AFC11.cz    Diskusní fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto povídku próósíím.
1
57%
 57%  [ 4 ]
2
14%
 14%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
28%
 28%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Alergie
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Toto je druhá povídka, je o dost jiná než ta první. Tato má pouze jeden díl a na dva by to bylo moc. A je to povídka především o alergii......... Víc neřeknu. Very Happy

ALERGIE

Je krásný letní den devět hodin ráno. Reldebanka právě před půlhodinou otevřela. V tuto dobu ale před banku přijel povědomý Jeep. Vystupují z něj dva muži a jdou dovnitř.

Nasadí si obvyklé černé masky a vtrhnou dovnitř a už křičí známý pokřik: „Ruce vzhůru a lehnout na zem“. Kde je trezor. Jeden ze zaměstnanců ukáže vpravo. Kód. Křičí jeden ze zlodějů. Ředitel banky odpoví: „9831“. Zločinec příslušný kód zadá a před nimi se objeví velká hromada peněz. Oba dva je dávají do pytlů.
Najednou na jednoho skočí jeden muž a sundá mu masku. To ho ovšem stálo život. Nikdo naneštěstí nic neviděl, jelikož byli obráceni zády. Po minutě odešli.

O dvě minuty dříve v Semirově BMW:
Služba začíná Tome, jedeme. Tom odpoví: „Aspoň si máme s kým hrát“. Semir říká: „S kým jako“?S Johannesem přecem je tady vzadu, zapoměls?Centrála Kobře 11, Tom odpoví: „Kobra 11 slyším“. Přepadení Reldebanky v Berlinstrasse. Jedeme tam, končím. Semir naštvaně říká: „Ach jo“.

Za tři minuty přijede Tom a Semir s Johannesem k bance a hned na ně začnou pálit kulky ze zločinských zbraní. Hepčík, hepčík! Za kýchá jeden ze zločinců. Ten povídá: „Asi mám alergii na srst nebo co“. Semir zaslechl a pamatoval si to. To už zloději nasedli do Jeepu a odjížděli. Semir s Tomem a Johannesem vyrazili za nimi. Jeep projel první křižovatku a Semir s BMW za nimi. „Červená“, říká Tom. „Nic nepojede“,odpovídá Semir. BUM! BMW je na šrot. „Nic nepojede, jenom tam náhodou vjede………..“,nádává Tom. Haf, odpovídá Johannes.


Za dvě hodiny přijedou s odtahovým vozem ke stanici. Šéfová je hned zavolá a k tomu ještě Petru Schubertovou jako doplněk a povídá: „To není možný, vy jedete padesát metrů a dokážete sešrovat jedno služební auto. Tomův vůz je ještě v opravně. Musíte si tedy vzít tuto červenou Omegu“.
„Šéfová, mám dobrou zprávu, jeden má alergii na srst či podobně“,říká zprávu Semir. „Skvělé, aspoň tak, Petra vám ty lidi v Dortmundu najde“. „Dobře“, odpovídá sekretářka.
„Jsou to pouze tři lidi“,říká Petra. „Najdi lidi s trestným rejstříkem“. „Tak ten je jenom jeden“. „Na důkazy potřebujem víc, kolik měří? „168 cetimetrů“. „To souhlasí, protože jeden byl malej jako Semir“,říká Tom. „Kdo seděl s ním v base“? „Této muž, 179 cm“. „Souhlas“.„To stačí.Díky Petro, pošlete do jeho bydliště hlídky a zásahovku.

Za deset minut jsou všichni u příslušného bydliště. Tom, Semir a Johannes vystoupí s Opelu a dívají se po baráku. Pčík, Pifpaf! „Pěkné přivítání“,směje se Tom a střílí na dům. Najednou slyší: „Áááááá“. Všichni vthrnou dovnitř a vyjdou ze zprávou, že jeden mrtvý. Hepčík! „dobře to udělal, ještě ho můžeme najít“,radí Semir. Najednou všichni slyší pneumatiky auta. Toma Semir s Johannesem nasednou do červeného autíčka a jedou za autem. Byl to ten Jeep. Semir si ještě zapsal jeho SPZ, kdyby jim ujel. V Jeepu se při pronásledování taky děli věci. Řidič stále kýchal a kýchal, protože asi dostal nějaký záchvat. Najednou si nevšíml svodidla a najel na něj a Jeep skončil na poli. Řidič nepřežil.

Když Tom s Opelem zastaví povídá: „Nemít toho psa, tak bychom ho tak rychle neměli a tak dostane pořádný oběd. Samozřejmě měl Tom pravdu a tak hlášení chvilku počkalo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Prcek


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Velmi hezká povídka a aji vtipná.Výborně
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 09. 11. 2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha-nudná část u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Jůůů.... To je hezké...... Smile Za 1....

_________________
Anča =)

Mám teorii.... Za vším hledej drogy... *svatoušský kukuč*

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 549
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
    Hepčík, hepčík! Za kýchá jeden ze zločinců.

    to se mi prostě líbilo:)

    nic nepojede...známe:)

    „To souhlasí, protože jeden byl malej jako Semir“

    tohle přirovnání se mi líbí, to budu říkat taky : o )

    Jasně, najíst se je mnohem důležitější, než zase usnout nad hlášenímSmile

    Ahoj, jelikož tohle je první povídka, co od tebe čtu, tak tě vítám na fóru:)
    Ta povídka není špatná, je vtipná a lehká, i když poměrně krátká.
    Jestli bych tě mohla poprosit, dávej si trošku pozor na hrubky a typografii (aspoň odentrovat přímé řeči), ono se to pak lépe čte Embarassed
    A dávám velký bod za Johanese, v téhle povídce se mi prostě líbil:)


_________________
nevím proč mne zaujal tenhle citát, ale něco do sebe určitě má:
    "I am still, thank God, an atheist."
    (Luis Buñuel)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 627
Bydliště: KTU
Odpovědět s citátem
Johanneeeeeeeeeeeees! Very Happy Very Happy Hurá, psík je tu! Laughing
Tak tahle povídka mne vážně pobavila Laughing Nejlepší část ale podle mého je... prosím fanfáry...

„Nic nepojede“,odpovídá Semir. BUM! BMW je na šrot.



U toho jsem fakt dostala kašel smíchu Laughing Laughing Laughing

_________________
Ben: "Jak jsi na to přišel??"
Hartmut: "Neřeknu. Stejně to nechcete vědět."
(...)
Ben: "ODHOĎ TEN SEKÁČEK!!!!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 05. 02. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Děkuji za hezké komentáře a popř.špatné(ty jsou na poučení).

_________________
Nová povídka: Ostré jako trní
Nový nápad: Opakování minulosti
V?echny povídky: Korup?ní transport, Alergie, Teta Schrankmannová, Teta Schrankmannová 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Alergie
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma