AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Líbí se Vám tento drobek?
Ano
100%
 100%  [ 1 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Vteřina
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Jedno odpoledne ve škole jsem si do diáře napsala drobeček a už dva, tři měsíce ho tam nosím.
Tady je a snad se bude líbit! Smile




Po dlouhé pouti opustila kapka vody jejími sestrami obrušovaný povrch krápníku a dopadla na skalnatou zem jeskyně.

Porodním sálem se rozlehl křik vycházející z hrdélka právě narozeného člověka, odrážel se od stěn a rozradostnil unavenou mysl prvorodičky.

Okvětní lístek, jež vybarvilo samo jaro, se díky poryvu větru odtrhl od zbytku květu a tančil vzduchem.

Starostmi zažitého zničený a unavený důchodce ztěžka dosedl na vandaly zpola zničenou lavičku v parku, aby mu slunce zahřálo choré kosti.

Dívčino srdce zaplesalo, neboť rozum konečně pochopil, co mu srdce chtělo říct.

Já zírám do hlavně zbraně, jež drží v rukou zločinec a čekám, zda se dožiji další vteřiny...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Moc hezké... Wink
Jenom to poslední mi dumá hlavou Wink Přemýšlím o tom...dost
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Krásný drobeček o relativním využití času, líbí se mi to!
A hlavně, vidím to jako film :nod:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Krásné dílko... Smile při dlouhých hodínách ve škole se dá vymyslet hodně Laughing
moc se mi líbí hlavně o lístečku a úplně nejvíc to poslední! Při tom si nevím proč představím Semira a nebo jeho parťáka jak na ně míří nějaký padouch...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaM


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 361
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Nad tímhle tématem jsem vždycky přemýšlela, ale nikdy jsem to nebyla schopná zpracovat tak, aby se mi to líbilo. Tobě se to povedlo, ukazuje to to relativní pojetí času - pro svět a každého v něm je to tolik příležitostí, pro jedince jen ať výraznější, nebo zapomenutí hodný zlomek celkového času, který ani netřídíme...

Super, Kájo, fakt mě to dostalo.

_________________
-> archiv povídek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vteřina
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma