AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
02. Staré známosti (Alte Bekanntschaften)
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
02. Staré známosti (Alte Bekanntschaften)

1. Hlavní nádraží (Hauptbahnhof)
2. Staré známosti (Alte Bekanntschaften) - právě čtete !

Je tu první pokračování povídky Hlavní nádraží, ve které se komisaři dostali z Německa i do Polska a Ruska. Komisařům pomáhal jak český komisař, tak i polští komisaři nebo ruská zásahová jednotka. Právě krakowský komisař, narozený v Německu, už nemůže v Polsku vydržet a zažádá o místo u Anny Engelhardtové. Ta vyhoví a nová posila týmu Semir & Tom je na světě... Začíná jeho německá cesta, která bude napínavá, ale hlavně nebezpečná... Hodně nebezpečná...

Exclamation Kapitola 1 - Začíná německé dobrodružství Marca Stahlera Exclamation

Marc, Semir a Tom seděli na nejlacinější části tribuny dortumundského Signal Iduna Parku, který byl přístupný pro 81 000 diváků. Všechna sedadla byla zaplněna, protože se zde hrálo fotbalové derby – domácí Borussia Dortmund se chystala nastoupit proti nejlepšímu německému týmu součastnosti – Bayernu Mnichov. Borussia v této době už ale nehraje žádné slavné výsledky, a tak Tom se Semirem už jen vzpomínali na to, jak zde hrál ještě Koller s Rosickým.

Marc Stahler, nová posila kolínské dálniční policie, právě líčil komisařům, proč se vrátil zpět do Německa.
“Nemohl jsem tam zůstat už ani minutu. Všechno mi tam připomínalo Pilku a také bych neměl pořádného parťáka, ostatní komisaří byli zelenáči.”
“To jsem si myslel tady o Kranichovi taky a podívej, je to dobrý komisař,” namítl mu na to Semir a Tom se na něj otočil.
“Ty sis fakt myslel, že jsem zelenáč? To si na tom byl asi hodně špatně... Nebolela tě hlava, chudinko?,” zasmál se Tom.
“Tohle ale opravdu nebylo nic pro mě, opravdu ne. S manželkou jsme se vrátili sem, do Kolína, kde mi šéfová nabídla místo, když se dozvěděla o spolupráci...”
“A to je dobře...” Semir se na Marca usmál, ale ten vypadal stále ustaraně.
“No, to já právě nevím. Návratem do Německa jsem si způsobil hromadu problémů Podívej se na tohle!” Marc vytáhl z kapsy něco, co zdálky vypadalo jako pohlednice. Pohlednice to však rozhodně nebyla! Na jedné straně byla černá lebka a na druhé bylo napsáno: “My tě dostaneme!” Stahler vytáhl ještě další dvě, každá pohlednice měla jiný text. Komisaři si tak mohli přečíst ještě: “Zabiju tě!” a “Zničíme tě!”
“Mám doma ještě dalších sedm. Každý den dostávám nový,” pokračoval Stahler.
“Máš podezření, kdo by ti to mohl posílat?,” zeptal se ho Tom.
“Ano... Já to vlastně vím skoro na sto procent. Víte, můj otec je velmi bohatý člověk a také je velmi vlivný. Samozřejmě, že neměl radost, když jsem se dal k policii. Vše se ještě zhoršilo tím, že jsem odjel žít do Polska. Řekl mi, že jestli se vrátím, tak mě zničí a zabije. On je všeho schopný... Počítám, že do toho zatáhne nejen rodinu a příbuzné, ale i ochranku, právníka a některé své známé.”

Komisaři ukázali vše šéfové, která přidělila Stahlerovi policejní hlídku před domem. Bývalý krakowský policista ji přijal s povděkem, obával se však, že to stačit nebude...

Stahler byl v týmu s Marcusem Bodmerem, který slíbil, že pro něj bude každý den jezdit. Zbytek týdne probíhal v naprostém klidu, Bodmer se Stahlerem odjeli na služebnu v pořádku.

Další týden v pondělí Marc čekal na Marcuse už moc dlouho. Marcus navíc nebral telefon a Stahler se rozhodl, že pro jednou se nic nestane, když pojede sám. V autě mu hrálo “I don't like mondays...”. “Já taky nemám rád pondělky,” říkal si jen tak pro sebe...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rádio : Mark OH – I don't like mondays – Topmodelz remix (http://www.youtube.com/watch?v=OdxV0nIW7mI)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bodmer se vyhrabal z auta a šel se podívat, jak to, že mu došel benzín... Vždyť včera byl u benzínky nabrat plnou nádrž. Marcus to zjistil skoro ihned! Někdo přeřízl hadičku a benzín vytekl... Marcus hned pochopil kdo a volal Marcovi. Ale bylo příliš pozdě... Marc už seděl v autě a v patách měl tři černé Mercedesy...

Exclamation Kapitola 2 - Boj začíná... Exclamation

Stahler si jejich přítomnosti všiml právě včas a prudce zatočil na odpočívadlo. Auta, která Marca pronásledovali, se o to pokusili také. V rádiu Marcovi právě hráli “Put Your Hands Up For Detroit”...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fedde Le Grand - Put Your Hands Up For Detroit (http://www.youtube.com/watch?v=HYPqA4slnbQ)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“Jo, i v Dietroitu bych teď byl raději,” pomyslel si Marc a jel přes odpočívadlo co nejrychleji mohl. Kousek od něj se snesl z nebe jeden z mercedesů. Nepodařilo se mu tak rychle zabočit a najel na svodidla. Pak se za Marcem ozval výbuch. Mercedes vybouchl a tak řidič ani spolujezdec neměli žádnou šanci na přežití.

Tom a Semir už dostali hlášku od Marcuse a jeli Marcovi naproti.
“Vidíš, to je zelenáč, je to druhý týden a už má osobní problémy... To já...”
Semir přerušil Toma: ...co si pamatuji, tak ty si měl problémy s neovladatelným autem hned první den...”
“A co si ty dělal první den, no?” Tom se nechtěl jen tak vzdát.
“Zachránil jsem svému parťákovi život...”
Tom už chtěl zase něco namítnout, ale oba spatřili Marcovo auto a dva černé Mercedesy v těsném závěsu...

Spolujezdci v obou mercedesech se rozhodli, že začnou po Stahlerovi pálit. Ohrožovaný komisař se snažil salvu opětovat, ale nebylo to nic platné. Jeden z černých mercedesů se dostal do těsné blízkosti Marcova auta. Nechce ale jeho auto vytlačit. Na auto mu dal jakousi krabičku.

“Bomba...Dal mu tam bombu,” zděšeně vyjekl Tom.

10...
Tom a Semir mávají a kříčí na Marca, ať zastaví a ukazují na záď jeho auta...

9...
Marc vidí bombu v zrcátku.

8...
Stahler prudce brzdí, staví auto napříč...

7...
Stahler zjišťuje, že má rozbité bezpečnostní pásy, nemůže se z nich hnout...

6...
Tom se Semirem příbíhají k jeho autu.

5...
Tom vytahuje svůj kapesní nůž a přeřezává pásy.

4...
Tom přeřeže pásy a Marc rychle vyskočí z auta.

3...
Všichni utíkají ke stříbrnému BMWčku, které stojí opodál.

2...
Naskakují do auta.

1...
Semir rozjíždí služební auto, nepřipoutaný Tom si málem rozbije o přední sklo.

0...
BUM !!! Ozvala se mohutná rána. Stahlerovo auto explodovalo.
BMW rychle ujíždí z místa, kde vybouchlo auto...

Všichni tři pasažéři si uvědomují, že to bylo jen o fous... O malý fousek...

Tom, Semir a Marc si mohli oddychnout a chvíli nikdo nic neříkal. Semir potom alespoň zapnul rádio, kde právě dávali zprávy.
“Vidíš, už je celá, nestihl si službu,” zasmál se Stahlerovi věčný vtipálek Kranich.
Stahler se také pousmál. První akci měl za sebou. Věděl ale, že jistě nebude poslední...

Za chvíli to věděl i Semir... Na dalším odpočívadle se za nimi vynořilo pět mercedesů, samozřejmě černých. Zřejmě pro případ neúspěchu...

Exclamation Kapitola 3 - Jak na svého syna I Exclamation

“No, zdá se, že mě můj otec má stále rád,” řekl Marc, když uviděl pět neblýskaných Mercedesů.
“Opravdu si myslíš, že jo to práce tvého otce?,” zeptal se ho Tom.
“Myslím...? Já si jsem naprosto jistý!” Marc začínal být podrážděný a tak není divu, že se Tom přestal vyptávat.

Ve své kanceláři se zatím smál jeden člověk. Byl si naprosto jistý, že to vyjde. Ten člověk se jmenoval Bernd Stahler, otec Marca Stahlera, ten, který to všechno způsobil...

Na dálnici se zatím rozpoutalo peklo. Střelci střílí i do civilních vozů, jen aby dostali stříbrné BMW. Semir musí doslova kličkovat mezi vozy.
“Ti zločinci už ani nevědí, co je slušnost,” prohlásil Kranich, načež si Semir zaklepal na čelo, samozřejmě, že na adresu Toma.
Ona to totiž už chvíli nebyla zábava. Stahler ležel na zadním sedadle, Tom se také kryl a snad nejmenší příslušník německé policie k tomu musel ještě řídit. Navíc, zasažených civilních vozů už bylo nejméně dvacet. Spočítejte si, kolik bude zraněných a možná i mrtvých...

Po 7 minutách, 58 sekundách a 8 setinách sekundy udělali zločinci velkou chybu. Další civilní auto bylo sestřeleno, ale Semir se mu mistrně vyhnul a první z černých Mercedesů, který byl nalepený BMWčku na zadku, ho strefil. Mohutná exploze úplně rozmetala dva Mercedesy, další dva byly velmi poškozené a už nemohli pokračovat. Záď Semirova auta se nadzvedla, naštěstí, nebylo to nic vážného.

Zbýval poslední Mercedes... Semir věděl, že na normální cestě útočníka lépe sestřese... Bude sice riskovat více životů, ale musí se ho zbavit.
“Musím to zkusit co nejrychleji...,” pomyslel si Semir a strhl volant doprava. Mercedes udělal to samé, ale škrtnul autem o svodidla. Auto skončilo v lese...

“Bernd Stahler, 58 let, podezření z pašování drog. Nikdy mu nebylo nic dokázáno.” Andrea vyhledala informace pro modrookého komisaře, zatímco německo-turecký policista vařil kafe a Stahler mladší vyjednával se šéfovou v její kanceláři.
“...vy zůstanete tady, ale pro vaší manželku dojede konvoj v čele s Gerkhanem a Kranichem...”

Zatímco šéfová dávala pokyny konvoji, který měl převézt manželku Marca Stahlera na služebnu, Bernd Stahler zuřil.
“Palmere, co se stalo? Proč to nevyšlo?!” Stahler starší řval na svého “sluhu-advokáta Johna Palmera.
“Pane...,” nakousl výmluvu Palmer, ale Stahler ho nenechal domluvit.
“Máte poslední šanci! Jinak budeme muset přejít na plán B...!”
“Ano, pane, teď se to povede...” Palmer opustil Bernda Stahlera a ten se zase smál... Už brzy bude konec jeho synáčka. A celé jeho rodině...


Pokračování příště >>
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Místo na pokráčko? Shocked Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Místo na pokráčko? Shocked Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Místo na pokráčko? Shocked Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Zajímá to zajímavě.... A že by po Marcovi šel jeho vlastní otec? Divné... ale i to je možné....

Těším se na pokráčko... Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Sakra, to je hodně dobrý námět, když jde po synovi tatík!! Každopádně jsem se teď nažhavila a chtěla bych co nejdříve další díl, protože jsem zvědavá, jak to bude pokračovat!! Chudák Stahler!! Sad

Zelenáč Tom! Laughing Néé, Tom nikdy nebyl zelenáč, to si snad Semir ani nemohl myslet, to bylo určitě jen klasické rejpání! Laughing

Jééé, když tak píšeš o Dortmundu a Mnichovu.... Hmm, starý dobrý fotbalový časy! Éééé, nemohla by být ještě nějaká spojitost s fotbalem?? Alespoň honička an zeleném pažitu? Stačil by i stadion 1. FC Köln! Laughing

Moc zajímavé, tak kdy bude pokračování?? Laughing Very Happy Wink

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
No super dílek, už aby tu byl další Wink Very Happy

A je tu opět moje velmi oblíbené propojení děje s hudbou - jupíííí Very Happy


“To jsem si myslel tady o Kranichovi taky a podívej, je to dobrý komisař,” namítl mu na to Semir a Tom se na něj otočil.
“Ty sis fakt myslel, že jsem zelenáč? To si na tom byl asi hodně špatně... Nebolela tě hlava, chudinko?,” zasmál se Tom.

Teda Semire!!, co tě to napadá !! Very Happy Chudák Tomík Sad Doufám, že si to u něj pořádně vyžehlíš Very Happy
Tome, on to tak nemyslel.....jen do něěěěj !!! Laughing

Úžasné....šup s pokráčkem...už se nemohu dočkaaaaat Very Happy

Saša

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
André-und-Semir: No, možná divné, možná také ne Laughing Laughing Laughing Uvidíme časem...

JSSVLVKMK: No jo, Tom se Semirem byli na buřtech za 2 Eura Laughing Fotbalová akce? No, no, nikdy neříkej nikdy... Popřemýšlím o tom... Smile

sasadydzej: Jsem rád, že se našel další čtenář mých povídek Wink Hudební kulisu ti můžu zaručit ještě nejméně dvakrát Wink

Všem díky za komentáře !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Zvu vás všechny k slavnostní premiéře druhého dílu!

nebo jednodušeji

Druhý díl je tady !!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
První díl:Zajímavé. Bohatí otcové chtějí aby jejich potomek taky hodně vydělával(aby byl po něm) a když se dá k poldům s malým platem, co říct.(můj názor)

Druhý díl: No začátek zase vtipný.
Musím říct, že to byl fakt fousek a to 10,9.... výborný nápad. Jen nevím co se stalo s těmi zbylými dvěma Mercedesy.
No, vypadá to, že to bude takhle dokola dokud jim nedojdou Mercedesy(to je vtip).
Laughing Laughing
Těším se na další díly. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tom a Semir už dostali hlášku od Marcuse a jeli Marcovi naproti.
“Vidíš, to je zelenáč, je to druhý týden a už má osobní problémy... To já...”
Semir přerušil Toma: ...co si pamatuji, tak ty si měl problémy s neovladatelným autem hned první den...”
“A co si ty dělal první den, no?” Tom se nechtěl jen tak vzdát.
“Zachránil jsem svému parťákovi život...”


Mno joo... Semírek byl hrdina od začátku Laughing

“Bomba...Dal mu tam bombu,” zděšeně vyjekl Tom.

10...
Tom a Semir mávají a kříčí na Marca, ať zastaví a ukazují na záď jeho auta...

9...
Marc vidí bombu v zrcátku.

8...
Stahler prudce brzdí, staví auto napříč...

7...
Stahler zjišťuje, že má rozbité bezpečnostní pásy, nemůže se z nich hnout...

6...
Tom se Semirem příbíhají k jeho autu.

5...
Tom vytahuje svůj kapesní nůž a přeřezává pásy.

4...
Tom přeřeže pásy a Marc rychle vyskočí z auta.

3...
Všichni utíkají ke stříbrnému BMWčku, které stojí opodál.

2...
Naskakují do auta.

1...
Semir rozjíždí služební auto, nepřipoutaný Tom si málem rozbije o přední sklo.

0...
BUM !!! Ozvala se mohutná rána. Stahlerovo auto explodovalo.
BMW rychle ujíždí z místa, kde vybouchlo auto...


Tak to se mi líbilo.... Sekunda po sekundě.... Smile

“Vidíš, už je celá, nestihl si službu,” zasmál se Stahlerovi věčný vtipálek Kranich.
Stahler se také pousmál. První akci měl za sebou. Věděl ale, že jistě nebude poslední...


Ale no tááák.... Tomeee.... Mareček nebude jako ty Laughing Laughing

Za chvíli to věděl i Semir... Na dalším odpočívadle se za nimi vynořilo pět mercedesů, samozřejmě černých. Zřejmě pro případ neúspěchu...

Ále.... pětičlenná pojistka......

Těším se, jak to bude pokračovat Wink

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
šmarjááá, to je akce takhle na začátek!!! Perostě nádhera!!! Laughing Laughing Klasicky poslední vteřina, parádně jsi vystihl všechny díly Kobry, kdy jim bouchá auto v zádech!!! Laughing Laughing Laughing
No jo, Tom aby opět neměl nějakou poznámku! Prostě správně řečeno věčný vtipálek!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Ale ta hláška byla bezvadná! Laughing Laughing Laughing


Honem pokračování, těch 5 Mercedesů mi nedá spát!!!! Laughing Laughing Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Další pokračování, díky všem, kteří si ho přečtou !

šmarjááá, to je akce takhle na začátek!!! Perostě nádhera!!! Laughing Laughing Klasicky poslední vteřina, parádně jsi vystihl všechny díly Kobry, kdy jim bouchá auto v zádech!!! Laughing Laughing Laughing
No jo, Tom aby opět neměl nějakou poznámku! Prostě správně řečeno věčný vtipálek!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Ale ta hláška byla bezvadná! Laughing Laughing Laughing


JSSVLVKMK: Kranich - věčný vtipálek *4ever* Laughing Laughing Laughing Díky za komentář

“A co si ty dělal první den, no?” Tom se nechtěl jen tak vzdát.
“Zachránil jsem svému parťákovi život...”


André-und-Semir: Na to si zrovna ty dobře pamatuješ Smile Skvělá 1.série v čele s dílem Nový parťák... Díky za komentář

Těším se na další díly. Smile


Camry: To jsem rád, díky za komentář...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak on to přesi jen byl Stahlerův otec?? Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Já myslela, že to bude jen domněnka a nakonec z toho vyleze někdo jiný!! Surprised Cool Laughing No ale tohle se jeví mnohem zajímavěji!! Very Happy
Fíha, Semir bravurný řidič! Dobře odrvonal meďáky! Laughing
Plán B... Začínám se o Marca a jeho rodinu pěkně bát!!! Sad

Tak konečně po tak dlouhé době pokráčko!! Laughing Díky, erone, bylo super, tak kdy přihodíš daší? Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nééé, synáčkovi konec nééé Very Happy
Zajímavý děj, líbí se mi ale hlavně narážky Very Happy třeba na snad nejmenšího policistu z Dálniční Laughing

Správně efektně sis pohrál s ,,odpočítáváním", super Wink

Ale co mě pobavilo nejvíce?

“Vidíš, to je zelenáč, je to druhý týden a už má osobní problémy... To já...”
Semir přerušil Toma: ...co si pamatuji, tak ty si měl problémy s neovladatelným autem hned první den...”
“A co si ty dělal první den, no?” Tom se nechtěl jen tak vzdát.
“Zachránil jsem svému parťákovi život...”


Tohle vzpomínkové ťafkování je neskutečně podařené a nejen pobavilo, ale i potěšilo! Mám ráda, když se takhle mile vracíme k dílům, které již byly. Výtečně, Erone Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Roudnice nad labem
Odpovědět s citátem
Super námět, moc se mi líbilo popisování zbývajících sekund na bombě. Teda, že by vlastní otec chtěl zneškodnit svého syna, ale na druhou stranu, když je to kriminálník a syn se postaví proti němu.
Stejně jako Wox, mě pobavila vzpomínka na první den komisařů u dálniční policie.
Těším se na další pokráčko Wink

_________________
madam záhadná

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
“Vidíš, to je zelenáč, je to druhý týden a už má osobní problémy... To já...”
Semir přerušil Toma: ...co si pamatuji, tak ty si měl problémy s neovladatelným autem hned první den...”
“A co si ty dělal první den, no?” Tom se nechtěl jen tak vzdát.
“Zachránil jsem svému parťákovi život...”


Tohle mne rozbilo Laughing Jinak se mi moc líbí Tvé popisy, dostal mne "snad nejmenší policista" Laughing Ale Marca je mi líto... jen nechápu, proč tedy šel do Německa, když ví, že mu tu hrozí takové nebezpečí, proč nešel raději do Rakouska nebo Švýcarska nebo tak Sad Ohrozil tak celou svou rodinu, to nebylo moudré... Sad
Chválím také scénu s honičkou a bombou, oceňuji odkazy na hudbu v rádiu, díky! Laughing Laughing

Vše je to super, čekám na nášup ala pokráčko! Laughing Laughing


(EDIT: Jaj, Wox, přísahám, že jsem předtím Tvůj příspěvek nečetla! Laughing Laughing Laughing )

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
02. Staré známosti (Alte Bekanntschaften)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma