaela vás určitě postrádá a my si alespoň odpočineme od Vás.'' usmívá se
Tom- ''Dobře, asi máte pravdu šéfová.''
Semir- ''Tak pápá.'' mává ne něj jako čtyřletej
Tom- ''Přeji hezký zbytek večera.'' ukloní se
šéfová- ''Vám taky Tome....''
Semir se jenom usměje.
šéfová- ''Stalo se mu něco?''
Semir- ''Nejspíš bere všechno moc vážně.''
šéfová- ''Ale já myslím tu úklonu.''
Semir- ''Tak to nevím....'' pokrčí rameny
Tom jde domů, ale zapoměl že Michaela má rozlučku se svobodou s jejíma kamarádkama. Zastavil před domem a zamyslel se, v tu chvíly mu zavolal Semir...
Tom- ''Ahoj, už se mu rozvázal jazyk, či co?''
Semir- ''Nevtipkuj a přijeď ihned do toho baru na tom rohu, mám malér, přijeď rychle!'' zavěsí
Tom- ''Semire!...'' zařve do telefonu a následně ho odhodí na sedadlo spolujezdce
Tom se rozjede a jede do toho baru. Na rohu ulice kde bydlí Tom vykoukne Andrea a šéfová s vysílačkou spojenou se Semirem a ostatními klukami z dálniční policie.
Andrea- ''Semire, už jede.''
Semir- ''Fajn, vy už můžete jít za Michaelou.''
Andrea- ''Dobře a užijte si tu vaší jízdu.'' uculí se
Tak si šli užívat na rozlučku se svobodou.... Tom přijel do baru na rohu. Uslišel výstřel (Semir střelil do země), Tom tam vběhl s pistolý v ruce a vykřikl - ''Policie !!!....''
Najednou se rozsvítila světla, vzlétly balónky a bouchlo se šampaňské. Všichni se začaly smát a tleskat za výbornej vztup, Tom se málem začal červenat.
Semir- ''Tak, Tome užij si rozlučku se svobodou.'' a za Semirem vyšli krásné ženy v policejním obleku (bunda)
Další den přišel Tom a Semir s černýma brýlemi, všichni si z nich utahují, šéfová si je zavolá do kanceláře...nereagují a tak jde za nimi do jejich kanceláře.
šéfová- ''Dobré ráno pánové, můžu se vás zeptat co se děje?''
Semir jenom tak nějak na hlas za chrápe, Tom nemůže zůstat pozadu a přidá se a začnou tam oba dva chrápat na celou kancelář. Příjde tam Hotte s policejní houkačkou a zapne ji. Po celé služebně se ozve hlasité zahoukání a kluci rázem na to spadnou ze židle. Tom se zase drží za hlavu, šéfová se otočí co to, aha Hotte.
šéfová- ''Dobré ráno pánové, tak přece jen to byla zábava že?''
Semir a Tom- ''Dobré ráno......'' zívli
šéfová- ''Jak jste se vyspaly?''
Semir- ''To myslíte vážně?''
šéfová- ''Jasně..'' usměje se a potom je zní už zase ta šéfová ''Pojďte se mnou do mé kanceláře pánové, potřebuji s vámi probrat ten případ.''
Tom a Semir šli za ní, domlouvají se co udělat a napadlo je, teda šéfovou protože kluci celou dobu jenom tupě zíraly a všechno odkývali, dokonce i to, že když rozbijí auto, tak budou jezdit celý týden na kole. (Bohužel se sedátky, né jako minule když jim šéfka Krügerová nakázala aby jely na kole bez sedátek!) Tom a Semir jely do věznice za Viktorem aby jim pomohl dopátrat Reneho protože si všichni myslí že to narafičil Rene. Tak jeli Tom, Semir a Viktor. Cestou Viktor zavolal Renemu, že si sním dává sraz a že Tascha je zavřená a že Viktor utekl před policisty. Dává si sním sraz přesně v 9:00 hod. před tím domem, kde byli i s Taschou. Viktor má neprůstřelnou vestu, vysílačku, odposlouchávadlo, naváděcí čipy a malou zbraň. Je 9:00 a Rene už tam je.
Viktor- ''Rád tě vidím Rene.''
Rene- ''Tak co? Co je s Taschou?''
Viktor- ''Ty si myslíš že nevím že jí miluješ? Tak to se pleteš.''
Viktor vytáhne zbraň a postřelí Reneho do hlavy, Rene zemře. Tom, Semir a zásahová jednotka tam přiběhnou a nandají Viktorovi pouta.
Tom- ''A já myslel, že ty chceš spolupracovat a né ho zabít.''
Viktor- ''Ty jdi někam....''
Tom- ''Co-co-co? Rozuměl jsem správně? podívá se na Semira
On na něj kývl a usmál se.
Semir a Tom jedou na služebnu...
Tom- ''A já myslel že nám chce pomoct a on ho zabil.''
Semir- ''No jo, psychoun jeden.''
Tom když vystoupí z auta všimne si že je prázdná služebna a že se má za hodinu ženit, nastoupí ihned do auta a jede domů, pak se převlékne a jede do Aach (Cách), Michaela je strachy bez sebe a Andrea s šéfovou jí tam uklidňují.
Michaela- ''A co když ne příjde, co když si to rozmyslel?'' stéká jí slza po levé tváři
Andrea- ''Ale to je přece kravina.''
šéfová- ''Nebojte, slyším auto, asi už jsou tady oba dva.''
Michaela- ''Opravdu?'' utře si slzu
Andrea se podívá z okna - ''Opravdu.'' usměje se
Semir a Tom v kvádru příjdou do kostela, Michaela ho obejme a políbí, to by nebyl Semir kdyby zase neměl nějakou prupovídku- ''Hele, nechte si to na svatební noc, je tady malá Sabinka.'' směje se
A je to tady, Michaela má úžasné šaty až oči přecházejí, prstýnky se lesknou, všude krásné květiny, Tom v černém kvádru a hraje romantická hudba.
Michaela- ''Já, Michaela Breierová se ti odevzdávám, slibuji, že ti zachovám lásku a věrnost, že tě nikdy neopustím a že s tebou budu až do smrti.''
Tom- ''Já, Tom Kranich se ti odevzdávám, slibuji, že ti zachovám lásku a věrnost, že tě nikdy neopustím a že s tebou budu až do smrti.''
Ostatní se usmějí....
Jedna paní přinese krásné snubní prsteny. Michaela se natáhne pro věčí a pomalu ho nandavá Tomovi na prsteníček se slovy...
Michaela- ''Tenhle prsten je na znamení mé lásky a věrnosti.''
Tom ji také nandavá prsten se slovy....
Tom- ''A tenhle prsten je na znamení mé lásky a věrnosti.''
oddávající- ''Můžete políbit nevěstu.''
Po jeho slovech následuje ohromný polibek.
Všichni se radují, tleskají a gratulují.
Po chvilce, kdy Michaela má házet květinou Semira něco napadlo....
Semir- ''Tak co šéfová, nepůjdete to zkusit?'' usměje se
šéfová- ''A co?''
Semir- ''No, Michaela bude házet květinou a ta, která ji chytí se bude vdávat.''
šéfová- ''Já vím co se bude dít a taky vím, že to je zbytečné.''
Semir udělá smutné oči, Hotte, Dieter taky a dokonce i Sabinka s Oliverem.
šéfová- ''Když tam půjdu..., přestanete?'' přimhouří oči a čeká souhlas
Hotte, Semir, Dieter, Sabi a Oliver kývnou. Šéfová si jde stoupnout za Michaelu, Michaela se napřáhne a hodí kytici mezi ostatní ženy. Po velké 'bitvě' ji dostala šéfová.
Semir- ''Já to věděl, šéfová se bude vdávat, tak teď už jenom najít toho pravého!'' tleksá a směje se
šéfová- ''On Vás ten smích brzo přejde, co byste říkal nato, kdyby jste jezdil patrolu?'' Semirův úsměv byl rázem přerušen a začala se smát Anna
Tom a Michaela nasedají do limuzíny a jedou na svatební cestu do Benátek. Cestou je doprovází řada polibků.

Konec, budu ráda za komentáře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
To je skvělý dílek. Tomovi a Michaele to vážně přeju. Super.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty-Díky že se ti líbil, jsem ráda Wink Ano, i já jim to moc přeji, zatím neplánuji žádné překážky v jejich vztahu, takže si budou žít jako v pohádce (zatím). Ještě jednou díky Wink


Oznámení pro všechny fanoušky dílů, brzy sem dám díl Únos Very Happy Možná ještě dnes Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 21. 07. 2014
Příspěvky: 244
Odpovědět s citátem
Brittany: Bylo by super kdyby tu už dnes byl nový díl. A super že si sem dala Hartmutta Very Happy. Trochu mi to připomíná díl Na věky věků.

Ještě malá rada: Bylo by hezké kdybys oddělila dialogy od toho kde kdo je, a taky když tady Rene něco řekl a pak začal mluvit Tom (herec se také jmenuje Rene Very Happy) tak to vypadalo jako kdyby mluvili spolu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Harty- Jsem ráda že se ti líbí, opravdu Smile Dílek už připravuji, asi ho za chvíli sem dám Smile Pokusím se udělat něco s tím čím mi radíš.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kobra 11- 01x06- Až do smrti- pilotní díl
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma