AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbilo se vám to?
Ano
66%
 66%  [ 2 ]
Trochu
33%
 33%  [ 1 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Semir a UFO
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Další má povídka:
Semir se žene po dálnici v BMW X6 za zlodějem co jel rychle. Říká: "Kobra 11 volá centrálu, potřebuji posily, konec". Zloděj záhy odbočí z dálnice na pole a Semir za ním. Zloděj vysedá z auta a Semir se chystá za ním běžet ale lekne se. Před ním obrovský létající talíř a v něm plno marťanů. Zloděj vběhne do talíře a Semir zjistí, že je to taky Marťan. Semir skrčený za keřem napjatě pozoruje talíř. A najednou talíř zavře dveře a letí pryč. Semir vše nahrál na mobil a běží do auta a jede na stanici. Zpočátku mu nikdo nevěří, ale když pustí nahrávku, všichni mu věří. Pak Semir a Chris a všichni policajti s komandem čekají na UFO.
A pak se to stalo. UFO přistálo, vyskákali z něj Marťani a vrhli se na policii. Marťani jsou ale silnější a naloží všechny i Semira s Chrisem do talíře a talíř se všemi odlétá pryč... Semir se vzpamatoval jako první a poňem všichni. Jsou zavřeni ve vězení, co je v talíři.
Pak k nim přijdou Marťani a začne další bitva, při které Chris vypadne z talíře. Semir říká "No počkej ty Marťane, ty si mi vyhodil parťáka ven". A kopne ho tak silně, že milej Marťan vypadne taky. Všichni policajti společně s komandem a Semirem přemůžou Marťany. Semir "No, teď jsme tady uvízli, jak ven?" Ale co je překvapí je to, že jeden Marťan ožil a vypadl z talíře. Po pěti hodinách cesty se vedle nich v létacím Mini Cooperu objevil Mr.Bean. Všichni žasli Shocked . Bean je naložil do svého Cooperu všechny (nevím, jak se tam vešli) a letěl s nimi na zem, kde jedl Homer Simpson koblihy a mával jim. Homer říká " Ahoj, našel jsem v bažině Chrise Rittera, divné, že ten pád přežil"
Ale v tom se tam přiřítí autobus a všichni do něj nasednou a jedou na stanici kde jim Homer s Mr.Beanem připravili hostinu, kde byl i sýr a o ten měl zájem myšák Jerry, který se tam objevil. No hlavní je že se Chris jenom napil bahna a neumřel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
ROFL, tohle celkem slušně pobavilo XD XD
Dobře, Vojto Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 107
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak to je mazec!!!!

Taková fantas magory (v dobrém slova smyslu samozřejmě)
Smála jsem se od začátku do konce Very Happy
Nejvíce se mi líbilo: Semir říká "No počkej ty Marťane, ty si mi vyhodil parťáka ven".

Pekné no

_________________
Tom: "Co mám vlastně hledat?"
Semír: "Žlutého motýlka s vymknutým kotníkem! Ty máš teda (v)otázky...!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Asi jsem umřela a dostala se někam do paralelního světa Laughing Vojto, kam ty na ty nápady chodíš... Laughing Ale jo, kombinace UFA, Beana a Jerryho dost krutě pobavila Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Jé, to je dobrý Laughing
Jen tak dál, máš super nápady Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
Díky za komentáře. Možná napíšu něco podobného. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir a UFO
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma