AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbila se vám tato povídka?
Ano
50%
 50%  [ 1 ]
Středně
50%
 50%  [ 1 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Návrat Rascara Capaca
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Snad se vám tato povídka bude líbit. Odehrává se v 1.sérii a má za úkol Vás pobavit, tak mi to nemějte za zlé. Very Happy
Ingo ráno vyjde ven z domu a zakopne o kamen. Řekne: "Ach jo, to bude zase smolný den" a nasedne do své modré sierry a jede na stanici. A jak tak jede, vidí, že někdo páčí dveře sporťáku.
Ingo vyskočí ze sierry a chce zloďeje zatknout, ale jak vystoupí, spadne do otevřeného kanálu. "Fuj, tady to ale smrdí" a vyleze: Když tak leze z kanálu, uvědomí si že toho zloděje někde viděl.
A opravdu: byl to Rascar Capac. Když dojede na stanici, Frank se ho zeptá proč je tak špinavý a proč jede pozdě. Ingo mu všechno vysvětlí. A pak jedou Ingovou sierrou na dálnici, mají totiž hlídku.
A v tom je předjede červená dodávka která jede velmi rychle. Ingo a Frank se za ní vydají a zavolají posily a za chvíli je už za nimi spoustu kolegů. Frank popadne pistoli a střelí dodávce do kola.
A dodávka letí do svoditel a z vytáhnou Rascara Capaca a vezou ho na stanici. Cestou se R.Capac vyvlíkne z pout a vyskočí ven z vozu. Ingo běží za ním, ale zakopne a upadne hlavou ho bahna.
Když vstane, vidí, že na něj Rascar Capac míří pistolí. Ingo mu dá pár ran a R.Capac se svalí na zem. A vedle nich se přiřítil Mr.Bean v cooperu a řekl, že si koupil sporťáka a že mu ho někdo ukradl.
Ingo mu řekne, že to byl Rascar Capac a že půjde do vězení. Capac se Ingovi opět vyvlíkne, ale to neměl dělat, protože mu Frank nastaví nohu. A Capac už sedí ve vězení a Bean poděkoval Frankovi a Ingovi, že ho chytli.
Když chce Ingo nastartovat zlomí klíč v zapalování. Řekne: "Ach jo, to je opravdu ten smolný den" a jedou na stanici hlídkovým vozem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mimika


Založen: 05. 12. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Komárno, SK
Odpovědět s citátem
velmi vtipna a pekna poviedočka... páčilla sa mi Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
mimika: Děkuji Ti za komentář. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Návrat Rascara Capaca
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma