AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
NOVINKY - nepřítomnost admin teamu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zdravím milé osazenstvo Povídkového fora Smile


Rozhodla jsem se vytvořit novou sekci NOVINKY, aby pro každou změnu na foru nemuselo být založeno odlišné jednotlivé vlákno. Pojmenované bude toto téma vždy podle posledního oznámení. Prosím Vás, tu a tam na tuto sekci mrkněte, ať Vám neunikne nic důležitého. Děkuji Vám Smile

První novinkou je tedy ustavení dalšího admina na Povídkovém foru. Je jím člověk milý, spolehlivý, slušný, rázný i se schopností tlumit spory a trošku zatlačit i na mě, abych otupila hrany svých prohlášení. Je to osůbka, která píše mnoho komentářů a sama sem dává spoustu vlastních povídek. Všichni ji znáte - je to Všelicos Smile
Vůbec nepochybuji, že bude Všel skvělý admin a jsem si jista, že bude mít i patřičnou autoritu Wink


Ráda bych zdůraznila dvě věci.

1)
o dalšího admina na PF jsem Aleše Vaňka požádala já sama. Není to žádná jeho reakce na mé chování. Pokud si někdo myslí, že jde o nějaký trest a Aleš už mně jako hlavnímu adminovi nevěří, mýlí se. Aleš byl naopak tak laskav, že vyhověl mé prosbě, za což mu děkuji. Velmi mě bavilo dělat na PF admina jen a pouze sama. Jak ovšem vidím, někteří lidé si to (snad z pouhé nechápavosti, nikoliv hlouposti) vykládají jako nějaké woxyovské samoděržaví. Proto bude pro toto forum lepší, pokud tu nebudu adminem jen já. Pokud si narušitelé pohody na PF a ti, kteří mě obviňovali z toho, že si tu dělám, co chci, myslí, že jim ustupuji, jsou na omylu. Teď na tyto problematické uživatele budeme dvě Twisted Evil


2) Všelicos o funkci admina nežádala Smile byla jsem to já, kdo ji poprosil, aby to v zájmu PF vzala a s adminováním mi pomohla. Jsem si jista, že klimatu na PF nový admin prospěje.


Závěrem bych ráda poděkovala Alešovi Vaňkovi za jeho důvěru, Všelicos za ochotu mi pomoci a Vám všem za pozornost.
Hezký den!


Woxys, admin PF.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Prave ted se Všelicos stala novou administratorkou > bylo ji nastaveno toto opravneni. Dekuji ji za zajem a za pomoc.

Jsem presvedcen, ze spolecne vedeni povidkoveho fora adminy Woxys a Vselicos bude pro uzivatele jeste vice prinosne Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jůůů... Já tu tak dlouho nebyla a teď tohle....

Tak to Ti, Všelíííísku, gratuluju.... =)

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Anča: Děkujůůů

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Zdravím Vás Smile

S předstihem Vám oznamuji, že od čtvrtečního večera (16. 7.) do úterního rána (21. 7.) tu já ani Všelka nebudeme Smile
Pokud si někdo dělá plány na složku nebo má nějaký problém, ať se, prosím, ozve hned, abych to mohla vyřešit k jeho spokojenosti.
Jestli sem někdo s podobnou žádostí přijde mezi čtvrtkem a úterým, ať jde na Diskusní forum (http://forum.afc11.cz/) a pošle zprávu uživateli Aleš Vaněk, popřípadě Dandie, popřípadě Eron Wink nebo ať jednoduše počká - pokud (snad) se ve zdraví vrátím, hned v úterý se budu jeho záležitosti věnovat.

Mějte se krásně a čekám na Vaše případné zprávy Smile

Vaše Woxys.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NOVINKY - nepřítomnost admin teamu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma