AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Jako pes a kočka
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Pustila jsem se do další povídky, tentokráte ovšem čistě srdcovky, aneb kdyby. Dá se říci, že na počátku byl drobný nápad, co by se asi dělo, kdyby ... který ovšem poté narostl do nečekaně velkých rozměrů.
Tohle dílko, pokud se tomu tak bude dát říkat, navazuje na předchozí Kouzlo živlu. Budu ráda za případné reakce, jak negativní tak pozitivní, protože přeci jen, každý podnět mi pomáhá svým způsobem vidět příběh i v jiných souvislostech, než v těch původních a v neposlední řadě jsou občas i notnou inspirací k dalšímu pokračování příběhu.
Proto díky za každý nový koment Smile


Aktualizace:
Velice se omlouvám, ale při psaní se mi těžce podařilo "neudržet styl a kontinuitu" aneb tak to dopadá, když člověk začne psát bez přemýšlení ... respektive jednotlivé scény začne "vymýšlet" dřív, než ví, jak bude příběh vypadat a z toho důvodu prozatím stahuju povídku zpátky: Nutně potřebuje předělat, jelikož je tímto stylem dále neudržitelná a mé svědomí mi nedá spát, pokud výsledek mého snažení nebude, dle mého (těžce subjektivního) názoru, alespoň ucházející.

Embarassed Embarassed Embarassed

Stydim stydim strašně moc, hanba mně líská ze všech stran, ale prostě jsem to tu nemohla s čistým svědomím nechat .. (ano, jsem perfekcionista, naprosto to přiznávám Embarassed )

Díky za pochopení bolesti autorské duše .. Embarassed)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Reserved
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Reserved
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Elwen


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Reserved

Název povídky ovšem zůstane zachován Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jako pes a kočka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí