AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám povídka líbí, prosím?
Moc :D
75%
 75%  [ 3 ]
Ujde... :-/
0%
 0%  [ 0 ]
Nelíbííííí.... :(
0%
 0%  [ 0 ]
Já chci zpátky Andy! *pláče*
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Lapeni v síti
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky Very Happy

dlouho jsem sem nedala nějakou blbůstku, takže na moment odvrátím prsty z MMN (ale nemíním přerušit jeho psaní Wink) a hodím sem něco na úplně jinou notu Smile
Povídku nosím v hlavě asi týden a stejnou dobu jsem rozhodnuta věnovat ji Fí - jednak proto, že by jí téma povídky mohlo být blízké, ale i proto, že jde o milou členku PF, která je velmi aktivní a všechny podporuje komentáři Smile proto tento příběh věnuji právě Fí Very Happy
Nicméně doufám, že povídka pobaví i potěší i ostatní čtenáře Very Happy

Přeji příjemné počtení Wink

Woxys.


______________________________


Lapeni v síti



Náhoda je jedna z největších záhad vesmíru.
Vzpírá se počtářům, tvrdošíjně se odmítá vecpat do vzorečků a rovnic, proklouzává mezi prsty všem, kteří se ji zoufale snaží uchopit a definovat.
Náhoda je ráda zrádná, radostná, je zoufalá i plná naděje.
Někdy tvořivá, jindy zkázonosná.
Náhoda je tu proto, aby nám ukázala, že naše životy i naše rozhodnutí jsou postaveny na hliněných nohách, do kterých ona velmi ráda šťouchá klacíkem.
Náhoda v nás budí obdiv i kapinku strachu: co jiného než náhoda je skutečnost, že za posledních pár let se naší Zemi vyhnul nějaký ten větší vesmírný šutřík?
A naopak – můžete maximalizovat svou opatrnost, vytočit na nejvyšší volume svou pozornost a obezřetnost, neslevit ani o milimetr ze svého smyslu pro správno... a ta ZÁÁÁÁLUDNÁÁÁ náhoda vám to brutálně a krutě všechno pokazí, ač jste se opravdu moc a moc snažili.

Přesně tohle velké filosofické pojednání si v hlavinkách sumírovali Semir a Tom, oba posazeni na předních sedadlech Kranichova tmavě modrého Mercedesu: zrovna si to po dálnici fičeli na stanici KTU, kde si měli vyzvednou stříbrné BMW. Právě to se onou neovlivnitelnou a nezaviněnou NÁHODOU povedlo Semirovi otřít o bok mostu a bylo třeba tento fakt Hartmuttovi pořádně vysvětlit.
Copak malý Turek za něco mohl? Ne. Bylo třeba si ukázat na tento záludný, vesmír prosakující prvek nevypočitatelnosti, aby milý technik pochopil, že k němu přivezený nabouranec byl jednoduše věcí osudu.
Kranich své vozítko ustájil u bílé zdi Technického oddělení: významně na sebe s kolegou pohlédli, vzdychli a odhodlaně vystoupili z auta, připraveni s hrdinnou mužností čelit smršti zrzavých výčitek.
Lehce prošli kolem recepce (byli tu až příliš smutně známí, takže pečené-vařené komisaře vrátný jen pozdravil mávnutím ruky a zdvihnutím očí k nebesům v zoufalém gestu ,,už jsou tu zase“) a furiantsky si to namířili přímo k ,,Pitevně“, jak mezi sebou místo, kde Hartmutt a spol kuchali zničená auta, familiérně nazývali. Sami toto místo mrtvolami hojně zásobovali.
,,Skloň hlavu,“ sykl Tom na malého kamaráda, který měl frajersky vystrčenou bradičku. ,,Alespoň předstírej, že tě to mrzí. Nebo tě Hartmutt donutí si ten plech vyklepat sám.“
Komisař polekaně zamžikal a v tu ránu nasadil obličej novomanžela, kterému se o svatební noci něco nepovedlo.

,,Někdo umřel?“ Karlheinz, který kolem nich původně plánoval jen bleskově prolétnout, jak spěchal donést kolegovi hřebíky, se zarazil vpůli pohybu, šokovaný tragickým Turkovým výrazem. ,,Děje se něco?“
,,Ech ne ne,“ zklidňoval situaci modrooký vysoký komisař, počínaje se rozhlížet. ,,Jdeme se zeptat na to auto. Kde je Hartmutt?“
K jeho i Semirovu překvapení však zrzkova pravá ruka nervózně polkla a poněkud nesvá přešlápla. ,,Ech, asi se zabývá něčím jiným. Vyřídím to s vámi já.“
Policejní nos Gerkhana zrovna zasvrběl a on se dral hlouběji a hlouběji do vnitřností haly, kličkuje mezi regály. Něco tu bylo špatně – Hartmutt se obvykle ve svém bílém plášti točil okolo aut. Teď však nebyl na dohled a ani proslulou vůni petroleje, jíž se na metry vyznačoval, nebylo nikde k čutí.
Karlheinz poplašeně breptal, že šéf nechce být rušený, pobíhaje přitom komisařům v patách, leč ti cítili něco nekalého a očka jim jen svítila nedočkavostí, o co půjde.
Mezi vysokými regály z oceli se jim konečně naskytl výhled na nahrbený, sněžným pracovním úborem nahrbený hřbítek mladíka, co se skláněl ke klávesnici počítače.

,,Hartmutte!“ vykřikl Semir a divoce zamával, zatímco zrzek vyjekl, vyskočil, jakoby ho do pozadí píchl sršeň a jediným pohybem, ještě než dopadl na zem, se otočil k monitoru zády.
Tom lačně vycenil zuby: původně sice doufal, že chytnout Nielse při šmajchlování s Petrou, ale zklamání rychle vystřídala naděje, že se bude přece jen něco nemravného dít. ,,Zdravíme, pane inženýre. Nějaké potíže?“
,,Ale... ale neee...“ zakoktal se technik a velmi ,,nenápadně“, jak mu jeho nevysoká sociální inteligence velela, se pošoupnul, aby zakryl monitor.
No ten se nezdá! zavýskl nad domnělou mladíkovou zkažeností Semir. Určo tam má nějaké nahotinky! Nebo spíš, posmutněl, nějaký na součástky oholený motor. Ale i tak... raději bylo třeba to zkontrolovat! ,,Co to tam máš?“ zeptal se zvědavě.
,,N-n-nic,“ pošoupl si Niels nervózně brejličky a učinil rukama gesto, jakoby zaháněl ovce do salaše. ,,Jste tu pro to BMW, že?“
,,Ukáááž!“ nechtěl se nechat odbýt Tom, snaže se prodrat mezi Hartmuttem a Karlheinzem, který se šéfem solidárně vytvořil neprostupnou zeď. ,,Nebuď labuť!“
,,Ts,“ mlaskl Semir a rychle změnil strategii. ,,Ok, tak k tomu BMW. Máš ho už, Harty?“
,,No jistě!“ inženýr ožil, ukazuje někam k východu z haly. ,,Naštěstí to potřebovalo jen pár vyklepnutí plechu, tentokrát,“ přivřel modré oči, ,,jsi měl štěstí, Semire.“
,,Jo jo... a prosím tě,“ Gerkhan si vzpomněl na pokorný, Tomem doporučený výraz samozneškodněného milence, ,,jaké číslo má odstín laku na Lucy? Jak jsme teď parkovali, tak...“
,,Vy jste škrábli LUCY????“ Nikdo na světě by neřekl, že se z tak hubeného tílka vydere řev, před nímž by se mohl schovat i lev Pentagon z pražské ZOO.

Jenže než se chudák bílý pláštík vzpamatoval ze šoku, komisaři na sebe mrkli a prosmýkli se mezi techniky jako dvě lasice, usazuje se přímo před počítačem.
Nechápavě zírali na jeho plochu, zatímco Niels se jim s rezignovaným vzdychnutím postavil za zády. ,,No jo. Zase jste mě dostali, mizerové.“
Policisté však nedbali jeho nářku.
Tom snaživě nakrabatil čelo ,,F-a-c-e-b-o-o-k?“ vyhláskoval nechápavě, načisto zklamán. Tohle nevypadalo na svlečené slečny.
,,Žádný EF Á CÉ É BÉ Ó Ó KÁ, ale fejsbuk,“ ohrnul nos Harty, který situaci briskně obrátil pro svůj prospěch, vždy a všude ochoten poučovat, nebo, jak říkal (jen) on sám, rozšiřovat do světa lidské poznání. ,,Jde o sociální síť, jejímž účelem je sbližovat lidi na celém světě. Umožňuje sdílení zkušeností, denní kontakt, seznamování, ale i navazování dávno ztracených vztahů...“
,,Ale ale, abychom neřekli Allerlei, že chceš něco navazovat,“ zazubil se Semir potměšile.
,,Petra má samozřejmě svůj účet,“ vyrazil mu dech Niels a když spatřil, že se Kranich chystá k posměšku, rozhodl se oba komisaře dorazit. ,,Ostatně Karolina taky.“
,,Počkej... ony to znají?“ modroočko pobledl a šťouchl do klávesnice, jakoby tím mohl samotný Facebook poranit. ,,Ts!“
,,To zná celý svět, jen vy jste se právě probudili do jedenadvacátého století,“ vychutnal si Niels svou pomstičku sladce. ,,Takže gratuluji!“
,,A tam může mít účet každý?“ Semir na modro-bílý design stránek nedůvěřivě zíral. ,,Kolik to stojí?“
,,Každý a je to zadarmo,“ vynesl svůj trumf Niels a dokonale tak oba zírající komisaře uzemnil.

Tom a Semir rychle polkli hrdost a žadonili a žadonili, až je Niels, špička jehož nosu málem drkala o betonovými panely tvořený strop, sám posadil před počítač a všechno jim vysvětlil a ukázal, během čehož byl asi desetkrát nevrle požádán, aby byl tak laskav a mluvil jako člověk k živým bytostem.
Když komisaři získali sebevědomím podpořený dojem, že vše znají a ví, Tom si ukázal na ciferník, co mu obepínal zápěstí. ,,Semire! Za chvilku nám začne pauza na oběd!“
Hnědé oči tureckého mrňouska nadšeně zasvítily. ,,Jasně! Máme čas... Díky, Harty! Měj se hezky!“
Vylétli od počítače jako neřízené střely, rozhodnuti neztratit ani vteřinku času.
,,Hej, počkejte! Co to BMW?“ zakřičel za nimi vysvětlováním ochraptělý Harty, ale pak jen bezmocně mávl rukou. Oba komisaři už z KTU zmizeli.


Arrow


*****


,,Pusť mě k tomu!“
,,Máš vlastní!“
,,Ale ty ho máš připravený!“
Každému, kdo by prošel okolo otevřených dveří do kanceláře obou komisařů, by bylo jasné, že se mladí pánové rozhodně nehádají o to, kdo se jako první vrhne na vyplňování světle zeleného formuláře, hlášení to o rozbití služebního vozu a žádanky o nový.
Souboj na život a na smrt vyhrál Semir, který se uvelebil u svého již zapnutého počítače, zatímco Tom, s výrazem člověka, který kousl do pochutiny, po níž tak touží těhotné, nechal svůj stroj teprve rozjíždět. A jelikož Dálniční policie musela své finanční zdroje investovat jinam (převážně do neustálého doplňování komisaři systematicky ničeného vozového parku), chrochtala stará mašinka při startu jako Dlabaja na Nově, připomínajíc motor trabanta v posledním tažení.
To Gerkhan briskně využíval náskok: jen co z monitoru zmizel šetřič v podobě modelů nejnovějších aut, klikl Turek na ikonu Ohnivé lištišky a jakmile mu vyskočilo okno prohlížeče, hnedle, jazyk vyplazený tou námahou, naťukal Hartmuttem doporučenou adresu.

,,Jsem tam!“ zavýskl, když spatřil známé modro-bílé logo.
,,Hm a dal jsi tam pravé jméno?“ otázal se Kranich jedovatě, otrávený tím, že mu teprve najížděly Windows. ,,Tam musíš mít jméno podle pravdy, žádný nick,“ projevil se znalecky.
,,No vždyť to sem píšu,“ ohradil se Turek a jal se prstíčkem vycvakávat jednotlivá písmenka. ,,Tss... opravdová jména. Kde je rozkošná internetová anonymita? A pak,“ zvedl nos, ,,i pod opravdovým jménem se toho dá hodně představit. Když v tom nicku popíšu, bude to pravdivé! Třeba Supermachr.“
,,Jasně.“ Kranich se uchechtl a jeho tón toxicitou připomínal obsah barelu, který by Bursík nechtěl mít zakopaný na zahrádce v kompostu. ,,Jedna moje kamarádka měla na chatu přezdívku NEVEJDOU.SE.MI.POD.TRICKO., tak se tím, prosím tebe, NEINSPIRUJ. Hezky tam hoď jméno, jímž tě poctila maminka.“
,,Jo, máma,“ zabručel malý policista nostalgicky a poslušně natepal litery, z nichž se skládalo jeho jméno, aby spokojeně pokýval hlavou, když ho Facebook přivítal s falešnou elektronickou vřelostí. ,,Mám to hotový!“
,,Ukaž, jak jsi to udělal?“ modroočko bojoval a aktualizací Firefoxu. ,,Ta zrzavá bestie chce zase to svý očkování proti vzteklině...“
Oba muži počkali, až se i Kranich zaregistroval, načež si nadšeně plácli a Semir se užuž hrnul zpátky ke své mašince. ,,Teď jen najít nějaký pěkný holčiny...“
,,No počkej!“ Tom se uchechtnul, ,,Nejsi náhodou zadaný?“
,,Pch, kdybych měl být stoprocentně věrný i virtuálně, nemusel jsem se rozvádět,“ zavrtěl Turek hlavou a usadil své báječně tvarované pozadí na točící židli, lačný obrázků lepých děv: místo očekávaného potěšení však zamžikal v šoku. ,,Tome, Tome!“

Modroočko vystartoval podpořit kamaráda. ,,Co je? Co se děje?!“
,,Mně tady,“ z Turka se dralo roztřesené jíkání, ,,něco divně bliká! Červeně!“
,,No tak na to klikni, né?“
,,Jasně!“ zasyčel Semir rozčíleně. ,,Si zaviruji kompl, jako? Sám si klikej, ale ne, ne u měěěě!“ než stačil kamarádovi vyrvat myš z rukou, Kranich už najel na červenou tabulku a zmáčkl levé tlačítko na Anežčině elektronicky příbuzném hlodavci.
,,Sím tebe,“ ohrnul Tom nos. ,,Niels Hartmutt ti nabízí přátelství, tak to přijmi. Budete si moc psát, plašane.“
Turek oddechoval, snaže se pravidelným přísunem kyslíku zamezit infarktu, který se o něj zákeřně pokoušel. ,,Ok, ok.“ Zatímco Tom už seděl u své poloviny stolu, Gerkhan očky bloudil po ploše monitoru. Facebook ho zatím nijak neoslnil, všude byla neskutečná neuspořádanost a silikonových ženštin pomálu, popravdě nula.
Než sebral postrach dálničních pirátů odvahu na něco kliknout, objevila se mu v menu nová zpráva.

Niels Hartmutt: ahoj kluci! Není neskutečně úchvatné, že nám Internet svým prostřednictvím umožňuje takovouto komunikaci?

Tom u své klávesnice zvedl obočí. ,,Taky jsem si dal Zrzka do přátel, ale... Šmarja, on píše ještě šroubovaněji, než mluví!“
,,Štroubuje, šroubuje,“ uchechtl se Turek. ,,Co mu napíšeme?“


Tom Kranich: zdarec Harty, jo, je to dobrý


,,Jak originální,“ ucedil snědý přistěhovalec.


Niels Hartmutt: nyní se navzájem můžeme upozorňovat na různé, na internetu nalezené zajímavosti a navzájem se obohacovat! Například tato studie mě neskutečně zajala a vřele Vám ji doporučuji, strávil jsem s ní příjemnou půlhodinku - http://www.greencarcongress.com/2007/11/rand-study-find.html


Semir zavyl. ,,Proboha! A my si ho dali na seznam Přátel? Jde ho nějak... přeřadit? Třeba do Nepřátel? Aby nám už nepsal...? Nějak se mi ten Facebook přestává líbit.“
,,Na internetu číhají mnohé hrozby,“ pokýval hlavo moudrý tom. ,,Musíme jim čelit jako muži.“


Arrow



A tak se naši hrdinové směle pustili do objevování krajiny zvané facebook: a kam se na tak nebezpečné počínání hrabali rekové, kteří zkoumali divoký americký západ?
Co úsilí, co pevné vůle stálo Toma, aby se nezaregistroval (minimálně ne v práci, zabručel) mezi fanoušky skupiny ,,Horní díl bikin je přežitek“, jakou statečnost projevil Semir, když fotky svých vlastních pracovních výstupů nezařadil do alba ,,největší katastrofy lidských dějin.“
,,Hele, pořád mi to tady ukazuje, že si mám vytvořit svůj vlastní profil,“ zamračil se Tom a zuřivě myší najížděl všude možně mimo tabulku. ,,Vždyť ho mám, ne?“
,,Nevím, asi to myslí jinak,“ pokrčil rameny Turek, který byl velmi zaujatý jakýmsi videem s brutálními crashtesty, které mu stanovily novou, vyšší metu, jíž by měl v práci docílit.
,,Jak jinak?“ zabručel modrooký strážce zákona, vejraje přitom na poblikávající obrazovku, která jakoby se mu vysmívala. ,,Profil jinak? Jako... takhle?“ snaživě otočil svou tvář bokem k monitoru a mohl si oči vykroutit, jak se pokoušel zachytit jakoukoliv změnu. ,,Hele, ono to nic nedělá! Vždyť jsem z profilu!“
,,No tak asi ještě jinak,“ odtušil muž, jehož lačné hnědé duhovky sledovaly, jak se o zeď tříští nový model Fordu. Tohle bylo víc vzrušující, než každodenní dávka Dívky Bildu!
Kranich zavrčel jako německý ovčák tahaný za ocas (to znamená jako Kulička, který se po podobné hře Kranichovi jednou pomstil tím, že v noci požvejkal jeho slavnostně naleštěnou polobotku, na což nebohý komisař přišel až druhý den po zaujaté, právě na obuv směřované otázce policejního prezidenta, který byl na vizitě) a raději se otočil zase zpátky, i když nějakou dobu ještě šilhal.
Myší rejdil po ikonkách okolo, až nakonec našel kouzelné slůvko PROFIL právě u jména Niels Hartmutt. Upamatuvše se na své výroky o mužnosti, srdnatě klikl, odhodlán čelit tunám geekovin.

Otevřela se mu celá Hartmuttova stránka: jak čekal, objevily se tuny odkazů na směsi paliv a příšerné vzorce sloučenin, které Niels radostně sdílel s brejlatými ,,friends“ z celého světa.
Co však Toma upoutalo nejvíce, byla hlavní fotka, jíž se mladý technik prezentoval. Modroočko zalapal po dechu... a vyšlo z něj jíkavé zachrčení tak děsivé, že na něj Turek udiveně zazíral.
,,Jsi ok? Našel jsi, že se tam Karolina nějak.... ZAJÍMAVĚ,“ uchechtl se, ,,prezentuje?“
Zmodralý Kranich zavrtěl hlavu a hystericky ukazoval na monitor v takovém zaujetí, že mladý malý človíček svraštil čílko, zvedl zadnici a spěchal kamarádovi za záda, aby mu začučel přes rameno, vzápětí ze sebe vyrážeje stejně přidušené zakvílení.

Niels Hartmutt byl očividně vyfocen během slunného dne.
Toť, co se dalo říci k nevinné části.
Jenže, kdo by to do něj řekl? Technik, kterého znali jako opláštěného tichého a ukoktaného génia s nesmělostí, v anonymních vodách internetu vycenil zoubky.
Na snímku se skvěl s pootevřenými rty, zatímco jeho oči zakrývaly ohromné černé sluneční brýle vzor masařka obecná: do půl těla, oděn v modrých přiléhavých džínsech, se majetnicky opíral o famózní černý, naleštěný kabriolet BMW Z4 v nezamýšlené parodii na zpěvačky z MTV, co svými v plavkách zahalenými postavami v klipech leští nablýskané sporťáky. Hotový Adonis moderního věku!

Tom se Semirem si s otevřenými pusami vyměnili pohled...
,,Není... není to...“ zakoktal se Kranich, ,,ten černej Bavorák, co jsme mu na KTU poslali asi před třemi týdny, aby mu vyklepal kapotu?“
Gerkhan roztřeseně kývl. ,,My-my-myslím... že... j-jo...“
A pak unisono zařvali smíchy v takovém záchvatu, že se málem oba poroučeli pod stůl: chechtali se, třesouc se ve svém veselí, až se na ně přišla podívat polovina stanice.
Pak si otřeli uslzené líce a znovu si pohlédli do očí, aby opět pronesli jako jeden muž: ,,tohle chcu taky!“





Pokračování příště Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
raději... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE-
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
[doufám, že to dostatečně vystihuje výkřik, který se mi vydral z hrdla (a vzbudil všechny spící obyvatele na 100 bloků daleko)]

Na čem že to je? Na čem?
A kdože je to tam? Kdože?

Hned zítra se stěhuju, s tímhle žít nemohu! Ne s vědomím, že se chodí bavit na... na tuhle... tuhle... stránku! Laughing
Nejvyšší Krodno, buď milostiva k jeho duši! Laughing

(ale jinak suprově napsáno Laughing Hlavně jak si Karlheinz myslel, že někdo umřel Laughing )

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Takhle to neber, navíc... jsi tam taky XD XD XD
Díky za koment, jsem ráda, že se Ti líbí, jak je to napsáno Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Přemýšlím, jestli začít kritikou nebo pochvalou! Laughing Laughing Laughing Dobrá, začnu pochvalou!

Bylo to vtipné a polemizování o náhodě mi zavrtalo brouka do hlavy!! Laughing Docela jsem hádala s komisaři, co to tam asi skrývá! Laughing Myslela jsem teda spíš nějaké auto, které rozsekal! Takže v tomhle je hodnocení mooc dobré! Povídka dobrá, vtipná, luxusní! Laughing

Ale teď ke kritice! Evil or Very Mad Naprosto souhlasím se Všel!!! On na Facebooku?????? Facebooku? Tom programu, který si zaslouží vymaza, zničit, uřezat, zahodit?? program, který je stejný jako dalších 2000 na internetu?? Proč zrovna facebook! Nesnáším věci, který se najednou strááášně rozmůžou mezi lidmi!!! A pak se tě každý ptá máš facebook? Fuj, jsem an to slovo alergická! Laughing Doufám, že se v povídce už neobjeví! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ahoj Jess, díky za koment Very Happy jsi hodná Very Happy

a tahle povídka JE o Facebooku, takže ten si tam zahraje nejdůležitější roli Wink ale je to PTÁKOVINA, není to propagace facebooku Smile jen povídka. Jinak... vždy záleží, jak se taková sociální síť využije, může být užitečná Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Wox, díky moc za věnování! Embarassed Smile Shocked Smile (Nevím, jak jinak to napsat), moc si toho vážím a je to pro mne pocta! Smile

    Golem napsal:
    Náhoda je tu proto, aby nám ukázala, že naše životy i naše rozhodnutí jsou postaveny na hliněných nohách, do kterých ona velmi ráda šťouchá klacíkem.

    náádhera, to začnu používat Smile

    áá, mizerná náhoda, zlatá hromada jedniček a nul (jen co se od matiky dostanu k logice, hned na ně začnu nadávat, neboj Smile)

    Very HappyVery Happy Obávám se, že tady náhodě nahrál onen fakt, že Semir a Tom jsou zběsilí dálniční policisté

    Cháchá, příjezd na NKU a cesta na "Pitevnu" je ne NÁHODOU absolutně vynikající Smile
    Koukám pohřební výraz se nějakou náhodou ztratil Smile. A s Petrou, jo? Very Happy
    To je ale podlééé, mohli tomu chudákovi způsobit infarkt!! Very HappyVery Happy

    Facebuk? No Fuj! A neříkejte mi, holky, že tam fakt ty účty máte? K čemu? Harty? Jak tě to napadlo. Taková KRAVINA!! A ta tvá definice je velmi eufemická až zavádějící, víš to, že jo? No fuj, Facebook, Wox, prosím tebe, jak tě tohle napadlo...řekni mi prosím tě, že tohle nebylo to téma, jež by mne mělo zajímat...
    Žadonili o co?? Propáníčka, kluci, aspoň vy zůstaňte bez účtu na..fuj, no teda!


    Ještě jednou moc děkuji, vážně mne to potěšilo, a čekám, co bude dále... a k FB se nadále odmítám vyjadřovat:DVery Happy.



_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To je dobře, že se alespoň někdo nebude vyjadřovat k Facebooku, který je jen PROSTŘEDEM této povídky XD děkuji za to, že se to nadále nebude pitvat XD
Jsem ráda, pokud Tě to potěšilo, Fí a díky za koment Smile

Jen jedna věc - Facebook je jako oheň. Dobrý sluha, zlý pán. Pokud ho používám pro organizaci, je super. Ale věř, že já ho nijak ráda nemám a chodím tam minimálně. Je to věc, která mi není sympatická a je strašlivě zaplevená blbostma.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Hyuuuuuu, nová a komediální povídka! :heart: *jásá*

Úžasný úvod. Opět a zase ti musím zatleskat, jak se mi líbí. Náhoda je zkrátka blbec, jindy je náhoda úplně skvělá. Laughing Hm, jsem si teď vzpomněla na dnešní mši, chi chi. Laughing Ale zpátky k úvodu.
Náhoda v nás budí obdiv i kapinku strachu: co jiného než náhoda je skutečnost, že za posledních pár let se naší Zemi vyhnul nějaký ten větší vesmírný šutřík?
A naopak – můžete maximalizovat svou opatrnost, vytočit na nejvyšší volume svou pozornost a obezřetnost, neslevit ani o milimetr ze svého smyslu pro správno... a ta ZÁÁÁÁLUDNÁÁÁ náhoda vám to brutálně a krutě všechno pokazí, ač jste se opravdu moc a moc snažili.

Tohle se mi hrozně líbilo. Šutříček mě dostal na kolena a ta další věta mi připomněla Semirův monolog v jedné z epizod z páté nebo šesté řady o pátku 13. Laughing

,,Skloň hlavu,“ sykl Tom na malého kamaráda, který měl frajersky vystrčenou bradičku. ,,Alespoň předstírej, že tě to mrzí. Nebo tě Hartmutt donutí si ten plech vyklepat sám.“
Komisař polekaně zamžikal a v tu ránu nasadil obličej novomanžela, kterému se o svatební noci něco nepovedlo.

*Kájča se začala nehorázně smát, v duchu si gratulujíc, že snídani odložila až po povídce. Smála se a smála a poslala tento příměr kamarádce, protože to se fakt nedalo. Kamarádka samozřejmě pochválila. Laughing Laughing Laughing *

,,Někdo umřel?“ Karlheinz, který kolem nich původně plánoval jen bleskově prolétnout, jak spěchal donést kolegovi hřebíky, se zarazil vpůli pohybu, šokovaný tragickým Turkovým výrazem. ,,Děje se něco?“

*mrtvá smíchy, jinak se to vyjádřit nedá*

Ty kráááááááso, Tom se Semirem jsou krásná pafátka, jen co je pravda. No jo, kluci, no. Laughing Laughing Laughing
Chudítko Hartík, jak jim na tu Lucy naletěl. Ale neboj, kámo, já bych naletěla taky. Laughing Laughing Laughing
Ó, pánové neznají Facebook? A to jim ještě Hartmutt vynadá, že ho neznají? No téééééda, Harty, pojď mi taky nadat, já tu vymoženost taky neznám. Laughing

O_o Doufám, že se kluci nenechali překecat. A co si vlastně dělám naděje. určitě nechali... Laughing

Tak jsem si vzpomněla na náš brzký rozhovor s parťákem na téma: facebook. Laughing Kdepak, tuhle vymoženost, která sice může spojovat lidi, nechci. Jakožto notně ukecaný človíček vím, že by to byla v mém podání sebevražedná zbraň. Laughing Laughing Laughing

Těším se na pokráčko. Laughing A jsem zvědavá, co ti dva na fejsbuku budou kutit. *88* Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kájulko, moc Ti děkuji za koment, co je snad delší, než celá povídka :hug: moc potěšil *tanec*

Dělá mi radost, že se Ti líbil úvod, ona náhoda je vážně zvláštní věc... a líbila se mi myšlenka na to, jak musí na tenhle fenomén ježit bradku matematik Hartmutt - úplně jsem ho viděla, jak si tváří v tvář takové nevypočitatelnosti pobouřeně pošoupává brejličky Very Happy

Děkuji za pochvalu kamarádce Very Happy no řekni, mohl si Turek představit tragičtější výraz, než selhavšího milence? Laughing

Vás tak zaujal ten Karlheinz a jeho ,,někdo umřel?" Laughing to je zajímavé, zrovna to jsem tam nechala jen ze zoufalství, protože mě nenapadlo nic lepšího Very Happy

Pafátka? Very Happy co je nový výraz, nebo myslíš prasátka? Very Happy to druhé... kapičku, ale KAPILILILILILINEČKU jsou Very Happy
A Harty jim naletěl, ANO XD inspirovala jsem se jednou epizodou. Když on je ve své chytrosti tak sociálně zaostalej! Laughing

Já Facebook znám nedobrovolně a nemám ho ráda XD používám ho ve stylu ,,kruci... měla bych kliknout na tu ikonu, jestli není něco nového ve škole. Jenže mně se tak nechceeeeeeeeee!" XD na FB trávím průměrně asi... hm, 3 minuty denně Smile nelíbí se mi tam.

To víš, že se nechali překecat Very Happy


Díky moc Tobě i ostatním za koment, jdu se pokusit o další čast :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jo, náhoda je blbec. Pod toto tvrzení se podepíšu a ano, člověk se může snažit o 106 a stejně stačí jeden přehlídnutý řádek v e-mailu a už se to na něj sype, grrr. Laughing

Nemáš zač, Woxyndo, spíš rychle těpej další díl, jinak si nedočkavostí ukousnu ruku. Laughing

I spolubydlící se tomu odstavečku zasmála. A lepší výraz než selhavší milenec? Hmmm, nu, pokud jde o výraz zdrceného štěňátka, ano, tak v tom Semir opravdu vede a kladu rovnítko milenec = štěně. Laughing

Ano, zaujal. Laughing Laughing Laughing Chuděrka malá, takhle ho děsit. Laughing

Pafátko, to je patvar, co jsme kdysi dávno převzala od kamarádky a ano, pafátko = prasátko. Cool
Kapičku? Přidej k té jedné kapičce tak 10 na 6 kapiček a máš už slušnou kalužinku pafátkovství. Laughing

Sociálně zaostalý? A to víš, Harty nemůže slíznout všechnu smetanu. Napadlo mě: Semir má krásu, Tom má vyřídilku, Harty má mozek. (Sorky, kluci. Laughing )

Hmmm, já se hlavně ve FB nevyznám, přijde mi to naprosto abnormálně nepřehledné. Laughing

Nechali a ještě rádi, viď? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Napadlo mě: Semir má krásu, Tom má vyřídilku, Harty má mozek



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
to zní, jakoby to byla trojčata, krutě rozdělená hned po porodu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Kájkooo, dostala jsi mě na kolena XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ahojky,

díky Vám ještě jednou za komenty - a je tu NOVÝ DÍL Laughing
Kéž se líbí Wink

Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Kyslík, kyslíííííííííííííííííííííííííííííík!!!! *hystericky v duchu zaječela a nadechla se, aby zamezila výbuchu smíchu, jež by mohl probudit již spící spolubydlu*

Ty kráááááááááso, to je sada, já je miluju! Laughing Laughing Laughing

,,Jedna moje kamarádka měla na chatu přezdívku NEVEJDOU.SE.MI.POD.TRICKO., tak se tím, prosím tebe, NEINSPIRUJ. Hezky tam hoď jméno, jímž tě poctila maminka.“
O_o jejdanane, to je nick, teda. Laughing Nebyla to náhodou Natynka, co si tak trošku fandila? Laughing Neeee, Natynka... a kamarádka Toma? Co to plácám?! *pleskla se po puse, aby už takové hlouposti neříkala* Rozhodně by mě zajímalo, jaký nick by použil Semir, muchacha. Twisted Evil

,,Jo, máma,“ zabručel malý policista nostalgicky a poslušně natepal litery, z nichž se skládalo jeho jméno, aby spokojeně pokýval hlavou, když ho Facebook přivítal s falešnou elektronickou vřelostí. ,,Mám to hotový!“
,,Ukaž, jak jsi to udělal?“ modroočko bojoval a aktualizací Firefoxu. ,,Ta zrzavá bestie chce zase to svý očkování proti vzteklině...“

Maminka nesmí chybět ani při ytváření FB. Hehehehe, Semirku, tu pupeční šňůru by už fakt chtělo přestřihnout. Razz
A očkování proti vzteklině... *vytírá zády podlahu* To je mega hláška. Laughing Hm, není to náhodou panda a ne liška? Laughing Fííí, jak to je? Laughing

,,Pch, kdybych měl být stoprocentně věrný i virtuálně, nemusel jsem se rozvádět,“ zavrtěl Turek hlavou a usadil své báječně tvarované pozadí na točící židli, lačný obrázků lepých děv: místo očekávaného potěšení však zamžikal v šoku. ,,Tome, Tome!“
*skočila Semirovi kolem krku* Copak, copak? Co na tebe z toho FB vybaflo? O_o Neboooj, Semirku, tak hrozné to nebude...

Modroočko vystartoval podpořit kamaráda. ,,Co je? Co se děje?!“
,,Mně tady,“ z Turka se dralo roztřesené jíkání, ,,něco divně bliká! Červeně!“
,,No tak na to klikni, né?“

... pokud se do toho nezačne montovat Tom. Laughing
(Btw. reaguju jako Semir... *zděšené výkřiky*, případně to ignoruji s tím, že ono se to nějak časem zase rozchodí, ten můj milovaný počítačový mamlásek. Laughing )

,,Jasně!“ zasyčel Semir rozčíleně. ,,Si zaviruji kompl, jako? Sám si klikej, ale ne, ne u měěěě!“ než stačil kamarádovi vyrvat myš z rukou, Kranich už najel na červenou tabulku a zmáčkl levé tlačítko na Anežčině elektronicky příbuzném hlodavci.
Věta: Sám si klikej ... u mě vyvolala nehorázný záchvat smíchu. Úplně Turka vidím, jak vyšiluje, jak se mračí a krčí nespokojeně nos, jak bručí!!!! Prostě k sežrání! Laughing Laughing Laughing
Toooom... mě by z něj kleplo, z tohoto! Laughing Laughing Laughing

Tom u své klávesnice zvedl obočí. ,,Taky jsem si dal Zrzka do přátel, ale... Šmarja, on píše ještě šroubovaněji, než mluví!“
Ano, adekvátní reakce na to, co na něj vybaflo. Laughing

Semir zavyl. ,,Proboha! A my si ho dali na seznam Přátel? Jde ho nějak... přeřadit? Třeba do Nepřátel? Aby nám už nepsal...? Nějak se mi ten Facebook přestává líbit.“
Semirku, a to teprve přijdou věci... Třeba tam najdeš Almaru a budeš vyděšeně kníkat. Laughing
Muchacha, hoši opravdu netuší, kam to vlezli. Laughing

,,Na internetu číhají mnohé hrozby,“ pokýval hlavo moudrý tom. ,,Musíme jim čelit jako muži.“
*opřela si hlavu o dlaně, lokty neslušně opřené o stůl a zadívala se na Toma* A to se, pane Kranichu, dělá jak, čelit Facebooku jako muži? *usmála se a čekala na vysvětlení*

Tuhle kravinku já žeru, je perfekt. Třeba mi osvětlí, jak to na tom kouzelném místě sdružujícím lidi chodí. Laughing
Díky za dílek a těším se na další. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
No to snad ne *omývá se ledovou vodou* Laughing Ti dva jsou totální jelita... a Hartmutt je kopýtko a to roubovaný XD Takhle hrozně nepíši ani já (a to se o to leckdy snažím)! XD Ale díky za studii, ráda si počtu Laughing Laughing Laughing

A jinak chápu Toma, než jsem přišla na to, že se dají aktualizace FF vypnout, musela jsem tu lišku 3x přeinstalovávat, protože mi to pc nepobíral *škrabe se jedním černým nehtem na hlavě* XD

Super pokráčko Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tomovi radím používat Operu! Laughing Laughing Laughing

A oběma radím, aby používali jiný dorozumívací psrostředek! Laughing

Ale jnak je to dost vtipný, přirovnávání mě dostávaj pod stůl! Fkt skvělý!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Chi chi, ten řev počítače přes řev kluků stejně slyšet nebyl, a okolo té kanceláře bych se děsně ráda prošla. (a lol, systematické ničení vozového parku, kdo by to byl řekl, že je to finančně náročnéVery Happy)
    Ohnivá lištička...o tu se vedou zajímavé spory, ale prý je to panda rudá, ale co Smile

    (Edit: Káji, je to Panda červená, respektive panda rudá, leč neustále se vedou žabomyší války o tom, jestli to, co je na obrázku, nevypadá spíš jako liška. Popravdě se to mělo jmenovat úplně jinak, jenomže byly jakési problémy s ochrannou známkou, a vzhledem k těm jménům, jako Sea Monkey a dalším, které v těchto kruzích najdeš, si nejsem jistá, jestli to skutečně původně nebyla "Ohnivá liška" a na "zajímavou shodu" se přišlo až později, nebo jestli tvůrci opravdu chtěli vybočit z řady a podpořit vzácného živočicha. Fakt se o tom Iťáci doteď hádajíVery Happy)

    Jo jo, Tomíku, kdybys používal tučňáka, bootuje ti to tak 5x rychleji, ale Semirka bys stejně asi nepředehnal Smile
    Uaa, pravé jméno. Semirku, naťukej tam cokoli, občanku po tobě nikdo chtít nebude a i tvoje pravé jméno je dost divné na to, aby ti to případně nevěřili:D
    Očkování proti vzteklině, to je ale krásné přirovnáníVery Happy
    Lol, ony viry většinou červeně neblikaj, mají své způsoby, jak na sebe vehementně upozorňovat Smile. Ale ten vystrašenej pohled úplně vidím.

    Tom, Tomík, pandičky očkovatel:D napsal:
    Šmarja, on píše ještě šroubovaněji, než mluví!

    přesně tohle jsem si taky pomyslela:D

    Tak strávila jsem s ní příjemnou půlsekundu, dík za upozornění, Harty Smile

    Harty je hrozba na Facebooku a oni na silnici. No jejda to to začíná, jsem zvědavá, jak tohle skončí, repsektivě bude pokračovat. To jsou takový zlatíčka, ty dva!!


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Jů!
Děkuji Vám za komenty!
Jste zlaté

A nebojte, komisaříci si ještě užijí... a což až uvidíte Hartmuttův profil!


Fí: je to liška Smile alespoň podle mě je to ohnivá liška Smile ale máš pravdu, že jeden z anj. názvů pro pandu červenou (panda malá) je firefox Smile Mrkni - http://www.get-firefox.com/images/firefox_image.png
Navíc, jako sesterská věc na mobily je Mozzila FENNEC - což je DALŠÍ druh lišky Smile takže to k sobě pasuje Smile no není to pěkné logo? http://www.bwone.com/wp-content/uploads/2009/02/image10.png :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Wox, mně to přijde taky jako liška, na logu, nicméně, třeba se dočkáme změny (viz. http://jasnapaka.bloguje.cz/785634-logo-firefoxu-se-mozna-zmeni.php).
    Každopádně, Firefox je panda a říkají to i vývojáři. Říkám to i já, protože ta pandička je děsně roztomilá, jenom teda na tom logu má nějak velkej nos Smile. Nicméně tvoji lišku se ti neodvažuji brát, protože ani oficiální stanovisko vývojářů není celou komunitou považováno za bernou minci Smile.



    P. S. jááá ciii vidět Hartyho profil:D

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já Ti na to nechci sahat, Fí, ale podle mě jde o to, že firefox někdo přeložil jako pandu malou, ne jako ohnivou lišku.
Ale na obrázku je liška, s pandou to nemá nic společného Very Happy to mi fakt věř, panda vypadá úplně jinak a má pruhovaný ocas Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Wox: Ono se říká, že symbolem Firefoxu je panda, ale že to kreslíř špatně pochopil a nakreslil lišku, protože "fire fox", "ohnivá liška" je čínsky panda červená Laughing Nicméně jsem tento spor zažila přesně před rokem (déééžáááá-víííí?) a tehdy jsem někde na netu vyhrabala rozhovor s někým od Firefoxu, který říkal, že to je liška (tehdy jsem spor vyhrála, muahaha)... Teď však nikde není a oproti minulému roku všude říkají, že to panda je, takže se té první verze, co jsem vylíčila v tomto příspěvku, držím Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Aaaa, od doby, co jsem hodila předchozí díly, uběhlo hodně vody, někteří kritici FB jsou od té chvíle na FB jako doma... *hvízdá si* ( Laughing Laughing Laughing Laughing )
A já sem každopádně dávám NOVÝ DÍL XD
Kéž se líbí, ač je krátký Very Happy

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Všela-musí-zabít.
ZABÍT.

ZABÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!!

Wox, Ty naše další setkání nepřežiješ Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Horní díl bikin je přežitek - umřela smíchy! Teda pánové, co jiného od vás čekat, co? Laughing Laughing Laughing
A ten Niels, já spadnu! Laughing Laughing Laughing
Technik jim teda notně dává! Do toho, do toho, Nielsiiii!!!

Btw. ten Kulička, ty jsi poklad!!!! :hug:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    ,,Nevím, asi to myslí jinak,“ pokrčil rameny Turek, který byl velmi zaujatý jakýmsi videem s brutálními crashtesty, které mu stanovily novou, vyšší metu, jíž by měl v práci docílit.

    A tady to vidíš, facebook je zlo, testováno na lidech!

    Jejdááá, HArtyyyho namalovat, vyfotit, naskenovat, cokoli, hlavně sem honem hodit odkaz!

    Wox, to je úžasná povídka..a ty jsi šílenáááááVery Happy

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
Jej xD Facebook zabrousil už i sem???Tak to je moc xD Tak kolil lidí tady má Facebok???Já teda se přiznám já jo=) Embarassed Hups :DMoc hezký=) Ale ještě jelšpí by bylo,kyby na FB našli Annu .... jááááj xD

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Tiscala


Založen: 12. 09. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha/Mikulov
Odpovědět s citátem
Teda Woxys, já nemám slova kdyby tu nebyla spolubydlící a hlavně nebylo už po půlnoci, řvu smíchy na celou Prahu! Ani nemůžu ocitovat všechny hlášky, které mě rozsekaly, to bych musela zkopírovat celou povídku! Nejvíc mě ale dostala "zrzavá bestie", asi to začnu používat Smile Smile Smile)))))
A mimochodem, Facebook nemám a doufám, že ani nikdy mít nebudu Very Happy

_________________
S mým parťákem Danem jsme do toho úplně zažraní, tak jsme si vytvořili tým Kobra 13 a je to znát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lapeni v síti
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma