AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Jak je ten svět špatný :D
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Jak je ten svět špatný Very Happy

!PSÁNO NARYCHLO, ALE S ÚSMĚVEM! Laughing Laughing Laughing Laughing

Omlouvám se za název, ale jinak to nešlo... Stejně jsem se svíjel smíchy, když jsem psal tuhle povídku. Promiň, Woxys, ale musel jsem to napsat... Jestlipak poznáte, o kom je tahle kraťoulinká povídka...

Jmenuji se Stolte, Frank Stolte. Byl jsem velký naivka. Myslel jsem, že mi staří kamarádi pomohou. Ale oni už tu nebyli... prostě nebyli... Pak jsem zjistil, že jsou na druhé straně. Na straně, proti které bojuji.

Stál jsem naproti bývalému příteli Jürgenovi, který na mě mířil pistolí. Ještě nedávno jsem s ní bok po boku hledal grázly, kteří "špinili" dálniční koridory. Můj starý přítel...! Rozplakal jsem se... Klekl jsem si na kolena a začal křičet... Jürgen se na mě stále díval. Najednou mě do ramene zasáhla kulka. Karl?!? Můj první parťák, teď také na druhé straně?!? Klesl jsem na zem a ležel, před očima se mi mihl celý život...

Co třeba se už vrátit do reality, pane Stolte? Ale proč vlastně?

Když jsem se vzbudil, zjistil jsem, že na mě nevrle kouká celé osazenstvo povídkového a diskuzního fóra. Stále jsem nechápal proč? Proč najednou nemají rádi Franka Stolteho? A kde jsou moji staří přátelé, kteří byli se mnou? Laughing Laughing Laughing

Haaaaaaa, tak jsem se snad vyjádřil srozumitelně andy nebo ti snad to nestačí? Evil or Very Mad Jestli ne, tak napiš, já napíšu pokračování Laughing Laughing Laughing

Ještě jednou se omlouvám Woxys, ale jinak to nešlo Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 303
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bravo, erone, Bravo!!! Tohle se ti moc povedlo!!!! Laughing Krásně i v popvídce vyjádřené, jak to je, nebo jak to Woxyni přátelé vidí a cítí! Wink Very Happy

_________________
Mužský - nejdřív vám vezme dárek a pak neví, co říct (Susanna na Franka Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Obávám se, Erone, že Andy to nejen nepochopí, ale ani nepřečte. Nicméně je moc pěkné, že Wox vyjadřujete podporu ve velkém - malém stylu:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ajši
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1513
Bydliště: Hodonín
Odpovědět s citátem
díky, Erone :hug: to Frankovo prozření mě pobavilo, hehehehehe *škodolibost* ale zaujalo mě, že ,,andy" hraje Tvá nejoblíbenější postava! Very Happy Very Happy
Ale nedělej si iluze, že by to Andy pochopila Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Geniální. Jednoduše geniální Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: Nové Hrady(Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky všem za komentáře Smile

_________________
"Manželská poradna Jäger, jak vám mohu pomoci?"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jak je ten svět špatný :D
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma