AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Konečně si to řekli
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Napsala jsem další povídku na téma šéfová+André. Někdo si omě možná bude myslet že jsem cvok,ale mě baví psát povídky na toto téma Smile

Seděla sama ve své kanceláři a přemýšlela,přemýšlela o tom že už asi do konce svého života bude sama. Najednou jí někdo vyrušil. ,,Dobré ráno šéfová",když se Anna podívala směrem ke dveřím uviděla tam Andrého. ,,A dobré ráno Fuxi" řekla Anna. ,,Mám tady pro vás ta hlášení." ,,Dobře děkuji" řekla a vzala si od Andrého hlášení a on odešel. Zachvíli přišel i Semir s Andreou ,,dobré ráno šéfová" ,,dobré" řekla Anna která si zrovna v kuchynce vyřila kafe. A zrovna v tu chvíli tam přišel André, ,,šéfová uděláte mi taky jedno?" ,,Ano jistě" řekla. ,,Děkuji "řekl André,když mu Anna podávala hrnek podívala se mu do očí a najednou si uvědomila to čeho si nikdy nevšimla a nemohla se od nich odtrhnout. ,,Šéfová je vám něco?" zeptal se jí a Anna odtrhla zrak od jeho očí ,,ne ne nic mi není" řekla a odešla do své kanceláře. Sedla si za stůl a uvědomila si něco co dosud považovala za hloupost a to to že k Andrému cítí něco jiného než to co cítí k jiným svým podřízeným. Milovala ho a to od první chvíle co ho uviděla. ,,Ne ne to nejde je to přece můj podřízený" řekla a šla radši pracovat,zachvíli jí přišlo hlášení že na dálnici je hromadná srážka kterou zavinili dva řidiči kteři z místa nehody ujeli a oni potřebují posili. Tak šla za Semirem a Andrém do jejich kanceláře. ,,Na dálnici A4 potřebují posili" řekla. ,,Jasně šéfová už jedeme" řekli,Semir už běžel k autu a André ještě něco hledal a zachvíli vyběhl za Semirem,ale ještě se ve dveřích zastavil a podíval se na Annu,ta se opět ztratila v jeho očích. André doběhl za Semirem k autu a vyjeli....
Mezitím Anna šla do své kanceláře pokračovat v práci,ale skoro nic neudělala pořád na něho musela myslet. Asi tak za dvě hodiny se ti dva vrátili. A šli rovnou za Annou. ,,Šéfová ty dva lumpi jsme chytli." ,,Dobře až napíšete hlášení tak mi ho přineste" řekla a oni odešli. Bylo osm hodin večer a na stanici byli už jen šéfová,Semir a André. ,,Tak já už asi půjdu Andrea na mě čeká" řekl Semir. ,,Tak já dopíšu to hlášení a donesu ho šéfový" řekl André. ,,Jo díky tak čau" řekl Semir ,,čau" řekl André a začal psát hlášení. Anna seděla ve své kanceláři a přemýšlela o tom co se jí dnes stalo. Najednou se ozvalo zaklepání a vešel André ,,můžu?"zeptal se. Anna neodpověděla dokonce se na něho ani nepodívala,přišel k ní blíž a řekl ,,šéfová je vám něco?" Anna se na něho podívala a řekla ,,ne nic mi není." Ale André poznal že něco není v pořádku. ,,Opravdu vám nic není nechcete odvést domů?"zeptal se Anna přikývla vzala si kabát a šla spolu s André k autu. Když přijeli k Anině domu Anna se ho zeptala jestli nechce jít nahoru. André souhlasil,když přišli nahoru Anna jim uvařila kávu a sedli si společně na gauč. A André se ještě jednou zeptal ,,opravdu vám nic není šéfová?" ,,Ne nic mi není" řekla a dneska už poněkolikáté se mu podívala do očí a nemohla se od nic odtrhnout a pak se to stalo. André jí políbil,nejprve byla trochu v šoku,ale pak se přidala.......
Ráno když se André probudil,Anna tam nebyla. Tak tedy vstal a šel do kuchyně,tam našel Annu. ,,Dobré ráno" řekl. Anna se na něho podívala ,,dobré ráno André" řekla a usmála se na něj. André si sedl vedle ní,Anna se zvedla že židle šla k němu objala ho a řekla mu něco co už mu chtěla říct dávno ,,miluji tě, už od chvíle co jste se Semirem nastoupili na stanici." A André řekl ,,já tebe taky od prvního okamžiku co jsem tě uviděl jsem k tobě cítil něco co nikdy k nikomu." Anna ho políbila a šla se obléknout. Potom jeli společně na služebnu a v autě se domluvili,že o tom zatím nikomu říkat nebudou,že s tím ještě chvíli počkají. Anna vystoupila z auta a vešla na služebnu. ,,Dobré ráno" řekla. ,,Dobré ráno šéfová" řekli Semir s Andreou, ,,šéfová promiňte,ale ještě nemám vyřízené ty papíry" řekla Andrea a už jen čekala jak jí Anna vynadá,ale nic. Řekla jen ,,to je v pořádku Andreo" a šla k sobě do kanceláře,a zrovna v tom okamžiku přišel i André. ,,Vyděl si to?"zeptala se Andrea ,,normálně by tady na mě řvala a dneska nic,nevíš co s ní je?" ,,Já? ne" odpověděl André,a šel do kanceláře. Sedl si za stůl a nemohl spustit oči z Aniny kanceláře. Za chvíli přišel Semir a začal mu vykládat něco o tom včerejším případu,ale André ho vůbec neposlouchal a stále pozoroval Annu v její kanceláři. ,,Posloucháš mě vůbec?" zeptal se Semir. ,,Jo co si říkal?"řekl André ,,Ptal jsem se jestli jsi včera dal šéfový to hlášení." ,,Jo dal" řekl André. A Anna zrovna vyšla ze své kanceláře a šla si pro kávu. ,,Jdu si pro kafe" řekl André a šel za Annou do kuchyňky ta si ho vůbec nevšila. Když tam přišla otočila se a uviděla ho tam skoro se ho lekla. ,,Co tu děláš?" Zeptala se. ,,Jdu si pro kafe" řekl ,,uděláš i taky jedno?" Řekl. A Anna postavila vodu na kafe a nasypala do hrnků kávu. Když začala voda vařit Anna zalila dva hrnky a jeden mu podala. ,,Díky" řekl, políbil jí a odešel do kanceláře. ,,Kde si byl tak dlouho?" zeptal se Semir. ,,No přece jsem si vařil kafe" řekl. Ale to už Semir viděl vycházet z kuchyňky i Annu. Když vcházela do své kanceláře ještě se podívala na Andrého a usmála se myslela si že ji Semir nevidí,ale on ji viděl a už mu to pomalu začalo docházet. ,,André a šéfová ne to ne" řekla Andrea když jí Semir večer doma říkal co dneska viděl. ,,Ale proč ne?"řekl Semir. ,,Ale ikdyž" řekla Andrea ,,takhle milá už šéfová nebyla dost dlouho." ,,No tak vidíš" řekl Semir.
Mezi tím se Anna s Andrém procházeli parkem a povídali si,byl krásný jarní večer. Jejich tajemství jim vydrželo ani ne týden,protože Semirovi to nedalo a sledoval Andrého až k Anně domů,a ráno je viděl jak spolu jedou na služebnu. A jel za nimi. Když přijeli počkal až vejdou do vnitř a vystoupil z auta, a vešel jako každý den do své kanceláře. ,,Dobré ráno André" řekl. ,,Čau Semire" řekl André. ,,Tak co dneska jste si se šéfovou nějak přivstali?" ,,Jo no my jsme ještě...počkat jak to víš?" Vyděsil se André. ,,No dneska ráno jsem vás viděl, a taky mi to došlo jak jste se celý týden na sebe tak dívali. Asi by jste to měli říct všem" řekl Semir. ,,Asi máš pravdu" řekl André a šel za Annou. Když přišel k její kanceláři zaklepal a vešel. ,,Anno Semir už to ví.! Dneska ráno nás viděl. Asi by jsme to měli říct i ostatním." ,,Tak dobře jdeme" řekla Anna. Přišla k Andreině stolu a řekla ,,chtěla bych vám něco oznámit dřív než se dozvíte od někoho jiného. Já a André spolu chodíme" řekla a šla zpět do své kanceláře. Všichni zůstali stát a koukali na Andrého. ,,Co na mě všichni tak koukáte,vždyť to neni nic tak nenormálního prostě spolu chodíme no" řekl a odešel do své kanceláře. Večer když už všichni kromě Andrei a Semira odešli André konečně vyšel ze své kanceláře a šel za Annou. ,,Já myslím že jim to spolu sluší" řekla Andrea Semirovi. Když za chvíli André s Annou odcházeli řekli že jdou na večeři a zeptali se jich jestli nechtějí jít s nimi. Semir s Andreou souhlasili,a tak šli všichni společně na večeři. Druhý den ráno přišli už na stanici spolu,André zase hned běžel se Semirem k autu protože měli výjezd. Anna seděla sama ve své kanceláři a přemýšlela,přemýšlela o tom že až do konce svého života už nebude sama. A za pár týdnů si už všichni zvykli na to že André chodí s jejich šéfovou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
prosím pište komentáře abych věděla jestli mám psát další povídky Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jsem se sem po dlouhé době podívala, tak komentuju první, na co jsem se podívala. Když dáš přímé řeči vždy na nový řádek, bude se to číst lépe Wink Jinak fajn, nemám k tomu nic, jelikož jsem tvůrce všeho zla Anna a André Smile

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André+Anna


Založen: 28. 02. 2013
Příspěvky: 73
Bydliště: Vejprnice
Odpovědět s citátem
Dik Wink taky moc rada pisu o A+A Smile)

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Konečně si to řekli
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma