AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Povídky v knižní podobě.
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Víte,že vyšly povídky v knižní podobě?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Ne, kde vyšly?

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Všelicos-To nevím.Jen ji kupoval kámoš jako dárek k vánocům.Je prý pěkná a jsou tam povídky od několika autorů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Všelicos-Kupoval ji na netu.Tak jestli někdo bude chtít,můžu se ho zeptat na odkaz.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Jak povídky v knižní podobě? Jako povídky tady z blogu? Asi ne, že jo?!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Taky tomu nevěřím. Máš fotku?

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Funéz: Jo, docela bych ji chtěla vidět, prosím o odkaz, protože Google mi říká, že nic takového neexistuje Smile

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semirek


Založen: 30. 09. 2011
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Tu je jeden odkaz na tú knihu o ktorej sa tu vedie debata Wink : http://www.gorila.sk/product/146984
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nejsem si jista, zda je to ten stejný produkt, protože o něm se tady všeobecně ví, navíc jsou to spíše přepisy epizod, než nové povídky Smile
Ale díky Smile

Stále jsem velice zvědavá, co nám na to funéz řekne.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Jak už jsem psal povídky koupil kámošík jako dárek k vánocům.Já je nemám a proto nemohu říci víc.Jen to,že on je kupoval na netu a ne v obchodě.
Woxys-A jméno se píše s velkým začátečním písmenem.Já kdybys to třeba nevěděla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Radši nepoučuj, kde se dělají velká písmena. Jen tak pro informaci, ve slově Vánoce píšeme velké V. Měla by sis vytisknout následující dotazník a přilepit si ho na čelo.
=======DOTAZNÍK=======
Are you retarded?
[x] Yes
[ ] No
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
funézi, to, že tě píši s malým písmenem na začátku - těší mě, že jsi to postřehla - není znakem mého nedostatečného vzdělání v češtině, ale výrazem toho, že k tobě nemám ani špetku úcty Wink

A jistě, ale slibovala jsi link, ne? Wink takže jsme tady všichni neskonale napnutí, jaké povídky to jsou Wink
Stejně si myslím, že jsi pouze objevila Ameriku (gratulace) a mluvíš o knihách, které dávno všichni známe a které jsou pouhými přepisy dílů, údajně navíc pochybné kvality.


Ale no tak, Vojto, zase tak hrubě na ni nemusíš, asi bys to měl smáznout Wink a pak, stejně Ti nerozumí Smile a bacha, ve slově Vánoce je přijatelné jak malé, tak i velké "v" Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Jasně, ale ona neumí ještě psát mezery po čárce a tečce. Very Happy A jako hrubost se to nedá brát, spíš jako nadsázka. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Woxys -No já teda nevím,ale když někdo napíše ,,Jsem psal",tak je snad jasné,že dotyčný je kluk nebo si pleteš pohlaví? Very Happy Very Happy Já také z tebe nedělám chlapa.Nebo snad ano?
A to že mám založenou povídkovou složku ještě neznamená,že musím dát povídku hned okamžitě a jestli ti to vadí,tak složku vymaž.Já si dám povídku a povídky jinam.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
tak ty se ještě snažíš předstírat, že jsi chlap? Wink fíííha, ženská, ty máš ale problém s identitou, evi...
A jinak: jak ti dupou morčata, andy? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Woxys-Ty seš fakt nějaká divná,hele nechceš se jít léčit?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andy, fakt tě to baví? Very Happy
já myslela, že jsi chtěla adoptovat dítě - myslíš, že by ti pomohlo, kdyby sociálka věděla, že se na netu vydáváš za chlapa a už roky se snažíš pod milionem přezdívek vetřít na forum o hloupém akčním seriálu? Wink jestli myslíš, že by ti to v nějakém řízení pomohlo, klidně řekni, já se jim KLIDNĚ ozvu, aby viděli, jak se tady chováš Wink

A co Virgil, Funéz, Háša? Wink nechceš jim jít raději vykydat pelíšky, než abys tady zase řešila své podivné představy? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Woxys-Víš co,mázni tu mojí složku.Tady to opravdu nemá cenu.Rozumní lidé se chovají jinak než ty.Jsem rád,že jsem sem nedal odkaz na tu knížku povídek.Měj se pěkně.A užívej si ,,svého života".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Věř, že si svůj život užiji, evičko šetinová Wink
Dej za mě pusu Virgilovi Wink

http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=20242
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Si musím dát Mr. Beana na odreagování. Very Happy Andy, proč se vydáváš za chlapa? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Vojta: a ještě sama sebe pojmenovala po vlastním morčeti XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Woxys: No comment. Mr. Green Andy, ty bys měla přijít na fórum, kde jsem Globální moderátor, s lidmi typu ty si snadno poradíme Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Ach jo, já si taky nikdy neužiju žádnou legraci, vždycky, když se tu Andy objeví, tak jsem mimo město nebo mi nejde internet, to není fér! Laughing Laughing

A s Vojtou náhodou ohledně dotazníků souhlasím. Člověk, který se nedokáže ani po desáté poučit by to snad měl na hlavě nosit povinně.

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
dobře, dobře, já na ni ještě chtěla být hodná Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Děkuju, že Ti ten dotazník přijde pravdivý. Laughing Na ní už nemá cenu být hodná, ta se nepoučí. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Woxys-Měla by sis doplnit mezery ve vzdělání.Jen tak mimochodem dupou králíci a né morčata. Laughing Laughing Laughing Já jen tak aby řeč nestála.A měla by ses naučit rozeznávat kluka od holky.Alespon podle toho,co dotyčný člověk píše.Tady opravdu novej člověk nemá šanci.Hnedka je tu kamenován.A přitom nemám s nikým nic společného.A co se týče knížky s povídkama,tak napíšu jen to,že jsem také zjistil,že to vydal autor jako soukromou sbírku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
dupou králíci a né morčata - sure, baby Wink jen jsem ti chtěla lehce naznačit, že vím, že jsi to ty, andy Wink

šetinová, ty už jsi tu adopci vzdala? Smile já se opravdu mohu na sociálce zeptat, jak se dívají na ženskou, která chce pečovat o dítě a přitom se vydává za chlapa Smile myslím, že by to vzali v úvahu Smile a ukliď si doma, máš tam pěkný nepořádek, co jsem tak viděla.

A jen tak mimochodem, nováčci jsou tady vítáni, já jsem například přímo nadšená z Tiscaly, jejíž dílo je velice zajímavé, já se těším na jeho pokračování a jsem moc ráda, že je tu nový vynikající člen.

Ovšem ty, šetinová, nejsi nováček Wink ty jsi naše rozkošná, neustále se vracející kuriozita, o kterou tady nikdo nestojí Wink tak už to pochop Wink


Pro ostatní: žádné povídky samozřejmě vydány nebyly Wink andy už roky vyhlašuje, že má jakýsi šanon plný našich povídek. Samozřejmě jen uboze provokuje Laughing kdyby něco takového někdo vydal, měl by z toho solidní problém Very Happy a pokud naznačuje, že někdo vydal přímo příběhy, které napsala andy, pak se popadám za břicho Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Škoda, že si andynka nedá říct....to bychom se buď měli fakt moc blaze, a nebo by jsme si tu z nudy nohy kousali.... ach.



any, prosím, udělej pro mne něco - běž na psychologický pohovorek, ju?...A uvidíš, jak s tebou a adopcí vypadá. Podle mne, dost bledě..jako že má své, ač nepřímé vzkušenosti.

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Fuňéééézi. Až o sobě přestaneš dávat na internet všechny ty informace, tak Ti to možná zbaštíme, ale když se dá najít tohle:

http://www.hasicarna.snadno.eu/Kde-jsou.html

... tak nás o tom, že Andy nejsi, skutečně nepřesvědčíš Laughing Laughing Laughing A jinak Wox má pravdu, vítáme slušné uživatele, viz. Tiscala Smile Když nejsi schopná přijít ani po desáté slušně, tak už prosím Tě táhni, nikdo na Tebe není zvědavý. Nechápu, jak můžeš mít ve 40 chuť takhle otravovat.

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Všel, myslím, že šetinovou přeceňuješ, ona asi vůbec nechápe, jak je nebezpečné a NESKUTEČNĚ HLOUPÉ házet takové informace na net Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Milá slečno Woxys.-Měla byste se už konečně zamyslet na tím,jak se chováte.Jestli máte s někým problém,tak si to vyřešte s tím dotyčným a neventilujte to tady.Urážet,nadávat a ponižovat,to umíte dokonale.Myslím,že jste rozumný dospělý člověk a né nějaká zamindrákovaná pubertačka.A jestli Vás žere to,že téma povídky vymyslel někdo jiný než vy,tak nevím co tu děláte.Ono je strašně jednoduché někoho od někad vyštvat a pak si přivlastnit jeho práci a ještě se tou prací chlubit.A byla jste to vy,kdo měl zákaz vstupu na forum,jelikož jste se hádala s povídkářema a hanila jste jejich povídky,nadávala jste jim a ponižovala je.No ale všeho do času .Ono se vám to vrátí i s úrokama.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Tož děcka, je to tady Laughing Laughing Laughing naše obvyklá ranní show od milované andy Laughing

šetinová, já se na tebe normálně půjdu podívat Laughing Laughing ale alespoň už NEPŘEDSTÍRÁŠ, že nejsi andy Laughing předstírání, že s ní nemáš nic společného, bylo nejen marné, ale i VELICE TRAPNÉ Wink

A jinak správně, že mi vykáš, narozdíl od tebe si to totiž zasloužím, andy Laughing a ještě pořád trpíš BLUDY, že jsem ti ukradla nějakou povídku? Laughing rozeber to, pověz nám o tom více, chci se zasmát Laughing to, že se chci zasmát je jediný důvod, proč ještě nemáš ban, jen tak mimochodem Laughing

Co se mi má vrátit, andy? Very Happy já si myslím, že už se mi to vrátilo - nikdo tě tady nechce, zatímco JÁ JSEM ADMIN. A zopakuji ti to ještě jednou - JÁ JSEM ADMIN a pomáhám Alešovi se správou stránek, zatímco ty tady ani nemáš co dělat Laughing moc dobře vím, že tě to žere Laughing už to pochop, akceptuj a žij blaze Laughing

andy, je ti 42, už se vzpamatuj Wink
A mimochodem, říkala jsi, že si zakládáš vlastní stránky s povídkami - jak to, že už nejsi na nich? Laughing že by tě už nebavilo přhlašovat se pod pěti přezdívkami a povídat si sama se sebou? Laughing všichni jsme se tím báječně bavili, u nás jsem ty tvé stránky ukazovala úplně všem Laughing jediní skuteční členové byli ti, kteří ti nařídili, abys musela odstranit povídky, které jsi ukradla z tohoto (a předchozího) fora Laughing a ty jsi to MUSELA udělat Very Happy

ach šetinová, já bych ti strašně ráda blokla IP, jenže upřímně, tyhle tvé výstupy jsou TAK vtipné, že se o ně nechci připravit Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Raději výjimečně a účelně nový příspěvek, aby noví uživatelé fora pochopili, o co jde Wink

funéz je už několikátá přezdívka ženské, které je 42 let. Tato osoba dříve forum navštěvovala jako andy - byla však drzá, hrubá, pomlouvala, šířila lži a kazila atmosféru na fóru. Po MNOHA upozorněních se andy stala PRVNÍ OSOBOU v historii těchto stránek, která kdy dostala BAN Smile
Od té chvíle se na toto forum neustále snaží vetřít znova pod novými přezdívkami a doufá, že ji nepoznáme.
Někdy dokonce předstírá, že je svůj vlastní manžel a zastává se sama sebe.
Už tady byla jako andy, andílek, ykoki, Wirgil.11, andysek, Bobo260, funéz a myslím, že ještě jako hasicj.

Také si ještě založila své vlastní stránky, na kterých byla členem JEN ona sama. Sama sebe ale registrovala NĚKOLIKRÁT pod různými nicky a diskutovala tam sama pod sebou, chválila si vlastní povídky a pomlouvala naše forum. Co k tomu vede člověka, kterému je čtyřicet, skutečne nechápu Laughing
Každopádně na své stránky ukradla a bez svolení autorů publikovala povídky autorů z tohoto a bývalého fora - část jich musela na jejich příkaz vymazat. A vypadá to, že nyní jsou stránky zrušeny úplně. Proto se taky zase objevila tady.

Takže: nebojte se, že bychom tady byli zlí na nováčky Wink máme nováčky rádi, protože 99,9% jsou to skvělí noví členové, za které jsme vděční a těšíme se na jejich příběhy Smile
ovšem andy na tomto slušném foru nemá místo, jen kolem sebe kope a otravuje vzduch. My jen doufám, že se vzpamatuje a uvědomí si, že je jí už 42 let, pod čeho už by se mohla chovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
A já už se bála, že sem vlezu a ukošu se nudou Smile

andy, andy...ty vááážně nejsi normální...

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Funéz


Založen: 23. 09. 2011
Příspěvky: 12
Odpovědět s citátem
Woxys-Pěkně jste si tu svoje ovečky ochočila.Každý musí s váma souhlasit,musí psát povídky podle vašeho gusta.Jinak je prostě vyvrhel a propadák.Trocha ústy k lidem by vám neuškodilo.Myslíte si,že takhle můžete jednat s každým?Forum není na celej život a může se stát cokoliv.
A o tom kdo je tady normální a není to by se dalo debatovat.Člověk,který si plete postavu se skutečným člověkem a přeje si smrt nejen postavy,ale herce,si myslím,že opravdu by měl navštívit odborníka. Laughing Laughing Laughing
Evinu znám,máme společného koníčka.A povídky to nejsou.Tohle si od nikoho nezasloužila.Vždy,když ji Woxys napadla,tak se jen bránila a za to jí vyhodili.Tak kde pak to žijeme.Měla šarvátky jen s Wosys a ta vše řešila veřejně namísto aby si to vyříkala s ní z očí do očí.Tohle mě nejvíc vadí,že Woxys potřebuje mít na svoji obranu padesát lidi okolo aby jí přikyvovali.Neumí řešit nic v soukromí.Potřebuje aby jí stále stál někdo za prdelkou.Jak maminčin mazánek.Tohle by se u nás chlapů nestalo.Protio se divíte,že se o vás ženskejch u Woxys v uvozovkách,říká to co se říká.Každý kdo sem přijde je hned spojovanej s Andy.
To jsem zvědavej,co řeknete na nového člena Semirka.Ten tu byl a byl to Evči syn.Taky ho budete podezírat?
Je vidět,že opravdu jsou tady lidé,kteří nechají lehce sebou manipulovat.Evča taková nebyla a proto sem nesmí.Kde je tak oslavovaná demokracie.
Ještě upozornuji,že příspěvky a reakce přecházím a nečtu a nereaguju na ně .Nestojí mi to za to.Nejsem jak Woxys .Veřejně se jako Woxys nehádám.Mám svou hrdost.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Nezlob se na mě, ale myslím si, že to, co tu předvádíš, je ubohé. A Woxys je v právu. Já bych si na svém(nebo na kamarádově) fóru taky nenechala někoho kazit, co jsem dávala (spolu)dohromady. A také si myslím, že bys sem neměl(a) chodit, protože mi vážně není jasné, za jakým účelem se tu objevuješ.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Tak a dost!

Woxys si NIKOHO neochočuje a neochočila. Nejsme zvěř, madam andy Very Happy To, co zde říkáš hraničí se schizofrenií, proč o sobě mluvíš, jako o nějakéééé evě?...Propána, a já si myslela, že jsem nemocná Very Happy Bodejť by jsi evinku neznala, dokonce si troufám tvrdit, že jí znáš velmi dobře Evil or Very Mad Laughing

Není na Wox, jak si problémy řeší a jak je řešit chce? Wink Nevím, zdá se mi dost pokrytecké osočovat Wox za to, že řeší věci tak a tak, když ty - je řešíš naprosto tak stejně veřejně Laughing Tohle se mi zdá, madam, velmi, velmi...trapné? To při nejmenčím.

Že tě to baví, andy, dělat tu takové divadlo a teatrální výstupy...
To ukazuje na tvoji inteligenci, opravdu. Wink

Poukazuješ na svoji hrdost, no - být tebou to tu nechám a stopnu. Smile Tohle na tvoji hrdost ukszuje trošku jinak, než by sis asi představovala.

A ještě něco, když už jsem v té "páře" - dost se mi protiví, to, jak se chováš k Wox. Je to od tebe sprosté a netaktní. Myslím si, že je to hodný, velmi se snažící admin a skvělá holka. Ano, neznám ji osobně, ale tím jak vystupuje zde, jak vystupuje v povídkách a jakým stylem a jazykem se vyjadřuje, je mi velmi sympatická a jeví se jako velmi slušná, a vysoce inteligentní žena. Wink
Takže bych si opravdu vyprosila tyhle urážky :/


P.S.:
omlouvám se Woxys, že jsem ji zde tolikrát zmínila. Snad to nebude ke škodě. Wink Chtěla jsem se tímto zastat a podpořit ji. Smile

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Tak a dost!

Woxys si NIKOHO neochočuje a neochočila. Nejsme zvěř, madam andy Very Happy To, co zde říkáš hraničí se schizofrenií, proč o sobě mluvíš, jako o nějakéééé evě?...Propána, a já si myslela, že jsem nemocná Very Happy Bodejť by jsi evinku neznala, dokonce si troufám tvrdit, že jí znáš velmi dobře Evil or Very Mad Laughing

Není na Wox, jak si problémy řeší a jak je řešit chce? Wink Nevím, zdá se mi dost pokrytecké osočovat Wox za to, že řeší věci tak a tak, když ty - je řešíš naprosto tak stejně veřejně Laughing Tohle se mi zdá, madam, velmi, velmi...trapné? To při nejmenčím.

Že tě to baví, andy, dělat tu takové divadlo a teatrální výstupy...
To ukazuje na tvoji inteligenci, opravdu. Wink

Poukazuješ na svoji hrdost, no - být tebou to tu nechám a stopnu. Smile Tohle na tvoji hrdost ukszuje trošku jinak, než by sis asi představovala.

A ještě něco, když už jsem v té "páře" - dost se mi protiví, to, jak se chováš k Wox. Je to od tebe sprosté a netaktní. Myslím si, že je to hodný, velmi se snažící admin a skvělá holka. Ano, neznám ji osobně, ale tím jak vystupuje zde, jak vystupuje v povídkách a jakým stylem a jazykem se vyjadřuje, je mi velmi sympatická a jeví se jako velmi slušná, a vysoce inteligentní žena. Wink
Takže bych si opravdu vyprosila tyhle urážky :/


P.S.:
omlouvám se Woxys, že jsem ji zde tolikrát zmínila. Snad to nebude ke škodě. Wink Chtěla jsem se tímto zastat a podpořit ji. Smile

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
@andy Ty mě krásně bavíš. Laughing Přijdu utahanej ze školy, po nějaké době pustím PC a tady toto. Laughing Ještě mě zajímá, proč pořád útočíš na Woxys a né třeba na mě? Laughing
@Woxys Opravdu, nemají se jména, ať jsou kohokoli, psát s velkým písmenem? Wink Sice u andy by to jako výjimka v českém pravopisu šlo klidně udělit... Mr. Green
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
šetinová, podívej se do výkladového slovníku, co znamená hrdost Laughing Laughing Laughing

A andy, jsi legrační Very Happy to, že lidi nesouhlasí s tvými žvásty neznamená, že jsou ovce Very Happy ale to ty nepochopíš Very Happy

Tohle by se u nás chlapů nestalo --- proboha, ty se stále vydáváš za chlapa? Very Happy ty máš problém s identitou? Laughing

A Semirek je normální nováček, navíc Slovák, takže dost pochybuji, že by měl s tebou cokoliv společného Laughing

evo šetinová, víš co? Já na tu sociálku možná napíši Smile aby viděli, co jsi za člověka Smile takovému dítě rozhodně nesvěří Laughing


Vojta: samozřejmě, že se jména píši s velkým písmenem, ale tohle je andy, takže ji píši s malým. Nemá mou úctu Very Happy a proč myslíš, že na mě útočí? :rofl: závidí Laughing

Sasa: danke za milá slova Very Happy andy by si je musela napsat sama Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
andysku-blbisku, tak ty tedy jsi tak povznesený tur, že nečteš reakce? Jsi ještě pitomější, než jsem si myslela Laughing Laughing Navíc ti neskočím, že je evička tvoje kamarádka, protože to snad ani nejde: za celý život jsem potkala jen jednoho takhle negramotného člověka.

Wox si to s Tebou z očí do očí chtěla vyříkat. Když ale ignoruješ soukromé zprávy, tak je to pak těžký, že jo. Maminčin mazánek není - a můžu to říct, protože jí velmi dobře znám Wink NIKDO tady nenechá se sebou manipulovat a ani tvé marné pokusy to nezmění, nikoho, ty nádhero, nezmanipuluješ.

A pokud si myslíš, že sem evča nesmí za to, že měla "pravdu pravdoucí", tak jsi opravdu ona, protože žádný normální člověk by tohle neřekl. Jak už jsem ti řekla minule: VYPADNI a už se nevracej. Nikdo na takovou sviňuchu(i) není zvědavý. Ještě jednou tě tu nachytám, jak píšeš něco nenávistného a dám ti ban. Protože na takovéhle vypatlance už prostě nemám trpělivost.

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Prosím, vás o chvilku ticha a klidu. Pomodleme se, prosím, za nenávistnou duši evičky šetinové. Kéž jednou najde lásku, porozumění... a ve svých DVAAČTYŘICETI LETECH i alespoň stopový prvek moudrosti. Modleme se, aby k ní v jejím věku konečně přišel i nějaký smysl života - kéž si uvědomí, že Kobra 11 není středem světa. Snad jednou porozumí, jak byla velmi hloupá a drzá. Snad si zde na foru, kam chodí hlavně mladí lidé a děti, přestane vybíjet svou nenávist a frustraci z toho, že v životě nic nedokázala. Třeba jí jednou dojde, že toto forum nikdy nezaložila, jen na něm prskala a lhala. Modleme se, aby její mluva o sobě samé ve třetí osobě nebyla projevem vážné duševní choroby, ale pouhé hlouposti. Kéž si uvědomí, že v kydání hnoje od jejích morčat je víc smyslu, než v jakémkoliv jejím příspěvku. Ámen.

Laughing


A co se týká toho, že se mě lidé zastávají: závidíš, šetinová? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Povídky v knižní podobě.
DJ Sobieski


Založen: 05. 10. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov/Praha
Odpovědět s citátem
To by mě zajímalo, kde se to dá sehnat.

_________________
Danio
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Sobieski


Založen: 05. 10. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov/Praha
Odpovědět s citátem
Zajímalo by mě, kde by se to dalo sehnat. Mít to v textu může být dost dobrý. Zatím to mám na disku a na DVD jako zálohu, ale číst to lidem, kteří bohužel mohou jen poslouchat zvukově, jelikož třeba nevidí a mají kobru rádi. Může být zajímavý.

_________________
Danio
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
pls go
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Dj Sobieski, povídky v knižní podobě sehnat nejde, seženeš jenom přepis některých epizod. Tohle je fáma, Smile Pokud to ovšem někdo posbíral a vydal bez souhlasu autorů, nechtěla bych být v jeho kůži. Laughing

Mohla bych poprosit adminy, aby se tato diskuze smazala, anebo minimálně uzamkla? Děkuji. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Kája má pravdu, zamykám Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Povídky v knižní podobě.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí