AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Jak se do lesa volá......
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Ahojda. Napsala jsem novou povídku. Je to jenom takový prcek. Není tam žádná akce, ale myslím si, že to tam není nezbytné. Přeji pěkné čtení a předem děkuji za komentíky Wink .
Tom dnes přijel na stanici stejně se Semirem. Tom už několik dní smrkal a skoro nemohl mluvit, jak byl nastydlý. Není divu. Rtuti venkovního teploměru se zalíbilo na hodnotě -15 a už týden vytrvale a vydatně sněžilo.
„Už aby bylo léto. Kdo má v tomhle existovat?“ rozčiloval se Semir. Tom mu jenom přizvukoval smrkáním. Právě podle tohoto zvuku je poznala šéfová. Ještě ani nevkročili do kanceláře. Vlastně je ještě ani nebylo vidět a služebnou se ozvalo:
„Gerkhan, Kranich! Ke mně!“
„Ale my jsme nic neprovedli,“ hájil je Semir, hned jak vkročili do její kanceláře.
„Ne? A co byla ta včerejší nehoda na dálnici? Osobně mi volala paní Schrankmannová. Je jednou ze zraněných.“ Anna byla v obličejí rudá vzteky.
„Jo? A copak se jí stalo, chudince?“
„Semire,“ zavrčela Anna, „leží v nemocnici s otřesem mozku. Jak jste, sakra, dokázali za chvilku zničit 70 aut? To jste nemohli dávat větší pozor?“ Semir s Tomem se na sebe podívali.
„Bylo náledí, šéfová. Nešlo to ubrzdit. Bohlo to být ještě horší, kdyby Sebir nezačal brzdit,“ zahuhňal Tom. Anna jenom zavrtěla hlavou a propustila je. Semir se Tomovi po příchodu do jejich kanceláře smál, jak huhňá a že jeho nos má stejnou barvu jako nos sněhuláka.
„Hahaha. Moc vtipný. Jen kdybys měl takovou rýbu. Chtěl bych tě vidět,“ bránil se Tom.
„Já jsem Turek, já něco vydržím,“ řekl ještě na svou obranu Semir, když mu v kapse zazvonil telefon. Volal Hotte, aby přijeli na 74.kilometr A3, protože se tu stala nehoda, při které zemřel člověk. Rozjeli se tam. Nehodu rychle vyšetřili a vrátili se do vyhřáté kanceláře. Zbytek dne seděli u svých stolů nad papíry. Hotte s Dietrem řešili pár nehod, ale vše se obešlo bez Kobry 11. Ke konci dne už Toma opouštěly kapesníčky i rýma. Už měl lepší náladu. Když jim skončila pracovní doba, rozjeli se každý do svého bytu.
Druhý den přijel Tom k údivu všech ještě dřív než Semir. Seděl ve své kanceláři a užíval si volný nos bez rýmy. Když přijel Semir, musel se Tom smát.
„Máš stejnou barvu nosu jako sněhulák,“ smál se Tom.
„Hepčí,“ odpověděl mu Semir.
„Já jsem Turek, já něco vydržim,“ pitvořil se po něm Tom. Semir si unaveně sedl ke stolu a chtěl něco říct, ale míto toho se jejich kanceláří neslo mohutné kýchnutí.
„Jak se do lesa volá…..“ smál se znovu Tom. Tento jejich „rozhovor“ sledovala celá služebna včetně jejich nadřízené. Ta jenom zavrtěla hlavou.
„Jako malí,“ povzdechla si a šla za svou prací.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
krátká, ale moc pěkná...docela jsem do toho zasnila jako by to asi vypadalo Laughing Laughing

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mimika


Založen: 05. 12. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Komárno, SK
Odpovědět s citátem
pekna poviedocka........ celkom som sa pobavila Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Děkuji. Jsem ráda, že se u toho alespoň někdo pobavil.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jak se do lesa volá......
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma