AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Přepis epizody - Tina11
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Tento díl asi budete pamatovat. Trochu jsem ten díl pozměnila a dala obviklé postavy, které už znáte z mých příběhů. Tak tady je povídka....Hlavně se nelekněte, že zde najdete dvě postavy s jedným stejným jménem Tina - jedna TINA je komisařka a ta druhá je TINA ta, která utíká v autě s Aysim.

Na jednom dálničním odpočívadle stojí dvě rychlá auta, červená Alfa Romeo a černý Jaguár, a stála vedle sebe. Obě dvě auta měli otevřené kufry a v každém kufru vyjeden stříbrný kufr. Jeden kufr obsahoval bankovky a v druhém igelitové sáčky s bílím práškem. Jeden z mužů roztrhl jeden sáček s drogou a strčil prst do prášku a olízl.
VECCHIONE: " A vyřiď svému šéfovi, že bylo radost s ním obchodovat."
STEEG: " Velmi rád mu to vyřídím."
Vecchione nasedl do auta a odjel. Jen co odjel Karl Steeg volal svému lachtanovi. Lachtan je jeho šéf Boechmer. Zrovna si plaval ve svém bazénu u vily, v antickém stylu. Doplaval ke schůdkům zvedl mobil.
BOECHMER: " Ano."
STEEG: " Mám zboží. Vecchione my ho právě osobně dal."
BOECHMER: " Dobře. Teď získej zpátky moje peníze a postarej se, aby se mi malej pasák už nikdy nepletl pod nohy."
STEEG: " Hed teď??"
BOECHMER: " Vidí to dobře ,Steegu. Snad tihle Vecchionové, nebo jak se jmenujou, konečně pochopí, oč tady jde."
Lachtan vypnul mobil a ponořil se zpátky do teplé vody bazénu.
Karl Steeg nasedl do černého Jaguáru a odjel z parkoviště. Musel splnit úkol od šéfa. Ještě si šňupnul z roztrženého sáčku, který pak hodil do skříňky v autě na rukavice a mapy.
Vjel na dálnici a před jel červený kamion a strašně mu vadilo, že z výfuku od kamionu stoupal černý kouř a pronikavě páchl. Tak si pustil klimatizaci. Řidič kamionu se chystal na malou přestávku, protože jel až z Dánska, vezl dětskou stavebnici lego. Kolem kamionu se přehnalo červené auto. Byla to červená Alfa Romeo. Steeg se za ním rozjel. Když Steeg dohnal Alfu Romeo tak zastřelil 2 ranami Itala a ještě Steeg prostřelil levou pneumatiku. Steeg šlápl na brzdy, protože Alfa Romeo narazila do svodidel, přeletí a přitane v podobě vraku na parkovišti. Steeg vyběhl ze svého auta a z Alfy Romeo si vzal kufřík s penězi a rychle odjel v tu chvíli na parkoviště odbočoval červený kamion z Dánska a uviděl zničenou Alfu Romeo před, kterou musel zastavit. Řidič kamionu zavolal policii.
U upraveného hausbótu na břehu Rýna stála černovlasá Turkyně dívka Aysim a dívala se do vody. Po celém hausbótu byly lampióny, které připomínaly noční oslavu. Za Aysim přišla rázná blondýnka se sametovou mašlí na krku.
TINA: " Hej, co se děje??"
AYSIM: " To se ještě ptáš?? Mám maturitu, a co?? Ze tejden jsem zpátky v Turecku a za měsíc jsem vdaná za chlapa, kterého ani neznám."
Aysim se narodila v Německu a vystudovala tu. Pořád nechápala, proč se má vracet do Turecka, které znala akorát z občasných rodinných výletů.
TINA: " Já vím, že tě táta chce provdat, ale ty s ním přece nesouhlasíš!? Tak to odmítneš to a basta, ne??"
AYSIM: " Nevím jak. S tím mým šíleným fotrem!! Budu pást někde ve východní Anatólii kozy a ovce, sbírat dříví na otop a porodím tucet dětí!!! Báječná vyhlídka."
TINA: " Promiň nemyslela jsem to tak. Ještě se s tátou promluv. To přece nemůžeš myslet vážně. Zničí ti život."
AYSIM: " Jsi naivní. Dyť ho znáš. To spíš naučím kámen plavat, než abych ho přesvědčila, že mě má nechat normálně žít."
TINA: " Ty aspoň víš, co chceš."
AYSIM: " Já zase netuším, co budu v životě dělat."
TINA: " Chtěla si jít na vysokou dopravní……….."
AYSIM: " A co myslíš. Mám 4 z matiky, se kterou mě nevezmou. Můžu dělat na poště nebo uklízet regály v supermarketu. Není to tak napínavý jako bejt u námořní plavby nebo v aerolinkách, ale taky dobrý. Ve dvaceti odtud stejně vypadnu. Někam, kde tu celou minulost hodím za hlavu. Ty myslíš, že to někde jinde bude lepší?? Já ne."
TINA: " A jak nám bylo v Den Haanu?? V Belgii?? Bavili jsme se, paráda. Nikdo nám nepřikazoval, co máme dělat………… chodily jsme po mejdanech……. To bylo fajn."
AYSIM: " vždyť to byl třídní výlet. Když nebudeš mít peníze a práci, můžeš si rovnou hodit mašli."
TINA: " Pořád bejt bezdomovcem u moře než poslouchat fotrovy pindy. Pojď, jdeme…."
Obracela Tina ji k lokálu, ale Aysim zamířila k můstku, který vedl na druhý břeh.
Na služebně dálniční policie panovala klidná atmosféra. Nevěděli do čeho píchnout. Najednou se ozval telefon u Andrey na stole. Všichni seděli v kuchyňce. Tina běžela zvednout telefon, protože byla právě na blízku.
TINA: " Dálniční policie, Kranichová."
ŘIDIČ: " Na dálnici A7 na dálničním odpočívadle je mrtvý muž v autě."
TINA: " Na jakým kilometru??"
ŘIDIČ: " Na 150 km."
TINA: " Dobře. Policejní hlídky jsou na cestě."
Tina šla říci ostatním, co se stalo.
TINA: " Máme práce. Na A7 na 150 km je mrtvý muž v autě."
SEMIR: " To nám pěkně začíná."
Tina, Tom, Semir, Hote a Bonrát vyrazila na místo činu.
Tina s Aysim se loudali po přístavním molu pod vysokými jeřáby.
TINA: " Ty chceš jít domu??"
AYSIM: " Že se ptáš. Už jsem měla být doma před hodinou. Otec mi utrhne hlavu."
TINA: " Myslíš, že mí rodiče jsou jiní?? Ale mně to je ukradený, stejně nevěděj, která bije."
AYSIM: " To je něco jinýho Tino. Tví rodiče jsou jen na nervy. Ale když já přijdu pozdě domů, nesmím tejden ven."
TINA: " Tak proč si to necháváš líbit?? Ten tvůj fotr je stejně na palici."
AYSIM: " A co mám podle tebe dělat??"
TINA: " Nemám tušení. Ale bude ti teď 18 a pak………."
AYSIM: "…………. Pak bud vdaná, na hlavě budu nosit šátek a modlit se k Mekce. Nějaký další otázky??"
Pár metrů od nich zastavil černý Jaguár a z něho vystoupil Karl Steeg a smál se. Testoval kvalitu kokainu, který vezl.
STEEG: " Čau, kočky, dneska máte šťastnej den. nasedněte si, svezu vás."
Pohlédly na sebe.
AYSIM: " Ne, díky, radši půjdem pěšky."
STEEG: " Ty seš……… a co Tina??"
TINA: " Jseš na špatný adrese Karle. Vypal!!!"
Tina znala Steega. Byl o 20 let starší, myslel, že má na mladý holky.
STEEG: " Jak chcete. Nejbližší autobus vám jede až za hodinu."
TINA: " No tak jo. Nemám náladu jít takovou dálku pěšky. A kromě toho je zima."
AYSIM: " To je mi fuk. K němu do auta nesednu."
TINA: " Já ho taky nemusím. Ale nic nám neudělá. Je to brachův kámoš. No tak pojď……"
Tina chytla Aysim za loket a zatáhla ji do auta. Tina seděla ve předu a Aysim seděla za Tinou.
Karl se usmál na Tinu, ale ona na něj neměla chuť.
TINA: " Nečum a dívej se, kam jedeš."
Jeli okolo skladištní oblasti. Steeg odbočil do špinavé uličky mezi dvěma halami skladů. Tina si přála, aby Steeg zastavil. Steeg zastavil.
AYSIM: " A teď??"
Steeg se otočil na Aysim a natahoval ruce.
AYSIM: " Dejty svý špinavý pracky pryč!!"
Tina bránila svoji nejlepší kamarádku Aysim. Tak to vzala do svých rukou. Jemně položila Karlovi ruku na předloktí a pohladila ho.
TINA: " Přestaň blbnout. Myslela, že se ti líbím já. Půjdeme spolu, pojď."
STEEG: " No tak dobře, ale tadle malá zůstane v autě."
Otočil se na Aysim, když vystupoval.
AYSIM: " Tino…………."
Ale Tina už nevnímala.
STEEG: " Žádný podrazy!!"
TINA: " Podrazy jsou spíš tvůj džob, ne??
Tina se opírala o zeď mezi dřevenými paletami. Steeg chtěl dát polibek Tině a Tina Steega kopla mezi nohy. Steeg ležel a na zemi, Tina mu sebrala z kapsy klíče od auta a rychle běžela k autu. Za sebou zabouchla dveře. Než se stačil Steeg vzpamatovat černý Jaguár byl pryč.
STEEG: " Daleko se nedostanete. Až vás chytím, tak vás zabiju, zabiju!!!!"
Aysim přelezla za jízdy na místo spolujezdce.
AYSIM: " Tino, zpomal, prosím, tě!!!"
Tina měla oči přilepené na předním skle a na tachometru 130. kličkovali mezi auty na silnici.
AYSIM: " Pozor!! Auto!!!"
TINA: " A co budeme dělat, až nás nahlásí policajtům???"
AYSIM: " Co by?? Vždyť nás ten hajzl chtěl znásilnit."
TINA: " Povíme jim, že jsme zavinily nehodu, protože nás chtěl vošukat?? Že řidičák nemám, ale že jsme se museli nějak zachránit. Ten všechno zapře. Policajti nás pošlou domů a budeme muset zaplatit ty sešrotovaný auta."
AYSIM: " Tino, jestli něco neuděláš. Tak na policii půjdu sama."
TINA: " Aysim to nikam nevede."
AYSIM: " Tvůj brácha má super kámoše. Já jsem do týdle podělaný káry nechtěla, ale ty jsi …. Že nám nic neudělá."
TINA: " Teď za to můžu já. Můžu za to, že byl zdrogovanej. A kdyby si nepospíchala za tatíčkem, nikdy by se to nemuselo stát."
AYSIM: " Nebudeme se hádat. Ale na polici musíme, oni nám uvěří."
TINA: " Tvůj táta taky??"
AYSIM: " A hele to mě nenapadlo."
TINA: " Vidíš není, kam spěchat. Tak jako tak budeš mít doma peklo."
AYSIM: " A co teď??"
TINA: " Máme dost času, máme rychlej auťák a plnou nádrž."
AYSIM: " To je fakt…… malér budeme mít stejně."
Obě se smály.
AYSIM, TINA: " Jedéééém."
Chovali se praštěně, ale neměly tušení z čeho. Rozum a zákon zůstali za nimi, ale netušili, že v autě vezou kokain.
Okolo alfy Romeo bylo plno policejních hlídek.
SEMIR: " Máte už něco??"
TINA: " Vecchione byl pasák ma už byl jednou trestaný za těžké ublížení na těle. Od propuštění pracoval jako drogovej dealer asi rok."
HOTE: " Pachatel odjel v černém Jaguáru."
TOM: " A co SPZ??"
HOTE: " Bohužel. Prý zmizel moc rychle."
SEMIR: " Ještě něco zajímavýho??"
HOTE: " Už nic."
Steeg zašel za lachtanem tedy za svým šéfem a řekl mu co se stalo. Lachtan byl dost naštvaný. Šéf chtěl po Steegu, aby to dostal zpátky
Černý Jaguár opouštěl město Kolín a obě dvě si malovali svoji budoucnost.
AYSIM: " Kde ses naučila řídit auto??"
TINA: " Od bráchy."
AYSIM: " Taky si chci udělat řidičák."
TINA: " Tak si ho uděláme spolu. Nejradši by jsem se navracela domů."
AYSIM: " Víš co by jsem si přála??"
TINA: " Aby tvýmu tureckýmu manželovi bylo 98 let, aby to byl milionář a aby se o svatební noci sklátil infarkt."
AYSIM: " Já si přeju, abychom zůstali navždy nejlepší kamarádky a aby nás nic nerozdělilo."
Za chvilku uviděla Aysim policejní auto. Po chvilce je uviděla i Tina.
TINA: " Sakra policajti."
Rychle zajeli do jedné vedlejší lesní cesty, aby je neviděli policajti.
AYSIM: " To bylo teda o chlup."
TINA: " To jo. Podívej se do kastlíku jestli tam není automapa."
Aysim poslechla a ze skřínky vytáhla nabitou zbraň, auto atlas střední Evropy a roztrhej sáček s kokainem. Tina zvala do ruky nabitou zbraň.
AYSIM: " Bacha, může být nabitá."
TINA: " Klídek je zajištěná. Brácha má podobnou."
Tina a Aysim se sešli podívat do kufru, jaké poklady ještě skrývá černý Jaguár. Tina otevřela kufr od auta a pak oba stříbrné kufříky a ochutnala bílí prášek.
TINA: " To je kokain. To by bylo plno prachů."
AYSIM: "Odsuď padáme."
TINA: "Z čeho máš strach??"
AYSIM: " Určitě nás hledá. S tím nechci mít společnýho. Co, když nás najdou policajti."
TINA: " Bude jim to jasný. Jak k tomhle mhli přijít dvě středoškolačky, že jsou drogový milionářky???? Blbost………"
Tina zatáhla zpátky Aysim do auta a rychle odjeli.
Na služebně byla porada u šéfky v kanceláři.
ŠÉFKA: " Rossario Vecchione?? Todle jméno jsem už někde slyšela."
SEMIR: " Několik posledních měsíců dělal do drog."
TINA: " Tohle vypadá na Boehmerův rukopis."
SEMIR: " Myslíš??"
ŠÉFKA: " Boechmer dal zabít Vecchioneho, aby zastrašil konkurenci??"
TINA: " Určitě. Chce mít pod kontrolou celý trh.
Do kanceláře vstoupil malý holohlavý muž s knírkem a byl tureckého původu.
SEMIR: " Mehmete, kdo tě sem pustil??"
MEHMET: " Ztratila se dcera. Slíbila, že bude brzo doma. Měli maturitní večírek. Znáš přece Aysim."
SEMIR: " Posaď se."
Mehmet se posadil.
ŠÉFKA: " Kdy se vám ztratila vaše dcera??"
MEHMET: " Paní profesorka řikala, že odešla v 5:30."
SEMIR: " Odešla sama??"
MEHMET: " Byla s Tinou. Tinou Schulzovou. Tak jsem Aysim dovolil, že může zůstat díl. Měli přijet spolu."
TINA: " Třeba jsou někde u kamarádky??"
MEHMET: " Aysim mi už dal vědět, že jsou u kamarádky."
ŠÉFKA: " No dobře. Vyhlásíme pátrání po těch dvou dívkách."
Do kanceláře vešla Andrea.
ANDREA: " Právě přišlo hlášení. Dneska ráno způsobil černý Jaguár nehodu u přístavu."
SEMIR: " Černej Jaguár??"
ANDREA: " Hmm. Přinesu to."
Andrea odešla.
MEHMET: " Vždyť ani jedna nemá řidičák. To nemůže být pravda."
ANDREA: " Ten vůz byl ukraden včera."
ŠÉFKA: " Vyhlaste pátrání po černém Jaguáru a po Tině Schulzové a Aysim…….."
MEHMET: " Aysim Arasová."
ANDREA: " Dobře."
Tina odešla s Andreou jí pomoct. Mehmet ještě chvíli zůstal na služebně v péči Hota. Dostal kávu a teplou koblihu a pak odešel domů, jestli náhodou se Aysim nevrátila domů. U šéfky byla ještě jedna porada.
Tina a Aysim zastavili na jednom parkovišti.
TINA: " Vyber si jedno auto??"
AYSIM: " Cože??"
TINA: " Jen si vyber."
Tina cpala do batohu pytlíky s kokainem a peníze. Kufříky nechala v autě a pistoli si dala za opasek svých kalhot.
TINA: " Co třeba támhle to autíčko??"
AYSIM: " To se mi taky líbí."
Tak obě dvě vystoupili a auta a šli k modré Mazdě 5. Tina začala mluvit.
TINA: " Mohli by jste nás kousek svést??"
MLADÍK: " Ale jo. Kam to bude??"
TINA: " K moři."
Tom a Semir zašli za matkou Tiny Schulzové. Matce vysvětlili o co jde. Matka je zavedla do Tinina pokoje. Semir si vzal z Tinina pokoje seznam spolužáků
Mladík za volantem modré Mazdy 5 netušil, co mají 2 dívky v plánu. A cestou si povídali. Proč jedou k moři autostopem…………. Tina vytáhla pistoli a namířila ji na mladíka. Tina chtěla, aby mladík vystoupil. Mladík tedy vystoupil na okraji dálnice E9 a už jen viděl ujíždět svou modrou Mazdu 5 a také byla rád, že jo Tina nezabila.
Tom, Semir a Tina obvolávali všechny spolužáky ze seznamu.
TOM: " Máš něco??"
TINA: " Ne."
K nim přišla Andrea.
ANDREA: " Beohmer měl pěkný zájem, aby zemřel Vecchione. Má metrový záznam v trestním rejstříku. Loupežní přepadení, zabití, kuplířství….. odseděl si asi 15 let. Má realitní kancelář v centru města."
TINA: " A kvetoucí obchod s drogami. Zjisti koho zaměstnává."
ANDREA: " Dobře."
ŠÉFKA: " Máte něco okolo těch holek??"
SEMIR: " Zatím nic."
TOM: " Jsou dost mazaný. Zatím je nenašla žádná hlídka."
Do kanceláře přišel Mehmet a šel rovnou za Semirem.
MEHMET: " Já už to doma nevydržím. Nemůžu bejt doma a jenom čekat."
SEMIR: " Obvolali jsme všechny spolužáky, ale nic."
Zazvonil telefon a Tina ho zvedla.
TINA: " Za chvilku jsme tam."
A zavěsila.
SEMIR: " Něco se snad stalo??"
TINA: " Našli ten černý Jaguár a na dálničním odpočívadle."
ŠÉFKA: " Tino, zajeďte tam se podívat."
TINA: " Dobře."
Tina a Aysim si užívali cestu k moři. Popíjeli alkohol.
AYSIM: " Žádnej alkohol za volantem."
A vytrhla Tině z ruky láhev s vínem.
Tina zajela na dálniční odpočívadlo. Místo už bylo uzavřené a auto prohledávali policisté a technici. Tina se zastavila u kufru a uviděla hromádku bílého prášku a ochutnala ho.
TINA: " Velmi kvalitní kokain. A musel stát hodně peněz."
HARTMUT: " Ale peníze tu nejsou. Kokain je uvnitř vozu. Ty holky se ho museli nadejchat vinou ventilace. Takže jsou takový……….."
TINA: " Zfetovaný jako vožralý vidle."
HARTMUT: " To jsem chtěl říct. Řekla si to za mě."
Přišel k nim Hote a Bonrát.
HOTE: " Od toho mladíka jsem se dozvěděl, že ho přepadli 2 holky asi tak před půl hodinou."
TINA: " Neví kam jeli??"
HOTE: " Mladík řikal někam k moři."
TINA: " K moři?? Jedině do Francie, Belgie, Nizozemska?? Nebo tady u nás??"
BONRÁT: " to přesně neví."
TINA: " Na dálnici u Cách mohli sjet kamkoliv. Třeba jsou už jenom na okresce."
Aysim plánovala cestu kudy pojedou do Belgie na jejich oblíbené místo. A snili co budou podnikat. Tina naučí plavat Aysim. Že chtějí výhled na moře a perličkovou koupel. Tinu a Aysim našel Steeg. Našel je podle hlášení policie. Modrá Mazda 5 sjela z dálnice a Steeg byl hodně daleko za nimi.
Semir stál před velkou mapou s přemýšlel, kam by mohli jet.
ŠÉFKA: " To přepadnuté auto bylo na okraji dálnice E9, které přímo vede k pobřeží. Před malou chvilkou mi volala Tina. Je to 50 km. K přístavu k Ostende."
SEMIR: " Nemá nějakou kamarádku v Belgii??"
MEHMET: " Možná….. jestli je někde poblíž Den Haanu."
SEMIR: " Tady Den Haan."
Ukazoval na mapě.
MEHMET: " Byla tam na třídním výletě."
TOM: " A ta dálnice do Ostende vede přímo."
Ukázal na mapě.
SEMIR: " Nebo si vybrali státní silnici."
Šéfka rozdělila práci.
ŠÉFKA: " Tome, Semire vemte si vrtulník. Já zavolám kolegům v Belgii a Tině."
Semir a Tom šli k vrtulníku a ještě je dohnala Andrea.
ANDREA: " Řidič kamionu poznal našeho vraha v kartotéce. Jemenu se Karl Steeg. Před pár měsíci byl propuštěn."
SEMIR: " Díky."
Ze služebny vyběhl i Mehmet, že chce letět s nima. Semir a Toma vzali Semirova přítele na palubu.
Tina už byla na cestě do Den Haanu.
Tině a Aysim by to trvalo jenom chvíli a už byly v Den Haanu. Tina zajela na parkoviště. Dívky vystoupil z auta i s batohem s penězi. Vzali si jiné auto zelené BMW. BMW mělo klíče v zapalování, nasedli a rychle odjeli. Tina vyjížděla z parkoviště a málem se srazila s modrofialovým Mustangem, které řídil Steeg. Rychle zabrzdil a zelené BMW mu vjelo do náruče a vystřelil na holky, ale minul. Zelené BMW se rozjelo a rychle ujíždělo pryč.
Za chvilku přijela na parkoviště Tina. Na parkovišti stálo prázdná modrá Mazda 5. Tina hned dala vědět Tomovi a Semirovi. Ozvala se přes vysílačku.
TINA: " Mám novou zprávu."
TOM: " Jakou??"
TINA: " Tina a Aysim jedou v zeleném BMW."
TOM: " Díky."
Zelené BMW rychle jelo po okresní silnici a za nimi Mustang. Aysim vzala batoh a vyhazovala z okna sáčky s kokainem.
TINA: " Přeskočilo ti!!"
Aysim se smála.
AYSIM: " Po něčem takovým jsem dlouho toužila."
Steeg sklízel a zachraňoval kokain na silnici. Chtěl by lopatku a smeták, ale zrovna široko daleko nebylo.
STEEG: " Sakra, dědek mě zabije."
Vrtulník se blížil do Belgie, ale i vínová Škoda Octavia.
Zelené BMW se ztrácelo v ulicích Den Haanu a vrtulník byl v koncích. Zelené BMW vjelo na pláž. Tina a Aysim běželi do vody. Měli velkou radost, že se jim to povedlo. Steeg jim překazil radost.
STEEG: " Dejte mi ty prachy!!"
AYSIM: " Tak mu dej ty prachy."
Stále šli mořem dál a dál. Steeg na ně vytáhl zbraň. Nad pláží se objevil vrtulník i vínová Octavia. Semir a Tom se nechali vysadit na pláži a Tina se postaral o Tinu a Aysim.
Steeg na pláži běžel k půjčovně plážových vozítek a ujížděl Tomovi a Semirovi. Taky si vypůjčili plážové vozítko a vyrazili za ním. Semir s Tomem mu nadjeli, aby ho dostali a taky jim s tím pomohla Tina s vínovou Octavii. Steegovo vozítko narazilo do kala od vínové Octavie a skončil hlavou v písku.
TOM: " Dobrá práce."
TINA: " Díky."
Slunce zapadalo za obzor. Po pláži se procházeli Tina, Aysim a její otec Mehmet. Měl radost, že se Aysim nic nestalo.
Tina, Semir a Tom odcházeli k vínové Škodě Octavii a chystali se domů do Kolína. Tak se opřeli o přední kapotu vínové Octavie a pozorovali západ slunce.
SEMIR: " Jaký je to pracovat u moře??"
TINA: " Docela dobrý."
TOM: " Po dlouhé době u moře. Myslím jako služebně."
SEMIR: " Ty chceš tady otevřít detektivní kancelář??"
TOM: " Ne, nebo si najít tady práci."
TINA: " A s kým??"
TOM: " No přece s tebou."
SEMIR: " A já s Andreou zůstaneme na ocet??"
TOM: " Jestli chcete jít s námi."
SEMIR: " To už je lepší."
Když se dost dodívali na západ slunce a odjeli domů.
Konec!!!
Autorka: Tina11

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mimika


Založen: 05. 12. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Komárno, SK
Odpovědět s citátem
velmi sa mi to pacilo. hlavne ten koniec. super poviedka, podarila sa ti
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
mimika: moc děkuji za pochvalu Embarassed Embarassed velmi mě potěšila

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Přepis epizody - Tina11
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma