AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Povídka č. 015 - 12.8.1994
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Centrála zavolala Toma a Semira k jedné nehodě na dálnici A2. když přijeli na místo nehody. Tom se tak zarazil
SEMIR: " Tak už jdeš??"
Tom Semira ani nevnímal a Semir na Toma mluvil, aby šel za Bonrátem a Hotem. Semir šel za Tomem.
SEMIR: " Co je. Jdeš už??"
TOM: " To je auto Tiny."
SEMIR: " Kde??"
TOM: " Támhle."
V nehodě bylo zapleteno Tinino auto, ale Tina v autě nebyla, protože ji někdo vytáhl a v autě byla bílá obálka. Tom a Semir přišli za Bonrátem a Hotem.
SEMIR: " Co se tu stalo??"
BONRÁT: " Nehoda 4 aut, ale nikdo nebyl smrtelně zraněn, ale byli tu 6 lidí zraněno lehce."
TOM: " A co Tina??"
BONRÁT: " Tina mezi zraněnýma nebyla, ale našli tudle obálku."
Bonrát předal obálku Semirovi a otevřel ji. V obálce byl malý papírek, kde bylo napsáno: " 12. 8. 1994."
TOM: " Co může znamenat 12. 8. 1994."
SEMIR: " To nevím. Dáme to za úkol Andree."

Semir a Tom odjeli do kanceláře. Šli rovnou za šéfkou.
ŠÉFKA: " Co to datum??"
SEMIR: " Andrea ho prověřuje."
ŠÉFKA: " A co Tina??
TOM: " Jako kdyby se propadla do země."
Tom byl z toho špatný celý den. večer si prohlížel svatební fotky i ze společné dovolené. Vzpomínal jak se poprvé setkali. Ten večer mu dělal Semir společnost, aby nebyl sám doma.
SEMIR: " Myslíš na nejhorší??"
TOM: "Občas myslím, ale někde říká, že Tina je na živu."
SEMIR: " To datum buď bude, že Tina někoho dostala do basy nebo ho propustili."
TOM: " To spíš bude, že Tina někoho dostala do basy. Někdo se chce pomstít Tině."
SEMIR: " Kdo a za co. Toč otázka vězí."

Tina byla unesená Petrem Baumanem. Tina byla omámena chloroformem a uvěznil ji v jedné staré továrně na okraji Kolína. Když se Tina probrala spatřila před svýma očima Petra Baumana.
TINA: " Bauman."
BAUMAN: " Naše komisařka si vzpomněla, kdo jsem. Mezitím se naše komisařka vdala za komisaře. Hlavně, že jsi měla ráda mé ho bratra."
TINA: " Byl hrozně milý než ty. Nepřepadl banku na rozdíl od tebe. Nikdy by neudělal takovou blbinu jako ty."
BAUMAN: " Právě si to chci vynahradit za bratra a za toho tvýho manžílka. Manžílka bych nejraději zabil, aby mi nepřekážel v mých představách o našem společném životě."

Andrea rozluštila tajemné datum.
ANDREA: " 12. 8. 1994, kdy nastoupil do milánského vězené Petr Bauman. Měl bratra Martina. Martina zabil jeho bratr Petr. Petr Bauman přepadl banku v Miláně. Spisy jsem si už vyžádala."
SEMIR: " Kdy ho propustili??"
ANDREA: " Minulý týden."
Odpoledne přišli spisy o Petru Baumanovi. Semir a Tom si je pročítali.
SEMIR: " Ale proč zabil Petr Martina??"
TOM: " to nevim, ale ty na to příjdeš."
SEMIR: " A nebude to kvůli Tině."
TOM: " Tině??"
SEMIR: " Co třeba, že Martin chodil s Tinou. Petrovi se to nelíbilo a tak ho zabil. Petr někde drží Tinu."
TOM: " A co takhle zajet na tuto adresu??"
Tom ukázal Semirovi adresu, která byla ve spisu.
SEMIR: " Můžem to zkusit."
TOM: " Možná, že tam budou nějaké důležité informace, která nás posunou dál."
SEMIR: " Tak jdem."
Semir a Tom jeli danou adresu. Vezli do bytu, kde byly samé fotky Tiny a Martina, kdy ještě spolu chodili. Uprostřed bylo těchto fotek bylo velké červené srdce a v něm velká Tinina fotka. Přes srdce bylo napsáno: " Patříš jenom mě."
SEMIR: " Patříš jenom mě."
TOM: " podívej. Už si dělá svoji budoucnost s Tinou."
SEMIR: " Každý ho chce odstranit, aby měl jenom, Tinu pro sebe."
TOM: " Podívej."
Tom ukazoval na fotku, kde byla stará továrna. Semir se tak na ní podíval a pak se podíval na Toma.
SEMIR: " Myslíš, že tam bude Tina??"
TOM: " Myslim."
Semir zavolal Andree.
SEMIR: " Ahoj Andreo. Pošli techniky do Baumanova bytu. Řekni Bonrátovi a Hotemu ať jedou do staré továrny na okraji Kolína."
ANDREA: " Dobře. Chce s vámi mluvit šéfová."
ŠÉFKA: " Už něco máte??"
SEMIR: " Máme. Všechno vám to vyřídí Andrea."
ŠÉFKA: " Dobře."

Tom a Semir zajeli ke staré továrně. Zachvěli přijeli Bonrát a Hote. Vešli do továrny. Prohlédli celou továrnu, ale nikdo tam nebyl. Semir a Tom vešli do velké haly, kde pobývala Tina. Tom uviděl na zemi Tinin svatební prstýnek a nápis: " Aachen"
TOM: " To je Tinin prstýnek."
SEMIR: " Proč Tina napsala Aachen."
Za chvilku přišli Bonrát a Hote.
SEMIR: " Hote, co tě napadne, když ti řeknu Aachen"
HOTE: " Aachen. V Aachenu je starý zámek, který opravují."
TOM: " To je ono."
SEMIR: " Jedeme do Aachenu."

Tina a Bauman už byli na zámku. Tina měla na sobě krémově bílé svatební šaty. Petr si chtěl vzít Tinu za ženu. Mezitím dojeli Semir, Tom, Bonrát a Hote. Petr vyzdobil slavnostně jednu místnost. Tina byla omámena chloroformem. Do místnosti vtrhl Tom. Petr ho zahlídl a chtěl Toma zabít, ale to se mu nepodařilo, protože Tina omdlela a ležela na zemi. Semir stál za Petrem. Petr namířil pistoli na Tinu, ale Semir hned zasáhl a zabil Petra. Tom se rozeběhl za Tinou. Semir přišel k nim.
SEMIR: " Třeba si hraje na šípkovou Růženku."
Tom probudil šípkovou Růženku pusou. Šípková Růženka se probudila.
SEMIR: " No, vidíš. Co jsem ti řikal."
Tina už byla v plném vědomí. Tina seděla s Tomem blízko sanitky. Tina měla přes sebe deku. Tom vytáhl její svatební prstýnek.
TOM: " Chceš si mě zvít??"
TINA: " To víš, že ano."
Tom navlékl Tině prstýnek a dali si velký polibek.
SEMIR: " Už víte, kam pojedete na svatební cestu??"
TINA: "Domů."
SEMIR: " Domů??"
TINA: " Domů a pak na dovolenou. Nejmíň na 14 dní."
TOM: " To šéfka nebude mít moc velkou radost."
Semir je odvezl domů.


Konec!!!
Autorka: Tina11

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Já bych jen poradila (a tak trošku poprosila), abys změnila název povídky Smile ,,Pomsty" už tedy máme tři... a stejné názvy přispívají k nepřehlednosti fora. Díky za pochopení Smile

Prosím, dávejte si na to všichni pozor a tvořte originální názvy. Také se mi stalo, že jsem omylem zopakovala titul povídky a také jsem to změnila, aby se to nepletlo s původním dílem Smile díky!


Jinak je povídka zajímavá, trošku bych to rozvedla a hlavně se věnovala emocím Smile ale milé dílo, díky za něj Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Woxy: Tyto první povídky jsou takové pořádně né vyvinuté. Ještě jsem to tak neuměla tak moc rozepsat a pomaloučku jsme se více zdokonalovala, ale jsem ráda, že e líbila a změnila jsem název Very Happy

_________________
Návsteva u podezrelé:
Sluzebná:"Dobrý den.Koho mám ohlásit?
Semir: "Sípkovou Ruzenku a Krakonose!"

http://kobrackarodina.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
Děkuji! Very Happy věř, že tenhle název zní i více tajemně, podle mě to bude přitažlivější pro čtenáře Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Povídka č. 015 - 12.8.1994
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma