AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jak se Vám povídka líbí?
1
100%
 100%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

K.Thaler


Založen: 16. 12. 2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Břeclav
Odpovědět s citátem
eddie15 napsal:
K.Thaler:no vid že se nesmí Frank mučit? já to řikám pořád!! Laughing Laughing Laughing



NESMÍ NESMÍ NESMÍ NESMÍ NESMÍ NESMÍ NESMÍ NESMÍ!

_________________
,,Předjelo mě prase!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Karin: kecy v peci! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ještě nedávno jsi tvedila, že Frank je zrůda! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing A já si ho budu mučit, protože se mi to líbí! Laughing Laughing Laughing Třeba ho nechám roztřískat se v autě, krev bude stříkat, halva kutálet se po 23. kilometru D1, ruku bude mít rozdrcenou, tělo spálené k nepoznání a Sus s lehkým úsměvem bude muset konstatovat, že na něj je rychlost nad 140 km/h hodně! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Dobrá nechala jsem se unést tím, v jaké situaci bych ho moc ráda viděla! Laughing Laughing Laughing užasné! Laughing Laughing právě mě napadla další část povídky spešl věnované hlavně eddie, která mě už i na chodbě školy nazývá mučitelem a vrahem! Laughing Laughing Laughing Tudíž jí hezky splaskne, až se Frank.... Ano, nechtě se překvapit, když mě to postihne, napíšu to do tádne! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
sasadydzej


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 176
Odpovědět s citátem
Povídka je úýasná, líbí se mi mnoho vtipných momentů!! Laughing Já se smála od začátku až do konce!...Nj, Superb - kdo by nevyzkoušel, že? Laughing

,,Trabere, nediskutujte pořád. Prostě za týden odjíždíte do Prahy, kde pomůžete s bodovým systémem, a basta. Doufám, že vám to stačí, protože na vysvětlování už opravdu nemám síly." setřela je přísně. - Nj, Franku, už tomu tak bude! Laughing

,,A co nám chce? To ti neřekla, Vokurko?" křikl nazpět Traber.
,,Neřekla, ale jestli to chceš vědět, jdi se jí zeptat. Mileráda ti to prozradí, Papriko." odsekl podrážděně směrem ke kolegovi Traberovi.
- Jen do sebeeee Laughing je to fakt legrace, doufám, že si z názvy zeleniny úspěšně poradíte! Very Happy Tom jako rajče, super! Laughing Pronto - a proč ne? Tome, co se Ti nelíbí?? Very Happy Laughing

,,Nechte toho, Leča, a ty, Franku, pojď k šéfové." rozhodla rozumně Susi a Frank s vyplazeným jazykem na tám 1 klusal za Susannou. - No, Susi, konečně slvo do pranice!! Jen je setři, kluky klukovské!! :lol

Bylo toho plno co mě fakt rozesmálo....skvělá povídka, už aby bylo pokráčko!!

Těším se Saša Very Happy

_________________
Tom: Semire pojď, nech toho nemůžeš přece...
Semir rozkopne dveře.
Semir: Otevřely se samy od sebe, vážně. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Díky moc za koment!!!! Laughing určitě tvou poslední větu naplním, už pracuju na pokráčku, stačí mi to už jen přepsat, takže snad do konce týdne se tu něco po roce objeví!! ale ještě předtím vám sem hodím osnovu, o čem to bylo! Laughing Rok je dlouhá doba, aby se zapomnělo a ani já si to pořádně nepamatuju, co se tam stalo! Laughing

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
5. Óda na komisaře
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma