AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Prosím, ohodnoťte mou povídku jako ve škole... děkuji! :)
1 :-))
81%
 81%  [ 13 ]
2 :-)
0%
 0%  [ 0 ]
3 :-l
0%
 0%  [ 0 ]
4 :-(
6%
 6%  [ 1 ]
5 :-((
12%
 12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 16

SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
S chlapama je to fakt těžký... Nezeptáš se, dost se o něj nezajímáš, zeptáš se a otravuješ, když viditelně nemají náladu.... A nám, ženským, budou něco vyčítat.

,,Tys to nepřepsala?“ A vyrytý do zlata by to ještě třeba nechtěla? Kačena. Kdyby pohled mohl detonovat, jde napřed ten diktafon a pak Naomi, a vůbec, vůbec bych se Terce nedivila.

Okay, dobře, kašlu na Naomi, ta fakt není takový problém, jak Keller. Ale tohle se mi fakt líbí, jak se mu Terka postavila. Ještě ať k tomu přihodí zprava zleva a když to nepomůže, high five židlí a do obličeje, přičemž židle není obligatorní, hodí se i cihla.

"...ta ženská..." Já nejsem žádná "ta ženská!" Evil or Very Mad

No tak to jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne. Láska je fakt retardovaná, že?

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Tááákže .... uff, kde začít? Smile

,,Jsem minimálně tak chytrá, abych věděla, že tohle,“ ukázala dívka na pět stromků, kteří se draly z místní dekorace, velkých betonových květináčů, ,,jsou borovice a ne žádné smrky.“ - juj, tak poznávání stromečků nám dělá problém, Semi? Very Happy Ale je to roztomilé Wink Taky s tím mám občas problém Very Happy

Aajajajajaaj ... situace v kavárně je dost napjatá, jak tak sleduju. Hm, ale to presso ... mňam, dala bych si. Koukám Semi, že máme stejné chutě Very Happy Proč se Woxí nelíbí presso a čokoládovej dort? ... Mňam Smile

,,Kranich. Naočkoval tě Kranich, co? Ty jsi mu o nás řekl a on ti zase zasel brouky do hlavy! Tak to ne,“ gestem šermíře tasila mobil. ,,To si s ním,“ zuřivě navolila číslo, ,,vyřídím. Já mu-“ - "s gestem šermíře tasila mobil" - paráda, skvělý slovní obrat! Smile *tleská*

S ohledem na to, že blondýna vztekle otevírala pusu, zrychlil a zbytek ze sebe doslova vyplivl. ,,To... Paul. Přišel si to se mnou... vyřídit.“ - nj, pamatuji. Nic příjemného. Ale Semi, nedej se!! Very Happy
Je fajn, že to Semi Wox řekl, o tom Paulovi, jen nevím, jestli to teď nebude na škodu. Sad

Táák, a teď komentář k novému dílu Smile

Aaa, chudák Wox, přesto že moc nechtěla, Naomi vyšla vstříc s rozhovorem, a teď se dozví, že je to vlastně úplně k ničemu? Chudák holka, toho promarněnho času ... Zvláště v jejím náladovém rozpoložení, jí lituju. Sad Nu, hlavně, že má Naomi francouzkou manikůru za 15 euro Very Happy Very Happy Laughing


,,To jsem ale nevěděla, že sis hrál na hlas svědomí, víš?!“ Tereza sáhla po nejbližším hrníčku a naplnila ho vodou, aby si pořádně zavdala. Neměla ani nejmenší pocit uspokojení z jeho vyjeveného výrazu, vše, co cítila, byl vztek. ,,Můžeš mi říci, co mělo znamenat to se Semirem?“ Normálně by bylo zábavné sledovat, jak mu svítá, teď však jen zkřížila ruce na prsou. - a jéje, a je to venku. Shocked

,,Jo, ty. Paule, já jsem svéprávný člověk! Nějak se rozhoduji a něco dělám. Někdy toho lituji, ale... Semir je můj kamarád!“ - Jen do něj, Wox! Líbí se mi, že bráníš Semira. Správně děláš, ten kluk je poklad Very Happy Paul vidí, co vidět není. To by mne nepřekvapovalo. Jen prosím, ať z toho není nic, za co bych musela Semiho litovat Sad

,,Jo, jsem. A tehdy jsem byla ještě víc. Ale věř, že v té situaci to prostě... šlo. Nikomu jsme,“ bodlo ji maličko při určité vzpomínce, ,,neublížili. On na tom byl taky bledě. Pomohlo nám to. Já vím, zní to asi hrozně, taky se tím nechlubím – jenže zároveň se za to nestydím. Proboha, vždyť jsme se Semirem doteď kamarádi! Myslíš, že jsem tak stupidní, abych se přátelila s chlapem, kdyby mě tak moc ponížil?“ - tady vyjímečně s Paulem souhlasím, Má to logiku. Smile Tenhle úryvek se mi líbí. Líbí se mi, jak Wox hájí své jednání.

Jen se mi už moc nechce líbit Paulova věta, že se omluví. Kuš, omluví, omluví ... cítím zradu.

,,Budu se snažit,“ odvětila hluše, sahajíc po klice. ,,Protože tě taky miluju. Tak ahoj zítra, Paule.“ - brr, tak tohle se mi nelíbí ani za mák Sad Prý, protože tě TAKY MILUJU ... aaw, ježí se mi z toho vlasy na zátylku, kruciš. Sad Možná, že přece jen tak trošku, naivní Wox je. Sad *aww*

Byl si jist dvěma věcmi: že českou blondýnu miluje a nenechá si ji vzít... a že začíná skutečně nesnášet Semira Gerkhana. - a tohle se mi taky nezamlouvá. O to více z Paulovy strany cítím zradu. Schyluje se k bouři, a to nebude dobrý.


Každopádně jsem napnutá, jako kšandy, co bude dál! Smile Takže se moc těším na další dílek.


Sasa.

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Fí,
Chudák Tom, je mu mírně křivděno, ale tak, aspoň s ním bude mít Terka dobrou zkušenost. Jen mi nějak unikl, kdy že co přesně zaslechl a kdo je ta mizerná ženská


Wox v tomto díle naráží na tuhle událost, byl u toho mimo jiné i Kranich a Samanta:


Tom už chtěl zacvrlikat, zda se k nim do kanceláře snad dobývá další taková krasavice: jenže zdvižené koutky mu rychle poklesly, když skrze skleněnou tabuli zahlédl známou, ale nepříliš oblíbenou tvář.
V dalším okamžiku již Paul Keller otevřel dveře, taktak že Bayerová stačila uskočit: pusa se jí zkřivila, jak se chystala vyslovit verbální facku, právník však byl rychlejší. ,,Zdravím vás,“ nepozastavil se ani na vteřinu nad tím, že se neobtěžoval zaklepat. Zelené oči vyhledaly Semira, který se již zase zvedal na nohy.
,,Dobrý den,“ zabručel Turek, který stejně jako Paul úmyslně opomenul skutečnost, že si před pár týdny nabídli tykání. ,,Mohu vám nějak pomoci? Nebo...“ napadla ho příčina Kellerova chování a lehce se vyděsil, ,,stalo se něco Terce?“
Paul na muže zazíral.
Samanta pohlédla na Kranicha s otázkou vepsanou ve tváři, jakoby se chtěla v situaci zorientovat: nebyla si jista, zda se diskrétně vytratit, nebo zvědavě zůstat. Vůbec nejpravděpodobnější jí přišlo, že bude mít ve velmi krátké době novou ovečku na pitvání, takže odcházet nemělo cenu.
Tom jí pohled oplatil, jenže jeho výraz byl právě tak zmatený a znepokojený.
Gerkhan, znervóznělý Kellerovým mlčením, udělal krok dopředu. ,,Tak co je? Stalo se něco Tereze? Co je jí?“

Právník zúžil oči. ,,Možná,“ řekl pomalu, ,,možná se jí něco stalo. Je to dost dobře možné...“
,,A co, proboha?“ Semira jeho odpověď ještě více rozhodila: advokát si sem nakluše jako domů, mluví o tom, že se jeho holce něco stalo a přitom sám není na infarkt a místo toho hraje na efekt? ,,No tak mluvte!“
,,Ale to byste mohl vědět spíše vy sám, ne?“ Jako předtím Turek, i právník udělal krok dopředu, takže na sebe oba civěli z pár decimetrů.
Semir si nepříjemně uvědomil, že musí lehce zaklánět hlavu.
,,Připadal sis,“ přešel vysoký německý padesátník nejen do šepotu, ale i do tykačky, ,,alespoň jako velký frajer? Stálo ti to za to?“
Gerkhan se nechytal: stejně tak mu mohl sdělit, že nezákonně barvil temperami létající povidla. ,,Co?“
,,Jistě, velký frajer,“ zopakoval Keller hrozivě. ,,Přijede sem mladá vyjevená holka a první, na koho natrefí, ji ojede a odkopne. Výborné, charakterní.“
Turek otevřel pusu, mimoděk odhaluje bílé zuby. ,,Počkejte... to mluvíte o Wox?“
,,Ale?“ Byla právníkova tvář plná předstíraného údivu. ,,To ti ani nestála za vzpomínku? Ono snad bylo takových víc?“
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já se omlouvám, moje vina, že házím díly po takové době, Fí Sad
A s mizernou ženskou - samozřejmě se omlouvám SaM, nebylo to myšleno jako urážka její postavy, jen jsem chtěla, aby blondýna zuřila Very Happy a počítala jsem s tím, že to jako autorka jistě pochopíš Very Happy

Všem Vám děkuji za komenty, pokusím se další díl vykutit někde mezi státnicemi, diplomkou, hledáním jobu a autoškolou Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bez obav, já to zvládám obojí: umím být autorsky chápavá i čtenářsky dotčená. Very Happy

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Káji, díky za vysvětlení, mně nějak nedošlo, a přitom tahle scéna e mi vybavila, ale prostě jsem ji vyřadila, nevím proč Very Happy

    Woxys napsal:
    Já se omlouvám, moje vina, že házím díly po takové době, Fí Sad


    O nic nejde, já pro změnu nestíhám, než si něco přečíst Sad Smile


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

je tu NOVÝ, už OSMAOSMDESÁTÝ DÍL povídky Very Happy

Pekelně moc mě potěšily Vaše komentáře, děkuji, děkuji, děkuji!!!!!!

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Semir má stejnou trefu jak já. Já ale na rozdíl od něj nechodím ozbrojená, tak by s tou muškou možná měl něco udělat. Smile

No jo, když tam oba zjevně pochodují jak pytlík citrónových sisinek, tak se pak Semir nemůže divit, že se do toho šéfová vloží.

,,Všechno klape? Nic nevrže? Alespoň postýlka by měla...“ - Když opomenu, že se vyptává někoho, s kým zjevně nemá důvěrný vztah, na jeho sexuální život, tak pořád ale nechápu, proč sakra používá tu zdrobnělinu? To je v tomhle kontextu fakt nechutný. Confused

Jak popisuješ ty nelidská vedra, tak jsem sama sebe normálně přistihla, jak si snažím vzpomenout, jak to vypadá. Very Happy Já tady s rýmou, v zimním pyžamu, županu, ponožkách, peřinou a čajem, ve svém příběhu jsem teď časově na konci listopadu, ani tam se neohřeju... Takový sci-fi pro mě momentálně. Very Happy

To je tak sladký a romantický, ten Paulův piknik, až se normálně bojím číst dál, co na ni zase vytasí. (Teda já vím co, ale jak... Kurňa, už jsem jak ta Naomi.) No, dyť to říkám - hádám, že v té posteli zase bylo po jeho. A čichám, čichám v těch náznacích počínající alkoholismus?

Napřed jsem chtěla říct, ať si teda Naomi Paula odvede, ale pak jsem si uvědomila, že je to nereálný. Ta je tak tupá a obroublá, že by o ni Keller ani kolo neopřel, a to ani kdyby mu to udělala pusou, jak po tom tak hrozně touží. Nakonec to dopadlo tak, že místo, abych se zlobila na Paula, jsem opět zhnusená z Naomi.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Semir má stejnou trefu jak já. Já ale na rozdíl od něj nechodím ozbrojená, tak by s tou muškou možná měl něco udělat. Smile

No jo, když tam oba zjevně pochodují jak pytlík citrónových sisinek, tak se pak Semir nemůže divit, že se do toho šéfová vloží.

,,Všechno klape? Nic nevrže? Alespoň postýlka by měla...“ - Když opomenu, že se vyptává někoho, s kým zjevně nemá důvěrný vztah, na jeho sexuální život, tak pořád ale nechápu, proč sakra používá tu zdrobnělinu? To je v tomhle kontextu fakt nechutný. Confused

Jak popisuješ ty nelidská vedra, tak jsem sama sebe normálně přistihla, jak si snažím vzpomenout, jak to vypadá. Very Happy Já tady s rýmou, v zimním pyžamu, županu, ponožkách, peřinou a čajem, ve svém příběhu jsem teď časově na konci listopadu, ani tam se neohřeju... Takový sci-fi pro mě momentálně. Very Happy

To je tak sladký a romantický, ten Paulův piknik, až se normálně bojím číst dál, co na ni zase vytasí. (Teda já vím co, ale jak... Kurňa, už jsem jak ta Naomi.) No, dyť to říkám - hádám, že v té posteli zase bylo po jeho. A čichám, čichám v těch náznacích počínající alkoholismus?

Napřed jsem chtěla říct, ať si teda Naomi Paula odvede, ale pak jsem si uvědomila, že je to nereálný. Ta je tak tupá a obroublá, že by o ni Keller ani kolo neopřel, a to ani kdyby mu to udělala pusou, jak po tom tak hrozně touží. Nakonec to dopadlo tak, že místo, abych se zlobila na Paula, jsem opět zhnusená z Naomi.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Příměr se sisinkami byl skvělý! Laughing Laughing Laughing Laughing a Ty si dej nějaké cucavky na krk, ať máš milé Vánoce Very Happy udrav se, prosím Very Happy

Paul se výjimečně v posteli snažil alespoň o kompromis, byť bylo rozhodně více po jeho A alkoholismus? Já jen v noci zapomněla dopsat, že Wox nalil celou sklenku, zatímco sobě trošku. Ráno jsem na to.... nezapomněla, ale byla jsem líná XD omlouvám se za chybku Embarassed Paul problémy s alkoholem měl, léčil si jím deprese po smrti syna. Ale jednalo se spíš o krátkodobé brutální sebeničení než o závislost v pravém slova smyslu Wink nicméně se z toho dostal a od té doby si na alkohol dává pozor, byť si občas skleničku dopřeje Smile u něj jde spíše o to, že bere léky na srdce, na které by se pít nemělo...

Naomi je tak trochu nechuťačka, to ano... pro ni a Gábinu jsou předlohy takové ty moderní západní seriály, kde se skoro cizí osoby neskutečně otevřeně baví o sexu. Vždycky na to úplně nevěřícně zírám, fakt neznám nikoho, kdo by to v realitě dělal a kdybych ho znala, snažila bych se od něj držet na kilometry. Je mi nepříjemná, nemám ji moc ráda.

A jinak je Naomi vdaná, má tři malé či mladé syny (!) a manžílka docela za vodou, takže by asi Paula přes všechny ty kecy nebrala Very Happy


MOC děkuji za komentář!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vazeni a drazi ctenari.

Jak jste si asi vsimli, vinou problemu na foru nemohu pridavat nove dily.
Ale v zasobe nekolik napsanych kapitol mam - kdo o ne jevi zajem, muze si napsat na mou mailovou adresu (woxys@seznam.cz).
Ja dil poslu mailem!

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mít moc na(d)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 13 z 13  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma