AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Centrála - SaM - smazáno autorem
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Smazáno autorem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Depresivní a fuj Laughing Laughing jsem ráda, že jsem se hned v úvodu ujistila, že nepůjde o žádnou vraždu, smrt nebo ostříhání vlny Very Happy díky za uklidnění, jdu na čtení Very Happy

Původně jsem chtěla kopírovat jednotlivé věty, které mě zaujaly nejvíce, ale to bych musela překlopit celý text. Je to vážně báječně napsané, lehce, inteligentně, s pointou, s přesně vystiženými jednotlivými charaktery, na jejichž seriálovou podobu jsi velmi pravděpodobně navázala a zároveň jsi jim dokázala přidat i něco více. Třeba ten moment, kdy je nováček vyděšen přerušením hovoru, zatímco pro Sigiho už je to rutina, kterou zkušeně (a správně) posoudí jako neškodnou, je velmi chytrý. Hrozně se mi to líbilo...

Ach, jak krásně jsi vylíčila takovou katastrofu, jakou byla vylitá káva! Jsi opravdu nesmírně schopná autorka.

Celá ta linka, kde se Susanna a Frank ve vysílačce štychají a pak blondýna Vlnce nadává, nemá chybu. Pobavila jsem se a já se u povídek často nesměji Laughing

Vlastně jsi do kratičného kousku vtělila hned několik promyšlených, vypointovaných linek, ať už jde o traberovskou, kranichovskou nebo hlavně tu, kde mazák Sigi poučuje nováčka, jehož vlastní příběh jsi taky stihla představit. Respekt, jak jsi vše dokázala uzavřít tak, že spolu jednotlivé příběhy ladí a zapadnou do sebe jako puzzle.

Sigiho předvídavost by zasloužila povýšení Wink

A líbilo se mi, jak Anna správně umravnila novou dámičku, co příliš zvedala nos. Dobře, Šéfová, hodně dobře! Ona prostě umí Wink

Sbohem, Semire! Šťastné chvíle s hadrem, Sigi! Laughing Laughing Laughing


Velmi povedené dílo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Centrála - SaM - smazáno autorem
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma