AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Utajování bratr
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Hrají - Tom Beck - Ben Jäger
Erdogan Atalay - Semir Gerkhan
Sebastian Ströbel - Mark Jäger





Krimi/Nem/2014 (FAN MADE)

Další nápad na motiv když Semir dostane nového parťáka. Tentokrát herce Sebastiana Strobela jako utajovaného bratra Bena Marka Jägera (jméno podle piloťálu Na život a na smrt)
Díl :

Je rok 2014. Ben odešel s kobry pro svou hudební kariéru. Semir však má práce nad hlavou. Na dálnici se stane nehoda při které zatknou podezřelého muže s krádeže drog. Semir na stanici zjistí, že je to Mark Jäger, utajování Benův bratr (Sebastian Strobel). Mark je policista v utajení. Dostal se k bandy zločinců a jde po vrahovy jeho ženy. Semir mu začne důvěřovat a pomáhat. Mark přijde i ze Semirem v utajení a rozbijí gang. Mark se dostane k vrahovy své ženy. Ten začne utíkat. Semir ho doběhne a spolu s Markem Jägerem ho zatknou. Potom Mark přijde na stanici a kolegové ho přivítají v týmu. Semir je moc rád, že se stal jeho parťák právě Benův bratr, aspoň sním mohou být oba v kontaktu. A tak příběh seriálu Kobra 11 pokračuje dál s parťákem číslo 7
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Když pominu chyby v textu... je to pravda nebo fantazie? Zdá se mi to malinko přitažené za vlasy...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Samozřejmě, že vymyšlené, proto je to taky na povídkovém. Wink A mně osobně to na Kobru tolik přitažené za vlasy nepřijde, aspoň ne na tu současnou. Akorát teda moc nevidím tu sourozeneckou podobu mezi Sebastianem Ströbelem a Tomem Beckem.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 25. 02. 2010
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
No chyby jako když to píšu přes translate no. A Sebastian a Tom se trochu podobají Wink

Jedna totka s blogu co jsem o nich kdysi psal :

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To už mi teda přijde podobnější ta stříkačka, ale zrovna tohle je dost subjektivní. Jinak jestli chceš, opravím ti to. Wink

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Utajování bratr
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma