AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Jen nápad.
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Jak je to tady s autorským právem?Napadlo mě,že by se mohla založit složka povídek od členů,kteří jsem už nechodí a nebo stávajících členů a jejich první povídky.Je škoda těch nádhernejch povídek.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Jen nápad.
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
To už se tady jednou řešilo.... Wink
A myslím, že potřebuješ jejich souhlas - hezky od každého jednotlivce. Jinak sem jejich povídky nepatří Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Tak to je moc velká škoda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Ty máš zálohy? Čí povídky máš, pls? Třeba by se dal autor vypátrat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
No kapku jich vytištěno mám,asi 2 narvaný šanony Smile
Woxys-Víš chodila jsen a úplně první Alešovo stránky,ale až do tedka jsem nebyla zaregistrovaná.Mám dokonce schovanou úplně první povídku,kterou vlastně vše začalo a to ještě v origoš.vydání tak jak byla psaná na povídkách.A nejen to.I první společnou povídku mám schovanou.Jen mě mrzí,že pak padlo forum a poslední společná povídka byla nenávratně pryč.Byla totiž tak suprácky rozjetá.
No prostě mě tu ty první povídky chybí.Byly jednoduché a v jednoduchosti je krása.
Myslím,že už se nikomu nepovede napsat takové skvosty jako byly v prvním foru.Vlastně ono to ani nebylo forum,byla to jen stránka na diskusním foru.Třeba Oli,Lotte,Jeanne,Johannes nebo Chicko s Evčou.Záměrně ty dva dávám k sobě,jelikož Ti dva,to byla byla nerozlučná dvojka při psaní právě společných povídek.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Nj, Amrodelin nápad na společnou povídku byl skvělý, už jsem si říkala, zda to tady nezopakovat Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Andilku, mrzi me, ze se minule verze fora ztratily. Bohuzel jsem v minulosti zvolil spatny webhosting, ktery se pozdeji ukazal tezce nespolehlivy, az nakonec padl uplne. Samozrejme se po jeho provozovateli slehla zem i s mymi penezi. Ver mi, ze jsem delal vsechno pro to, abych ziskal z jejich serveru alespon zalohy, ktere bych prevedl na novy hosting. Proto muselo forum zacit znova, u jineho poskytovatele.

Jeste vic me ale mrzi to, ze si puvodni clenove a autori povidek nenasli cestu zpet k novemu foru. Chapu, ze spusta z nich vyrostla a uz maji jine zajmy. Presto si myslim, ze musi mit sve povidky nekde ulozene a kdyz ma (mel) nekdo nejaky zajem, nemuze s nim skoncit ze dne na den.

Na druhou stranu prichazi novi clenove s novymi povidkami, takze forum muze zit dale Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Aleši-Věřím tomu,žes udělal vše,cos mohl.Chtěla bych se Ti zeptat,jestli nemáš některé povídky uložené.Sháním tu poslední od Johannese.Bohužel si název již nepamatuji.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Woxys-Víš chodila jsen a úplně první Alešovo stránky,ale až do tedka jsem nebyla zaregistrovaná.Mám dokonce schovanou úplně první povídku,kterou vlastně vše začalo a to ještě v origoš.vydání tak jak byla psaná na povídkách.A nejen to.I první společnou povídku mám schovanou.Jen mě mrzí,že pak padlo forum a poslední společná povídka byla nenávratně pryč.Byla totiž tak suprácky rozjetá.
No prostě mě tu ty první povídky chybí.Byly jednoduché a v jednoduchosti je krása.


Ach ano, první povídka, kterou to všechno začalo.
Tu tehdy psala naše Andy! *nostalgicky vzdychá* její povídky plné ,,andrejčiných andělskejch modrejch očí" tady nesmírně chybí a já na ně vzpomínám s láskou, která jistě zaplavuje srdce všech členů fora.
Je rozkošné, ROZKOŠNÉ, že máš i její povídky.
Sama si je dávám pod polštář, když jdu spát. Dnes se mi díky nim zdálo o tom, jak andrejka porodila své osmé dítě a plyšového nosorožce k tomu.
Vzbudila jsem se a měla slzy štěstí v očích.

Žel, andy nám odešla na své nové forum, které jí jistě báječně klape a přetahuje k sobě více a více uživatelů afc11.cz. Ach, kolik komentářů mají jistě její povídky na jejím vlastním foru, kam již chodí jen lidé uznalí a s dobrým vkusem? Na tomto foru andy bohužel na vnímavé čtenáře nenarazila Crying or Very sad
Ale ty se, andlíku, očividně zajímáš o bývalé členy.... nevíš, co je s andy?

Vím, andílku, že se andy na toto forum již určitě nikdy nevrátí, protože její vlastní forum jistě perfektně klape a je natřískané členy. Ale alespoň nějaké novinky o ní kdyby byly! Ach!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Já o nikom nevím,jen sháním povídky.To je vše.Jak jsem četla,tak Andy má bloklou IP adresu.
Woxys-Mě do nikoho nic není.Starám se jen o sebe.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Woxys-Nemyslela jsem pouze první povídky od Andy,ale od všech.Calipsa měla taky suprové povídky nebo Johanes.Jeho nápad tenkrát všechny dovedl k údivu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andílek napsal:
Já o nikom nevím,jen sháním povídky.To je vše.Jak jsem četla,tak Andy má bloklou IP adresu.
Woxys-Mě do nikoho nic není.Starám se jen o sebe.


Staráš se jen o sebe a o své čtyři přezdívky, které na PF máš, co? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Hele holky to po každém tady tak vždy vyjíždíte a neprávem?Já nevěděla,že přezdívka Andílek je tady zakázaná.Tak pardon.To se pak moc omlouvám .
A nevypadá Semir na fotce jako andílek?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andílek napsal:
Hele holky to po každém tady tak vždy vyjíždíte a neprávem?Já nevěděla,že přezdívka Andílek je tady zakázaná.Tak pardon.To se pak moc omlouvám .
A nevypadá Semir na fotce jako andílek?


Ha ha ha.
Já už to ani nekomentuji Wink

Jen pro ostatní: je Vám, doufám, jasné, že andílek je andy Wink očividně jí to její vlastní forum, kterým se tak chlubila, ani nejde založit XD chudák malá Wink
Necháme ji tu?
Možná jo, když nebude otravovat Cool
Buď hodná, andy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Woxys-Jak Ti mám vysvětlit,že s Andy nic společného nemám.To Ti to mám říct švahelsky,čínsky nebo nevím jak ,abys to konečně pochopila?
Myslet si můžeš co chceš.Já Ti v tom nebráním.Myslíš si,že by se sem po tom všem vrátila?To seš opravdu tak..... Smile Smile nechci Tě urazit,hloupá? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andílek napsal:
Woxys-Jak Ti mám vysvětlit,že s Andy nic společného nemám.To Ti to mám říct švahelsky,čínsky nebo nevím jak ,abys to konečně pochopila?
Myslet si můžeš co chceš.Já Ti v tom nebráním.Myslíš si,že by se sem po tom všem vrátila?To seš opravdu tak..... Smile Smile nechci Tě urazit,hloupá? Laughing



nikdy mě nepřestaneš udivovat Wink
Jo a prosím... já vím, jsem hloupá, ale tou svou ,,švahelštinou" asi myslíš svahilštinu, viď? XD Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 447
Odpovědět s citátem
Andílku, samozřejmě, že nick andílek zde zakázaný není. Wink Ale s prominutím vzdychání nad tím, co už dávno není aktuální, je už ohraná písnička a troufám se mluvit za všechny přítomné autory a čtenáře, že nás už nebaví. Wink
Jsem zvědavá na tvé povídky, když sis založila svou složku, jistě nebudeš jen čtenářem ostatních povídek, ale sama nás poctíš nějakou svou povídkou. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Chci jen napsat,že Andy nejsem.Je mě jedno co si kdo myslí.Jestli kvůli tomu mám mít zle,tak sem raději chodit nebudu.Nemám fakt nervy na to bejt tu osočovaná a to bezdůvodně.
Omlouvám se lěm,kteří mě věří,ale opravdu nemám chut snášet ty řeči stále dokola.
CHTĚLA BYCH PORADIT,JAK MÁM DOKÁZAT,ŽE S ANDY NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
andílek napsal:
Chci jen napsat,že Andy nejsem.Je mě jedno co si kdo myslí.Jestli kvůli tomu mám mít zle,tak sem raději chodit nebudu.Nemám fakt nervy na to bejt tu osočovaná a to bezdůvodně.
Omlouvám se lěm,kteří mě věří,ale opravdu nemám chut snášet ty řeči stále dokola.
CHTĚLA BYCH PORADIT,JAK MÁM DOKÁZAT,ŽE S ANDY NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO.



Konec diskuse, toto je povídkové forum, andy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jen nápad.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí