AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 005 - Dětský pokojíček
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Když byly Tina a Tom na svatební cestě ve Španělsku tak se tam také dohodli na jménech pro své budoucí miminko, když to bude holčička, tak se bude jmenovat Tina a když to chlapeček, tak to bude podle přání Toma Martin.
Potom se Tina s Tomem dohodli, že bude Tina během těhotenství a mateřské v Itálii u Petry v Caorle….
A Tom? Se Semirem zase pracoval na velmi zajímavých a nebezpečných případech….

Semir s Tomem jeli v autě po dálnici A3……..
TOM: „ Hele Semire, chtěl bych udělat takový malý překvápko….“
SEMIR: „ Pro mě?? Ale já mám narozeniny až za 4 měsíce.“
TOM: „ Prosim tě pro tebe ne, myslel jsem samozřejmě pro Tinu….. ……. Zařídit pokojíček…..“
SEMIR: „ Jé a já už jsem se chtěl těšit….. no nic….. pro Tinu, zařídit pokojíček? Já myslel, že spolu normálně spíte v ložnici, jako normální novomanželé. To jste se pohádali, že chceš pro Tinu zařídit pokojíček? A nebo snad musí mít rodina Karnichů extra pokoje zvlášť? Ach jo, Tome to si celej ty, samý extrabuřty!!“
TOM: „ Ale ne, proboha…! Pro naše budoucí miminko přece!“
SEMIR: „ Jo aha, pro toho vašeho špunta…. Tak to máš říct hned a ne, že to z tebe musim páčit jak z chlupatý deky.“
TOM: „ Říká se tahat jako z chlupatý deky, Semire…..
SEMIR: „ No jo, no jo…..“
TOM: „ A jakže si oslovil naše miminko?“
SEMIR: „ No, špunt…. Nebo proti tomu snad něco máš? Je to malý, tak je špunt.“
TOM: „ Moje a Tiny dítě není žádnej špunt, takový jméno si dej svýmu dítěti a jak koukám, tak to jméno nebude daleko od pravdy, protože jestli bude po tobě……… myslim vejškově…..“
SEMIR: „ Nevrážej mě ani moje za nějakej čas budoucí miminko.“
TOM: „ To jsem nevěděl, že ty budeš mít sám miminko…… a Andrea o tom ví, že seš těhotnej??“
SEMIR: „ Ha, ha, ha …. Moc vtipný. Myslel jsem to obrazně , až budeme mít spolu s Andreou mimčo.“
TOM: „ Aha, no proto!!“
SEMIR: „ A vůbec, tak jsem malej, no jo! To je toho, co mi pán bůh ubral na vejšce, to mi zase přidal do mozku….“
TOM: „ A tim chceš říct co? Že já jsem sice vysokej, ale blbej, nebo co?"
SEMIR: „ Tome, nic takovýho jsem neřekl, ale nemám rád, když velký lidi pomlouvaj trpaslíky………………. A zvlášť na místě toho trpaslíka se jedná o mě!“
TOM: „ No jo, tak seš jakoby větší než já…“
SEMIR: „ No proto…….“
TOM: „ Ale jenom tady v autě…….“
SEMIR: „ zase začínáš?“
Mezitím se nic moc nestalo na dálnicích neděje, akorát na dálnici A3 na 60 km se stala menší dopravné nehoda, dvě auta o sebe škrtla a nikdo nebyl těžce zraněn.
TOM: „ Tak co, Semire ani jsme se nedohodli ten pokojíček. Pomůžeš mi s tím teda?“
SEMIR: „ Že váháš, to víš, že ti pomůžu, co bych pro starýho kámoše neudělal. A pomůže nám i Andrea, ženský přece jenom líp v těchto věcech orientujou.
TOM: „ Jo, jo ,jo. Hele jak si to myslel s tím starým…….?“
SEMIR: „ No, to byl jenom vtip.“
TOM: „ jen aby………….. co myslíš Semire,neměl bych si zajít na kosmetiku?“
SEMIR: „ A já tam půjdu s tebou…………….“

SEMIR: „ No, přece, že už jsme dlouho kámoši. Jak jinak bych to měl asi myslet?“
TOM: „ No, jak tě znám…. Pořád si ze mě děláš srandu….“
SEMIR: „ Já a srandu, kde si na to přišel??? Já jsem vážnost převtělená do SEMIRA GERKHANA – NEJLEPŠÍHO POLICAJTA DÁLNIČNÍ POLICIE POD SLUNCEM!“
TOM: „ No jo, jo, jo, jo, jo. To víš, že jo……..“
Mezitím zvoní Tomovi mobil….. Volá Tina….
TOM: „ Ahoj miláčku, máš se dobře??? Pečuje o tebe Petra jak se patří?“
SEMIR: „ Ó Ó Ó , miláčku, aby ses mi tady nerozpustil… a že jí pozdravuju a Andrea taky.“
TINA: „ To víš, že ano. Dojela jsem v pořádku a Petra o mě pečuje.“
TOM: „ Tak se měj, lásko. Večer ti ještě zavolám a to bude zase na dlouho, znáš mě přeci, ne? Posílám pozdrav od Semira a Andrey. Tak pá miláčku. MULIJU TĚ… POSÍLÁM PUSU… „
SEMIR: „ Úplně se červenáš ….. ach jó jak puberťák…“
TOM: „ No a co? Ty když si nedávno prosil Andreu o papíry k tý nehodě na dálnici A2 tak si byl červenej jak paprika…. Tak se neposmívej, protože…“
Tom nedopoví, protože jak Semir nesleduje cestu a baví se s Tomem tak do něčeho narazí tedy spíš porazí……
TOM: „ Ty si zajel člověka!!“
SEMIR: „ Nesmysl! Už si někdy viděl někoho tak mrňavýho?“
TOM: „ Třeba to byl nějakej tvůj příbuzném.“
SEMIR: „ To vůbec není vtipný.“
Semir s Tomem rychle vyskočí z auta a co nevidí, pod koly Semirova stříbrného BMW leží veverka….
TOM: „ Ty si zabil veverku!“
SEMIR: „ Já?? Já nemůžu za to, že při jízdě furt něco kecáš a já pak nekoukám dopředu!“
Tom se „toho“ dotkne a zjistí zajímavou věc…
TOM: „ Vždyť je to plyšový…“
SEMIR: „ Ukaž!“
Semir vezme plyšovou veverku do ruky……

SEMIR: „ To jsem se lekl, že je nebo spíš byla živá…. To bych nikdy neodpustil.“
TOM: „ Asi to nějak ulítlo z támhletý cedule. Je tam šipka a nápis „ HOSPODA U VEVERKY“
Semir vezme plyšáka a hodí ho po Tomovi…..
SEMIR: „ No to můžeš vzít jako dárek tomu svýmu budoucímu špuntovi, teda promiň, dítěti…..“
TOM: „ To mu radši koupím vetší a hezčí veverku!“
Zatím v kanceláři….
SEMIR: „ Tak Andrea vybrala nějakej nábytek a věci do to ho pokoje, viděl jsem to a je to moc pěkný…“
TOM: „ Já jsem taky něco koupil, tak už to budeme moct nějak dohromady.“
SEMIR: „ Tak jo, zítra to přivezou k tobě z obchoďáku v půl třetí, takže to budeme moct začít smontovávat.“
TOM: „ Cože, to mi chceš říct, že už si to objednal aniž bych to věděl, viděl a schválil??“
SEMIR: „ Co zase máš? Chtěl si s tím snad pomoct ne??? A navíc to vybrala Andrea a ta má stejnej vkus jako Tina, takže to bude dobrý, prosim tě! A je jedno, že se to tobě nebude líbit, hlavně, že se to bude líbit Tině, ne??“
TOM: „ To je sice fakt, ale stejně se mi to nezdá………“
SEMIR: „ Je to v pohodě, na těch pokojíčcích jsou tak zajímavý věci až jsem začal nějak těšit budeme mít s Andreou taky Malého špunta….“
TOM: „ No vy budete mít určitě špunta, geny se nezapřou a zvlášť otcovský.“
SEMIR: „Cože? Co si řekl moje mu Andreinýmu miminku??“
TOM: „ Už jsem zticha…“

Konec!!!

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Dětský pokojíček
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
No super nádhera nádherny jako vždy Laughing

_________________
Tom: "Poď parťáku, někam tě zvu!"
Semir: "Ty ?"
Tom: "Co je ?"
Semir: "No ale doufám, že to taky zaplatíš. "
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Danella


Založen: 24. 03. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
To je fakt dobrá povídka. U tý veverky jsem se mohla umlátit smíchy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
to jsem ráda, že jste se trochu i pobavili...... Laughing Laughing Wink Wink Wink

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
andílek


Založen: 08. 06. 2009
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Fakt super.Taky mám ráda povídky,kde se člověk i zasměje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Povídka č. 005 - Dětský pokojíček
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma