AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Teta Schrankmannová 2
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Volné pokračování povídky Teta Schrankmannová. Snad se Vám bude líbit ještě víc, než právě ona.

Teta Schrankmannová 2

8dní poté co celé stanici bylo do smíchu kromě Herzebergera, kterému Dieter shodil kafe na hlášení, jak při smíchu mával rukama a navíc mu Sigi Müller shodil bagetu na zem., když se dozvěděli, že milá šéfová Krügerová je neteří ještě milejší státní návladní Schrankmannové se služebna uklidnila. Dny byly jako ostatní.

To ovšem neplatilo na Bena a Semira, kteří dostali ne starého Passata ale Renaulta Lagunu modré barvy, zrychlení asi 13s, max.rychlost 195 km/h, prostě srovnávat se to s Mercedesem C nebo BMW 3 nedá pokud jsou v provozu a ne ve šrotu jako teď.

Ti teď byli na úseku, kde rozbili Mercedes C350 a říkali si: „Ach jo, tady jsem naposledy viděl svoje autíčko“, smutně říká Ben. „Kdyby si šlápnul pořádně na tu brzdu mohlo být ještě tady“, říká mu Semir. „Taky si nemusel rozbít BMW“, povídá Ben. „No, ale…..“. „Ale, co? Rozbijíš ho pořád“, oboří se Ben. „Když ty lidi musí furt jet rychle, krást a bůh ví co……, teď ale je ani pronásledovat nebudeme když víme, že tento kšunt sotva zrychlí“, nadává Semir a mlátí do Laguny. Ben vytahuje maják, střešní maják. „Co je?“, ptá se Bena Semir. „Koukni se do zrcátka a na kameru, černé Audi A4, 150km/h když nejvyšší je 100km/h“, odpoví Ben. „A jó, hele střešní maják, aspoň nás ostatní poznají“, dodá Semir a šlape na plyn. „A ještě se budou smát čím to ta německá dálniční policie jezdí“, říká Ben.

To už dohadování a začíná pronásledování Renault Laguna vs. Audi A4. Ben si stačil maják omatat kolem ruky a tak se aspoň Renault přiblížil blíž k pirátu. Jakmile je maják na střeše, tak už to jede. „Ty bláho, todle auto je snad vytuněný, že přežije stopadesátku“, diví se Semir. „To jo teda“, pesimisticky říká Ben. „Zavolej centrálu, než budem bez benzínu“, říká Benovi Semir. „Kobra 11 volá centrálu, pronásledujeme čené Audi na 40km A55 směrem ke stanici, žádáme posily“, hlásí Ben. „Centrála slyší, posíláme hlídkové vozy a jede i šéfka“. „No nazdar“, řeknou si Ben se Semirem.

Po minutě projíždí kolem cedule, na které je napsáno Polizei 1300m (sjezd k pol.stanici za 1,3km). „Už tu nebudem sami, sláva,“říká Semir. Po kilometru a 300m se vřítí na dálnici šéfčin Mercedes B a 2 hlídkové vozy Opel Vectra a Mercedes E. Nanaštěstí byli trochu pomalejší a zařadili se až za Lagunu. Řidič A4 prudce zrychlí a záhy na to je o hodně dál před polcisty a záhy vlítává do kamionu, který je plný počíatčů. Audina vylítne z boku přívesu a staví se na střechu u svodidel. Kamion brzdí, počítače létají všude možně, kamión vráží do přívěsu plný počítačů a zastaví. Auta, která jela ještě před Renaultem to staví napříč bourají.
„No, do háje, to bude zase hlášení“, říká Ben. „DÁVEJ POZOR NA CESTU, dodá při řevu Ben ale pozdě Laguna bourá do jednoho z nabouraných aut a letí přímo do druhého kamionu, ten je plný hrušek a jablek. PRÁÁSK!! Po čelním skle je šťáva.
„Hezký, nadává Krügerová v autě vyhýbá se nabouraným autům a kouká na letící auto Semira a Bena Renaulta Lagunu. Ovšem nedává pozor na cestu a práskne do kamionu plného hrušek a jablek a zaparkuje naproti Benovi a Semirovi.

„Semire, hele“, říká Ben a kouká s bočního okna na šéfčin Mercedes. Semir zapne stěrače a oba dostanou záchvat smíchu.
Po…..asi hodině dojedou všichni tři na stanici, ležící o pár kilometrů od místa nehody a zároveň rozbitých počíatčů a originální šťávy na dálnici. Jdou přímo do kanceláře šéfové. Cestou čuchá Hotte co to tu voní a tak se zeptá Bena: „Bene, to je koláč“? „Nééé, šťáva z dálnice z hrušek a jablek“, odpoví Ben a jde dál.

Když jsou tam vlítne návladní Schrankmannová, tak jako před týdnem a řve: „Gerkhan a Jäger, už zase Gerkhan a Jäger, zase spoušť na dálnici A55 jako před týdnem. Příjdete z pracovní dovolené, řeknete si, už jsme dlouho něco nerozbili a taky že jo. Jablka a hrušky, počítače, hromada aut, včetně toho vašeho náhradního. Řidič auta v nemocnici……., neskutečný. A do těch hrušek nám samozřejmě napálí i jejich nadřízená. Auto v háji, šťáva tam, kam se oko koukne…… Všichni tři dostanete dva týdny placenou dovolenou a trabanta.

„Zlaté BMW“, řekne Semir. „Zlatý Mercedes“, dodá Ben. „Zlatá Laguna“ dodají oba a šéfová si v duchu řekne zlatá teta a jakmile Semir a Ben odejdou, tak Kim prosí svou tetu Marii ať dostane lepší auto a delší (teď nevím jestli to nebyla kratší) dovolenou. Dokonce i když státní návladní odchází. „NE“, říká stále Schrankmannová a jde pryč. Celá stanice ztichne a šéfová povídá: „Na co koukáte, do práce“. Jakmile zabouchne, je to jako před týdnem HAHAHAHA, Hotte s rozlitým kafem a bagetou na zemi a Semir s Benem mají dobrou náladu i s trabantem.

_________________
Nová povídka: Ostré jako trní
Nový nápad: Opakování minulosti
V?echny povídky: Korup?ní transport, Alergie, Teta Schrankmannová, Teta Schrankmannová 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pěkná povídka.
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Pěkná povídka. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 18. 07. 2014
Příspěvky: 201
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Super povídečka Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Teta Schrankmannová 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma