AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Minidílko o nové šéfce aneb Když se Horst moc ptá
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tohle by se Ti mohlo, Woxi, líbit víc než ta druhá Very Happy

Pro policisty jako jsou Herzberger a Bonraat úplně obyčejný den.
Měli už po ranní projížďce městem, tak se vrhli na papíry. K závěru dopoledne na stanici přišla mladší černovlasá žena.
Čekali sice od prezidia novou šéfovou, ale dle jejich časovému rozpětí ji čekali za týden za dva.
Herzberger vstal a šel k ní.
„Dobrý den, mohu Vám nějak pomoct?“ zeptal se.
„Ne, to je v pořádku… Jen se tu porozhlédnu.“ usmála se na něj tak, že mírně zčervenal.
Žena si to tam procházela. Horst ji byl mile rád průvodcem. Zajímal se o ní a ona mu odpovídala jakoby nic.
Nebyla stydlivá, spíše naopak.
Po půl hodině se Horstík odvážil zeptat:
„A co Vás sem poslalo?“
„Poslalo mě prezidium, abych tady šéfovala.“ odpověděla. Jmenovala se Anna Englhartová.
V tu chvíli by se Herzberger nejraději propadl, že měl tak smělé dotazy. Bonraat se mu kvůli tomu ještě týden smál.

Snad potěším... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Minidílko o nové šéfce aneb Když se Horst moc ptá
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Opět milé Very Happy takhle to s Hottem začalo, jo? XD chudák, trapas hned na začátku. Ale Anna je milá, určitě se mu nesmála Smile

Napadá mě, zda si nechceš pro tyhle drobečky zřídit speciální téma a házet je spíše pod sebe Smile je SKVĚLÉ, že máš spoustu nápadů...
Jen bych je házela buď s trošku větším časovým odstupem (třeba 2 denně) nebo bych si udělala téma ,,Minipovídky" a dávala si své příběhy tam Wink je to spíš pro přehlednost fora Smile

Je to JEN návrh, ano? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RE:
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
No....popřemýšlím o tom....ale protože se znám a nějak na mě dopadla tíseň a nápady....tak po chvíli s tím přestanu Laughing

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Laughing Opět nemohu jinak, než se smáti. Je to perfektní. Živě si Hotteho umím představit. Laughing Hrozně se mi líbila jeho platonická láska k Engie. Laughing
Hezké, vtipné, lehoučké jako peříčko, Anči. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Bylo pěkné, jak mu odpověděla na poslední dotaz. A Dietr se mu ještě týden smál? Nu co, Hotte si ho taky dobírá, bez toho by to nebyla Kobra:).
    Pěkný drobek, ačkoli si pořád říkám, že je škoda, že se nerozepíšeš, celkem se mi líbí, mám je přečtené hned:)

_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 34
Odpovědět s citátem
André-und-Semír: pobavilo mě to Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Minidílko o nové šéfce aneb Když se Horst moc ptá
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma