AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Parťák-Cywil
Cywil


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Dolní Podluží
Odpovědět s citátem
Jednou brzo ráno jeli Tom a Semir po dálnici.Někdo ve Fábii jel vedle nich.Najednou zvýšil rychlost.Tom a Semir se mu přilepili na paty.Řídil Tom.

Semir:"Rychle nebo nám uteče!"
Tom:"Nojo tak rovnou si můžeš přesednout!"
Semir:"Dobrý klídek."
Řidič „Fábie ujel a už ho nikde neviděli.Vypadalo to že ujel domů do Čech.“
Tom:“Hele přišla mi sms to auto se objevilo v Grossschönau a potom odjelo do Čech.“
Semir:“Bezva tak tam jedem.Kde přesně?“
Tom:“V Dolním Podluží.“
Semir:“tak jedem“
Tom:“Tak jo.“

Tak jeli domů pro věci a přidali k nim jednoho policistu

Semir:"Rychle nebo nám uteče!"
Tom:"Nojo tak rovnou si můžeš přesednout!“
Semir:“Dobrý klídek.“

Tak si jeli domů pro věci a přidali k nim policistu Franze a vydali se na cestu.Nejdřív se nemohli dohodnout kde to asi bude.Tom tvrdil že to je u Varnsdorfu,Semir zase že to je u Český Lípy a Franz že u Ústí nad Labem.Nakonec zajeli někam jinam.Po koukání do mapy nakonec dojeli do Podluží.Tam na ně čekal policista.

Tom:“Dobrý den já neumim česky.!
Policista:“To nevadí já taky neumim moc německy.“
Semir:“Umíte německy bite?“
Policista:“No ani moc ne ,ale určitě se domluvíme.“
Franz:“Hm tak to vypadá že si moc nepokecáme.“
Tom:“ Ale možná jo.“
Policista:“Ich bin Adam Sýkora.“
Semir:“No přece jenom něco umí.Ich bin Semir Gerkhan.“
Adam:“Ja no und jak daleko jste s ermittlung?“
Semir:“Co to říkal?“
Franz:“Ptá se jak daleko jsme s vyšetřovánim.“
Tom:“Ty umíš česky?!“
Franz:“Jo.“
Tom:“Tak překládej!“
Adam:“Tak pojďte za mnou na služebnu.“
Franz:“Máme jít za nim.“

Adam je vedl přes polní cestu až došli na silnici.Potom chvíli šli mezi barákama až došli na služebnu.Adam nenašel klíče od předního vchodu tak šli přes dvorek.Bylo tam plno bláta.
Adam:Zase tady byl ten traktorista a rozbahnil to tu!Já ho jednou picnu!

Franz:“Vy tu nemáte rohožku?“
Adam:“Ne my si boty oklepáváme o schody.“

V kanceláři se Tomovi moc líbily diplomy Adamovo psa Jirky a feny jeho manželky Asty.Adam jich měl doma tolik že se mu tam už žádný nevešly a tak je měl v práci,u kámoše v hospodě,na cvičáku,v dílně,v garáži a i v autě.Sýkorovic psi měli spoustu diplomů,pohárů a medajlí.Adam,Tom,Semir a Franz celou dobu hledali to auto.Adam tvrdil že ho najdou že Podluží není zas tam moc velký.Nakonec ho našli na jedné zahradě.Tajně tam šli.Prohledali auto.Byla v něm kšiltovka Škoda Octavia,10 korun a propiska.V domě nikdo nebyl tak se tam šli podívat.Bylo tam plno skříní a poliček ,ale nic zajímavé v nich nebylo.Všechno bylo vybrané.Bylo tam jenom spoustu fotek,oblečení,vlajek,povlečení,plakátů,samolepek,modelů aut a spoustu jiných věcí s vozy Škoda.Adam vzal mobil a začal volat
.
Adam:“Čau Honzo ten chlap je fanda do Škodovek nevíš kdo by to mohl bejt?Ne nevadí možná se společnýma silama něco najdem.“

Pak ale Semir zjistil že na jednom místě zdi je nezaschlá barva.

Semir:“Hele je to čerstvě natřený nabarvilo mi to bundu.“

Všichni k němu uháněli a začali tam bourat zeď.

Tom:“Je vidět že je to začátečník narychlo to zazdil.“
Franz::“Hm asi moc zkušeností nemá.“


Byl tam kalendář s vozy značky Škoda a bylo tam zapsáno v jaký den došlo k ukradení a prodání aut značky Škoda.Bylo jasně že muž kradl a prodával auta.Dokonce zjistili že mu dva muži pomáhali.V domě totiž byly tři postele.Už byl večer a Adam se svojí manželkou šel domů.Tom,Semir, a Franz u nich měli spát.

Adam:“Katko kdo zejtra pojede s traktorem na pole a kdo bude cvičit psy?!
Manželka Katka:“Ty pojedeš s traktorem a já budu cvičit psy.Furt jezdim s traktorem já tak ať se taky vystřídáme.“

Najednou Adamovi zazvonil telefon.

Adam:“Slyšim Martine.“
Martin:“Hele Dogmane to bude Daniel Průvan co se tam nečekaně,rychle a nesledovaně přistěhoval s kámošema.“
Adam:“Dík.“
Franz:“Máte něco?“
Adam:“Jeden z nich se jmenuje Daniel Průvan“

Druhý den ráno šli zase na služebnu.Martin dal Adamovi fotku toho Daniela a říkal že už jednou seděl.Fotku dostali všichni policisté z okolí.Za pár hodin někdo Adamovi zavolal.

Adam:“Ano miláčku?“
Katka:“Hele když sme stavěli pře školou tak sem ho viděla v jedný oktávce.“
Adam:“Řekla sto někomu?“
Katka:“Jasně kolegum a nahlásili sme to na služebnu.Jeden kolega rotný Vondra jel za nim.“
Adam:“Kluci maj ho jedem za nim!“
Tom:“Co to?“
Franz:“Rychle máme jít za nim!“

Všichni nasedli do auta a jeli.Nakonec na Vondru narazili.Jeli těsně za tím autem Průvana.Průvan na ně začal střílet ,ale pak mu došli náboje.Mezitím naboural do Forda a Kii.Nakonec naboural do domu a zemřel.U sebe měl mobil.Přinesli ho na služebnu a zjistili kde kdo z kontaktů je.Měl tam spostu kontaktů ale kontakty brácha a Karel byly na jednom stejném místě a poblíž kina kam měl průvan namířeno ale když viděl Vondru tak jel dál.Tak tam teda vyrazili.Semir šel hlavnim vchodem s Vondrou,Adam šel zadnim vchodem s Tomem a Franz a Katka šli sklepníma oknama.jeden z mužů si všimnul stínu s policeiní čepicí a pistolí.Potichu vzal nůž a schovával se.Adam a Tom se rozdělili.Druhý muž věděl co se děje.Vzal železnou tyč a tajně ze zadu Toma praštil přez záda.Zlomil mu třížebra ale pátěř a hlavu naštěstí nezasáhl.Tom se s bolestí otočil a muže střelil do ruky s tyčí.Muž zařval bolestí a tyč pustil na zem.Tom vstal a muži dal pouta.Ostatní se sešli v obývacím pokoji.Muž s nožem udělal chybu ,byla mu vidět bota.

Katka:“Ruce vzhůru policie!“
Muž:“Nedám děvčica!“

Vyskočil a nůž hodil po policistech a utekl.Sousedův pes ho stejně chytil.Nůž zasáhl Adama do ruky a začalo mu to krvácet.Semir šel za vrhačem nožů.Když viděl psa tak ho pochválil a dal mu housku s paštikou co měl schovanou k svačině.Přijela sanitka a ošetřila Toma,muže s tyčí a vrhače nožů taky protože pes z něho vycítil že je to kriminálník a kousal do až do krve do nohy.Všichni dostali pochvalu a pes dostal diplom a talíř párků.A Adam by ho hned chtěl vycvičit a udělat z něj šampiona.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cywil


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Dolní Podluží
Odpovědět s citátem
Je to moje první povídka takže neni moc kvalitní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Tom:“Dobrý den já neumim česky.!
Policista:“To nevadí já taky neumim moc německy.“


Tak tahle hláška mne poslala pod stůl Laughing Laughing Laughing Jaj! To je shledání Laughing

Nejvíc mne dostala ta propagace psů, to nemělo chybu! Laughing Laughing Laughing Psi jsou všudeeeeeee!!! *magoří* Ten párek si ten psík zasloužil (ač... až do krve? Neeeeee! Laughing Laughing )

Super námět i zpracování! Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cywil


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Dolní Podluží
Odpovědět s citátem
tak děkuju
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Souhlasím se Všel, pejsci nemaj chybu. Možná bych měla trošku výhrady ke stylu a překlepům (těší mne, Hnidopich:)), ale ohromně jsem se pobavila, opravdu nejvíc u pejsků. Zajímalo by mne, jestli prozíravému bafíkovi víc chutnaly párky nebo ta houska (Fí by brala housku Razz) a zírám, jak bezproblémově se domluvili:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cywil


Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Dolní Podluží
Odpovědět s citátem
Fí napsal:
    Souhlasím se Všel, pejsci nemaj chybu. Možná bych měla trošku výhrady ke stylu a překlepům (těší mne, Hnidopich:)), ale ohromně jsem se pobavila, opravdu nejvíc u pejsků. Zajímalo by mne, jestli prozíravému bafíkovi víc chutnaly párky nebo ta houska (Fí by brala housku Razz) a zírám, jak bezproblémově se domluvili:)



Tak díky za pochvalu.A koukám že tam mám dvakrát ten začátek.To se mi zrovna ňák seknul počítač a zblbnul to.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Parťák-Cywil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma