AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dvojnásobný smutek
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Tuhle povídku jsem napsala, když jsem dostala hroznou rýmu.Je sice smutná, ale i přesto věřím, že se bude líbit a napíšete mi k ní nějaké komentáře.

„Nechci! Nechci to už prožívat znova. Kolikrát už? A kolikrát ještě?“ Nedokázala mu odpovědět.
„Proč ne já? Proč oni? Proč Frank? Proč André? Proč Tom, Chris a teď Ben?“ Křičel na ni, ikdyž za nic nemohla.
„Semire, vezměte si volno. Někam jeďte. Co tady, pro boha,chcete dělat?“ Drásalo jí srdce, vidět ho takhle.
„Nemůžu být někde jinde. Musím být tady. Dlužím jim to.“ S tím odešel z její kanceláře. Než vešel do svojí, zastavil se přede dveřmi.
„Semir Gerkhan a Ben Jäger,“ přečetl. Potom teprve vešel. Při pohledu na jeho stůl ho píchlo u srdce.
„Kluci, máte výjezd. Na A3 je nějakej pirát silnic a střílí všude kolem sebe.“ Poslední slova slyšel Semir už jenom z dálky. Nasedl do svého auta a vyjel.
Semir jel na dálnici. Za chvilku zazvonil Anně na stole telefon.
„Engelhardtová,“ ohlásila se.
„Šéfová, tady Bonrath. Přijeďte sem. Semir je zraněný a volá vás.“
„Hned jsem tam,“ a hned se zvedala. Byla tam za 5 minut. Bonratha viděla hned.
„Kde je?“ Dieter jen mlčky ukázal za sebe. Rozběhla se tam. Uviděla jen, jak ho zakrývají plachtou.
„Nééé,“ zakřičela. Pak se jí po tváři začaly koulet slzy.
„Vzkazuje vám, že chce pohřbít vedle nějakého Bena,“ řekl jí patolog a popřál jí upřímnou soustrast.
Když přijela na stanici, zrovna se všichni smáli nějakému vtipu.
„Šéfová, ten si poslechněte. Jdou takhle dva policajti….“ zarazil Hotteho pohled do její tváře.
„Stalo se něco? A kde jsou kluci?“
„Právě o tom jsem chtěla s vámi mluvit. Dneska ráno došlo na dálnici k přestřelce. Ta si vyžádala dvě oběti a pět zraněných. Mrtví byli jistý Mark Kunz a… a Ben Jäger.“
„Proboha. A jak to nese Semir?“ zeptal se někdo.
„Semira asi před hodinou zavolali k další přestřelce. Potom mi volal Bonrath, že je Semir zraněný a chce, abych tam přijela…“nedokončila.
„A jak je na tom?“ zeptal se Hotte.
„Když jsem tam přijela, viděla jsem už jenom, jak ho zakrývají plachtou. Jeho poslední přání prý bylo, aby byl pohřben vedle Bena.“ Poslední slova už říkala s pláčem. Potom se na stanici rozhostilo hrobové ticho, přerušované pouze vzlyky Anny a Susanny.
Za pár dní se konal pohřeb. Pohřeb, který bolel dvojnásob. Byli tu všichni. Anna, Susanna, Hotte, Dieter. Přišel i Hartmut. Objevila se tu dokonce i Schrankmannová. Byli tu všichni. Pouze dva chyběli. A všichni tady věděli, že ti už se nevrátí. Když odcházeli ze hřbitova, začalo pršet.
„Jakoby i nebe plakalo,“ poznamenala Susanna s pláčem. Všem nezbylo, než s ní souhlasit
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Crying or Very sad Crying or Very sad
AnnaE to je tak krásný a smustný Sad
já hned, jak jsem přečetla, že je i Semir mrtví, tak jsem nedokázala udržet slzy. Crying or Very sad

a se slovy „Jakoby i nebe plakalo“ jsem se je ani zadržovat nesnažila. Crying or Very sad
opravdu nádherně napsané AnnaE, takhle by mohla vypadat poslední epizoda kobry, ale nechtěla bych, aby to takhle skončilo Sad

_________________
"Počkat! Kam se to hrnete!
"Jdu s váma!"
Semir: "Prosím vás. To není nic pro začátečníky!Nechci vás urazit.Jste dobrej kikboxer a prvotřídní kapsář a zvysoka kašlete na předpisy!Pojďte semnou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mimika


Založen: 05. 12. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Komárno, SK
Odpovědět s citátem
mila AnnaE bolo to velmi pekne ale aj velmi, velmi smutne. hoci som neplakala ale dobra nalada s ktorou som prisla ku pocitacu hned zo mna vyprchala. strasne sa mi to pacilo a nepredpokladala som ze Semir niekedy zomrie ale aj tak mi ho bolo moc luto. Sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AnnaE


Založen: 14. 10. 2009
Příspěvky: 151
Odpovědět s citátem
Díky za komentáře, potěšily.
pajasekcka: Když jsem to psala, taky mi po tvářích tekly slzy.
mimika:Já jenom doufám, že poslední epizody Kobry se já už nedožiju. Ikdyž, uznávávám, nic netrvá věčně.... Ale teď by určitě končit něměla, alespoň, kdyby to bylo na mě.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dvojnásobný smutek
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma